בחזרה למקורות - אתגר שליש אחרון 2015 + 2016

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 30
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    38
    קיבל תודה 44 פעמים ב32 הודעות

בחזרה למקורות - אתגר שליש אחרון 2015 + 2016

שלום וצהריים טובים לנכבדי הפורום,
    אני מתן. בן 29. משחק פוקר בערך 10 שנים.
    כמו כולם, התחלתי במשחקים על 10 שקלים עם חברים מהבית ומהצבא, עם הזמן השתחררנו מהצבא והתחלנו "להתפרע" עם טורנירים במתכונת סיט אנד גו ב- 50 ש"ח כניסה.
    ראיתי שאני טוב את הסביבה הקרובה שלי, ולשמחתי ולצערי גיליתי את פוקרסטארס.
    מאז עברו כמה שנים, באמת שכבר ראיתי הכל מהכל, שברתי ונשברתי, בכיתי וצחקתי, דפקתי את הראש בספה ורקדתי עליה, חשבתי שפיצחתי את המשחק וחשבתי שאין לי בט באתר הזה. קשה לי מאוד להאמין שאצליח להיות מופתע שוב מיד רנדומלית בפוקר. שבירות הפכו ליללה של כמה שניות של "אוי אוי אוי" וממשיך הלאה.
    חלק ניכר מהשנים האחרונות לא עבדתי בעבודה מסודרת, מה שאיפשר לי לתת גריינד די גדול.
    לשמחתי, זה לא המצב כעת - סיימתי את התואר, מצאתי "עבודה של גדולים", אפילו מצאתי איזו פראיירית שהסכימה להתחתן איתי.
    את רוב הזמן ביליתי בשולחנות הסיט אנד גו, כמעט על כל סוגיו ברמה של מיקרו וקצת לואו.
    מדי פעם מצ'אנס טורניר, אבל לא יותר מזה. ואיזה פלא, אני אפילו מרוויח מזה כסף..!!
    לקחתי כמה שיעורים עם מנור - @RedAlert25 , הצטרפתי לקבוצת הסקייפ שלו, היכרתי קמרים נוספים כמוני, נרשמתי לפוקרלנד, קראתי כמעט כל ת'רד אפשרי, החזקתי אצבעות לישראלים בווסופ עד השעות הקטנות של הבוקר, קניתי כמה ספרי לימוד לשיפור המשחק ומצב הרוח.
    עד שבסביבות מרץ האחרון קיבלתי הודעה חגיגית מפוקרסטארס שהחשבון שלי מוקפא מסיבה שעד היום לא ממש ברורה לי.
    מיילים, התכתבויות, צילומי תעודת זהות, תעודת לידה ותעודת פטירה, וכלום לא עוזר.
    לאחר כחודש רשמו לי ש"עושים לי טובה כי אני לקוח טוב ובלה בלה בלה" ועליי לפתוח יוזר חדש, שאליו יעבירו את הרול שלי וכך אכן נעשה.
    מאותו רגע תחושה כאילו ה"קסם פג" - משחקן רווחי באופן קבוע פתאום כל הגרפים בהתרסקות טוטאלית, מחלק כסף לכל מי שרק עובר בסביבה, פורמטים שפעם היו הקומפורט זון שלי מרגישים לי כמו בריכת כרישים, והרול? כמו בית"ר ירושלים - מכירת חיסול.
    הראש מתחיל להסתובב, ניסיונות חילוץ שרק מעמיקים את הבור, "יאללה, ניכנס לקאש, הכפלה אחת ולישון" נגרר עמוק לתוך הלילה, שולח סמסים מבויישים למוכרים בתדירות גבוהה בהרבה מזו שהייתי רגיל אליה בעבר, מחשבות כבשיות וחסרות משמעת עצמית משתוללות בראש. זהו, עד כאן!!

אז מה אני רוצה בעצם מעצמי?
    להפסיק להיות כבש מטומטם ולחזור לאיזור המחיה הנוח שלי.
    לבנות את הרול לאט, בזהירות ואחראיות.
    האיזור הנוח שלי הוא:
    1. fifty-fifty ברמת המיקרו.
    2. prog super knockout בבאי אין של 5 דולר.

המטרות והאתגר:
    1. לחזור למקורות - לתת גריינד משמעותי ב-fifty-fifty, ולהציג שם רוי טוב יותר מזה שהיה לי ביוזר הקודם על סמפל של 2500 שולחנות, לא הולך להיות לי פשוט.
    מתחיל ברמה הנמוכה ביותר - באי אין של 1.5 דולר, ועולה ברמה אך ורק אם הצלחתי להציג רוי של לפחות 3 אחוז לאחר 2500 משחקים.
    (פעם הייתי משחק 20 שולחנות בו"ז, אתחיל כרגע מ-15 ואעלה ככל שאתרגל).
    מטרת העל (שתהיה קשה למימוש) : עד סוף 2016 להגיע לרמה של 15 דולר, ולהציג שם רוי חיובי.
    2. לחזור ולתת גריינד בפורמט ה-progressive super knokout, אך ורק כשהרול שלי יאפשר לי לפחות 60 כניסות. (כרגע טיפה רחוק משם).
    3. לשחק טורנירים שנוחים לי, וגם זה רק בתנאי שאמכור אחוזים מהם, ולא לצ'אנס סתם רנדומלית. (מרגיש בנוח בטורנירים האיטיים בסטארס עד רמה של 11 דולר כניסה)
    4. אחרי שנעלתי את הספין אנד גו, לנעול גם את הקאש לתקופה של חצי שנה לפחות.

*עומד לסיים את קריאת הספר Crushing Low Stakes Poker – How to make $1000s Playing Low Stakes Sit n' Go's ספר טוב מאוד בעיניי, אמנם לא תמיד עונה על הצרכים האישיים שלי, אבל הוא די מתאים את עצמו להרבה פורמטים ורמות של סיט אנד גו.
    למען נוחיותי האישית בלבד, מאפס את השארק ב1/9 ומאותו רגע האתגר שלי מתחיל.

קישור לתוצאות מהיוזר הקודם שלי:
    http://www.sharkscope.com/#Player-St...lter=Class:SNG

היוזר החדש שלי הוא kevesmax86, מוזמנים לעקוב.

הערות/הארות יתקבלו בברכה.
    בהצלחה בשולחנות,
    מתן.
    נערך לאחרונה על ידי pakeko1; 13/08/2015 ב 14:28.

2. 8 המשתמשים הבאים הודו לpakeko1 על ההודעה המועילה:

Asaf.vi (14/08/2015), daniko (14/08/2015), Jack Pozzie (13/08/2015), kakayeled (13/08/2015), krivedka (13/08/2015), nice pot (13/08/2015), RedAlert25 (13/08/2015), roee17 (15/08/2015)

3. הסמל האישי של toka
    שלישייה

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    134
    קיבל תודה 267 פעמים ב141 הודעות
    בהצלחה, המהלך החכם ביותר שלך הוא לחסום את הספין אנד גו .
    לעולם אל תפחד לעשות דברים שאתה לא יודע , זכור
    את תיבת נוח בנו חובבנים ,
    מקצוענים בנו את הטיטאניק .

4. 2 המשתמשים הבאים הודו לtoka על ההודעה המועילה:

Asaf.vi (14/08/2015), pakeko1 (13/08/2015)

5. הסמל האישי של krivedka
    שלישייה

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    185
    קיבל תודה 123 פעמים ב76 הודעות
    בהצלחה מתן אני בטוח שאתה יכול לעשות את זה !

6. המשתמשים הבאים מודים ל krivedka על התגובה המועילה:

pakeko1 (13/08/2015)

7. הסמל האישי של navebit
    שלישייה

מוניטין
    17 (6)
    הודה
    216
    קיבל תודה 181 פעמים ב140 הודעות
    בהצלחה יא גבר, בטוח שתחזור לעצמך in no time!

אגב אולי אם תפסיק להמר על חבילות יהיה לך יותר רול לשחק, עצה שלי תפסיק להקשיב לכל המדרדרים מסביב

8. הסמל האישי של Assafby
    פלאש

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    690
    קיבל תודה 324 פעמים ב254 הודעות
    זה רק אני או שאולי בכינוי שבחרת יש קארמה רעה?!

9. זוגיים

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    38
    במקור פורסם על ידי navebit צפה בהודעה
    בהצלחה יא גבר, בטוח שתחזור לעצמך in no time!

אגב אולי אם תפסיק להמר על חבילות יהיה לך יותר רול לשחק, עצה שלי תפסיק להקשיב לכל המדרדרים מסביב
    עד שאתה לא בונה קבוצת פח בליגת החלומות של ערוץ הספורט, ומקמר איתי על סכומים חבריים, אני לא מדבר איתך

10. הסמל האישי של navebit
    שלישייה

מוניטין
    17 (6)
    הודה
    216
    קיבל תודה 181 פעמים ב140 הודעות
    מה לי ולהימורים??? פעם אחת ניסית בדראפט קינגס הזה וברחתי משם בבושה...

11. זוגיים

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    38
    במקור פורסם על ידי Assafby צפה בהודעה
    זה רק אני או שאולי בכינוי שבחרת יש קארמה רעה?!
    גם על זה חשבתי.
    אולי בעצם חרצתי לעצמי את הגורל

הכל שטויות, מאמין ומקווה שעם משמעת, ועבודה סיזיפית הכל יהיה בסדר.

12. הסמל האישי של mikimaus
    זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    28
    קיבל תודה 34 פעמים ב30 הודעות
    הייתי בטוח שאני כתבתי את הפוסט. אני ממש מתחבר עם מה שכתבת.
    משמעת זה דבר חשוב אבל צריך באמת לקחת יום יומיים ולדבר עם עצמך ולחשוב כיצד אתה הולך לשחק מהיום והלאה.
    בהצלחה, אני כרגע גם עובד עם עצמי ואני כבר רואה שיש שיפור קטן. הדרך עוד ארוכה אבל יש סימנים טובים.
    לפי דעתי אחד הדברים הנכונים זעשיתי שכתבתי פה אתגר ואת הפוסט של כיצד לא לשלם מהר בידיים גבוליים ואני רןאה שיפור משמעותי במשחק.
    בהצלחה גבר.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

13. המשתמשים הבאים מודים ל mikimaus על התגובה המועילה:

pakeko1 (13/08/2015)

14. זוגיים

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    38
    במקור פורסם על ידי mikimaus צפה בהודעה
    הייתי בטוח שאני כתבתי את הפוסט. אני ממש מתחבר עם מה שכתבת.
    משמעת זה דבר חשוב אבל צריך באמת לקחת יום יומיים ולדבר עם עצמך ולחשוב כיצד אתה הולך לשחק מהיום והלאה.
    בהצלחה, אני כרגע גם עובד עם עצמי ואני כבר רואה שיש שיפור קטן. הדרך עוד ארוכה אבל יש סימנים טובים.
    לפי דעתי אחד הדברים הנכונים זעשיתי שכתבתי פה אתגר ואת הפוסט של כיצד לא לשלם מהר בידיים גבוליים ואני רןאה שיפור משמעותי במשחק.
    בהצלחה גבר.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
    האתגר הזה נכתב כמובן בעיקר לעצמי, אם על הדרך הוא יעזור לשחקנים אחרים לפקס את עצמם, אז מה טוב.
    פירסמתי אותו בעיקר כדי לחייב את עצמי, ולא לחרוג ולפזול לכל מיני שולחנות זום שבהם, יש להודות, אני לא רווחי, וגרוע מזה - גם לא ממש נהנה.
    כמובן שלקחתי לעצמי את היום-יומיים שדיברת עליהם. הפכתי לשארק שלי את הצורה, ניתחתי עם עצמי איפה יש לי בט, ואיפה אני מרגיש שאני נהנה מהמשחק, ואז החלטתי לקחת על עצמי את האתגר.
    ברור לי שצפויות לי עליות ומורדות, ושהדרך לא תהיה סלולה, אבל אני מאמין בעצמי, וכמו שכתבת, הכי חשובה המשמעת.

בהצלחה גם לך

15. המשתמשים הבאים מודים ל pakeko1 על התגובה המועילה:

roee17 (15/08/2015)

16. שלישייה

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    87
    קיבל תודה 62 פעמים ב57 הודעות
    בהצלחה אחי שחט אותם !!!!

17. המשתמשים הבאים מודים ל ranonfran על התגובה המועילה:

pakeko1 (13/08/2015)

18. זוגיים

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    38
    במקור פורסם על ידי nice pot צפה בהודעה
    בנית את האתגר בצורה לא נכונה. שום תועלת לא תצא מלטחון 2,500 סיטים של 1.5$ שבהם אתה צפוי להרוויח בין 0.05$-0.05$- לחתיכה. לא יועיל כלכלית, לא יועיל מנטלית, לא ישפר אותך כשחקן, לא יכשיר אותך לגבוהים יותר, לא כלום.
    לא בטוח שירדתי לסוף דעתך, איך היית בונה את האתגר בצורה טובה ומועילה יותר?
    קו המחשבה שלי היה שהרמה הראשונה נועדה בעיקר לצבירת בטחון. מהניסיון שצברתי בפורמט הזה גיליתי כמובן שההבדל בין הרמות, גם בין ה-1.5 ל-3.5 הוא מאוד גדול.
    ברמת ה-1.5 לא מסובך מדי לנצל את כל ה"ברונזסטאר רנדומס", שנעלמים כמעט לגמרי ברמה של ה-3.5. בת'כלס, מאמין שהאתגר יתחיל להיות באמת מאתגר החל מרמה של 3.5 והלאה. אבל שוב, אני נמצא בתקופה של כמה חודשים של חוסר בטחון ברמת הפוקר שאני משחק. ומאמין שהלימיט ההתחלתי מאוד נחוץ לי אם לא לשיפור כשחקן, לפחות לשיפור הביטחון שנעלם בתקופה האחרונה.
    כמו שכתבתי למעלה, אשמח מאוד להצעות ייעול..
    @nice pot

19. הסמל האישי של RedAlert25
    פול האוס

מוניטין
    25 (10)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,429
    קיבל תודה 465 פעמים ב337 הודעות
    שיעור ראשון - מנטליות.

בהתחלה שמגיעים ללא ניסיון מעטים מצליחים להבין אותו , לא הרבה אנשים שמשחקים מעט ופתאום מתחילים לשחק כמויות בו זמנית יכולים להבין את התחושה שישנם לפעמים מצבים שהם מוגדרים כ"סיק לוז" שבאים ברצף שנראה כאילו בניין מתמוטט עליך והכל אבוד, שחקנים מנצחים מודעים שזה קורה לכולם והם מתרכזים בביטחון שהם עשו את המהלך הנכון ללא קשר לתוצאה.

שיעור שני - ניהול רול

שחק בבאי-אין שהרול מאפשר לך לזוז קדימה ואחורה אם תצטרך על פי כללי הבנקרול שקבעת לעצמך – 99% מכניסה לטילט או הפסד של כל הח-ן קשורים ישירות למשפט הזה.
    תצמד לתוכנית פוקר שקבעת לעצמך וללוח הזמנים – בלי עצלנות כאשר אתה משחק פוקר שחק הכי טוב שאתה יכול – משמעות: ללא אלכוהול (שיכור),בלי לחשוב על משהו אחר בחיים שלך ,לא לנסות להתווכח עם חברים/משפחה כמה זה טוב לשחק.
    המשמעת היא 95% משמירה על בנקרול מנגמנט ,שמירה על רול בצורה לא נכונה היא הסיבה העיקרית והראשית ששחקנים.
    נשברים/פושטים רגל ומפסיקים לשחק או מפקידים שוב ושוב אלא אם לומדים לשמור נכון על רול.
    אין קשר לרמת המשחק שלך לבין סיכויי החשבון שלך לשרוד אם אתה לא שומר נכון על הרול – שחקנים מעולים וטובים פושטים את הרגל.
    לקחת שוט בהיסטיקס או טורניר גבוה מעבר לרול זה איך שנשברים.
    בנוסף כל ההשקעות בחבילות בלי להתייחס לרול שלך או מכירה של חבילה שלך ללא התייחסות לרול גורמים לקריסה טוטאלית ובעיקר נפשית.

אשמח לעבור אתך בהרחבה על 2 הנושאים הנ"ל + HH , תתאם איתי בפרטי כמובן ללא שום עלות כחלק משירות של תלמיד לשעבר שלקח חבילה והגיע לשלב הכי טוב שיכול להיות מודעות שהוא נמצא במשבר מנטלי.
    הטיפש הכי גדול בסוף יוצא הגאון
    מעוניין באימון מיקרו לחץ כאן : http://www.pokerland-il.com/threads/...TURBO-Coaching

20. המשתמשים הבאים מודים ל RedAlert25 על התגובה המועילה:

pakeko1 (13/08/2015)

21. הסמל האישי של socrates
    פלאש  

מוניטין
    22 (9)
    הודה
    654
    קיבל תודה 501 פעמים ב304 הודעות
    glgl
    תן הכל לפאפיצ'ולו!!!!!!!

22. המשתמשים הבאים מודים ל socrates על התגובה המועילה:

pakeko1 (13/08/2015)

23. פלאש

מוניטין
    23 (6)
    הודה
    610
    קיבל תודה 493 פעמים ב317 הודעות
    בהצלחה!

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

24. זוגיים

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    38
    במקור פורסם על ידי RedAlert25 צפה בהודעה
    שיעור ראשון - מנטליות.

בהתחלה שמגיעים ללא ניסיון מעטים מצליחים להבין אותו , לא הרבה אנשים שמשחקים מעט ופתאום מתחילים לשחק כמויות בו זמנית יכולים להבין את התחושה שישנם לפעמים מצבים שהם מוגדרים כ"סיק לוז" שבאים ברצף שנראה כאילו בניין מתמוטט עליך והכל אבוד, שחקנים מנצחים מודעים שזה קורה לכולם והם מתרכזים בביטחון שהם עשו את המהלך הנכון ללא קשר לתוצאה.

שיעור שני - ניהול רול

שחק בבאי-אין שהרול מאפשר לך לזוז קדימה ואחורה אם תצטרך על פי כללי הבנקרול שקבעת לעצמך – 99% מכניסה לטילט או הפסד של כל הח-ן קשורים ישירות למשפט הזה.
    תצמד לתוכנית פוקר שקבעת לעצמך וללוח הזמנים – בלי עצלנות כאשר אתה משחק פוקר שחק הכי טוב שאתה יכול – משמעות: ללא אלכוהול (שיכור),בלי לחשוב על משהו אחר בחיים שלך ,לא לנסות להתווכח עם חברים/משפחה כמה זה טוב לשחק.
    המשמעת היא 95% משמירה על בנקרול מנגמנט ,שמירה על רול בצורה לא נכונה היא הסיבה העיקרית והראשית ששחקנים.
    נשברים/פושטים רגל ומפסיקים לשחק או מפקידים שוב ושוב אלא אם לומדים לשמור נכון על רול.
    אין קשר לרמת המשחק שלך לבין סיכויי החשבון שלך לשרוד אם אתה לא שומר נכון על הרול – שחקנים מעולים וטובים פושטים את הרגל.
    לקחת שוט בהיסטיקס או טורניר גבוה מעבר לרול זה איך שנשברים.
    בנוסף כל ההשקעות בחבילות בלי להתייחס לרול שלך או מכירה של חבילה שלך ללא התייחסות לרול גורמים לקריסה טוטאלית ובעיקר נפשית.

אשמח לעבור אתך בהרחבה על 2 הנושאים הנ"ל + HH , תתאם איתי בפרטי כמובן ללא שום עלות כחלק משירות של תלמיד לשעבר שלקח חבילה והגיע לשלב הכי טוב שיכול להיות מודעות שהוא נמצא במשבר מנטלי.
    קודם כל, ולפני הכל, תודה!! גם על הפוסט הזה, שלא הכל בו ורוד ובהחלט רשמת בו גם ביקורת, וגם על ההיענות לעזור מעבר לשעות הלימוד ה"רשמיות".
    מאוד מעריך את זה, וממש לא רואה את זה כמובן מאליו!!!
    קצת "חבל" לי ששנינו נהיינו אנשים עסוקים בתקופה האחרונה, וכמעט ואף פעם לא יוצא לנו להסתנכרן על אותן שעות בסקייפ.
    ברור שעכשיו, אחרי ההצעה הזו, אני הולך לנצל אותך .

25. הסמל האישי של Lucarelli
    סטרייט פלאש

מוניטין
    108 (13)
    הודה
    185
    קיבל תודה 2,674 פעמים ב986 הודעות
    שולח סמסים מבויישים למוכרים בתדירות גבוהה בהרבה מזו שהייתי רגיל אליה בעבר
    חחח גדול!

גל ברודא'

נ'ב :
    ברצינות שחק רק ספינים, זאת המתקונת הכי רווחית כרגע בסטארס, ועבור שחקן סיטים לא אמורה להיות בעיית הסתגלות גבוה.
    נערך לאחרונה על ידי Lucarelli; 14/08/2015 ב 00:48.

26. המשתמשים הבאים מודים ל Lucarelli על התגובה המועילה:

pakeko1 (15/08/2015)

27. הסמל האישי של daniko
    פלאש

מוניטין
    24 (7)
    הודה
    309
    קיבל תודה 192 פעמים ב127 הודעות
    מסכים עם לוקה לגביי הספינים, יש בהם המון כסף מת של כבשים שחולמים להתעשר בין רגע.
    באמת יד יפה סטרייט. מזל שיש לי פול האווס, אחרת הייתי מפסיד

28. הסמל האישי של guy777
    פלאש  

מוניטין
    16 (10)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    1,629
    קיבל תודה 1,210 פעמים ב627 הודעות
    בהצלחה ל op
    ולגבי הספינים, אפשר תשובה ברורה? כל מי שאני מכיר, שרוף מהספינים בלונג טרם גם אחרי ריצות טובות ופגיעות יפות ( כולל אני)
    מעניין בעיקר ( למי שמצדד בהם) כמה ביי אינים ( באיזה לימיט שהוא משחק) הוא הולך אחורה לפעמים ועדיין מצליח להתאזן ואף להרוויח?

29. שלישייה

מוניטין
    14 (7)
    הודה
    63
    קיבל תודה 149 פעמים ב105 הודעות
    הספינים מאוד רווחיים הקטע שיש תנודות גדולות יחסית במיוחד אם אתה לא בא מעולם הסיטאנדגו .
    אם אתה משחק ב30 דולר ומעלה אתה צריך להיות חזק בעניינים ללמוד ולבנות אסטרטגיה טובה
    כי המשחק מוצף ברגולרס שעברו מהדסאפ.

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 172
    הודעה אחרונה: 15/10/2015, 08:28
  2. אתגר הטורבואים 2014-2015
    על ידי ThreeBets בפורום אתגרים ומטרות
    תגובות: 32
    הודעה אחרונה: 26/02/2015, 13:12
  3. אתגרים ומטרות ל-2016
    על ידי CrazyJoe בפורום אתגרים ומטרות
    תגובות: 13