המלחמה בסוריה

+ הגב לנושא
עמוד 9 מתוך 14 ראשוןראשון ... 8 9 10 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 161-180 מתוך 266
  1. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    קיבל תודה 1,172 פעמים ב505 הודעות
    במקור פורסם על ידי Xenophobe צפה בהודעה
    גד, אתה יכול להתייחס למה שכתבתי? אני מתייחס למה שאתה כותב. תסביר לי למה קוני איילנד הוט דוג זה שם קוד, כשזה המקום הכי מפורסם בארה"ב לנקניקיות והוא נמצא שם פיזית?
    למה מייל שנשלח בחג המולד ומתייחס למתנה שהם קיבלו הוא שם קוד לילדים?

אני מבין שאתה מאמין בתיאוריה שאתה כותב. אבל אתה יכול לצאת מתוך נקודת הנחה שאתה מנסה לשכנע אותנו במשהו ולא להפך?

אגב, אני אשמח אם תכתוב בכל מייל שאתה מצטט מה הוא אומר באמת לפי הקודים שפענחתם.
    אתה כרגע היחיד בפורום שלא הבין שמדובר בקוד, אני ממשלא מנסה לשכנע אותך - יותר קל לשבור קיר עם אגרופים מלשכנע את הבלתי-משוכנע, אם עוד אנשים יסכמו איתך על הנקודה אני אגיב, אם לא אין לי עניין להגיב

2. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (13)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    קיבל תודה 1,770 פעמים ב900 הודעות
    אתה חושב באמת שהסטנדרט כרגע זה להאמין שמדובר בקודים ואני החריג? כאילו, אני יכול להבין שמרבית העולם טועה, שטוף מוח וכו'. אבל אתה חושב שזה רק מיעוט בודד וכל השאר יודעים שמדובר בקודים?

מאחר ואתה מתעסק בהימורים למחייתך, אולי נעביר את זה למישור הזה ואני אתפרנס גם? תקבע שווי מסוים לכל חבר פורום. אני ואתה נסביר להם על כל אימייל שאתה מעלה. מי שיגיד שמדובר בקוד יזכה אותך ב-X כסף. מי שיגיד שמדובר במייל רגיל יזכה אותי ב-X כסף.

מה דעתך?

בזמנך הפנוי אשמח שתסביר על קוני איילנד. או על הקיטצ'ן אייד. או על וולנאטס. על מה שתרצה.
    מעוניין?

3. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (10)
    הודה
    1,257
    קיבל תודה 348 פעמים ב238 הודעות
    @GOD @

ההסברים של קסנו לאימיילים בהחלט מרגיעים את הדעת וקשה להבין איך אפשר להתייחס אליהם אחרת.

בניגוד למה שנאמר כאן מקודם אני מסכים שהרבה חלקי הוכחות או קטעים מחשידים שווים לאקדח מעשן , ומסכים שכמות המיילים עצמם זה כמעט ראייה , הבעייה היא שכל מייל שהעלת ותורגם על ידי קסנו ירד מסדר היום .

4. פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    368
    קיבל תודה 190 פעמים ב142 הודעות
    בלי לדעת כלום על הנושא אני לא מבין איך זה קודים. ואם זה קודים למה כלכך מוזרים. אם אנשים עשירים ומקושרים רוצים לדבר בקודים יש דרכים טכנלוגיות הרבה יותר טובות מזה.
    I find a duck's opinion of me is very much influenced by whether or not I have bread

5. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (10)
    הודה
    1,257
    ככל שמתעמקים בזה יותר ( בעזרת קסנו שבהחלט מפרש טוב את הקונטקסט הלא ברור) אתה מבין שזו חבורה של חובבי אוכל שהרבה מהבדיחות הפנימיות שלהם שנראות לא קשורות בהתחלה מתקבלות בהיגיון ואף בחביבות

6. שלישייה

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    174
    קיבל תודה 69 פעמים ב61 הודעות
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    אתה כרגע היחיד בפורום שלא הבין שמדובר בקוד, אני ממשלא מנסה לשכנע אותך - יותר קל לשבור קיר עם אגרופים מלשכנע את הבלתי-משוכנע, אם עוד אנשים יסכמו איתך על הנקודה אני אגיב, אם לא אין לי עניין להגיב
    FWIW
    קראתי בעיון. גם את האימיילים וגם את ההסברים - שלךת של קסנו וההסבר לקוד. בתור אחד שחי בארה"ב לא מעט שנים לא היה נראה לי שמדובר בקוד וההסברים של קסנו התאימו בדיוק למה שציפיתי.

זה שהילארי הייתה קשורה (ואולי עדיין) למיליונר שניהל סוג של רשת מין עם נערות (חלק עבור כסף חלק לא ) זו עובדה. העוזרת שלו בכלא לדעתי וגם הוא די בצרות.
    זה שהתקשורת היא כלי בידי בעלי הכוח, כזה או אחר- לא חדש.
    אבל משם להגיע לקודים באימיילים ורשתות פדופילה בנילאומיות IS A BIT OF A STRETCH לדעתי.

גד- מציע לך לקרוא איך תפסו את החברה מאנגליה שציינת ורשת הפדופיליה שלהם (ונכון די הצניעו את הסיפור כי זה מבייש מוסדות שלטון). המציאות הרבה יותר פשוטה.

7. הסמל האישי של navebit
    שלישייה

מוניטין
    17 (6)
    הודה
    216
    קיבל תודה 181 פעמים ב140 הודעות
    כנ"ל גם פה, אני קורא את כל מה שרשמת עד כה בעיניים מאוד אובייקטיביות אבל לא מצליח להשתכנע, כל ההסברים עד כה דיי מניחים את הדעת.
    ואגב אל תתייחס לכל מיני טרולים חארות שכנראה מסתתרים מאחורים יוזר אחר. כל שאר הקוראים והמגיבים באמת מנסים לנהל דיון ענייני.

8. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (10)
    הודה
    370
    קיבל תודה 635 פעמים ב297 הודעות
    גם אחרי קריאה אני מוצא את ההסברים של קסנו מאוד מניחים את הדעת.

אני לא קורא לעצמי בלתי משוכנע כי כן ברור לי שהממשל, כל ממשל, 90% מטייח ו 10% מושל. מכאן ועד רשת פדופיליה במעורבות הקליטונים והחונטה שלהם הדרך ארוכה.
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

9. המשתמשים הבאים מודים ל חומוס על התגובה המועילה:

easyway777 (29/06/2017)

10. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    לא "סתם" שמת את המייל הזה. הוא מופיע בכל אחד מהפורומים/אתרים שקשורים לפיצהגייט. בנוסף, המילה walnut מופיעה כשם קוד ל-"people of color" על פי "פענוח הקוד" שאתה משתמש בו. לא שלפת אותו בטעות מתוך עשרות אלפי מילים שפורסמו.

המייל הזה נמצא שם כי האנשים שמאמינים בפיצהגייט פשוט לא ידעו שפסטה עם אגוזים זו מנה אמיתית ולכן המייל הזה נשמע לא הגיוני.

עבור קהל הקוראים שלנו, אתם יכולים ללכת למסעדת קפה איטליה ביגאל אלון ולהזמין אותה. היא נקראת ספגטיני נוצ'ה בתפריט ועולה 62 שקלים. למי שמתעצל, הנה מתכון מאתר וואלה - http://food.nana10.co.il/Article/?ArticleID=909957.

בנוסף למייל הזו מופיעים מיילים רבים שמתייחסים ל-SpiritCooking. לא רק זה, אלא ש-spiritcooking הפך להאשטג מאוד מזוהה עם הפרשה. הסיבה היא שאנשים לא הבינו את המיילים שקשורים לצמד המילים האלו והוא נשמע להם כמו קוד.
    הבעיה זה שכל מי שקצת מבין באומנות יודע ש-spiritcooking זה שם של מופע של מרינה אברמוביץ.

הסיבה שאני "תופס אותך בקטנות" היא שעל זה מבוססת תיאוריות קונספירציה. המון אירועים קטנים שבהסתכלות מסוימת יכולים להסביר אירוע גדול יותר. זה ההבדל בין תיאוריית קונספירציה לסתם פרשה. אין הרי תמונה של הילארי סוחבת ילדות קטנות במקלט. אין הורים שמתלוננים שג'ון פודסטה חטף את הילד שלהם. התיאוריה בנויה על המון דברים קטנים שאתה מציג ואומר שלא יכול להיות שכל ההקשרים האלו מקריים.

אז כשאנחנו מראים לך שהטיעונים על אומנות הם לא נכונים. שהטיעונים על פסטה הם לא נכונים. שהטיעונים על פורטוגל הם לא נכונים. אנחנו לא מנסים לתפוס אותך בקטנות, אנחנו מנסים להראות לך איך שכנעו אותך בתיאורית קונספירציה.

-

לגבי שאר האימיילים - בשמחה. מה מוזר בסיפור החביב על איך הוא הצליח להעביר תוסף למעבד מזון דרך הבטחון של שדה התעופה ברינו?
    תוסף הפסטה נראה כך - http://i.imgur.com/ET6Rb7W.png
    מערך הביטחון בשדות התעופה בארה"ב לא אוהב דברים חשודים ממתכת.
    מדוע המייל הזה לא יכול להיות לדעתך בשום צורה פשוט סיפור על זה, כפי שהוא כתוב?
    קודם כל, אף מייל ספיציפי הוא לא בהכרח קשור, מן הסתם הבן אדם גם אכל פסטה אמיתית בחייו וכתב על זה במייל.

איך זה שזאת אכן מנה אמיתית לא אומר שזה לא יכול גם לשמש כקוד, בהקשר אחר?

איך הציטוטים הבאים מסתדרים עם אוכל? ואם אני מוציא דברים מהקשרם רק כדי לקצר את ההודעה, תרגיש חופשי להכניס להקשר של כל המייל:

> Ps. Do you think I’ll do better playing dominos on cheese than on pasta?

כל המייל הזה : https://www.wikileaks.org/podesta-emails/emailid/55433 אם זה לא קוד אז מה זה?

הציטוט הזה:

I think Obama spent about $65,000 of the tax-payers money flying in
    pizza/dogs from Chicago for a private party at the White House not long
    ago, assume we are using the same channels?

----------------------------------------------------------------------

From: Don Kuykendall [mailto:kuykendall@stratfor.com]
    Sent: Thursday, May 14, 2009 1:59 PM
    To: 'stratforaustin'
    Subject: Get ready for "Chicago Hot Dog Friday"
    To celebrate all you hot dogs out there. Aaric, you can participate as
    well!

וזה:
    But Mom died on Christmas Eve so, and as you know, there is a bit
    >> of a hole in my universe. We are having her service, more of a send-off,
    >> this weekend and as per her request, serving ice cream. Her spirit lives.
    >> Hope you are well and let me know if I can bring you some blue cheese some
    >> weekend soon. Love to Mary, G

אמא מתה, אז נגיש גלידה ותביא גבינה כחולה.

ומה ההיגיון במשפט הזה?
    Raised over 40 grand. My only regret is I did not make you a nice
    pizza. When can I?

מרגיש שזה נהיה ארוך ובאמת שיש לי עוד הרבה, אבל נתחיל מפה.

11. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    ביי דה וי - ממש לא אמרתי שאני מקבל את המילון שפרסמת, אבל בא נתחיל מלהסכים שיש פה קוד ולא דיבור על אוכל ונמשיך הלאה.

12. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4
    קיבל תודה 996 פעמים ב470 הודעות
    יש לי כמה הערות:
    א. אף אחד פה לא מטריל או תוקף אותך. ברור לגמרי שלא מקבלים את העמדות שלך, במיוחד כי הן תלושות מהמציאות. אבל אנשים עונים לך בכבוד, ובעיקר מעלים טיעונים שאתה ממש לא עונה עליהם.
    ב. לטיעון שלי למשל, על כך שהתמונות הן סטנדרטיות לגמרי, לא ענית. בשום מידה. אני אגב מבין שאתה לא חושב שהתמונות הן הוכחה, אלא שהן רק משתלבות במערך גדול כלשהו. מה שאני לא מבין זה למה אתה לא עונה לשאלה הלוגית שהעליתי בקשר אליהן: אם "הן חולות בראש", האם כל מי שצורך את האמנות הזו הוא חולה בראש?
    ג. עיון פילוסופי זה דבר חשוב. גם אתה - עד שתקים תנועה מחתרתית (אני מקווה שהיום הזה לא יגיע) - מתעסק פה בסך הכל בעיון פילוסופי. למה? כי עיון פילוסופי הוא בדיוק עיון באמת, ובתנאי ההיווצרות של ידע על העולם. ולכן, לדעתי, אתה צריך לבסס מתודה. הייתי ממליץ על לוגיקה, בתור התחלה. ולכן, השאלה שלי על האמנות היא חשובה, כי היא חושפת מקומות בטיעונים שלך שבהם אין להם בסיס לוגי. ואם אתה חושב שהמרדף שלך אחרי האמת שאתה מוצא שם בין הפיצה לפסטה חשוב יותר מהיחס שלי - או של יובל או של כל אחד אחר - לאמת, אתה טועה כמובן. גם אותנו הנושאים הללו מעסיקים ומטרידים. אבל בשביל לדבר על אמת, בשביל לדבר באמת, צריך תנאים של דיבור מסוג זה. ונראה שאתה מסרב לתנאים הללו, כשאתה פשוט מתעלם מטיעונים ועובדות שלא נוחים לך, וכשאתה עושה מבלבל בין סברות לבין אמת.
    ד. את הערה זו אני כותב בחוסר תקווה מוחלט, אבל היא כנה ולדעתי יכולה מאוד לעזור: אם תנסח לעצמך מתודה של מחקר, שבנויה על לוגיקה וספקנות, תוכל לדעתי להתחיל להפריד בין שקר לאמת. כלומר, העיון הפילוסופי צריך להיות הבסיס של מה שאתה עושה.
    ה. פוקר זה לא עבודה.

13. המשתמשים הבאים מודים ל Bitmi על התגובה המועילה:

ami1983 (01/07/2017)

14. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (13)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    וזה:
    But Mom died on Christmas Eve so, and as you know, there is a bit

אמא מתה, אז נגיש גלידה ותביא גבינה כחולה.
    .
    נתחיל אחד-אחד, כי זה סה"כ משחק דיי נחמד.

המייל שציטטת הוא נכתב לג'ון פודסטה על ידי גייל סמית', המנכ"לית של one campaign, תכנית שמנסה להילחם בעוני בארה"ב. בנוסף היא שירתה כשנתיים בתפקיד ראש Agency for International Development. תפקיד רשמי שממנה הנשיא.

ג'ון פודסטה שאל אותה מה שלומה (אין לנו את המייל הזה, אבל היא מתחילה בI'm okay והכותרת של המייל היא RE: How Are You) והיא ענתה:

Happy New Year. I miss seeing you and hope that sometime before long you
    >> will be home on a weekend and I can pop over and say hi. I am OK, love the
    >> new gig. But Mom died on Christmas Eve so, and as you know, there is a bit

המייל נשלח ב-6 בינואר, אז שנה טובה זה הגיוני. היא מקווה שיוכלו להיפגש בקרוב.
    היא נכנסה לתפקיד הרשמי בממשלה שציינתי קודם ב-2 בדצמבר 2015, כחודש לפני המייל. לכן המשפט על ה"עבודה החדשה".
    אמא שלה נפטרה בחג המולד (אני יכול למצוא סימוכין לכך שהיא באמת נפטרה אני מניח, אבל חסכתי לעצמי את החיפוש הזה). גייל היא אישה בת 60 פלוס אז אפשר להניח שאמא שלה הייתה מאוד מבוגרת. הם עורכים לה טקס אשכבה, אבל היא מציינת שהוא יותר אירוע פרידה מהלוויה ולפי הבקשה של אמא שלה, יגישו גלידה באשכבה. בקשה שלא נשמעת מופרכת במיוחד כשמדובר במוות של אישה מאוד מבוגרת.
    היא מקווה שהנשמה של אמא שלה ממשיכה להתקיים. משפט דיי סטנדרטי.

היא מקווה שגם ג'ון בסדר ואם הם יכולים כשהם נפגשים, שיביא לה מהגבינה שכבר קראנו בעבר שהוא שולח גבינות כמתנות לחברים.

ג'ון ענה לה -
    So sorry to hear that, Gayle. Hugs from the Podesta's. Hope to catch up
    > soon.
    פחות נשמע כמו קוד ויותר כמו "מצטער לשמוע".

היא ענתה:
    Know you are swamped and have minimal family time so you tell me when and
    if you are in town and have rime. I am following you on twitter. Good photo.

אני יודעת שאתה עסוק (בכל זאת, קמפיין בחירות לנשיאות). מקווה שנפגש. rime זה אולי מוזר אבל ה-r וה-t מאוד קרובות במקלדת.

סה"כ מדובר באישה מבוגרת שמספרת סיפור דיי הגיוני. לא רואה פה בסיס לקוד. גם התשובות שלו לא מתאימות לקוד. אם יש הוכחה שאמא שלה לא מתה בכריסמס זה יהיה חשוד.

15. 3 המשתמשים הבאים הודו לXenophobe על ההודעה המועילה:

ami1983 (01/07/2017), easyway777 (29/06/2017), shakaboom (29/06/2017)

16. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    ביטמי -
    א. חולה בראש או משוכנע שזה מגניב, חולה בראש זה הגדרה שלי, ומתאר דעה, אין לי כוונה לשלול ממישהו את החופש להחזיק אומנות שאני רואה כחולה, וכן, יכול להיות בן אדם נורמטיבי שנמשך לזה מסיבות שאני לא מבין.
    ב. התמונות הן חלק ממערך גדול כמו שתיארת בעצמך.
    ג. אני מנסה להיות לוגי, אני מותקף בכלים לא לוגיים, אתה לא התקפת אחרים כן, אני מתעלם ספציפית מיוזרים שיורדים לחיי, ולא מטענות, כל מי שינסח טענה בלי נגיעה אישית ועם לוגיקה בסיסית אגיב, אם לא call me on it.
    ד. כמו שאמרתי יש פה הצפה של שקרים בפרשה, בעיני, זה ניסיון טיוח של העובדות, והרבה אמת שמסתתרת בפנים, אני מצאתי שזה דורש הרבה להפריד ביניהם,ומנסה לעשות את זה לבד נגד העולם, עדיין רואה מספיק ראיות אמיתיות (שמצטרפות יחד לתמונה ברורה בעיני).

17. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    נתחיל אחד-אחד, כי זה סה"כ משחק דיי נחמד.

המייל שציטטת הוא נכתב לג'ון פודסטה על ידי גייל סמית', המנכ"לית של one campaign, תכנית שמנסה להילחם בעוני בארה"ב. בנוסף היא שירתה כשנתיים בתפקיד ראש Agency for International Development. תפקיד רשמי שממנה הנשיא.

ג'ון פודסטה שאל אותה מה שלומה (אין לנו את המייל הזה, אבל היא מתחילה בI'm okay והכותרת של המייל היא RE: How Are You) והיא ענתה:

Happy New Year. I miss seeing you and hope that sometime before long you
    >> will be home on a weekend and I can pop over and say hi. I am OK, love the
    >> new gig. But Mom died on Christmas Eve so, and as you know, there is a bit

המייל נשלח ב-6 בינואר, אז שנה טובה זה הגיוני. היא מקווה שיוכלו להיפגש בקרוב.
    היא נכנסה לתפקיד הרשמי בממשלה שציינתי קודם ב-2 בדצמבר 2015, כחודש לפני המייל. לכן המשפט על ה"עבודה החדשה".
    אמא שלה נפטרה בחג המולד (אני יכול למצוא סימוכין לכך שהיא באמת נפטרה אני מניח, אבל חסכתי לעצמי את החיפוש הזה). גייל היא אישה בת 60 פלוס אז אפשר להניח שאמא שלה הייתה מאוד מבוגרת. הם עורכים לה טקס אשכבה, אבל היא מציינת שהוא יותר אירוע פרידה מהלוויה ולפי הבקשה של אמא שלה, יגישו גלידה באשכבה. בקשה שלא נשמעת מופרכת במיוחד כשמדובר במוות של אישה מאוד מבוגרת.
    היא מקווה שהנשמה של אמא שלה ממשיכה להתקיים. משפט דיי סטנדרטי.

היא מקווה שגם ג'ון בסדר ואם הם יכולים כשהם נפגשים, שיביא לה מהגבינה שכבר קראנו בעבר שהוא שולח גבינות כמתנות לחברים.

ג'ון ענה לה -
    So sorry to hear that, Gayle. Hugs from the Podesta's. Hope to catch up
    > soon.
    פחות נשמע כמו קוד ויותר כמו "מצטער לשמוע".

היא ענתה:
    Know you are swamped and have minimal family time so you tell me when and
    if you are in town and have rime. I am following you on twitter. Good photo.

אני יודעת שאתה עסוק (בכל זאת, קמפיין בחירות לנשיאות). מקווה שנפגש. rime זה אולי מוזר אבל ה-r וה-t מאוד קרובות במקלדת.

סה"כ מדובר באישה מבוגרת שמספרת סיפור דיי הגיוני. לא רואה פה בסיס לקוד. גם התשובות שלו לא מתאימות לקוד. אם יש הוכחה שאמא שלה לא מתה בכריסמס זה יהיה חשוד.
    הלאה אני זונח את המייל הזה מטענותי, בא נמשיך במשחק, רק רוצה להסכים על חוק לרגע, מותר לי להוסיף מיילים כי יש לי עוד הרבה שלא מצאתי עדיין.

18. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

easyway777 (29/06/2017)

19. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4
    ביטמי -
    א. חולה בראש או משוכנע שזה מגניב, חולה בראש זה הגדרה שלי, ומתאר דעה, אין לי כוונה לשלול ממישהו את החופש להחזיק אומנות שאני רואה כחולה, וכן, יכול להיות בן אדם נורמטיבי שנמשך לזה מסיבות שאני לא מבין.
    ב. התמונות הן חלק ממערך גדול כמו שתיארת בעצמך.
    ג. אני מנסה להיות לוגי, אני מותקף בכלים לא לוגיים, אתה לא התקפת אחרים כן, אני מתעלם ספציפית מיוזרים שיורדים לחיי, ולא מטענות, כל מי שינסח טענה בלי נגיעה אישית ועם לוגיקה בסיסית אגיב, אם לא call me on it.
    ד. כמו שאמרתי יש פה הצפה של שקרים בפרשה, בעיני, זה ניסיון טיוח של העובדות, והרבה אמת שמסתתרת בפנים, אני מצאתי שזה דורש הרבה להפריד ביניהם,ומנסה לעשות את זה לבד נגד העולם, עדיין רואה מספיק ראיות אמיתיות (שמצטרפות יחד לתמונה ברורה בעיני).
    אתה מבין את הבעיה הלוגית עם להגיד "חולה בראש" על משהו שהוא מקובל לגמרי?
    לא את זה שעבורך התמונות הללו הן פוגעניות, אלא את הבעיה הלוגית.

20. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (13)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    בכיף, אני לא אעמוד בקצב כי זה הרבה מיילים. רק תשים את הלינקים למיילים המלאים כי הייתי צריך לגגל חלק מהדברים כדי לראות את הקונטקסט.

21. המשתמשים הבאים מודים ל Xenophobe על התגובה המועילה:

easyway777 (29/06/2017)

22. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    בנוסף חשוב לי להדגיש שמעולם לא האשמתי את הילרי בפדופיליה ישירה, האשמה היא שיתוף פעולה עם פדופילים.

23. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (13)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    בנוסף חשוב לי להדגיש שמעולם לא האשמתי את הילרי בפדופיליה ישירה, האשמה היא שיתוף פעולה עם פדופילים.
    אני אשמח אם תפרט קצת יותר מה כן קורה לדעתך. עד כמה אמרת בעיקר מה לא וקצת דברים על למה פודסטה יכול להיות פדופיל. אתה יכול לתת קצת הסברים על מה לדעתך התנהל בדיוק? נניח המיילים ששמת הם לא כולם מגון לאיש ספציפי. יש המון נמענים שונים וחלק גדול מה״קוד״ עליו אתה מדבר נכתב על ידי האנשים האחרים בשיחה.

איך הרשת עובדת, מי מעורב, מי המטרות, מה התהליכים.

24. הסמל האישי של easyway777
    רביעייה

מוניטין
    35 (10)
    הודה
    1,257
    אני מניח שאחרי שבוע של קריאת מיילים עם קסנו , אתה תרד מהעניין .

המייל שהעלת באמת נראה לי חשוד עד שקסנו פירק אותו לגורמים פה . רק רוצה לומר תודה לקסנו שבאמת עוזר לעשות סדר ולרדת לעומקם (או יותר נכון חושף שאין עומק ) של דברים

25. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4
    אני חושב, כעצה כללית, שאם רוצים לדבר על משהו - אוכל, אמנות - צריך לעשות מחקר בסיסי על התחום כדי להבין את הז'רגון והכללים שלו. זה עוד טיפ שנראה לי סביר. אי אפשר לגלות את האמת מתוך עמדה של בורות מוחלטת.

עמוד 9 מתוך 14 ראשוןראשון ... 8 9 10 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 17/10/2012, 19:33

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog