100-20k bankroll challenge Mentalrog

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-5 מתוך 5
  1. שלישייה

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    44
    קיבל תודה 81 פעמים ב75 הודעות

100-20k bankroll challenge Mentalrog

אז אחרי הרבה בדיקות וחיפוש של מה לעזאזל אפשר לעשות שיכנס בזמן העמוס שלי כרגע הגעתי למטרה ולאתגר שאני רוצה, התחלתי לפני יומיים ביום הולדת של המדינה היקרה שלנו ועכשיו הגיע הזמן לעשות את זה רציני .
    קצת על עצמי : משחק פוקר כבר 3 שנים לומד ומשקיע את הנשמה בכל פרמטר של המשחק המדהים הזה . שיחקתי בשנתיים הראשונות בעיקר MTT בסטארס עם רווחים יפים אבל בעיקר למדתי המון על המשחק והרגשתי את השיפור וגם על עצמי איך להגיע לכל סשן ב100% מתי כן לשחק ומתי לא באיזה מצבים לדעת להפסיק ומתי לתת גריינד של החיים, הסיפור הזה עלה לא מעט אבל היום אני מרגיש מוכן לאתגר שהצבתי לעצמי שאולי נראה מוגזם אבל אני לא אחד שאוהב להיכשל לכן גם אותו נצליח. שיחקתי מעט לייב בשנה האחרונה בהצלחה וגם מספר קטן של MTT באתרים החלופיים לסטארס כשלמרות שלא היה איזה סקור אני באמת מרגיש מצוין בכל סשן ולמדתי איך למצוא את האיזון ולהכניס את זה בחיים .
    אז יאללה לעניין :
    האתגר יעשה בהתחלה רק ב7XL כשאני משחק רק MTT וספינים שבשניהם הרמה נמוכה מאוד ולמי שמעוניין לדעת איך עובד הספינים באתר הזה ואם הרייק לא שוחק אז אשמח להסביר בפרטי.
    המטרה שלי היא קודם כל בשביל לחזק את המשחק שלי כמה שיותר בMTT ובכל סוג משחק של ערימות קצרות פשוט כי אני מאמין שבאונליין זה הכי רווחי לעומת לייב שאני משחק בעיקר קאש, להראות לכולם שלא צריך להתחיל עם סכום מסוים כדי להצליח בזה וכמובן להרוויח כסף שיתן לי עוד דחיפה לזה שאני יכול לעשות את זה מקצועי או כתחביב רווחי גם בשנים הבאות.
    כללי הבנקרול :
    ממוצע של אחוז אחד לMTTs עם הגבלה של עד 5 אחוז מהרול לטורניר אחד .
    ספינים של דולר אחד בלבד עד שיהיו 200 כניסות לספין יותר גבוה .
    אעדכן את האשכול הזה לפחות פעם בשבוע ואעלה לפה כמה שיותר ידיים בשביל חוות דעת וכמה שיותר לשתף אתכם במסע הזה .
    אחד הדברים שאני בונה עליהם באתגר הוא הטבלת דירוג החודשית של הטורנירים והספינים באתר ולכן אני אמכור המון חלקים מהטורנירים כי אין מספיק אפשרויות באתר.לכן אפתח בזמן הקרוב אשכול במארקטפלייס שבו אעדכן כל טורניר שאני עומד לשחק ומוכר חלקים ממנו במארקפ אפ נמוך ! מקווה שתיקחו חלק באתגר כמעט בטוח שישתלם למי שישקיע קבוע.
    שיהיה בהצלחה מקווה לכמה שיותר תגובות חוות דעת במהלך האתגר ויאללה שכולנו נרוויח ונשתפר ממנו
    נערך לאחרונה על ידי pokerking21; 06/05/2017 ב 10:11.

2. פלאש

מוניטין
    23 (6)
    הודה
    610
    קיבל תודה 495 פעמים ב317 הודעות
    במקור פורסם על ידי pokerking21 צפה בהודעה
    אז אחרי הרבה בדיקות וחיפוש של מה לעזאזל אפשר לעשות שיכנס בזמן העמוס שלי כרגע הגעתי למטרה ולאתגר שאני רוצה, התחלתי לפני יומיים ביום הולדת של המדינה היקרה שלנו ועכשיו הגיע הזמן לעשות את זה רציני .
    קצת על עצמי : משחק פוקר כבר 3 שנים לומד ומשקיע את הנשמה בכל פרמטר של המשחק המדהים הזה . שיחקתי בשנתיים הראשונות בעיקר MTT בסטארס עם רווחים יפים אבל בעיקר למדתי המון על המשחק והרגשתי את השיפור וגם על עצמי איך להגיע לכל סשן ב100% מתי כן לשחק ומתי לא באיזה מצבים לדעת להפסיק ומתי לתת גריינד של החיים, הסיפור הזה עלה לא מעט אבל היום אני מרגיש מוכן לאתגר שהצבתי לעצמי שאולי נראה מוגזם אבל אני לא אחד שאוהב להיכשל לכן גם אותו נצליח. שיחקתי מעט לייב בשנה האחרונה בהצלחה וגם מספר קטן של MTT באתרים החלופיים לסטארס כשלמרות שלא היה איזה סקור אני באמת מרגיש מצוין בכל סשן ולמדתי איך למצוא את האיזון ולהכניס את זה בחיים .
    אז יאללה לעניין :
    האתגר יעשה בהתחלה רק ב7XL כשאני משחק רק MTT וספינים שבשניהם הרמה נמוכה מאוד ולמי שמעוניין לדעת איך עובד הספינים באתר הזה ואם הרייק לא שוחק אז אשמח להסביר בפרטי.
    המטרה שלי היא קודם כל בשביל לחזק את המשחק שלי כמה שיותר בMTT ובכל סוג משחק של ערימות קצרות פשוט כי אני מאמין שבאונליין זה הכי רווחי לעומת לייב שאני משחק בעיקר קאש, להראות לכולם שלא צריך להתחיל עם סכום מסוים כדי להצליח בזה וכמובן להרוויח כסף שיתן לי עוד דחיפה לזה שאני יכול לעשות את זה מקצועי או כתחביב רווחי גם בשנים הבאות.
    כללי הבנקרול :
    ממוצע של אחוז אחד לMTTs עם הגבלה של עד 5 אחוז מהרול לטורניר אחד .
    ספינים של דולר אחד בלבד עד שיהיו 200 כניסות לספין יותר גבוה .
    השקעות והימורי ספורט בשביל הכיף שלי לא יהיו חלק מהאתגר מן הסתם ולכן למרות שההשקעות יופיעו בפוקר קראפט לא אתייחס אליהן באתגר .
    אעדכן את האשכול הזה לפחות פעם בשבוע ואעלה לפה כמה שיותר ידיים בשביל חוות דעת וכמה שיותר לשתף אתכם במסע הזה .
    אחד הדברים שאני בונה עליהם באתגר הוא הטבלת דירוג החודשית של הטורנירים והספינים באתר ולכן אני אמכור המון חלקים מהטורנירים כי אין מספיק אפשרויות באתר.לכן אפתח בזמן הקרוב אשכול במארקטפלייס שבו אעדכן כל טורניר שאני עומד לשחק ומוכר חלקים ממנו ללא מארק אפ בהתחלה ! מקווה שתיקחו חלק באתגר כמעט בטוח שישתלם למי שישקיע קבוע.
    שיהיה בהצלחה מקווה לכמה שיותר תגובות חוות דעת במהלך האתגר ויאללה שכולנו נרוויח ונשתפר ממנו
    גלגל!

Sent from my MX6 using Tapatalk

3. שלישייה

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    44
    אז אחרי כמעט שבוע אני בפלוס 12 דולר בעיקר בזכות הספינים כי בטורנירים רצתי נוראי עם שני באבלים ברצף הזויים אבל למזלי זה היה במימון כמעט מלא של חברים. החלטתי מעכשיו לא להשקיע יותר ולא לתת לחברים להשקיע בי שלא דרך האתר כדי שזה יהיה בשקיפות מלאה לפי הפוקרקראפט לכן מבחינתי האתגר מתחיל היום ב6/5 עם 100 דולר כי כמו שאמרתי סיבה חשובה שאני עושה את זה כדי להראות שזה אפשרי לשחקנים שלא כל כך מאמינים בזה כבר . אצלם כל יום שני את הפוקר קראפט שכולנו נוכל לראות את ההתקדמות ובעיקר בשביל בקרה עצמית שלי שאוכל כשאסיים את האתגר לראות את כל ההתקדמות שלי באשכול.
    אני בערב מתכנן לעשות סשן של טורנירים - http://www.pokerland-il.com/threads/...295#post671295 בעיקר כשאני משחק עד 4 שולחנות ואמכור אליו חלקים דרך האתר, הפירוט המלא ייעשה באשכול במארקטפלייס. לכאן אעלה כל כמה ימים גם ידיים מעניינות החל מיום שני הזה ובאשכול השני פשוט כל פעם אפרסם את הטורנירים שאני מתכנן לשחק באותו היום . עכשיו כשאני סגור על הדרך אז הכול מוכן להתחיל באמת ורק שנצליח!
    נערך לאחרונה על ידי pokerking21; 06/05/2017 ב 10:29.

4. זוג

מוניטין
    10 (3)
    הודה
    20
    קיבל תודה 7 פעמים ב3 הודעות
    GL
    תמשיך לעדכן

5. שלישייה

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    44
    הבנקרול עלה ל169 לאחר יום מוצלח מאוד בשבת בספינים וקצת באול אין פולד עם זכייה בגקפוט, אני חושב שהרייקבק לא נכנס בפוקר קראפט אבדוק את זה בוודאות בימים הקרובים כדי שהדיווחים יהיו מדויקים. בטורנירים רץ קצת רע עם שלושה באבלים(הזוי) נקווה להפוך את זה היום. אני מהטלפון אבל בערב אעלה את העידכון מהפוקר קראפט. יש סשן היום בערב מוזמנים להשקיע,פירוט במארקטפלייס.

6. המשתמשים הבאים מודים ל pokerking21 על התגובה המועילה:

DonkeyKong (08/05/2017)

נושאים דומים

1. Bankroll builder
    על ידי haj בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 23/08/2014, 08:32
  2. המלצה ל - Bankroll Management Spreadsheet ?
    על ידי frinKss בפורום כלים ותוכנות
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 21/07/2014, 12:52
  3. Bankroll Mangement Isuues
    על ידי SabonI בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 27/08/2012, 20:20
  4. New challenge, bankroll building
    על ידי Lenz בפורום אתגרים ומטרות
    תגובות: 239
    הודעה אחרונה: 14/05/2012, 14:18
  5. Bankroll for MTT's