פארטיה 5 5, אסים נגד שחקן חושב

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 46
  1. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות

פארטיה 5 5, אסים נגד שחקן חושב

פארטיה 5 5. אני עם סטאק 850, נבל מכסה. נבל הוא חבר טוב, שחקן חושב (ופעיל גם בפורום פה ). אנחנו מכירים אחד את השני די טוב, ויש לנו דינמיקה די קבועה של נסיונות לעשות אאוטפליי אחד לשני.

לימפר אחד מעמדה מוקדמת, אני מקבל ב CO ומעלה ל-30. נבל מסתכל על קלפיו בכפתור, ואחרי התלבטות מעלה ל-150. זהו תחילת הערב, והטווח שלו די רחב- סוטד קונקטורס, זוגות בינוניים, וקלפים גבוהים (KQ KJ). כולם בפולד, אני עושה הצגה ארוכה של "לא יודע מה לעשות, נתפסתי כשניסיתי לשחק יד בינונית עם פוזישן" ובסוף משווה. פלופ אני בצק, נבל בצק.

טרן .(קופה ~300) , אני מהמר 150, נבל ברייז ל-300. קשה לי מאוד להאמין שהוא משחק כך זוג מתחת ללוח, JJ 1010, כי הוא מבין שהמינרייז הזה רק מבריח ידיים גרועות יותר ומקבל קאל מטובות יותר. האם יש מקום רק להשוות כאן ולתת לו מקום לירות בריור?!? בהחלט סביר שנבל נמצא כאן עם יד חלשה, אך האם כדאי לקחת את הסיכון בלתת לו קלף חינם? יכול להיות שיש לו שואו דאון וליו והוא יצקצק מאחורי?
    יש לי רק עוד 400 מאחורי, מסכים שבואקום זה איזי אול אין, אך האם במצב הזה דחיפה שלי לא רק תבריח ידיים גרועות יותר? אשמח לתגובות חברים

2. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    לפי דעתי...אחרי שצ'קצ'קת את הפלוף וגם נבל, ובטרן הרמת 150 זה מאוד יכול להראות בשבילו שאולי אתה על בלוף ובודק אם אתה יכול לקחת את הקופה. בזמן שהוא יושב עם 1010/JJ והוא מאמין שההכפלה שלו היא להוציא את המידע אם הוא טוב כאן או שלא. אם אתה משווה או חוזר הוא מוותר ואם אתה זורק אז הוא עשה את שלו כי במקרה והוא חוזר אליך 150+300 הוא מוצא את עצמו כמעט מחוייב לקופה במידה ואתה דוחף בחזרה. יש לי תחושה שהוא יושב שם עם 1010/JJ בכל אופן.

3. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    לפי דעתי...אחרי שצ'קצ'קת את הפלוף וגם נבל, ובטרן הרמת 150 זה מאוד יכול להראות בשבילו שאולי אתה על בלוף ובודק אם אתה יכול לקחת את הקופה. בזמן שהוא יושב עם 1010/JJ והוא מאמין שההכפלה שלו היא להוציא את המידע אם הוא טוב כאן או שלא. אם אתה משווה או חוזר הוא מוותר ואם אתה זורק אז הוא עשה את שלו כי במקרה והוא חוזר אליך 150+300 הוא מוצא את עצמו כמעט מחוייב לקופה במידה ואתה דוחף בחזרה. יש לי תחושה שהוא יושב שם עם 1010/JJ בכל אופן.
    נ.ב אחרי ששילמת לו 3BET אז הוא שם אותך מאוד חזק על טווח ידיים שיכול להחזיק Q(אתה אמור לדעת את זה יותר טוב ממני בכל אופן) אז לדעתך זה אפשרי שהוא פחד מהQ בפלוף והחליט לצ'קצ'ק?

4. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,032 פעמים ב1,024 הודעות
    דחיפה קלה- עם איזה קלפים תקבל מוילאן הימור ואליו שאתה יכול לנצח? כיוון שגם ככה אתה לא מתכוון לעשות פולד בטרן, דחוף ותקווה להשוואה של וילאן עם KQ או משהו בסגנון...

5. הסמל האישי של BimperBoy
    פלאש  

מוניטין
    16 (10)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    232
    קיבל תודה 710 פעמים ב290 הודעות
    אני חושב שעשית טעות חמורה בכך שלא העלית מעליו לפני הפלופ, שים לב גם לגודל הרייז שלו, פי חמש ממך על רייז שממילא היה יחסית גבוה לבליינדים האלה, מקרה קלאסי של שחקן שמנסה לגרור אותך לקופה גדולה שבה הוא יוכל באיזשהו שלב לדחוף את כל הצ'יפים שלו פנימה, זהו ספוט מושלם לעשות 4בט קטן ולהכניס עוד כסף לקופה וגם על הדרך להגדיר טוב יותר את היד של חבר-נבל-חושב... אגב, בד"כ שיריב עושה לך רייז של פי חמש מהרייז שלך ואתה רק משווה זה מדליק אצלו נורה אדומה לכן אתה לא צפוי לקבל יותר מידי אקשן פוסט פלופ אם הוא לא ישתפר למשהו טוב, לא בהכרח משהו שכבר מנצח אותך אבל משהו טוב... יש מצבים שעושים בהם פלאט ל3בט עם אסים, אני לא חושב שהמקרה הזה נופל בקטגוריה הזאת, אל תשכח שפתחת מהקאט-אוף לכן אתה זוכה לאפילו פחות קרדיט ממה שאתה מקבל בד"כ מהנבל המדובר (כותב שורות אלה מכיר את הדינמיקה של שני השחקנים ומודע לה), אתה חייב להגדיר טוב יותר מה יש ליריב...

עוד נקודה שאני חושב שיכולת לשחק אחרת, היא הסייזינג בטרן - לא אהבתי הימור של חצי קופה... הימור של בין רבע קופה לשליש קופה צריך להיות חלק מאוצר המילים שלך כשחקן ולא כל הימור חייב להיות חצי קופה - קופה... מכייון שאתה יודע שאתה נמצא בספוט שאתה צפוי לקבל רייז בהרבה מהמקרים אל תמהר להמר חצי קופה ולתת ליריב אפשרות לחזור ברייז שאם תשלם אותו תהיה כמעט מחויב לקופה.

עכשיו, As Played עד לנקודה שאמרת, החל משם אני משווה את המינרייז (למרות שנבל מרבה לעשות מינרייזים עם ידיים גדולות - אבל אל תשכח גם AQ ו KQ פה נחשב ידיים מאוד חזקות) אני חושב שהמינרייז הזה יכול להוציא מהטווח כל מיני דרואים למיניהם - לא חושב שהוא ישחק ככה יהלומים או J9, JT או קומבו... ומעריך מחדש בריבר, קשה להגיד מה לעשות בריבר, כי יתכן מאוד שנבל יצ'קצ'ק מאחורה יד כמו KQ ויתכן באותה הסבירות שהוא גם ינסה להוציא עוד וליו ויהמר KQ...

הכנסת את עצמך לספוט לא פשוט...

6. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    דחיפה קלה- עם איזה קלפים תקבל מוילאן הימור ואליו שאתה יכול לנצח? כיוון שגם ככה אתה לא מתכוון לעשות פולד בטרן, דחוף ותקווה להשוואה של וילאן עם KQ או משהו בסגנון...
    אני לא רוצה לקבל הימור וליו, אני רוצה לקבל הימור בלוף.
    אם הוא עם AQ KQ KK כנראה שהכסף נכנס פנימה בכל מקרה, ואין סיבה לדחיפה. אני רוצה להביא לו מרחב לבלף אותי בריור.

7. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי BimperBoy צפה בהודעה
    אני חושב שעשית טעות חמורה בכך שלא העלית מעליו לפני הפלופ, שים לב גם לגודל הרייז שלו, פי חמש ממך על רייז שממילא היה יחסית גבוה לבליינדים האלה, מקרה קלאסי של שחקן שמנסה לגרור אותך לקופה גדולה שבה הוא יוכל באיזשהו שלב לדחוף את כל הצ'יפים שלו פנימה, זהו ספוט מושלם לעשות 4בט קטן ולהכניס עוד כסף לקופה וגם על הדרך להגדיר טוב יותר את היד של חבר-נבל-חושב... אגב, בד"כ שיריב עושה לך רייז של פי חמש מהרייז שלך ואתה רק משווה זה מדליק אצלו נורה אדומה לכן אתה לא צפוי לקבל יותר מידי אקשן פוסט פלופ אם הוא לא ישתפר למשהו טוב, לא בהכרח משהו שכבר מנצח אותך אבל משהו טוב... יש מצבים שעושים בהם פלאט ל3בט עם אסים, אני לא חושב שהמקרה הזה נופל בקטגוריה הזאת, אל תשכח שפתחת מהקאט-אוף לכן אתה זוכה לאפילו פחות קרדיט ממה שאתה מקבל בד"כ מהנבל המדובר (כותב שורות אלה מכיר את הדינמיקה של שני השחקנים ומודע לה), אתה חייב להגדיר טוב יותר מה יש ליריב...

עוד נקודה שאני חושב שיכולת לשחק אחרת, היא הסייזינג בטרן - לא אהבתי הימור של חצי קופה... הימור של בין רבע קופה לשליש קופה צריך להיות חלק מאוצר המילים שלך כשחקן ולא כל הימור חייב להיות חצי קופה - קופה... מכייון שאתה יודע שאתה נמצא בספוט שאתה צפוי לקבל רייז בהרבה מהמקרים אל תמהר להמר חצי קופה ולתת ליריב אפשרות לחזור ברייז שאם תשלם אותו תהיה כמעט מחויב לקופה.

עכשיו, As Played עד לנקודה שאמרת, החל משם אני משווה את המינרייז (למרות שנבל מרבה לעשות מינרייזים עם ידיים גדולות - אבל אל תשכח גם AQ ו KQ פה נחשב ידיים מאוד חזקות) אני חושב שהמינרייז הזה יכול להוציא מהטווח כל מיני דרואים למיניהם - לא חושב שהוא ישחק ככה יהלומים או J9, JT או קומבו... ומעריך מחדש בריבר, קשה להגיד מה לעשות בריבר, כי יתכן מאוד שנבל יצ'קצ'ק מאחורה יד כמו KQ ויתכן באותה הסבירות שהוא גם ינסה להוציא עוד וליו ויהמר KQ...

לא מסכים איתך בכלל!!! אם נבל באמת שחקן חושב כמו שמתואר כאן...הוא עושה איזי פולד ל4BET של הירו עםQQ
    שלא נדבר בכלל על AK/JJ

8. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות

עידו כל פוסט שלך זהב

9. המשתמשים הבאים מודים ל Dr. Spew על התגובה המועילה:

BimperBoy (09/10/2010)

10. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (18)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    לא מסכים איתך בכלל!!! אם נבל באמת שחקן חושב כמו שמתואר כאן...הוא עושה איזי פולד ל4BET של הירו עםQQ
    שלא נדבר בכלל על AK/JJ
    התגובה שלך נובעת מכך שאתה לא מכיר את הדינמיקה בין השניים..

11. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    OOP, thinking player, 3bets to 30BB pre? I think I 4bet here 100%
    Lol Hadookaments

12. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    אני חושב שעשית טעות חמורה בכך שלא העלית מעליו לפני הפלופ, שים לב גם לגודל הרייז שלו, פי חמש ממך על רייז שממילא היה יחסית גבוה לבליינדים האלה, מקרה קלאסי של שחקן שמנסה לגרור אותך לקופה גדולה שבה הוא יוכל באיזשהו שלב לדחוף את כל הצ'יפים שלו פנימה, זהו ספוט מושלם לעשות 4בט קטן ולהכניס עוד כסף לקופה וגם על הדרך להגדיר טוב יותר את היד של חבר-נבל-חושב...
    האם 4 בט לא הופך את היד שלי להיות קצת פייס אפ? רק קאל פה יכול להביא לי לאחר מכן 2 רחובות של וליו מזוג בינוני- 10 10 JJ, שאני חושב שהוא יכול לברוח מהם פרה פלופ אם אני עושה 4 בט.
    קאל פה משאיר אותו מאוד בחשכה- כבר השוותי פעמים רבות 3 בט שלו עם KQ AJ, בידיעה שהטווח שלו רחב מאוד, וגם אם אני לא פוגע אוכל לקחת את הקופה.
    מזכיר יכול לעשות את ה3 בט עם סוטד קונקטורס או 2 פייס קארד שאני לא רוצה להבריח..

13. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    במקור פורסם על ידי Anderson צפה בהודעה
    OOP, thinking player, 3bets to 30BB pre? I think I 4bet here 100%
    כפי שאמרתי הדינמיקה ביננו מעידה על סיכוי סביר ל3 בט לייט. אם אני עושה 4 בט אני מקבל וליו מKK AK QQ (שסיכוי טוב שעם ידיים כאלה הכסף בכל מקרה ייכנס אחרי הפלופ), וגורם לו לזרוק המון המון ידיים בינוניות.
    לצורך הענין 4 ימים קודם הוא עשה לי 4 פעמים 3 בט: עם AK, KQ, 9 10, QJ.
    נראה לי ש4 בט פה יבהיר לו בדיוק איפה הוא נמצא ויעזור לו להיפטר מהיד.

14. סטרייט פלאש  

מוניטין
    35 (13)
    רשומות בלוג
    24
    הודה
    462
    קיבל תודה 1,374 פעמים ב675 הודעות
    במקור פורסם על ידי roie_bz צפה בהודעה
    התגובה שלך נובעת מכך שאתה לא מכיר את הדינמיקה בין השניים..
    אם זה נכון אז מה הטעם בלהעלות את היד לפורום ?
    אתה מצפה מהמגיבים כאן לייעץ על סמך מידע וניסיון שיש להם, לא על סמך מה שהם לא יודעים.

15. המשתמשים הבאים מודים ל powerpoker על התגובה המועילה:

poker_prick (09/10/2010)

16. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,477
    קיבל תודה 1,263 פעמים ב670 הודעות
    במקור פורסם על ידי ril צפה בהודעה
    כפי שאמרתי הדינמיקה ביננו מעידה על סיכוי סביר ל3 בט לייט. אם אני עושה 4 בט אני מקבל וליו מKK AK QQ (שסיכוי טוב שעם ידיים כאלה הכסף בכל מקרה ייכנס אחרי הפלופ), וגורם לו לזרוק המון המון ידיים בינוניות.
    אוקיי. אבל למה אתה עושה סלופליי גם פוסט-פלופ? הרי אתה כולה אוברפייר, כמה ואליו אתה חושב שתקבל מטופ פייר ברחובות מאוחרים משחקן חושב?
    *** דחוף ואם יש לו QQ לבריאות- זה הדבר היחיד שהגיוני בריינג' שלו שמנצח אותך.
    נערך לאחרונה על ידי yarontr; 09/10/2010 ב 17:56.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

17. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (10)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    ואתה מעדיף להמשיך לחטוף 3BET לייט? ברגע שיש איום של 4BET שהוא לא יודע מהוא (הרי אתה לא תראה לו אסים), אתה מתחיל ליצור פה דינמיקה חדשה.
    שמע אם אומרים לי שיריב שיש לי פוזישן עליו שלעולם לא יעשה 4bet בלי AA\KK, אני אתחיל להעיף עליו 3bets כי זה פשוט נכון מתמטית.
    Lol Hadookaments

18. המשתמשים הבאים מודים ל Anderson על התגובה המועילה:

yarontr (09/10/2010)

19. הסמל האישי של OrangeO
    זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    4
    קיבל תודה 8 פעמים ב8 הודעות
    בלי פוזישן זה בעיייתי לעשות רק קול, אם כבר אתה רוצה לעשות פלאט ל3BET שלו תעשה עם פוזישן ותקבל את הCBET, אבל חוץ מזה תן גם 4BET עםי יידים אחרות כדי שלא "ידע" שאתה עם אסים\קינגים.
    בכל אופן, לא חושב שיש יד שאם רק תשלם לה תנסה להוציא אותך בריבר, שוב פעם אתה הרי בלי פוזישן ויכול להיות שתעשה צ'ק והוא יעשה צ'ק אחריך. דחוף.*

20. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    במקור פורסם על ידי Anderson צפה בהודעה
    שמע אם אומרים לי שיריב שיש לי פוזישן עליו שלעולם לא יעשה 4bet בלי AA\KK, אני אתחיל להעיף עליו 3bets כי זה פשוט נכון מתמטית.
    זה לא מה שאמרתי Anderson, המשחק שלי מולו (ושלו מולי) מאוד מאוד מגוון. פעמים רבות אני עונה לו ב-4 בט- לפעמים עם יד אמיתית ולפעמים לא, יש חשיבות רבה לטעמי בגיוון המשחק מול שחקן חושב כמוהו.
    4 בט כאן משיג מטרה הפוכה ממה שאנחנו רוצים- הוא יגרום לו לזרוק ידיים גרועות. אם יש לו יד טובה- הכסף נכנס בכל מקרה. ממש נראה לי ש-4 בט רק יגרום לו לזרוק ידיים במקרה שהוא עושה מהלך עליי. אם יש לו יד סבירה- הכסף ייכנס ברובו בכל מקרה.

21. הסמל האישי של nonickname
    רויאל פלאש

מוניטין
    207 (14)
    הודה
    3,068
    קיבל תודה 1,373 פעמים ב1,038 הודעות
    יש לי שאלה אחרת...איך אתה מסוגל לעשות CHECK בפלופ אחרי שהשווית העלאה כזאת גדולה פריפלופ?
    הקופה רק מתרחקת ממך ואין לך שום מושג איפה אתה עומד גם מול שחקן כמוהו שהדינמיקה ביניכם שונה,רק בגלל הדינמיקה שווה לך להעלות בפלופ והרבה כי יש סיכוי טוב שהוא ישלם/יחשוב שאתה מנסה לבלף אותו.
    אם החלטת רק להשוות וגם בלי פוזישן אני מעדיף להעלות כדי לקחת את הקופה כבר בפלופ ולא להמשיך לתת לו לפגוע בעוד קלפים במיוחד שאין לך הערכה מה יש לו ביד.

22. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (19)
    הודה
    426
    קיבל תודה 3,542 פעמים ב1,916 הודעות
    מסכים שבואקום זה קול
    fyp

23. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    קיבל תודה 250 פעמים ב167 הודעות
    חובה פה 4בט פרה. כשאתה רק משלם אתה מייצג 10- JJ. אין פה מצב בחיים שאתה משווה גם זוג קטן או SC. כשאתה דוחף פרה אתה הטווח ששמים אותך עליו הוא יותר חלש מהטווח ששמים אותך כשאתה רק משלם.
    נשרף הים

עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. 1-1 חברי, KK בקאט אוף, טאף טרן ספוט מול שחקן חושב.
    על ידי Gaby Livshitz בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 22/07/2011, 10:20
  2. 1-1 חברי: יד מעניינת נגד שחקן חושב
    על ידי AA23ds בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 16/07/2011, 15:17
  3. סיטואציה מול שחקן חושב.
    על ידי shoko87 בפורום אסטרטגיה - מתקדמים
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 09/06/2011, 13:05
  4. דונק בט*2 מול שחקן חושב