5-10 זוג ג'ק

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-15 מתוך 15
  1. הסמל האישי של nazNat
    זוגיים  

מוניטין
    6 (7)
    הודה
    227
    קיבל תודה 71 פעמים ב39 הודעות

5-10 זוג ג'ק

משחק 5-10, השחקן בco הוא בחור מבוגר, ממה שהבנתי הוא קבוע במקום וריווחי, אני לא נתקלתי בו עד לערב שבו היית היד הזאת, הגיע לשואודון כמה פעמים עם ידיים כמו J7,58 ככה שטייט הוא לא, קצת יותר אגרסיבי מהרגיל פוסט. היד התנהלה ככה: utg שולם, אני יושב אחריו מרים JJ עושה את זה 75 (יושב עם 2000) נבל משלם (הוא מכסה אותי), סמול משלם, השחקן שעשה לימפ משלם. יוצאים לדרך 4 לפלופ קופה 300 פלוס מינוס פלופ מגיע 945 הכל שונה, צ'קים אליי אני מהמר 150 נבל שולם השאר מקפלים. טרן מגיע אס, אין שום אופציה לרוץ לפלאש עדיין. אני צ'ק הוא צ'ק. ריבר 5 הקופה 600 אני מהמר 220 הוא עושה את זה 650

מה דעתכם? אשמח לדעות על כל הרחובות

2. סטרייט

מוניטין
    8 (6)
    הודה
    377
    קיבל תודה 200 פעמים ב148 הודעות
    פרי פלופ זה סייזינג סטנדרטי שלך ?
    הסייזינג הזה מבודד ? כי אם לא אז יותר גבוה פרי כי לעלות 4 ליד זה לא אידיאלי.
    פלופ אני מהמר קצת יותר גבוהה לסביבות ה175-200.
    טרן בלי מידע שנבל אגרסיבי לחולשה אני מהמר לואליו(כן יש לו זוגות עם אס שהגיעו אבל יש הרבה יותר קומבינציות של דרואים וידי זוג שכנראה לא יהמרו בצק אליהם על האס הזה).
    ריבר הוא מייצג מאוד צר אבל שאנשים בוואקום נותנים לך רייז בריבר הם בדרך כלל מלאים.
    את הידיים עם הגק 7 וה5 8 אני מניח שהוא שילם ולא פתח ?
    ומה זאת אומרת יותר אגרסיבי מהרגיל פוסט ? מה ראית ממנו ?
    בוואקום מול יריב על הספקטרום הפאסיבי אני בפולד ריבר.

3. הסמל האישי של poker_ta
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    935
    קיבל תודה 1,148 פעמים ב564 הודעות
    אתה נראה חלש
    ה5 הזה לא אמור לעזור לך כמעט אף פעם
    אם נבל משלם 5x בפלופ אז יש לו כל מיני סטרייט דרו שפספסו
    גם נבל לא אמור להיות חזק פה רוב הזמן והוא מייצג צר
    יש לך את אחת הידיים הכי חזקות שלך איך ששוחק
    ואתה צריך להיות טוב פה 22% מהזמן כדי שהתשלום יהיה נכון.

למה התכוונת בזה שהוא אגרסיבי?
    תן לכבש ללבל את עצמו ש"עם הנאטס הוא לא היה מעלה כל כך הרבה".

4. שלישייה

מוניטין
    18 (3)
    הודה
    43
    קיבל תודה 79 פעמים ב64 הודעות
    פרי סטנדרטי- 75 רייז משמעותי ב 5-5, לא רואה סיבה להגדיל למרות מולטי שנוצרה, זה יאלץ אותך לנפח קופות עם ידיים חלשות יותר שתרצה לפתוח אתן,
    פלופ הימרת נמוך שזה הכניס טווח רחב יחסית לתשלום, לכן לא רואה סיבה לעצור בטרן, הליין שאני מעדיף, בט בט , צק קול על רוב הריברים,
    חייב להבין שלליין שנקטת בו יש השלכות, נבל רואה אותך בדיוק מה שאתה , חסום לזוג אחד, על פניו אני מבין שמדובר בשחקן רחב יחסית על הצד האגרסיבי,
    הוא יכול להיות עם 5 לוואליו אבל גם יש לו בטווח גם לא מעט בלופים, אני משלם ,

5. סטרייט

מוניטין
    8 (6)
    הודה
    377
    שיענה על סמך מה הוא אומר שנבל אגרסיבי פוסט פלופ
    כי ממה שהוא כן תיאר הוא מתאר נבל שמשלם רחב פרי ונמצא על הספקטרום הפאסיבי(יש לו 5 בטווח).
    כל עוד הוא לא הוכיח שהוא מסגול לבלף ספוטים דומים או משהו שיתן אינדיקציה לזה שהוא מסוגל לבלף פה אני לא חושב שאנחנו טובים מספיק פעמים למרות שהוא מייצג צר וההימור שלנו נראה חלש(האס זה גם קלף שכביכול פוגע יותר בטווח שלנו ונבל יכול לחשוב שפגענו בו וספק אם ינסה להוריד אותנו ממנו).
    בוואקום שאתה מקבל רייז בריבר אתה כמעט אף פעם לא טוב.
    כמובן שאם נבל הראה סימנים שהוא קייפבל לבלוף אז אפשר לשלם.
    עוד שאלה חשובה היא מה התדמית שלנו בשולחן ואיך op חושב שנבל תופס אותו

6. סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    1,929
    קיבל תודה 414 פעמים ב335 הודעות
    אנחנו צריכים ידיים על נבל כדי לדעת אם הוא מסוגל לבלף רייז ריבר (לא בלוף סטנדרטי)

מבחינת הטווח הנתפס שלך, אם נבל חושב שאתה שחקן חושב או טוב, הצ'ק שלו מעולה על אס עם כל הטווח שלו כי לך יש הרבה אס שבטרן נמצא WAY AHEAD OR WAY BEHIND ולכן אתה צ'קצ'קת אותו ולכן הרייז שלו פה ואליו-אי (או שזה כבר לבל, שוב, אנחנו צריכים ידיים על נבל) - כל זה סתם דוגמא של לבלים שאפשר להכנס אליהם בואקום ולכן..

לא ציינת אם נבל שחקן טוב ולא הבאת דוגמא לאגרסיביות מה שמוביל אותי בצער ל..

בגדול בואקום אני בפולד
    נערך לאחרונה על ידי סקלטון123; 12/06/2017 ב 23:16.

7. הסמל האישי של nazNat
    זוגיים  

מוניטין
    6 (7)
    הודה
    227
    במקור פורסם על ידי KeepRunningGood צפה בהודעה
    פרי פלופ זה סייזינג סטנדרטי שלך ?
    הסייזינג הזה מבודד ? כי אם לא אז יותר גבוה פרי כי לעלות 4 ליד זה לא אידיאלי.
    פלופ אני מהמר קצת יותר גבוהה לסביבות ה175-200.
    טרן בלי מידע שנבל אגרסיבי לחולשה אני מהמר לואליו(כן יש לו זוגות עם אס שהגיעו אבל יש הרבה יותר קומבינציות של דרואים וידי זוג שכנראה לא יהמרו בצק אליהם על האס הזה).
    ריבר הוא מייצג מאוד צר אבל שאנשים בוואקום נותנים לך רייז בריבר הם בדרך כלל מלאים.
    את הידיים עם הגק 7 וה5 8 אני מניח שהוא שילם ולא פתח ?
    ומה זאת אומרת יותר אגרסיבי מהרגיל פוסט ? מה ראית ממנו ?
    בוואקום מול יריב על הספקטרום הפאסיבי אני בפולד ריבר.
    כן בשלב הזה בערב אחרי תשלום אחד זה די סטנדרטי, הוא לא אמור להוביל ל4 אנשים למרות שאתה יודע זה תלוי מי עוד בסדר המשלמים, מספיק שאחד משמאלי ישלם או לא וזה כבר יכול לגרור עוד כמה.
    בטרן הסיבה שעשיתי צ'ק היא אכן שראיתי אותו בספוטים שעשו צ'ק אליו מהמר, נגיד היית יד שמישהו הימר פלופ הוא שילם, צק צק טרן ריבר ההוא עשה צ'ק והוא הימר בינוני עם פגיעה בינונית, מצב ששחקנים אחרים היו לוקחים שואודאון. עוד דוגמה ליד שראיתי אותו אגרסיבי זה שהוא עשה רייז קטן לסיבט של מישהו עם KT בפלופ של QJ משהו, ואז דחף בטרן בלנק (לשני היה דמה שילם לו).
    אני לא זוכר בדיוק מה היה הפרהפלופ אקשן עם הידים של הJ7 וה58, אני זוכר שהם לא היו מהבליינדים כי קצת הופתעתי שראיתי אותם באותו ספוט

8. המשתמשים הבאים מודים ל nazNat על התגובה המועילה:

KeepRunningGood (13/06/2017)

9. סטרייט

מוניטין
    8 (6)
    הודה
    377
    במקור פורסם על ידי nazNat צפה בהודעה
    כן בשלב הזה בערב אחרי תשלום אחד זה די סטנדרטי, הוא לא אמור להוביל ל4 אנשים למרות שאתה יודע זה תלוי מי עוד בסדר המשלמים, מספיק שאחד משמאלי ישלם או לא וזה כבר יכול לגרור עוד כמה.
    בטרן הסיבה שעשיתי צ'ק היא אכן שראיתי אותו בספוטים שעשו צ'ק אליו מהמר, נגיד היית יד שמישהו הימר פלופ הוא שילם, צק צק טרן ריבר ההוא עשה צ'ק והוא הימר בינוני עם פגיעה בינונית, מצב ששחקנים אחרים היו לוקחים שואודאון. עוד דוגמה ליד שראיתי אותו אגרסיבי זה שהוא עשה רייז קטן לסיבט של מישהו עם KT בפלופ של QJ משהו, ואז דחף בטרן בלנק (לשני היה דמה שילם לו).
    אני לא זוכר בדיוק מה היה הפרהפלופ אקשן עם הידים של הJ7 וה58, אני זוכר שהם לא היו מהבליינדים כי קצת הופתעתי שראיתי אותם באותו ספוט
    עוד נתון חשוב שחסר הוא התדמית שלך בשולחן ואיך אתה חושב שנבל תופס אותך

מהדוגמאות שנתת לא עולה שהוא מסוגל בהכרח לבלוף רייז ריק בריבר.
    בדוגמא הראשונה הוא הימר ריבר עם יד שחלק היו לוקחים לשואודאון ונתן צק ביהנד עם יד זוג בטרן.
    בדוגמא השנייה הוא עשה סמי בלוף בפלופ ודחף טרן עם אפ אנד דאון(שזה משהו שונה לגמרי מרייז ריבר ריק שאין עוד קלפים להיפתח).
    מהתיאור שלך עולה שעם כל ידי הזוג נבל כנראה יעשה צק בק בטרן ואולי יעשה סטאב עם הדרואים שלו(לא בטוח כי הוא מראה איתם אגרסיביות בפלופ אבל לא בהכרח על צק בטרן על קלף שפוגע לך בטווח שדיי נראה שאתה הולך שם לצק קול).
    מהסיבות האלה אני מעדיף להמר את הטרן לואליו(לא חייב להמר גבוה).
    ממה שתיארת אני לא רואה סממן שהוא מסוגל לבלף ריבר על הרנראוט הזה בתדירות מספקת.
    אני בפולד

בנוסף, בלי קשר ליד הזאת הייתי ממליץ לך לנסות ולשים לב יותר לידיים ומה שקורה סביבך בשולחן.
    בתור בנאדם שמשחק על סכומים יחסית גבוהים ושמנסה להשתפר לא יכול להיות שאתה לא זוכר איך התנהלו הידיים עם הגק 7 וה58.
    לדעת אם הוא פתח אותן או עשה לימפ או שילם אותן זה מאוד חשוב כדי לבנות פרופיל שחקן ולדעת לבנות טווחים ולהגיב טוב לפעולות שלו.
    כל יד בין עם אתה משחק או לא אתה צריך לשאוף לזכור את כל הפעולות של השחקנים מסביבך וברגע שיש שואודאון לנתח ולפרק את כל הפעולות שלהם מתחילת היד.
    נערך לאחרונה על ידי KeepRunningGood; 13/06/2017 ב 15:02.

10. 2 המשתמשים הבאים הודו לKeepRunningGood על ההודעה המועילה:

nazNat (16/06/2017), סקלטון123 (13/06/2017)

11. שלישייה

מוניטין
    18 (3)
    הודה
    43
    קיבל תודה 79 פעמים ב64 הודעות
    בידיים שאו פי תיאר יש מספיק אינפורמציה להבין שנבל קייפבל למהלכים,
    ומהלך של רייז ריבר לדעתי בהחלט נמצא בארסנל של שחקן שמהמר וואליו דק ויוצא למהלכי סמי בלוף בחלקים פלופ- וטרן,
    זה מחזק אצלי את זה שזה שולם,
    שוב, נראה פה לעתים 5, אבל מספיק פעמים גם נראה פה בלופים כדי לשלם,
    ונכון, אם גיבור רוצה תשובה רצינית חייב לרשום איך הירו נראה בעיניי נבל, , טייט וסקארד מאני? אם כן זה מחזק את התשלום,

12. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4
    קיבל תודה 996 פעמים ב470 הודעות
    אין קול בחיים, והימור שם זה חזירי.

13. המשתמשים הבאים מודים ל Bitmi על התגובה המועילה:

ami1983 (14/06/2017)

14. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    קיבל תודה 1,175 פעמים ב507 הודעות
    עד הריבר WP, ריבר ההימור לא טוב, לא מקפל יד יותר טובה, לא מקבל ווליו מיד יותר חלשה כמעט אף פעם משחקן טוב.
    איך ששוחק צריך סוטים כדי לענות,

איזה 5 הגיע, איזה אס על השולחן - זה משנה הרבה כמה קומבו של ווליו יכול להיות לו, ופשוט לא כיף לחשוב על ספוט בלי לראות סוטים.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 14/06/2017 ב 01:45.

15. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    קיבל תודה 1,175 פעמים ב507 הודעות
    אה, והכי חשוב מהכל, הסייזינג בריבר מזעזע , אתה לא יכול להמר עם כל יד בדיוק כמה שהיא שווה בעיניך, זה פשוט לא עובד, אם היה לך ווליו אמיתי היית מהמר סייזינג אחר בספוט הזה, אתה מותן את כל הכח לנבל, אומר לו מה יש לך ונותן לו להחליט מה לעשות נגד טווח של 5 ידיים שאתה מייצג.

16. הסמל האישי של poker_ta
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    935
    קיבל תודה 1,148 פעמים ב564 הודעות
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    איך ששוחק צריך סוטים כדי לענות
    @בני סלע
    תן לכבש ללבל את עצמו ש"עם הנאטס הוא לא היה מעלה כל כך הרבה".

17. המשתמשים הבאים מודים ל poker_ta על התגובה המועילה:

noniz (14/06/2017)

18. הסמל האישי של nazNat
    זוגיים  

מוניטין
    6 (7)
    הודה
    227
    במקור פורסם על ידי KeepRunningGood צפה בהודעה
    עוד נתון חשוב שחסר הוא התדמית שלך בשולחן ואיך אתה חושב שנבל תופס אותך

מהדוגמאות שנתת לא עולה שהוא מסוגל בהכרח לבלוף רייז ריק בריבר.
    בדוגמא הראשונה הוא הימר ריבר עם יד שחלק היו לוקחים לשואודאון ונתן צק ביהנד עם יד זוג בטרן.
    בדוגמא השנייה הוא עשה סמי בלוף בפלופ ודחף טרן עם אפ אנד דאון(שזה משהו שונה לגמרי מרייז ריבר ריק שאין עוד קלפים להיפתח).
    מהתיאור שלך עולה שעם כל ידי הזוג נבל כנראה יעשה צק בק בטרן ואולי יעשה סטאב עם הדרואים שלו(לא בטוח כי הוא מראה איתם אגרסיביות בפלופ אבל לא בהכרח על צק בטרן על קלף שפוגע לך בטווח שדיי נראה שאתה הולך שם לצק קול).
    מהסיבות האלה אני מעדיף להמר את הטרן לואליו(לא חייב להמר גבוה).
    ממה שתיארת אני לא רואה סממן שהוא מסוגל לבלף ריבר על הרנראוט הזה בתדירות מספקת.
    אני בפולד

בנוסף, בלי קשר ליד הזאת הייתי ממליץ לך לנסות ולשים לב יותר לידיים ומה שקורה סביבך בשולחן.
    בתור בנאדם שמשחק על סכומים יחסית גבוהים ושמנסה להשתפר לא יכול להיות שאתה לא זוכר איך התנהלו הידיים עם הגק 7 וה58.
    לדעת אם הוא פתח אותן או עשה לימפ או שילם אותן זה מאוד חשוב כדי לבנות פרופיל שחקן ולדעת לבנות טווחים ולהגיב טוב לפעולות שלו.
    כל יד בין עם אתה משחק או לא אתה צריך לשאוף לזכור את כל הפעולות של השחקנים מסביבך וברגע שיש שואודאון לנתח ולפרק את כל הפעולות שלהם מתחילת היד.
    אני חושב שהוא רואה אותי כשחקן שמשחק מעט ידיים מהממוצע בשולחן, לא הייתה לי יד מולו עד לאותו הרגע באותו הערב, אני לא יודע מה מעבר הוא חושב עליי.
    מקבל את ההערה שלך על התשומת לב, זה באמת משהו שאני מנסה לעבוד עליו, לא קל.

19. הסמל האישי של nazNat
    זוגיים  

מוניטין
    6 (7)
    הודה
    227
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    עד הריבר WP, ריבר ההימור לא טוב, לא מקפל יד יותר טובה, לא מקבל ווליו מיד יותר חלשה כמעט אף פעם משחקן טוב.
    איך ששוחק צריך סוטים כדי לענות,

איזה 5 הגיע, איזה אס על השולחן - זה משנה הרבה כמה קומבו של ווליו יכול להיות לו, ופשוט לא כיף לחשוב על ספוט בלי לראות סוטים.
    תודה על התשובה, כמו שרשמתי בטרן לא הייתה שום אופציה לרוץ לפלאש, כלומר 4 סוטים שונים אז איך זה משנה לך מה היו הסוטים?

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog