ישראל מהמרת

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג הודעות 21-38 מתוך 38
  1. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    82
    קיבל תודה 16 פעמים ב8 הודעות
    עזוב פוקרתא, עם הם רוצים להתכחש למציאות, ולקבור את הראש בחול, רק בשביל להמשיך לחיות באשליה שהם שונים מ99% מהשחקנים, והם אלו שיצליחו בגדול כי יש להם משהו מיוחד, וכדי שכל פעם שהם לוקחים קופה ממישהו, לא לחשוב שבישבילו זה כבר לא רק בידור, אלא הוא שקוע בתוך הבוץ אז תן להם. כמו ג'וקים השחקני פוקר המקצועים, הם רבים על פירורים. אתה נהיה כמו גולם בשר הטבעות זה דוחה. ממליץ לכולם לבחון את עצמו במראה ולהסתכל טוב טוב, תשאלו את עצמכם עם זה מה שאתם רוצים.

2. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    87
    קיבל תודה 23 פעמים ב16 הודעות
    בהחלט כן עוצרים דברים שמסוכנים ל3% מהאוכלוסיה ול97% אין בעיה:
    מריחואנה, נהיגה בלי חגורת בטיחות/קסדה, חובת פירוט של רכיבים אלרגניים על אריזות מזון, וכמובן הזכות להחזיק נשק.
    יש הבדל גדול בין הנושאים שציינת: חלקם מסכנים אנשים אחרים מלבד האדם שמבצע אותם, וחלקם הם "פשע ללא קורבן", כמו עישון מריחואנה או הימורים. ברור שאפשר לגלגל את זה ולטעון שמהמר פוגע במשפחתו, אבל באותה מידה אפשר להוציא אוכל לא בריא מהחוק בטענה שגם אדם שמן ולא בריא פוגע בכך בילדים שלו.

בשורה התחתונה, למדינה אין זכות למנוע מאדם לפגוע בעצמו. המדינה היא לא אמא ואבא שלי, ותפקידה לשמור על האזרחים בטוחים, לא לקבוע עבורך מה טוב בשבילך. לכל היותר הגיוני לחייב קזינו שיוקם פה לשלוח מהמרים כפייתים לגמילה (וזה חוק שעובד בהרבה מדינות אירופאיות) את להגביל את הגובה ההימורים היומיים או החודשיים.
    ואני כבר לא מדבר על זה שלהוציא את הפוקר מהחוק לא פותר את בעיית המכורים אלא רק מטאטא אותה מתחת לשטיח. תשאל את דניאל מעוז, הפסיכופת שרצח את הוריו לאחר שצבר חובות במשחק לא חוקי לחלוטין. אולי אם הוא היה משחק באופן גלוי מישהו היה מחויב לעצור את הכדור השלג שאיתו הוא התדרדר.
    נערך לאחרונה על ידי shar; 12/07/2016 ב 15:41.

3. הסמל האישי של poker_ta
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    976
    קיבל תודה 1,216 פעמים ב613 הודעות
    במקור פורסם על ידי shar צפה בהודעה
    יש הבדל גדול בין הנושאים שציינת: חלקם מסכנים אנשים אחרים מלבד האדם שמבצע אותם, וחלקם הם "פשע ללא קורבן", כמו עישון מריחואנה או הימורים. ברור שאפשר לגלגל את זה ולטעון שמהמר פוגע במשפחתו, אבל באותה מידה אפשר להוציא אוכל לא בריא מהחוק בטענה שגם אדם שמן ולא בריא פוגע בכך בילדים שלו.
    וזה יותר מופרך מלחייב רוכבי אופנוע לנסוע עם קסדה? שזה חוק שרוב האנשים יסכימו איתו.

אגב, לא הייתי הולך על השורה התחתונה שלך כחלק מקמפיין לליגלזצית פוקר, מהסיבה שחלקים גדולים בציבור חושבים שהמדינה היא בדיוק אבא ואמא שלך וחובתה להכניס לך בכפית לפה דיור, מקום עבודה ופנסיה.
    נערך לאחרונה על ידי poker_ta; 12/07/2016 ב 15:53.
    תן לכבש ללבל את עצמו ש"עם הנאטס הוא לא היה מעלה כל כך הרבה".

4. הסמל האישי של Gouch
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    42 (14)
    הודה
    76
    קיבל תודה 1,130 פעמים ב666 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    במקור פורסם על ידי אוילא צפה בהודעה
    עזוב פוקרתא, עם הם רוצים להתכחש למציאות, ולקבור את הראש בחול, רק בשביל להמשיך לחיות באשליה שהם שונים מ99% מהשחקנים, והם אלו שיצליחו בגדול כי יש להם משהו מיוחד, וכדי שכל פעם שהם לוקחים קופה ממישהו, לא לחשוב שבישבילו זה כבר לא רק בידור, אלא הוא שקוע בתוך הבוץ אז תן להם. כמו ג'וקים השחקני פוקר המקצועים, הם רבים על פירורים. אתה נהיה כמו גולם בשר הטבעות זה דוחה. ממליץ לכולם לבחון את עצמו במראה ולהסתכל טוב טוב, תשאלו את עצמכם עם זה מה שאתם רוצים.
    ולפי דעתך המהמר ישמור על הכסף שלו אם המקצוען לא יבוא לאסוף אותו?

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    82
    קיבל תודה 16 פעמים ב8 הודעות
    את האמת, ממש ממש כן. 50000 שקל בשבילי והמון זמן על הידיים שווים המון בכל מונח. אני לא הייתי מוציא אותו על דברים אחרים, זה קל להגיד אתה היית מכור להימורים ועכשיו אתה הולך להעביר את זה להתמכרות אחרת...הנזק הכלכלי שקיבלתי מהמשחק , הנזק הנפשי אתה מפסיד מנצח, אתה נהיה כהה. חד משמעית כן ישמור על הכסף...אני מהאוגרים, אני תמיד מחפש איפה לחסוך ואני קונה רק מה שצריך ומה שיכול לקדם אותי. באמת שאני בוכה על היום שהתחלתי לשחק...איזו טעות.

6. הסמל האישי של Gouch
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    42 (14)
    הודה
    76
    קיבל תודה 1,130 פעמים ב666 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    במקור פורסם על ידי אוילא צפה בהודעה
    את האמת, ממש ממש כן. 50000 שקל בשבילי והמון זמן על הידיים שווים המון בכל מונח. אני לא הייתי מוציא אותו על דברים אחרים, זה קל להגיד אתה היית מכור להימורים ועכשיו אתה הולך להעביר את זה להתמכרות אחרת...הנזק הכלכלי שקיבלתי מהמשחק , הנזק הנפשי אתה מפסיד מנצח, אתה נהיה כהה. חד משמעית כן ישמור על הכסף...אני מהאוגרים, אני תמיד מחפש איפה לחסוך ואני קונה רק מה שצריך ומה שיכול לקדם אותי. באמת שאני בוכה על היום שהתחלתי לשחק...איזו טעות.
    ואתה חושב שאם מקצועני פוקר לא היו קיימים (ואז גם פוקר לא היה קיים) אז לא היית מספק את יצר ההימורים שלך במקום אחר ומפסיד את הכסף בכל מקרה?

כי אני חושב שמהמר הוא מהמר, לא משנה באמת איזה תחום ספציפית גירד לו בגב.

אם לא מקצועני פוקר אז מהמר היה מפסיד את הכסף שלו לאיזה כלוב תת קרקעי בבטים/רולטה/*ציין את משחק המזל המועדף עליך*.

לפחות מפסידים את הכסף לאנשים אחרים ולא לקזינו.

@אוילא
    נערך לאחרונה על ידי Gouch; 13/07/2016 ב 01:01.

7. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    במקור פורסם על ידי poker_ta צפה בהודעה
    אשתו והילדים של מכור הימורים שנכנס לחובות של 50 אלף שקל לא יסכימו איתך שהוא לא פוגע באחרים.
    מה לעשות, אחת מה 3% שחצה את גבולות יכולתו.

אם במקום פוקר, הוא היה לוקח 50,000 ש"ח הלוואה, פותח עסק, ופושט רגל אחרי תקופה, מה הייתה אומר? לקח סיכוי, לא הצליח הפעם, יש חובות, אבל ממשיכים הלאה. מצא את ההבדלים.

8. הסמל האישי של dardasaba
    פלאש

מוניטין
    49 (11)
    הודה
    350
    קיבל תודה 257 פעמים ב171 הודעות
    אוילא בהצלחה בהמשך המשחק הזה הוא חלק מתהליך למידה ענקי.
    כנראה שעל הבסיס וויתרת עם כבר בהתחלה תרמת 50קיי.
    השחקן הטוב עולה מדרגה לומד להחזיק במעקה .נופל נפילות קטנות וקם עד שלומד ללכת,גם אם זה אומר שללכת זה בדרך אחרת.אתה לא יכול להאשים את המשחק שמאחד אנשים!מדינות!יבשות! בטענה שלא עשית שיעורי בית ונכשלת.
    מאחל לך המון בהצלחה נשמה ובפעם הבא בכל דבר שאתה נכנס אליו שים אצבע על הדופק ותקשיב ללב ולבעלי ניסיון

9. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    87
    צר לי שהתמכרת למשחק. בהצלחה בהמשך ואני מקווה שפעם הבאה תשכיל ללכת לטיפול לפני שתפסיד את החסכונות שלך.

10. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    87
    וזה יותר מופרך מלחייב רוכבי אופנוע לנסוע עם קסדה? שזה חוק שרוב האנשים יסכימו איתו.

אגב, לא הייתי הולך על השורה התחתונה שלך כחלק מקמפיין לליגלזצית פוקר, מהסיבה שחלקים גדולים בציבור חושבים שהמדינה היא בדיוק אבא ואמא שלך וחובתה להכניס לך בכפית לפה דיור, מקום עבודה ופנסיה.
    אני לא יודע איך משכנעים את הציבור בזה. כרגע אנחנו כל כך רחוקים מזה שאני לא חושב על זה אפילו, ובכל מקרה לפני שאנחנו פונים לשכנע את הציבור אנחנו צריכים להיות משוכנעים בזה.

ואני לא חושב שזה מופרך, מכיוון שלפי ההגיון של 3% אתה יכול להוציא כל דבר מהחוק. אתה יכול לאסור על סיגריות כי המעשנים פוגעים בעצמם, לאסור ג'אנק פוד כי הוא גורם להשמנה ולמחלות ולאסו ספורט אתגרי כי הוא פוצע ומסכן את העוסקים בו. חייב להיות גבול מוסרי שבו המדינה לא מתערבת.

11. שלישייה

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    353
    קיבל תודה 200 פעמים ב116 הודעות
    "לשכנע את הציבור"

לול, כאילו הציבור קובע או קבע כאן משהו ב30 שנה האחרונות.. צביקה תמשיך אותי - "אשליות..."

12. 3 המשתמשים הבאים הודו לSuperLoseday על ההודעה המועילה:

amistar (15/07/2016), nice pot (13/07/2016), TheM_Wolf (13/07/2016)

13. שלישייה

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    353
    קיבל תודה 200 פעמים ב116 הודעות
    אני לא מופתע, אבל מיואש.

אתמול היה הפרק השני, למי שלא ראה - הפעם הם נסעו לצלם בריסורט-קזינו בקפריסין הטורקית. באמת מקום יפה, עובדת שם ישראלית בת 200 שתפקידה בין היתר להביא ישראלים להמר בקזינו. אה כן, גם במסגרת תפקידה היא עוקבת במצלמות וברשימות אחרי כמעט כל אחד ובודקת כמה הוא הפסיד בינתיים והאם הוא משחק מספיק בקזינו. מעל 4 שעות ביום, החדר במלון והאוכל בחינם (פרסומת סמוייה של בערוץ 2? כנראה שכן, כי הקזינו אפילו אפשר להם לקחת שוט על השלל במזומן שהקזינו עשה בסופ"ש משהו כמו 10 מיליון שקל , לא רק מישראלים כמובן)

בכתבה היו בלחץ 4-5 ישראלים, כן חברים זה "ישראל מהמרת". 4-5 ישראלים, כולם נראים בעלי משפחות אמידים, שאומרים פעם אחרי פעם שהם באים לחופשה פעם בתקופה לשחרר לחץ ולהינות ומגבילים את עצמם לסכומים של עד 2000 דולר. ישראל מהמרת עלק.

בגלל שאין פה כלום ושום דבר, הכתבת מנסה לשאול אותם (המהמרים כביכול) כל שניה (גם בארוחת בוקר) מה כמה אתה מופסד? זה מרגיש כמו סמים? כמה אתה מורווח? אפשר לעשות פה כסף? מה מוכרים לכם חלום?

הם בכלל בבריכה נהנים מהחיים והיא מציירת אותם כנרקומנים. תגידי גברת כתבת נלוזה, אני בא איתך לזארה ושואל אותך כמה בזבזת? זה מרגיש לך כמו סם? או מה את צריכה את הקומקום הזה? או שאת מעשנת יותר מדי? מאיפה הזכות הזאת להיכנס לחייהם הפרטיים של אנשים שבאים להינות קצת מהשגרה הלחוצה שבארץ? (גילוי נאות, מעולם לא שיחקתי בקזינו משחק שאינו פוקר נטו)

את רוצה לעשות כתבה על ישראל מהמרת? למה שלא תלכי לפיצוציות הווינר, לוטו, טוטו , צריפי החישגד והגירודים. שילד בן 16 מפרק את כספי הבר מצווה על איקס בין טוואטחה לחרטא. שקשישים מעבירים את זמנם בבורקס בהימורי סוסים. זה ישראל מהמרת.

זה ברור שזאת סדרת כתבות מוזמנת על ידי מפעל הפיס והמדינה ואני מוכן לחתום על זה. לסגור אפשרות של קזינו בארץ ורגולציה אונליין ולהשאיר את מכרה הזהב הזה בידי המדינה. אל תטעו, למדינה ולחדשות 2 אין בעיה שתהמרו, רק אל תהמרו בקפריסין וברומניה, הם רוצים וצריכים שתהמרו אצלהם בלבד ואם לא אז תהיה לכם בעיה.

ממש כמו עם הסמים, לא איכפת להם שתצרכו, איכפת להם שתקנו אותם בבית המרקחת ולא מהדילר השכונתי.

14. 6 המשתמשים הבאים הודו לSuperLoseday על ההודעה המועילה:

er4n (14/07/2016), leonpsg (14/07/2016), logan (15/07/2016), modax (15/07/2016), poker_ta (14/07/2016), zakis (14/07/2016)

15. פול האוס

מוניטין
    31 (10)
    הודה
    1,589
    קיבל תודה 311 פעמים ב272 הודעות
    היום הייתה כתבה על הצדדים האפלים של הפוקר, על אנשים שלוקחים הלוואות בשוק האפור או משחקים על האוטו שלהם
    לול

16. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    קיבל תודה 36 פעמים ב33 הודעות
    מישהו יכול להסביר לי איך לעזאזעל הבתי קזינו מרווחים מזה שהם נותנים הכל בחינם ורק מחייבים לשחק?
    הרי בתכלס גם אם תשחק בבלאק ג'ק 1.לא בהכרח תפסיד 2.גם אם תפסיד אם שיחקת על סכומים של 25$ ליד כמו שראו בכתבה שאחד משחק שם אתה בחיים לא תגיע לסכומים כאלה גדולים שיכסו את מה שקיבלת ועוד יתנו לקזינו רווח
    ואם אתה משחק פוקר רגיל אז בכלל אתה יכול לשבת ניט בשולחן לא לשחק בכלל 4 שעות להפסיד כמה בלינדים וזהו...
    מישהו יכול להסביר לי מה אני מפספס פה?

17. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    ברור שבערב נתון אתה יכול להרוויח. בתוחלת אתה תפסיד בבלאקג'ק, ובפוקר מה אכפת להם בכלל אם תהיה ניט או תהיה חארבי, יש רייק שיורד מהשולחן.
    יש להם את כל המספרים, הם יודעים כמה ידיים משוחקות בשעה, וכמה הרייק בפוקר, כמה התוחלת ושלום על ישראל.
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

18. זוגיים

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    44
    קיבל תודה 64 פעמים ב42 הודעות
    איפה אפשר לראות את כל הכתבות?

19. הסמל האישי של yosimen
    סטרייט

מוניטין
    33 (10)
    הודה
    306
    קיבל תודה 517 פעמים ב215 הודעות
    במקור פורסם על ידי HATBF צפה בהודעה
    איפה אפשר לראות את כל הכתבות?
    http://www.mako.co.il/news-money/con...er=breadcrumbs

20. המשתמשים הבאים מודים ל yosimen על התגובה המועילה:

HATBF (15/07/2016)

21. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    קיבל תודה 36 פעמים ב33 הודעות
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    ברור שבערב נתון אתה יכול להרוויח. בתוחלת אתה תפסיד בבלאקג'ק, ובפוקר מה אכפת להם בכלל אם תהיה ניט או תהיה חארבי, יש רייק שיורד מהשולחן.
    יש להם את כל המספרים, הם יודעים כמה ידיים משוחקות בשעה, וכמה הרייק בפוקר, כמה התוחלת ושלום על ישראל.
    ברור שתפסיד בבלאקג'ק אבל הקטע שאם תשחק על סכומים כאלה נמוכים לא תגיע להפסד שיכסהמאת ההוצאות שהוציא עליך..
    ובפוקר כמה כבר תפסיד נגיד בשעה יש 40 ידיים ירד לך בערך 12bbbובארבע שעות נגיד 50 ובלינדים של 2 דולר זה 100$ עכשיו נגיד 5 ימים אתה תפסיד 500$ ואני בספק שזה מכסה להם את מה שהוציאו עליך(וכל זה סתם הגזמה כי בתכלס אתה תיקח קופות פה ושם)

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2

נושאים דומים

1. אליפות ישראל
    על ידי roiroi בפורום פוקרלנד
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 13/11/2014, 21:00
  2. ערב הכדורסל של ישראל
    על ידי powerpoker בפורום ספורט
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 29/10/2012, 10:47
  3. ישראל רץ חזק ב44
    על ידי yossi134 בפורום טורנירים אונליין