המלחמה בסוריה

+ הגב לנושא
עמוד 13 מתוך 14 ראשוןראשון ... 3 12 13 14 אחרוןאחרון
מציג הודעות 241-260 מתוך 266
  1. הסמל האישי של Lucarelli
    סטרייט פלאש

מוניטין
    108 (13)
    הודה
    185
    קיבל תודה 2,674 פעמים ב986 הודעות

2. המשתמשים הבאים מודים ל Lucarelli על התגובה המועילה:

GOD (19/09/2017)

3. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    קיבל תודה 1,173 פעמים ב505 הודעות
    במקור פורסם על ידי Lucarelli צפה בהודעה
    מה אומר? יש לי הרגשה שצפון קוריאה היא הומאג' לקדאפי, ושצריך רודן בעולם כדי לשמור את הכבשים בכלוב.
    לא חושב שהמצב בצפון קוריאה מתוכנן, לא ראיתי שהמצב ריווחי להרבה אנשים חוץ מהשלטון הצפון קוראיני עצמו.

4. הסמל האישי של SnowRoll
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    56 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    1,486
    קיבל תודה 1,266 פעמים ב563 הודעות
    צפיה מומלצת:
    http://www.imdb.com/title/tt6400614/

"Unacknowledged" focuses on the historic files of the Disclosure Project and how UFO secrecy has been ruthlessly enforced-and why. The best evidence for extraterrestrial contact, dating back decades, is presented with direct top-secret witness testimony, documents and UFO footage, 80% of which has never been revealed anywhere else. The behind-the-scenes research and high-level meetings convened by Dr. Steven Greer will expose the degree of illegal, covert operations at the core of UFO secrecy. From briefings with the CIA Director, top Pentagon Generals and Admirals, to the briefing of President Obama via senior advisor John Podesta, chairman of the Hillary Clinton Campaign, we take the viewer behind the veil of secrecy and into the corridors of real power where the UFO secrets reside. The viewer will learn that a silent coup d'état has occurred dating back to the 1950s and that the Congress, the President and other world leaders have been sidelined by criminal elements within the military-industrial-financial complex.

5. הסמל האישי של ACEinyourFACE
    שלישייה

מוניטין
    14 (4)
    הודה
    134
    קיבל תודה 109 פעמים ב70 הודעות
    למה ניסו להפליל את אסד בשימוש בנשק כימי ללא הוכחה כבר כמה פעמים? ולמה שנאמין בפעם הבאה שזה אכן אסד?
    @GOD

מאיפה אתה מקבל את המידע הזה שניסו להפליל את אסד כמה פעמים זה הזוי חבר. אם אתה מקבל אותו מויקיליקס עליך לדעת שהויקי מקבל את המידע ישירות ממכונת התעמולה הרוסית.
    גם אם התקיפה הכימית היא תוצרת של ישראל משהו שאני מבטיח לך שלא קרה- אין לי שום בעיה מוסרית עם זה.
    נראה שאתה לוקה בבילבול מאוד חמור, אני יודע שזה נכתב לפני זמן מה ואני מאמין ששינית את דעתך כבר אבל אתה צריך להבין שאתה מוקף מדינות אויב ושאיראן על הגדר עכשיו ושרוסיה מגבה אותה. אם ארצות הברית לא מתערבת במה שנוצר לך שם בסוריה אני ואתה בצרות צרורות.
    הסכנה שנוצרת לנו שם אט אט היא קיומית, שיהיה לכולנו בהצלחה!!
    נערך לאחרונה על ידי ACEinyourFACE; 14/04/2018 ב 17:34.

6. הסמל האישי של ACEinyourFACE
    שלישייה

מוניטין
    14 (4)
    הודה
    134
    . התקשורת, כרגע, היא פח אשפה רציני.
    מסכים
    אני רואה את CNN וידיעות אחרונות למשל, משדרים על בדיוק אותו קו. מאמין שיש איזה יישור קו בין רוב אמצעי התקשורת.
    חה חה חה הצחקת אותי!!! אולי זו המציאות, חשבת על זה?

7. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    [QUOTE=ACEinyourFACE;681035]@GOD

איפה ראית הוכחה שהנשק הכימי הוא של אסד? כל ועדה שבדקה את הנושא או שלא הגיעה למסקנות או שהגיעה למסקנה שהנשק הוא מטעם המורדים.
    מעבר לזה, אותו דבר בדיוק עשתה ארה"ב בכל פלישה שלה לעירק אפגניסטן וכו' תמיד ממציאים הפחדות נגד האויב זה הא'ב' של מלחמה, אחרת החפ"שים לא יסכימו להילחם.

מה קשור ישראל לסיפור, וזה שאין לך בעיה מוסרית אם ישראל עשתה את זה - מטריד בקושי. למרבה המזל אין לך חלק בקבלת החלטות ובחיים לא יהיה לך.

המצב באמת הופך חמור ומצריך התערבות עכשיו, אבל אני מאמין שזאת הייתה כל המטרה מלכתכילה, הכל היה סבבה לפני 7 שנים, ארה"ב דרדרה את המצב לשם, כנ"ל מקרה עירק.

8. הסמל האישי של ACEinyourFACE
    שלישייה

מוניטין
    14 (4)
    הודה
    134
    [QUOTE=GOD;681155]
    במקור פורסם על ידי ACEinyourFACE צפה בהודעה
    @GOD

איפה ראית הוכחה שהנשק הכימי הוא של אסד? כל ועדה שבדקה את הנושא או שלא הגיעה למסקנות או שהגיעה למסקנה שהנשק הוא מטעם המורדים.
    מעבר לזה, אותו דבר בדיוק עשתה ארה"ב בכל פלישה שלה לעירק אפגניסטן וכו' תמיד ממציאים הפחדות נגד האויב זה הא'ב' של מלחמה, אחרת החפ"שים לא יסכימו להילחם.

מה קשור ישראל לסיפור, וזה שאין לך בעיה מוסרית אם ישראל עשתה את זה - מטריד בקושי. למרבה המזל אין לך חלק בקבלת החלטות ובחיים לא יהיה לך.

המצב באמת הופך חמור ומצריך התערבות עכשיו, אבל אני מאמין שזאת הייתה כל המטרה מלכתכילה, הכל היה סבבה לפני 7 שנים, ארה"ב דרדרה את המצב לשם, כנ"ל מקרה עירק.
    מה אתה רוצה... צדק? מוסריות? אמת? פוגע בך שמשקרים לך?
    בכלל כל לא מעניין אותי אם הנשק הכימי הופעל ע"י אסד או המורדים כאשר אנחנו במלחמה על עתיד המדינה.
    מבחינתי הנשק הופעל על ידי אסד סוף סיפור.
    מה שאכפת לי זה שארצות הברית תשאר בסוריה ובמזה"ת ותעזור לנו עם הבעיה הזאת שנקראת איראן.
    אני מציע לך להתעמק ולחקור מה באמת איראן רוצה ומה מניע אותה כי נראה לי שאתה לא מבין. תשאל חברים שלך שלמדו על הנושא באקדמיה ושיודעים ערבית ותבין את גודל הבעיה!!
    אנחנו צריכים את ארצות הברית שאם תרצה בזה או לא היא בת הברית האמיתית היחידה שלך פה ובלעדיה לא תהיה פה מדינה.

9. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    [QUOTE=ACEinyourFACE;681161]
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה

מה אתה רוצה... צדק? מוסריות? אמת? פוגע בך שמשקרים לך?
    בכלל כל לא מעניין אותי אם הנשק הכימי הופעל ע"י אסד או המורדים כאשר אנחנו במלחמה על עתיד המדינה.
    מבחינתי הנשק הופעל על ידי אסד סוף סיפור.
    מה שאכפת לי זה שארצות הברית תשאר בסוריה ובמזה"ת ותעזור לנו עם הבעיה הזאת שנקראת איראן.
    אני מציע לך להתעמק ולחקור מה באמת איראן רוצה ומה מניע אותה כי נראה לי שאתה לא מבין. תשאל חברים שלך שלמדו על הנושא באקדמיה ושיודעים ערבית ותבין את גודל הבעיה!!
    אנחנו צריכים את ארצות הברית שאם תרצה בזה או לא היא בת הברית האמיתית היחידה שלך פה ובלעדיה לא תהיה פה מדינה.
    לא פותרים ככה בעיות, קצת שכל.

בא נשים את ההנהגה המושחתת בצד, כי יש דרכים אחרות לטפל במנהיגים רעים חוץ מלהרוס מדינה.
    מה שהם עשו זה להפוך ברגע 20 מיליון אנשים שלווים עם רווחה כלכלית וחיים סבירים פלוס לאנשים שאין להם מה להפסיד יותר ועם הרבה נקמה בלב, זאת לא הדרך, וזה יתנקם בכולנו בעתיד.

ושוב דעתך לא קובעת, לדעת רוב הסורים והעולם הערבי הנשק אינו מטעם אסד (מה שכנראה נכון), וזה מה שקובע איך התגובה שלהם תראה, זה מה שמעצב את הדעה שלהם על העולם המערבי, דברים כגון זה הם הסיבה לשנאה העזה שלהם כלפי כל מה שמערבי.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 21/04/2018 ב 19:01.

10. הסמל האישי של ACEinyourFACE
    שלישייה

מוניטין
    14 (4)
    הודה
    134

@GOD
    נערך לאחרונה על ידי ACEinyourFACE; 26/04/2018 ב 14:02.

11. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    לגבי הסרטון:
    הוא טוען שרוסיה מרוויחה מאי היציבות בסוריה מה שעלול להיות נכון, רק בעיה אחת בתיאוריה , לא רוסיה היא זאת שגרמה לאי היציבות אלא ארה"ב אז אני לא מבין מה הוא רוצה.

12. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    ואם כבר משחקים ב-"להאשים את פוטין בבעיות של ארה"ב" בטח גם את עירק ולוב ותימן פוטין מוטט? אני צודק?

13. הסמל האישי של Lucarelli
    סטרייט פלאש

מוניטין
    108 (13)
    הודה
    185
    קיבל תודה 2,674 פעמים ב986 הודעות
    משהו שעלה לי לראש לא מזמן הוא הרעיון שאפשר להפוך את הבלאגן בסוריה לחיובי אם אפשר ליצור מצב בו אנחנו מעבירים לשם אוכלוסיה פלסטינאית גדולה ובכך למזער את הסכסוך פה. אני בטוח שברגע שתסתיים שפיכת הדמים באיזור יהיה צורך גבוה בכח אדם ככה שאולי יהיה אפשר למכור את זה כ WIN-WIN.
    מעניין אותי מה הדעה של הימין והשמאל בישראל לרעיון הזה (ולפלסטינאים עצמם)...

14. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,201
    קיבל תודה 3,672 פעמים ב1,200 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    אותי מעניין כמה סמים עשית לפני הפוסט הזה
    הפלסטינאים חוגגים כבר חודש יום האדמה על הגדר כי אלה השטחים שלהם, אני לא חושב שהם מחפשים לעשות אאוטסורסינג בסוריה בשביל עבודה

15. פלאש

מוניטין
    23 (6)
    הודה
    610
    קיבל תודה 488 פעמים ב314 הודעות
    במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    אותי מעניין כמה סמים עשית לפני הפוסט הזה
    הפלסטינאים חוגגים כבר חודש יום האדמה על הגדר כי אלה השטחים שלהם, אני לא חושב שהם מחפשים לעשות אאוטסורסינג בסוריה בשביל עבודה
    אני די בטוח שאתה לא בלבל

Sent from my PRO 7 using Tapatalk

16. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    ברור שכל עזיבה של פלסטינאים מהאיזור טובה לישראל, חבל שזאת לא החלטה שלנו..

17. הסמל האישי של ACEinyourFACE
    שלישייה

מוניטין
    14 (4)
    הודה
    134
    ארצות הברית לא עומדת מאחורי אי היציבות בסוריה, אני לא יודע איך הגעת לזה....וויקיליקס??אחי תפסיק כבר לקרוא את הזבל הזה... עד שארצות הברית התערבה בסוריה, סוריה הייתה בבלגן איום.
    יותר מדי תאוריות קונספירציה מסתובבות ברשת על צינורות גז דרך סוריה ואוקראינה, ושטויות על המטבע שבו נסחר הנפט... אני לא מתיימר לדעת אילו אינטרסים כוללים פועלים פה גם על ארצות הברית וגם על רוסיה.
    מה שאני בטוח ב100% שרוסיה היא אויב של העולם החופשי ושלנו וארצות הברית הם הטובים. רוסיה- הרעים.

18. הסמל האישי של ACEinyourFACE
    שלישייה

מוניטין
    14 (4)
    הודה
    134
    במקור פורסם על ידי Lucarelli צפה בהודעה
    משהו שעלה לי לראש לא מזמן הוא הרעיון שאפשר להפוך את הבלאגן בסוריה לחיובי אם אפשר ליצור מצב בו אנחנו מעבירים לשם אוכלוסיה פלסטינאית גדולה ובכך למזער את הסכסוך פה. אני בטוח שברגע שתסתיים שפיכת הדמים באיזור יהיה צורך גבוה בכח אדם ככה שאולי יהיה אפשר למכור את זה כ WIN-WIN.
    מעניין אותי מה הדעה של הימין והשמאל בישראל לרעיון הזה (ולפלסטינאים עצמם)...
    אתה אומר בעצם, בוא נבנה מסילות תיקתק לסוריה, ניקח להם את האדמה והבתים והרכוש, נעמיס אותם על רכבות וניתן להם לעבוד במחנות עבודה. זורם

19. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    במקור פורסם על ידי ACEinyourFACE צפה בהודעה
    ארצות הברית לא עומדת מאחורי אי היציבות בסוריה, אני לא יודע איך הגעת לזה....וויקיליקס??אחי תפסיק כבר לקרוא את הזבל הזה... עד שארצות הברית התערבה בסוריה, סוריה הייתה בבלגן איום.
    מה שאני בטוח ב100% שרוסיה היא אויב של העולם החופשי ושלנו וארצות הברית הם הטובים. רוסיה- הרעים.
    http://lmgtfy.com/?q=did+the+us+help...+syrian+rebels

וגבי המשפט בסוף, חלוקה של העולם לטוב מוחלט ורע מוחלט הוא חוסר הבנה מוחלט של הטבע האנושי.

20. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    על סמך איזה מידע אתה בטוח ב100 אחוז שרוסיה היא אוייבת של העולם החופשי ACE? יש לך גיבוי להזיה הזאת?
    יותר מדי CNN מסתובב ברשת ושטויות על טובים ורעים במקום על האינטרסים האמיתיים של המעורבים.

21. הסמל האישי של ACEinyourFACE
    שלישייה

מוניטין
    14 (4)
    הודה
    134
    בוא נגיד שמבחינתה של רוסיה, כמעט כל מי שהיא לא רוסיה היא אויב. זאת המנטליות של הפוטין הפסיכופת המשוגע הדיקטטור שרוצח בלי רחמים כל אופוזיציה במדינה שקמה.
    תסתכל על הבעלות ברית של רוסיה.. תסתכל על השחיתות בתוך רוסיה, על השקרים הבוטים על הפלישה למדינות תמימות שבירת הסכמים
    הם נכנסים לפה למזרח התיכון עם הכוח העצום שיש לה ומהלכים עלינו אימים, הולכים כמו בריון בשכונה ולוקחים מאתנו את הביטחון ועושים אותנו לביץ שלה. הכל אצלם באלימות, הכל צבאי הכל כח ואינטרסים. אתה לא יכול לדבר
    איתם תאמין לי, הכל תלוי באינטרסים שלהם, והאינטרסים שלהם תאמין לא לא עושים טוב לאף אחד.
    מציע לך ולכל מעריצי הפוטין והפרופגנדה הזולה שלו לשים משקפיים.

עמוד 13 מתוך 14 ראשוןראשון ... 3 12 13 14 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 17/10/2012, 19:33

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog