המלחמה בסוריה

+ הגב לנושא
עמוד 14 מתוך 14 ראשוןראשון ... 4 13 14
מציג הודעות 261-267 מתוך 267
  1. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    643
    קיבל תודה 1,578 פעמים ב759 הודעות
    במקור פורסם על ידי ACEinyourFACE צפה בהודעה
    בוא נגיד שמבחינתה של רוסיה, כמעט כל מי שהיא לא רוסיה היא אויב. זאת המנטליות של הפוטין הפסיכופת המשוגע הדיקטטור שרוצח בלי רחמים כל אופוזיציה במדינה שקמה.
    תסתכל על הבעלות ברית של רוסיה.. תסתכל על השחיתות בתוך רוסיה, על השקרים הבוטים על הפלישה למדינות תמימות שבירת הסכמים
    הם נכנסים לפה למזרח התיכון עם הכוח העצום שיש לה ומהלכים עלינו אימים, הולכים כמו בריון בשכונה ולוקחים מאתנו את הביטחון ועושים אותנו לביץ שלה. הכל אצלם באלימות, הכל צבאי הכל כח ואינטרסים. אתה לא יכול לדבר
    איתם תאמין לי, הכל תלוי באינטרסים שלהם, והאינטרסים שלהם תאמין לא לא עושים טוב לאף אחד.
    מציע לך ולכל מעריצי הפוטין והפרופגנדה הזולה שלו לשים משקפיים.
    כלום ממה שרשמת פה לא מדוייק או לא נכון הרוב פשוט לא נכון.

אני נגד ההתערבות של פוטין באוקרינה, ונגד הרבה דברים שהוא עושה, אבל לעומת מה שמנהיגת העולם עושה הוא ילד טוב.
    נערך לאחרונה על ידי GOD; 01/05/2018 ב 02:22.

2. פול האוס

מוניטין
    44 (14)
    הודה
    308
    קיבל תודה 516 פעמים ב332 הודעות
    במקור פורסם על ידי Lucarelli צפה בהודעה
    משהו שעלה לי לראש לא מזמן הוא הרעיון שאפשר להפוך את הבלאגן בסוריה לחיובי אם אפשר ליצור מצב בו אנחנו מעבירים לשם אוכלוסיה פלסטינאית גדולה ובכך למזער את הסכסוך פה. אני בטוח שברגע שתסתיים שפיכת הדמים באיזור יהיה צורך גבוה בכח אדם ככה שאולי יהיה אפשר למכור את זה כ WIN-WIN.
    מעניין אותי מה הדעה של הימין והשמאל בישראל לרעיון הזה (ולפלסטינאים עצמם)...
    בטח, למה לא? זה הרי ככ פשוט והגיוני. זה דומה להצעות של איזה שר חוץ מארהב שלא היה לו דרכון בכלל עד שמינו אותו לתפקיד, או כמו האימיילים שאני מקבל מקרובי משפחה מאוסטרליה שלא מבין 'מה הבעיה', כי הרי מסביב לישראל יש המון מדינות ערביות והמון שטחים פנויים, ובישראל הקטנה צפוף וכולם רבים. אז בוא פשוט נעביר לשם את הערבים, ונפתרו כל בעיות המזרח התיכון. ואם לא יסכימו מרצון, אפשר פשוט להעלות אותם על משאיות.
    בהצלחה
    נערך לאחרונה על ידי samsam69; 01/05/2018 ב 09:19.
    Je n'est pas drawing dead

3. הסמל האישי של ACEinyourFACE
    שלישייה

מוניטין
    14 (8)
    הודה
    137
    קיבל תודה 119 פעמים ב75 הודעות
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה

אני נגד ההתערבות של פוטין באוקרינה, ונגד הרבה דברים שהוא עושה, אבל לעומת מה שמנהיגת העולם עושה הוא ילד טוב.
    מה לא מדוייק ולא נכון? תן לי דוגמא 1

4. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    643
    עזוב להתווכח, רק קל את המילה רוסיה בהודעה שרשמת ותחליף בארה"ב והיא תהפוך ברגע ליותר נכונה פי 100.

5. שלישייה

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    29
    קיבל תודה 101 פעמים ב61 הודעות
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה

למרות ההכללות והאופן הרדוד בו מובאים הדברים, התיאור שלו די מדויק. הטענה, שארה"ב גרמה יותר נזק מצרפי היא נטולת קונטקסט ובכל אופן לא סותרת את הטענות שלו ביחס למשטר הרוסי.

מבחינת הפרת זכויות יסוד וזכויות אדם, בהיבטים של התפתחות נורמטיבית וביישום עקרונות משטר ליברליים, רוסיה נמצאת במקום טוב בתחתית רשימת המדינות בעולם (ולא רק המתועשות).

ביחס לטענה המרכזית של המשטר הרוסי ותומכיו כנגד ארה"ב, כי העולם אינו זקוק לשוטר עולמי, מציע כמבחן לוגי להגיד את זה לקהילה היהודית בשנת 1942. אפשר גם להעביר את זה דרך פילטר מסך הבערות של רולס.

שאלת הפרקטיקה והאינטרסים היא אחרת ולוויכוח נפרד, אבל העיקרון של הכפפת מדינות העולם לעקרונות ליברליים דמוקרטיים היא נכונה, בהתחשב בפררוגטיבה, של מתן אפשרות לכל משטר "למשטר" את עצמו והסתכלות בראי ההיסטוריה לאן זה הוביל. בכל אופן, כפי שאני לא מוכן שמדינה/אדם אחר יוותרו על זכויות האזרח שלי, כך אין לנו זכות לוותר על זכויות האזרח של אחרים. בהתאם, אני נגד באופן קטגורי לנורמליזציה עם המשטר בפייגונג. השיקול הבין-לאומי ברור וידוע, אבל במסגרת היחסים הנרקמים להבטחת הפסקת התוקפנות הבין לאומית של המשטר, אנו מכשירים את המשך העריצות, הדיכוי והרצח של אזרחי המדינה. לא לנו שמורה הזכות לכך.

6. פול האוס

מוניטין
    44 (14)
    הודה
    308
    קיבל תודה 516 פעמים ב332 הודעות
    במקור פורסם על ידי ACEinyourFACE צפה בהודעה
    בוא נגיד שמבחינתה של רוסיה, כמעט כל מי שהיא לא רוסיה היא אויב. זאת המנטליות של הפוטין הפסיכופת המשוגע הדיקטטור שרוצח בלי רחמים כל אופוזיציה במדינה שקמה.
    תסתכל על הבעלות ברית של רוסיה.. תסתכל על השחיתות בתוך רוסיה, על השקרים הבוטים על הפלישה למדינות תמימות שבירת הסכמים
    הם נכנסים לפה למזרח התיכון עם הכוח העצום שיש לה ומהלכים עלינו אימים, הולכים כמו בריון בשכונה ולוקחים מאתנו את הביטחון ועושים אותנו לביץ שלה. הכל אצלם באלימות, הכל צבאי הכל כח ואינטרסים. אתה לא יכול לדבר
    איתם תאמין לי, הכל תלוי באינטרסים שלהם, והאינטרסים שלהם תאמין לא לא עושים טוב לאף אחד.
    מציע לך ולכל מעריצי הפוטין והפרופגנדה הזולה שלו לשים משקפיים.
    כולנו שטופי מוח. נדמה לנו שארהב היא ה'נאורה' 'מערבית' 'דמוקרטית' ומתקדמת. בפועל, ארהב היא אחת המדינות האלימות כוחניות וכתוצאה מכך אחת האכזריות על פני הגלובוס במאה השנים האחרונות.
    רשימה חלקית של מדינות שארהב פלשה אליהם: עיראק (2X), וייטנאם, קמבודיה, תימן, אפגניסטאן, לוב, סומליה, גרנדה, פנמה, קובה ועוד. ברוב המקרים היה איזה תירוץ קלוש לפלישה (נשק 'בלתי קונבנציונאלי', עצירת 'אפקט הדומינו' של הקומוניזם ועוד שלל תירוצים) בדרכ זה פשוט לכפות את האינטרס האמריקאי בכוח צבאי. (חפש בגוגל באנגלית 'מדינות שארהב פלשה אליהם' יש רשימה מלאה, והיא ארוכה מדי כדי לכלול בפוסט הזה...)
    בנוסף לזה יש עוד אינסוף בחישות של ה CIA בסיוע למורדים/מתנגדי שלטון/דיכוי מהפכות ועוד המון דוגמאות להתערבות בענייניה הפנימיים של מדינות זרות.
    לצערי ההיסטוריה מוכיחה שבמקרים רבים האמריקאים טועים, ומאות אלפי/מיליוני הרוגים אחכ הם מבינים שטעו - ראה ערך קוריאה, וייטנאם, אפגניסטאן, מלחמת עיראק השניה והפלת סדאם חוסיין (שאחראית יותר מכל גורם בודד אחר למצב בסוריה ועליית דאעש) ועוד ועוד. לצערי הם לא לומדים לקח, וממשיכים להתערב בנעשה בעולם.

לא נכנס בכלל לנושא של סוריה כי אני לא מבין שום דבר ממה שהולך שם... אני רק אומר שאולי אתה זה שצריך לבדוק אם צריך להחליף מספר במשקפיים.
    נערך לאחרונה על ידי samsam69; 01/05/2018 ב 09:59.
    Je n'est pas drawing dead

7. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (14)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    643
    אצל יודע שעברו הרבה שנים, אבל מאזן הכוחות בעולם מתהפך בקרוב מאוד וכל האמת תיחשף כולל הכל בשנה הקרובה, זה כבר התחיל, רק הזרעים הראשונים, האמת תיחשף בקרוב.

עמוד 14 מתוך 14 ראשוןראשון ... 4 13 14

נושאים דומים

1. תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 17/10/2012, 20:33

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog