תגובה שפירסמתי, אבל אז הייתי פחות בטוח לגביה - אשמח לתגובות.

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-8 מתוך 8
  1. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות

תגובה שפירסמתי, אבל אז הייתי פחות בטוח לגביה - אשמח לתגובות.

כמובן שיש הבדל משמעותי בין משחק און ליין למשחק פארטיות, והוא מתבטא בעיקר ב RPF וב CB.
    משחק הפוזישן און ליין הוא לרב משמעותי מאד מבחינת וואליו פרה פלופ - ישנם הרבה שולחנות 6MAX שבהם אתה יכול לעשות הרבה כסף רק מרייז פרה פלופ + CB נגד שחקנים שמרנים.
    אני מצאתי שבפארטיות זאת דרך קשה הרבה יותר לעשות כסף כיוון שריינג הידיים בשולחן מאד מאד גדול ולרב המשחקים מתבצעים בתבנית של 9-max.

זאת תגובה שפירסמתי לפוסט שפירסם רפי ווגאס, שבאה מתוך נסיון הפארטיות שלי.
    התייחסתי בתגובה זאת למשחק עם SC מהפוזישן ושטחתי את התיאוריה שלי לגבי משחק נכון בפארטיות שהן לוס עם קלפים אלו - אשמח לתגובות הרחבות וכדו.
    "אני לא אוהב לעשות רייז בפארטיות עם SC אפילו אם זה מהדולי. הסיבה לזה היא שהפולד אקוויטי בפארטיות (במיוחד שתיארת את הפארטיה כמלאה בשחקנים חלשים) הוא נמוך יחסית לפילדים אחרים בפוקר. ואתה מעלה עם קלפים בעלי Implied odds ו Showdown Value גבוהים, אך כידיים התחלתיות הן חלשות משמעותית לעומת הידיים הפוטנציאליות שמשוות לך.
    אני חושב, שבגלל הסיכוי הנמוך לפגוע בצורה טובה איתם + הסיכוי שאתה תפסיד הכל בכל מקרה אם תפגע איתם (כמו שכנראה קרה ביד הזאת) אפשרי ואפילו רצוי לעשות רק לימפ איתם. אחרת אתה פותח קופה גדולה, הרבה פעמים יהיה לך רק סוג של דרואו בפלופ, אתה תחמיץ אותו בטרן ותהיה בדילמה מהותית על איך לשחק את הטרן בגלל גודל ההימורים שיהיו על השולחן. ובראיה לטווח הרחוק אני חושב שרייז עם SC בפארטיות חלשות זה EV-"
    נערך לאחרונה על ידי dodly123; 12/10/2010 ב 18:21.

2. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (23)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    הFE לא קשור לרייז פרי שלך עם SC המטרה היא לא לקפל את כולם ולקחת כסף מת, זה לא קורה אף פעם בפארטיות אבל מה שרייז כזה כן נותן לך הוא:
    1. גיוון של הטווח שלך כך שהוא לא מכיל רק ידיים חזקות (זוגות אסים גבוהים שני ברודוואי)
    2. את האפשרות לייצג באמינות יד חזקה למשחק פוסט פלופ.
    3. צמצום הפילד.

כמובן שרייז עם ידיים כאלה רווחי רק כשהוא מתבצע בפוזישן וכשאתה יודע שיש לך יתרון פוסט פלופ על שאר הפילד, מה שכמעט תמיד נכון בפארטיה ממוצעת.

3. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    הFE לא קשור לרייז פרי שלך עם SC המטרה היא לא לקפל את כולם ולקחת כסף מת, זה לא קורה אף פעם בפארטיות אבל מה שרייז כזה כן נותן לך הוא:
    1. גיוון של הטווח שלך כך שהוא לא מכיל רק ידיים חזקות (זוגות אסים גבוהים שני ברודוואי)
    3. צמצום הפילד.

כמובן שרייז עם ידיים כאלה רווחי רק כשהוא מתבצע בפוזישן וכשאתה יודע שיש לך יתרון פוסט פלופ על שאר הפילד, מה שכמעט תמיד נכון בפארטיה ממוצעת.
    1. יש נטייה להרבה שחקני פארטיות להיות ברמת חשיבה ראשונה - ככה שמה שאתה מייצג על פי ההימור פרה פלופ שלך פחות מעניין אותם (אלא אם כן עשית איזה 3-בט מטורף)
    2. ראה סעיף 1.
    3. אתה באמת רוצה פילד מצומצם כשאתה משחק בידיים כאלה? האם המקיסמום וואליו בידיים כאלו לא בא דווקא מפילד רחב?

4. הסמל האישי של Lenz
    רויאל פלאש  

מוניטין
    36 (23)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    708
    קיבל תודה 2,761 פעמים ב1,777 הודעות
    כשאתה פוגע בנאטס כן אבל זו לא המטרה.

5. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (18)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    לראייתי, אין תשובת "בית ספר" לשאלתך, הדבר תלוי מאוד בדינמיקה ובפוזישן שלך שמשתנה מסשן לסשן.
    לנץ נגע בנקודה חשובה מאוד לטעמי- גיוון הטווח שלך. חשוב מאוד שיידעו שאתה יכול לפתוח חזק גם עם ידיים בינוניות כמו SC, SPP, אס נמוך. העובדה שתעשה זאת פעם בכמה זמן, ייתן לך תשלומים רבים בהמשך. כשאני רואה שנוצרה לי תדמית טייט בשולחן, אני נוהג לעשות רייז עם יד בינונית, להראות, והדבר עושה לרוב פלאים בהמשך לכמות האקשן שאני מקבל עם ידיים איכותיות.
    שלא יהיה ספק- המהלך ה"נכון" (אם יש כזה דבר) הוא לרוב לימפ או פולד, אך חשוב מאוד שבארגז הכלים שלך יהיה רייז גם עם ידיים בינוניות. עם זאת, חשוב לעשות מאמץ כפי שנאמר לעשות רייז שיצמצם את הפילד לשחקן אחד-שתיים.

6. המשתמשים הבאים מודים ל ril על התגובה המועילה:

tomsilk (12/10/2010)

7. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (18)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,705 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    במקור פורסם על ידי Lenz צפה בהודעה
    3. צמצום הפילד.

במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    1. יש נטייה להרבה שחקני פארטיות להיות ברמת חשיבה ראשונה - ככה שמה שאתה מייצג על פי ההימור פרה פלופ שלך פחות מעניין אותם (אלא אם כן עשית איזה 3-בט מטורף)
    2. ראה סעיף 1.
    3. אתה באמת רוצה פילד מצומצם כשאתה משחק בידיים כאלה? האם המקיסמום וואליו בידיים כאלו לא בא דווקא מפילד רחב?
    1. גם שחקנים ברמת חשיבה נמוכה רואים מי השחקנים הטייטים ומי לא. לפעמים הם עושים התאמות ולפעמים זוג 8 נגד השחקן הכי טייט בשולחן הוא נאטס מבחינתם, אבל המטרה היא כמובן גם להרחיב את הטווח של הרייזים. כן.

3. כשה"פילד מצומצם" אתה בכלל לא חייב לפגוע עם היד הזו בשביל לנצח את היד.
    "פילד רחב" יגרום הרבה פעמים לחוסר ידיעה או חוסר כיוון ליד של היריב (Hand Range) ובסופו של דבר הפסד של המון כסף עם סט על סטרייט, עם זוגיים על סטרייט, עם פלאש על פלאש וכאלה.

זה לא משנה מה יש לי על הכפתור, אני רוצה להכניס הרבה כסף לקופה שאני אוכל לבלף בשלבים הבאים בנוחות

(בטח עם מונסטר כמו או )
    נערך לאחרונה על ידי Rafi_Vegas; 13/10/2010 ב 01:01.

8. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (15)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    מציע לך לערוך את הפוסט ולשאול שאלה יותר קונקרטית שאתה כנראה לא מבין
    "למה הטווח שלי גדל בפוזישן ומה הנגזרות של זה?"

כמה הערות כלליות : האנשים שאתה משחק נגדם בפארטיות הם ב-90% ברמה 1 ולכן כל מה שמשנה להם כשהם משווים פריפלופ הוא - היד שלהם.

אתה לא "מייצג" שום דבר , כשאתה עושה רייז אתה מכניס עוד כסף לקופה, אתה עדיין לא מייצג שום דבר ואין כזה דבר "לייצג" בטח לא פריפלופ. לצורך העניין לכל שחקן שאני יודע שהוא קצת חושב הריינג' שלו מהכפתור כולל משהו כמו 30% מהידיים המשוחקות, זה אסים וקינגים אבל זה גם A5 אוף .

ולא, אתה תמיד רוצה פילד מצומצם כי אתה לא מחפש לפגוע בנאטס ושישלמו לך, זאת גישה לא נכונה לפוקר, אתה צריך לנצח קופות בין אם זה בשואודאון ובין אם לאו, והסיכויים שתנצח קופה אם נמצאים בה 2-3 אנשים (1/2 , 1/3 ) גדול יותר מאשר אם נמצאים בה 6-9 אנשים (נטו סטטיסטית).
    נערך לאחרונה על ידי Raistlin; 13/10/2010 ב 02:28.
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

9. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    4
    קיבל תודה 9 פעמים ב5 הודעות
    פארטיה = easy game but fucking boring
    שחק TAG וEV+ = המון כסף לטווח הארוך, נהל בנקרול בהתאם שיכסה אותך בימים שאתה מפסיד, ואולי תקנה אוטו בסוף השנה, מי יודע...
    הקטע שאתה נהנה רק מהכסף שלהם ולא כלכך מהפוקר.

10. המשתמשים הבאים מודים ל ValueTown על התגובה המועילה:

er4n (13/10/2010)

נושאים דומים

1. יד מעניינת אשמח לתגובות
    על ידי ami1983 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 04/02/2015, 19:21
  2. לא בטוח הפורום הנכון, אבל אשמח לעצה..
    על ידי Nimrodra בפורום אסטרטגיה מעבר למשחק
    תגובות: 30
    הודעה אחרונה: 28/12/2013, 17:22
  3. LOL!! הייתי בטוח שהוא עם קינג, או לפחות עם זוג...
    על ידי bibibi בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 16/04/2011, 14:03
  4. ספוט פרי-פלופ באליפורום אשמח לתגובות
    על ידי ami1983 בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 22/01/2011, 14:42
  5. 2 ידיים ממשחק קאש 1-2 חברי.אשמח לתגובות
    על ידי ami1983 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 28/06/2010, 12:40

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו: