אתגר|להפוך לשחקן קאש רווחי

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 26
  1. הסמל האישי של ביגסליק
    זוגיים

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    33
    קיבל תודה 186 פעמים ב46 הודעות

אתגר|להפוך לשחקן קאש רווחי

שלום לכולם,
    קצת על עצמי:
    בן 27,משחק כבר כשנה כ- 10-15 שעות אונליין בשבוע, עד יום שישי הארור שיחקתי בסטארס, בהתחלה הייתי משחק בעיקר טורנירים עם BI של פחות מ- 10$, אחרי תקופה של כשלושה חודשים שבה קניתי 100$ ושרפתי אותם פעם אחרי פעם, התחלתי יותר ללמוד על המשחק, שזה כלל בעיקר קריאת ספרים + צפייה ב- twitch של שחקני טורנירים מובילים וreview על המשחק שלי.

בעקבות הלימוד התחלתי יותר לראות תוצאות בטורנירים אבל עקב סיום התואר והתחלת עבודה(מהנדס תוכנה) כבר לא היה לי זמן לשבת 2-5 שעות ברצף על טורנירים(הבוס לא קיבל בהבנה את זה שאני יכול להקצות לו רק 5 דקות לישיבות).
    אז, עברתי לקאש, התחלתי ב1-2 סנט והרגשתי שאני משחק בינגו.. אז קפצתי ל- 10 NL, בפילד הזה הרגשתי נוח, התחלתי יותר ללמוד על הדינאמיקה בקאש, ואיך משחקים טרן וריבר..

שרפתי כמה באי אינים נחמדים בלימוד, אבל הרגשתי שאני משתפר, לאט לאט התחלתי לראות תוצאות והתחלתי להיות רווחי ב- 10NL, אחרי כמה חודשים ב- 10NL וניהול נכון של הBR שצמח ל250BI עליתי ל- 25 NL, שיחקתי שם עוד כמה חודשים די בהצלחה עד שסטארס האנטישמים סגרו את הברז..

עברתי לACR, אבל, זה לא אותו דבר, אני עדיין משחק ב- ACR אבל הקטנתי משמעותית את הנפח ואני כבר לא נהנה מהמשחק, הפילד רך ונחמד, אבל ה table selection לא קיים, ויש זמנים שבכלל אין משחק רלוונטי.

אז, התחלתי לרחרח על משחקי לייב חבריים בארץ.
    לא היה לי שום עניין ללכת לפארטיות, במיוחד לאור ההתרשמות שלי מהתגובות כאן בפורום עליהם.

מצאתי משחק חברי קרוב לעבודה, הלכתי למשחק החברי הראשון שלי של 1-2 200 ירידה.
    הגעתי למשחק מצוייד בהרבה שעות צפייה ב-WSOP,PCA וכו.. והייתי בטוח שאני בא לרסק..
    כמובן שהמשחק שלי לייב היה שונה לחלוטין מהמשחק אונליין, ו-3 שעות מאוחר יותר ה- BR שלי קטן ב- 1200 ש"ח, אבל, למדתי הרבה דברים חשובים, קודם כל, ה- 1-2 ה"חברי" צריך להיקרא 5-10 "חרבות".
    אחרי חצי שעה של בינגו בתחילת המשחק הBI הממוצע היה 600 ש"ח, ובגלל שלא באתי ערוך לכך אז גם שיחקתי סקארד מאני כמו אחרון הכבשים. הייתי ניט, וכמעט ולא ראיתי פלופים ואחרי שכבר ראיתי פלופ היה לי קשה מדי לעזוב את היד, וכמובן, במקרים הנדירים שבהם פגעתי, הייתי יותר שקוף מגבר חרמן שמבקש מהדייט שלו לעלות אליו ל"קפה"..

אז, חזרתי הביתה בהלם קרב, והייתי בטוח שאני לא יודע כלום על המשחק, אבל אחרי שינה טובה, קמתי מעודד וניתחתי את כל מה שקרה, למדתי יותר על משחקי קאש, ופיתחתי אסטרטגיה מתאימה למשחקי הקאש בארץ.

אחרי כמה ימים הלכתי לעוד סשן "חברי" באותו מקום, הפעם כבר הייתי יותר משוחרר, ולמדתי מי האגרסיביים,הניטים,ושמתי יותר לב לגדלי הימור, מי הנבל שמהמר אוברבט כבלאף ומי כואליו.
    ובעיקר, הפסקתי לפחד על הכסף שבאתי איתו.
    אחרי 5 שעות נחמדות יצאתי עם מינוס של 250 ש"ח והייתי מרוצה מהמשחק שלי כי מבחינתי זה די ברייק איוון וקיבלתי עוד שיעור בזול.

במשך כמה שבועות המשכתי ללכת לאותו מקום פעם-פעמיים בשבוע, ואחרי בערך חודשיים ראיתי שאני די ברייק איוון.
    עדיין הרגשתי לא לגמרי טוב עם המשחק שלי, ושהBI לא מתאים לBR שלי, וזה אכן היה כך.

חיפשתי משחק חדש, ומצאתי משחק 1-2 שהוא באמת 1-2! רייז ממוצע פרי פלופ הוא ל- 7-9 ולא ל- 30-40 כמו במשחק הקודם..
    נכנסתי למשחק ויצאתי אחרי 2 מפגשים ברייק איוון, ב- 2 מפגשים הבאים כבר יצאתי עם רווח כולל של 750 ש"ח.
    כרגע זה המקום שאני משחק בו, ואני מרגיש שם דיי נוח, אני מרגיש שרוב השחקנים פחות טובים ממני, ואני יודע לקרוא מתי אני טוב ומתי לא, חלק מהשחקנים הם ממש כבשים שאין להם מושג במשחק ובאים לצ'אנס 300-500 ש"ח בערב.

שיחה לדוגמא עם אחד הכבשים שישב לידי:
    אני מחוץ לקופה, כבש א' מרים פרי ל- 11, שני נבלים משווים.
    פלופ בא: A-K-J בלי ריצה לצבע, נבל א' יוצא בדונק של 20, נבל ב' משווה, והכבש מרים ל- 200(!!!), שתי הנבלים זורקים מהר, והכבש מראה לי בשקט A-K עם חיוך, אני לא יכול להתאפק ושואל אותו למה הוא הרים כל כך גבוה, אז הוא עונה לי שהוא בטוח שאחד מהם עם 10 והשני עם Q והוא לא רוצה שיפול 10 או Q שירסק אותו. אני מחייך אליו חזרה ואומר לו "צודק, לא שווה לקחת סיכונים" והוא מבסוט..

כרגע אני מרגיש שמצאתי את המקום שלי,אני לא מפחד על הכסף, ואני מרגיש שאני מבין את השחקנים ומשתפר.
    המטרה שלי היא:
    להמשיך לשחק במשחקים החבריים הקטנים ולהיות רווחי בהם,להעלות את ה- BR שלי למצב שאני יוכל להתקדם ל-5-5/5-10 ולשחק בלי חשש.
    במקביל, אני יוצא לשחק בחו"ל בפעם הראשונה בחיי בתחילת אוקטובר ומקווה לרכוש ניסיון ולחוות את העולם האמיתי של הפוקר.

אשמח לתגובות.
    Ship it With the NUTS!

2. המשתמשים הבאים מודים ל ביגסליק על התגובה המועילה:

r.kelly (11/08/2016)

3. סטרייט

מוניטין
    24 (4)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    463
    קיבל תודה 354 פעמים ב217 הודעות
    גלגל! שיהיה בהצלחה אלוף.
    נשמע מעניין מה שאתה אומר. קדימה!

4. 2 המשתמשים הבאים הודו לDoubleD19 על ההודעה המועילה:

ace-ass (08/08/2016), ביגסליק (08/08/2016)

5. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (9)
    הודה
    2,520
    קיבל תודה 1,358 פעמים ב892 הודעות
    שיהיה בהצלחה, לאיפה אתה טס באוקטובר?
    הבהרה: הכותב הינו כבש

6. המשתמשים הבאים מודים ל TheM_Wolf על התגובה המועילה:

ביגסליק (08/08/2016)

7. סטרייט

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    68
    קיבל תודה 170 פעמים ב120 הודעות
    גלגל!

8. הסמל האישי של poker_ta
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    926
    קיבל תודה 1,136 פעמים ב558 הודעות
    אם אתה נוסע לחו"ל בשביל הפאן סבבה.

אבל מתוך חשיבת פוקר קרה, גם הרמה של השחקנים (בקזינו מחכים לך רגים) וגם מבחינת הסטייקס, בארץ עדיף.
    תן לכבש ללבל את עצמו ש"עם הנאטס הוא לא היה מעלה כל כך הרבה".

9. המשתמשים הבאים מודים ל poker_ta על התגובה המועילה:

ביגסליק (08/08/2016)

10. הסמל האישי של ביגסליק
    זוגיים

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    33
    במקור פורסם על ידי poker_ta צפה בהודעה
    אם אתה נוסע לחו"ל בשביל הפאן סבבה.

אבל מתוך חשיבת פוקר קרה, גם הרמה של השחקנים (בקזינו מחכים לך רגים) וגם מבחינת הסטייקס, בארץ עדיף.
    אני טס כנראה לברצלונה באיזור ה- 2-7/10 . מתכנן לשחק בקזינו ברצלונה 1-2 יורו.
    הסיבה לטיסה היא חופשה להתאוור מהעבודה + לעשות טבילת אש בפוקר בקזינו.
    אני לא בונה על הטיסה לצורך רווחים, אלא, לצורך צבירת חוויות + ניסיון.
    Ship it With the NUTS!

11. סטרייט

מוניטין
    18 (5)
    הודה
    889
    קיבל תודה 130 פעמים ב100 הודעות
    כל הכבוד אחי
    גלגלגלגל

12. המשתמשים הבאים מודים ל ace-ass על התגובה המועילה:

ביגסליק (08/08/2016)

13. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (9)
    הודה
    2,520
    קיבל תודה 1,358 פעמים ב892 הודעות
    אם ככה -
    במקור פורסם על ידי ביגסליק צפה בהודעה
    אני טס כנראה לברצלונה באיזור ה- 2-7/10 . מתכנן לשחק בקזינו ברצלונה 1-2 יורו.
    הסיבה לטיסה היא חופשה להתאוור מהעבודה + לעשות טבילת אש בפוקר בקזינו.
    אני לא בונה על הטיסה לצורך רווחים אלא לצורך צבירת חוויות + ניסיון.
    אז מצוין
    הבהרה: הכותב הינו כבש

14. פלאש

מוניטין
    23 (6)
    הודה
    610
    קיבל תודה 488 פעמים ב314 הודעות
    גלגל ביגסליק

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

15. שלישייה

מוניטין
    19 (9)
    הודה
    86
    קיבל תודה 155 פעמים ב128 הודעות
    חחחחח, הצחיק אותי התאור שלך של ה-1-2 חברי = 5-10 חרבות
    חכה ותראה מה מחכה לך ב-5-10 חרבות...

בכל מקרה, בהחלט תצטרך לעשות התאמות למשחקים לייב בארץ בהמשך

שיהיה בהצלחה אחי

16. המשתמשים הבאים מודים ל Q_High על התגובה המועילה:

סקלטון123 (11/08/2016)

17. הסמל האישי של ביגסליק
    זוגיים

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    33
    תודה לכל המגיבים,אתמול הייתי בעוד סשן במשחק 1/2 שדיברתי עליו,אם מעניין אנשים אעלה סיכום עם תוצאות + ידיים מעניינות..
    Ship it With the NUTS!

18. פלאש

מוניטין
    23 (6)
    הודה
    610
    תודה לכל המגיבים,אתמול הייתי בעוד סשן במשחק 1/2 שדיברתי עליו,אם מעניין אנשים אעלה סיכום עם תוצאות + ידיים מעניינות..
    מעניין תמיד

19. סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    1,929
    קיבל תודה 414 פעמים ב335 הודעות
    במקור פורסם על ידי Q_High צפה בהודעה
    חחחחח, הצחיק אותי התאור שלך של ה-1-2 חברי = 5-10 חרבות
    חכה ותראה מה מחכה לך ב-5-10 חרבות...

בכל מקרה, בהחלט תצטרך לעשות התאמות למשחקים לייב בארץ בהמשך

שיהיה בהצלחה אחי
    לגמרי

20. הסמל האישי של ביגסליק
    זוגיים

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    33

סיכום סשן קצר ב- 1/2

אתחיל בתודה לכל המגלגלים..

הלכתי לפני יומיים לעוד סשן במשחק 1/2 התל אביבי הרגוע והכבשי שסיפרתי עליו בתחילת הנושא,
    הגעתי לסשן מרוכז לחלוטין במטרה לא לעשות טעויות שכבר נעשו, ולשמור על מקסימום ריכוז לאורן כל הסשן, וכמובן אם אלוהי הקלף יאפשר גם לצאת ברווח..

המשחק התחיל ב- 21:00 אני הגעתי באיחור קל של 40 דקות, בדר"כ אני אוהב להגיע בזמן ולראות כל שחקן לפני תחילת המשחק ואולי גם להחליף כמה מילים וללמוד עליו דברים שיכולים להיות חשובים להמשך הדרך, אבל הפעם הפקקים שהרכבת הקללה של ת"א יוצרים לא איפשרו לי את זה..

נכנסתי לדירה וראיתי שמתוך 7 חבר'ה שכבר שם, אני מכיר 4 מהמפגשים האחרונים ויש 3 חדשים.
    אתאר לכם את השחקנים עם שמות בדויים כמובן:
    משה- מארגן המשחק, שחקן כבשי אגרסיבי, קשה לו לשחרר כל פגיעה שהיא לא משנה כמה יהמרו נגדו ומה הקיקר של הטופ/סקנד פייר שלו.וכמובן שאין לו מושג בפוט אודס וכו.. דוגמא ליד איתו: בפלופ נפל קופה 45, נבל א' בבט של 50, נבל ב' ברירייז שאב עוד 200, משה היקר שלנו עם מתייסר ובסוף משווה(!) עם עוד 200 מאחורה , נבל א' דוחף עוד 100 ומשה כמובן משווה, נבל א' מראה ונבל ב' מראה כל השאר ברור... בשיחה איתי הוא אמר לי שהוא היה בטוח שאחד רץ לקנטה ואחד רץ לבצע והוא טוב שם..
    יעקב - שחקן יחסית סביר לשולחן הזה, דיי ניטי פוסט פלופ, פרי פלופ יש לו VPIP של 30% בערך לפי ה- 12 שעות משחק שהייתי איתו. נכנס לטילט בקלות אחרי הפסדים ומתחיל להשתחרר ולעשות טעויות פוסט פלופ.
    אלעד - הכבש הכי גדול בשולחן, אין לו מושג במשחק, ואין לו גם כסף לשחק, כל פעם שהוא מגיע לשחק הוא מכניס 200-300 ש"ח ושורף אותם תוך שעה-שעה וחצי.לא עוזב שום זוג לא משנה איך הבורד נראה, מרים פרי אנדר דה גאן גם עם כל K X, A X..
    סרגיי - שחקן ניט, יודע להמר את הסייזינג הנכון כדי להכניס את הכבשים למשחק, אם הוא מורווח כמה מאות שקלים יהיה יותר קל להוציא כסף מהריביות של הבנקים בחסכונות בארץ מאשר ממנו, אם הוא מופסד הוא מתחיל להשתגע ולזרוק את הכסף בבלופים בלי שום הגיון..
    יונתן - השחקן הכי טוב שמגיע לשחק בשולחן הזה, יודע לקפל ידיים כשצריך ויודע איך להוציא וליו דק או עבה כשצריך. הייתי מגדיר אותו אגרסיב פוסט פלופ, ומאוזן פרי פלופ.

למשחק:
    התיישבתי ופרטתי 200 לפי הסאטקים הממוצעים של החבר'ה, במשחק היו סרגיי, משה,יעקב,יונתן ועוד 3 חדשים שלא הכרתי, אחרי כ- 40 דקות בלי שומדבר מעניין עליתי ל- 240 בערך ואז הגיעה היד הבאה:
    יעקב ב- UTG +1 מרים ל- 13, פולד, אני ב- HJ עם מתלבט קצת, מחליט לעשות פלאט ומקווה לקופת מולטי , כמו שקיוותי הסמול והביג הצטרפו.
    4 אנשים לפלופ קופה (52)

חמאה... 2 צקים ליעקב שמסבט 35, אני בקול, לא מרגיש שיש לי ממה לפחד בפלופ הזה, יעקב עם עוד 150 מאחורה בערך ואני מכסה, לא רואה צורך להבריח מישהו ולא צריך לנפח את הקופה כי היא מספיק גדולה לקחת לו הכל.
    סמול וביג בפולד,
    טרן (122)

יעקב מהמר 63 אני "חושב" קצת ודוחף, הוא חושב 2 דקות ובסוף משווה את שארית הסטק שלו כשהוא דרואינג דד עם
    נייס הנד, אני עליתי ל- 450 בערך ויעקב נכנס בעוד 300.

עוברת לה עוד חצי שעה בלי משהו מיוחד עד שאלעד מגיע ומחליט לצ'אנס 200 כשכולם בשולחן עם סטאקים ממוצעים של 500, אחרי 5 דקות שהוא בשולחן ואני מתפלל להרים כבר יד שאני יוכל לשחק איתו,
    2 לימיפם אלי ב- MP (אלעד אחד הלימפרים) אני מרים ונותן בט של 16, כולם מקפלים חוץ מאלעד
    פלופ (34)

אלעד מצ'קצ'ק ואני בסיבט של 20, אלעד משווה כמעט בסנאפ.
    טרן (74)

אלעד מצ'קצ'ק ואני ממשיך לברל נמוך 35, אלעד חושב 2 דקות ודוחף עוד 115 מעל, אני באינסטה קול,
    אלעד מראה דרואינג דד בטרן, נייס הנד היה נעים..

בשלב הזה כבר עליתי לאיזור ה- 700, עם פריטה ראשונית בלבד של 200.
    עוברת לה עוד שעה בלי אירועים מעניינים אני מדמם צ'יפים עם קלפים יפים פרי שלא פוגעים בכלום ונתקל במלא אגרסיביות..
    יורד לבערך 600, אחת הידיים שמעניין אותי לשמוע מה חושבים היא היד הבאה:
    אנחנו חצי שעה לסוף הערב, אני מרים UTG נותן בט של 18, בשלב הזה אנחנו 7 ידיים בשולחן, 4 קולרים.
    פלופ (72)

אני באמת לא יודע מה לעשות במצב כזה כשאני מדבר ראשון ואנחנו 5 ידיים, אני כמובן החטאתי לגמרי את הפלופ, והרגשתי שאין טעם לסבט במצב כזה מול 4 אנשים כשכל זוג ביד, דמה, או אפילו 6 ממשיך איתי בכיף. לכן, צ'יקצ'קתי במטרה לוותר על היד אם לא בא משהו מעניין בטרן, עבר בצ'ק על כולם כשאחד מהאנשים התלבט קשות לפי מה שראיתי.
    טרן (72)

לי כמובן עדיין אין שום דבר, צ'יקצ'קתי (פה אני מרגיש שעשיתי טעות...דעתכם?), הכפתור נתן בט של 40, ואני עם 3 אנשים לדבר מאחורי קיפלתי, כולם קיפלו והוא הראה בלוף כמובן.
    האם וויתרתי בקלות מדי על היד?האם יש מה לעשות שם מול 4 שחקנים בפלופ/טרן כזה?

עוד יד קטנה שרציתי לציין כבראג טהור, אני בכפתור מרים אחרי 3 לימפרים, נותן בט של 13, 2 קולרים.
    פלופ (42)

אני בסיבט של 26, קול אחד ממשה בביג.
    טרן (94)

אני בבט של 40, משה באינסטה רייז ל- 95, אני מסתכל עליו מופתע, אחרי 3 שניות של מחשבה שואל אותו יש לך K4 י'מגעיל אחד, נכון?
    ראיתי איך העיניים שלו נפתחו קצת בהפתעה תוך כדי שהוא מנסה לבהות בלבד בלי לזוז..
    קיפלתי פייס אפ, משה מייד מראה רק לי עם חיוך.
    אני הרגשתי מינימום דניאל נגראנו...

זהו להפעם..
    יצאתי מהסשן עם 575 ש"ח כלומר, סה"כ רווח סולידי של 375 ש"ח בסשן דיי קצר של 3 וחצי שעות בלבד,
    אני מבסוט מהמשחק הפעם כי לדעתי לא עשיתי כמעט טעויות, ויצאתי עם רווח יפה בלי צבע,סטרייט,או פול אחד כל הסשן.
    Ship it With the NUTS!

21. המשתמשים הבאים מודים ל ביגסליק על התגובה המועילה:

pokerpedia (11/08/2016)

22. פלאש

מוניטין
    23 (6)
    הודה
    610
    אס קינג , רייז פרה גבוה יותר על מנת להשאיר פחות אנשים. חוץ מזה שוחק בסדר גמור.

23. המשתמשים הבאים מודים ל fifo על התגובה המועילה:

ביגסליק (11/08/2016)

24. זוג

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    36
    קיבל תודה 22 פעמים ב16 הודעות
    למה להגיד למשה "יא מגעיל" ? אתה מרגיש כמו נגראנו, אבל נגראנו מכבד את היריבים שלו ומדבר בכבוד בשולחן, גם לשחקנים חלשים יותר. מעבר לזה אחלה אתגר, בהצלחה.

25. הסמל האישי של ביגסליק
    זוגיים

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    33
    במקור פורסם על ידי זלאטן צפה בהודעה
    למה להגיד למשה "יא מגעיל" ? אתה מרגיש כמו נגראנו, אבל נגראנו מכבד את היריבים שלו ומדבר בכבוד בשולחן, גם לשחקנים חלשים יותר. מעבר לזה אחלה אתגר, בהצלחה.
    אין צורך לתקוף..זה הדיבור ביני לבין משה באווירה לגמרי טובה וחברית..
    זה לא משהו שבא להעליב או משהו כזה זה היה לגמרי בצחוק ובאווירה טובה..
    Ship it With the NUTS!

26. הסמל האישי של r.kelly
    זוגיים  

מוניטין
    14 (8)
    הודה
    62
    קיבל תודה 63 פעמים ב25 הודעות
    כמובן שהמשחק שלי לייב היה שונה לחלוטין מהמשחק אונליין, ו-3 שעות מאוחר יותר ה- BR שלי קטן ב- 1200 ש"ח, אבל, למדתי הרבה דברים חשובים, קודם כל, ה- 1-2 ה"חברי" צריך להיקרא 5-10 "חרבות".
    אחרי חצי שעה של בינגו בתחילת המשחק הBI הממוצע היה 600 ש"ח, ובגלל שלא באתי ערוך לכך אז גם שיחקתי סקארד מאני כמו אחרון הכבשים. הייתי ניט, וכמעט ולא ראיתי פלופים ואחרי שכבר ראיתי פלופ היה לי קשה מדי לעזוב את היד, וכמובן, במקרים הנדירים שבהם פגעתי, הייתי יותר שקוף מגבר חרמן שמבקש מהדייט שלו לעלות אליו ל"קפה"..
    יש לך את זה אחי

לעניות דעתי,הכי בסיסי וחשוב זה BK מפה עם הנסיון אתה תצליח את הלימיט הזה אתה נשמע בחור עקבי
    בהצלחה באתגר!

27. המשתמשים הבאים מודים ל r.kelly על התגובה המועילה:

ביגסליק (11/08/2016)

28. פול האוס

מוניטין
    44 (10)
    הודה
    307
    קיבל תודה 516 פעמים ב332 הודעות
    עוד יד קטנה שרציתי לציין כבראג טהור, אני בכפתור מרים אחרי 3 לימפרים, נותן בט של 13, 2 קולרים.
    פלופ (42)

אני בסיבט של 26, קול אחד ממשה בביג.
    טרן (94)

אני בבט של 40, משה באינסטה רייז ל- 95, אני מסתכל עליו מופתע, אחרי 3 שניות של מחשבה שואל אותו יש לך K4 י'מגעיל אחד, נכון?
    ראיתי איך העיניים שלו נפתחו קצת בהפתעה תוך כדי שהוא מנסה לבהות בלבד בלי לזוז..
    קיפלתי פייס אפ, משה מייד מראה רק לי עם חיוך.
    אני הרגשתי מינימום דניאל נגראנו...
    קודם כל בהצלחה באתגר.

היד הזו שהעלית מייצגת את כל התורה של משחקי קאש בבליינדים נמוכים על רגל (יד) אחת: כולם פאסיביים ומאוד קל לראות מתי יש להם יד. ולכן, תהיה אגרסיבי עד שמישהו יודיע לך שהוא טוב עליך :-)

עוד כמה הערות:
    כמו שאתה רואה בעצמך ביד עם הסט וביד עם הA10, היריבים משלמים הרבה עם כל חצי פגיעה. ולכן רוב המשחק שלך צריך להיות לוואליו. שיחקת את הידיים יפה ומיקסמת.
    לגבי היד שהעלית עם הAK על הלוח עם שתי מלכות: השאלה הראשונה שאתה צריך לשאול זה למה עלו איתך לפלופ 4 קולרים? תעשה רייז ל25 או אפילו 30 תקבל קולר אחד או שניים. הבליינדים פשוט לא רלוונטיים, רק 'כמה כסף זה'. ועכשיו בטח תגיד משהו על זה איזון... לא רלוונטי. איזונים תשאיר לאינטרנט, זה משחק לייב. פעם בשלושה משחקים תרים ל30 עם 6-7, כשכולם יקפלו תראה ולנצח ייזכרו אותך כבלפן למרות ש95% מהידיים שלך יהיו לוואליו.
    אגב שים לב כמה 'כואב' לך שבילפו אותך, עזוב, זה לא מעניין. תתמקד בידיים שפגעת ואיך אתה ממקסם וואליו.
    נערך לאחרונה על ידי samsam69; 11/08/2016 ב 22:30.
    Je n'est pas drawing dead

29. 2 המשתמשים הבאים הודו לsamsam69 על ההודעה המועילה:

TempoMempo (11/08/2016), ביגסליק (11/08/2016)

30. רביעייה

מוניטין
    34 (10)
    הודה
    79
    קיבל תודה 610 פעמים ב442 הודעות
    האס קינג סבבה לדעתי, לפי איך שתארת את הידיים האחרות גם הרייז סבבה , בטח בשולחן קצר יחסית

Sent from my iPhone using Tapatalk

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. להפוך לשחקן קאש ריווחי ב 100 NL
    על ידי pokerkiddo בפורום אתגרים ומטרות
    תגובות: 53
    הודעה אחרונה: 18/01/2017, 22:58
  2. מכבש מת לשחקן מתחיל רווחי
    על ידי pokerkiddo בפורום אתגרים ומטרות
    תגובות: 30
    הודעה אחרונה: 12/07/2015, 04:10
  3. להפוך מכבש לשחקן שיודע מה הוא עושה