בלוף מחייב בסוף סשן

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 45
  1. הסמל האישי של elior_cohen
    זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    0
    קיבל תודה 23 פעמים ב14 הודעות

בלוף מחייב בסוף סשן

פעם ראשונה שאני משחק במקום, אמרו לי 1-2 200 ירידה - אז באתי

קצת על נבל - פעם ראשונה שאני רואה אותו, שחקן סביר חושב חצי קלאץ' שזורק ניתוחים והסברים אחרי כל יד עם כמה שיותר buzz words בשביל להשמע חכם.
    עשה כמה סקוויזים ובדרך כלל מקפיץ מעמדה, ראיתי אותו מראה ידיים כמו 3-6 סוט כשהוא פתח מעמדה וכמעט שלא משחק מחוץ לעמדה.

הדינאמיקה בינינו - אני ישבתי משמאלו וחזרתי עליו פרי פלופ פעמיים שהוא פתח, שבשניהם הוא זרק, פעם אחת קולד 4בט כשהיה לי ברור שהוא עושה סקוויז. לא יצא לי לנסות להוריד אותו מיד פוסט פלופ.
    יד אחת שהייתה בתחילת הערב שהייתי שורט, תרבטתי אול אין פריפלופ עם אס קינג, הוא השווה עם אס 7 ופגע

ליד - היד האחרונה של הערב נבל היה מורווח רוב הערב וירד ל600
    אפקטיב סטאק 600 (שלו, אני מכסה)

הירו סמול עם , שחקן א בעמדה אמצעית פותח ל20, שחקן ב אחר משווה, נבל משווה והירו משווה

פלופ (80) :
    הירו בצ'ק, שחקן א יורה 20, שחקן ב משלם, נבל חוזר 100, הירו נכנס לטנק וחוזר 270.

המחשבה שלי פה הייתה:
    1. הוא עושה את המהלך הזה יותר מידי ויש מלא פולד אקוויטי פה
    2. מול הטווח שלו כרגע לדעתי 4 או אס אני טוב, מה שגם יכול לבוא בקדור

נבל חשב הרבה מאוד, מילמיל "מה אתה סט מה אתה סט" והשווה

טרן (660)

אני דוחף את מה שנשאר (300) , מהסיבה הפשוטה שלדעתי יש לי עדיין 7 יציאות לקחת את היד ומעט פולד אקוויטי

נבל שוב חושב, ובסוף משלם עם ולקח את היד כשלא השתפרתי בריבר

לא שמרתי את הסוף במתח, אבל מצפה לשמוע דעות אובייקטיביות בכל אופן

איך היינו משחקים אחרת? האם זה בכלל פאקטור של סוף סשן והייתי צריך לוותר על היד בגלל זה? או אולי זה בכלל לא בלוף טוב?

2. הסמל האישי של Songoku108
    זוגיים

מוניטין
    8 (7)
    הודה
    226
    קיבל תודה 109 פעמים ב58 הודעות
    שוחק רע,רע מאוד IMO.
    מה אתה מייצג חוץ מסטים?(תמיד אפשר לייצג סטים,מה שגם עשריות אתה כנראה מתרבט פרי.)
    אתה מייצג כל כך צר ואפילו שחקן "חצי חושב וסביר" יכול לתת פה הירו קול כי אתה נראה כמו כלום בפיתה.
    העובדה שזה סוף סשן בכלל נוראית,לבלף שחקן שרוצה לחלץ על כזאת טקסטורה בסוף הסשן נשמע לי כמו רעיון רע שמפסיד ארגזים.

3. המשתמשים הבאים מודים ל Songoku108 על התגובה המועילה:

poker_ta (08/09/2016)

4. זוגיים

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    93
    קיבל תודה 64 פעמים ב43 הודעות
    טוב אני אתן ניתוח קצת מעמיק למרות שאני דג בקאש, על אחריותך אם להקשיב לי:
    1. אי אפשר לא להתייחס לעובדה שציינת שהוא חכמולוג. יכול להיות שהוא נכנס לך קצת יותר מדי מתחת לעור ולכן בחרת את הספוט הלא מוצלח הזה?
    2. הדינמיקה ביניכם שהזכרת, לא משחקת לטובתך. חזרת עליו כבר פעמיים בעבר (אמנם פרה), באמת אין לו מקום לחשוב כאן שאתה מ4בט לייט (פוסט הפעם)?
    3. מעבר לדינמיקה בינך לוילן, לא ברורה מה התדמית שולחן שלך ושלו (חוץ מה-AK שהראת). אם הוא תופס אותך כאגרסור באופן כללי, או לחילופין אם אתה מצטייר בתור שחקן סופר ניט, ברור שזה רלוונטי.
    4. פוסט פלופ:
    מצטער, גם אני לא קניתי את הבלוף...
    א. מה אתה מייצג כאן? אתה מפליט AT ברגיל? כי אם לא, נראה לי שאתה מייצג כאן רק KT או (נגיד...) אובר-פייר או סט (מיד אכתוב למה זה לא מחזיק מים).
    ב. נניח שאתה מחזיק AT/KT או אובר-פייר או סט, בהנחה שהוא מודע לזה שאתה תופס אותו כ-3בט לייט, למה שבחיים ת4בט אותו כאן? אם אתה באמת חזק, הרבה יותר הגיוני בעיני (ובעיניו) שתתן לו להמשיך "לקבור את עצמו" עם זבל. גם אין שום פלאש דרו על הלוח, ככה שלא ברור לי מה המהלך שאתה כביכול (מנקודת הראות שלו) מנסה להשיג כשאתה מ4בט לסכום כזה (אתה לא מגן משום דבר, וזה לא נראה כמו לקיחת ערך בעיני)
    5. בכללי לא ברור לי איך הרשית לעצמך מהלך כזה מול 3 יריבים. איך אתה יודע שלשני היריבים האחרים יש אוויר?
    פשוט נראה מהלך רע, גם בלי כל הפרמטרים המורכבים יותר. באמת לא יכולת למצוא ספוט טוב יותר?

לגבי האאוטים שלך, לדעתי זה בכלל לא אישו...
    היד הזאת לא מוצלחת גם אם היה לך אופן אנדד.
    נערך לאחרונה על ידי pa137; 08/09/2016 ב 17:55.

5. הסמל האישי של plsFold
    רביעייה

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    532
    קיבל תודה 485 פעמים ב306 הודעות
    מהלך די אש לדעתי.
    אמור להעיף שם את כל ה3 שלו וגם כמה TX ים לא חזקים. הבעיה המרכזית היא העומק הרדוד אחרי שהוא מרים ל 100 ורק בגלל הסיבה הזו הייתי מוותר בפלופ (זה שמסתבר שהוא כבש על שלא משחרר 34 אוף מתברר לנו כעוד סיבה טובה ללמה לא לבלף אותו ).

6. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (18)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות
    א. מה טווח ה3בט לוואליו שלך בפלופ כזה?
    ב. גם אם בכיוון המחשבה שלך אתה צודק (ואני לא אומר את זה) מבחינת סטאק סייז וסייזינג הבלוף ממש רע - כשמישהו משלם לך חצי ערימה בפלופ, לא סביר שהוא יזרוק לך להימור של פחות משליש קופה בריבר.
    ג. אין ספק שצריך לאנוס ולהרוג שחקנים מתחכמים שאוהבים להראות שהם יודעים פוקר. עם זאת, לפעמים האגוצנטריות הזאת שלנו גורמת לנו נורא לרצות להראות לו בלוף. אני מניח שזה היה אחד המניעים לבלוף שלך.
    ד. אני אישית לא יוצא לבלופים כאלה מחוץ לעמדה. אנשים שעושים רייז על דונקרז לא אוהבים לזרוק. באופן כללי, הסיכוי לזריקת יד אצל שחקן פוקר יורדת ככל שהוא משקיע יותר כסף בקופה, אז בטוח לא הייתי בוחר את הספוט הזה לעשות מהלך כזה לבלוף. לוואליו כן, אבל זה רק בגלל שכולם סתם הומואים שעושים קולד קול ל3 בט של החכמולוג עם סט T.
    ה. אתה גם עושה שם רייז לעוד שחקן שירה אל תוך הקופה ויכול בכיף להכניס סחורה מולך (ואז אתה נאלץ לשלם), קיצר ממש גרוע ו@plsFold זה פשוט מדהים איך כל פוסט שאתה מעלה נראה כל כך רחוק מהפוקר שאני מכיר.

7. המשתמשים הבאים מודים ל dodly123 על התגובה המועילה:

TheM_Wolf (08/09/2016)

8. הסמל האישי של nonickname
    רויאל פלאש

מוניטין
    207 (18)
    הודה
    3,068
    קיבל תודה 1,373 פעמים ב1,038 הודעות
    "הירו בצ'ק, שחקן א יורה 20, שחקן ב משלם, נבל חוזר 100, הירו נכנס לטנק וחוזר 270."

מילא היית אומר שאתה רק מול נבל ואז עוד אפשר לשקול פה לבלף אותו/לנתח את המשך היד, מה עם מה שהדגשתי,הם לא קיימים?
    בקיצור כל המהלך הזה לדעתי מיותר פשוט פולד בפלופ.

9. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (15)
    הודה
    79
    קיבל תודה 697 פעמים ב504 הודעות
    כמו שכולם כתבו מהלך די מיותר, בטח במצב הזה של רייז ורירייז ובוודאי ההימור בטרן, אתה לא מוריד אותו מכלום אחרי ששילם פלופ

הדבר היחיד שאתה מייצג פה זה סט נמוך, סט 2 או 3, הבעיה בסיפור שלך זה שאחרי צק בפלופ ואקשן על לוח סופר יבש אתה מחליט להעלות, אם אתה עם סט ונתת צק בפלופ המהלך ההגיוני הוא להשוות. על לוח יותר מתואם הייצוג של סט מחזיק יותר מים, הרבה יותר קל פה לשים אותך על 45 מאשר על סט

10. סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    1,929
    קיבל תודה 414 פעמים ב335 הודעות
    3בט פרה, לא אוהב שולם מחוץ לעמדה עם יד שמדממת כסף אם לא פגענו חזק. בוא נהיה היוזמים.

אני בפלאט פלופ, לא מחזיר שם כי זה לא מאוזן, אין סיכוי שתחזיר סט על בורד כזה אלא תשלם ואולי תצא בדונק בטרן (שזה מה שהייתי עושה במקומך על כל ספייד או קלף שסוגר קנטות)

לא אוהב איך ששוחק, הליין לא מריח אמין ומקטב אותך לסט או חרטא

11. הסמל האישי של poker_ta
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    976
    קיבל תודה 1,216 פעמים ב613 הודעות
    במקור פורסם על ידי Songoku108 צפה בהודעה
    אתה מייצג כל כך צר ואפילו שחקן "חצי חושב וסביר" יכול לתת פה הירו קול כי אתה נראה כמו כלום בפיתה.
    עם מה אתה משלם בנעלי נבל?
    תן לכבש ללבל את עצמו ש"עם הנאטס הוא לא היה מעלה כל כך הרבה".

12. הסמל האישי של elior_cohen
    זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    0
    העלתי את היד הזו בעיקר בגלל שאני לא מצליח לפענח איך הייתי משחק את היד הזו אחרת...

כנראה שלא שיחקתי את היד טוב, אבל אני לא חושב שהבלוף שם הוא רע, אני יודע שנבל שם לא חוזר עם יד אמיתית שם אף פעם ואני מרגיש שבגלל העומק שהייתי בו רייז שם אותי בבעיה וזה היה צריך להיות אולי אול אין.

3בט פרי אני חושב שלא מהלך טוב פה, הרגשתי שאם אני חוזר אני משחק 4way מחוץ לעמדה

לגבי איך ששוחק, היה ברור לי ששחקן א וב' יזרקו לקולד פורבט שלי... ייצגתי פה רק סטים וזוגות

מה שמתסכל אותי, זה שעם כל הדיעות, אני עדיין חלוק באיך היה אופטימלי לשחק את זה

13. הסמל האישי של poker_ta
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    976
    קיבל תודה 1,216 פעמים ב613 הודעות
    הבלוף בפלופ היה יצירתי. אני במקומו עם היד שלו הייתי מעיף בקלאץ'.
    רק מה, הוא שילם.
    ופה היית צריך לעצור ולשאות את עצמך מה יש לו, והאם הוא יזרוק את המשהו הזה אחרי התשלום בפלופ כשהקופה בכזה גודל?
    יש גם מצב (לפני שראית את היד שלו) שכל המילמולים שלו הם הצגה שמטרתה לגרום לך להמשיך לזרוק עליו כסף.
    תן לכבש ללבל את עצמו ש"עם הנאטס הוא לא היה מעלה כל כך הרבה".

14. המשתמשים הבאים מודים ל poker_ta על התגובה המועילה:

TheM_Wolf (11/09/2016)

15. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (18)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    במקור פורסם על ידי elior_cohen צפה בהודעה
    העלתי את היד הזו בעיקר בגלל שאני לא מצליח לפענח איך הייתי משחק את היד הזו אחרת...

כנראה שלא שיחקתי את היד טוב, אבל אני לא חושב שהבלוף שם הוא רע, אני יודע שנבל שם לא חוזר עם יד אמיתית שם אף פעם ואני מרגיש שבגלל העומק שהייתי בו רייז שם אותי בבעיה וזה היה צריך להיות אולי אול אין.

3בט פרי אני חושב שלא מהלך טוב פה, הרגשתי שאם אני חוזר אני משחק 4way מחוץ לעמדה

לגבי איך ששוחק, היה ברור לי ששחקן א וב' יזרקו לקולד פורבט שלי... ייצגתי פה רק סטים וזוגות

מה שמתסכל אותי, זה שעם כל הדיעות, אני עדיין חלוק באיך היה אופטימלי לשחק את זה
    לא...אתה לא אמיתי...
    אומרים לך שלעשות רייז פלופ זה גרוע ואתה אומר שאתה לא יודע איך היה אפשר לשחק את היד אחרת?
    פשוט פולד פלופ.

16. המשתמשים הבאים מודים ל dodly123 על התגובה המועילה:

Jack Pozzie (11/09/2016)

17. הסמל האישי של elior_cohen
    זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    0
    במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    לא...אתה לא אמיתי...
    אומרים לך שלעשות רייז פלופ זה גרוע ואתה אומר שאתה לא יודע איך היה אפשר לשחק את היד אחרת?
    פשוט פולד פלופ.
    הכל בסדר אחינו, אני לא חושב שלעשות שם רייז פלופ זה גרוע ובאתי לשמוע דיעות לא לקבל הוראות - אם אשחק את היד הזו היום כנראה שבפלופ זו תיהיה דחיפה, אני ידעתי שהוא חלש, הטעות שלי אני חושב הייתה בסייזינג שגרם לו להיות מחוייב בטרן אם זה היה אול אין אולי היה מעיף.

הפורום הזה בשבילי הוא כדי לקבל זוויות אחרות על המשחק - וזהו, אם אאמץ אחת מהם זה כבר השיקולים שלי

בכל אופן, אפשר לזרוק שם פלופ לדעתי, אבל בסיטואציה שתיארתי אני לא מתבאס על המהלך שעשיתי, אלה הסייזינג - אני לא חושב שהוא אף פעם שם יד חזקה והשניים הראשונים צריכים להיות ממש חזקים כדי להשוות את ה3בט שלי

במקור פורסם על ידי poker_ta צפה בהודעה
    הבלוף בפלופ היה יצירתי. אני במקומו עם היד שלו הייתי מעיף בקלאץ'.
    רק מה, הוא שילם.
    ופה היית צריך לעצור ולשאות את עצמך מה יש לו, והאם הוא יזרוק את המשהו הזה אחרי התשלום בפלופ כשהקופה בכזה גודל?
    יש גם מצב (לפני שראית את היד שלו) שכל המילמולים שלו הם הצגה שמטרתה לגרום לך להמשיך לזרוק עליו כסף.
    אתה צודק לגמרי, הטרן כבר היה מהלך רע, זה 300 לשחק על קופה של 1200, עם 7 אאוטים וכבר כמעט אין לו פולד אקוויטי שם

18. סטרייט

מוניטין
    24 (8)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    461
    קיבל תודה 353 פעמים ב216 הודעות
    לא...אתה לא אמיתי...
    פשוט פולד פלופ.
    אפשר גם פרה עקרונית

19. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (18)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    במקור פורסם על ידי elior_cohen צפה בהודעה
    הכל בסדר אחינו, אני לא חושב שלעשות שם רייז פלופ זה גרוע ובאתי לשמוע דיעות לא לקבל הוראות - אם אשחק את היד הזו היום כנראה שבפלופ זו תיהיה דחיפה, אני ידעתי שהוא חלש, הטעות שלי אני חושב הייתה בסייזינג שגרם לו להיות מחוייב בטרן אם זה היה אול אין אולי היה מעיף.

הפורום הזה בשבילי הוא כדי לקבל זוויות אחרות על המשחק - וזהו, אם אאמץ אחת מהם זה כבר השיקולים שלי

בכל אופן, אפשר לזרוק שם פלופ לדעתי, אבל בסיטואציה שתיארתי אני לא מתבאס על המהלך שעשיתי, אלה הסייזינג - אני לא חושב שהוא אף פעם שם יד חזקה והשניים הראשונים צריכים להיות ממש חזקים כדי להשוות את ה3בט שלי

אתה צודק לגמרי, הטרן כבר היה מהלך רע, זה 300 לשחק על קופה של 1200, עם 7 אאוטים וכבר כמעט אין לו פולד אקוויטי שם
    זאת אומרת שאתה רוצה להכניס 600 שקל לקופה של 200 מול טווח לא ידוע משום מה. לא בטוח שזו דרך טובה להרוויח בפוקר.

20. הסמל האישי של elior_cohen
    זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    0
    זאת אומרת שאתה רוצה להכניס 600 שקל לקופה של 200 מול טווח לא ידוע משום מה. לא בטוח שזו דרך טובה להרוויח בפוקר.
    תתפלא...
    לא שאני מתיימר להיות אחד הגדולים אבל בכל זאת (היד הזו היא תשובה אך ורק ל"600 שקל לקופה של 200" כי את הטווח אני ידעתי, זו בטח לא הייתה ירייה באפלה)

יש הרבה דרכים להיות שחקן מורווח.
    אני לא מכיר אותך, אבל מהיהירות אני מניח שמצאת אחת מהן והיא כנראה שונה מזאת שאני מצאתי - מאחל לך המון הצלחה בה אבל תנסה להיות קצת יותר פתוח, לא בשביל הפוקר, סתם כדי לצאת בנאדם בדיון

21. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    643
    קיבל תודה 1,578 פעמים ב759 הודעות
    אהוב את הרעיון, הסייזינג לא משהו, 200-220 משיג את אותה תוצאה, עם אופציה לבלף טרן.

22. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    643
    קיבל תודה 1,578 פעמים ב759 הודעות
    that beeing said,
    זה בהנחה שאין לך תדמית של אחד שמבלף לפעמים קלף ראנדומלי ללא ריצה לכלום, אחרת כמו שאמרו לפני אתה תקבל סנאפים מקלפים חלשים מאוד.

23. הסמל האישי של plsFold
    רביעייה

מוניטין
    10 (13)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    532
    קיבל תודה 485 פעמים ב306 הודעות
    OP - אל תתרגש מכל המגיבים הריזולט אוריינטדים כאן. מבטיח לך ב 100% שאם אתה מפרסם את היד מהצד של נבל ואפילו נותן לעצמך יד הרבה יותר חזקה כמו TJ נניח ושואל מה לעשות אחרי החזרה של הסמול מ100 ל 270 כולם כולל כולם (גם אדון יוסישר הנכבד) אומרים לך פולד קליל. תמשיך בליינים האלו שאמורים לעבוד ברוב המוחלט של הפעמים (כי מי עושה צ'ק רייז אחרי בט ורייז לפניו בלי יד מפלצת בלייב) ותראה יופי של תוצאות. כאמור , רק צריך לשים לב לסייזינג לעומת הסטאקים מאחור ולרמת הכבשיות של היריבים ונטיות הקול סטיישן שלהם.
    בכל מקרה , אומר שוב , יופי של נסיון.

24. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (15)
    הודה
    79
    קיבל תודה 697 פעמים ב504 הודעות
    במקור פורסם על ידי plsFold צפה בהודעה
    OP - אל תתרגש מכל המגיבים הריזולט אוריינטדים כאן. מבטיח לך ב 100% שאם אתה מפרסם את היד מהצד של נבל ואפילו נותן לעצמך יד הרבה יותר חזקה כמו TJ נניח ושואל מה לעשות אחרי החזרה של הסמול מ100 ל 270 כולם כולל כולם (גם אדון יוסישר הנכבד) אומרים לך פולד קליל. תמשיך בליינים האלו שאמורים לעבוד ברוב המוחלט של הפעמים (כי מי עושה צ'ק רייז אחרי בט ורייז לפניו בלי יד מפלצת בלייב) ותראה יופי של תוצאות. כאמור , רק צריך לשים לב לסייזינג לעומת הסטאקים מאחור ולרמת הכבשיות של היריבים ונטיות הקול סטיישן שלהם.
    בכל מקרה , אומר שוב , יופי של נסיון.
    מה הוא מייצג פה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. בסוף נפל 888
    על ידי amistar בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 28/06/2016, 16:11
  2. אתי שמאתי , בסוף זה הכל עניין של כסף, לא?
    על ידי Astrix בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 21/08/2014, 13:04
  3. למה הוולה בסוף? למה הוולה בסוף?
    על ידי Nosetnobet23 בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 19/05/2014, 22:37
  4. בסוף זה בא
    על ידי yosimachi בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 15/09/2013, 13:15
  5. דילים בסוף של טורנירים