קול, פולד או אול אין? זאת השאלה...

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 22
  1. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,032 פעמים ב1,024 הודעות

קול, פולד או אול אין? זאת השאלה...

שולחן 1-2, 9 שחקנים.

הירו יושב ב CO עם 220 ש"ח מולו, ורואה שם. יש סטראדל בשולחן.
    שחקן שורט סטק מעמדה מוקדמת (95 ש"ח מולו) שהוא גם דג רציני משווה, אחריו משווה שחקן לא רע שמכסה אותי, ואחריו עוד שחקן לא רע בכלל. המשחק מגיע אלי, אני מחליט לעשות רייז כדי לבודד את השורט סטק, (הוא בדרך כלל עושה לימפ-קול) בגלל שאני יודע שכל פגיעה שלו הוא יכניס את כל הכסף פנימה ואני רוצה לשחק איתו על קופה גדולה. אני מעלה בעוד 16 ומקבל השוואות מכולם (תחילת הערב ועדיין לא ידעתי את הסכום המדוייק לרייז שבאמת יבודד שחקנים).

נפתח . השורט סטק דוחף הכל ואני כבר שם אותו על סוג של דרו, אני משער שהוא ידחוף עם כל 8x ,יהלומים או אפילו a9,a7. אחריו נמצא השחקן שמכסה אותי, הוא חושב וחושב, ונראה שהוא באמת מתלבט על היד, הוא מסתכל עלי והשחקן השני שמדברים אחריו ושואל אם גם אנחנו מתכוונים להשוות ושאנחנו נראים לו חזקים. אני די בטוח שזאת לא הצגה, ושיש לו איזה שהיא יד בינונית כמו 10-8+ או k9+. בסוף הוא מחליט רק להשוות. לפני השחקן חושב ואומר - "אני חזק פה, אבל יש לי יד שבירה מאד מול שני שחקנים" הוא חושב עוד איזה דקה ובסוף מחליט לזרוק.

עכשיו אני בהתלבטות, קול הוא בעייתי פה כי הבוארד רטוב כמו ג'ינג'ית ביום גשום, מצד שני לדחוף הכל כשאני יכול להיות כבר דרואינג דד נשמע לי בעייתי, מצד שלישי אני די בטוח שאני כרגע טוב על הדג בשורט סטק ולפי איך שזה שאחריו התלבט יש מצב די סביר שאני גם טוב עליו.

אז, מה אתם, הייתם עושים??

2. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    קיבל תודה 259 פעמים ב170 הודעות
    מה אתה כבר מצפה לתפוס? יהלום מגיע ואתה כנראה מאחורה, 8,J,6 מגיע ואתה כנראה מאחורה. ורוב הסיכויים שאתה מאחור כבר עכשיו. הדבר היחיד שימנע ממך התלבטות אמיתית ביד הזו הוא ראנר ראנר לפול או לנאט סטרייט (J ו-Q).

רוצה לומר: כל קלף על השולחן ישאיר אותך בהתלבטות גם בטרן, וגם בריבר, וזה לא מצב טוב להיות בו. הדרך היחידה לצאת מההתלבטות הזו היא דחיפה רצינית, אבל אני הייתי מחכה ליד בנויה יותר למהלך כזה.

אני בכל אופן זורק.
    נערך לאחרונה על ידי Tutbanana; 19/10/2010 ב 11:20.
    "It's not enough to succeed. Others must fail"

3. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    במקור פורסם על ידי Tutbanana צפה בהודעה
    מה אתה כבר מצפה לתפוס? יהלום מגיע ואתה כנראה מאחורה, 8,J,6 מגיע ואתה כנראה מאחורה. ורוב הסיכויים שאתה מאחור כבר עכשיו. הדבר היחיד שימנע ממך התלבטות אמיתית ביד הזו הוא ראנר ראנר לפול או לנאט סטרייט (J ו-Q).

רוצה לומר: כל קלף על השולחן משאיר אותך בהתלבטות גם בטרן, וגם בריבר, וזה לא מצב טוב להיות בו.

אני זורק.
    זהו, שלפי הריד שקיבלתי מהשולחן אני כנראה לא עומד מול שני דרואים, בגלל שהשחקן השני די הצהיר שיש לו מייד האנד שהיא די בינונית..
    ועדיין ההתלבטות פה היא לא קלה בכלל, כיוון שאני גם יכול לדחוף ויש FE קטן של השחקן שלפני + קופה צדדית שאותה אני יכול לקחת במידה והוא ישווה.

4. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    נו באמת, הצהיר? מי זה? ג'יימי גולד?

אל תשכח שהבחור השווה עכשיו 80 שקל ממידל פוזישן, כשאתה מדבר אחריו. ואמרת שהוא שחקן חושב.

5. שלישייה  

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    73
    קיבל תודה 76 פעמים ב60 הודעות
    fold

6. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    לא כל כך מסתדר לי ש"שחקן לא רע" משווה רייז יותר גבוה מהקופה כאשר יושבים אחריו שני שחקנים
    ועוד שאחד מהם הוא הרייזר פריפלוף בבורד כזה מסוכן, לא משנה מה הוא מחזיק ביד הוא היה אמור לחזור ולא לשלם ...אם הוא באמת שחקן לא רע אז יש רק שתי ידיים שאני יכול לשים אותו אחרי תשלום כזה
    8-J יהלומים או 8-6 יהלומים.
    אתה לא יכול בחיים להשוות, או אולאין או פולד...אני אישית זורק את היד בלי לחשוב אפילו.

7. הסמל האישי של tomsilk
    רויאל פלאש  

מוניטין
    123 (15)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    1,721
    קיבל תודה 1,895 פעמים ב1,253 הודעות
    פולד מהיר
    m u s t . . . k i l l . . . a l l . . . l i m p e r s

8. הסמל האישי של SnowRoll
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    56 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,486
    קיבל תודה 1,266 פעמים ב563 הודעות
    instafold

9. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    abit marginal preflop against the shortstack since u NEVER call his all in preflop with KTo

as played either fold/raise the flop
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

10. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    אז זהו, שאני יודע שבABCפוקר ליד שלי אין סיכוי.
    העניין הוא כזה: את הריינג של הבחור שדחף אול אין אני מנצח, ולפי ההתנהגות של השחקן שהשווה (שהוא שחקן לא רע אבל גם לא איזה עילוי, סתם שחקן בסדר) אין לו נאטס והוא באמת שקל אם לעשות פה קול - הוא אפילו לא חשב על אול אין כאן. עוד לא ראיתי אותו עושה הצגות, והוא דחף לי פעמיים אול אין במשחק שהיה לו יד טובה (לא ראיתי אצלו סלו פליי בכלל במהלך הסשן).
    דווקא לי הקול היה נראה פה כידיעה שהריינג שלו טוב על האגרסור אבל הוא מפחד מששני השחקנים שאחריו...

11. הסמל האישי של Tutbanana
    פול האוס  

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    70
    לא קשור ל-ABC פוקר, גם ב-XYZ פוקר ליד שלך אין סיכוי.

וחוץ מזה, לגבי השחקן השני: אני הייתי מעדיף לחשוב ככה - אם השחקן הזה יודע שהשוואה שלו תצטייר אצלך ככה, אז הוא ישווה, לא?

12. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    טוב, בסוף זרקתי את היד.

האגרסור הראה 89 אוף, והמשווה J10 אוף, טרן וריבר היו בלנק והייתי לוקח את הקופה.
    אני מניח שאני ריזולט אוריינטד...

13. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    אז זהו, שאני יודע שבABCפוקר ליד שלי אין סיכוי.
    העניין הוא כזה: את הריינג של הבחור שדחף אול אין אני מנצח, ולפי ההתנהגות של השחקן שהשווה (שהוא שחקן לא רע אבל גם לא איזה עילוי, סתם שחקן בסדר) אין לו נאטס והוא באמת שקל אם לעשות פה קול - הוא אפילו לא חשב על אול אין כאן. עוד לא ראיתי אותו עושה הצגות, והוא דחף לי פעמיים אול אין במשחק שהיה לו יד טובה (לא ראיתי אצלו סלו פליי בכלל במהלך הסשן).
    דווקא לי הקול היה נראה פה כידיעה שהריינג שלו טוב על האגרסור אבל הוא מפחד מששני השחקנים שאחריו...
    סביר מאוד שאתה מנצח את הריינג שם השורט, פשוט ההשוואה של השחקן השני כל כך חסרת היגיון שאני לא רואה לנכון בכלל לנסות ולנתח את המהלך שלו ולהבין מה הוא מחזיק (אני מכיר גם הרבה דגים שהיו משווים עם זוגות) אז הריינג' של הדגים מהסוג הזה מנצח אותך לפי דעתי אז אני מוותר על היד ,
    אם אתה עדין מתעקש על העובדה שמאוד סביר שהוא 8X ומאוד לא סביר שהוא עושה סלוו פלאי מטומטם עם סט/זוגות אז אתה מוזמן לדחוף....אבל להשוות בחיים לא.

14. הסמל האישי של gil712
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    34
    קיבל תודה 161 פעמים ב85 הודעות
    לפני השחקן חושב ואומר - "אני חזק פה, אבל יש לי יד שבירה מאד מול שני שחקנים" הוא חושב עוד איזה דקה ובסוף מחליט לזרוק.
    זה הייתי אני. היה לי 7-9, ידעתי שאני טוב על זה שדחף אול אין, ואם זה שאחריו לא היה משווה לו את ה-70~ הייתי בוודאות דוחף בעצמי (היה לי סטק של 200-250~). ידעתי שאני כנראה גם טוב על זה שהשווה, אבל עם יד שמנצחת רק זוג, מול 2 שחקנים עם מייד הנדס + דרואוז, עם בורד כזה (איך אמרת? ג'ינג'ית? ), כשהאגרסור עוד צריך לדבר אחרי - סיטואציה גבולית עם נטייה לפולד. מצד שני היה שם לא מעט כסף בקופה ונראה לי שהיו לי את האודס להיכנס אול אין (בידיעה שאין לי FE מול זה שהשווה).

כמובן שהגיע 7 בטרן...

אני מעלה בעוד 16 ומקבל השוואות מכולם (תחילת הערב ועדיין לא ידעתי את הסכום המדוייק לרייז שבאמת יבודד שחקנים).
    היה סטרדל, 3 עשו לימפ לפניך, כך שהיו 4+4+4+4+2+1=19 בקופה. רייז ל-20 לא מספיק פה בלי קשר להכרת השחקנים בשולחן.

15. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    במקור פורסם על ידי gil712 צפה בהודעה
    זה הייתי אני. היה לי 7-9, ידעתי שאני טוב על זה שדחף אול אין, ואם זה שאחריו לא היה משווה לו את ה-70~ הייתי בוודאות דוחף בעצמי (היה לי סטק של 200-250~). ידעתי שאני כנראה גם טוב על זה שהשווה, אבל עם יד שמנצחת רק זוג, מול 2 שחקנים עם מייד הנדס + דרואוז, עם בורד כזה (איך אמרת? ג'ינג'ית? ), כשהאגרסור עוד צריך לדבר אחרי - סיטואציה גבולית עם נטייה לפולד. מצד שני היה שם לא מעט כסף בקופה ונראה לי שהיו לי את האודס להיכנס אול אין (בידיעה שאין לי FE מול זה שהשווה).

כמובן שהגיע 7 בטרן...

היה סטרדל, 3 עשו לימפ לפניך, כך שהיו 4+4+4+4+2+1=19 בקופה. רייז ל-20 לא מספיק פה בלי קשר להכרת השחקנים בשולחן.
    מה המצב גיל?
    אתמול דפקתי אותך פעמיים כשהייתי בפיגור, אלוהים מתגמל שחקני פוקר על משחק גרוע כנראה.
    בכל מקרה, המצב היה גבולי, זה אינסטנט פולד במצב רגיל אבל כיוון שהשורט סטק לא ממש פאקטור וזה שהשווה לא נראה בטוח ביד שלו, זה גרם לי להתמהמה עם ההחלטה...

16. הסמל האישי של gil712
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    34
    קיבל תודה 161 פעמים ב85 הודעות
    מה המצב גיל?
    אתמול דפקתי אותך פעמיים כשהייתי בפיגור, אלוהים מתגמל שחקני פוקר על משחק גרוע כנראה.
    בכל מקרה, המצב היה גבולי, זה אינסטנט פולד במצב רגיל אבל כיוון שהשורט סטק לא ממש פאקטור וזה שהשווה לא נראה בטוח ביד שלו, זה גרם לי להתמהמה עם ההחלטה...
    לא אתה, הדילר דפק אותי
    זה גם לא היה משחק גרוע. ביד הראשונה דווקא שמת אותי על מה שבאמת היה לי, פשוט לא חשבת שאני אשווה לך שם. ביד השניה הליין שלי אולי באמת נראה יותר כמו בלוף, אז ההשוואה שם לא היתה רעה.
    דרך אגב, אח"כ חשבתי על זה שהייתי צריך להציע לך לחלק את הקופה 75/25 ביד האחרונה. בגלל שהקופה היתה גדולה אז נראה לי שזה היה יותר חכם. היית לוקח?

לגבי היד, דיברתי על ההחלטה שלי. לגבי היד שלך זה גם גבולי עם נטייה לפולד לדעתי, בידיעה שאתה כנראה טוב על שניהם אבל סביר להניח שיש להם גם דרואוז.

17. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    40
    קיבל תודה 23 פעמים ב21 הודעות
    עזוב עדיף פולד כי גם אם אתה חזק בפלופ יכול להיות שלאחד מהם יש מונסטר דרו כמו פלאש+סטרייט או סט או אובר פייר עדיף לזרוק יד כזאתי כי יש הרבה קלפים שמורידים את היד של הערך שלך

18. הסמל האישי של david_moshko
    פלאש

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    297
    קיבל תודה 110 פעמים ב89 הודעות
    ^^ אחת התגובות הרעות ששמעתי

19. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי david_moshko צפה בהודעה
    ^^ אחת התגובות הרעות ששמעתי
    אני חושב שהוא התכוון להגיד שבמקרה הרע אין לו האוטים ובמקרה הטוב הוא 50-50 /60-40 לטובתו...
    ועם השכלול הזה..."מה יש בזה"

20. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    just stove it
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. איזה רחוב שוחק הכי רע ? - LINE QUERY (לא באמת השאלה)
    על ידי Starting Fresh בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 31
    הודעה אחרונה: 16/02/2013, 00:08
  2. לתת או לא לתת זאת השאלה???
    על ידי amitz בפורום אוף טופיק
    תגובות: 28
    הודעה אחרונה: 21/10/2012, 13:04
  3. פולד טוב או פולד לא טוב.. זאת השאלה
    על ידי Dr. Spew בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 13/07/2011, 05:40
  4. אני עם QQ נתקלתי בקינגים, השאלה אם הייתה לי דרך לברוח?
    על ידי hencohen בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 09/09/2010, 03:22

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog