טיפ למתים

+ הגב לנושא
עמוד 6 מתוך 17 ראשוןראשון ... 5 6 7 16 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 101-120 מתוך 326
  1. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    במקור פורסם על ידי shipit צפה בהודעה
    נסה לכיוון 7$ ו13$. אבל עזוב את זה. ההייפ עכשיו. זה טוב וכיפי. הבעיה הייתה ונשארה שאף אחד לא מבין שזה מטבע, לא משאב, ולגרום לרונית מנחם מרחובות לעבור לאט'ריום כמטבע לשימוש, בטח כשאין לזה ולא תהיה לזה תמיכה ממשלתית ופיקוח רגולטורי, זה בלתי רלוונטי לשנים הקרובות. אנשים לא מעמיקים בלוגיקה שמאחורי הסיפור. עד אז תפוח האדמה הלוהט עובר מיד אחת לשניה, מתרסק על הרצפה, ועולה למעלה. ת'רדים כאלה והדיבור על זה מסביב טובים לי, בקרוב בhard sell לאט'ריום, ואז שוב בקניה, כשיירד לאיזור ה30$-50$. מסחר בבועות.
    ריקי כהן מחדרה מוחה בתוקף על החלפתה.
    מסכים לגבי זה שהציבור הרחב עוד רחוק מלהכנס לשם, מצד שני תסכים איתי שאם וכש זה יקרה, השוק הזה יהיה גדול אפילו יותר מעכשיו. מה דעתך לטווח הארוך (5 שנים + נניח). על ביטקוין לעומת את'ר? מצד אחד ביטקוין הוא המוכר אבל הפונקצינליות שלו היא כלום לעומת את'ר, ואני לא מדבר בכלל על הבעיות הטכניות של לעמוד בעומס של מסחר הרבה יותר גדול מעכשיו (כשכבר עכשיו עסקאות לפעמים מאושרות אחרי נצח נצחים). אתה רואה פה פייבוריט אחד מבין השניים או שלדעתך עדיף לפזר את הכסף בין שניהם בערך שווה בשווה?
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

2. הסמל האישי של SnowRoll
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    56 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,486
    קיבל תודה 1,266 פעמים ב563 הודעות
    .
    נערך לאחרונה על ידי SnowRoll; 31/12/2017 ב 21:57.

3. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (19)
    הודה
    426
    קיבל תודה 3,542 פעמים ב1,916 הודעות
    צריך להיות איזשהו תמריץ להשתמש במטבע קריפטו, והתמריץ הזה יכול להגיע רק מגופים מוסדיים.
    הרי מה בעצם היתרון במטבעות קריפטו? הדה-צנטרליות ועלויות הטרנזקציה. הדה-צנטרליות לא מעניינת את רוב האנשים. עלויות הטרנזקציה התחילו באפס ועכשיו לאט לאט מטפסות ויהפכו ליקרות. אין יתרון אמיתי לאיש ברחוב, מלבד קסם הזהב והדיפ-טכנולוג׳י שנוטפים ממנו.
    בנוסף היתרון של מטבע קריפטו הוא גם החסרון הכי גדול שלו - הוא מגיע על מנת לחרב את אותם הגופים שבאופן מסורתי קובעים את סדר יום, וזקוק להם על מנת להכנס לסדר יום.
    אבל יש לו שוק מסחר - העולם התחתון. הדארק נט. זה מה שמחזיק ויחזיק אותו חי.

איך בכל זאת מטבע קריפטו יכול להכנס לסירקולציה העממית? אירועי קיצון, מהפכות, מלחמות (מטבעות קריפטו הם אחלה דרך להבריח כסף מאיזורי לחימה) וכו'. לא רואה למטבעות הנוכחיים דרך אחרת.

בהיבט השיווקי ההנגשה של מטבעות קריפטו היא קטסטרופה גיקית. לא רק ריקי כהן לא יודעת לקנות אט'ר, גם חצי מהאנשים בת׳רד הזה. ולא באשמתם. יש בעיית נגישות ושיווק רצינית למטבעות האלה למרות שהטכנולוגיה להכל כבר שם. להפוך למטבע מסחר? זה כל כך רחוק. וביום שהמטבע יהיה מונגש למסחר, חוק איסור הלבנות הון יגדע אותו ברגע שירים ראש כי ממשלה בחיייים לא תרשה לרשות המוניטרית לצאת תחת ידה, וריקי כהן תאמין שביטקוין הוא השטן הקטן שיושב לשטן הגדול על הכתף. זה לא יכול לקרות.

מה כן?
    לדעתי, פרוטוקול נוסף. כזה שיהיה ידידותי ובלתי יורק בעין לממשלות, שיהיה ידידותי למשתמש הפשוט, שיחדד את יתרונות מטבע הקריפטו לאדם מהרחוב על פני מטבע מוניטרי.
    אם להשקיע בביטקוין או אט'ר? הכל ספקולטיבי. אט'ר נהנה היום מpr מעולה (ולא לחינם) ולכן טס. לדעתי יהיה יותר חזק בעתיד. אבל זו באמת חתכת נבואה קשה. כרגע מהמרים ומשחקים בבועה, וזה גם אש.

4. המשתמשים הבאים מודים ל shipit על התגובה המועילה:

gspot (13/06/2017)

5. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    הודה
    569
    קיבל תודה 1,135 פעמים ב489 הודעות
    שיפיט טוב לראות אותך פה היה שווה.

לטענותך,

שימוש יומיומי - כן, ביט קוין עדיף בהרבה על מטבע, בהנחה שטרנזקציות היו פשוטות עם ביטקוין, הייתי יכול לדוגמא למשוך כסף בחו"ל בלי לשלם 30 שקל על כל משיכה, הייתי יכול לשלם פה שכ"ד בלי לשלם איזה 15% רייק לכל הבנקים בדרך, אין צורך במתווך הזה, הבנקים פה כדי להישאר, אבל מה לעשות העולם ימשיך להתקדם והמהפכה תגיע. יש אינסוף שימושים נוספים - בין היתר מה שהכי מרגש אותי בביטקוין היא הורדת השליטה הממשלתית בחיים הפרטיים של כולנו, הם כמובן ילחמו להשאר בשליטה על כל שקל שאנחנו מעבירים, אבל הביט קוין חזק מהם בטווח הארוך.

עוד יתרון ענק של ביטקוין - אין אינפלציה: מטבע רגיל מתוכנן לאבד 95% מערכו ב40 שנה, במצב הזה להשאיר כסף שוכב בבנק זה אופציה נוראית, ביטקוין לעומת זאת מתוכנן לשמור על ערכו כי אי אפשר להדפיס עוד, ואין גוף מרכזי שיכול לעשות מה שבזין שלו.

נגישות לציבור - חכה כמה שנים, זאת ההתחלה, הרבה פרוטוקולים יבנו מעל הביטקוין עד שאפילו ריקי כהן תרגיש בנח להשתמש בו.

היופי בביטקוין זה שאף אחד לא צריך לשווק אותו ואף אחד לא צריך לקדם אותו היתרונות שלו על מטבע אחר בולטים, וכרגע הממסד יתקע מקלות אבל בלוג ראן הביט קוין חזק מהממשלה.

6. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (19)
    הודה
    426
    תענוג לתענג
    ניסחת את זה כאילו זו דעה נגדית למה שכתבתי. על כל פנים עלויות הטרנזקציה כבר מקוצצות משמעותית על ידי סטארטאפים של פינ-טק, שמפרקים בעצמם את מבנה הבנק המסורתי. התעשייה הזו, לעומת מטבעות הקריפטו, היא גם חביבת הרגולציה וגם זוכה לתמיכה ואהדה ממשלתית באירופה, ומציעה שירותי בנקאות זולים ומהירים בהרבה מהבנקאות המסורתית. כל זה קורה עכשיו בארה"ב ואירופה, הרבה לפני שמטבעות הקריפטו מונגשים. בנוסף לזה עלות הטרנזקציה במטבעות קריפטו עולה עם הזמן, כך שאפילו ל'משתמש חכם' כמוך לא ממש יהיה טעם להמיר את הדולרים לביטקוין בעבור העברה בנקאית מהונג-קונג לתל-אביב.

בארץ לא מרגישים את זה בכלל כי בנק לאומי ובנק הפועלים הם דואופול בלתי נתפס, ושולטים ברגולציה ברמה החוקתית. רפורמת בכר, ועדת זקן, ועדת שטרום, כל אלה ניסו לפרק את הדואופול וקיבלו ז' בתחת אחרי שהבנקים השתלטו על השיח בעזרת לוביסטים ולחץ על פוליטיקאים. הבנקים בארץ הם כוחניים והרסניים מאין כמוהם. לכן אין כאן שום מהפכת פינ-טק כמו בחו"ל. חוסמים הכל מלפרוח. אבל זה נושא לשיחה אחרת.

אניויי, הנגישות לציבור רחוקה משנראה לך. אני מכיר את הנושא מקרוב. הכל שם, הטכנולוגיה, הסטארטאפים, הכל. אבל הציבור עדיין לא מתקרב להבין מה זה וכיוון שאין שום תמריץ אמיתי לאדם מהרחוב ויש תמריץ לממשלות לחסום חדירה כזו, רחוק היום שבו אנשים ישתמשו במטבעות האלה למסחר. אפילו אתם, שקונים ומודעים וכולי, לא חושבים לבזבז אחוז ניכר מההון על מסחר. גם עבורכם אין שום אפליקציה שימושית למטבע.

7. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    הודה
    569
    במקור פורסם על ידי shipit צפה בהודעה
    בארץ לא מרגישים את זה בכלל כי בנק לאומי ובנק הפועלים הם דואופול בלתי נתפס, ושולטים ברגולציה ברמה החוקתית. רפורמת בכר, ועדת זקן, ועדת שטרום, כל אלה ניסו לפרק את הדואופול וקיבלו ז' בתחת אחרי שהבנקים השתלטו על השיח בעזרת לוביסטים ולחץ על פוליטיקאים. הבנקים בארץ הם כוחניים והרסניים מאין כמוהם. לכן אין כאן שום מהפכת פינ-טק כמו בחו"ל. חוסמים הכל מלפרוח. אבל זה נושא לשיחה אחרת.
    זה לא קשור לתרד, אבל נושא שמאוד מעניין אותי, ככל שמתעמק יותר אני משתכנע שהסכנה הקיומית הגדולה ביותר לרוב המדינות המערביות הם הבנקים והנזק שהם עושים לחברה כבר כל כך הרבה שנים, אני לא מבין גדול בתחום ונראה שאתה בקיא, מה דעתך בנושא?

8. רויאל פלאש  

מוניטין
    139 (19)
    הודה
    426
    סכנה קיומית תהיה הגזמה, הבנקים גם עושים טוב לחברה, הצמיחה וטיוב השירותים (בריאות, איכות חיים וכדומה) בחברה הם תולדה של קרדיט והלוואות של בנקים שלוקחים על עצמם סיכון. בלי זה רמת החיים הייתה ירודה בהרבה ולא היינו זוכים לדיון הזה בכלל, שבעים, על פלטפורמה טכנולוגית. איפה הגבול בין חזירות, לרמיסה, למיקסום רווחים לבעלי מניות ולאחריות חברתית? מה זה 'טוב' לחברה ומה לא? כל אחד יצייר את הגבולות במקום אחר. בארץ הבנקים, בעיניי, הם חזירים. גם כמוסד, ברמת האסטרטגיה, וגם ברמה האישית, של אישים שמשתמשים בכוחם בבנק לקידום אישי. הבנקים אגרסיבים ונצלנים ובלי שום אחריות חברתית (אפילו למראית עין), כשברור שהחברה הישראלית ברובה היא חברה ענייה ומתקשה.
    כמה רווח זה מספיק רווח? זו תמיד ה-שאלה. אפשר לראות ברחבי העולם ובטח בישראל שיש פוש-באק נגד הבנקים מצד החברה. בסופו של דבר הפוש-באק הזה מעצב ויעצב מציאות חדשה. הבעיה בארץ, לעומת מקומות אחרים בעולם, היא שהתרבות היא לא מריטוקרטית אלא פאמליארית (כלומר פישמן מרים טלפון לחבר מנהל בנק ומקבל הלוואה, לעומת פישמן מרים טלפון ואנליסטים מנתחים את ההשקעות שהוא רוצה לעשות ונותנים גו/נו-גו) ושיש אליטה פיסקאלית מצומצמת, מקושרת בתוך עצמה וחזקה להחריד, וחוץ מברק כהן אף אחד לא מעז להתעסק איתה.

9. המשתמשים הבאים מודים ל shipit על התגובה המועילה:

GOD (13/06/2017)

10. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    הודה
    569
    הם פשוט חיסלו כל מי שניסה להתנגד, כולל ברק כהן

11. הסמל האישי של eric
    פלאש

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    153
    קיבל תודה 147 פעמים ב111 הודעות
    הבעיה שלי עם את'ר שכל שנה מדפיסים עוד 18 מיליון מטבעות, זה אומר שכל יום צריך להכניס 20 מיליון דולר כדי שמחיר ישאר 400

12. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    האמת שזה נקודה מעניינת, מודה שלא הייתי מודע לגמרי לקטע שהאספקה באת'ריום היא לא מוגבלת (זוכר שקראתי משהו שיש אינפלציה אבל לא עשיתי את החיבור), זה באמת מינוס, כמה הוא קריטי זה כבר שאלה אחרת. (18 מיליון מטבעות הם כל שנה חלק קטן וקטן יותר מכל המחזור)

13. הסמל האישי של eric
    פלאש

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    153
    קיבל תודה 147 פעמים ב111 הודעות
    מה אתם אומרים על זה? גם ישראלי, מארגן נסיעות קזינו (פוקר טרוול?)
    https://www.cryptochip.io

14. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    4
    קיבל תודה פעם אחת בהודעה אחת
    שלום חברים
    צריך קצת עזרה באיך עושים את הפרוצדורה של הקניה
    בהתחלה אני קונה ביטקוין ב bit2c.co.il, אחרי זה מעביר לארנק וירטואלי ואז מעביר מהארנק ל POLONIEX ?
    הבנתי נכון?
    תודה מראש לעוזרים
    ואם אפשר בבקשה המלצות לארנקים בטוחים
    תודה

15. זוגיים

מוניטין
    17 (9)
    הודה
    30
    קיבל תודה 76 פעמים ב61 הודעות
    אתה יכול להעביר ישר מ-bit2c לארנק BTC שלך ב-Poloniex. לא צריך לעבור דרך ארנק נוסף בדרך.

אם אתה לא מתכוון לסחור במטבעות כל הזמן, הארנק הכי מאובטח זה ארנק חומרתי. לי יש את Ledger Nano S כבר חודש ואני מרוצה בינתיים.
    אם אתה כן מתכוון לסחור במטבעות, אז תצטרך להשאיר אותם ב-Poloniex. קח בחשבון שלא כדאי להשאיר סכום כסף גדול ב-Exchanges.

16. הסמל האישי של rypoker
    זוגיים

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    31
    קיבל תודה 77 פעמים ב49 הודעות
    יש חיה כזאת לקנות ביטקוין תמורת וובמאני? רק שלא יטחנו בעמלות.
    ובנוסף איפה הכי כדאי לפתוח ארנק אינטרנטי? בעיקרון השימוש שלי זה רק לקנות סכום מסוים להפקיד לאתר פוקר כך שלא יהיה לי כסף נזיל בארנק אז אין צורך בארנק חומרתי בינתיים.

17. הסמל האישי של moses
    סטרייט  

מוניטין
    20 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    326
    קיבל תודה 103 פעמים ב74 הודעות
    תגידו @shipit @Lucarelli אתם חושבים שאונליין פוקר זאת גם בועה שהתפוצצה?

18. פול האוס

מוניטין
    11 (9)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    615
    קיבל תודה 727 פעמים ב351 הודעות
    Etherium?

לקנות או להמתין?

Sent from my SM-G955U using Tapatalk

19. הסמל האישי של Lucarelli
    סטרייט פלאש

מוניטין
    108 (12)
    הודה
    185
    קיבל תודה 2,674 פעמים ב986 הודעות
    buy both eth and btc
    segwit expected to go through, sell the peak of the hype
    target : 10k

ps:
    july 21 - aug 15 is going to be a rocky ride
    if you want to be risk averse hold more BTS/LTC/DASH
    נערך לאחרונה על ידי Lucarelli; 15/07/2017 ב 22:59.

20. 3 המשתמשים הבאים הודו לLucarelli על ההודעה המועילה:

afterpartt (18/07/2017), easyway777 (17/07/2017), rannew (17/07/2017)

21. הסמל האישי של SnowRoll
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    56 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,486
    .

22. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    מי שמחפש למכור ביטקוין, אני כאן

23. הסמל האישי של SnowRoll
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    56 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,486
    .

עמוד 6 מתוך 17 ראשוןראשון ... 5 6 7 16 ... אחרוןאחרון

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

www.pokerland-il.com

anything

SEO Blog