האם המהלך של וילן מוצדק?

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-4 מתוך 4
  1. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (14)
    הודה
    313
    קיבל תודה 615 פעמים ב410 הודעות

האם המהלך של וילן מוצדק?

שלום לכולם
    יד ששיחקתי לאחרונה בראש פוקר 25NL ושתהיתי האם המהלך שוילן ביצע ביד היה מוצדק והאם אתם הייתם מוכנים לעשות דבר דומה. אני אתאר את היד בכלליות אבל אפשר להתאים את התשובה לסטאקים טיפה משתנים

כולם מתקפלים עד אלי בכפתור (סטאק של 50), עם זוג 8 מעלה פוט רייז ל 0.85, SB (וילן) משווה (סטאק של 19), BB רירייז ל2.6 (סטאק של 14), אני משווה, וSB משווה.קופה של 7.5 פלופ נפתח Ks8sJh (לי יש סט תחתון).SB צק, BB דוחף ALL IN (עוד 12.5 בערך). בשלב הזה אני שוקל האם לדחוף או לעשות רק CALL. מכיוון שלדעתי SB בסך הכל כמו פיש טוב נגרר ליד הזאת אני מעריך שהוא יקפל בכל מקרה ולכן לא רואה סיבה לדחוף אלא עושה רק קול. להפתעתי SB (וילן) עושה גם קול, משאיר לו עוד 5 דולר מאחורה (קופה כרגע עומדת על 45 בערך). טרן הוא 10c, ווילן מהמר את שאר כספו, אני בקול, וילן פותח J10s לריצה לצבע בפלופ עם זוג אמצעי, וזוגות בטרן. ריבר נופל 10h, נותן לוילן פול האוס גבוה ממני ווילן לוקח את הקופה (BB לא רלוונטי עם 25h)

ועכשיו לשאלה האמיתית. בהנחה ואנחנו משחקים את וילן, במידה והBB היה מהמר 12.5 לקופה של 7.5 האודז שהקופה מציעה לו לא מתאימים לקול מצד וילן (בנוסף אין גם אימפלייד אודז יותר). עם זאת ברגע שעוד מישהו השווה את ההימור של 12.5 האודז הרגילים משתפרים ועומדים כרגע על אזור ה1\2.5. אם נדבר אפילו על הימורים קטנים יותר (אזור של 10 דולר) האודז אפילו טובים יותר.
    האם וילן עשה מהלך נכון (יש לזכור שלא נשאר לו גם עוד הרבה מאחורה אז הנחות של אימפלייד אודז לא תופסות מקום פה)? יש לזכור שוילן חייב שהניח שיש להירו סוג של יד שאיתה הוא השווה OVERBET כזה
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

2. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    24
    קיבל תודה 25 פעמים ב21 הודעות
    א. אל תנתח את הנבל,בלימיטים האלו לרוב השחקנים אינם שחקנים חושבים
    ב. ברגע שאתה עושה רייז ומקבל תשלום ורי-רייז אתה צריך להבין שהיד שלך לא ראויה למשחק
    והנבל שיחק פשוט נורא הוא משלם 12.5$ לריצה לצבע וזוג בינוני..זה QUICK FOLD

3. המשתמשים הבאים מודים ל fishermans על התגובה המועילה:

tomsilk (17/10/2010)

4. סטרייט  

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    71
    קיבל תודה 172 פעמים ב102 הודעות
    הקול של הSB פרה פלופ הוא רע.
    על הפלופ הוא בקווין פליפ מול AA\AK, מוביל על פלאש דרוז ללא זוג, וקצת מאחורה מול סטים ככה שזה קול קל גם אם הוא היה מול שחקן אחד ולא גם נגדך.
    כשגם אתה ביד, הוא ממש מקבל את האודז בשביל להכניס הכל על הפלופ אפילו אם הוא מול סט, כמובן שהמצב שלו בתאוריה יותר טובה מכיוון שלBB יכול להיות הרבה שטויות ולך יכול להיותAA או KX.
    טעות נוספת חוץ מהפרה פלופ שהוא עשה זה שהוא היה צריך להכניס הכל על הפלופ ולא להשאיר פירורים לטרן, אבל זה לא באמת משנה עם הסטקים שנשארו וגודל הקופה.

5. הסמל האישי של segalion
    סטרייט פלאש

מוניטין
    55 (14)
    הודה
    313
    קיבל תודה 615 פעמים ב410 הודעות
    במקור פורסם על ידי fishermans צפה בהודעה
    א. אל תנתח את הנבל,בלימיטים האלו לרוב השחקנים אינם שחקנים חושבים
    ב. ברגע שאתה עושה רייז ומקבל תשלום ורי-רייז אתה צריך להבין שהיד שלך לא ראויה למשחק
    והנבל שיחק פשוט נורא הוא משלם 12.5$ לריצה לצבע וזוג בינוני..זה QUICK FOLD
    אני לא מנתח את וילן, אלא בסה"כ שואל האם אנחנו במקום וילן עושים מהלך שהוא EV+ ומשווים כאשר הסיכויים שנוצרו בקופה הם יחסית חיוביים.
    בנוסף אני לא מסכים שהיד שלי לא רואיה למשחק כאשר אנחנו משחקים 6MAX, אני בכפתור עושה רייז סטנדרטי שנראה כמו גנבה למרות שיש לי יד לגיטימית, מקבל קול מSB וBB מרגיש שהוא יכול לעשות סקוויז. העניין היחיד שאותו צריך לשאול הוא עם מה אני חושב שBB עושה סקוויז ובמידה ואני חושב שהוא אכן עם זוג גבוה מעלי אז האם אני מקבל את האודז המספיקים ומכויין שרוב הזמן הוא בכלל לא עם זוג אני חושב שהמשחק פריפלופ הוא סטנדרטי.
    הנבל אומנם משלם הרבה עם ריצה לצבע וזוג אבל אל תשכח שהזוג הוא על הקלף היחידי שלא מהצבע כלומר אם יש לי ריצה לצבע חזק יותר אז כרגע הוא מוביל עם זוג, ואם יש לי זוג חזק יותר אז יש לו ריצה לצבע שיכולה לנצח + האפשרות להשתפר לזוגיים או טריפס. בכל מקרה הוא די חזק יחסית אחרי הפלופ
    "Forty-Two", said Deep Thought, "The Answer to the Great Question, of Life, the Universe and Everything"
    "I checked it very thoroughly," said the computer, "and that quite definitely is the answer.
    I think the problem, to be quite honest with you, is that you've never actually known what the question is.
    "

נושאים דומים

1. BTN A8s,מה המהלך הנכון?
    על ידי yurashhh בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 21/08/2012, 12:24
  2. מה המהלך הנכון?
    על ידי yurashhh בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 29/06/2011, 04:12
  3. חזרתו של המשחק הנפלא נחשו את היד של וילן
    על ידי Lenz בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם