האם שוחק נכון? זוגות גבוהים

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-5 מתוך 5
  1. הסמל האישי של kovach
    זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    10
    קיבל תודה 2 פעמים בהודעה אחת

האם שוחק נכון? זוגות גבוהים

חג שמח לכולם, היתי שמח לקבל ביקורת על היד הבאה, עליתי לשחק ב2-5 אחרי שהרווחתי קצת ב1-2 אונליין, אני בסמול עם 650 דולר, והשחקן בכפתור יושב עם 2500. כולם קיפלו עד אליו הוא העלה ל17 ואני שילמתי מעמדת הSB והשחקן בBB שילם, אני עם
    פלופ מגיע לא רע בשבילי אני צק הSB גם צ'ק, השחקן בכפתור עשה את זה 30 אני שילמתי וגם השחקן בBB שילם. הטרן מגיע ואני החלטתי להמר 100 כשהקופה הייתה 140, השחקן בBB קיפל והשחקן בכפתור עשה קופה, טוטל 440 אם אני זוכר נכון, כמעט אולאין בפועל כי אם אני משלם את זה נשאר לי מאחור 150, האם זה תשלום מהיר, האם שוחק נכון עד לרגע זה?

לא יודע שום דבר על השחקן

2. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (24)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,672 הודעות
    פרהפלופ זה אחלה יד ל3בט, אפשר רק לשלם מניח כפי ששוחק נראה לי שאין מנוס מלהכניס סחורה, זוגות + חשוואה, אם יש לו סט לבריאות
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

3. הסמל האישי של deep stack
    מאמן אומהה מקצועי  

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    13
    קיבל תודה 17 פעמים ב16 הודעות
    לדעתי אפשר להסתכל על זה בשני אופנים.

1. והמועדף בעיניי, יש לך יד מאוד חזקה פרה פלופ, הוא יש לו את הדילר והרבה צ'יפים, מצד אחד לשחק מול אחד כזה זה יותר מסוכן, אך מצד שני אנו בדרך כלל נראה אותם משחקים יותר משוחרר כי בשביל זה יש להם צ'יפים, הם צריכים לעשות משהו איתם. אז תיטול את היוזמה, תעשה RE RAISE פרה פלופ, תקע 75% פוט בפלופ כי אתה מדבר ראשון ותעשה פולד לאלל אין מיידי כי ברור לו שיש לך מינימום AK אז אם הוא חוזר אליך אז הפולד הוא קל. כלומר, תראה לו שאתה חזק מאוד, שלוט בקופה, שירגע, שתהיה בטוח שאלו לא העמדה והצ'יפים משחקים אותו ( יותר זול האמת זה לשחק מעמדה כמובן ) . אם הוא חזר אליך ALL אחרי 75% POT בפלופ, אתה די בטוח שאתה למטה ויכול לעשות FOLD בשקט ומבחינת סה"כ הפסדת פחות או יותר כמו שהפסדת כשעשית לו פולד בפועל אחרי הדונק ב TURN ( עשית לו פולד נכון?) .

2. עשית רק CALL ל RAISE הראשוני, בגדול גם לגיטימי, במצב כזה, שכח מזה, אתה מחויב לקופה כמו גדול, כי ייתכן והדילר חושב עליך כאיזה מישהו בלי הרבה צ'יפים ( ביחס אליו ) שיוצא עליו בדונק עם 10-8 ולו A עם כל מיני גבוהים אחרים ( אולי גם 10 ) והוא לא מעוניין לרדת מהיד בשום אופן אז מנסה להוריד אותך ואתה כבר מחויב, סיכוי גבוה ששניכם עם A-10 האמת, אז במקרה הזה לך על זה שיש לך יותרון או על תיקו עם חשוואה שאולי תגיע אם תרוץ 3 פעמים.

אגב, אתה משחק ב XL7 את הבליינדים האלה?

4. סטרייט פלאש

מוניטין
    34 (12)
    הודה
    79
    קיבל תודה 622 פעמים ב450 הודעות
    לדעתי צריך לחזור פריפלופ, יש לך יד טובה שחלק גדול מהכוח שלה זה לפגוע בזוגות גבוהים ולכן מעדיף לשחק אותה הדס אפ

כפי ששוחק אני משלם

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    7
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    3 בט פרה , אמנם לא סוטד אך אחד מההרכבים הטובים במשחק ובמיוחד מהעמדה שלך
    פלופ צ'ק טוב והטרן סביר ואסביר למה , כרגע אתה זוגות נאטס בפלופ אך לא נתת פרטים על נבל ... לדוגמה אם נבל אגרסיבי בשולחן והוא אוהב לראות פלופים אז אני הייתי שם אותו על פלופ חזק מאוד מצידו
    אך מצד שני אם הוא משחק טייט אני משלם פה קל מכיוון שאני שם אותו על זוגות לרוב עם הA ואתה כרגע זוגות נאטס + ריצה לקנטה שפותחות לך בעצם 10 יציאות
    אז לפי דעתי שוחק בסדר מינוס

נושאים דומים

1. זוגות גבוהים בפלופ בקופה 4בט
    על ידי yanix0 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 26/08/2015, 15:05
  2. זוגות גבוהים - פולד סטנדרטי? line check
    על ידי shmiro בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 28/08/2012, 12:23
  3. היד הראשונה שלי בפורום - זוגות גבוהים בפלופ
    על ידי nasner בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 31
    הודעה אחרונה: 09/02/2012, 22:38
  4. זוגות גבוהים בפלופ צבעוני מול אובר בט עצום?
    על ידי Charge בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 06/04/2011, 09:49
  5. פלאט קול פרה עם זוגות גבוהים במקום 3bet
    על ידי godu בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 25/03/2011, 10:54

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog