לב אבן

+ הגב לנושא
עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 4 5
מציג הודעות 81-97 מתוך 97
  1. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    אה תכלס אני גם יכול למכור איזה גולדן לגנדרי שקיבלתי DEATHWING אבל נראה לי שווה לשמור עליו לעתיד
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

2. הסמל האישי של easestar18
    פול האוס

מוניטין
    14 (10)
    הודה
    376
    קיבל תודה 667 פעמים ב305 הודעות
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    אה תכלס אני גם יכול למכור איזה גולדן לגנדרי שקיבלתי DEATHWING אבל נראה לי שווה לשמור עליו לעתיד
    כן שווה לשמור אותו, קלף מעולה

3. קלף גבוה  

מוניטין
    37 (10)
    הודה
    997
    קיבל תודה 325 פעמים ב165 הודעות
    מאיפה לעזאזל מביאים כל כך הרבה דאסט, מכל מיני חבילות שאני פותח אני בקושי מצליח לקבל דאסט וארינה מקבלים פה 20 שם 30, הלוואי עלי 2000 דאסט
    אם אתה נותן קצת ווליום בארנות, אתה תצבור די הרבה דאסט בפחות זמן ממה שנראה לך. אל תשכח גם לעשות ניצחון אחד בכל שבוע ב tavern brawl (מקבלים pack).
    אגב, הדק של המיד ריינג' שמאן הוא מעולה(לפחות עד שיגיע העידכון החדש), והוא לא יקר מידי מבחינת דאסט.

4. המשתמשים הבאים מודים ל Mr.M על התגובה המועילה:

gspot (07/11/2016)

5. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    כן אני חושב שאני עושה אולי ארינה אחד בשבוע וחצי.. יש לי כבר איזה 2000 זהב אני עוד ארוץ קצת בארינה מתישהו
    אבדוק אולי את הדק תודה

6. זוג

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    32
    קיבל תודה 10 פעמים ב9 הודעות
    אני הצלחתי חודש שעבר להגיע לרנק 10 שיא שלי, אבל אני מרגיש שעכשיו נהיה מה זה יקר לשחק, במקרה יצא לי קווסט של warrior באחת מכמה חבילות שפתחתי אבל וואלה כל הקלפים הטובים החדשים הם או לגנד או אפיק זה לא תמיד היה ככה. נהיו חמדנים בליזארד

7. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    כן מה שהם עשו השנה שאין יותר הרפתקאות אלא רק הרחבות זה ממש חרא, יש פשוט ממש הרבה קלפים והרבה מהם לא זולים, והם חובה כדי להתקדם לאנשהו. לא יודע איך מי שנכנס למשחק עכשיו אמור לעשות את זה מבלי להוציא מאות דולרים

8. זוגיים

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    1
    קיבל תודה 50 פעמים ב37 הודעות
    כן מה שהם עשו השנה שאין יותר הרפתקאות אלא רק הרחבות זה ממש חרא, יש פשוט ממש הרבה קלפים והרבה מהם לא זולים, והם חובה כדי להתקדם לאנשהו. לא יודע איך מי שנכנס למשחק עכשיו אמור לעשות את זה מבלי להוציא מאות דולרים
    הרבה זמן פנוי ביום ולתת גריינד..
    או פשוט לעשות כל יום קווסט ולהגיע רחוק בארנות על ימין ושמאל
    אה והרבה מזל בפתיחת חבילות

9. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    קיבל תודה 36 פעמים ב33 הודעות
    כע התבאסתי ממש שאין כבר הרפתקאות אבל מה שכן גם קצת שמחתי כי אני בעיקר משחק ארינה ולמשל בMSOG כבר היה לי את רוב הקלפים וכל ארנה היה סתם עוד 40 דאסט מהחבילה ואם היה עכשיו הרפתקה הייתי ממשיך לקבל חבילות של MSOG וסתם מבזבז גולד
    משום מה דווקא עכשיו אני משחק הכי תחרותי אי פעם ואפילו הגעתי לראנק 7 בלי הרבה מאמץ כמעט
    דק זול שאני איתו זה LYRA פריסט שקיבלתי מפאק לא צריך יותר לג'נדריים חוץ מליירה
    גם אלמנטל ג'ייד שאמאן יחסית זול עם רק איה וקלימוס
    עריכה:ארנות זה באמת המפתח להצלחה אם אתה נהיה טוב בזה אתה מייצר גולד על ימין ועל שמאל מה שכן באמת שחקן חדש שעכשיו מצטרף אין לו סיכוי שאם אני שהתחלתי לפני חצי שנה בקושי יש לי דק וחצי ועוד חסרים לי דק הרבה מקלסיק סט וגם זה עוד שיצא עכשיו 3 הרחבות מסטנדרט אין לשחקן חדש סיכוי באמת

10. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    גם אני הגעתי חודש שעבר לרנק 11שזה שיא שלי אבל זה בגלל שהלכתי עם הדסטל שקיבלתי על קווסט רוג ועכשיו קווסט רוג לא משהו כי יש מלא פייט ווריור והאנטר ועכשיו כאילו אני יכול ללכת לחפש כי לך תרכיב דק נורמלי אחר בלי להוציא ארגז. מרגיז שאתה אפילו לא יכול לבוא ולשלם לקבל מה שאתה רוצה כאילו שים 100 דולר מה תקבל מזה כבר? זה כלום. בקיצור אני עדיין עושה פה ושם את הדיילי קווסט לצבור גולד אבל לא מעבר. ארינה צריך הרבה ניצחונות כדי שיהיה משתלם כמה ניצחונות אתה עושה בממוצע?

11. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    גם אני הגעתי חודש שעבר לרנק 11שזה שיא שלי אבל זה בגלל שהלכתי עם הדסטל שקיבלתי על קווסט רוג ועכשיו קווסט רוג לא משהו כי יש מלא פייט ווריור והאנטר ועכשיו כאילו אני יכול ללכת לחפש כי לך תרכיב דק נורמלי אחר בלי להוציא ארגז. מרגיז שאתה אפילו לא יכול לבוא ולשלם לקבל מה שאתה רוצה כאילו שים 100 דולר מה תקבל מזה כבר? זה כלום. בקיצור אני עדיין עושה פה ושם את הדיילי קווסט לצבור גולד אבל לא מעבר. ארינה צריך הרבה ניצחונות כדי שיהיה משתלם כמה ניצחונות אתה עושה בממוצע?
    חודש שעבר היה לי תקופה קצרה עם 7.5 אבל זה היה ואריינס חחח בממוצע אני בסביבות ה5.5+
    ושמע זה באמת לא כזה קשה להשיג דאסט מארנות אני כבר עם 7K דאסט מMSOG שעשיתי רק DISCHANT לדופליקייטס ויש לי את כל הקומונס והריירס של MSOG ויותר מחצי מהאפיקס והלג'נדריס ולא הוצאתי שקל על המשחק
    דק זול אתה יכול מידריינג' האנטר עולה פחות מ2000 דאסט או למשל ZOO גם פיראט ווריור לא יותר מידי יקר

12. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    איזה 2000 יש לי 50 דאסט. אני יכול להתחיל למכור לג'נדרים אבל לא נראה לי שיש לי כאלו שווה למכור.

13. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    הכל הלך על הקווסט רוג ועוד איזה 1000 הלך על דברים לסיילנט פריסט מה שהתגלה כטעות חחח

14. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    הכל הלך על הקווסט רוג ועוד איזה 1000 הלך על דברים לסיילנט פריסט מה שהתגלה כטעות חחח
    מה הבעיה אבל שתשחק קווסט רוב? אנשים מגיעים עם זה ללג'נד בלי בעיה זה אחד מהשלוש דקים הכי טובים
    אני אישית נתקל בהרבה יחסית בראנק 8 כרגע

15. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    הרגשתי שאני פשוט נתקל בהמון פיירט ווריור והאנטר שמולם אין לי פשוט בט, כאילו אני בכלל לא תלוי במה שאני עושה, ואני צריך דרו ממש ממש טוב כדי לשרוד בכלל 5-6 סיבובים. פלוס קצת שעמם אותי, אני רואה מולי מלא דקים אחרים שנראים מגניבים ובא לי לשחק אותם (היית משחק הרבה מירקל רוג, ואם היה לי את sharazin הייתי חוזר לשחק). הקטע המצחיק שיצרתי את הקווסט רוג, ואז יומיים אחרי קיבלתי אותו בPack..

אולי אני צריך לשנות דק, הגעתי עם זה ל11
    http://www.hearthpwn.com/decks/78829...nd-quest-rogue
    צריך קצת דסט כדי להחליף לזה http://hearthstone.metabomb.net/deck...rthstone-ung-2
    אין לי בכלל doomsayer

16. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    הרגשתי שאני פשוט נתקל בהמון פיירט ווריור והאנטר שמולם אין לי פשוט בט, כאילו אני בכלל לא תלוי במה שאני עושה, ואני צריך דרו ממש ממש טוב כדי לשרוד בכלל 5-6 סיבובים. פלוס קצת שעמם אותי, אני רואה מולי מלא דקים אחרים שנראים מגניבים ובא לי לשחק אותם (היית משחק הרבה מירקל רוג, ואם היה לי את sharazin הייתי חוזר לשחק). הקטע המצחיק שיצרתי את הקווסט רוג, ואז יומיים אחרי קיבלתי אותו בPack..

אולי אני צריך לשנות דק, הגעתי עם זה ל11
    http://www.hearthpwn.com/decks/78829...nd-quest-rogue
    צריך קצת דסט כדי להחליף לזה http://hearthstone.metabomb.net/deck...rthstone-ung-2
    אין לי בכלל doomsayer
    אם הצלחת לבנות את הדק הראשון אז יש לך יחסית הרבה קלפים לי למשך חוץ מMOREOS חסר שם את כל הלג'נדריים
    בנוגע לדק השני הוא הרבה יותר זול ממה שיש לך אז לא אמור להיות לך בעיה וזה באמת הדק שהרוב משחקים בו את מה שיש לך כבר לא רואים כמעט
    DOOMSAYER ראיתי רק פעם אחת מישו שם אותו בקווסט רוג ולא נראלי שהוא כל כך שייך לשם
    ושמע זה שאתה מפסיד רוב הפעמים לפיראטס והאנטר זה נורמלי גם אני למשל בליירה פריסט יודע שאין לי סיכוי נגד קווסט ווריור ועדיף לי לעשות קונסיד ישר על ההתחלה
    אותו דבר גם כשאני משחק אלמנטל ג'ייד שאמאן נגד ג'ייד דרואיד או פריז מייג' ככה זה עובד כי יש גם דקים אחרים שאתה זה שתשחט אותם כל הזמן אם אתה רואה יותר שאתה מתקשה ממש נגד דק ספציפי אבל שאתה גם נתקל בו הרבה תכניס איזה טק קארד כמו גולקה כרולר נגד פייראטס

17. זוג

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    32
    קיבל תודה 10 פעמים ב9 הודעות
    החודש הזה על הפנים לא יודע מה נסגר נתקל במלא דקים שקורעים אותי.. אני בזמן האחרון יותר צופה בסטרימרים מעניינים מאשר משחק. ממליץ על https://www.youtube.com/user/wowhobbs למי שמחפש סטרימים מעניינים

18. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    במקור פורסם על ידי jonez צפה בהודעה
    החודש הזה על הפנים לא יודע מה נסגר נתקל במלא דקים שקורעים אותי.. אני בזמן האחרון יותר צופה בסטרימרים מעניינים מאשר משחק. ממליץ על https://www.youtube.com/user/wowhobbs למי שמחפש סטרימים מעניינים
    היוטיובר הזה שחקן כל כך גרוע הוא אמנם עושה דקים מגניבים ומצחיקים אבל הוא כל כך גרוע ראיתי סרטון שלו פשוט מפספס LETHAL פעמיים ברצף

עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 4 5

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog