דעה לגבי ליגת CASH DEEP STACK

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-17 מתוך 17
  1. הסמל האישי של deep stack
    מאמן אומהה מקצועי  

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    11
    קיבל תודה 18 פעמים ב17 הודעות

Lightbulb דעה לגבי ליגת CASH DEEP STACK

שלום רב,

אני מעוניין לחלוק כאן בפורום עניין שמטריד אותי, אגב חשיבה בעצמי על העניין מצאתי פתרון, לגביו אני רוצה להתייעץ כאן בפורום לפני הליכה למעשה. כמו כן על פי פידבקים מכם אוכל לענות על צרכים לא ממומשים מצד שחקנים נוספים שמרגישים קצת כמוני.
    אני פונה כאן לשחקנים רציניים של קאש, הסיפור שלי הוא כזה, אני ב6 שנים האחרונות חייתי מחוץ לישראל, חייתי במדינה בה הפוקר הוא חוקי ויש בה מספר אפשרויות נוחות למשחק, עם הזמן התמחיתי במשחק קאש והיום אחרי 4 שנים שאני ומשפחתי חיים מזה לא רע, היום אני יכול סוף סוף לקרוא לעצמי שחקן די רציני.
    העניין הוא שבעוד 4 חודשים אני ואשתי חוזרים לישראל ( בכל מקרה אהיה בשני ביקורים בארץ מהיום עד ינואר תאריך חזרתנו למי שרוצה להפגש) , מטבע הדברים לא קל לעזוב מצב חיובי בו אני חי מפוקר, זה מצב שלקח לי אינספור שיעורים והפסדים להגיע אליו, כמו רוב השחקנים הרווחיים אני מניח, אבל הציונות גוברת על ההגשמה העצמית לגבי.
    אולם, זה לא שאני מתכנן לא לשחק יותר, אני חוקר לאחרונה את ענף הפוקר בישראל, על מנת להמשיך את מה שעשיתי מחוצה לה בשנים האחרונות, התמונה כיום לא עודדה אותי במיוחד, כי אע"פ שיש הרבה מאוד שולחנות פרטיים/ פארטיות, יש לי כמה בעיות עם איך שזה מנוהל היום כמו : החובות שצוברים שחקנים חלשים בגלל שבעלי הפארטיות תמיד יתנו להם עוד כסף לשחק הכול כדי שהמשחק ימשיך, יש לי בעיה עם גובה ה RAKE ( גנייה ) שלאורך זמן שוחקת את השחקנים הטובים והורגת את הפחות טובים, יש לי בעיה עם שחקנים שמשחקים עם קופות התחלתיות נמוכות כי קשה לפתח בצורה הזו משחק עמוק ומורכב מה שהופך את המשחק מולם ליותר הימור מאשר משחק מורכב.

טוב, לאחר כל ההקדמה הזו אגש לעניין- אני מעוניין, בעיקר כדי לשחק באופן איכותי וברמה גבוהה של פוקר להרים שולחן DEEP STACK שיהיה מין ליגה של שחקני קאש. הרעיון הוא כזה:
    • השולחן יפתח החל מתחילת פברואר בתל אביב ( דירות מושכרות מתחלפות ברמה גבוהה ).

• ציוד ברמה גבוהה, קלפים של קזינואים מהעולם, צ'יפים ספציפיים שלא ניתן לקנות בחנות וכיו"ב.

• ישוחקו שלוש פעים בשבוע שני "סשנים" של 6 שעות, אחד בוקר ( 10:00-16:00 ) והשני ערב/ לילה ( 20:00-02:00 ) כל שחקן יוכל לשחק באחד מהם או שניהם תוך ארגון מראש.

• המשחקים יהיו קאש DEEP STACK בלינדים 10-25 ש"ח, מינימום קנייה 300 בלינדים ( 7,500 ש"ח ) מקסימום קנייה - בלי מקסימום- המטרה לשחק מאוד DEEP על מנת לאפשר רמת משחק גבוהה ככל שניתן.

• STRUDDLE יהיה אסור בשולחנות.

• אין הלוואת מצד הבית בשום אופן, כל אחד אחראי לעצמו וישים את הכסף על השולחן לפני תחילת המשחק גם תוך בקשת קנייה חוזרת. שולחן ללא אשראי האו שולחן בריא יותר ויחזיק זמן רב מעמד ורמה, מניסיון של רבים.
    • אין RAKE / גנייה במהלך הסשן, אלא רק בסופו והוא יילקח אך ורק ממי שהרוויח, יערך רישום מסודר של העניין ברמת הסשיין השבוע/ החודש/ החודשיים והשנה . ה RAKE שכן יילקח יהיה 5% מרווחי השחקנים המרוויחים בכל הסשן, שחקנים שיפסידו בסשן מסוים ישלמו 0 גנייה- העניין יוגדר כל 6 שעות/ כל סשן מלא.

• 50% מה RAKE יילך לכיסוי הוצאות הבית ( דירות יפות, ציוד מקצועי, דילר, כיבוד ברגוע ).

• את 50% הנותרים מה מה RAKE הבית יחזיר לשחקנים באופן הבא: 75% מזה בשיטת ליגה בת 10 מפגשים, בסיום אותם 10 מפגשים 75% מהריק לחלוקה ( 50% מסך ה RAKE ) יחולק ל10 שחקנים הכי מרווחים באותם חודשיים. על פי מדרג שייקבע בהמשך.

• לגבי ה25% הנותרים מאותם 50% לחלוקה חזרה לשחקנים, הם ילכו לחלוקה בתום שנה שלמה, בה יהיו 5 סיבובים של חודשיים ( חודשיים בשנה לא ישוחק השולחן ) גם כן ל5 שחקים הכי מרווחים לאורך כל השנה. על פי מדרג שייקבע בהמשך.

• באופן המוסבר לעיל, הבית נשאר עם מעט מאוד אם בכלל, המטרה הראשונית שלי כמארגן היא לייצר סביבת משחק מצוינת, כאשר המשחק הטוב הוא המניע, אני חושב שלא אגזים ואומר שמי שיהיה השחקן הכי מורווח בסופה של השנה בהחלט ייחשב שחקן קאש מטובים במדינה, שום דבר פה לא רשמי אבל זה סוג של ליגת CASH DEEP STACK למי שמבין את המשמעות יש מקום בשולחן, לספקנים גם כן יש מקום, אך יש ספק לגבי כמה זה כדאי להם.

• השולחן באופן שוטף ישוחק כשיהיו שישה נוכחים ולא יחכו לפורום מלא כדי להתחיל כל פעם, ממילא הרייק הוא די מינימאלי.

אני יכול להכביר במילים רבות, אך זה הכיוון הכללי, אני מעוניין לקבל תגובות על מנת לנסות להרים יחד את ליגת הקאש באופן ובתצורה שתתאים לשחקנים היותר טובים מבינינו.

בברכה,

DEPP STACK

2. הסמל האישי של zidan
    פלאש

מוניטין
    49 (10)
    הודה
    196
    קיבל תודה 294 פעמים ב196 הודעות
    רגע יש גם פלייאוף עליון ותחתון? מי עולה לאלופות ומי לליגה האירופית?

3. הסמל האישי של deep stack
    מאמן אומהה מקצועי  

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    11
    חצי מצחיק, תגובה רצינית עדיפה.

4. פול האוס

מוניטין
    31 (12)
    הודה
    1,589
    קיבל תודה 311 פעמים ב272 הודעות
    בהצלחה!
    נשמע מעולה תאכלס

5. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (22)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    שמע... מה אני אגיד לך.
    תרים משחק כזה ואבוא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. שלישייה

מוניטין
    19 (12)
    הודה
    86
    קיבל תודה 155 פעמים ב128 הודעות
    במקרה של קפיצה מי לוקח אחריות ? החבר'ה שבראש הטבלה או מי שבתחתית ?
    נראה לי ששכחת שהמשחק לא חוקי פה בארץ...

ממליץ לך לעבור לאונליין במידה ופארטיות לא מתאימות לך, במקום לנסות להקים קזינו..

7. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (18)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות
    יאפ, לא חכם להרים כזה משחק עם אנשים שאתה לא מכיר...ויש מיליון סיבות למה.

8. הסמל האישי של deep stack
    מאמן אומהה מקצועי  

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    11
    שלום ותודה על התגובות אשמח להמשיך את השרשור.

1. SHAY תודה על התגובה החיובית, ברשותך אפנה אליך בפרטי בהמשך הדרך על מנת אולי אפילו להפגש עם שכמותך כדי שנכיר באמת לפני האקשן.
    2. DR.SPEW נותר לי רק להניח שמה שעובר לך בראש זה: "באמת נשמע אחלה, אני בספק שזה אכן יתקיים אבל אם כן, אני שם" אם אני בכיוון, בהחלט אצור איתך קשר בהמשך בפרטי, תודה.
    3. Q HIGH ( בוא תשלם לי עם Q HIGH ) אכן עניין הקפיצות הוא בעיה, לא רק בעיה שלי, אני מניח שאם נרכז קבוצה איכותית של שחקנים, כנראה שהמשך ההתקשרות לא יהיה בפורום ציבורי כמו זה ונעשה את מה שצריך לעשות כדי לא לעלות בראדר, אני מניח שאין נוסחאת קסם. סתם שאלה, האם בעלי הפארטיות היום לוקחים אחריות מלאה במקרה של קפיצות? חלק בטח כן והרוב לא או שהם אפילו מביימים אותן בעצמם ( שזה מסריח באופן היסטרי ) ... אני חוזר, זו אכן בעיה שצריך לפתור בעזרת חשיבה וזהירות אני מניח. כמובן שלא שכחתי שהמשחק לא חוקי בישראל, אבל מצד שני יש אלפי שולחנות בפועל, ככה שנראה שלא באמת יכולים לעצור את זה אל רק להטריד, תקן אותי אם אני טועה.
    4.YOSSISHER1 - האם בכל הפארטיות ששיחקת בחייך הכרת תמיד את כל הנוכחים, הרי ברור שלא, אז את אנשים אכיר עם הזמן תוך כדי תנועה, כרגע קשה לי לחשוב על דרך אחרת.

לתגובתכם אודה כי אין לנו ארץ אחרת

4.

9. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (14)
    הודה
    3,334
    קיבל תודה 1,368 פעמים ב692 הודעות
    פיינאה פיינאה פיינאה!

10. הסמל האישי של deep stack
    מאמן אומהה מקצועי  

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    11
    קיבלת JJ אפנה אליך בפרטי

11. פלאש

מוניטין
    27 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    383
    קיבל תודה 542 פעמים ב322 הודעות
    10% פה @Dr. Spew
    CALL הוא אומר לי על צ'אנסה של 32%

12. המשתמשים הבאים מודים ל godanubis על התגובה המועילה:

Dr. Spew (22/09/2015)

13. פלאש

מוניטין
    26 (11)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    493
    קיבל תודה 232 פעמים ב137 הודעות
    לא שאני נגד יוזמות ומקוריות...

אם אתה חושב שמשחק כזה יכול להתנהל במזומן 100% אתה יותר מנאיבי (או כנראה שכחת מזה פוקר בישראל) - אתה חושב שזה הגיוני שיהיה במקום המפגש 300,000 ש"ח ומעלה ?
    ככה שזה יהיה חייב להתבסס על מערך של אמון ומן הסתם בלי גורם סופר אמין ואחראי - אף אחד לא ישים כספו.

מעבר לכך, יש מספר שחקנים קאש מאוד טובים בארץ. רובם אנשים מאוד דיסקרטייים שכבר לא פעילים "מעל גלי האתר" (חלקם גם עסוקים "בפעילות לימודית" של אחרים - נכנה זאת כך)
    אם אתה באמת חושב שמשחק כזה ישקף או "יחשוף" את שחקן הקש הטוב בארץ אתה יותר מטועה (מעבר לעובדה שלשחקנים הטובים באמת) שמשחקים בארץ במשחקים פרטיים עם אנשים (משחקים שחלק מהאנשים רק חולמים עליהם) בגובה 25-50 ומעלה - אין באמת אינטרס להיות במשחק "מתוקשר כזה" . בניגוד לשחקני הטורנירים הטובים בעולם שרודפים אחרי הצמידים - לפורמט הקש תמיד יש נטייה להתקיים בצללים "ובאפלה".
    ד"א - סתם הערה היפותטית - למה שלא יהיה סטרדל במשחק סופר עמוק של 300BB צפונה ?

ובלי קשר ברוך בואך לפורום. אנשים עם יוזמות תמיד דבר מבורך...
    "כשיישרף רכושך תישרף נשמתך אם לא תמהר להציל את עצמך !"

14. הסמל האישי של noniz
    פלאש

מוניטין
    20 (10)
    הודה
    600
    קיבל תודה 209 פעמים ב146 הודעות
    עוד משהו שלא ראיתי שהזכירו זה מדוע ששחקני קאש ברמה גבוהה ירצו לשבת אחד עם השני? הרי שחקני קאש חיים משחקנים חלשים, מלדעת איך לבחור שולחן טוב לשבת בו וזה הרי ההיפך המוחלט

15. 2 המשתמשים הבאים הודו לnoniz על ההודעה המועילה:

epidemz (23/09/2015), godanubis (24/09/2015)

16. סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    449
    קיבל תודה 176 פעמים ב136 הודעות
    במקור פורסם על ידי noniz צפה בהודעה
    עוד משהו שלא ראיתי שהזכירו זה מדוע ששחקני קאש ברמה גבוהה ירצו לשבת אחד עם השני? הרי שחקני קאש חיים משחקנים חלשים, מלדעת איך לבחור שולחן טוב לשבת בו וזה הרי ההיפך המוחלט
    חחחח בדיוק בדיוק מה שחשבתי. למה שאני ארצה לשבת בשולחן שכולם שחקני קאש טובים?

אני אשב במשחק חמורי 5-5 בסבבה שלי

17. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת
    במקור פורסם על ידי noniz צפה בהודעה
    עשו את זה בעולם עם שחקנים ברמות גבוהות יותר שמרווחים לא מעט מפוקר .
    בכל מקרה לפותח האשכול תעבור ל-zoom online אם אתה באמת טוב אתה תרוויח לא מעט כסף ...

18. הסמל האישי של yoni_yeled
    זוג  

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    28
    קיבל תודה 41 פעמים ב30 הודעות
    במקור פורסם על ידי גוגישר צפה בהודעה
    בכל מקרה לפותח האשכול תעבור ל-zoom online אם אתה באמת טוב אתה תרוויח לא מעט כסף ...
    worst advice....ever

דיפ סטאק, רעיון מגניב והכל.
    מכיר את עולם הקאש לייב בישראל לא רע, לא מצליח להרכיב קאסט בארץ שיבוא למשחק כזה:
    - לא רואה תסריט שבו שחקנים טובים ישחקו לאורך זמן אחד עם השני בפורמט כזה.

- אפשרי, אבל קשה מאד מאד להביא כבש למשחק כזה ליותר מחד פעמי, גם כי הכבשים שחוטים פה כבר, גם כי אף אחד לא רגיל לשחק מזומן סכומים כאלה בארץ (והסיבות מוצדקות בחלקן), אז נניח תצליח להרגיל את הרגים, את הכבשים יהיה לך ממש קשה להרגיל לזה (חלק גדול מזמן הם משחקים על כסף שעדיין אין להם או שלא נזיל אצלהם).

- בפארטיות בד"כ פשוט יש קוף אחי...לא רואה איך תפתור את זה חוץ משאתה תהיה זה שאחראי במידה וקופצים.

- גם במשחקים מאד גבוהיים בארץ, לא זוכר מתי יצא לי לראות שולחן אם מישהו שיושב עם 300בב אפקטיב,שלא נדבר על כמה מישוהים, ואתה מדבר על 300בב באי אין, ועוד בלי סטראדל (כך שהאפקטיב מקסימום יקטן קצת בגלל פתיחות מוגדלות) הדרך לפנייך ארוכה אם תרצה להרים משחק שכזה, אם תחליט לנסות ולעשות את זה בכל מקרה ממליץ לך "לרדת לארץ" (ואני מבין שאתה בכלל עולה לארץ) ולעשות משהו בין מה שמשוקף פה למעלה לבין מה שקורה פה בארץ..

בכל מקרה המחשבה מגניבה. בהצלחה.
    נערך לאחרונה על ידי yoni_yeled; 10/10/2015 ב 20:49.

19. הסמל האישי של plsFold
    רביעייה

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    532
    קיבל תודה 485 פעמים ב306 הודעות
    שמור לי מקום משמאל ל DR.SPEW ואני שם.

נושאים דומים

1. דעה לגבי ליגת CASH DEEP STACK