Zigdon7h Challange | 50NL Cash

+ הגב לנושא
עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון ... 2 3 4 אחרוןאחרון
מציג הודעות 41-60 מתוך 64
  1. סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    1,929
    קיבל תודה 414 פעמים ב335 הודעות
    אני חושב שזה ממש נציל להוריד שם אס דאמה.

KJ שוחק סבבה, 96 פולד פרה

2. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    2
    קיבל תודה 12 פעמים ב10 הודעות
    במקור פורסם על ידי ril צפה בהודעה
    ביקשת שאני אגיב, אפילו החזרתי ת יוזר הישן בשבילך

יד 1
    התבלבלת בתיאור של היד- UTG לא ביד ולא נתת תיאור של BB שכן ביד.
    פרה- פולד OOP מהסמול בלי נוכחות של מגה כבש/עומק גדול, כן משלם את זה מהביג אבל מהסמול זה טו מאץ.
    פלופ- אוהב/סטד.
    טרן- אוהב ליד, משלם את הרייז עם אקווטי טוב ולפעמים עם היד הטובה.
    ריור קצת מוזר, נפתח קלף סביר שלא סוגר ת פלאש דרו טרן אם היה לו, אנחנו חוסמים סט 6, אבל אנחנו עדין נמצאים בחלק תחתון של הריינג' שלנו ובהחלט סביר שישחק כך 44 66 JJ QQ QJ, כך שאוהב את הפולד בידיעה שיש לנו הרבה ידים חזקות כן לשלם שם (יש לנו סטים/טופייר/סטרייטים בבורד), ובגדול הליין של צק פלופ/רייז טרן/בט גדול בריור שנבל לקח מולטיוואי חזק ומוטה לרוב לוליו.

יד 2
    פרה פלופ, פלופ וטרן- שוחק טוב/חצי סטד.
    ריור- אנחנו נמצאים בחלק גבוה בטווח שלנו, בקדור פלאש פספס, ואנחנו מקבלים יחס טוב מאחר ואנו צריכים לשלם 18.5$ כדי לזכות ב55.5$ כך שמבחינת טווחים זה שולם די קל (אחלה מחיר ונמצאים בחלק עליון של הטווח).
    רשמת ש "נראה לי ששחקנים לא יבלפו את הריבר מספיק כדי שנוכל לשלם ואפילו לא בטוח שהם מהמרים פה AQ או AK לואליו", כלומר אתה אומר בעצם שמבחינת נטיות אתה מצפה שלא יבלפו פה הרבה ושטווח הוליו שלהם צר מאוד. נטיות (ובעיקר נטיות ריור) הם חלק חשוב בהחלטות שאנחנו עושים, יכול להגיד לך בוודאות שמול שחקן ממוצע ב500 נל זה שולם בציפ, מאחר ויש לו טווח בלוף לא קטן, וגם עוברים חלק מטווח הוליו (AQ AT).
    קשה עד בלתי אפשרי בנעליים שלי לדבר על הנטיות הצפויות של שחקן ב50נל ולייעץ כנגד הטיעון שנתת מאחר ואין לי נסיון רב בפילד הזה, אבל אפשר לבדוק את זה על ידי הרצת של מספרים בטראקר שלך, לבדוק באיזה תדירות שחקנים מבלפים בסיטואציות דומות, ולהשוות את זה למחיר שאתה מקבל בריור (אם זה נשמע מסובך- זה לא). הגאט פילינג שלי- עדין תצטרך למצוא שם שולם, אנחנו בחלק גבוה מדי בטווח ואנשים כן מבלפים עם שטויות או מהמרים מסיבות לא ברורות.

יד 3-
    פרה ופלופ- אוהב את הפתיחה והסיבט הגדול על בורד רטוב.
    טרן- ההגיון של להעדיף להמר בלי jc ולצקצק עם jc הוא חלוקה נכונה של הטווח שלך בגדול. למרות זאת, היד הספציפית שיש לך נמצאת בחלק מאוד עליון בטווח שלך, וחושב שמול רוב הנבלים אפשר לקחת אותה ל3 כדורים לוליו נגד הרבה וואן פייר/טו פייר/סטים/סטרייט נמוך יותר/ידי זוג+סטרייט או פלאש דרו. מידע נבל מאוד יעזור, אבל אם זה בואקום חושב שאפשר פשוט להמר 3 רחובות לוליו מכל הידיים שצינתי- אנשים (בעיקר בסטייקים נמוכים) יתקשו לזרוק בטרן הרבה מהידיים שציינתי מעלה. יתרון נוסף של להמר את זה ב50נל, היא העובדה שאני חושב שבסטייקים נמוכים אנשים פחות ינצלו את הבט ה"דק" שלך ויהפכו ידיים לבלוף על ידי רייז טרן ושאב ריור.
    ריור- אוהב שולם, קשה להוציא וליו מוורס על בורד כזה, והיד חזקה מדי לפולד.

שיהיה בהצלחה
    תודה רבה על ההשקעה בתגובה מפורטת חושב שזה תורם לי המון ולכל מי שעובר על הפוסט.

ביד הראשונה התבלבלתי במעמדות (פתיחה של CO) ומדובר בכבש של 46/26 בביג ... הקטע הוא שאני כמעט ולא רואה סיטואציה שנבל לא מסבט QQ JJ QJ 44 ואת ה 66 אני חוסם- לא "הגיוני" ?
    ביד השנייה, אני זורק שם ודיי שלם עם הזריקה. אני בהולדם מנג'ר אבל איך היית בודק את זה ?

במקור פורסם על ידי סקלטון123 צפה בהודעה
    אני חושב שזה ממש נציל להוריד שם אס דאמה.

KJ שוחק סבבה, 96 פולד פרה
    לגבי האס דמה, אתה מכיר את הפילד הספסציפי ? באיזה לימיטים אתה משחק ?
    נערך לאחרונה על ידי zigdon7h; 29/12/2016 ב 19:47.

3. סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    1,929
    במקור פורסם על ידי zigdon7h צפה בהודעה
    תודה רבה על ההשקעה בתגובה מפורטת חושב שזה תורם לי המון ולכל מי שעובר על הפוסט.

ביד הראשונה התבלבלתי במעמדות (פתיחה של CO) ומדובר בכבש של 46/26 בביג ... הקטע הוא שאני כמעט ולא רואה סיטואציה שנבל לא מסבט QQ JJ QJ 44 ואת ה 66 אני חוסם- לא "הגיוני" ?
    ביד השנייה, אני זורק שם ודיי שלם עם הזריקה. אני בהולדם מנג'ר אבל איך היית בודק את זה ?

לגבי האס דמה, אתה מכיר את הפילד הספסציפי ? באיזה לימיטים אתה משחק ?
    בסטארס שיחקתי קצת 10נל משעמום, שיחקתי הרבה יותר לייב. זה הניסיון שלי באתרים לא ישראליים. בכל מקרה אמרת שהוא נוטה לסבט וכו וכו אף אחד לא אמר שהוא טוב או לא טוב. אולי הוא מהמר וורס? אולי הוא אוויר? להוריד שם אס דמה זה נציל, אם ראית שם אס קינג או אס ילד בסוף אז סהכ באד ראן אבל היד הזאת צריכה להגיע לשואודאון בעיניי.

אני לא אומר שאתה טועה בניתוח אני אומר שאם אפשר להוריד אותך שם מאס דמה אפשר להוריד אותך מכל דבר שהוא לא נאטס בגדוח

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

4. הסמל האישי של 300warrior
    רויאל פלאש

מוניטין
    28 (17)
    הודה
    266
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב989 הודעות
    @סקלטון123
    סקלטון בבקשה תפסיק להשתמש במילה נציל, תודה.

5. סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    1,929
    במקור פורסם על ידי 300warrior צפה בהודעה
    @סקלטון123
    סקלטון בבקשה תפסיק להשתמש במילה נציל, תודה.
    נציל נציל נציל נציל היינו הך לאתה בטופ של הריינג שולם ונקסט הנד

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

6. הסמל האישי של 300warrior
    רויאל פלאש

מוניטין
    28 (17)
    הודה
    266
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב989 הודעות
    יד 1:
    פרה פלופ אין הרבה נתונים על נבל ואחרי פתיחה מה CO אני מעדיף לקחת לפלאט.
    פלופ אני חושב שתשלום פה סטנדרטי.
    בטרן נבל מצ'קצ'ק אליי אחרי שנסגר הצבע ואני נוטה להאמין שהטווח שלו מורכב מידיים עשויות שלא צריכות יותר מידי הגנה כמו AsAx KsKx AsJx. מה לדעתכם הטווח של נבל כאן ? מה הוא לוקח לצ'ק-שאב ולמה ?
    מהמרים את הטרן ? תוך כדי משחק נראה לי שיש לי אחלה אקוויטי ועכשיו אני פחות בטוח בזה שאני יכול לגרום ליד טובה יותר לזרוק ואין לי כל כך דרך להשתפר מול רב הידיים שהולכות לצ'ק-קול.

[converted_hand][hand_history]Prima, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

SB: $49 (98 bb)
    BB: $97.12 (194.2 bb)
    UTG: $55.50 (111 bb)
    MP: $70.36 (140.7 bb)
    Hero (CO): $78.21 (156.4 bb)
    BTN: $81.19 (162.4 bb)

Preflop: Hero is CO with
    2 folds, Hero raises to $1.25, BTN folds, SB raises to $4.50, BB folds, Hero calls $3.25

Flop: ($9.50) (2 players)
    SB bets $6.25, Hero calls $6.25

Turn: ($22) (2 players)
    SB checks, Hero bets $12.75, SB folds
    יד 1 - מעדיף 4בט, אבל כמובן שאנחנו צריכים רק לשלם מדי פעם עם ידיים כאלה כדי להגן טווח התשלום שלנו ל-3בט עם ידיים חזקות. בואקום בכל אופן מעדיף 4בט בעמדות כאלה, ואוהב פלאט מול שחקנים שיש לנו סמפל סביר עליהם עם 3בט/פולד גבוה.
    פלופ הפלאט בסדר, יש לנו גאט שוט, שני אוברים ובקדור פלאש דרו והוא כמובן יכול להמר עם ידיים חלשות משלנו. טרן הלוגיקה שלך לא ברורה לי, אם רוב הטווח שלו לטעמך מורכב מידיים עשויות שלא צריכות הגנה אתה לא תוריד אותו מזה והבט שלך מפסיד כסף.
    הטווח שלו מכיל את הידיים שציינת אבל מכיל גם ידיים כמו KQ/AQ, ג'ק איקס ללא ספייד (הוא לא תמיד ממשך להרביץ בלי ספייד), AK בלי ספייד, את כל הבלופים שלו שיש להם מעט מאוד אקוויטי והוא החליט לוותר, בנוסף אם הוא טריקי יש לו גם צבעים בטווח.
    בט בטרן לא נראה יעיל במיוחד מול הטווח הזה (כי או שיש שם ידיים שמשלמות לנו או ידיים שאנחנו מקדימה אליהם), מצד שני אתה גורם לו להעיף ידיים עם אקוויטי - ידי Ax עם ספייד אחד נמוך שהוא לא מברל איתו, AK שאתה בספליט איתו, KQ ללא ספייד שמעיף (או אפילו משלם ואנחנו מוציאים ואליו), A3s/A4s שעשה זוג.
    לא יודע מה תכננת לריבר במידה והוא משלם (מה עושים על ספייד, מה עושים על בלנק), מתמטית הבלוף צריך לעבוד באזור ה-1/3 פעמים, לא חושב שזה קורה בואקום מול הטווח שמשלם לך טרן.
    זה דווקא ספוט שהיה מעניין אותי לראות מה PokerSnowie אומר.
    נערך לאחרונה על ידי 300warrior; 29/12/2016 ב 21:22.

7. המשתמשים הבאים מודים ל 300warrior על התגובה המועילה:

סקלטון123 (29/12/2016)

8. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    2
    במקור פורסם על ידי 300warrior צפה בהודעה
    יד 1 - מעדיף 4בט, אבל כמובן שאנחנו צריכים רק לשלם מדי פעם עם ידיים כאלה כדי להגן טווח התשלום שלנו ל-3בט עם ידיים חזקות. בואקום בכל אופן מעדיף 4בט בעמדות כאלה, ואוהב פלאט מול שחקנים שיש לנו סמפל סביר עליהם עם 3בט/פולד גבוה.
    פלופ הפלאט בסדר, יש לנו גאט שוט, שני אוברים ובקדור פלאש דרו והוא כמובן יכול להמר עם ידיים חלשות משלנו. טרן הלוגיקה שלך לא ברורה לי, אם רוב הטווח שלו לטעמך מורכב מידיים עשויות שלא צריכות הגנה אתה לא תוריד אותו מזה והבט שלך מפסיד כסף.
    הטווח שלו מכיל את הידיים שציינת אבל מכיל גם ידיים כמו KQ/AQ, ג'ק איקס ללא ספייד (הוא לא תמיד ממשך להרביץ בלי ספייד), AK בלי ספייד, את כל הבלופים שלו שיש להם מעט מאוד אקוויטי והוא החליט לוותר, בנוסף אם הוא טריקי יש לו גם צבעים בטווח.
    בט בטרן לא נראה יעיל במיוחד מול הטווח הזה (כי או שיש שם ידיים שמשלמות לנו או ידיים שאנחנו מקדימה אליהם), מצד שני אתה גורם לו להעיף ידיים עם אקוויטי - ידי Ax עם ספייד אחד נמוך שהוא לא מברל איתו, AK שאתה בספליט איתו, KQ ללא ספייד שמעיף (או אפילו משלם ואנחנו מוציאים ואליו), A3s/A4s שעשה זוג.
    לא יודע מה תכננת לריבר במידה והוא משלם (מה עושים על ספייד, מה עושים על בלנק), מתמטית הבלוף צריך לעבוד באזור ה-1/3 פעמים, לא חושב שזה קורה בואקום מול הטווח שמשלם לך טרן.
    זה דווקא ספוט שהיה מעניין אותי לראות מה PokerSnowie אומר.
    אולי לא הסברתי את עצמי טוב. אני חושב שבט בטרן לא טוב פה וזו טעות שעשיתי תוך כדי המשחק.
    מה אתה חושב שהתוכנית לריבר צריכה להיות אחרי ההימור בטרן ?
    נערך לאחרונה על ידי zigdon7h; 29/12/2016 ב 23:53.

9. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    2
    לוקח הפסקה ממשחק עד יום ראשון וכבר אפשר לסכם את החודש או לפחות את ה 5K ידיים מאז תחילת האתגר.

עומד על 8.5bb/100 כשב All in EV עומד על 4.12bb/100. רץ טוב אז לא מתלונן

אם מישהו רוצה להתייחס לנתונים הסטטיסטים לא אתנגד לתקן איזה ליק.

מצרף עוד יד כחלק מהריצה מעל הגרף הכתום.
    אני חושב שהבורד פוגע טוב בטווח שלי שמכיל 77,88,9Ts,JJ ופחות בטווח של היריב שמכיל ברובו AA/KK אחרי ההימור בטרן. לא חושב שצ'ק-קול זה ליין טוב פה ומנסה לגרום לו לזרוק. אני מחזיק בשני העשיריות ואפשר לייצג את הקנטה בנוסף לכל הסטים.

חושבים שהליין טוב ? מה עושים בנעלי היריב עם AA/KK. אנחנו מהמרים איתם פלופ בכלל ? אולי KK למטרת הגנה אבל אני חושב ש AA אפשר לצ'קצ'ק מאחור.

[converted_hand][hand_history]Prima, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 6 Players

SB: $43.52 (87 bb)
    BB: $47.63 (95.3 bb)
    UTG: $50 (100 bb)
    Hero (MP): $60.75 (121.5 bb)
    CO: $59.86 (119.7 bb)
    BTN: $52.12 (104.2 bb)

Preflop: Hero is MP with
    UTG folds, Hero raises to $1.25, CO raises to $3.75, 3 folds, Hero calls $2.50

Flop: ($8.25) (2 players)
    Hero checks, CO bets $5, Hero calls $5

Turn: ($18.25) (2 players)
    Hero checks, CO bets $11, Hero raises to $52 and is all-in, CO calls $40.11 and is all-in

River: ($120.47) (2 players, 2 are all-in)

היריב בטאנק עד השניות האחרונות ומשלם. הוא באמת חשב לזרוק את היד ?! הבלוף טוב עד כדי כך ?!

Spoiler  
    [/hand_history][/converted_hand]
    נערך לאחרונה על ידי zigdon7h; 29/12/2016 ב 23:54.

10. זוג

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    43
    קיבל תודה 8 פעמים ב6 הודעות
    לוקח הפסקה ממשחק עד יום ראשון וכבר אפשר לסכם את החודש או לפחות את ה 5K ידיים מאז תחילת האתגר.

אני חושב שהבורד פוגע טוב בטווח שלי שמכיל 77,88,9Ts,JJ ופחות בטווח של היריב שמכיל ברובו AA/KK אחרי ההימור בטרן. לא חושב שצ'ק-קול זה ליין טוב פה ומנסה לגרום לו לזרוק. אני מחזיק בשני העשיריות ואפשר לייצג את הקנטה בנוסף לכל הסטים.

חושבים שהליין טוב ? מה עושים בנעלי היריב עם AA/KK. אנחנו מהמרים איתם פלופ בכלל ? אולי KK למטרת הגנה אבל אני חושב ש AA אפשר לצ'קצ'ק מאחור.

Hero checks, CO bets $11, Hero raises to $52 and is all-in, CO calls $40.11 and is all-in

היריב בטאנק עד השניות האחרונות ומשלם. הוא באמת חשב לזרוק את היד ?! הבלוף טוב עד כדי כך ?!

Spoiler  
    האם זה נכון לשחק כל כך הרבה ידיים מהבליינדים? הVPIP שלך ממש גבוה לעמדות האלו לדעתי

11. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    2
    במקור פורסם על ידי dmaster צפה בהודעה
    האם זה נכון לשחק כל כך הרבה ידיים מהבליינדים? הVPIP שלך ממש גבוה לעמדות האלו לדעתי
    בפוקר של היום שחקנים גונבים בתדירות גבוהה ואנחנו צריכים להגן רחב על הבליינדים ובמיוחד על הביג. גם הסייזינג שמשתמשים בו לרב יהיה 2x-2.5x ויחס הקופה שלנו בסגירת אקשן מהביג טוב יותר...

12. שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    44
    קיבל תודה 81 פעמים ב75 הודעות

Spoiler  
    לגבי היד שפירסמת קשה מאוד בלי מידע על נבל להחליט איך שוחק כי לדעתי כבש ישלם שם תמיד עם כל אובר פייר וכל ג'ק ובגלל שזה לא פילד קשוח מידי הייתי מעדיף שם צק קול כי לרוב הוא יזרוק שם רק ידיים של 6 אאוטים מולך. אם היה קצת דינמיקה ונבל שחקן חושב אז לדעתי בלוף טוב שהוא שילם כי פשוט הוא חסם לך את שני הסטים העיקריים שייצגת.
    בסטטיסטיקה יש ליק ברור מאוד בסמול בליינד לא יכול להיות שאתה תפסיד שם יותר כסף מהביג ועוד פי 2 . זה נראה מהסטטיסטיקה שאתה מתרבט משם אולי טיפה יותר מידי אבל וגם משחק יותר מידי ידיים משם ובהחלט פותח יותר מידי כשלדעתי כדי לך לאזן את זה עם יותר לימפים. ההפסד הגדול בידיים שלא הגיעו לשואודאון והרווח הגדול בידיים שכן אומר שרוב השחקנים הקבועים שמו לב שהיית מלא לרוב ותוכל אולי גם לנצל את זה לטובתך ולבלף קצת יותר . סך הכול רווח מדהים וגם בלי הריצה הטובה 4 בב זה מצוין ושיהיה בהצלחה בהמשך!

13. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    2
    יד 1:

פרה פלופ- מתלבט בין 4בט-קול לקולד קול של ה3בט. אין לי כל כך נתונים על הסמול בליינד במהלך היד ואני מחליט לקחת ליין עם פחות וריאנס בהנחה שאני יכול לשחק יד טובה בעמדה פוסט פלופ.
    אני חושב שהמהלך הסטנדרטי פה הוא 4בט-קול. אתם חושבים שיש הבדל בטווח של הסמול אחרי לימפ ובידוד של CO ?

פלופ- חושב שעדיין יש לו AA ו AK בתדירות גבוהה ולא נראה שיש לנו 3 רחובות של ואליו מול KK או QQ. בנוסף, היד שלנו לא צריכה הגנה בפלופ ואין לנו כמעט בלופים בפלופ כזה. רב הידיים שלנו הם ATs+, KQs, TT,QQ ו JJ שפגעו בסט.
    איך אתם חושבים שכדאי לשחק את הטווח שלנו בפלופ, מה התוכנית לטרן וריבר ?

SB: $61.63 (123.3 bb)
    Hero (BB): $110.29 (220.6 bb)
    MP: $41.77 (83.5 bb)
    CO: $50 (100 bb)
    BTN: $51.97 (103.9 bb)

Preflop: Hero is BB with (אם לא רואים- אס יהלום)
    UTG folds, MP calls $0.50, CO raises to $2, BTN folds, SB raises to $6.50, Hero calls $6, MP folds, CO calls $4.50

Flop: ($20) (3 players)
    SB checks, Hero checks, CO checks

Turn: ($20) (3 players)
    SB checks, Hero bets $10, 2 folds

יד 2:
    נראה לי ששוחק דיי סטנדרטי. השאלה אם יש מקום לגודל הימור יצירתי בריבר. אם כן אשמח להסבר.
    בפלופ אני לא מוצא מספיק פולד אקוויטי. בטרן אנחנו עם דאבל גאטר. בריבר אני לא מאמין שנבל בצ'ק עם פלאש ויש לנו הרבה Tx בטווח.

[converted_hand][hand_history]Prima, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 5 Players

SB: $50 (100 bb)
    BB: $55.74 (111.5 bb)
    MP: $68.40 (136.8 bb)
    Hero (CO): $100.18 (200.4 bb)
    BTN: $144.28 (288.6 bb)

Preflop: Hero is CO with (אם לא רואים- אס יהלום)
    MP folds, Hero raises to $1.25, 2 folds, BB calls $0.75

Flop: ($2.75) (2 players)
    BB checks, Hero checks

Turn: ($2.75) (2 players)
    BB bets $1.50, Hero calls $1.50

River: ($5.75) (2 players)
    BB checks, Hero bets $4.25, BB calls $4.25

יד 3:
    איך אנחנו משחקים ריבר במידה ונבל מהמר אלינו ? אפשר ללכת לצ'ק-שאב או שאנחנו תמיד יוצאים בהימור עם פלאש ? מה הטווח שהוא מסבט פלופ ומצ'קצ'ק בטרן ? מדובר בספוט של CO מול MP ככה שיש לו כמה סוטד ברודוויז עם T שלא המשיכו בטרן, אוברקארדס שלא פגעו בכלום. אני יוצא מנקודת הנחה שהוא ב3ברל עם QQ+

[converted_hand][hand_history]Prima, $0.25/$0.50 No Limit Hold'em Cash, 5 Players

SB: $92.12 (184.2 bb)
    BB: $72.57 (145.1 bb)
    Hero (MP): $60.77 (121.5 bb)
    CO: $50 (100 bb)
    BTN: $66.30 (132.6 bb)

Hero raises to $1.25, CO raises to $4, 3 folds, Hero calls $2.75

Flop: ($8.75) (2 players)
    Hero checks, CO bets $4.25, Hero calls $4.25

Turn: ($17.25) (2 players)
    Hero checks, CO checks

River: ($17.25) (2 players)
    Hero checks, CO checks
    נערך לאחרונה על ידי zigdon7h; 02/01/2017 ב 17:20.

14. סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    1,929
    יד ראשונה 4בט פרה, אם אנחנו סוטד מילא אבל כאן אתה תשחק מחוץ לעמדה (לCO יש אחלה אודס לשלם אחרי ששילמת) ואתה לא האגרסור, אז לא תוכל לברל למוות בורדים אלא לשחק פיט\פולד לרוב כי יש שחקן אחריך.

יד שניה פולד פרה (זה אס 8 אוף או שאני לא קורא נכון?)

15. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    2
    יד ראשונה 4בט פרה, אם אנחנו סוטד מילא אבל כאן אתה תשחק מחוץ לעמדה (לCO יש אחלה אודס לשלם אחרי ששילמת) ואתה לא האגרסור, אז לא תוכל לברל למוות בורדים אלא לשחק פיט\פולד לרוב כי יש שחקן אחריך.

יד שניה פולד פרה (זה אס 8 אוף או שאני לא קורא נכון?)
    הכפתור כמעט ולא מגן מול פתיחה של CO. בסטנדרט זה פולד ...

16. סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    1,929
    אס קינג עם האס לב אני מתלבט בין בט בט שאב לבין צקרייז שאב, חושב שאני מעדיף בט פלופ ואוברבט שאב טרן

עריכה:

עכשיו ראיתי שאנחנו שוב מחוץ לעמדה -> 4בט פרה ושאב פלופ
    נערך לאחרונה על ידי סקלטון123; 02/01/2017 ב 17:38.

17. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    2
    אס קינג עם האס לב אני מתלבט בין בט בט שאב לבין צקרייז שאב, חושב שאני מעדיף בט פלופ ואוברבט שאב טרן

עריכה:

עכשיו ראיתי שאנחנו שוב מחוץ לעמדה -> 4בט פרה ושאב פלופ
    חושב שבעמדות האלה 4בט עם AK זו טעות. אנחנו לא כל כך יכולים לשלם ל5בט שלו פרה.

18. סטרייט

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    74
    קיבל תודה 178 פעמים ב127 הודעות
    יד ראשונה כמו שאמרת זה 4בט-קול. לא רואה צורך לעלות עם יד כזאת למולטי וואי מחוץ לעמדה. אני מעדיף לאסוף את הכסף כל הכסף המת שיש שם, ובמקסימום אין שום דבר רע להכניס שם 100בב.
    לא דיברת כ"כ על הנבלים ביד, אבל אני חושב שעדיין הסמול מתרבט פה דיי רחב ככה שהכל טוב.
    איך ששוחק אני חושב שאני מהמר בפלופ כי הטווח של קאטאוף מכיל אס דאמה וכל מיני ריצות כאלה ואחרות, חלקם גם ידיים שיכולים להיות לסמול, ולא בא לי לפספס ואליו.
    טרן מעניין, יש להם כאן כמה ג'ק איקס בטווח, אבל אני מניח שעדיף להוביל כאן בתקווה להגיע לשואדאון בריבר, ולא לצ'קצ'ק ולשחק משחק ניחושים.

יד שנייה פולד פרה אלא אם כן הכפתור מקפל המון לפתיחה מהקאטאוף. חושב ש A9 אוף זו היד הכי חלשה שאני אפתח איתה מתוך ידי האס איקס אוף.
    לגבי הקול בטרן אני קצת לא סגור כי 9 יכול להיות ריוורס אימפלייד אודס בשבילנו, ככה שאני מניח שקינג טוב לנו, ואולי אולי אס.
    כפי ששוחק אני אוהב את ההימור בריבר, לא רואה יותר מדיי דאמה איקס בטווח שלו כפי שהוא שיחק, ויהיה לו קשה מאוד ללכת לבלוף קאצ'רס עם ג'ק (מדורג חלש מדיי בהשוואה לכל ידי הבלוף קאצ'רס שיכולות להיות לו כאן).

יד שלישית צריך מידע על נבל. לפי מה שתיארת שוחק בסדר גמור imo
    אם אתה מעריך שהוא מתרבט חזק פרה ולכן לא מפרבט אותו, אני לא חושב שיש מקום להעריך שהוא מבלף אותנו בריבר עם אוברקארדס (הם אמורים להיות בטווח הפלאט שלו).
    מעיף את היד הזאת מאוד בקלות וממשיך הלאה, יש לנו הרבה ידיים אחרות וספוטים אחרים שעדיף לנו לתפוס אותו

19. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (18)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,031 פעמים ב1,023 הודעות
    חושב שבעמדות האלה 4בט עם AK זו טעות. אנחנו לא כל כך יכולים לשלם ל5בט שלו פרה.
    לא יודע מה הרידים על נבל, אבל אני לגמרי ב4בט קול כאן...

20. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    2
    יד 1:
    נתונים על נבל עד עכשיו משהו כמו 150 ידיים. משחק 21/19 עם 90 אחוז סיבט פלופ (עד עכשיו).
    פלופ נראה לי סטנדרטי בטווח של ביג מול סמול.
    בטרן אני נוטה להאמין ששחקנים יהמרו תמיד כשהם פוגעים בפלאש ואחרי הצ'ק הוא חוסם את עצמו. אני בתחתית בטווח שלי, אין לי SDV ומצד שני 3 אווטים כנראה ישפרו אותי ליד הטובה ביותר.
    ריבר אני לא בטוח לגבי ההימור אבל נראה לי שרב הטווח של נבל הוא לא פלאשים ויכול להיות שהוא יזרוק את החלשים. מה עושים על בלנק ריבר מה עושים על לב שאנחנו לא קנטה ?

SB: $56.65 (113.3 bb)
    Hero (BB): $68.67 (137.3 bb)
    MP: $29.73 (59.5 bb)
    CO: $155.26 (310.5 bb)
    BTN: $58.58 (117.2 bb)

Preflop: Hero is BB with
    4 folds, SB raises to $1.50, Hero calls $1

Flop: ($3) (2 players)
    SB bets $2, Hero calls $2

Turn: ($7) (2 players)
    SB checks, Hero bets $5.25, SB calls $5.25

River: ($17.50) (2 players)
    SB checks, Hero bets $13.25, SB folds

יד 2:
    יוצא עם ליד בריבר שכנראה לא שיפר את הבלופים של נפל מהפלופ. המטרה היא הגנה על היד ושליטה על גודל ההימור. אוהבים ?

SB: $50 (100 bb)
    Hero (BB): $95.68 (191.4 bb)
    UTG: $56.36 (112.7 bb)
    MP: $52.35 (104.7 bb)
    CO: $56.21 (112.4 bb)
    BTN: $63 (126 bb)

Preflop: Hero is BB with
    UTG folds, MP raises to $1.25, 3 folds, Hero calls $0.75

Flop: ($2.75) (2 players)
    Hero checks, MP bets $2, Hero calls $2

Turn: ($6.75) (2 players)
    Hero bets $2.50, MP calls $2.50

River: ($11.75) (2 players)
    Hero checks, MP checks
    נערך לאחרונה על ידי zigdon7h; 05/01/2017 ב 12:54.

21. סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    1,929
    ב3-5 אם החלטת ללכת על ליין של בלוף אתה אמור להמר ריבר לב גם אם לא עושה קנטה (לדעתי), הסיבה היא שבטרן הפכת את היד לבלוף כבר אז כדי להמשיך עם הטווח שאתה בא לייצג (אס איקס לב) אתה צריך להמר כאן ריבר, אני לא חושב שמישהו משלם לך עם משהו שהוא לא אס לב

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון ... 2 3 4 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. Warrior's challange
    על ידי 300warrior בפורום אתגרים ומטרות
    תגובות: 294
    הודעה אחרונה: 30/06/2016, 15:34
  2. Supernova challange-2 months-GL
    על ידי Shenideda בפורום אתגרים ומטרות
    תגובות: 35
    הודעה אחרונה: 03/11/2013, 04:08
  3. My Challange
    על ידי Shenideda בפורום אתגרים ומטרות