אתם חושבים שהגזמתי בתגובה??

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 29
  1. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות

אתם חושבים שהגזמתי בתגובה??

משחק חברי, 1-2 אתמול.
    המצב: אני עושה רייז עם 6-7 מהכפתור, מקבל 3 השוואות. נפתח 8,9,10 אוף סויט.
    סמול בליינד עושה רייז, אחריו הביג דוחף, מגיע אלי אני גם דוחף הכל.
    חוזר אל הסמול, הוא חושב וחושב וחושב, אומר שהוא צריך קצת זמן והקופה גדולה (היה בקופה כבר כמעט 400 ש"ח, ואיתו זה היה כמעט 600), הוא אומר לשחקן אחד בשולחן, "נראה לי הסתבכתי". בינתיים אני כבר שם אותם על סוג של זוגות, סט או משהו כזה ומחשב את העסקה העתידית שאני אעשה איתם בראש. אחרי איזה 2 דקות, אחד השחקנים שלא מעורבים ביד אומר לסמול "תן לי לראות רגע על מה אתה חושב", הסמול נותן לו- ואז השחקן אומר "מה אתה משחק אותה - קול..."
    אני לא מבין מה קורה, והשחקן הופך לו את הקלפים ומראה JQ - עכשיו שלא יהיה אי הבנות, הסמול ידע שהוא יושב על הנאטס - הוא רק חשב שזה יהיה מצחיק לשחק בנו קצת...

אני אומר לסמול - "מה אתה אידיוט?? אתה עושה סלו רול על כזאת קופה??", הוא אומר, "אני לא יודע מה זה סלו רול, אבל רק צחקתי". אני אומר - "אין בעיה, אני הולך להיכנס בך כל המשחק ואני מאחל לך שתפסיד פה ארגז היום". בהמשך הדלקתי את כל השולחן עליו, וכולם ירדו עליו בגלל המהלך. אני חושב שכיניתי אותו "אידיוט" איזה 15 פעם, וייחלתי להפסדים כבדים שלו עוד איזה 14...
    בסופו של דבר ממש שיניתי לו את המצב רוח והכנסתי אותו למוד טילט, והוא סיים תוך שעה וחצי את המשחק אחרי שהוא הפסיד 800 ש"ח...

העניין הוא כזה - סלו רול זה מגעיל, אבל אני לא באמת בטוח שהוא היה מודע לעד כמה זה מגעיל, ואני די בטוח שאני הגורם העיקרי לעובדה שהוא הפסיד כל כך הרבה כסף כי פשוט לא ירדתי לו מהגב מאותו רגע וממש חירבנתי לו את המשחק.

אתם חושבים שהגזמתי?

2. הסמל האישי של Poker-Brat
    סטרייט

מוניטין
    20 (12)
    הודה
    194
    קיבל תודה 112 פעמים ב69 הודעות
    לא הגזמת מגיע לו.הייתי עושה בדיוק אותו דבר אם לא יותר גרוע.
    אבל השאלה היא אם הוא חבר שלך,או סתם מכר לפוקר.
    אם הוא חבר ברור שזה בצחוק וזורמים עם זה כי זה מצחיק בין חברים
    אם זה פוקר פרנד,אז התגובה שלך מובנת לדעתי כי ההתנהגות שלו מגעילה
    I had u on the flop,u got me on the turn

3. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    זה פוקר פרינד, אבל בניגוד לפארטיה אני לא מגיע לשם כדי נטו להרוויח כסף.
    אנחנו יושבים, מזמינים אוכל ונהנים מהחברה.
    אבל לא הייתי מגדיר אותו חבר כי אין לנו קשר מחוץ למפגשי פוקר האלה, ועדיין השאלה נובעת כי אנחנו משחקים במסגרת של חברה שמכירים אחד את השני, ואני יצאתי עליו בצורה ממש ממש חמורה אתמול....
    נערך לאחרונה על ידי dodly123; 14/10/2010 ב 15:07.

4. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (19)
    הודה
    5,829
    קיבל תודה 1,809 פעמים ב1,120 הודעות
    תשמע מה שהוא עשה זה מגעיל ודוחה אבל אני לא יודע איך הייתי מגיב זה תלוי בהמון גורמים.אבל הייתי מאוד מאוד מתעצבן.זה התנהגות דוחה

5. הסמל האישי של Poker-Brat
    סטרייט

מוניטין
    20 (12)
    הודה
    194
    קיבל תודה 112 פעמים ב69 הודעות
    שמע אני מבין אותך זו הייתה תגובה אינסטנקטיבית שלך,לא חשבת על זה פשוט פעלת מהרגש כי היית עצבני עליו.תכלס מגיע לו.
    הוא למד את הלקח שלו.
    I had u on the flop,u got me on the turn

6. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (18)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,705 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    הגזמת מאוד מאוד.
    במשחק חברי בדר"כ לשחקנים אין מושג מה זה סלואו רול ועד שהם לא מכירים את זה ועוברים את החוויה בקופה גדולה הם לא יימנעו מלעשות את זה.
    אני חושב שהמטרה במשחקים האלה היא בסה"כ לשבת עם החבר'ה ולהנות מהצחוקים ומהמפגש החברתי.
    גם אם הוא עשה את זה בכוונה בקטע של צחוק, אני בטוח שהוא לא התכוון.
    אולי הסכומים האלה גבוהים מדיי בשבילך למשחק חברי. הרי הדברים האלה כל הזמן יקרו ששחקנים יתפסו עלייך דברים כשאין להם כמעט סיכוי, ישלמו לך אובר-בטים עם דברים מפגרים שבסוף ינצחו ואם לא תדע לשלוט על העצבים שלך, בשלב מסוים אנשים לא יזמינו אותך...

באותה סיטואציה הייתי מסביר לשחקן מה זה סלואו רול (סביר להניח שקצת בעצבים) ואז ממשיך הלאה ומנסה להראות לו איך זה מרגיש בהזדמנות הבאה.

7. המשתמשים הבאים מודים ל Rafi_Vegas על התגובה המועילה:

poker_ta (10/11/2014)

8. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    לא מסכים איתך רפי, זה מעשה מגעיל בכל קנה מידה, ללא שום קשר לקופה ולכסף. אני משחק 'משחק חברי' כבר שנתיים, אבל חצי מהחבר'ה שיושבים על השולחן אין לי מושג מה שם המשפחה שלהם (יש אחד שקוראים לו כהן, אז במקרה שלו זה השם הפרטי שלא ידוע לי...), מה הם עושים למחייתם ומה מצבם המשפחתי. את המילה חברי אולי אפשר להחליף לקבוע, ואז זה יותר נכון. נדיר שיש שולחן בו תמצא ממש חברים, שיכולים גם לעשות דברים יחד מחוץ לפוקר, או שמכירים באמת.

ולמרות שאולי התגובה מוגזמת, אני יכול לומר שאם זה היה קורה אצלנו בשולחן יש סיכוי סביר שהבנאדם הזה לא היה מגיע יותר.
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 14/10/2010 ב 15:21.
    "It's not enough to succeed. Others must fail"

9. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    הגזמת מאוד מאוד.

אולי הסכומים האלה גבוהים מדיי בשבילך למשחק חברי. הרי הדברים האלה כל הזמן יקרו ששחקנים יתפסו עלייך דברים כשאין להם כמעט סיכוי, ישלמו לך אובר-בטים עם דברים מפגרים שבסוף ינצחו ואם לא תדע לשלוט על העצבים שלך, בשלב מסוים אנשים לא יזמינו אותך...
    זה ממש לא קשור לסכומים, אני בדר"כ שחקן של פארטיות 5-5 ורגיל לסויינגים של 1000-1500+- אז זה ממש לא העניין הכספי ולא הלימיטים.
    אני פשוט רגיל ממקומות מסוימים שזה דבר שאין לעשותו, ואני חושב שזה ממש השפיע עלי.

10. הסמל האישי של Anderson
    רביעייה

מוניטין
    16 (13)
    הודה
    516
    קיבל תודה 842 פעמים ב397 הודעות
    זה גועלי בקופה מולטי-ווי עם מאות BB בפנים, מול שחקנים שהם בקושי חברי-פוקר שמחזיקים ידיים חזקות מאוד אבל מרוסקות.
    סלו-רול מול אדם קרוב יותר וקופה קטנה יותר, אפילו חבר פוקר שיש לי יחסי ידידות איתו, אולי היה זה מתקבל איכשהו בהומור, כי קיים level של הבנה לגבי סלו רול.

בקופה שיש בה שני אנשים שדחפו אול-אין ואדם עם סטון-קולד מורטל נאטס וגורר 2 דקות? אני הייתי מגיב בזעם, לא פחות מזה.
    Lol Hadookaments

11. הסמל האישי של dddr1
    זוגיים

מוניטין
    8 (12)
    הודה
    86
    קיבל תודה 21 פעמים ב20 הודעות
    לע"ד בעצם העלאת הנושא אתה מרגיש שהגזמת קצת, אבל כל הכבוד שהצלחת להכניס אותו לטילט....

12. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    40
    קיבל תודה 138 פעמים ב75 הודעות
    במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    הגזמת מאוד מאוד.
    במשחק חברי בדר"כ לשחקנים אין מושג מה זה סלואו רול ועד שהם לא מכירים את זה ועוברים את החוויה בקופה גדולה הם לא יימנעו מלעשות את זה.
    אני חושב שהמטרה במשחקים האלה היא בסה"כ לשבת עם החבר'ה ולהנות מהצחוקים ומהמפגש החברתי.
    גם אם הוא עשה את זה בכוונה בקטע של צחוק, אני בטוח שהוא לא התכוון.

באותה סיטואציה הייתי מסביר לשחקן מה זה סלואו רול (סביר להניח שקצת בעצבים) ואז ממשיך הלאה ומנסה להראות לו איך זה מרגיש בהזדמנות הבאה.
    +1
    למרות שלא הייתי מסביר לו כלום, אומר לו נייס הנד.
    שואב לו את הסטאק, ובהזדמנות הראשונה שהייתה לי הייתי "מחזיר לו באותו מטבע".

אחד הדברים החשובים בפוקר הוא שליטה ברגשות.

13. הסמל האישי של Tilterovich
    סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    רשומות בלוג
    4
    הודה
    462
    קיבל תודה 277 פעמים ב130 הודעות
    היית קצת נוקשה עם הבחור, אם הוא לקח את זה בסבבה אז מיילא אבל אם לא אז אולי היית צריך להירגע ולהשתמש בזה אחת לכמה זמן.
    לא מכיר אותך ולא יודע אם אתה מתעצבן בקלות או שסתם זה היה באמת מסריח, כי בפוקר 'חברי' אמורים לקחת דברים בסבבה, בעיקר בצחוקים.
    אבל אני יודע שזה קשה בפועל כי גם אני עברתי משהו בסגנון, בערך:
    קרה לי מקרה הפוך, אני אינסט קול על סטרייט פלופ, אבל עם מצב לצבע ויש עוד טרן וריבר לראות.
    אני אומר לו שאני חזק אבל אם הוא רוצה לעשות עסקה (תראה איזה אדיוט אני שאני מוכן לעסקה כשאני מוביל)
    הוא אומר לי תהפוך ואז כשהוא רואה את הסטרייט שלי הוא מתחיל לצאת עלי, שאני חוצפן ואיזה עסקה, אני מנסה להסביר לו שזה לא בא ממקום כזה, אומנם אני מוביל אבל יש מצב לצבע ואם הוא סט יש לו הרבה אווטים,
    הוא לא הבין אותי ודי התבאס מהעניין. לא משנה מה שניסיתי לא עזר, הוא נשאר בבעסה. אגב, את היד לקחתי (הוא אפילו לא הפך את היד שלו) והוא כמובן לא רצה עסקה.
    שבוע אחרי, סגרנו את זה, הוא הבין אותי (אני חושב) ואני מבין אותו (נראה לי).
    הוא שחקן פארטיות קבוע ויותר מהמר משחקן פוקר בעוד אני בכלל לא אוהב לשחק קאש ומעדיף למזער נזקים.

מה שהחבר שלך עשה זה לא קול לגמרי, אפילו מבאס. אבל אולי הוא לא מבין פוקר וסתם ניסה לעשות 'צחוקים'. בכל מקרה עדיף על שולחן פוקר (חברי או לא) להישאר רגוע.

14. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (15)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    מה ששנוא עלייך, אל תעשה לחבריך...

אין ספק שהייתי מעמיד את אותו אדם במקום (ובמידה מסויימת זה גם היה שורף את אותו בן אדם אצלי בראש) אבל לגבי ההתנהגות אחר כך אין ספק שאין לזה מקום.

צריך להעמיד אותו במקום כמו שצריך כדי שיידע שמה שהוא עשה זה פסול ברמות קשות, אבל תפגין קצת רמה בזה שלא תעשה משהו דומה בחזרה (מה שעשית )
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

15. הסמל האישי של nonickname
    רויאל פלאש

מוניטין
    207 (17)
    הודה
    3,068
    קיבל תודה 1,373 פעמים ב1,038 הודעות
    שמע אתה צודק בכעס שלך...זה באמת לא יפה לעשות את זה אבל אולי הוא עשה את זה בקטע של צחוק או שסתם הוא לא יחס לזה חשיבות כמו שאתה יחסת לזה.
    לדעתי אם היית אומר לו בקור רוח ולא בעצבים תשמע מה שעשית פה זה לא לעניין בכלל וזה לא חברי לעשות דבר כזה הוא היה מבין אולי אפילו מבין יותר מזה שהתעצבנת כי ברגע שהתעצבנת עליו הוא ישר בטח עבר למצב של מגננה ופחות הקשיב ל-מה שאמרת.
    עד כמה שאני חושב שזה לא בסדר ולא יפה בין אנשים שמשחקים קבוע אני חושב שיש דברים יותר גרועים מזה שאפשר לעשות בשולחן פוקר...וזהו
    קרה לי מקרה דומה אפילו יותר מגעיל מזה אם אתה רוצה דוגמא אישית...משחק על כסף עם כמה חברים במסיבת רווקים של חבר ,חבר אחד החליט שהוא יוצא מהיד והוא הראה לחבר השני בתגובה אינסטינקטיבית את היד שלו,החבר השני ראה את היד וזה היה לפני שהוא דיבר אם להכנס או לא למשחק עם היד שלו.
    אמרתי לו שזה לא לעניין והתעצבנתי מזה ושאם הוא מראה לו שיראה לכולם את היד כי היא שרופה או שהחבר השני לא יכנס,החבר השני אומר מה אתה רוצה הוא הראה לי בקיצור שכונה.
    אחר כך אמרתי לו שאני מצטער שהתעצבנתי ושזה היה לא בסדר מצידם וזהו עברנו הלאה,דוגמה הרבה יותר מעצבנת מSLOWROLL לדעתי.

16. סטרייט

מוניטין
    10 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    21
    קיבל תודה 140 פעמים ב100 הודעות
    במקור פורסם על ידי Anderson צפה בהודעה
    זה גועלי בקופה מולטי-ווי עם מאות BB בפנים, מול שחקנים שהם בקושי חברי-פוקר שמחזיקים ידיים חזקות מאוד אבל מרוסקות.
    סלו-רול מול אדם קרוב יותר וקופה קטנה יותר, אפילו חבר פוקר שיש לי יחסי ידידות איתו, אולי היה זה מתקבל איכשהו בהומור, כי קיים level של הבנה לגבי סלו רול.

בקופה שיש בה שני אנשים שדחפו אול-אין ואדם עם סטון-קולד מורטל נאטס וגורר 2 דקות? אני הייתי מגיב בזעם, לא פחות מזה.
    מסכים עם ההודעה שלך, חוץ מהמשפט המודגש. אין שום הבנה לגבי סלו-רול.

מכל החרא מסביב, אוהד הפועל תל אביב

17. הסמל האישי של Dr. Spew
    רויאל פלאש  

מוניטין
    55 (21)
    הודה
    2,167
    קיבל תודה 2,733 פעמים ב1,705 הודעות
    אני חושב שבהחלט יש מקום לכעוס כשנעשה מעשה כ"כ מגעיל
    אבל מכאן ועד לא לרדת לו מהווריד ערב שלם, ולקרוא לו אדיוט.... לא מכובד. ירדת לרמה שלו (טוב... לא לרמה שלו.. אבל התקרבת אליו)

18. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (17)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    במקור פורסם על ידי roie_bz צפה בהודעה
    ירדת לרמה שלו (טוב... לא לרמה שלו.. אבל התקרבת אליו)
    דווקא ירדתי לרמה שלו:

19. 2 המשתמשים הבאים הודו לdodly123 על ההודעה המועילה:

Dr. Spew (14/10/2010), ValueTown (15/10/2010)

20. הסמל האישי של nonickname
    רויאל פלאש

מוניטין
    207 (17)
    הודה
    3,068
    קיבל תודה 1,373 פעמים ב1,038 הודעות
    במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    דווקא ירדתי לרמה שלו:
    יקח זמן עד שתרד לרמה שלו,אתה צריך להתעצבן כל פעם מחדש וגם שיכירו אותך בתור אחד כזה

21. שלישייה  

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    293
    קיבל תודה 70 פעמים ב51 הודעות
    אין מה להתעצבן על שחקן שלא מבין בכלל מה הוא עשה..
    זה כמו לשאוג על ילד בן שנה ששבר כוס או דחף את האצבע לשקע..
    קרה לי משהו דומה בפלופ של AK4 אני עם אס 4 כל הכסף בפנים דחפתי הוא שילם.. אני אומר לו את היד שלי הוא לא מראה את הקלפים ואומר לי שהוא רץ..
    כשנפתחו שני קלפים לא קשורים הוא אומר לי "לא פגעתי" ומראה לי AK..
    אמרתי לו שזה לא לעניין ויש מקומות שמישהו היה זורק אותו מהמרפסת על כזה דבר...
    הוא צחק ושואל אותי למה אני כזה רציני..הבנתי שהוא דביל והמשכתי הלאה....

22. הסמל האישי של chump
    רויאל פלאש

מוניטין
    181 (20)
    הודה
    3,838
    קיבל תודה 6,108 פעמים ב2,684 הודעות
    יחסית לדברים שקורים בלייב פוקר בארץ סלורול נראה לי די ידידותי
    אתיקה lmao

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. דיליי בתגובה של הכפתורים בסטארס כאשר HM1 מופעל