ישמח לעזרה

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-6 מתוך 6
  1. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    4
    קיבל תודה 2 פעמים ב2 הודעות

ישמח לעזרה

אהלן חברים,

אחרי שאני תקופה ארוכה קורא וקורא כאן בפורום ומשתדל לחפור עד כמה שאני מסוגל על פוקר סטארס בכסף אמיתי וכל ההעברות בינך לבין אדם אחר על מנת שיפקיד לך במשתמש כסף לפוקר, האתר webmoney וכו'..

לסיכום:

אנא תשאירו את ההערות "אל תיכנס לזה, אל תיכנס לחרא הזה, אתה דג שיבלעו תוך שניה" וכל התגובות שקראתי בפוסטים עתיקים מאנשים שביקשו עזרה בבקשה תחסכו את זה ממני.

ישמח להכיר פה בן אדם שישמח דרך הווטס אפ / פייסבוק רק להסביר לי על ההרשמות ועל ביצוע ההעברה ואני ישמח לשיתוף פעולה ממושך בקניית כספים במיוחד מאיזור ירושלים.

אנא אל תדאגו לי אני מספיק מבוגר כדי לדעת לאן להיכנס ולאן לא.

יודה מאוד לאלו שישמחו לעזור ולתת עזרה קטנה - אני לומד מהר מאוד ויש לי רקע.

2. הסמל האישי של Cincinnati Kid
    זוג

מוניטין
    10 (0)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    34
    קיבל תודה 24 פעמים ב14 הודעות
    מכיוון שביקשת כל כך יפה, כותבים אשמח ולא ישמח, אודה ולא יודה.

3. הסמל האישי של dreamlogic
    סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    188
    קיבל תודה 161 פעמים ב107 הודעות
    במקור פורסם על ידי dek312 צפה בהודעה
    אהלן חברים,

אחרי שאני תקופה ארוכה קורא וקורא כאן בפורום ומשתדל לחפור עד כמה שאני מסוגל על פוקר סטארס בכסף אמיתי וכל ההעברות בינך לבין אדם אחר על מנת שיפקיד לך במשתמש כסף לפוקר, האתר webmoney וכו'..

לסיכום:

אנא תשאירו את ההערות "אל תיכנס לזה, אל תיכנס לחרא הזה, אתה דג שיבלעו תוך שניה" וכל התגובות שקראתי בפוסטים עתיקים מאנשים שביקשו עזרה בבקשה תחסכו את זה ממני.

ישמח להכיר פה בן אדם שישמח דרך הווטס אפ / פייסבוק רק להסביר לי על ההרשמות ועל ביצוע ההעברה ואני ישמח לשיתוף פעולה ממושך בקניית כספים במיוחד מאיזור ירושלים.

אנא אל תדאגו לי אני מספיק מבוגר כדי לדעת לאן להיכנס ולאן לא.

יודה מאוד לאלו שישמחו לעזור ולתת עזרה קטנה - אני לומד מהר מאוד ויש לי רקע.
    אהלן אני לא שחקן פוקר טוב אבל שחקן עם ניסיון, לגבי הרשמה זה תלוי אם אתה רוצה להפקיד דרך וואבמאני או שיעבירו לך כסף לחשבון בסטארס כי אם עושים לך העברה אתה לא מקבל תבונוס הראשוני וגם יותר יקר אבל מצד שני זה הרבה יותר נוח ומהיר.

אם אתה רוצה לפתוח חשבון בוואבמאני זה לא יותר מדי בעייתי דרך האתר שלהם ואז אתה קונה או דרך משתמש כסף לוואבמאני או דרך האתר הזה http://www.wmexchange.co.il/ ששם רשום לך הוראות איך אתה קונה מהם.

לגבי המשחק עצמו אני לא יודע אם אתה שחקן חדש או וותיק בפוקר אבל אם אתה מתחיל לשחק אוליין פוקר אתה צריך לדעת איזה סוג משחק אתה הולך לשחק עם זה hypers,cash,turbos,long mtt וכו..,כל אחד מהמשחקים האלו סגנון משחק וטקטיקות שונות,הרבה ממליצים על ספרים של פוקר אבל לא כל אחד יש לו סבלנות לשמוע/לקרוא ספרים אז יש דרך יותר פשוטה מללמוד דרך שחקנים שעושים סטרימינג בhttps://www.twitch.tv/directory/game/Poker יש הרבה שחקנים טובים שעושים סטרימינג.

רוב השחקנים משחקים עם תוכנות עזר כמו pokertracker ו holdem manager ו jivaro שני התוכנות הראשונות עולות כסף אבל יש להם חודש חינם התוכנה השלישית חינמית עם אופציה לשלם ולקבל עוד אופציות וסטטיסטיקות.

מקווה שיכלתי לעזור אם יש לך שאלות אתה מוזמן לשלוח לי הודעה ואני יחזור אלייך או אפילו פה בדיון אני ינסה לענות כשאני יכול.

במקור פורסם על ידי Cincinnati Kid צפה בהודעה
    נערך לאחרונה על ידי dreamlogic; 01/05/2016 ב 14:05.

4. המשתמשים הבאים מודים ל dreamlogic על התגובה המועילה:

fifo (01/05/2016)

5. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    4
    במקור פורסם על ידי Cincinnati Kid צפה בהודעה
    פשש מי אתה? החכמולוג המתקן?

תודה על התיקון, תמיד טוב ללמוד. אבל אתה מוזמן לעוף מפה.

6. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    4
    במקור פורסם על ידי dreamlogic צפה בהודעה
    אהלן אני לא שחקן פוקר טוב אבל שחקן עם ניסיון, לגבי הרשמה זה תלוי אם אתה רוצה להפקיד דרך וואבמאני או שיעבירו לך כסף לחשבון בסטארס כי אם עושים לך העברה אתה לא מקבל תבונוס הראשוני וגם יותר יקר אבל מצד שני זה הרבה יותר נוח ומהיר.

אם אתה רוצה לפתוח חשבון בוואבמאני זה לא יותר מדי בעייתי דרך האתר שלהם ואז אתה קונה או דרך משתמש כסף לוואבמאני או דרך האתר הזה http://www.wmexchange.co.il/ ששם רשום לך הוראות איך אתה קונה מהם.

לגבי המשחק עצמו אני לא יודע אם אתה שחקן חדש או וותיק בפוקר אבל אם אתה מתחיל לשחק אוליין פוקר אתה צריך לדעת איזה סוג משחק אתה הולך לשחק עם זה hypers,cash,turbos,long mtt וכו..,כל אחד מהמשחקים האלו סגנון משחק וטקטיקות שונות,הרבה ממליצים על ספרים של פוקר אבל לא כל אחד יש לו סבלנות לשמוע/לקרוא ספרים אז יש דרך יותר פשוטה מללמוד דרך שחקנים שעושים סטרימינג בhttps://www.twitch.tv/directory/game/Poker יש הרבה שחקנים טובים שעושים סטרימינג.

רוב השחקנים משחקים עם תוכנות עזר כמו pokertracker ו holdem manager ו jivaro שני התוכנות הראשונות עולות כסף אבל יש להם חודש חינם התוכנה השלישית חינמית עם אופציה לשלם ולקבל עוד אופציות וסטטיסטיקות.

מקווה שיכלתי לעזור אם יש לך שאלות אתה מוזמן לשלוח לי הודעה ואני יחזור אלייך או אפילו פה בדיון אני ינסה לענות כשאני יכול.

אמן ירבו אנשים כמוך בן אדם.
    תודה רבה על הפירוט והזמן עזרת לי מאוד

לגבי התוכנות וכל זה, הורדתי את הולדם מנג'ר בקרוב נתחיל להיתעסק בה וללמוד לעומק.
    ואכן ספרים תמיד טוב לקרוא..

7. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    4
    עוד דבר, מישהו יודע למה אני לא מקבל SMS לפלאפון מאתר וואב מאני? (אני מודע לכל הקידומות ולא כולל הספרה 0 וכו' וכו' , ולא אין לי בעיה בטלפון)

נושאים דומים

1. זקוק לעזרה
    על ידי roei1001 בפורום פוקרלנד
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 19/01/2015, 20:20
  2. זקוק לעזרה
    על ידי yossi.b בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 06/11/2013, 12:53
  3. אשמח לעזרה
    על ידי Dudi85 בפורום כלים ותוכנות
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 08/10/2013, 16:35
  4. מחפש מדריך משיכה מפורט מקרבון פוקר מי שיכול לעזור אני מאוד ישמח!
    על ידי danidin בפורום הפקדות \ משיכות \ העברות - פוקר קינג, 7XL
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 28/08/2011, 11:32

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog