המלחמה בסוריה

+ הגב לנושא
עמוד 5 מתוך 14 ראשוןראשון ... 4 5 6 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 81-100 מתוך 266
  1. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4
    קיבל תודה 996 פעמים ב470 הודעות
    במקור פורסם על ידי Lucarelli צפה בהודעה
    זה סרט דוקומנטרי מעולה על מרינה אברמוביץ'

שווה צפיה בלי קשר לכל הסיפור של ה spirit cooking , אבל יתן קונטקסט לגבי האשה.

דבר אחד בקונספירציה הזאת בולט במיוחד עבורי הוא זה שאובאמה כביכול סיפק ילדים להאנס משיקגו...שזה כל כך לול שזה מפגר.
    https://www.nytimes.com/interactive/...pizzagate.html
    יש עוד הרבה חורים בסיפור הזה, אבל אני מכיר את ההרגשה של לשבת שעות על קונספירציה - ( 9/11 was an inside job)
    מה הקשר של מרינה אברמוביץ'?

2. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (13)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    קיבל תודה 1,770 פעמים ב900 הודעות
    במקור פורסם על ידי Bitmi צפה בהודעה
    מה הקשר של מרינה אברמוביץ'?
    כשגדמו מדבר על תמונות הפדופיליה של ג'ון פודסטה, שהן ההוכחה לזה שהילארי מנהלת רשת סחר בילדים, הוא מתכוון ליצירות של מרינה אברמוביץ. אני לא צוחק, זה אשכרה הטיעון המרכזי.
    הטיעון השני זה שהמילה פיצה = ילד וגבינה = סקס.
    נערך לאחרונה על ידי Xenophobe; 26/06/2017 ב 06:41.

3. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (13)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    אתה חבר, לא הכיר את העובדות שאני מכיר, פתחת פעם מסמכים של ויקיליקס?

מבין למה מה שאני מאמין בו נראה לך מטורף, אבל עוד ועוד עובדות יצביעו לכיוון שלי,

למה לא חיסלו את טראמפ - בהחלט יש כאלה שמנסים, והקרב הזה עוד לא הסתיים, מעבר לזה חיסול טראמפ לא בהכרח ישרת אותם משתי סיבות:
    1. הם איבדו תמיכה ציבורית כמו שהבחירות הוכיח
    2 חיסול טראמפ בהכרך יוביל לחקירות הפשעים שלהם.
    לא ענית על השאלה. אם לקלינטון ולממסד האמריקאי יש שליטה מוחלטת בהכל, למה הם לא זייפו את תוצאות הבחירות? למה הם לא שטפו את המוח ליותר אנשים? זה לא הגיוני שהם יתנו למישהו לסכן את מפעל חייהם, כשיש להם כל כך הרבה כוח לעצור אותו. באמת, זה פשוט לא הגיוני. תיאוריות קונספירציה נבנות על זה שהן "הגיוניות". שאי אפשר לסתור אותן בכזו קלות.

אם קלינטון הייתה מנצחת, האם היית חושב שזייפו את תוצאות הבחירות? כי טראמפ טען שכן. אי אפשר גם להאמין שבמידה ותפסיד זה היה מזויף (כלומר, אפשר לזייף את תוצאות הבחירות) וגם שאתה יכול לנצח. זה חייב להיות רק אחד מהשניים בהגדרה.

אם תחליט שטראמפ הוא גם חלק מהקונספירציה, יהיה יותר מעניין לשמוע, כי אז לפחות יש איזשהי אחידות רעיונית. אם תפרט מי בוושינגטון הוא חלק מהקונספירציה ומי לא זה גם יהיה נחמד. נניח מה עם היהודים? האנשים שחשפו את פיצהגייט למשל ישמחו להסביר לך למה היהודים עומדים מאחורי מרבית הקונספירציות. אתה מסכים? לא מסכים?

תכנס עמוק יותר למאורת הארנב. אתה כרגע קראת קצת על מעט דברים ואתה מאוד מבולבל. אפילו את סנדי הוק לא הכרת. אי אפשר להיות ככה. הדרך היחידה להבין תיאוריות קונספירציה היא להיכנס פול בלואן לכל העסק.

4. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (10)
    הודה
    370
    קיבל תודה 635 פעמים ב297 הודעות
    ו כן מריחואנה, כי היא לא מספקת רווח.
    כשאתה כל כך רוצה להאמין זה לא משנה אם זה אלוהים, חוצנים או תאוריות קונספירציה.

זה פשוט פסיכי להאמין בזה באופן כל כך כוללני וחד משמעי. אני אפילו לא מצליח לסדר את המחשבות כך שהתשובה תצא ברורה.

הסרטן כל כך מורכב ומושפע מכל כך הרבה גורמים ועובר בכל כך הרבה צמתים בדרך להיות סרטן שזה פשוט מגוחך שאדם בלי הבנה מעמיקה בנושא ושמסתמך על חלקי מאמרים של כאלה שכן משליך את זה על ככככככככככככככללללללללללל לל הסרטן.

סתם שתדע, סטטיסטית, גם צרכני קנביס מפתחים סרטן. גם חולי סרטן שצרכו קנביס על מנת להקל על הסימפטומים לא נרפאו באופן מובהק יותר מריפוי ספונטני (יש כאלו מקרים).

יש לקנביס השפעות רפואיות מיטיבות מוכחות. גם בסרטן.

אבל זה לא לא לא לא לא לא לא לא לא לא מרפא סרטן.
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

5. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,201
    קיבל תודה 3,672 פעמים ב1,200 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    @GOD
    היית יותר מדיי זמן באינטרנט נשמה. בוא בוא לוגאס

6. 5 המשתמשים הבאים הודו לRafi_Vegas על ההודעה המועילה:

easyway777 (26/06/2017), gana2 (27/06/2017), GOD (26/06/2017), OriQ9s (26/06/2017), TheM_Wolf (27/06/2017)

7. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    573
    קיבל תודה 1,163 פעמים ב501 הודעות
    במקור פורסם על ידי Xenophobe צפה בהודעה
    לא ענית על השאלה. אם לקלינטון ולממסד האמריקאי יש שליטה מוחלטת בהכל, למה הם לא זייפו את תוצאות הבחירות? למה הם לא שטפו את המוח ליותר אנשים? זה לא הגיוני שהם יתנו למישהו לסכן את מפעל חייהם, כשיש להם כל כך הרבה כוח לעצור אותו. באמת, זה פשוט לא הגיוני. תיאוריות קונספירציה נבנות על זה שהן "הגיוניות". שאי אפשר לסתור אותן בכזו קלות.

אם קלינטון הייתה מנצחת, האם היית חושב שזייפו את תוצאות הבחירות? כי טראמפ טען שכן. אי אפשר גם להאמין שבמידה ותפסיד זה היה מזויף (כלומר, אפשר לזייף את תוצאות הבחירות) וגם שאתה יכול לנצח. זה חייב להיות רק אחד מהשניים בהגדרה.

אם תחליט שטראמפ הוא גם חלק מהקונספירציה, יהיה יותר מעניין לשמוע, כי אז לפחות יש איזשהי אחידות רעיונית. אם תפרט מי בוושינגטון הוא חלק מהקונספירציה ומי לא זה גם יהיה נחמד. נניח מה עם היהודים? האנשים שחשפו את פיצהגייט למשל ישמחו להסביר לך למה היהודים עומדים מאחורי מרבית הקונספירציות. אתה מסכים? לא מסכים?

תכנס עמוק יותר למאורת הארנב. אתה כרגע קראת קצת על מעט דברים ואתה מאוד מבולבל. אפילו את סנדי הוק לא הכרת. אי אפשר להיות ככה. הדרך היחידה להבין תיאוריות קונספירציה היא להיכנס פול בלואן לכל העסק.
    אתה רציני? למה אני צריך להכיר את כל הקונספירציות וסנדי הוק וכל שאר השטויות(או לא שטויות?), כשאני רואה עובדות מול העניים שאתה עוד לא התייחסת אליהם? ויקיליקס.

לגבי השאלה, להלרי אין שליטה בהכל ולא זוכר שאמרתי את זה, אם היה לה היא הייתה לוקחת מן הסתם.

8. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    573
    כשגדמו מדבר על תמונות הפדופיליה של ג'ון פודסטה, שהן ההוכחה לזה שהילארי מנהלת רשת סחר בילדים, הוא מתכוון ליצירות של מרינה אברמוביץ. אני לא צוחק, זה אשכרה הטיעון המרכזי.
    הטיעון השני זה שהמילה פיצה = ילד וגבינה = סקס.
    http://www.foxnews.com/us/2016/05/13...sly-known.html

תמשיך להתנשא בלי להבין כלום, ואני ימשיך להשפיל עם הוכחות.

9. סטרייט

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    417
    קיבל תודה 167 פעמים ב133 הודעות
    סנדי הוקס.

10. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4

שמע בבי, אני לא יודע מה איתך, בכתבה הזאת אין שום הוכחות לכך שההוא פדופיל. אבל מילא. בכל מקרה, אם כל מי שקונה יצירות של מרינה אברמוביץ' או אוהב את האמנות שלה הוא פדופיל, אז כנראה שכל עולם האמנות העולמי מורכב מפדופילים. היא פריטי מאץ' האמנית הכי חשובה בעולם או מפורסמת בעולם. לשיטתך, גם ג'יי זי פדופיל. בקיצור, הקייס על יצירות אמנות של מרינה אברמוביץ' הוא לא פחות ממביך. זו אמנית שמלמדים בכל בית ספר לאמנות בעולם, אם להיות ספציפי יותר. זו תגובה עניינית. יש לך תגובה עניינית לתגובה העניינית?

11. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (13)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1

אין ספק שביל והילארי ניהלו הנדז און רשת פדופיליה כי א) הוא טס במטוס ב) אח של ג'ון פודסטה אוהב את מרינה אברמוביץ ג) היו אימיילים שהשתמשו במילה פיצה.

התחלת בטיעונים דיי אידיאולוגים וחביבים על השליטה האמריקאית ומלחמות בעולם השלישי. הבעיה עם אנשים שנורא אוהבים תיאוריות קונספירציה (לא בקטע פרוורטי נחמד) היא שהם בעיקר מחפשים שייכות. הקבוצות האלו נורא עוזרות לגשר על בעיות חברתיות.

אין אפשרות לנהל שיחה באמת על פיצהגייט כי זה ליטרלי הטרלה. כלומר, זה השלב שבו אתה הופך מאדם שמנהל שיחה מעניינת נניח על מעורבות אמריקאית במזרח התיכון לאיש שרק נורא צריך חיבוק לפני שירצח את השותפים שלו לדירה בשנתם.

רפי, תן לו חיבוק.
    נערך לאחרונה על ידי Xenophobe; 26/06/2017 ב 15:25.

12. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    573
    קודם כל מעולם לא האמנתי באף קונספירציה, אני רואה רק עובדות מול העניים, ואשמח אם תראה לי שאני טועה במשהו, אבל אני לא מאמין שאתה יכול להראות לי משהו, כי כל מה שאתה עושה, זה להפריח טענות בטענה " זה לא רציני"

אז נתן לצד שלישי לשפוט לבד, הראיות שנתתי הן קצה המזלג למה שיש לי, אז מציע לך לקחת יותר ברצינות.

לגבי מרינה אברמוביץ- ביטמי ענה לך, לא יודע מה אתה רוצה ממני, לא הזכרתי את שמה. התמונות של פגסטה מזעזעות לכל אדם עם שכל, אם אתה מתעקש שלא, אני מסיק שלקחו לך את השכל על הדרך.

13. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

odedlee (27/06/2017)

14. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    573
    שמע בבי, אני לא יודע מה איתך, בכתבה הזאת אין שום הוכחות לכך שההוא פדופיל. אבל מילא. בכל מקרה, אם כל מי שקונה יצירות של מרינה אברמוביץ' או אוהב את האמנות שלה הוא פדופיל, אז כנראה שכל עולם האמנות העולמי מורכב מפדופילים. היא פריטי מאץ' האמנית הכי חשובה בעולם או מפורסמת בעולם. לשיטתך, גם ג'יי זי פדופיל. בקיצור, הקייס על יצירות אמנות של מרינה אברמוביץ' הוא לא פחות ממביך. זו אמנית שמלמדים בכל בית ספר לאמנות בעולם, אם להיות ספציפי יותר. זו תגובה עניינית. יש לך תגובה עניינית לתגובה העניינית?
    אתה מדבר ומתנהג כמו התקשורת שאתה רואה, בו ננתח את המשפט שלך:

"שמע בבי, אני לא יודע מה איתך, בכתבה הזאת אין שום הוכחות לכך שההוא פדופיל" - אני לא בבי, ולא טענתי שהוא פדופיל, טענתי שהוא מקושר לפדופילים והוכחתי את זה, רוצה יותר? אולי תקבל אולי לא, הדיון הזה הוא לא איתך בכלל, הוא עם הצופה.

"בכל מקרה, אם כל מי שקונה יצירות של מרינה אברמוביץ' או אוהב את האמנות שלה הוא פדופיל" - שוב לא לעניין ,לא אמרתי כל מי שקונה, לא אמרתי מרינה, אתה מוציא דברים מהקשרם ואז תוקף, גון פגסטה מחזיק תמונות של ילדות נאנסות שאי אפשר לתרץ כאומנות בשום דרך.

15. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    573
    אין ספק שביל והילארי ניהלו הנדז און רשת פדופיליה כי א) הוא טס במטוס ב) אח של ג'ון פודסטה אוהב את מרינה אברמוביץ ג) היו אימיילים שהשתמשו במילה פיצה.

התחלת בטיעונים דיי אידיאולוגים וחביבים על השליטה האמריקאית ומלחמות בעולם השלישי. הבעיה עם אנשים שנורא אוהבים תיאוריות קונספירציה (לא בקטע פרוורטי נחמד) היא שהם בעיקר מחפשים שייכות. הקבוצות האלו נורא עוזרות לגשר על בעיות חברתיות.

אין אפשרות לנהל שיחה באמת על פיצהגייט כי זה ליטרלי הטרלה. כלומר, זה השלב שבו אתה הופך מאדם שמנהל שיחה מעניינת נניח על מעורבות אמריקאית במזרח התיכון לאיש שרק נורא צריך חיבוק לפני שירצח את השותפים שלו לדירה בשנתם.

רפי, תן לו חיבוק.
    ואל תתערב בחיי הפרטיים או שאני יתערב בשלך, לי בניגוד אליך יש חברים אמיתיים , אנחנו לא נפגשים לשחק על מחשב.

16. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    573
    תודה על תגובה עניינית, זה לא מובן מאליו בימים אלו, אגיב בהמשך,
    ומי שאין לו כוונה לדבר עניינית, אין לי כוונה לבזבז אנרגיות.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 26/06/2017 ב 22:39.

17. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (13)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    כל המיילים וההאשטג שקשורים לspiritcooking, שזה חלק נכבד בתיאוריה שאותה אתה מריץ, הם קשורים לעבודות של מרינה אברמוביץ. אתה לא יכול לבקש לדבר על עובדות ואז להתעלם מאלו שאתה טוען.
    http://pizzagate.wiki/Marina_Abramovic

בסרטון ששמת מראים תמונות של שני חשודים מחטיפת הילדה בפורטוגל ב-2007 וטוענים שהקלסתרונים דומים מאוד לג'ון פודסטה ואחיו. אבל הקלסתרונים הם של אדם אחד, בשנות העשרים לחייו. הם היו בני 60+ בזמן החטיפה.
    בסרטון נטען שהם היו בפורטוגל כקילומטר וחצי מהמקום בו נחטפה. אבל אין לזה שום עדות.

לוקרלי שם לך לינק לכתבה בניויורק טיימס שעוברת על כל ה"עובדות" ששמת. למה לא התייחסת אליה? למה לדעתך אנשים כמו אלכס ג'ונס מ-infowars ירדו מנושא הפיצהגייט ואף התנצלו עליו?

אם תכנס לחשבון היוטיוב של הסרטון ששמת תגלה עוד המון סרטוני קונספירציה שהוא הכין, בין היתר על כך שאבולוציה היא שקר או שישראל משתיקה אנשים שמספרים על מעורבות ב9/11.
    יש המון סרטונים גם על המעורבות של פיצריית קומט בפיצהגייט. כלומר, מה שטענת שהוא איש קש. למה האדם שמביא לך את העובדות שאתה מקבל כנכונות גם עושה סרטונים על משהו שאתה טוען שהוא שקר של התקשורת?

קשה להתייחס ברצינות למשהו שמאוד קל להפריך. אני מאוד רוצה שתכנס לעוד תיאוריות קונספירציה של אנשים שאתה מאמין להם (אלו שמספקים לך את העובדות), כי הסיכוי היחיד שלך לצאת מהמדרון החלקלק מאוד שאתה נמצא בו כרגע זה להתקל במשהו כל כך מופרך אצל מקורות הידע שלך שזה יזעזע אותך מספיק לצאת.

בהצלחה.

18. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    573
    כל המיילים וההאשטג שקשורים לspiritcooking, שזה חלק נכבד בתיאוריה שאותה אתה מריץ, הם קשורים לעבודות של מרינה אברמוביץ. אתה לא יכול לבקש לדבר על עובדות ואז להתעלם מאלו שאתה טוען.
    http://pizzagate.wiki/Marina_Abramovic

בהצלחה.
    .

אני אגיב מאוחר יותר עם ריכוז כל הטענות שאני עומד מאחוריהן, חלק גדול מהטענות שעליהן אני מוצא את עצמי מותקף, הן המצאה של מישהו כדי שכלום לא יהיה ברור,ואנשים ימשיכו להתעלם מעובדות שכן קיימות.
    אז מבטיח לפרסם הודעה מסודרת עם הוכחות מסודרות לקשר פדופילה שלטון חזק ממה שחשבתם.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 27/06/2017 ב 00:04.

19. הסמל האישי של ACEinyourFACE
    שלישייה

מוניטין
    14 (4)
    הודה
    134
    קיבל תודה 109 פעמים ב70 הודעות
    אני אוהב את הפיצה שלי עם תירס ואקסטרה גבינה

20. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 26 פעמים ב16 הודעות

מביך. מזכיר לי את אדי בראבו בפודקאסט של ג'ו רוגן ( זמין ביוטיוב).

21. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4
    אתה מדבר ומתנהג כמו התקשורת שאתה רואה, בו ננתח את המשפט שלך:

"שמע בבי, אני לא יודע מה איתך, בכתבה הזאת אין שום הוכחות לכך שההוא פדופיל" - אני לא בבי, ולא טענתי שהוא פדופיל, טענתי שהוא מקושר לפדופילים והוכחתי את זה, רוצה יותר? אולי תקבל אולי לא, הדיון הזה הוא לא איתך בכלל, הוא עם הצופה.

"בכל מקרה, אם כל מי שקונה יצירות של מרינה אברמוביץ' או אוהב את האמנות שלה הוא פדופיל" - שוב לא לעניין ,לא אמרתי כל מי שקונה, לא אמרתי מרינה, אתה מוציא דברים מהקשרם ואז תוקף, גון פגסטה מחזיק תמונות של ילדות נאנסות שאי אפשר לתרץ כאומנות בשום דרך.
    אני לא מבין. אם הבנתי נכון, האמנות ה"פדופילית" אצל ג'ון פודסטה זה יצירות אמנות של מרינה אברמוביץ', אמנית מוכרת ומקובלת בעולם. אני לא יודע איפה הוכחת שהוא מקושר לפדופילים, וזה לא העניין. אני רוצה שתסביר לי את הקשר בין התמונות של מרינה אברמוביץ' עליהן אתה מדבר לבין פדופיליה.
    שוב, אני מוכן לשים כל הון שבעולם שכל יצירת אמנות שפודסטה מחזיק היא של אמנים מוכרים ומקובלים. ואתה, מנגד, מקשר בין יצירות האמנות שלו לבין נטיות פרברטיות ואלימות כמו פדופיליה. במקום אחר ראיתי מישהו שמקשר זאת לקניבליזם, ובמקום אחר (spirit cooking) הטענה היא שזה קשור לשטניזם. עכשיו, ההיקש הלוגי המתבקש הוא שמי שצורך סוג כזה של אמנות הוא אם כן סוטה/קניבל/פדופיל/אלים/שטניסט וכו. שים לב, זהו לא ההיסק שלי, אלא ההיסק שלך: אתה טוען שאחת ההוכחות לכך שהילארי קלינטון מקיימת רשת של פדופילים (או תומכת ברשת כזו) קשורה ליצירות אמנות אלו. וממה שהעליתי בחכתי, זו גם תיאוריית הקונספירציה המקובלת.
    הבעיה עם התיאוריה, אם לא הבנת עד עכשיו, היא שאלו אמנים מאוד מאוד מאוד מפורסמים. מרינה אברמוביץ' היא אמנית מאוד מפורסמת. למעשה, היצירות עליהן אתה מדבר לא נראות לי רדיקליות בשום מובן (כותב כאן אדם שעובד לא מעט שנים בבית ספר נחשב לאמנות). אז השאלה היא כזו: האם כל מי שצורך אמנות מהסוג הזו, של האמנים הללו, קשור לפעולות השטניות/פדופיליות/קניבליות אליהן אתה מתייחס?
    נכנסתי לעמוד של פיצהגייט ויקי, וראיתי שם שאחת ההוכחות לכך שג'ון פודסטה הוא פדופיל/תומך פדופיליה, היא יצירת אמנות קניבלית שמוצגת אצלו באוסף. עכשיו, שוב, לא בדקתי, אבל אני מוכן לשים הון נכבד שמדובר ביצירה של אדם מפורסם. יתרה מכך, בתור אחד שמסתובב פה ושם, אין שום דבר חריג או סוטה ביצירה. זו אמנות, ומטיבה, אמנות בוחנת גבולות( למעשה, אין בורגנים וקונפורמיסטים יותר מאלו הצורכים אמנות כזו, אבל זה דיון אחר).
    אז אני שואל שוב, ותנסה לא לחמוק מהשאלה, כי זו שאלה פשוטה: אתה טוען כי יש קשר בין פדופיליה לבין יצירות האמנות המוצגות אצל אנשים מסוימים. ומדבר על מיילים המתייחסים למשל לspirirt cooking, יצירת אמנות של אברמוביץ'. אני תוהה האם, בעקבות כך, כל מי שצורך את האמנות הזו, או מעריך אותה, הוא גם (בהחבא או בפומבי) פדופיל, או שטניסט, או וואטאבר?
    אני מעריך שתתקשה לענות בחיוב על כך. לכן אני ממליץ לך לנטוש את הקו הזה, של הקשר בין יצירות האמנות לבין ההאשמות הדי קשות שאתה מעלה כאן. אחר כך יהיה אפשר להתייחס לדברים אחרים שאתה מעלה. קודם כל אתה צריך להתייחס ברצינות למה שאמרתי. אני גם חייב להגיד שאם זו הייתה קונספירציה, הייתי מצפה שלכל הפחות אותו פודסטה היה מסתיר את האוסף הקרימינלי שלו, ולא חושף אותו לראווה. כלומר, אם זו קונספירציה, איך זה שהיא ככ על פני השטח? או שמא גם האמנים, וגם הסטודנטים לאמנות, ולמעשה כל העולם כולו, סוטה ומטורף.

דבר אחד אחרון. זה: "גון פגסטה מחזיק תמונות של ילדות נאנסות שאי אפשר לתרץ כאומנות בשום דרך" משפט לא נכון. אתה כנראה לא ככ מכיר אמנות. למעשה, ההשוואה שלך כאן כאילו האמנים הללו הם פדופילים מקבילה לכך שמישהו יטען שאנדי וורהול למעשה מייצר שכפולים גנטיים של אנשים במעבדה, ואז מצלם אותם.
    עכשיו שוב, אם הוצאתי דברים מהקשרם, אשמח אם תסביר לי, באריכות ובדיוק ככל האפשר, את הקשר בין יצירות האמנות - של אברמוביץ' ושל אחרים - שנמצאות אצל פודסטה, לבין רשת הפדופיליה שאתה טוען שהילארי והוא מקושרים אליה. אשמח גם אם תמצא את שמם של האמנים שייצרו את אותן יצירות שטניות (אם אין לך כוח אני מבין), כדי שנוכל לראות עד לאן מגיעה השפעתם.
    ואחרון אחרון: בבי זה כינוי חיבה. קח את זה בקלות.

22. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4
    עשיתי קצת בירור. יצירות האמנות עליהן אתה מדבר הן אמנית בשם Biljana Djurdjevic, שכמו שאמרתי, היא אמנית מפורסמת וידועה, שאפילו הציגה במוזיאון חיפה לפני כמה שנים. בקיצור, אני לא ככ מבין מה הבעיה. האם גם כל מי שהלך לתערוכה במוזיאון חיפה - או לכל הפחות אלו אשר אצרו את התערוכה - גם הם פדופילים?
    היא גם לימדה באחד מבתי הספר המובילים לאמנות בניו יורק - הNew -School. האם גם זו חלק מהקונספירציה?
    אמיתי עכשיו, אתה מנסה להוציא את המוץ מהתבן. אולי כדאי שתעשה זאת בצורה רצינית יותר. כי אם כל המחקר שלך כולל טעויות כל כך גסות בהבנת המציאות, אולי אין לו בסיס?
    אני כותב זאת לי כי אכפת לי מפיצהגייט, או מהעמדה שלך או של כל אחד אחר על טראמפ, קלינטון וכושילירבי. אני כותב זאת כי אכפת לי מהאופן שבו ידע מיוצר ומופץ. כלומר, מ(חוסר) היחס הבסיסי לאמת.

עמוד 5 מתוך 14 ראשוןראשון ... 4 5 6 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 17/10/2012, 19:33

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog