אינסטינקטים וכאלה

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-6 מתוך 6
  1. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (15)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,278 פעמים ב681 הודעות

אינסטינקטים וכאלה

הייתה לי שיחה עם חבר על ידיים שהיו לי והוא סיפר לי כמה סיפורים, ויצא לי להגיד כמה פעמים "אז אמרתי לעצמי 'טוב אני עושה כאן צ'ק-קול'" או "בט-פולד" וכאלה.. והוא כזה "מה אתה כאילו מתכנן שני מהלכים קדימה? איך אתה יכול לדעת כמה הוא ישים? הגישה שלי היא.. תגיע לגשר ואז תעבור אותו".
    עכשיו שמתי לב שהרבה פעמים אני חושב מהלך קדימה, ולפעמים לא. השאלה שלי היא כזו:
    יוצא לכם שאתם לא יודעים מה תעשו אם היריב שלכם יגיב איך שהוא יגיב? כאילו אתם מגיעים לגשר ואז עוברים אותו או שאתם יודעים מה אתם תעשו אם הוא יהמר\יעלה\ידחף עוד לפני שהוא עושה את זה?
    וכמה פעמים באמת חשבתם לעשות משהו והאינסטינקט שלכם שינה לכם את ההחלטה (או משהו אחר)?
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

2. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (15)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    בדרך כלל אני מקבל את ההחלטות שלי בצורה כזאת שאני חושב מהלך קדימה, כמעט ולא קורה שאני אומר לעצמי "טוב אני אשווה את הטרן ואז נראה מה היריב עושה בריבר ואז אני אחשוב מה כדאי לעשות".
    אבל קורה הרבה פעמיים שאני מקבל "tell" על היריב ולפעמיים זה משנה לי את האינסטינקטים.
    מתאר לעצמי שזה ממש לא רלוונטי לאינטרנט, אני אישית משחק לייב אז אני נתקל בסיטואצייות מהסוג הזה מידי פעם.

3. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    על טקטיקה ואסטרטגיה: לדעתי האסטרטגיה שלך צריכה לכלול תכניות לעתיד בכל יד ויד שאתה משחק. ואחת מהטקטיקות לקחת כל יד ויד, קרא לזה תכנית ב' אם תרצה, היא אינסטינקט.
    "It's not enough to succeed. Others must fail"

4. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות
    הרבה פעמים האינסטינקט שלי אומר שהסט שלי לא טוב פה, שהזוג קינג שלי נמחץ ב4-בט לאסים, שהסטרייט שלי נמוך מדי, והפלאש שלי מקבל נאטס לפנים.
    הרבה פעמים גם האינסטינקט שלי אומר שאני כבר מבוגר וכבר צריך להתחתן ושהביצים שלי כבר לא מייצרות זרע.

מסקנה - אינסטינקט זה לג'וקים.

5. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    4
    קיבל תודה 9 פעמים ב5 הודעות
    אתה יכול לראות את התמונה כמה צעדים קדימה ולגבש החלטות, אבל זה לא יהיה פוקר נכון מבחינתי.
    המשחק מבוסס על מידע ואני צריך לנתח את המידע שחוזר אלי ואז להחליט אם באמת אני מבצע את המהלך או אם התכנית משתנה.
    אז כן בתיאוריה אני יודע מה הולך להיות כמה צעדים קדימה אך ורק אחרי קבלת מידע מוילאן.
    וכמה שיתר מידע ככה ההחלטות יותר טובות. אני קורא ל"אינסטינקטים" שאתה מדבר עליהם tells. לפעמים הם משנים את ההחלטות שלי כשגיליתי אחד. גם באון ליין יש המון tells שאתה מגלה תוך כדי עם שחקנים שאתה בסשיין ארוך איתם. מ-size betting ועד זמני תגובה ועד משחק קבוע של position.

אני אתן לכם סתם כמה דוגמאות מתוך הרבה לtells שיצאו לי לראות בסשיין האחרון. (לכל שחקן יש את הtells שלו גם און ליין, זה לא נכון שרק בלייב, באון ליין יש מלא Tells).
    1. size betting - אותו שחקן עושה לי רי רייז פי 3 בדיוק עם יד בינונית או בלוף. ושיש לו יד אמיתית מרוב בטחון הוא לא משתמש במספרים אלה פשוט גורר את הסמן של הרייז לבערך בין פי 3-5. מה זה אומר עליו בעצם? שכשהוא עושה את זה יש לו יותר מידי בטחון והוא לא פוחד להפסיד את הכסף אז הוא לא מדייק ברייז שלו כי לא אכפת לו מה יקרה אחרי זה.
    2. נתקלתי באיזה שחקן אחד שכשיש לו מונסטר הוא רוצה לעשות לי SLOW PLAY. עכשיו הוא עושה את הSLOW PLAY שלו כלכך שקוף... הוא מחכה בדיוק שניה לפני שמקפלים לו את היד והוא עושה CALL. כל פעם שיש לו מונסטר הוא משחק ככה. כשאני רואה את זה אני צ'ק פולד כל הדרך וכו...
    3. לדוגמא tell של position: מתוך 10 פעמים שהשחקן בדולי וכולם קיפלו עד אליו הוא מעלה פי 3. כל פעמיים שהוא עושה את זה בערך אני מעלה עליו 3BET ולוקח את הקופה.
    בשביל זה, זה חשוב פטרנים קבועים לעשות הרבה מיקסים נגד שחקנים שאתה משחק איתם הרבה. להיות כמה שיותר טבעי ולא לחשוף יותר מידי.

6. סטרייט  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    181
    קיבל תודה 150 פעמים ב99 הודעות
    you are not just looking for the best move – you need a move that has a forced win in all variations. If you don’t find one, then you try another move. In these problems you don’t give up until you find a solution because you are told there is one!

from "Chess Thinking Process" by Dr. de Groot.

החשיבה בפוקר מאוד דומה לצורת חשיבה בשחמט, בגלל זה הרבה שחמטאים טובים עוברים לשחק בפוקר ומצליחים עוד יותר - דן הרינגטון הוא הדוגמה הבולטת ביותר.
    נערך לאחרונה על ידי DontMyJ; 14/10/2010 ב 13:51.

נושאים דומים

1. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 02/08/2014, 09:09
  2. תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 04/06/2013, 17:10
  3. מה הקטע של סטארס לממן כל מיני קליפים וכאלה?
    על ידי timown בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 31/01/2011, 15:28
  4. דיבורים על משחקי פורום וכאלה -
    על ידי Dr. Spew בפורום טורנירים אונליין
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 22/08/2010, 23:17

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אינסטינקטים

פוקר אינסטינקטים

SEO Blog