שאלה לגבי יד ששיחקתי בIPC Malta

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-19 מתוך 19
  1. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    14
    קיבל תודה 3 פעמים בהודעה אחת

שאלה לגבי יד ששיחקתי בIPC Malta

שלום חברים, פעם ראשונה שאני פותח פה אשכול אז אם חסרים פרטים תשאלו אני אוסיף.

IPC 400 יורו כניסה. 40 דקות לשלב.
    ערמה התחלתית היתה 40K והבלינדים התחילו מ50\100.

היד מתרחשת ביום הראשון של הטורניר ביד האחרונה.
    לבל 11 הבלינדים 800 - 1600 עם אנטה של 200.
    גיבור עם ערמה ממוצעת של 85K.

התדמית שלי בשולחן היתה משוחררת ומאוד אגרסיבית, היו בטורניר הרבה כבשים ושחקנים פסיביים שגרמו לי לפתוח בערך שליש מהידיים. היתי פותח גם ידיים חלשות מעמדה אמצעית.
    נבלת היא שחקנית פסיבית וחלשה . בערך בת 50... שיחקנו כמה ידיים אבל שום דבר משמעותי. ראיתי אותה בשואודאון רק עם ידיים טובות+

ליד:

שולחן של 7, כולם מתקפלים עד לנבלת (50,000) בCO שעושה לימפ ( היו הרבה לימפים בשולחן, היא שיחקה הרבה ידיים בלימפ).
    גיבור בכפתור מרים ומעלה ל4500. סמול מקפל וביג משלם.(מכסה)
    הפלופ (קופה של 15000 בערך) מגיע:
    ביג צ'ק, נבלת בדונק של 7.5K. גיבור דוחף אול אין. ביג מקפל.
    נבלת מראה והסט מחזיק.

איך שוחק? הרבה אמרו פולד פרה אבל בכל זאת...

2. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (12)
    הודה
    3,329
    קיבל תודה 1,368 פעמים ב692 הודעות
    עדיף שתסתיר תוצאות קודם כל, זה יעזור לאנשים לנתח את היד.
    פיינאה פיינאה פיינאה!

3. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    קיבל תודה 426 פעמים ב216 הודעות
    שחקנים כמו נבלת שים להם מיקרופון ויצעקו מה יש להם. דונק מכבש זה בדכ נאטץ. מה גם שאין להם קיפול אחרי דונק כזה כי הם לא חושבים.. זה בא טבעי

תכלס, בלי לדעת על הסט , 0% פולד אקוויטי שלה + 40% ~ צבע שלך (לא גבוה אגב) ואתה מהמר על חיי הערמה שלך בנחיתות מול 60% לפחות של נבלת... לא חראם...?

הצלחת לטפס עם ה 35K הנותרים ?

4. המשתמשים הבאים מודים ל badgersoul על התגובה המועילה:

SuperLoseday (17/01/2016)

5. סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    1,929
    קיבל תודה 414 פעמים ב335 הודעות
    צודקים, פולד פרה

6. רויאל פלאש

מוניטין
    48 (13)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,392
    קיבל תודה 1,994 פעמים ב1,196 הודעות
    וואללה פותח את זה כדי לבודד תלימפרית עם פוזישן עם קלף סוט.
    אנחנו לא ב2008,לשחק טווחים רחבים בפילד כזה מעמדות מאוחרות דיברו אותך להרבה קופות
    האדס אפ זה ריווחי עם יכולות פוסט טובות,שזה אצה צריך להיות כנה עם עצמך,אם אין לך יכולות פוסט
    כמובן שזה פאס קליל פרה.
    לגביי היד הדחיפה היא כיוון אחד,היא לא באמת מעיפה כלום ואתה סתם מכניס כסף כשאתה מאחורה,אני משלם כדי לפגוע בטרן
    ולקחת לה סולד,לא בטוח שזה ריווחי מתמטית צריך לבדוק את זה(כמובן אנחנו לא יודעים שיש לה סט), בקיצור לא אוהב את הדחיפה בכלל.

7. המשתמשים הבאים מודים ל kakayeled על התגובה המועילה:

YossiPokerSoldier (16/01/2016)

8. סטרייט

מוניטין
    24 (6)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    461
    קיבל תודה 353 פעמים ב216 הודעות
    א. מסכים עם סקלטון בנוגע לפולד פרה. אם השולחן מספיק פאסיבי כמו שאתה מתאר יהיו לך כל כך הרבה הזדמנויות לבודד שחקנים חלשים בפוזישן שחבל לעשות את זה עם כל קלף סוט (אם אתה פותח 95 אתה פותח 84, T6 Q7 וכו'). מעדיף לצמצם קצת את הטווח משתי סיבות:
    1. אם אתה מפספס קשה מאוד מאוד להוריד את הטייפ שחקן המבוגר ופאסיבי מידיים בינוניות
    2. לפתוח כל כך רחב זה מאוד מאוד נציל במקרה ויש שחקן אחד טוב שמבין קצת טווחים בשולחן. אם אני בשמאל אני מ3בט שם מאוד רחב ואתה פשוט זורק.

ב. מסכים עם קקה בנוגע לפלופ. אם תעתיק את אותה יד לפוקרסטארס דחיפה תהיה כנראה רווחית. לייב מול כבשה מבוגרת רנדומלית אני בפלאט כדי לקנות טרן.
    דונק משחקנים כאלה זה יד עשויה וול דאן.

9. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    קיבל תודה 696 פעמים ב504 הודעות
    פרי לדעתי פולד, אם רייז קצת יותר נמוך לדעתי
    בפלופ עם ריצה לצבע וזוג לא בטוח שזה רע לדחוף, יש מצב שאתה מוריד אותה מזוג מעל הלוח, יש לדעתי גם ואליו ברייז קטן, לאזור ה 16, יש מצב שזה ייתן לך קול וצק שלה בטרן

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (12)
    הודה
    3,329
    קיבל תודה 1,368 פעמים ב692 הודעות
    לדעתי הגורם הכי משפיע ביד זה העובדה שזאת היד האחרונה של היום ולכן טווח הדונק של שחקנית פאסיבית מרסק את היד שלנו וזה פולד בפלופ.
    לחשוב ששחקנית פאסיבית יוצאת שם בדונק עם אוברפייר או וואן פייר הנדס על הבורד הזה זה לדעתי האמא של הווישפול ט'ינקינג.
    פיינאה פיינאה פיינאה!

11. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (17)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,535
    קיבל תודה 3,740 פעמים ב1,591 הודעות
    פרה בסדר גמור בהתחשב בנבלת בהנחה שאין דינמיקת חרבות על הלימפים שלה עם מישהו מהבליינדים .
    הדחיפה בפלופ נוראית ,כן יש פולד אקוויטי מנבלית , אבל מעט , אתם עמוקים מדיי בשביל שאב שם , אם הייתם רק אתה והיא ביד הייתי מסתפק ב"דחיפה גרועה" וכנראה לא מאד , אבל הביג שמכסה אותך ויוצר אפקטיב אוניה הופך את הדחיפה לנוראית , פעם הבאה בלי לפרסם תוצאות מראש ,גם ככה רוב המגיבים בפורום כיום הם כבשים וקשה להם להתייחס ליד בצורה אוביאקטיבית כשאתה מפרסם תוצאות.

12. 2 המשתמשים הבאים הודו לgana2 על ההודעה המועילה:

Assafby (16/01/2016), Eyalcasias (17/01/2016)

13. סטרייט

מוניטין
    5 (10)
    הודה
    61
    קיבל תודה 220 פעמים ב91 הודעות
    פתיחה עם any2 על כבשה הנ"ל, אין צורך להסתכל מה יש.
    נבלית חסכה ספוט מגעיל של צ'ק רייז בליד החלש שלה, אז עשית לעצמך צ'ק רייז.

חיבור הנתונים של בידוד רחב ואי ההימנעות להכניס כסף בלי הנאץ בפלופ מול אגרסיביות מעיד על חוסר הבנה בסיסית בסגנון המשחק הזה.

14. המשתמשים הבאים מודים ל SuperMe על התגובה המועילה:

Assafby (16/01/2016)

15. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    14
    תודה לכל המגיבים, גרמתם לי לשמוח שהעלתי את היד..
    קודם כל להבא כנראה שאקפל את זה פרה.. במיוחד לאור כמות הכבשים הפסיבים שנשארו בטורניר וההזדמנות שתהיה לי לבודד מישהו מחוץ לעמדה גם ביום 2. במיוחד במבנה אנטה גבוהה.. בקיצור לצמצם טווח.
    אין לי כ"כ הרבה ניסיון בטורנירים לייב עמוקים וכנראה שלא הבנתי לגמרי את הדינמיקה של "יד אחרונה של היום" והריד שלי על נבלת היה שגוי וזה בעצם המקור לכל התסבוכת שגרמתי לעצמי ביד. .. כשנבלת יצאה בדונק דווקא שמחתי, כל היום הימרתי 100% מהפעמים הימור המשך ככה שכל יד נאטס חשבתי שתצ'קצ'ק עליי... הדונק בעיניי היה סימן לחולשה וחשבתי שיש לי פולד אקוויטי. חשבתי את דרך החשיבה של badgersoul במהלך היד והגעתי למסקנה שיש הרבה פולד אקוויטי , בגלל זה דחפתי. כמובן במבט לאחור אני מסכים, דחיפה נוראית.
    דור, תודה על התגובה אחי.. היית חסר בIPC.. ולגבי הספוט כנראה שהיתי פשוט צריך פולד פרה. יכולות הפוסט פלופ שלי כמובן יותר טובות משלה אבל היד כנראה לא מספיק חזקה בשביל לפתוח. במיוחד לאור העובדה שהיתה לי תדמית סופר רחבה בשולחן והדחיפה בסוף היתה ניסיון דיי נואש לקבל פולד.
    DoubleD19, תודה על העצה, אני אצמצם את הטווח שלי ואסגור סיפור. אגב לגבי הפתיחות הרחבות נגררתי לזה עקב הפסיביות (וכמובן חוסר ההבנה בטווחים אצל חלק גדול מהשחקנים) שהיתה בשולחן.. מלא לימפים והרבה מאוד גניבות שעשיתי במהלך היום כנראה הכניסו אותי למין אופוריה שהם תמיד יזרקו לי ופשוט דרכתי על חרא .. אני הובלתי את עצמי לזה. ( כמובן שאעבוד על זה .. הקטע הפסיכולוגי בעייתי אצלי ... יש למישהו ספר מומלץ ? )
    Jack Pozzie, כמו שאמרתי , ראיתי בדונק שלה חולשה וחשבתי שיש לה וואן פייר הנד שהיא תעיף לי מדחיפה.. מיסריד...
    TLR, לא חושב שיש לה כ"כ הרבה זוגות גבוהים בטווח לאור הלימפ שהיא עשתה אבל כן, גם אני חשבתי שיש לי שם פולד אקוויטי מסוים..
    מה לגבי רייז בפלופ ל16K? אתם חושבים שזה מהלך טוב? כי אם נבלת דוחפת עליי אני יכול לזרוק? אל תשכחו שנבלת עם סטאק של 50K~ בתחילת היד ככה שגם עם הסיכוי שלי לצבע היתי כנראה חייב לשלם לה את ה30 אלף הנותרים...
    gana2, כנראה שהיתי צריך להסתיר את תוצאות היד.. אולי היתי נקטל פחות.. לגבי הביג, לא חשבתי על זה עד עכשיו ואתה כנראה צודק. בחלק מן הפעמים הוא היה מתעורר עם יד וקובר אותי.
    SuperMe, תוכל להסביר לעומק את המשפט האחרון?

בקיצור חברה תודה רבה על הביקורת הבונה, בפעם הבאה אנסה להסתיר את תוצאות היד.

16. רויאל פלאש

מוניטין
    48 (13)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,392
    קיבל תודה 1,994 פעמים ב1,196 הודעות
    רייז זה מהלך מחריד,פשוט שולם לדעתי.

17. המשתמשים הבאים מודים ל kakayeled על התגובה המועילה:

18. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (20)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    ניקיטה, זה שרוב המגיבים כתבו פולד פרה לא הופך את זה למהלך הנכון.
    אם השאיפה שלך היא להשתפר חשוב שתהיה מאוד מודע לעצמך לאורך התהליך ואז לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.
    לפתוח כאן 95s זה מהלך רווחי אם יש לך יכולת פוסט פלופ טובה.
    אם אתה מרגיש לא משופשף מספיק, תזרוק פרי, ותביא את עצמך למצב שבו אתה לאט לאט אתה מרגיש יותר בטחון ביכולות קריאה שלך פוסט.
    כפי ששוחק עד הלום, דחיפה בפלופ תפסיד לך כסף, כי טווח הליד של נבלית חזק ואין הרבה פולד אקוויטי.
    פשוט נשלם ותביאו טרן.
    מצטער אם חזרתי על חלק מהתגובות, מניח שחלקן נכתבו כבר..קראתי די ברפרוף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

19. המשתמשים הבאים מודים ל Dr. Spew על התגובה המועילה:

20. הסמל האישי של Assafby
    פלאש

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    690
    קיבל תודה 324 פעמים ב254 הודעות
    קודם כל העובדה שאתה מודע לעצמך ורוצה לשפר את מה שפחות טוב בך ובמשחק שלך זה כבר טוב.
    לגבי היד , גם אם אתה לא דניאל נגראנו ולא שחקן פוסט מושלם, מול נבלית פאסיבית שמשחקת פיט אור פולד( משלמת לפגוע בפלופ, ואם לא אז עושה צ'ק פולד) אני אוהב את הפתיחה, לא אהבתי את התגובה שלך : ״אני לא אפתח את זה יותר״ - בספוט נכון מול נבל מתאים כשיש סוג של לחץ לקראת סוף היום אני אוהב את הפתיחה. אתה בכפתור ויש קלף סוטד שיכול לעשות סטרייט ובנוסף במידה ובא הבורד שלך היד שלך מוסווית לגמרי.
    מהיד הזאת תתרכז בטעות שלך- שהיא הדחיפה בפלופ. אין מה לפחד לשחק 3 רחובות ולהעריך בכל רחוב מחדש , במיוחד כשאתה בעמדה וזה יתרון עצום.
    נבלים חלשים כבר יגלו לך לבד מה יש להם. שולם פלופ, ונוטה לוותר בטרן בריק ובמיוחד אם נבלית מפגיזה- מה שיקרה כמעט תמיד.
    בזה שדחפת בפלופ בעצם ויתרת על היתרון העיקרי שלך ביד והוא העמדה, כי מבחינת היד אתה תמיד מאחורה בפלופ כשנבלית פאסיבית יוצאת בליד על בורד כזה רטוב מול שניים. לגבי לעשות רייז בפלופ? תשכח מזה מהר. נבלית עזרה לך בזה שיצאה בדונק, כי כמו שסופר מי אמר היא אמורה לעשות צ'ק רייז תמיד מולך בגלל שאתה מסבט מאה אחוז מהזמן, ובמקום לנצל את הטעות שלה עשית טעות יותר גדולה שנובעת מחוסר הבנה בסיסי של טווחים, דינמיקה והבנת סוגי נבלים שמולך ואיזה טווח הם מייצגים שאלו המרכיבים הכי חשובים כשאתה משחק יד.
    אז הכי חשוב לקחת מכל ספוט את המסקנות הנכונות וללמוד מהן, וכמובן גם משל אחרים. כולם טועים, רק חמורים לא לומדים מהטעויות.
    תמשיך להעלות ידיים ולדון בהן זה יעזור לך משמעותית. בהצלחה

21. 2 המשתמשים הבאים הודו לAssafby על ההודעה המועילה:

Jack Pozzie (17/01/2016), SuperLoseday (17/01/2016)

22. הסמל האישי של Assafby
    פלאש

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    690
    קיבל תודה 324 פעמים ב254 הודעות
    במקור פורסם על ידי gana2 צפה בהודעה
    בהתחשב בנבלת
    ,כן יש פולד אקוויטי מנבלית ,
    אז זאת נבלית או נבלת?!?! @gana2
    בוא נסגור על נבלה וזהו

23. המשתמשים הבאים מודים ל Assafby על התגובה המועילה:

Songoku108 (16/01/2016)

24. הסמל האישי של Asaf.vi
    זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    56
    קיבל תודה 23 פעמים ב20 הודעות
    הנבלת במקרה ממש דומה לפרידה הכט (מהאח הגדול)?

25. המשתמשים הבאים מודים ל Asaf.vi על התגובה המועילה:

SuperLoseday (17/01/2016)

26. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    14
    שאלה- אם נבלת עושה לי לימפ קול בפלופ מה הטווח שלה ?ואם בפלופ הנל היא יוצאת בדונק . מה הטווח שלה ? לאיזה טווח זה הצטמצם? המקור לטעות שלי ביד היתה שחשבתי שהיא תצא בליד עם יד יותר חלשה מסט בהרבה ודווקא עם ידיים מפלצת היא תעשה צק רייז. הרי כל הטורניר הדגמתי אגרסיביות וגם ככה יש לה ערימה קטנה. (אולי זאת היתה מלכודת?)
    בכל מקרה, תודה לכולם על התגובות. בהחלט למדתי דבר או שתיים מהפוסט..

27. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    במקור פורסם על ידי Asaf.vi צפה בהודעה
    הנבלת במקרה ממש דומה לפרידה הכט (מהאח הגדול)?
    לא, מדובר בסהכ בנבלת אלרגית
    נערך לאחרונה על ידי gspot; 17/01/2016 ב 14:18. סיבה: טילט עולם המילה הזאת - נבלת
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

28. שלישייה

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    353
    קיבל תודה 200 פעמים ב116 הודעות
    ניקית, מקווה שפעם הבאה תנקה אותה.

בין הפלופים היחידים שיש לך מספיק אקוויטי מול הטווח של נבלת רק לשלם.

אני מניח שהטווח לימפ קול שלה זה כל הזוגות חוץ מאסים וקינגים ואולי דמות היא תעשה לימפ רייז או תפתח אז: 22+ , ATo+, KTo+, ATs+, KTs ניתן לה גם סוטד קונקטורס למיניהם

שהיא יוצאת כאן בדונק זה אובר פרים 77+, סטים, זוגות מדי פעם, פלאש דרו פעם ביובל, 6X, ואוויר פעם באף פעם.

לשאלתך, גם בלי תוצאות הייתי רק משלם ורואה טרן. כי לעיף בפלופ כזה זה לא מהלך נכון, ורייז מול נבלית פאסיבית בלי יד חזקה (ע"ע זוג ופלאש דרו סביר) זה לא מהלך רווחי. לכן שולם ומתכנן להעיף בטרן אם אני לא משתפר.

עלה והצלח חבר

29. המשתמשים הבאים מודים ל SuperLoseday על התגובה המועילה:

Nikita (17/01/2016)

נושאים דומים

1. שאלה לגבי HM2
    על ידי Gandalf בפורום כלים ותוכנות
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 13/07/2015, 18:42
  2. שאלה לגבי VC
    על ידי dan123 בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 29/04/2013, 18:08