יד מאוד קטנה (עקרונית) - ליין צ'ק

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-10 מתוך 10
  1. פלאש

מוניטין
    26 (11)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    493
    קיבל תודה 232 פעמים ב137 הודעות

יד מאוד קטנה (עקרונית) - ליין צ'ק

יד בוואקום , 5-5 (שעולה בחצות ל-5-10) , לא חברי
    שולחן מלא , הירו לא מכיר את הנפשות הפועלות (שולחן מעורב - 4 חבר'ה צעירים לצד 4 מבוגרים בנים 40-40 פלוס )

חצי שעה לתוך המשחק - תחילת הסשן (סולדים יחסית ממש רדודים)

לא ראיתי שום דבר מיוחד (גם אין שואודאונים מעניינים) - רק שיש מגה כבש אחד , השאר די סולידים.

גיבור בביג עם

נבל א' (בחור צעיר בן 25~) יושב עם 900~
    נבל ב' (מגה כבש - קולינג סטיישן פרי - פסיבי) עם 500~
    גיבור מכסה

נבל א' בלימפ בלימפ מאמצעית , עוד לימפ ממישהו נבל בסמול בצ'ק
    אני מקפיץ 65 (כן אפשר לראות פלופ חינם עם אקוויטי - מעדיף להיות האגרסור - באמת לא כזה מעניין - לדעתי עניין של סגנון (או התדמית והאנרגיות שבא לשדר באותה רגע) די חסר משמעות להתלבטות שלי ביד)

נבל א' משלם 65 , נבל ב' משלים - שלושתנו עולים לפלופ

פלופ (195) :

נבל ב' בצ'ק , אני מהמר 115 , נבל א' משלם , נבל ב' זורק ?
    יש לי קצת אקוויטי ביד (קלף אובר אחד וגאט שוט) - בהתחשב בטקסטורה ובאופי של הנבלים ( אחד פסיבי מאוד אחד די ממוצע במונחים של פארטיות) - סי בט טוב או לא ? (באמת חושב על זה- כי זה עניין של מנגנון משחק והתאמה לתחילת ערב בלייב - הרבה פחות מעניין מתוצאה של יד)

הלאה...

טרן (425) :

אני מצ'קצ'ק. מי שמכיר אותי יודע שאני אקח הרבה ליינים כאלה עם Top פייר או AJ בכוונה להמר קטן או להיות בצ'ק קול ברוב הריברים לתפיסת בלופים - גיבור מודע לתדמית הניטית שלו (שהרבה פעמים לא מוצדקת אבל זה לא מעניין - מה שמעניין זה מה נבלים חושבים על גיבור) , ליכולת המוגבלת שלו להוציא ואליו (יחסית) אבל הרבה פעמים זה ייתפס מצד רוב השחקנים בשולחן כצ'ק וויתור על היד (בטח עם נבל שלא כ"כ מכיר אותי).
    נבל מצ'קצ'ק מהר אחרי

ריבר הכי לבן בארץ :

גיבור בצ'ק , נבל מהמר 150 (קופה 575)

נגד שחקן בלי דינאמיקה איתו שאתם לא מכירים את הנטיות שלו כ"כ - נותנים לו קרדיט ליכולת להוציא ואליו עם יד עשויה - כן או לא
    נבל כמובן חסום ביד הזו : הטווח שלו מורכב מהרבה: 9 10 (12 קומבינציות) , קינג 10 (12 קומבינציות) וכמובן QX (קשה להאמין שנבל יהמר לואליו דק עם JX או עם 99 עשיריות)
    QK זה 12 קומבינציות , Q 10 זה 9 (אין לו QJ בטווח לא מניח שיקח ליין כזה פסיבי) ניתן לו גם q9 שזה 12 שוב בכוונה נותן לנבל טווח רחב (אולי קצת כבשי לא בכוונה לזלזל ) אבל באמת יד בוואקום תחילת ערב שהוא פשוט רצה לשחק נגדי. המחשבה פה שאם הטווח שהוא מהמר לוואליו לא גדול ביותר פי 2.5 מהטווח שהוא מבלף אז אני משלם. למה לא פי 4 כמו היחס קופה - כלומר להיות שם טוב קצת יותר מ20% מהפעמים ? כי הערכת הטווחים זה רחוק מלהיות מדויק כמו יחס קופה ואנחנו (אני לפחות) נוטים לטעות בהערכות האלה.

גיבור ?
    נערך לאחרונה על ידי Starting Fresh; 27/09/2015 ב 07:13.
    "כשיישרף רכושך תישרף נשמתך אם לא תמהר להציל את עצמך !"

2. המשתמשים הבאים מודים ל Starting Fresh על התגובה המועילה:

the_tazphit (03/10/2015)

3. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (22)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    מגניב לראות את האבולוציה של הפוקר, באותה נשימה אתה כותב "אקוויטי" ו"ריבר הכי שקוף בארץ" בלי להתבלבל...

בכל מקרה, היד נראית די סטנדרטית בכל הרחובות, פרה פלופ זו פתיחה די קלה, מה זה בעצם אומר ש"ליד שלי יש אקוויטי"? לכל יד יש אקוויטי...
    הפלופ סבבה, הטרן אחלה, אם אתה ככ מודע לתדמית שלך, אז דימה תתחיל לנצל אותה ותכניס שם צ'ק רייזים לארסנל. הם חסומים לזוג (זוגות בטרן) ולך יש את כל הסירות והאוברפרים בטווח, שגם אם אתה לא לוקח אותם לצ'קרייז כשיש לך אותם - יתנו לך קרדיט למפלצות בליין הזה.
    בריבר, יש לך כמה מיסקליקים בחישוב קומבינציות, נניח קינג דאמה זה 12 קומבו ולא 16, ובכלל אי אפשר להכניס את כולם לחישוב כי הוא בוודאות פותח בתדירות כלשהיא שגדולה מאפס. כמו כן דאמה עשר אלו 9 קומבואים. מניסיוני עם נבלי לואוסטייקס לייב יש להם שם גם לא מעט קומבואים של Q8o+ QXs, בנוסף מבלי להכיר את נבל אינני מבין למה אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שתדירות הצ'ק שלו בריבר עם JX היא מאה אחוז.
    נראה לי צ'ק פאס מאוד סטנדרטי בריבר, במיוחד כשאני יוצא מנקודת הנחה שאין לו הרבה פלואוטים בפלופ + הוא יסמבלף בתדירות מסויימת את הסטרייט דרואוז שלו בטרן.
    אני לא יודע למה היד הזאת עשתה לך בריינפאק

4. 3 המשתמשים הבאים הודו לDr. Spew על ההודעה המועילה:

ami1983 (29/09/2015), Starting Fresh (27/09/2015), סקלטון123 (27/09/2015)

5. פלאש

מוניטין
    26 (11)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    493
    קיבל תודה 232 פעמים ב137 הודעות
    תודה על התיקון (בקומבינציות)... מיסקליק (עייפות כבדה)
    ומה שהתכוונתי באקוויטי שאס 10 סוט משחק לא רע במולטיי שהיה נוצר אם הייתי מצ'קצ'ק והרבה שחקנים נגיד יעדיפו להיות האגרסורים עם אס עשר אוף.

שחשבתי על יד הזו , זה היה נראה לי נורא קרוב בקומבינציות מבחינת הטווח שהוא יכול להוציא איתו וואליו לעומת מה שהוא יבלף איתו והיחס קופה שאני מקבל על זה... הבריין פאק - להיות חד בספוטים האלה.
    התגובה שלך די משנה את דעתי שאני קצת מגזים בחוסר קרדיט ליכולת להוציא ואליו (למען הכנות - עושה קצת השלכה על האחרים על דליפה שקיימת אצלי).
    אהבתי.
    נערך לאחרונה על ידי Starting Fresh; 27/09/2015 ב 06:35.
    "כשיישרף רכושך תישרף נשמתך אם לא תמהר להציל את עצמך !"

6. הסמל האישי של Assafby
    פלאש

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    690
    קיבל תודה 324 פעמים ב254 הודעות
    כמו שהד"ר אמר, צק פולד די קל בריבר IMO , גם הסייזינג הוא של ואליו דק, נראה לי שאת הבלופים/ סמי בלופים שלו הוא היה מתחיל בטרן או בוחר סייזינג יותר גבוה בריבר, נכון שאפשר ללבל את עצמנו ל: זה סייזינג של ואליו דק, אולי הוא רק רוצה שאחשוב כך? ואולי הוא בעצם מבלף ? נראה לי מיותר , פשוט פאס

7. המשתמשים הבאים מודים ל Assafby על התגובה המועילה:

Starting Fresh (27/09/2015)

8. סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    1,929
    קיבל תודה 414 פעמים ב335 הודעות
    אני הולך לדאבל ברל וצ'ק פולד ריבר. אם בחרת צ'ק טרן וקיבלת צ'ק ביהיינד אני מקצה לו שם הרבה ידיים עשויות כמו אלו שכתבת ולכן בריבר אנחנו בפולד מיידי.

9. הסמל האישי של Eyalcasias
    פלאש  

מוניטין
    50 (13)
    רשומות בלוג
    13
    הודה
    259
    קיבל תודה 891 פעמים ב290 הודעות
    קטע בהצבת טווחים, זה לעצב את הטווח כפי שנוח לנו. קטע נוסף זה לא לצמצם מרחוב לרחוב בהסתמך למידע שאנו מקבלים. העובדהה שנבל מצ׳קצ׳ק מהר מאחור בטרן דיי סגרה לי את היד להטות אותו לידיים עשויות ולא לידיים מושכות (שמצריכות יותר זמן חשיבה על השאלה [האם אני רוצה לגנוב את הקופה עכשיו]) וכך להימנע מליבולי סייזינג בריבר {שגם אותו ללא מידע מוקדם, תמיד אפרש אצל סוג השחקן הזה כואליו בט}.
    פתיחה פרה פלופ סטנדרטית, לא אוהב לסבט את הפלופ הזה כשאני בלי בקדור (למקרים עתידיים- הצב טווחי לימפ/ קול בסטוב ותגלה שהימור המשך יעבוד 25-30% מהזמן בלבד.
    בתחילת ערב מעדיף לבחור טקטיקה נצלנית ולהעלות פרה לסייזינג לא אחיד (50 עם היד שלך, 75 עם אסים) בצורה שאוכל לסבט סייזינג גבוה ולא 55% כפי שבחרת.

10. 2 המשתמשים הבאים הודו לEyalcasias על ההודעה המועילה:

Assafby (28/09/2015), Starting Fresh (27/09/2015)

11. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (22)
    הודה
    2,167
    הייתי מסכים איתך קסיאס אילולא המידע שיש לנו על אור ועל מה שחושבים עליו. אני לא בטוח ששחקנים ישמחו לצאת מולו לברלינג עם הדרואים כשמלכתחילה הם לא מצפים ממנו לסבט ריק.
    בקשר להערה לסיבט פלופ, אין ספק שבקדור הופך סיבט לסטד, אך עם תדמית טייטית אני חושב שללכת לשני כדורים זה מרוויח מול טווח לימפ קול.
    אני לא יודע איך הגענו לחישוב של 25-30 אחוז מהזמן להצלחת סיבט מבלי לדעת טווחי לימפ/קול. אני מכיר שחקנים שלוקחים ללימפ קול 65-70 אחוז מהטווח ויש שחקנים שטווח לימפ קול ממוקדמות זה spp's סוטד אייסס וברודוויז למיניהם. זה ממש תלוי יריב.

@Eyalcasias

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. הסמל האישי של Eyalcasias
    פלאש  

מוניטין
    50 (13)
    רשומות בלוג
    13
    הודה
    259
    במקור פורסם על ידי Dr. Spew צפה בהודעה
    הייתי מסכים איתך קסיאס אילולא המידע שיש לנו על אור ועל מה שחושבים עליו. אני לא בטוח ששחקנים ישמחו לצאת מולו לברלינג עם הדרואים כשמלכתחילה הם לא מצפים ממנו לסבט ריק.
    בקשר להערה לסיבט פלופ, אין ספק שבקדור הופך סיבט לסטד, אך עם תדמית טייטית אני חושב שללכת לשני כדורים זה מרוויח מול טווח לימפ קול.
    אני לא יודע איך הגענו לחישוב של 25-30 אחוז מהזמן להצלחת סיבט מבלי לדעת טווחי לימפ/קול. אני מכיר שחקנים שלוקחים ללימפ קול 65-70 אחוז מהטווח ויש שחקנים שטווח לימפ קול ממוקדמות זה spp's סוטד אייסס וברודוויז למיניהם. זה ממש תלוי יריב.

@Eyalcasias

קשה לי להאמין שקראת נכון את עומק היד לאור התגובה שלך. אחרת, אני לא מבין את ׳לצאת לברלינג עם דרואים׳ כשיש 3/4 קופה מאחורה ונראה לי ביזארי ללכת לבט/ שאב כשיש לנו 14% אקוויטי או פחות כשמשווים לנו. כמובן באם אתה חושב שיש דיי FE, אשמח לראות טווחי קיפול לכל כדור שלנו.
    עניין התדמית הטייטית של גיבור לא ממש רלוונטית ליד גם כן בעיניי לאור העומק הרדוד והעובדה שנבל מכיר את גיבור חצי שעה. בנוסף מגה-כבשים הם סוג השחקן האחרון שמושפע מתדמית, וגם אם גיבור אשכנזי מת איפה הוא ילך עם אס ולה.
    לגבי הערכת תדירות ההצלחה של סיבט בפלופ- ובכן שלפתי את זה מהמיטה לפני השינה. אבל גם במצב הזה, אני חושב שהערכה שלי לא רעה בכלל.
    אתה זה שתמיד אומר ׳דבר בטווחים אדוני׳ אז אם רשמתי משהו שאתה לא מסכים איתו, דברי במספרים גברת, דברי במספרים. מדובר במגה כבש אז לפחות 50% מהידיים בלימפ-קול.
    אני בא לתייג אותך וממש מצחיק אותי הכינוי שלך.
    @Dr. Spew

13. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (22)
    הודה
    2,167
    רגע רגע.. אם 50 אחוז טווח בלימפ קול, איך סיבט יעבוד ככ מעט?

14. הסמל האישי של Eyalcasias
    פלאש  

מוניטין
    50 (13)
    רשומות בלוג
    13
    הודה
    259
    אנחנו 3 וואי, לפי תיאור השחקן אני מצפה ממנו להמשיך עם כל פגיעה/ גאטר בגדול.
    סך הכל אולי היד הכי משעממת שהפורום הזה ידע.

נושאים דומים

1. נוכל פעיל מאוד - נעשה לכם סדר. כדאי מאוד לקרוא!!
    על ידי AdamT IL בפורום הפקדות \ משיכות \ העברות - פוקר קינג, 7XL
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 01/07/2015, 10:07
  2. מאוד מאוד כואב, דקה אחת בדיוק לפני הפיינל. טעות?
    על ידי pkr614 בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 07/01/2014, 19:49
  3. החלטה עם MIDDLE SET - ליין צ'ק (גם דיון באסטרטגיה מול שולחן פאסיבי מאוד)
    על ידי Starting Fresh בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 10/01/2013, 13:46
  4. TT עם תדמית אקטיבית מאוד בEP ב20$ ריביי. מול רגולר. ליין צ'ק.
    על ידי alextoon בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 13/04/2011, 23:43
  5. אס קינג גבולי מאוד מאוד
    על ידי afek100 בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 05/06/2010, 20:40

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog