יד גדולה , החלטה קשה. משחק חברי 2-5 , אשמח ממש לשמוע דעתכם.

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-14 מתוך 14
  1. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    4
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות

יד גדולה , החלטה קשה. משחק חברי 2-5 , אשמח ממש לשמוע דעתכם.

שלום לכול חברי הפורום היקרים, הייתי מעונין לשמוע מה אתם חושבים על יד שנמצאת לי בראש כבר כמה ימים.
    משחק חברי 2-5 אני בביג עם עוד 2 שחקנים מעמדה מאוחרת כולם יושבים מאחורה 1000 פלוס מינוס, שחקן A שחקן די שמרן שלא יכנס לקופות גדולות בלי משהו חזק ביד מבלף לעיתים רחוקות יחסית די טייט מעמדה אמצעית ,שחקן B בקאט אוף שחקן סולידי מבלף לעיתים עם הבנה סבירה די לוס משחק עם טווח רחב הרבה ידיים.
    אני מרים שחקן A מעלה ל 20 שחקן B בקול אני משלים 15 מהביג
    פלופ(62 בקופה) : רינבו אני בצ"ק שחקן A נותן כדור של 40, שחקן B בקול , אני בקול
    טרן (182 בקופה): אני נותן כדור של 75, שחקן A קול , שחקן B מבצע רייז ל 260
    אני?

2. זוגיים

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    1
    קיבל תודה 50 פעמים ב37 הודעות
    זאת אומרת שנשאר לך בערך 800 מאחורה?
    רי רייז שאב פה.
    הוא יכול להופיע עם המון שטויות פה במיוחד שהוא משחק רחב,אתה כמעט הנאטס פה אלא אם הוא מופיע לך אם JT ואם כן,לבריאות.
    נערך לאחרונה על ידי baraksam4; 24/05/2016 ב 17:05.

3. המשתמשים הבאים מודים ל baraksam4 על התגובה המועילה:

dino (24/05/2016)

4. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    4
    כן בערך 850 מאחורה

5. סטרייט

מוניטין
    24 (6)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    461
    קיבל תודה 353 פעמים ב216 הודעות
    אתה יודע להסביר את הסיבה לדונק בטרן? סתם מעניין אותי להבין אם תמיד אתה מהמר ישר כשאתה פוגע.

6. זוג

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    25
    קיבל תודה 19 פעמים ב14 הודעות
    "יד גדולה" - רייז ל 4X, הימור המשך של 2/3 קופה בפלופ, דונק של 40% קופה ורייז לפחות מקופה. לא נשמע כמו יד גדולה (בטח בהשוואה למשחקים שרצים כאן עם רייז של 15X פריפלופ), יש מצב שאתה לא משחק בסכום המתאים. (אם התכוונת ביד גדולה ל"יש לי קנטה", אז סורי...)
    "החלטה קשה" - אתה יצרת לעצמך את המצב הזה שבו אתה נדרש להחלטה קשה:
    1. למה הימרת ראשון בטרן? הרבה ידיים נחותות לא ישלמו לך ואתה מפסיד ואליו
    2. כבר בחרת לצאת בדונק, מה הייתה התכנית שלך? הרי המהלך ה"סטנדרטי" הוא לתת למוביל היד אפשרות להמשיך, ובחרת לעשות משהו אחר - מה הייתה החשיבה? לא אומר שאתה צריך תכנית מדויקת לכל מהלך ולכל סייזינג שיגיע, אבל בגדול כשאתה מהמר תחשוב על האפשרויות שלאחר מכן, וזה תלוי מאוד בתשובות שלך לשאלה הראשונה.
    כפי ששוחק (ובהנחה שאנחנו לא סקרד מאני בשולחן הזה) - מניח שההימור שלך לא נועד לקפל את כולם ולקחת את היד כאן ועכשיו, ואתה מפסיד כרגע רק ל JT, אז הבחירה היא בין שולם לרייז. אני בוחר שולם - אם הוא מבלף שימשיך בריבר ואם הוא JT אולי לא תפסיד פה את הכל.
    מה אני הייתי עושה בטרן - צ'ק רייז, משתי סיבות: אם חוזרים עליך שוב, אתה יכול לזרוק את היד יש JT. אם יש סטים וריצות לצבע, אני רוצה לגרום להם לשלם כדי לראות את הריבר.

7. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    4
    ממש לא מהמר ישר שאני פוגע זה תלוי בסיטואציה הנקודתית, אני אסביר לך במידה והיינו הדס אפ לא ספק הייתי בצ"ק ומחכה לתגובה מהשחקן אחריי, בגלל שהיינו 3 שחקנים בקופה האפשרות שאחד מהם בעיקר שחקן A מחזיק רוב הפעמים סט\זוגות ההימור נועד לחסום אופציות לפול בריבר ולהוריד סטים מהיד לבורד בעייתי כזה / במידה והוא בקול ההימור הופך לואליו בט לסטרייט שלי ובמידה ועולה קלף שנותן זוג על הבורד אני זורק , זו הסיבה לדונק. אם אני לבד עם שחקן B בקופה אני בצ"ק מהיר ומחכה ששחקן B יבצע את המהלך.

8. זוג

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    25
    במקור פורסם על ידי dino צפה בהודעה
    ממש לא מהמר ישר שאני פוגע זה תלוי בסיטואציה הנקודתית, אני אסביר לך במידה והיינו הדס אפ לא ספק הייתי בצ"ק ומחכה לתגובה מהשחקן אחריי, בגלל שהיינו 3 שחקנים בקופה האפשרות שאחד מהם בעיקר שחקן A מחזיק רוב הפעמים סט\זוגות ההימור נועד לחסום אופציות לפול בריבר ולהוריד סטים מהיד לבורד בעייתי כזה / במידה והוא בקול ההימור הופך לואליו בט לסטרייט שלי ובמידה ועולה קלף שנותן זוג על הבורד אני זורק , זו הסיבה לדונק. אם אני לבד עם שחקן B בקופה אני בצ"ק מהיר ומחכה ששחקן B יבצע את המהלך.
    ההימור למטרה שלך נמוך מידי, סטים וריצות לצבע לא זורקים את היד להימור בגודל כזה. גם אם אתה טוען שאתה תזרוק בריבר על זוג על הבורד, הם לא בהכרח יודעים את זה, ומבחינתם יש אימפלייד אודס להשוואה.
    בנוסף, אתה צריך לשאול את עצמך אם מטרת ההימור אכן מצדיקה אותו. כלומר אוקיי אתה רוצה שסטים וריצות יעיפו (שזה כשלעצמו לא חשיבה נכונה, אתה רוצה אותם ביד, רק שישלמו הרבה), אבל מה עם הידיים החלשות יותר שנמצאות בטווח שלהם? בקיצור חוץ מJT שרק מחכה להכניס הכל, אתה רוצה את כל השאר בפנים.
    רוצה לחסום אותם? צ'ק רייז כמו שהצעתי קודם, אין סיכוי שהבורד הזה היה עובר בצ'קים מסביב.

9. המשתמשים הבאים מודים ל PokerNovus על התגובה המועילה:

dino (24/05/2016)

10. שלישייה

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    353
    קיבל תודה 200 פעמים ב116 הודעות
    3בט פרה
    עכשיו קול

11. המשתמשים הבאים מודים ל SuperLoseday על התגובה המועילה:

plsFold (25/05/2016)

12. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    4
    במקור פורסם על ידי PokerNovus צפה בהודעה
    ההימור למטרה שלך נמוך מידי, סטים וריצות לצבע לא זורקים את היד להימור בגודל כזה. גם אם אתה טוען שאתה תזרוק בריבר על זוג על הבורד, הם לא בהכרח יודעים את זה, ומבחינתם יש אימפלייד אודס להשוואה.
    בנוסף, אתה צריך לשאול את עצמך אם מטרת ההימור אכן מצדיקה אותו. כלומר אוקיי אתה רוצה שסטים וריצות יעיפו (שזה כשלעצמו לא חשיבה נכונה, אתה רוצה אותם ביד, רק שישלמו הרבה), אבל מה עם הידיים החלשות יותר שנמצאות בטווח שלהם? בקיצור חוץ מJT שרק מחכה להכניס הכל, אתה רוצה את כל השאר בפנים.
    רוצה לחסום אותם? צ'ק רייז כמו שהצעתי קודם, אין סיכוי שהבורד הזה היה עובר בצ'קים מסביב.
    הם אולי לא יודעים שאני זורק זוג על הבורד בריבר אבל הם בהחלט יודעים שאם הם רוצים לראות את ריבר הם אנדרדוג של 1 ל 4 בגלל בגלל שמאוד מאוד סביר שאני עם קנטה בטרן , מבחינתי סט פה אנדרדוג 1 ל 4 שאני בלי עמדה עם 2 שחקנים מאחורה זו סיבה לנסות לסיים את היד בטרן ולדעת שאני לוקח 3 מתוך 4 פעמים במידה שאחד מהם עם סט או שניהם ממשיכים לריבר (רק כבשים גדולים ממשיכים שם עם ריצה לצבע על בורד כזה) היד היחידה שממשיכה איתי לריביר עם ההימור של היא סט או של אחד מהם או של שניהם , במידה וזה המקרה אני בהחלט מוכן לקחת את הריבר עם 75 % לקחת את הקופה בשאו דאון , מנקודת המבט שלי במקרה הטוב אני מקבל קול מ 6,5 או 7,5 סוט מה שבהחלט קיים בטווח של שחקן B במקרה הגרוע אני בספליט עם שחקן שגם מחזיק 10 , בתרחיש הבלהות אני כבר עמוק בבור נגד JT שבאותם רגעים אמרתי שאם לימשהו יש אותו אז אני כנראה שיצאתי ממש חסר מזל בספוט הנוכחי.
    אני בהחלט מצדיק את החשיבה של צ"ק קול בטרן ולראות ריבר אבל זה במידה ואני בהדס אפ נגד שחקן B ולא במולטי פוט עם שחקן A שמרן שברוב המקרים מחזיק שם סט וזורק כל דבר למעט פול בריבר..

13. רויאל פלאש

מוניטין
    48 (13)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,392
    קיבל תודה 1,994 פעמים ב1,196 הודעות
    יופי של דונק בטרן, לא מהסיבות שציינת כמובן אלא כי רוב הזמן במשחקים כאלה הטרן יעבור בצקים ופיספנו
    רחוב חשוב של וואליו מזוגות,סטים זוג ולקנטה ומלא דברים אחרים.
    הוא כנראה לא מבלף וזה כנראה יושב לך בראש כי היה לו עשר ילד זה פשוט שולם.
    אפשר לזרוק רק מול שחקנים מאוד ספציפיים שלעולם לא יחזירו עשר בודד אבל אין הרבה כאלה.
    אין שום סיבה לתרבט פרה טווח פתיחה חזק של שחקן טייט זה סתם להיכנס ראש בקיר, תתרבט לוואליו
    שחקנים רחבים שנוטים לשלם ל3בטים עם ידיים נחותות.
    שיהיה בהצלחה

14. המשתמשים הבאים מודים ל kakayeled על התגובה המועילה:

dino (24/05/2016)

15. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    4
    אמת הוא לא בילף שחקן B חשף JT אחרי דחיפה שלי לרייז שלו ובאמת שזה יושב לי בראש כמו שציינת.. דרך אגב שחקן B זרק אחרי הדחיפה שלי וחשף אחרי זה 66 לסט , כמו שאמרתי הדונק שלי בוצע מסיבה כפולה , להוריד זוגות ואפילו סט נמוך משחקן שמרן במידה כמו שחקן B ובמידה ואני מקבל קולים אז הדונק שלי הופך לואליו עם אקווטי של 75% ולראות ריבר שציינתי שבמידה ופוגע זוג בבורד אני משחרר , כמובן שאני מעלה כאן את תרחיש היד כדי לשמוע דעות וללמוד, באמת היית זורק סקאנד נאטס לרירז של שחקן B או רק פלט קול ומתחייב חצי מהסטאק שלך וחשוף לפגיעה בריבר?

16. רויאל פלאש

מוניטין
    48 (13)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,392
    קיבל תודה 1,994 פעמים ב1,196 הודעות
    אתה לא רוצה להוריד זוגות או סט נשמה,אתה רוצה להוציא מהם וואליו.

17. המשתמשים הבאים מודים ל kakayeled על התגובה המועילה:

dino (24/05/2016)

18. זוג

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    25
    באמת היית זורק סקאנד נאטס לרירז של שחקן B או רק פלט קול ומתחייב חצי מהסטאק שלך וחשוף לפגיעה בריבר?
    כן, פלט קול לא בחשבון, ותראה את ההבדל בין שני המהלכים - דונק שלך-רייז של נבל-דחיפה שלך מעיף הכל חוץ מJT או TX, אז הדחיפה היא מהלך מפסיד ומכיוון שאתה לא זורק או רק משווה, בעצם כל המהלך הוא מפסיד לטעמי. צ'ק שלך-בט של נבל-רייז שלך משאיר ידיים חלשות משלך שישוו וJT מבין שתפס אותך ודוחף, אפשר לזרוק.

19. הסמל האישי של plsFold
    רביעייה

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    532
    קיבל תודה 485 פעמים ב306 הודעות
    להבא הליין צריך להיות אחד מ2 אלו:
    1) קול פרה, צ'ק קול פלופ, צ'ק רייז טרן במטרה להכניס סחורה עם העומק שלך. או דונק הרבה יותר משמעותי , משהו כמו 120-130 מול 2 שחקנים וקופה של 182.
    2) 3בט פרה מ15 ל 60 , בהנחה ששניים שילמו שלך סיבט על לוח כזה 110-120 , ואז בטרן אם שניהם שילמו זה שאב ואם רק אחד זה עוד הימור בריא והשוואה לדחיפה.

נושאים דומים

1. יד גדולה בפארטיה 5-10 הלילה, הועמדתי למבחן בריור בקופה גדולה מאוד, אשמח לדעתכם !
    על ידי ril בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 37
    הודעה אחרונה: 17/05/2016, 22:04
  2. אשמח מאוד לשמוע דעות. (באבל פיינל)
    על ידי eyal.b בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 48
    הודעה אחרונה: 27/11/2015, 16:50
  3. סאנדיי מליון- ???WTF - אם למישהו יש הסבר לזה אני אשמח לשמוע
    על ידי Assafby בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 14/10/2014, 11:00
  4. 3 ידיים מהיום - אשמח לשמוע את דעתכם