לב אבן

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 5 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 97
  1. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות

לב אבן

בואנה המשחק הזה ממכר, מי פה משחק אותו?
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

2. המשתמשים הבאים מודים ל gspot על התגובה המועילה:

Mr.M (14/09/2016)

3. הסמל האישי של pokerlight
    שלישייה

מוניטין
    6 (8)
    הודה
    245
    קיבל תודה 49 פעמים ב46 הודעות
    ברור משחק ענק, אני משחק בו כבר חודש לבל 15 כבר נהיה לא פשוט

4. סטרייט

מוניטין
    24 (6)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    461
    קיבל תודה 353 פעמים ב216 הודעות
    פעם אחת ראיתי סטרים של מישהו משחק מתוך תקווה שאלמד משהו.. אחרי 15 דקות והרבה קללות שלי סגרתי את הדפדפן והלכתי לבכות.
    זה מרגיש לי בדיוק כמו היום שבו הורדתי סנאפצ׳ט. פשוט לא לגילאי 18+

5. WSOP Bracelet Winner  

מוניטין
    255 (14)
    הודה
    3,873
    קיבל תודה 3,380 פעמים ב1,199 הודעות
    נשמה hearth זה אח (מהסוג שמבעירים בו אש) וכן מעבר לזה שהמשחק הוא הצלחה חסרת תקדים בכל מיני מדדים באופן כללי, הוא מאוד פופולארי בקרב הרבה שחקני פוקר גם בעולם וגם בארץ. יש לי כמה סיפורי פוקר+hs חביבים בעיקר מנסיעות לטורנירים בעולם, ויש לא מעט שחקנים מהטופ שנותנים המון המון ווליום ב hs. גם אני לאחרונה מגזים אבל לפחות המשחק גורם לי לדבר יותר על פוקר כי אני נפגש כל שבוע עם שחקני פוקר כדי לשחק hs..

אבל השאלה המעניינת היא לא מי משחק אלא מי הגיע ל legend

6. 4 המשתמשים הבאים הודו לAsiMosh על ההודעה המועילה:

gspot (12/09/2016), Mr.M (14/09/2016), ril2 (14/09/2016), TheM_Wolf (14/09/2016)

7. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    קיבל תודה 36 פעמים ב33 הודעות
    פעם ראיתי איזה סטרים ונראה לי משחק מעניין כזה שדורש מחשבה ויכולת אבל לא היה לי זין להתחיל ללמוד אותו ולהיות נוב במשחק חדש אחרי שכבר חרשתי תחיים בCSGO ונהייתי טוב
    לוקח הרבה זמן להבין את החוקים והכל ולהיות שחקן ממוצע+?

8. סטרייט

מוניטין
    24 (6)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    461
    במקור פורסם על ידי AsiMosh צפה בהודעה
    נשמה hearth זה אח (מהסוג שמבעירים בו אש) וכן מעבר לזה שהמשחק הוא הצלחה חסרת תקדים בכל מיני מדדים באופן כללי, הוא מאוד פופולארי בקרב הרבה שחקני פוקר גם בעולם וגם בארץ. יש לי כמה סיפורי פוקר+hs חביבים בעיקר מנסיעות לטורנירים בעולם, ויש לא מעט שחקנים מהטופ שנותנים המון המון ווליום ב hs. גם אני לאחרונה מגזים אבל לפחות המשחק גורם לי לדבר יותר על פוקר כי אני נפגש כל שבוע עם שחקני פוקר כדי לשחק hs..

זה שהוא פופולרי אצל שחקני פוקר זה ידוע, השאלה היא אם אפשר להמר עליו :-)

9. המשתמשים הבאים מודים ל DoubleD19 על התגובה המועילה:

TheM_Wolf (14/09/2016)

10. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350

איזה קטע רק עכשיו שמתי לב שיש שם h באמצע..
    כן אני זוכר שקראתי שנגראנו נכנס לזה חזק והוא חפר על זה באיזה משהו שראיתי או קראתי
    אתה legend?

11. סטרייט

מוניטין
    24 (6)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    461
    גרמתם לי להוריד... די מכור כרגע. דברו איתי לקראת נוב נראה אם יצאתי מזה

12. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,704 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ

מאז השיחה שלנו גם אני הורדתי חח
    מרגיש לי שבלי לפתוח חבילות קשה מאוד להשתפר וזה קצת מתסכל אותי. היה לי ויכוח על זה עם אושרי.
    האם שני שחקנים באותה רמה, אחד עם קלפים מתקדמים וLEGENDARIES והשני קלפים בסיסיים וקצת מתקדמים. לא ייגמר 5-5 ביניהם בטוב מ10 נכון ?

אגב כבר קניתי חבילות ב120 ש"ח.. וזו רק ההתחלה פאק

13. 2 המשתמשים הבאים הודו לRafi_Vegas על ההודעה המועילה:

AsiMosh (13/09/2016), OshriAQ (14/09/2016)

14. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    ערוצים
    צפה בערוץ
    אגב סך עלות ההתקנה:
    120 ש"ח PACKS
    2 לילות לבנים
    8 בדיחות HS רילייטד של חנונים של גיל - חייב לשים לו SILENT או EXECTUTE או SHEEP
    נראה לי SHEEP הכי ראוי

15. המשתמשים הבאים מודים ל Rafi_Vegas על התגובה המועילה:

Mr.M (14/09/2016)

16. הסמל האישי של nonickname
    רויאל פלאש

מוניטין
    207 (16)
    הודה
    3,068
    קיבל תודה 1,373 פעמים ב1,038 הודעות
    זה דומה למשחק קלפים MTG?

17. שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    174
    קיבל תודה 69 פעמים ב61 הודעות
    שתמותו כל היום שלי נשרף על החרא הזה

18. WSOP Bracelet Winner  

מוניטין
    255 (14)
    הודה
    3,873
    קיבל תודה 3,380 פעמים ב1,199 הודעות
    במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    מאז השיחה שלנו גם אני הורדתי חח
    מרגיש לי שבלי לפתוח חבילות קשה מאוד להשתפר וזה קצת מתסכל אותי. היה לי ויכוח על זה עם אושרי.
    האם שני שחקנים באותה רמה, אחד עם קלפים מתקדמים וLEGENDARIES והשני קלפים בסיסיים וקצת מתקדמים. לא ייגמר 5-5 ביניהם בטוב מ10 נכון ?

אגב כבר קניתי חבילות ב120 ש"ח.. וזו רק ההתחלה פאק
    התחלתי לשחק בערך בספטמבר 2015, לא הוצאתי כסף אמיתי מינואר 2016 ובגדול יש לי מספיק gold/dust כדי שכבר לא אוציא בעתיד ולא יחסר כלום, אבל כן בהתחלה בהחלט צריך כסף אמיתי כדי לגלגל את הכדור או שההתחלה איטית בהרבה. אני אגב מעולם לא קניתי חבילות - אבל כן קניתי לא מעט (טוב, הרבה מאוד) כניסות ל arena - כשאתה שחקן בינוני מינוס ומעלה זה הרבה יותר כלכלי מאשר לקנות pack, כי בכל ריצת arena מובטח לך במינימום pack כפרס, ועם תוצאה טובה תקבל הרבה יותר, מה גם שבהתחלה רק ב arena אתה זוכה לשחק במקום מאוזן שבו אין יתרון למי שיש לו יותר קלפים ממך.

אם תרצה טיפים לכניסה חלקה תרגיש חופשי

19. המשתמשים הבאים מודים ל AsiMosh על התגובה המועילה:

Rafi_Vegas (14/09/2016)

20. סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    136
    קיבל תודה 36 פעמים ב33 הודעות
    התחלתי לשחק בערך בספטמבר 2015, לא הוצאתי כסף אמיתי מינואר 2016 ובגדול יש לי מספיק gold/dust כדי שכבר לא אוציא בעתיד ולא יחסר כלום, אבל כן בהתחלה בהחלט צריך כסף אמיתי כדי לגלגל את הכדור או שההתחלה איטית בהרבה. אני אגב מעולם לא קניתי חבילות - אבל כן קניתי לא מעט (טוב, הרבה מאוד) כניסות ל arena - כשאתה שחקן בינוני מינוס ומעלה זה הרבה יותר כלכלי מאשר לקנות pack, כי בכל ריצת arena מובטח לך במינימום pack כפרס, ועם תוצאה טובה תקבל הרבה יותר, מה גם שבהתחלה רק ב arena אתה זוכה לשחק במקום מאוזן שבו אין יתרון למי שיש לו יותר קלפים ממך.

אם תרצה טיפים לכניסה חלקה תרגיש חופשי
    אם אני לא מתכוון להתחיל להוציא כסף אמיתי על המשחק יש טעם להתחיל לשחק או שאני סתם יחטוף עצבים ולא יתקדם?

21. הסמל האישי של Japanese
    סטרייט

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    333
    קיבל תודה 463 פעמים ב141 הודעות
    אני משחק במשחק פחות משנה. לא הוצאתי שקל על המשחק ויש לי כמעט את כל הקלפים במשחק. לדעתי ממש אין צורך להשקיע כסף. צריך לדעת להתנהל נכון ואפשר להשיג הכל בלי הרבה בעיה. טיפים:
    ללכת לחנות ולקנות חפיסות בגולד זה טיפשי, אל תעשו את זה - עבור 100 גולד אתם מקבלים חפיסה. תשקיעו 150 בארנה ותקבלו לפחות חפיסה וזה יותר כלכלי
    על מנת אבל להצליח בארנה ולהפוך אותה לכלכלית אתם צריכים את האתר הבא: http://www.heartharena.com/ תפתחו חשבון. האתר מייצר לכם דקים לארנה ויוצר דקים ברמה מאוד גבוהה בטוח שהרבה הרבה יותר מאשר אתם תיצרו בעצמכם, לפחות בהתחלה לאחר מכן יהיו בחירות של האתר שתוכלו להתווכח עליהם אבל בתור התחלה אין מה להשוות בכלל. לאתר יש גם תוכנה שניתן להתקין במחשב ומתלבשת על המשחק. כל פעם שיוצגו האפשרויות הוא יציג לכם את הבחירה השווה ביותר ידרג אותה ויסביר למה. ב3 דקות אפשר ליצור דקים מעולים ולהוציא המון פרסים מהארנה.
    כל 3 ימים בערך יש brawl. על ניצחון מקבלים חפיסה. משמע פעמיים בשבוע יש לכם חבילות מתנה
    ברגע שתשחקו ותצברו קלפים יהיו לכם הרבה עותקים מקלפים מסוימים. את העותקים אפשר להמיר לדאסט שבאפשרותו ניתן לייצר קלפים. אף פעם אל תייצרו קלף שנראה לכם מגניב, קלפים בלי סינרגיה לדק לא שווים הרבה למרות החוזק האישי שלהם. הגישה הנכונה היא לבחור ברשת דק שנראה לכם חזק ולייצר את הקלפים שחסרים לכם כדי לבנות את הדק.
    כל יום יש לכם משימה יומית שעליה מקבלים בין 40 ל60 זהב לרוב. לא ניתן לצבור יותר מ3 כאלה אז להקפיד עד 3 ימים לסיים לפחות אחת כדי לפנות מקום למשימה חדשה להתקבל.
    על כל 3 נצחונות מקבלים 10 גולד ואפשר לצבור ככה עד מאה ביום
    סה"כ אם לוקחים בחשבון את הברול את הזהב פר יום והתשואה מהארנה מדובר במינימום 1-2 חבילות פר יום ולעומת משחקים שמציעים תוכן בתשלום זה המון. בקצב טוב ניתן להשיג הכל תוך כדי משחק וללא הוצאה כספית

22. 2 המשתמשים הבאים הודו לJapanese על ההודעה המועילה:

gspot (14/09/2016), tryharder (14/09/2016)

23. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    במקור פורסם על ידי Japanese צפה בהודעה
    אני משחק במשחק פחות משנה. לא הוצאתי שקל על המשחק ויש לי כמעט את כל הקלפים במשחק. לדעתי ממש אין צורך להשקיע כסף. צריך לדעת להתנהל נכון ואפשר להשיג הכל בלי הרבה בעיה. טיפים:
    ללכת לחנות ולקנות חפיסות בגולד זה טיפשי, אל תעשו את זה - עבור 100 גולד אתם מקבלים חפיסה. תשקיעו 150 בארנה ותקבלו לפחות חפיסה וזה יותר כלכלי
    על מנת אבל להצליח בארנה ולהפוך אותה לכלכלית אתם צריכים את האתר הבא: http://www.heartharena.com/ תפתחו חשבון. האתר מייצר לכם דקים לארנה ויוצר דקים ברמה מאוד גבוהה בטוח שהרבה הרבה יותר מאשר אתם תיצרו בעצמכם, לפחות בהתחלה לאחר מכן יהיו בחירות של האתר שתוכלו להתווכח עליהם אבל בתור התחלה אין מה להשוות בכלל. לאתר יש גם תוכנה שניתן להתקין במחשב ומתלבשת על המשחק. כל פעם שיוצגו האפשרויות הוא יציג לכם את הבחירה השווה ביותר ידרג אותה ויסביר למה. ב3 דקות אפשר ליצור דקים מעולים ולהוציא המון פרסים מהארנה.
    כל 3 ימים בערך יש brawl. על ניצחון מקבלים חפיסה. משמע פעמיים בשבוע יש לכם חבילות מתנה
    ברגע שתשחקו ותצברו קלפים יהיו לכם הרבה עותקים מקלפים מסוימים. את העותקים אפשר להמיר לדאסט שבאפשרותו ניתן לייצר קלפים. אף פעם אל תייצרו קלף שנראה לכם מגניב, קלפים בלי סינרגיה לדק לא שווים הרבה למרות החוזק האישי שלהם. הגישה הנכונה היא לבחור ברשת דק שנראה לכם חזק ולייצר את הקלפים שחסרים לכם כדי לבנות את הדק.
    כל יום יש לכם משימה יומית שעליה מקבלים בין 40 ל60 זהב לרוב. לא ניתן לצבור יותר מ3 כאלה אז להקפיד עד 3 ימים לסיים לפחות אחת כדי לפנות מקום למשימה חדשה להתקבל.
    על כל 3 נצחונות מקבלים 10 גולד ואפשר לצבור ככה עד מאה ביום
    סה"כ אם לוקחים בחשבון את הברול את הזהב פר יום והתשואה מהארנה מדובר במינימום 1-2 חבילות פר יום ולעומת משחקים שמציעים תוכן בתשלום זה המון. בקצב טוב ניתן להשיג הכל תוך כדי משחק וללא הוצאה כספית
    מקצוען

24. הסמל האישי של OshriAQ
    רביעייה  

מוניטין
    14 (12)
    הודה
    504
    קיבל תודה 511 פעמים ב301 הודעות
    משחק מדהים!
    OK Poker

25. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    ערוצים
    צפה בערוץ
    במקור פורסם על ידי OshriAQ צפה בהודעה
    משחק מדהים!
    פשש מי זה פה חח

26. הסמל האישי של Lucarelli
    סטרייט פלאש

מוניטין
    108 (14)
    הודה
    187
    קיבל תודה 2,689 פעמים ב992 הודעות
    שח יותר מעניין, בדיוק הייתה אולימפיאדה !

27. הסמל האישי של SnowRoll
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    56 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,486
    קיבל תודה 1,266 פעמים ב563 הודעות
    אפשר תרגום לזקנים ולמתקשים? איך קוראים למשחק באנגלית? תדביקו איזה לינק קטן. לא שיש זמן לשחק, אבל לפחות שאדע על מה כל ההייפ...

עמוד 1 מתוך 5 1 2 ... אחרוןאחרון

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog