האם אנחנו הולכים לחוקיות הפוקר בארץ?

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 16 ראשוןראשון 1 2 3 12 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 21-40 מתוך 320
  1. הסמל האישי של SnowRoll
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    56 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,486
    קיבל תודה 1,266 פעמים ב563 הודעות
    במקור פורסם על ידי krivedka צפה בהודעה
    לא ברור כל כך מה קורה שם מהתוכנית של ישראל הבוקר סטס אמר בפירוש שהוא מדבר על נו לימיט טקסס הולדם - טורנירים
    לדעתי זאת לא בעיה להוכיח שאין רכיב מזל כמעט לטווח הארוך בטורנירים במיוחד בטורבואים ...
    מה שכן אני דיי בטוח שלמרות כל זאת אי אפשר לעבור הייפרים\טורבואים עם 20 + אחוז גנייה ( כולל ריאנטריס או ריבאיים )

לגבי ההודעה של @SnowRoll

כנראה שאתה מבין הרבה יותר טוב ממני בדקויות החוק אבל באמת אני חושב שיש משחקים שנחשבים לחוקיים ויש שם 20-30 אחוז מזל לפחות .
    אז זה נראה לי קצת מוזר .
    קודם כל, הטווח הארוך שאתה מדבר עליו, הוא כל כך ארוך שרק מי שמשחק א. ברמה של טופ 2% (EV) וב. בווליום חולני (STDEV)- יוכל להראות את התוצאות המדוברות במחקרים. או במילים אחרות, רכיב המזל מנוטרל רק במקרים קיצוניים, ש98% ממי שמשחק בווליום חולני לא יוכל להגיע לשם.
    דבר שני, ה 20% שאמרתי הם רק לשם המחשה שלא מספיק להראות שיש במשחק 60% מיומנות, אבל גם אם זה באמת 20% ונניח שיש משחקים אחרים עם 20% אקראיות שנחשבים לחוקיים (אם זכור לי נכון, הטענה הרווחת היא ששש-בש = 15% מזל), עדיין בא ביהמ"ש ואומר: מחשבות על התעשרות קלה מפוקר, שלעולם לא יתממשו אצל 98% מהאנשים ושיכולות להוביל אנשים לאבדן רכושם - עליהם אני רוצה להגן.
    עכשיו כמובן שיש בתוך כל הסיפור הזה המון דעות קדומות, אינטרסים ופוליטיקות, לוטו טוטו מכונות מזל וכו', אבל זה כבר סיפור אחר.

2. 2 המשתמשים הבאים הודו לSnowRoll על ההודעה המועילה:

krivedka (05/02/2017), talitay (21/05/2017)

3. פול האוס

מוניטין
    21 (8)
    הודה
    4
    קיבל תודה 998 פעמים ב470 הודעות
    במקור פורסם על ידי SnowRoll צפה בהודעה
    בקצרה, ביהמ"ש/הפרקליטות גורסים כך:
    1. כשבאים לקבוע אם מדובר יותר במזל מאשר ביכולת, לא מדובר במאזן הסתברויות, היינו לא יספיק אם תצליח להוכיח שמדובר בטיפה למעלה מ 50% יכולת. כך שבעצם, גם אם בימ"ש ישתכנע שמדובר בנניח 80% יכולת ו 20% מזל, לטעם ביהמ"ש זה לא מספיק בכדי להפוך את המשחק למותר, כי די ב 20% האקראיות בכדי לנטרל את אלמנט המיומנות.
    2. מול טענה שהשמחק פתור, בצורה זו או אחרת, ועובדה שיש אחוז מסוים של מקצוענים שמנצחים על בסיס קבוע וארוך טווח, שבוודאי גובר על אלמנט המזל, בא ואומר ביהמ"ש - בסדר מקובל עלי שזה משחק מיומנות, אבל מדובר במיומנות שנרכשת רק ע"י אחוז מזערי מהאוכלוסיה, בעוד שיתר האוכלוסיה לעולם לא תפתח מיומנות זו, ולכן אני ביהמ"ש/המחוקק בא להגן על אותה אוכלוסיה שנעדרת מיומנות ושבעקבות כך עלולה לרדת מנכסיה ברדיפה אחרי הקלף.
    ובית המשפט צודק. הטיעון היחיד שיכול להיות למי שרוצה להפוך את הפוקר לחוקי הוא שככה מי שמשחק פוקר יהיה מוגן יותר.
    פוקר זה לא משחק יכולת, זה משחק חוסר-יכולת, והוא מתבסס על זה שרוב האנשים תופסים אותו כמשחק מזל.
    בקיצור, כל הטיעונים של סטס וחבריו מפגרים לחלוטין. בית המשפט צודק לחלוטין. צריך (או לא צריך) לתקוף את זה מכיוון אחר. כמובן שסטס לא יכול להבין את זה או להודות בזה, כי הוא מתפרנס מללמד אנשים לגנוב אנשים אחרים, אז איך יבוא ויגיד שכל הדבר הזה בעיקרו פסול?

4. המשתמשים הבאים מודים ל Bitmi על התגובה המועילה:

Jack Pozzie (12/02/2017)

5. סטרייט

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    449
    קיבל תודה 176 פעמים ב136 הודעות
    מעניין שבית המשפט לא מוצא לנכון להגן עלי מהווינר, טוטו, לוטו, מרוצי סוסים

6. הסמל האישי של happywithJJ
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    154
    קיבל תודה 65 פעמים ב54 הודעות
    בקיצור, כל הטיעונים של סטס וחבריו מפגרים לחלוטין. בית המשפט צודק לחלוטין. צריך (או לא צריך) לתקוף את זה מכיוון אחר
    תכלס לפי דעתי זה בערך מסכם את זה.
    תשמע, אני לא יודע מה איתך, ואם כמה שזה נשמע דוחה, מאוד נוח לי עם זה שהאנשים שיש להם כסף לזרוק, ואנשים שהם לא כל כך חכמים משלמים חלק מהמיסים שלי.

7. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    קיבל תודה 696 פעמים ב504 הודעות
    במקור פורסם על ידי odedlee צפה בהודעה
    המדינה לא מתנגדת למשחקי מזל , היא פשוט המונופול שמפעיל אותו ולא מוכנה לתת לאף גורם אחד לנהל ולכן להרוויח ממשחקי מזל

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. פלאש

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    92
    קיבל תודה 191 פעמים ב137 הודעות
    רבותיי צריך לזכור שיש פה ארבע מקצועניים שהובסו עלידי מחשב בהפרש של מליון 700 אלף ציפים וכל זה קרה בתקופה לא כל כך ארוכה. לכן לפי דעתי עורך דין טוב יכול אולי להוציא מזה משהו אפילו מול שופט שבא עם דעה מהבית השופט צריך לתת הסבר נגדי למבחן הזה הוא לא יכול לתת פסיקה ללא נימוק איך הוא יסתור את המקרה הזה? .נניח והשפוט חושב על להגן על האוכלסיה אם המשחק תלוי במזל זה יותר טוב כל מה שצריך לעשות שהרייק בתחרות יהיה סביר שניתן לעבור אותו וכל אחד ימתין בסבלנות שהמזל יפול עליו.העסק פשוט ואם לא כך הרי שנובע ההפך שהמשחק תלוי בעיקר ביכולת של השחקן וקצת במזל.

9. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    21
    קיבל תודה 42 פעמים ב23 הודעות
    במקור פורסם על ידי dima1986 צפה בהודעה
    בטח יציעו לו בהמשך הדרך "בוא נוותר לך על הכל רק תמשוך את התביעה" מעניין האם יעמוד בפיתוי
    הציעו לי כבר הצעות מסויימות, בשביל שאסכים להודות ולקבל עונש מופחת.
    סרבתי, ואין לי כוונה להסכים למשהו אחר מאשר "זכאי".

קראתי את ההודעות של החברים פה, וחייב להגיד שהרבה לא באמת מבינים על מה הם מדברים,

איך יכול להיות שמישהו כותב פה שזה לא משחק יכולת, וזה בעצם משחק חוסר יכולת, ואנשים אחרים מסכימים איתו כאילו שזה ראיה שזה משחק מזל....אתם רציניים?
    עצם העובדה שאתה יכול "לשחק רע" במשחק מסויים, הופכת אותו בצורה דיי ברורה למשחק יכולת, מכיוון שאם אין לך יכולת ואתה מפסיד, ההפך הוא שיש לך יכולת ואתה מנצח.
    אני מסכים שבארץ, גם בגלל החוק (או אי החוק) אנשים בעצם מתרגמים את החוסר יכולת הזו למזל או ביש מזל, שזה טעות גדולה, וכל שחקן פוקר שמבין קצת מעבר יודע אותה.

שמישהו דוחף 75 אוף מול AK ופוגע ב5 בפלופ וסוף בא הA, אז הוא קם ואומר איזה ביש מזל היה לי, אבל בתכלס לא היה לו שום ביש מזל הוא פשוט שיחק את היד בצורה מפגרת, אין פה קשר למזל או ביש מזל ואין פה קשר ל"ריבר דפק אותי" ודברים אחרים, לטקסס הולדם יש כללים ברורים איך לשחק אותו בצורה נכונה ואיך לא, יש מגוון רכבי יכולת שפשוט יגרמו לך לשחק יותר טוב מהיריב שלך, גם ביד בודדת וגם לטווח ארוך.
    חשוב לזכור עוד משהו חשוב, טקסס הולדם זה לא שחור או לבן, זה לא נצחתי או הפסדתי, זה שאלה של כמה נצחתי מול כמה הפסדתי, שחקן טוב יפסיד פחות גיטונים משחקן פחות טוב ממנו באותה יד בדיוק, וההפך גם בנצחונות....

לגבי המשפט שלי,
    אני עומד לדין על ארגון משחקים אסורים, כדילר.
    מגוחך להגיד שהייתי מארגן, בזמן שהמשטרה עצמה יודעת שלא הזמנתי שחקנים, לא התעסקתי עם כסף, ולא ניהלתי את המקום, כולה הייתי דילר\מחלק קלפים בשולחן בטורניר טקסס הולדם, ולטעון שאני מארגן משחקים אסורים זה חוצפה.
    אין לי דרך למשוך את התביעה אחורה, מכיוון שאני לא זה שהגשתי אותה, תובעים אותי, ולא ההפך.
    אני בצד של ההגנה, מתגונן.

כל המשחקים האחרים שהיו בארץ פשוט לא תופסים במשחק שלי, עד עכשיו שפטו טקסס הולדם בגרסת הקאש שלו, וזה פעם ראשונה שטקסס הולדם נו לימיט טורנירים עומד לשאלת בית המשפט, ואנחנו יודעים שיש הבדלים רבים ומשמעותיים בין טורניר לקאש, וזה מה שנאמר לבית המשפט.
    בנוסף, עצם העובדה שבפעם הראשונה הגיע עד מומחה לטקסס הולדם זה חידוש, עד היום הביאו מומחי סטטיסטיקה או מתמטיקה שלא באמת הכירו או שיחקו במשחק, קצת קשה לשופט באמת להתייחס לזה ברצינות.

ולידעתך כולם, סטס לא בחר להגיע וסטס לא מציג טיעונים לטובת האקדמיה, הוא מדבר באופן כללי על המשחק ומפרט בצורה מעולה יש להגיד, את המשחק, יתרונות, חסרונות, והבדלים, הכל לבקשתי בלבד, ואני יודע שהיה לו קשה להסכים לזה, הוא מעמיד את העסק שלו על הגריל פה, הוא יכול להרוויח מזה, אבל גם יכול להפסיד מזה, והרבה...(וכמו שכולם מבינים הסיכוי שלו להפסיד גבוה מהסיכוי להרוויח)

בכל מקרה, אני מתכוון להמשיך עם זה עד כמה שצריך, אני יודע שאני צודק, רק צריך להוכיח לבית המשפט.

פשוט לא?
    נערך לאחרונה על ידי RoniMenashe; 13/02/2017 ב 09:49.

10. 14 המשתמשים הבאים הודו לRoniMenashe על ההודעה המועילה:

DoubleD19 (13/02/2017), er4n (12/02/2017), gana2 (14/02/2017), gspot (13/02/2017), HATBF (12/02/2017), Hay (16/02/2017), odedlee (13/02/2017), re-steal (13/02/2017), RedAlert25 (13/02/2017), TheM_Wolf (12/02/2017), ThreeBets (27/03/2017), yosi100 (04/04/2017), zion999 (12/02/2017), אלכס777 (13/02/2017)

11. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    במקור פורסם על ידי RoniMenashe צפה בהודעה

קראתי את ההודעות של החברים פה, וחייב להגיד שהרבה לא באמת מבינים על מה הם מדברים,

איך יכול להיות שמישהו כותב פה שזה לא משחק יכולת, וזה בעצם משחק חוסר יכולת, ואנשים אחרים מסכימים איתו כאילו שזה ראיה שזה משחק מזל....אתם רציניים?
    עצם העובדה שאתה יכול "לשחק רע" במשחק מסויים, הופכת אותו בצורה דיי ברורה למשחק יכולת, מכיוון שאם אין לך יכולת ואתה מפסיד, ההפך הוא שיש לך יכולת ואתה מנצח.
    אני מסכים שבארץ, גם בגלל החוק (או אי החוק) אנשים בעצם מתרגמים את החוסר יכולת הזו למזל או ביש מזל, שזה טעות גדולה, וכל שחקן פוקר שמבין קצת מעבר יודע אותה.

שמישהו דוחף 75 אוף מול AK ופוגע ב5 בפלופ וסוף בא הA, אז הוא קם ואומר איזה ביש מזל היה לי, אבל בתכלס לא היה לו שום ביש מזל הוא פשוט שיחק את היד בצורה מפגרת, אין פה קשר למזל או ביש מזל ואין פה קשר ל"ריבר דפק אותי" ודברים אחרים, לטקסס הולדם יש כללים ברורים איך לשחק אותו בצורה נכונה ואיך לא, יש מגוון רכבי יכולת שפשוט יגרמו לך לשחק יותר טוב מהיריב שלך, גם ביד בודדת וגם לטווח ארוך.
    חשוב לזכור עוד משהו חשוב, טקסס הולדם זה לא שחור או לבן, זה לא נצחתי או הפסדתי, זה שאלה של כמה נצחתי מול כמה הפסדתי, שחקן טוב יפסיד פחות גיטונים משחקן פחות טוב ממנו באותה יד בדיוק, וההפך גם בנצחונות....

לגבי המשפט שלי,
    מגוכך להגיד שהייתי מארגן, בזמן שהמשטרה עצמה יודעת שלא הזמנתי שחקנים, לא התעסקתי עם כסף, ולא ניהלתי את המקום, כולה הייתי דילר\מחלק קלפים בשולחן בטורניר טקסס הולדם, ולטעון שאני מארגן משחקים אסורים זה חוצפה.
    אין לי דרך למשוך את התביעה אחורה, מכיוון שאני לא זה שהגשתי אותה, תובעים אותי, ולא ההפך.

כל המשחקים האחרים שהיו בארץ פשוט לא תופסים במשחק שלי, עד עכשיו שפטו טקסס הולדם בגרסת הקאש שלו, וזה פעם ראשונה שטקסס הולדם נו לימיט טורנירים עומד לשאלת בית המשפט, ואנחנו יודעים שיש הבדלים רבים ומשמעותיים בין טורניר לקאש, וזה מה שנאמר לבית המשפט.
    בנוסף, עצם העובדה שבפעם הראשונה הגיע עד מומחה לטקסס הולדם זה חידוש, עד היום הביאו מומחי סטטיסטיקה או מתמטיקה שלא באמת הכירו או שיחקו במשחק, קצת קשה לשופט באמת להתייחס לזה ברצינות.

ולידעתך כולם, סטס לא בחר להגיע וסטס לא מציג טיעונים לטובת האקדמיה, הוא מדבר באופן כללי על המשחק ומפרט בצורה מעולה יש להגיד, את המשחק, יתרונות, חסרונות, והבדלים, הכל לבקשתי בלבד, ואני יודע שהיה לו קשה להסכים לזה, הוא מעמיד את העסק שלו על הגריל פה, הוא יכול להרוויח מזה, אבל גם יכול להפסיד מזה, והרבה...(וכמו שכולם מבינים הסיכוי שלו להפסיד גבוה מהסיכוי להרוויח)

בכל מקרה, אני מתכוון להמשיך עם זה עד כמה שצריך, אני יודע שאני צודק, רק צריך להוכיח לבית המשפט.

פשוט לא?
    שיהיה לך הרבה בהצלחה

12. המשתמשים הבאים מודים ל TLR על התגובה המועילה:

RoniMenashe (12/02/2017)

13. הסמל האישי של poker_prick
    פול האוס  

מוניטין
    30 (13)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    706
    קיבל תודה 949 פעמים ב417 הודעות

לגבי המשפט שלי,
    מגוכך להגיד שהייתי מארגן, בזמן שהמשטרה עצמה יודעת שלא הזמנתי שחקנים, לא התעסקתי עם כסף, ולא ניהלתי את המקום, כולה הייתי דילר\מחלק קלפים בשולחן בטורניר טקסס הולדם, ולטעון שאני מארגן משחקים אסורים זה חוצפה.

פשוט לא?
    לא שאני מבין משהו במשפטים או בכל דבר אחר בחיים, אבל מהפס"ד הקודם עלה שהשאלה היא לא אם פוקר זה יכולת או לא (גם השופט בעצמו הסכים שבטווח ארוך היכולת גוברת על המזל), אלא האם מפרשים את החוק עבור משחק אחד או עבור טווח ארוך. אותי אישית השופט שכנע שלפי נוסח החוק פוקר לא צריך להיות חוקי בישראל. לא קש ולא טורנירים.

בכל אופן מאחל לך שתצא מזה בקטע של הארגון
    זוג טוב

14. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    21
    במקור פורסם על ידי poker_prick צפה בהודעה
    לא שאני מבין משהו במשפטים או בכל דבר אחר בחיים, אבל מהפס"ד הקודם עלה שהשאלה היא לא אם פוקר זה יכולת או לא (גם השופט בעצמו הסכים שבטווח ארוך היכולת גוברת על המזל), אלא האם מפרשים את החוק עבור משחק אחד או עבור טווח ארוך. אותי אישית השופט שכנע שלפי נוסח החוק פוקר לא צריך להיות חוקי בישראל. לא קש ולא טורנירים.

בכל אופן מאחל לך שתצא מזה בקטע של הארגון
    חשוב לי להבין משהו,
    האם היית נוכח בדיונים של המשפט הקודם?
    האם אתה מכיר את הפרוטוקולים?
    האם אתה מכיר ויודע על מה דובר ואיך?
    או שאתה רק ניזון ממה שהשופט כתב בהחלטה שלו, ומפה אתה אומר "אותי השופט שכנע?"

אז לידיעתך, וכאחד שמכיר את הפרטים קצת יותר לעומק, תרשה לי לתקן אותך בכמה וכמה מקומות,
    קודם כל, אין חוק נגד טקסס הולדם, אין דבר כזה, לא היה ולדעתי גם לא יהיה, יש חוק כללי שמדבר על משחקים אסורים ומה המשמעות של משחק אסור (משחק שרכיב המזל גובר על רכיב היכולת).
    השאלה היא האם זה משחק שרכיב היכולת גובר על רכיב המזל, זו השאלה היחידה שנשאלת פה, ואין שאלה אחרת....
    יש כמה תת-שאלות, שדרכם בית המשפט צריך להגיע להחלטה האם מדובר במשחק אסור או לא (רכיב יכולת גובר על רכיב המזל...)

אחת מתתי השאלות האלו היא האם מדובר במשחק לטווח קצר או משחק לטווח ארוך, הכוונה היא, האם לשפוט את הטקסס הולדם לפי משחקון בודד אחד או על פי סדרה של משחקונים.
    והאם הזה פשוט מאד, נכון לעכשיו בית המשפט חושב שזה שאלה של משחקון בודד בלבד, למה? לדעתי בגלל שמעולם לא הסבירו לבית המשפט את משמעות הטקסס הולדם, וגם בגלל שמעולם טקסס הולדם בגרסת הטורנירים שלו לא עלתה לשאלה בכלל, עד היום נשפטו רק משחקי קאש, ששם יש לך באמת אפשרות חוקית לקום וללכת אחרי משחקון בודד אחד...

חשוב לדעת שמאז הפסיקה האחרונה נגד הטקסס הולדם קבלנו את משפט רפי אמית, שבתכלס טוב למשפט שלי, וגם קבלנו את עניין המחשב שניצח את המקצוענים, וזה תוספת כח משמעותית למשפט שלי, במיוחד לאור העובדה שהמשפט שלי עוד מראש שונה מהאחרים, בגלל שהוא טורניר ולא קאש ובעוד כמה מקומות.

נ.ב.
    אף אחד לא טוען שאין מזל בטקסס הולדם, בכל הגרסאות שלו.
    בהחלט יש מזל, ובהחלט הוא משפיע לפעמים לטוב ולרע, אבל בטווח הארוך, ואפילו בטווח הקצר במידה מסויימת, יש חשיבות גבוהה יותר ליכולות של השחקן, והכשרון שלו למקסם רווחים או למזער הפסדים.

15. 2 המשתמשים הבאים הודו לRoniMenashe על ההודעה המועילה:

re-steal (13/02/2017), ThreeBets (27/03/2017)

16. הסמל האישי של re-steal
    זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    42
    קיבל תודה 6 פעמים ב4 הודעות
    [QUOTE=RoniMenashe;668020]

אכן עצוב לקרוא את התגובות פה ובכתבה עצמה של אנשים עם חוסר הבנה טוטלי של המשחק..
    כמה נקודות לחשיבה לצופים ואולי לבית המשפט:
    1. איך יכול להיות שבשאר העולם המפותח פוקר כן חוקי ומאושר ע"י בתי משפט כמשחק של יכולת. (ברוב המדינות באירופה ובארה"ב)
    2. ישנם עשרות אלפי שחקנים מקצוענים בעולם שמתפרנסים מפוקר ורשומים ברשויות לצורכי מס. (לייב ואונליין)
    3. ניתן להוכיח באינטרט דיי בקלות רווחיות במובהקות סטטיסטית של שחקנים טובים.
    בקשר למשפט..
    נראה לי שבנוסף לכל ההוכחות המקצועיות לגבי היכולת של המשחק לא פחות חשוב הוא היכולת המשפטית!
    לצערי במדינתנו כבר הוכח שההחלטות נקבעות באופן שרירותי לגבי הטיעונים ולפי אינטרסים אלא אם כן יש לך עו"ד טוב
    ופה צריך כריש רציני!!
    הם יכולים לקבוע מה שבא להם וכבר עשו זאת בעבר אלא אם כן תצליח לכופף אותם משפטית ולהעמיד אותם במצב שהוא בלתי קביל משפטית.

לדעתי כל מהלך כזה הוא מבורך ואולי יום אחד נראה את האור...
    מחזיקים לך אצבעות... המון בהצלחה.

17. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79

האם אנחנו הולכים לחוקיות הפוקר בארץ?

חשוב לי להבין משהו,
    האם היית נוכח בדיונים של המשפט הקודם?
    האם אתה מכיר את הפרוטוקולים?
    האם אתה מכיר ויודע על מה דובר ואיך?
    או שאתה רק ניזון ממה שהשופט כתב בהחלטה שלו, ומפה אתה אומר "אותי השופט שכנע?"

אז לידיעתך, וכאחד שמכיר את הפרטים קצת יותר לעומק, תרשה לי לתקן אותך בכמה וכמה מקומות,
    קודם כל, אין חוק נגד טקסס הולדם, אין דבר כזה, לא היה ולדעתי גם לא יהיה, יש חוק כללי שמדבר על משחקים אסורים ומה המשמעות של משחק אסור (משחק שרכיב המזל גובר על רכיב היכולת).
    השאלה היא האם זה משחק שרכיב היכולת גובר על רכיב המזל, זו השאלה היחידה שנשאלת פה, ואין שאלה אחרת....
    יש כמה תת-שאלות, שדרכם בית המשפט צריך להגיע להחלטה האם מדובר במשחק אסור או לא (רכיב יכולת גובר על רכיב המזל...)

אחת מתתי השאלות האלו היא האם מדובר במשחק לטווח קצר או משחק לטווח ארוך, הכוונה היא, האם לשפוט את הטקסס הולדם לפי משחקון בודד אחד או על פי סדרה של משחקונים.
    והאם הזה פשוט מאד, נכון לעכשיו בית המשפט חושב שזה שאלה של משחקון בודד בלבד, למה? לדעתי בגלל שמעולם לא הסבירו לבית המשפט את משמעות הטקסס הולדם, וגם בגלל שמעולם טקסס הולדם בגרסת הטורנירים שלו לא עלתה לשאלה בכלל, עד היום נשפטו רק משחקי קאש, ששם יש לך באמת אפשרות חוקית לקום וללכת אחרי משחקון בודד אחד...

חשוב לדעת שמאז הפסיקה האחרונה נגד הטקסס הולדם קבלנו את משפט רפי אמית, שבתכלס טוב למשפט שלי, וגם קבלנו את עניין המחשב שניצח את המקצוענים, וזה תוספת כח משמעותית למשפט שלי, במיוחד לאור העובדה שהמשפט שלי עוד מראש שונה מהאחרים, בגלל שהוא טורניר ולא קאש ובעוד כמה מקומות.

נ.ב.
    אף אחד לא טוען שאין מזל בטקסס הולדם, בכל הגרסאות שלו.
    בהחלט יש מזל, ובהחלט הוא משפיע לפעמים לטוב ולרע, אבל בטווח הארוך, ואפילו בטווח הקצר במידה מסויימת, יש חשיבות גבוהה יותר ליכולות של השחקן, והכשרון שלו למקסם רווחים או למזער הפסדים.
    רוני, שאלת תם
    כיוון שהדיון הוא רכיב המזל מול רכיב היכולת, האם אי אפשר לבדוק זאת על ידי שימוש בבוט סביר, לתת לשני בוטים זהים לשחק אחד מול השני כמות כלשהי של ידיים, כיוון שהיכולות שלהם בוודאות זהה אז ככל שהמזל הוא רכיב יותר נמוך כך התוצאות שלהם צריכות להיות יותר דומות
    אחכ לתת לאותו בוט לשחק מול בוט שעושה פעולות רנדומליות לגמרי ולראות כמה הוא מנצח

נערך לאחרונה על ידי TLR; 13/02/2017 ב 08:03.

18. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    21
    במקור פורסם על ידי TLR צפה בהודעה
    רוני, שאלת תם
    כיוון שהדיון הוא רכיב המזל מול רכיב היכולת, האם אי אפשר לבדוק זאת על ידי שימוש בבוט סביר, לתת לשני בוטים זהים לשחק אחד מול השני כמות כלשהי של ידיים, כיוון שהיכולות שלהם בוודאות זהה אז ככל שהמזל הוא רכיב יותר נמוך כך התוצאות שלהם צריכות להיות יותר דומות
    אחכ לתת לאותו בוט לשחק מול בוט שעושה פעולות רנדומליות לגמרי ולראות כמה הוא מנצח

אולי, אבל אין אמצעים לעשות דבר כזה.
    מצד אחד צריך נאשם (אני במקרה הזה) שיש לו תזרים מזומנים בלתי נגמר, שיביא מומחים שיבצעו את המחקר הזה, ואז יציעו אותו לבית המשפט. (ואין לי את זה כמובן)
    אתה לא יכול להציג לבית המשפט מה שבא לך, צריך שיהיה דברים רציניים, מחקרים וכדומה, וצריך להעמיד לרשות בית המשפט ולרשות התביעה את האפשרות לחקור את מבצע המחקר, לשאול אותו שאלות ולהבין מי נגד מי...

סתם להציג משחק של בוטים או כתבה בYNET זה לא כביל בבית המשפט.

19. המשתמשים הבאים מודים ל RoniMenashe על התגובה המועילה:

TLR (13/02/2017)

20. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    21
    [QUOTE=re-steal;668030]

אכן עצוב לקרוא את התגובות פה ובכתבה עצמה של אנשים עם חוסר הבנה טוטלי של המשחק..
    כמה נקודות לחשיבה לצופים ואולי לבית המשפט:
    1. איך יכול להיות שבשאר העולם המפותח פוקר כן חוקי ומאושר ע"י בתי משפט כמשחק של יכולת. (ברוב המדינות באירופה ובארה"ב)
    2. ישנם עשרות אלפי שחקנים מקצוענים בעולם שמתפרנסים מפוקר ורשומים ברשויות לצורכי מס. (לייב ואונליין)
    3. ניתן להוכיח באינטרט דיי בקלות רווחיות במובהקות סטטיסטית של שחקנים טובים.
    בקשר למשפט..
    נראה לי שבנוסף לכל ההוכחות המקצועיות לגבי היכולת של המשחק לא פחות חשוב הוא היכולת המשפטית!
    לצערי במדינתנו כבר הוכח שההחלטות נקבעות באופן שרירותי לגבי הטיעונים ולפי אינטרסים אלא אם כן יש לך עו"ד טוב
    ופה צריך כריש רציני!!
    הם יכולים לקבוע מה שבא להם וכבר עשו זאת בעבר אלא אם כן תצליח לכופף אותם משפטית ולהעמיד אותם במצב שהוא בלתי קביל משפטית.

לדעתי כל מהלך כזה הוא מבורך ואולי יום אחד נראה את האור...
    מחזיקים לך אצבעות... המון בהצלחה.
    בגדול מסכים איתך,
    אבל כאשר אתה מציג לבית המשפט עובדות ומספרים מוכחים, לא בטוח שאתה צריך להביא כריש במקום עורך דין.
    אתה צריך להביא עורך דין שמבין את התהליכים, ויודע לשחק בין הנקודות, זה הכל.

ושוב, זה מתחבר לעובדה שבשביל עורך דין מהשורה הראשונה אני הייתי צריך להביא 100-200 אלף שקל.....
    ואין לי את הסכומים האלה.

אני בונה על שופטים טובים וישרים, כאשר הם יראו את העובדות וישמעו את העדויות, לא תהיה להם ברירה והם יהיו חייבים לקבל את ההחלטה הנכונה.
    ותמיד יש לי את האפשרות לערער.

21. המשתמשים הבאים מודים ל RoniMenashe על התגובה המועילה:

re-steal (13/02/2017)

22. רביעייה  

מוניטין
    111 (13)
    הודה
    933
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב753 הודעות
    קודם כל מאחל לך הצלחה בהליך המשפטי.
    מציע לך לנשום עמוק ולחשוב טוב טוב מה אתה רוצה שיקרה בסוף התהליך ואל תהיה מושפע מכל מיני אינטרסנטים ואנשים שמקדמים מטרה זו או אחרת כספית או רעיונית.
    עם כל הכבוד לבקיאות שלך ולהבנה שלך בפוקר ו\או במשפטים ו\אן בסיכויי הזכייה כדאי שתפנים כמה עובדות ואולי תעשה קצת חושבים מחדש על מה אתה רוצה שיקרה בסוף התהליך:
    1.התיק שלך הוא מדינת ישראל נגד רוני מנשה. אתה כרגע מתמודד מול "מדינה שלמה" מבחינת סדרי עדיפויות,שיקולים זרים,אינטרסים והמון כסף שמעורה מכל מיני גופים אחרים כמו טוטו לוטו ועוד.
    2.היה ותזכה ב"טעות" בסיום הליך משפטי בגין הטענות המשפטיות שאתה מעלה ולא בגין פשרה או מחמת הספק או כל קומבינה אחרת כדי להוריד את התיק מסדר היום ביום שאחרי תחת כל עץ רענן ניתן להקים פארטיה כי זה עיסוק חוקי והרי לא סביר שהמדינה תתן לזה לקרות.
    3.גם אם תזכה המדינה מן הסתם תערער ותעמיד כל מומחה שנדרש כדי להוכיח כי הפסיקה שגויה וגם אם בסופו של תהליך זה יקרה ביום שאחרי יחוקק חוק שמונע משחק מסיבה אחרת (ראינו כבר פלופים כאלה במסים שאחרי פסיקה של עליון שונה החוק לצרכי המדינה).
    4.משיקולי עלות תועלת כדאי לך מן הסתם להביא בחשבון את העלויות הכרוכות בניהול משפט שכזה ולשקול בכובד ראש פשרה מיטיבה כזו או אחרת שתתאים לצרכים העתידיים שלך.
    5.גם העובדה שאתה טוען שהפסיקה של אמית היא "לטובתך" אז אם תשים לב לניסוחים בפסק הדין תראה שוב שהשופט מסייג את כל מה שהוא אמר למקרה הספציפי הזה בלבד ולא יחול על כלל המקרים.
    6.הכלים המשפטיים הנדרשים לצורך הוכחה מדעית כזו או אחרת הינם אנשי סטטיסטיקה ומתמטיקה וכו' ובהחלט לא אנשי פוקר אעפ"י שהם יוכלו להסביר את חוקי המשחק טוב יותר ולמה הם חושבים שזה משחק של יכולת ולא מזל.
    7.נדרשת הוכחה מדעית שמרכיב המזל גדול ממרכיב היכולת ,לא יודע כיצד ניתן לכמת באחוזים שזה מעל 50 אחוז לדוגמה 50.17 או 50.003 ועל זה בסופו של דבר יקום ויפול דבר מבחינה משפטית כי זו לשון החוק.
    8.שוב אחזור על הפתיחה,אל תיתן לעורכי דין או לאנשי מקצוע אחרים לשכנע אותך שיש לך קייס טוב ביד ולרוץ עם זה עד הסוף.לאדם מהשורה אין כנראה את היכולת לנצח את המערכת מבחינה משפטית בסוגיה הכללית (בניגוד לתיק ספציפי כזה או אחר).

23. 8 המשתמשים הבאים הודו לישראל על ההודעה המועילה:

er4n (13/02/2017), gspot (13/02/2017), happywithJJ (14/02/2017), Jack Pozzie (13/02/2017), poket99 (14/02/2017), RedAlert25 (13/02/2017), TheM_Wolf (13/02/2017), ThreeBets (27/03/2017)

24. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    מאחל לך הרבה בהצלחה, לדעתי זה קצת תמים לחשוב שאם אתה צודק (וברור שאתה צודק), אתה תזכה. קשה לי לראות איך המערכת תתקפל ולא משנה כמה הוכחות תציג, זה לא מדע מדויק זה משפטים ואם המערכת לא רוצה שיהיה פה תקדים לא יהיה. מקווה שתצא בזול מכל הסיפור.
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

25. המשתמשים הבאים מודים ל gspot על התגובה המועילה:

happywithJJ (14/02/2017)

26. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    21
    במקור פורסם על ידי ישראל צפה בהודעה
    קודם כל מאחל לך הצלחה בהליך המשפטי.
    מציע לך לנשום עמוק ולחשוב טוב טוב מה אתה רוצה שיקרה בסוף התהליך ואל תהיה מושפע מכל מיני אינטרסנטים ואנשים שמקדמים מטרה זו או אחרת כספית או רעיונית.
    עם כל הכבוד לבקיאות שלך ולהבנה שלך בפוקר ו\או במשפטים ו\אן בסיכויי הזכייה כדאי שתפנים כמה עובדות ואולי תעשה קצת חושבים מחדש על מה אתה רוצה שיקרה בסוף התהליך:
    1.התיק שלך הוא מדינת ישראל נגד רוני מנשה. אתה כרגע מתמודד מול "מדינה שלמה" מבחינת סדרי עדיפויות,שיקולים זרים,אינטרסים והמון כסף שמעורה מכל מיני גופים אחרים כמו טוטו לוטו ועוד.
    2.היה ותזכה ב"טעות" בסיום הליך משפטי בגין הטענות המשפטיות שאתה מעלה ולא בגין פשרה או מחמת הספק או כל קומבינה אחרת כדי להוריד את התיק מסדר היום ביום שאחרי תחת כל עץ רענן ניתן להקים פארטיה כי זה עיסוק חוקי והרי לא סביר שהמדינה תתן לזה לקרות.
    3.גם אם תזכה המדינה מן הסתם תערער ותעמיד כל מומחה שנדרש כדי להוכיח כי הפסיקה שגויה וגם אם בסופו של תהליך זה יקרה ביום שאחרי יחוקק חוק שמונע משחק מסיבה אחרת (ראינו כבר פלופים כאלה במסים שאחרי פסיקה של עליון שונה החוק לצרכי המדינה).
    4.משיקולי עלות תועלת כדאי לך מן הסתם להביא בחשבון את העלויות הכרוכות בניהול משפט שכזה ולשקול בכובד ראש פשרה מיטיבה כזו או אחרת שתתאים לצרכים העתידיים שלך.
    5.גם העובדה שאתה טוען שהפסיקה של אמית היא "לטובתך" אז אם תשים לב לניסוחים בפסק הדין תראה שוב שהשופט מסייג את כל מה שהוא אמר למקרה הספציפי הזה בלבד ולא יחול על כלל המקרים.
    6.הכלים המשפטיים הנדרשים לצורך הוכחה מדעית כזו או אחרת הינם אנשי סטטיסטיקה ומתמטיקה וכו' ובהחלט לא אנשי פוקר אעפ"י שהם יוכלו להסביר את חוקי המשחק טוב יותר ולמה הם חושבים שזה משחק של יכולת ולא מזל.
    7.נדרשת הוכחה מדעית שמרכיב המזל גדול ממרכיב היכולת ,לא יודע כיצד ניתן לכמת באחוזים שזה מעל 50 אחוז לדוגמה 50.17 או 50.003 ועל זה בסופו של דבר יקום ויפול דבר מבחינה משפטית כי זו לשון החוק.
    8.שוב אחזור על הפתיחה,אל תיתן לעורכי דין או לאנשי מקצוע אחרים לשכנע אותך שיש לך קייס טוב ביד ולרוץ עם זה עד הסוף.לאדם מהשורה אין כנראה את היכולת לנצח את המערכת מבחינה משפטית בסוגיה הכללית (בניגוד לתיק ספציפי כזה או אחר).
    תודה ישראל על התגובה העניינית, מעריך זאת מאד.

רק ברשותך אגיב לחלק מהם,

1 - התיק שלי הוא מדינת ישראל נגד רוני מנשה בגלל שזה הפורמליות של העניין, ברור לך ולי שהמדינה לא באמת נגדי, ואין לה משהו אישי נגדי, עברתי על החוק לדעתם וככה זה מופיע כאשר הפרקליטות תובעות אותך....זה אולי נראה מפחיד, אבל זה לא.

2 - אני לא מושפע בשיקולים זרים, ההפך הוא הנכון, הם מושפעים ממני, אני בהחלט יכול להגיד לך שכל מי שאמרתי לו שאני מתכוון ללכת למשפט, אמר לי שאני עושה מהלך מפגר ושאני צריך לקבל את העסקה, וזה כולל כל מי שציינת בהודעה (או שרמזת אפילו).

3 - לא בטוח שיש למדינה מומחה שיכול לסתור את העובדות האלה, אם היה היו כבר מביאים, מעולם לא הביאו, גם לא במשפטים קודמים.

4 - אם באמת אזכה בשלום, לדעתי המדינה לא תערער למחוזי, מכיוון שפסיקה של מחוזי "תפריע" לה יותר מפסיקה של שלום.

5 - הניסוחים במשפט רפי אמית באמת עשו הבדלה בין משפט פלילי ומשפט מיסוי, אבל....האם זה נשמע לנו הגיוני? לי לא.

6 - הכלים המשפטיים שצריך בשביל להוכיח שזה משחק יכולת זה שילוב של כל מה שאתה אומר, גם וגם וגם , זה לא זה או זה או זה.....

27. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    21
    במקור פורסם על ידי gspot צפה בהודעה
    מאחל לך הרבה בהצלחה, לדעתי זה קצת תמים לחשוב שאם אתה צודק (וברור שאתה צודק), אתה תזכה. קשה לי לראות איך המערכת תתקפל ולא משנה כמה הוכחות תציג, זה לא מדע מדויק זה משפטים ואם המערכת לא רוצה שיהיה פה תקדים לא יהיה. מקווה שתצא בזול מכל הסיפור.
    בגדול, אתה צודק

אני תמים אולי, ומנסה להציג לבית המשפט עובדות שיהיה קשה לו לסתור, עדיין מדובר בבית משפט ושופט ולא בשיקול של ממשלת ישראל,
    ישראל הרשמית לא מתערבת בבתי המשפט (לפחות כך אני רוצה להאמין) ולכן מדובר פה בשיקול דעתו של שופט כזה או אחר, ואם אציג בפניו את כל העובדות, מספרים וטענות, בצורה הטובה ביותר, זה לבד שווה את הנסיון לדעתי

יותר מ500 אלף שחקני פוקר יש במדינה, ברמות שונות, למה לשם על כל אחד מהם תג של עבריין?

28. הסמל האישי של SnowRoll
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    56 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,486
    קיבל תודה 1,266 פעמים ב563 הודעות
    @RoniMenashe אם אין לך התנגדות, תרשום לנו את מספר ההליך שנוכל לעקוב.

שתי הערות קטנות - כל ראיה היא קבילה בבימ"ש, גם בוטים ואפילו כתבות מוויינט. בהמשך - בימ"ש נותן לכל ראיה את המשקל שלה.
    @ישראל לגבי סעיף 7 שלך - לא מספיק אם תראה 51% יכולת.
    בהצלחה!

29. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    21
    במקור פורסם על ידי SnowRoll צפה בהודעה
    @RoniMenashe אם אין לך התנגדות, תרשום לנו את מספר ההליך שנוכל לעקוב.

שתי הערות קטנות - כל ראיה היא קבילה בבימ"ש, גם בוטים ואפילו כתבות מוויינט. בהמשך - בימ"ש נותן לכל ראיה את המשקל שלה.
    @ישראל לגבי סעיף 7 שלך - לא מספיק אם תראה 51% יכולת.
    בהצלחה!
    מה הכוונה מספר ההליך?

וברור שאפשר להציג הכל בבית המשפט, ובית המשפט יחליט כמה משקל לתת לזה.
    הכוונה שלי כמובן היתה שאין לזה משקל גדול, אפילו משקל נוצה....

ומה הכוונה שלך שלא מספיק להציג 51% יכולת?

עמוד 2 מתוך 16 ראשוןראשון 1 2 3 12 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 15/02/2017, 13:46
  2. סיכום טורניר הפוקר-ספורטיבי הראשון בארץ, שהיה טורניר הדס-אפ.
    על ידי Stasia42 בפורום איגוד הפוקר הישראלי
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 04/01/2014, 21:43
  3. מי שחקן הפוקר הכי טוב בארץ?
    על ידי ראובן123 בפורום משחקי פוקר חבריים
    תגובות: 26
    הודעה אחרונה: 29/07/2013, 16:17
  4. תגובות: 107
    הודעה אחרונה: 10/03/2012, 20:58

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog