משחק לייב, אולאין/פולד?

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 21
  1. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות

משחק לייב, אולאין/פולד?

משחק לייב בליינדים 10-10,

אני יושב BB (מאנסטר)
    5 לימפים, הSB ואני מצ'קצ'קים, פלוף .
    כולם בצ'ק, טרן ...אני מהמר בגובה הקופה 70 ,פולדים עד לדילר
    הדילר חוזר 70+300 הוא יושב עם עוד 500 מאחורה ואני מכסה.
    הדילר חתיכת דג חסר היגיון יכול להיות שפשוט משעמם לו והוא החליט
    לבלף בלי סיבה יכול להיות שהוא ישב עם סט/זוגות בפלוף והחליט לעשות סלוופלי מפגר, באמת שכל מהלך הזוי אפשרי כאן.
    בבורד כל כך רטוב אני לא רואה אפשרות להשוות. או אולאין או פולד,ושוב האפשרות
    שהוא טוב אותי רלוונטית מאוד כמובן שהוא יכול להיות גם כל דרוו ולעיתים אפילו בלוף בלי האוט...השאלה אם באמת יש צורך להסתכן ולדחוף אולאין 800 ש"ח בזמן שאני מושקע 80 ש"ח בקופה של 170.

2. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,032 פעמים ב1,024 הודעות
    300+70 נשמע כמו אובר בט לא? זה נראה שהוא לא רוצה אפילו שתשווה לו, והרי לא הפגנת כח ביד, יכל להיות לך באותה מידה 10,9.
    גם ה3 בטרן הוא חתיכת בלנק, ואני לא רואה (אלא אם כן הוא החזיק זוג 3) סיבה בשבילו לעשות כזה אובר רי רייז גם אם הוא בדיוק פגע בסט 3 (שבעל סבירות נמוכה מתמטית מאחר ושני 3 כבר בחוץ)
    לפי דעתי, בהתחשב בזה שאמרת שהוא דג, וראיתי מהלכים כאלה בעבר, אני שם אותו על סוג של קומבינציה עם קינג - KQ,KJ ואפילו KA שראה פרק בהיי סטקס שעשו סלו פליי וחשב לעצמו שזה בורד מתאים בשביל זה. אני פחות שם אותו על דרו בטרן כי באופיים של דגים הם לא חוזרים בטרן עם מונסטר דרו אלא בפלופ (אבל זה שוב עניין של מה יותר סביר)

לעניין הדחיפה של 800 ש"ח כשאתה מושקע 80 - זה כבר יותר מתמטיקה וחילקתי את זה לפי סבירות:

סביר מאד- א)במידה ויש לו זוג אחד של קינג עם קיקר כלשהו יש לו בערך 18% לנצח אותך - הסבירות שיעשה קול לאול אין (אם הוא אכן דג רציני) בערך 50%
    סביר פחות - ב) אם בכל זאת יש לו מונסטר דרו יש לו בערך 30% לנצח אותך - הסבירות שיעשה קול לאול אין (שוב אותה הנחה) - בערך 65%
    סביר הרבה פחות- ג) אם יש לו זוגות K8,סט 3, או שיחק סלו פליי זוג גבוהה ופגע בסט יש לו 90% לנצח אותך. - הסבירות שיעשה קול לאול אין - 95%

לפי החישוב שלי (שהוא הנחתי ביסודו) רב הסיכויים שאם תכניס את הכסף פנימה תקבל קול מידיים יותר נחותות ממך מאשר מידיים טובות ממך - לכן:

אול אין!!!!!

3. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    כמה הוא פאסיבי?
    אם הוא יחסית פאסיבי שחרר את היד הוא טוב עלייך.
    לא חושב שהוא ישווה לך אול אין עם יד שמפסידה לך (הזוגות היחידים שאתה טוב עליהם הם 3-8 הלא סבירים).
    והוא לא AK או KQ ולכן הוליו ריינג' נוטה בחוזקה כלפי מעלה.
    על בסיס היכרות קול/פולד נוטה לפולד. גיי ספוט אגב.
    אגב מה זה דג שפשוט בוחר לבלף? ציין ידיים שלו שהגיעו לשואודאון. להגיד דג שיכול לבחור לבלף בכל רגע זה לא נכון ולא מדויק.
    נערך לאחרונה על ידי Raistlin; 22/10/2010 ב 22:47.
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

4. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    במקור פורסם על ידי NadavPeter צפה בהודעה
    כמה הוא פאסיבי?
    לא חושב שהוא ישווה לך אול אין עם יד שמפסידה לך (הזוגות היחידים שאתה טוב עליהם הם 3-8 הלא סבירים).
    נדב, אמרתי את מה שאמרתי כי כבר קיבלתי בפארטיה השוואות על בורדים דומים במולטי ווי פוט כשאני מחזיק בסט, ולפחות אחד היריבים שלי מחזיק זוג גבוה,קיקר גבוה-בינוני ששוחק בפאסיביות

5. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    נדב, אמרתי את מה שאמרתי כי כבר קיבלתי בפארטיה השוואות על בורדים דומים במולטי ווי פוט כשאני מחזיק בסט, ולפחות אחד היריבים שלי מחזיק זוג גבוה,קיקר גבוה-בינוני ששוחק בפאסיביות
    אם הוא עשה לך רייז הוא לא שיחק בפאסיביות אלא באגרסיביות.
    ואם אתה מתכוון לפאסיביות פריפלופ אז זה פחות מעניין כי מה שחשוב זה איך הוא משחק פוסטפלופ.
    בכל מקרה כל החלק המתמטי של הפוסט שלך תלוש מהמציאות ככה שאין לי יותר מדי מה לאמר עליו.

בנוגע לעם מה היריב יכול לעשות לנו רייז - עם הרבה דברים , אבל OP שואל על דחיפה ולכן עניתי על דחיפה בעיקר, מכיוון שאנחנו לא אוהבים את היד שלנו וגם לא חצי מהדק בריבר (כיוון שהבחור שעשה רייז עם טווח רחב לפי גיבורנו) אני חושב שאם אנחנו דוחפים משלמות לנו רק ידיים טובות יותר ואנחנו מעיפים את הבלופים שלו , ויש הרבה ידיים שליריב יהיו עדיין הרבה ווינרים אם הוא משווה לנו . את ההחלטה לאיפה זה הולך רק הגיבור יכול לעשות תוך כדי ההתרשמות במשחק, אם זה בחור ממוצע בפארטייה אני מעדיף כאן פולד כי היד שלך לא מנצחת כלום בוליו ריינג'.

ושכחתי לציין שאנחנו גם לא אוהבים קול ואז קול שוב בריבר כי זה שם אותנו בספוט ממש מסריח. אבל זה תלוי ביריב.
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

6. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    ספוט לא פשוט, אם יש איזושהי היסטוריה על איך נבל שיחק בעבר ידיים חזקות פוסט פלופ ואיך שיחק דרואים- יכול מאוד לעזור. הקושי הגדול של היד הזאת הוא שאנחנו לגמרי באפלה- לימפד פוט (לנבל יכול להיות כמעט ATC), ללא רידים איך נבל משחק פוסט פלופ ידיים חזקות/דרואים, ללא מידע מה אומר הסייזינג הדי חריג של נבל..
    לפי המידע שנתת, אם לא ראינו את נבל נוהג באגרסיביות פוסט פלופ כבלוף/סמי בלוף, לטעמי עדיף פולד כאן.

כן, יש סיכוי שנבל עם דרו/קומבו דרו, אך הרבה פעמים אתה תמצא את עצמך כמעט מת מול סט/זוגות גבוהים יותר. ללא ריד ספציפי שנבל נוטה לשחק באגרסיביות יתר דרואים, עדיף לטעמי לתת לו קרדיט למהלך החזק שהוא עשה (הכניס יותר משליש מהסטאק שלו בטרן כרייז לשחקן טוב), לקפל, ולחכות לספוט שנדע קצת יותר טוב הכין אנחנו נמצאים.

7. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    כמה הוא פאסיבי?
    אגב מה זה דג שפשוט בוחר לבלף? ציין ידיים שלו שהגיעו לשואודאון. להגיד דג שיכול לבחור לבלף בכל רגע זה לא נכון ולא מדויק.
    היית לו יד שהתנהלה באותו סגנון נגדי...פלוף כולם בצ'ק על בורד 3-9-J רייבו, טרן K
    הBB הרים 50 על קופה 60 היית השוואה אחת נבל פיש מהCO חוזר 50+250 פולדים והוא מראה 2-4סוט (בלי ריצה או ראנר ראנר לצבע),אם לזה לא קוראים בלוף בלי היגיון אז אני לא יודע מה זה בלוף בלי היגיון.
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 22/10/2010 ב 23:30.

8. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    היית לו יד שהתנהלה באותו סגנון נגדי...פלוף כולם בצ'ק על בורד 3-9-J רייבו, טרן K
    הBB הרים 50 על קופה 60 היית השוואה אחת נבל פיש מהCO חוזר 50+250 פולדים והוא מראה 2-4סוט (בלי ריצה או ראנר ראנר לצבע),אם לזה לא קוראים בלוף בלי היגיון אז אני לא יודע מה זה בלוף בלי היגיון.
    נגדך או נגד מישהו אחר?
    ....

anyway dont go broke in anunraised pot

9. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    קיבל תודה 250 פעמים ב167 הודעות
    מבחינה מתמטית לדעתי יש לך יותר מ50% אקוויטי מול הטווח שלו. מה שאומר שהשוואה היא EV+. השאלה האם אתה רוצה לסכן 800 שקל בספוט של EV+ לא גבוהה במיוחד. או לחכות לספוט טוב יותר.
    עריכה: חשבתי על זה קצת והגעתי למסכנה שאתה מפסיד רק לT8 K3 K8 KT וסט 3 שמאוד לא סביר.
    ככה שרוב הטווח שלו מורכב מקומבו דרוז או סתם דרוז. וכמובן יש לו גם קצת אוויר בטווח. מה שאומר שמול הטווח שלו יש לך כ65%.
    אבל כשאתה דוחף הוא לא ישווה לך עם אוויר. אז מול הקולינג ריינג' יש לך בערך 50%. מה שאומר שהשוואה היא EV+.
    אבל קשה לשפוט בלי היכרות עם השחקן. כי אני מכיר שחקנים שעושים לימפ מהדולי עם JJ אבל מתאבדים עם KJ - טופ פייר כי חושבים שהם נאטס.
    נערך לאחרונה על ידי AAup; 23/10/2010 ב 01:20.
    נשרף הים

10. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    אם הוא עשה לך רייז הוא לא שיחק בפאסיביות אלא באגרסיביות.
    ואם אתה מתכוון לפאסיביות פריפלופ אז זה פחות מעניין כי מה שחשוב זה איך הוא משחק פוסטפלופ.
    בכל מקרה כל החלק המתמטי של הפוסט שלך תלוש מהמציאות ככה שאין לי יותר מדי מה לאמר עליו.

בנוגע לעם מה היריב יכול לעשות לנו רייז - עם הרבה דברים , אבל OP שואל על דחיפה ולכן עניתי על דחיפה בעיקר, מכיוון שאנחנו לא אוהבים את היד שלנו וגם לא חצי מהדק בריבר (כיוון שהבחור שעשה רייז עם טווח רחב לפי גיבורנו) אני חושב שאם אנחנו דוחפים משלמות לנו רק ידיים טובות יותר ואנחנו מעיפים את הבלופים שלו , ויש הרבה ידיים שליריב יהיו עדיין הרבה ווינרים אם הוא משווה לנו . את ההחלטה לאיפה זה הולך רק הגיבור יכול לעשות תוך כדי ההתרשמות במשחק, אם זה בחור ממוצע בפארטייה אני מעדיף כאן פולד כי היד שלך לא מנצחת כלום בוליו ריינג'.

ושכחתי לציין שאנחנו גם לא אוהבים קול ואז קול שוב בריבר כי זה שם אותנו בספוט ממש מסריח. אבל זה תלוי ביריב.
    נדב, אני לא מכיר אותך ולא יודע אם החלק הארי של המשחק שלך הוא באינטרנט או בלייב, אבל בגלל שאני בעיקר משחק בלייב ואני גם חושב שבלייב אני די טוב, אני חושב שהרבה יותר פעמים אתה תראה כאן ידיים חלשות יותר שמרימות רי רייז בטרן מאשר חזקות. כבר יותר מדי פעמים ראיתי סלו פליי מוזר עם אס קינג או קינג קווין שרוצה לבדוק איפה הוא עומד בטרן ועושה את זה עם אובר בט כמו שהירו קיבל.
    באינטרנט, שם השחקנים ברמה טיפה יותר גבוהה, אני מסכים איתך שאין טעם לסכן פה קופה שלמה, אבל טווח ההשוואות של אנשים ממוצעים מפארטיה גבוה לעין ערוך מטווח ההשוואות של שחקני אינטרנט לדחיפות אול אין.
    המון פעמים, שיחקתי טייט להחריד בפארטיות, וכשקיבלתי סט הרימו מעלי, נכנסתי אול אין שזה אובר בט מטורף (נגיד הרימו עלי 150 ואני נכנסתי עוד 600) וקיבלתי קול משני אנשים, שאחד עם דרו ואחד עם טופ פייר וקיקר טוב, זה משחק מעולם אחר ממה שחברי הפורום שמשחקים נגד פילד טוב יותר רגילים אליו בדר"כ.

אני גם חושב, שקול פה הוא נוראי, כי כמעט ואין לי ספק שוילאן יכנס אול אין בריבר, ואז איבדת את כל הFE שהיה לך על וילאן במידה והיה לו סוג של דרו.

אני עדיין חושב שאול אין זה המהלך הנכון, מבין את מי שאומר פולד, אבל בחיים - בחיים! לא רואה פה קול.
    נערך לאחרונה על ידי dodly123; 23/10/2010 ב 02:09.

11. המשתמשים הבאים מודים ל dodly123 על התגובה המועילה:

guyfold (01/11/2011)

12. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    נדב, אני לא מכיר אותך ולא יודע אם החלק הארי של המשחק שלך הוא באינטרנט או בלייב, אבל בגלל שאני בעיקר משחק בלייב ואני גם חושב שבלייב אני די טוב, אני חושב שהרבה יותר פעמים אתה תראה כאן ידיים חלשות יותר שמרימות רי רייז בטרן מאשר חזקות. כבר יותר מדי פעמים ראיתי סלו פליי מוזר עם אס קינג או קינג קווין שרוצה לבדוק איפה הוא עומד בטרן ועושה את זה עם אובר בט כמו שהירו קיבל.
    באינטרנט, שם השחקנים ברמה טיפה יותר גבוהה, אני מסכים איתך שאין טעם לסכן פה קופה שלמה, אבל טווח ההשוואות של אנשים ממוצעים מפארטיה גבוה לעין ערוך מטווח ההשוואות של שחקני אינטרנט לדחיפות אול אין.
    המון פעמים, שיחקתי טייט להחריד בפארטיות, וכשקיבלתי סט הרימו מעלי, נכנסתי אול אין שזה אובר בט מטורף (נגיד הרימו עלי 150 ואני נכנסתי עוד 600) וקיבלתי קול משני אנשים, שאחד עם דרו ואחד עם טופ פייר וקיקר טוב, זה משחק מעולם אחר ממה שחברי הפורום שמשחקים נגד פילד טוב יותר רגילים אליו בדר"כ.

אני גם חושב, שקול פה הוא נוראי, כי כמעט ואין לי ספק שוילאן יכנס אול אין בריבר, ואז איבדת את כל הFE שהיה לך על וילאן במידה והיה לו סוג של דרו.

אני עדיין חושב שאול אין זה המהלך הנכון, מבין את מי שאומר פולד, אבל בחיים - בחיים! לא רואה פה קול.
    יש כשלים לוגיים חמורים בפוסט שלך.

13. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    יש כשלים לוגיים חמורים בפוסט שלך.
    צודק, אולי אני אכתוב בשיטה שלך:
    Fold Pre
    shove Turn

כי ככה גאונים אמיתיים עם 750 בפסיכומטרי מגיבים.

14. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    במקור פורסם על ידי AAup צפה בהודעה
    מבחינה מתמטית לדעתי יש לך יותר מ50% אקוויטי מול הטווח שלו. מה שאומר שהשוואה היא EV+. השאלה האם אתה רוצה לסכן 800 שקל בספוט של EV+ לא גבוהה במיוחד. או לחכות לספוט טוב יותר.
    עריכה: חשבתי על זה קצת והגעתי למסכנה שאתה מפסיד רק לT8 K3 K8 KT וסט 3 שמאוד לא סביר.
    ככה שרוב הטווח שלו מורכב מקומבו דרוז או סתם דרוז. וכמובן יש לו גם קצת אוויר בטווח. מה שאומר שמול הטווח שלו יש לך כ65%.
    אבל כשאתה דוחף הוא לא ישווה לך עם אוויר. אז מול הקולינג ריינג' יש לך בערך 50%. מה שאומר שהשוואה היא EV+.
    אבל קשה לשפוט בלי היכרות עם השחקן. כי אני מכיר שחקנים שעושים לימפ מהדולי עם JJ אבל מתאבדים עם KJ - טופ פייר כי חושבים שהם נאטס.
    השחקן יחסית פסיבי פריפלוף, אני לא שולל סט 8 סט 10,
    בנוסף לא ציינת את האפשרות שהוא יושב עם K+פלאש דרוו (17 האוטים בטרן)
    אז אני לא יודע כמה החישוב שלך מדוייק.

15. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    מילא סט 8 אבל אתה באמת חושב שהוא יעשה לימפ מהכפתור עם TT? מצד אחד מאוד פסיבי פרה מצד שני מראה בלוף עם אוויר על קופה קטנה? לא כזה מסתדר לי. אבל אני לא מכיר את השחקן.
    גם מול הדרו הכי גדול אתה ב65% וישר רק אחד כזה כמו שציינת. ככה שזה לא משנה כמעט את אקוויטי שלך מול הטווח שלו.
    שוב אין לי ספק שהשוואה פה היא EV+. השאלה היא עד כמה אתה רוצה לסכן 800 שקל עם אדג' קטן יחסית. תלוי בבנקרול שלך, ברמת השולחן ובכללי במצב רוח באותו הרגע.
    אם תגיד לי שהשוות הוא הראה K8 סוט אני יגיד שזאות היתה שוואה טובה.
    אם תגיד לי שזרקת והוא הראה 2-4 אוף אני יגיד שאתה צודק ושווה לך לחכות לספות יותר טוב.
    הנטייה שלי היא להשוות. אבל זה רק מהנתונים שציינת.
    נשרף הים

16. המשתמשים הבאים מודים ל AAup על התגובה המועילה:

dodly123 (23/10/2010)

17. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    מילא סט 8 אבל אתה באמת חושב שהוא יעשה לימפ מהכפתור עם TT? מצד אחד מאוד פסיבי פרה מצד שני מראה בלוף עם אוויר על קופה קטנה? לא כזה מסתדר לי. אבל אני לא מכיר את השחקן.
    גם מול הדרו הכי גדול אתה ב65% וישר רק אחד כזה כמו שציינת. ככה שזה לא משנה כמעט את אקוויטי שלך מול הטווח שלו.
    שוב אין לי ספק שהשוואה פה היא EV+. השאלה היא עד כמה אתה רוצה לסכן 800 שקל עם אדג' קטן יחסית. תלוי בבנקרול שלך, ברמת השולחן ובכללי במצב רוח באותו הרגע.
    אם תגיד לי שזרקת והוא הראה 2-4 אוף אני יגיד שאתה צודק ושווה לך לחכות לספות יותר טוב.
    אני איתך, הייתי ביותר מדי סיטואציות כאלה בפארטיות שזוגיים היו טובים בהם.

עריכה: אבל אני לא מבין למה קול, לא עדיף לגרום לוילאן לשלם על הריבר??
    נערך לאחרונה על ידי dodly123; 23/10/2010 ב 16:41.

18. הסמל האישי של AAup
    פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    221
    התכונתי לדחוף. קול לא בא פה בחשבון.
    נשרף הים

19. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    עם כל הכבוד לתאוריה שלך,מבחינתי 70% ממה שרשום כאן אלה השארות שנובעות מספקולציות.
    אתה נותן כאן חישובים כאילו הצמדת לשחקן תוכנת מעקב בזמן שאפילו לא ראית אותו משחק מהלך אחד.
    זאת ממש לא מתמטיקה מדוייקת ומוערכת נכון.
    אז הנתונים אללו לא מספיק רלוונטים מבחינתי, אני לא אומר שאתה טועה אבל אני אומר שהעובדות שלך
    הן לא התשובה למהלך.

20. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    שוקו, אני משער שיה לו סוג של מפלצת?
    כי אני באמת חושב שאולי אתה ריזולט אוריינטד, בדר"כ זה דחיפה....

21. הסמל האישי של david_moshko
    פלאש

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    297
    קיבל תודה 110 פעמים ב89 הודעות
    לענ"ד קול הוא פשוט מהלך נוראי כאן, אתה בלי פוזישן ומפחד בערך מחצי חבילה בריבר, מה גם שלפי המשחק שלו הוא כנראה על דראו ובפארטייה ממוצעת הכבש משווה עם כל דראו כי הוא "מחויב", ככה שאני נוטה לכיוון הדחיפה כאן אבל קול בכלל לא אופציה

22. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    שוקו, אני משער שיה לו סוג של מפלצת?
    כי אני באמת חושב שאולי אתה ריזולט אוריינטד, בדר"כ זה דחיפה....
    וותרתי, 7-6 פיק...חחח נשבעתי שאני עוד אקח לו את כל הכסף באותו הערב(כמובן לא באמת חיפשתי אותו בכוח
    פשוט קיוותי שהוא יפול לי ליידים). לצערי אחרי שעה וחצי הוא פיזר את הסולד שלו בין שאר השחקנים על השולחן ...זהו גורלו של כל כבש,מקווה שבפעם הבאה הגורל שלהם יפול אצלי בידיים
    נערך לאחרונה על ידי shoko87; 23/10/2010 ב 17:29.

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 25/11/2013, 11:07
  2. 44 בלי פולד אקוויטי בטורניר לייב
    על ידי powerpoker בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 31/07/2011, 02:34
  3. AA בטורניר לייב איזי פולד ??????
    על ידי AVI0707 בפורום אסטרטגיה - טורנירים - ישן
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 17/05/2011, 22:04
  4. 5-5 לייב, קול או פולד לאול אין מולטי דרו
    על ידי OriQ9s בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 23/10/2010, 22:47

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

וויפוט המשחק

וויפוט

אוויפוט

משחקי וויפוט

וויפוט משחקים

פילדראנר

משחק וויפוט

משחקים בלייב

וויפוט

משחקי סטקס וויפוט-משחקמשחק רביעיות פסיכומטרימשחק לייבציינה אולאיןפילדראנר 2וויפוט משחקוויפוט najeהורדת וויפוט בחינם משחקים דומים ל פילד ראנרהמשחק וויפוטלימפיים חדש פרק 8נבל שיחק על ידי הרוחהאם להשוות לאול אין עם אס קינגמשחק בלייבמשחקי אולאין
SEO Blog