זוגות גבוהים בפלופ 1/3

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-11 מתוך 11
  1. הסמל האישי של gold
    זוגיים

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    38
    קיבל תודה 18 פעמים ב12 הודעות

זוגות גבוהים בפלופ 1/3

וין 1/3 משחק טוב אני יושב עם 800 דולר בutg+1, רוב השחקנים בשולחן התחלפו בשעה האחרונה והיה לי קלפים נוראים באותו זמן ככה שלא שיחקתי הרבה ידיים בכלל.

נבלים ביד :

ביג - דג שרץ חם בטירוף, ישלם הכל כמעט פרהפלופ, לא ראיתי ממנו רירייז לפני הפלופ עד לשלב הזה. אחרי הפלופ הוא מעריך לדעתי ידיים קצת יותר מדי. יושב עם 1500 דולר. כן ב1/3..
    כפתור - נראה כמו שחקן טוב, קנה ב1000 ולדעתי מחכה להכנס ל2-5, משחק די סטרייט פורוורד. יושב עם 1200.

אני פותח ל15 עם הכפתור משלם, סמול משלם, ביג עושה את זה 50, כולם משלמים. 4 שחקנים לפלופ קופה 200.
    פלופ מגיע הביג מהמר 140 אני משלם, השחקן בכפתור עושה את זה 490, ביג דוחף...
    פחות מודאג מהשחקן בביג (יכול להיות שלא בצדק אבל כאמור ראיתי אותו מכניס סחורה, אומנם במצב פחות עמוק, 100 בליינדים עם טופ פייר.

מה חושבים?
    נערך לאחרונה על ידי gold; 12/07/2017 ב 10:44.

2. הסמל האישי של frinKss
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    178
    קיבל תודה 81 פעמים ב69 הודעות
    בהתאם לדינמיקה שרשמת- הטווח של הכפתור:
    A9s,99, j9s, QTs, AJ.נגד הטווח הזה אתה מוביל ב-54.5%, מספיק שהביג עם AQ ואתה עם 34.3% אתה מוריד 7 קומבינציות מAjs+Ajo.

לפי התיאור שלך ביג קייפבל לדחוף עם Ax, אז מבחינת קומבינציות יש לו בעיקר AQ/AK - הוא 3בט פרה. ( אמרת שהוא לא מדאיג אותך וראית ממנו שטות דומה עם טופ-פייר ב100בב, אנחנו בספוט לגמרי אחרי שהוא מכניס 500בב בקופת 3בט על מקצוען ועלייך, אמור להיות לו גם סטים בטווח) אני טוען שיש לו פה בעיקר AA/JJ ואולי פעם ב-AK כבשים בד״כ צרים מאוד ב3בט, לא רואה סיבה שהוא יכניס 500bb עם AK אפילו שהוא כבש, אם הריד שלך באמת מוצק לגביו, אז שולם אין מחשבה בכלל.
    אנחנו חוסמים את הגק לזוגות הנמוכים של הדילר, והמיזוג ידיים שלנו ושל הביג חוסם את A9/Aj, משאיר לכפתור בעיקר קומבינציות חזקות, אנחנו לא טובים על שילוב הטווחים שלהם..

לא כדאי להתעלם מהעובדה שכמו שאתה מבין שהביג לוחץ על כפתורים, נראה לי שגם הכפתור מבין את זה, הוא לא יעשה רייז פה על כבש אגרו בקופת 3בט ועלייך כשלא היית פעיל כל-כך בשעה האחרונה עם פחות מזוגות (ככה שQT פחות הגיוני לספוט)..

לכאורה, זה נראה שולם מאוד קל, אני חושב שאתה מול טווחים מאוד מקוטבים ומתמטית אתה מאחורה נגד הטווחים שלהם(30%~), הפוט אודס שלך 0.27% (במידה ושניהם מכניסים), השקלול טווחים הוא בהנחה שגויה שהם משחקים את כל הטווח באותה תדירות, ֿֿֿ כלומר אני מניח שהביג לא מ3בט 100% מהזמן AQ וגם לא מכניס בתדירות מספיק גבוהה כמו שאתה מתאר AK+AQ, זה ספוט מאוד גבולי מתמטית ומרוויח ממש מעט(בקייס אופטימי)- בעומק הנ״ל עוד אפשר למצוא קול, עדיף פולד , אם היית מכסה הפולד הופך ליותר קל, תדירות הפעמים שתראה שם באמת AQ/AK ולא סטים מהביג לא גבוהה, אתה בוואקום יחסית (זה שראית אותו מכניס טופ-פייר עם 100בב לא מאוד עוזר לנו לספוט הנוכחי)..
    נערך לאחרונה על ידי frinKss; 10/07/2017 ב 08:26.

3. 2 המשתמשים הבאים הודו לfrinKss על ההודעה המועילה:

gspot (10/07/2017), TheM_Wolf (11/07/2017)

4. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    155
    קיבל תודה 63 פעמים ב57 הודעות
    ספוט קשה אבל לדעתי צריך לשלם
    אתה חוסם אסים אתה חוסם ג'קים..
    כפתור יכול להיות לדעתי QT, KT A9 אולי 8T סוט
    ביג לפי איך שהיד שוחקה דווקא אמור להיות יותר צר שם AK, AQ
    נכון שתיארת אותו בתור שחקן עם טווח מאוד רחב אבל שים לב שהוא עושה טריבט מהביג אמנם טריבט יחסית נמוך מאוד אז קיים סיכוי שהוא עם 9J סוט שם ובטילט וסתם ניסה לנפח את הקופה לפני הפלופ
    היד היחידה שיכולה לקחת אותך פה זה פוקט 99
    שאני חושב שהיה עושה פה פלאט ולאו דווקא רייז כי הלוח לא הכי רטוב בעולם..

כמו שאמרתי ספוט קשה אבל שולם לדעתי..

5. שלישייה

מוניטין
    18 (5)
    הודה
    43
    קיבל תודה 79 פעמים ב64 הודעות
    למה לא חזרת פלופ?
    פגעת עולם מול דג שעשה טריבט פעם ראשונה ביובל ויצא בסיבט נגד כל העולם ואשתו,
    תתחיל לגבות ערך ולשחק על ערימות, לא רואה סיבה בלהשאיר שחקן כזה רחב,
    בנוסף יש עוד שחקנים ביד בעמדה ואתה נותן להם אחלה תשלום לצאנס את הבור לקנטה או את הדמה עשר שלהם,

איך ששוחק זה מאד גבולי,
    נכון שהביג הוא לא החשש העיקרי אבל אסור להתעלם שעדיין יהיו לו לפעמים סטים שמרסקים אותנו,
    הכי בעייתי זה הטווח של הדילר , לא רואה אותו יוצא למהלך עם דראויינג הנד כמו דמה עשר וכו , הוא כמעט תמיד יהיה כאן סט 9 או גק 9 ,
    אם כל הכבוד שהפלפת עולם אתה מתמודד פה עם טווחים דיי צרים בקופת טריבט בקזינו שלשחקן אחד מהם יושב חזק סט בטווח ,

באמת שלא פשוט, אבל נראה לי נכון להעיף את היד ,

6. זוגיים

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    44
    קיבל תודה 64 פעמים ב42 הודעות
    לא מצליח למצוא פה פולד. אם הדילר באמת כבש כמו שמתואר אנחנו הרבה מעל הטווח שלו.
    הכפתור אמנם יותר מלחיץ, אבל יש לו פה 3 קומבינציות של 99 שאנחנו מפסידים להן ולא מעט קומבינציות שאנחנו עוברים/בספליט מולם.
    כמובן שכל זה על סמך דינמיקה מאוד מצומצמת של אנשים שהירו משחק איתם בערך שעה, ויש תמיד סיכוי לבריינפארטים. אני משלם וזה אפילו לא כזה קרוב לדעתי..אם דרכת על סט 9 לבריאות.

7. הסמל האישי של frinKss
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    178
    לא מובנת לי הדילמה כ"כ, העלת את הספוט כי הכניסו עלייך 500בב, אתה טוען שהכבש ששאב לא רלוונטי לשיקול..
    אז מה השאלה? שולם תמיד..

פשוט נראית לי הנחה אופטימית מדי לא להתייחס לכבש הפסיבי פרה

8. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    במקור פורסם על ידי frinKss צפה בהודעה
    בהתאם לדינמיקה שרשמת- הטווח של הכפתור:
    A9s,99, j9s, QTs, AJ.נגד הטווח הזה אתה מוביל ב-54.5%, מספיק שהביג עם AQ ואתה עם 34.3% אתה מוריד 7 קומבינציות מAjs+Ajo.

לפי התיאור שלך ביג קייפבל לדחוף עם Ax, אז מבחינת קומבינציות יש לו בעיקר AQ/AK - הוא 3בט פרה. ( אמרת שהוא לא מדאיג אותך וראית ממנו שטות דומה עם טופ-פייר ב100בב, אנחנו בספוט לגמרי אחרי שהוא מכניס 500בב בקופת 3בט על מקצוען ועלייך, אמור להיות לו גם סטים בטווח) אני טוען שיש לו פה בעיקר AA/JJ ואולי פעם ב-AK כבשים בד״כ צרים מאוד ב3בט, לא רואה סיבה שהוא יכניס 500bb עם AK אפילו שהוא כבש, אם הריד שלך באמת מוצק לגביו, אז שולם אין מחשבה בכלל.
    אנחנו חוסמים את הגק לזוגות הנמוכים של הדילר, והמיזוג ידיים שלנו ושל הביג חוסם את A9/Aj, משאיר לכפתור בעיקר קומבינציות חזקות, אנחנו לא טובים על שילוב הטווחים שלהם..

לא כדאי להתעלם מהעובדה שכמו שאתה מבין שהביג לוחץ על כפתורים, נראה לי שגם הכפתור מבין את זה, הוא לא יעשה רייז פה על כבש אגרו בקופת 3בט ועלייך כשלא היית פעיל כל-כך בשעה האחרונה עם פחות מזוגות (ככה שQT פחות הגיוני לספוט)..

לכאורה, זה נראה שולם מאוד קל, אני חושב שאתה מול טווחים מאוד מקוטבים ומתמטית אתה מאחורה נגד הטווחים שלהם(30%~), הפוט אודס שלך 0.27% (במידה ושניהם מכניסים), השקלול טווחים הוא בהנחה שגויה שהם משחקים את כל הטווח באותה תדירות, ֿֿֿ כלומר אני מניח שהביג לא מ3בט 100% מהזמן AQ וגם לא מכניס בתדירות מספיק גבוהה כמו שאתה מתאר AK+AQ, זה ספוט מאוד גבולי מתמטית ומרוויח ממש מעט(בקייס אופטימי)- בעומק הנ״ל עוד אפשר למצוא קול, עדיף פולד , אם היית מכסה הפולד הופך ליותר קל, תדירות הפעמים שתראה שם באמת AQ/AK ולא סטים מהביג לא גבוהה, אתה בוואקום יחסית (זה שראית אותו מכניס טופ-פייר עם 100בב לא מאוד עוזר לנו לספוט הנוכחי)..
    אהבתי את הניתוח, אני חושב שהנקודה הזאת מאוד נכונה ואמורה להטות את ההחלטה לפולד
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

9. המשתמשים הבאים מודים ל gspot על התגובה המועילה:

KeepRunningGood (10/07/2017)

10. הסמל האישי של frinKss
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    178
    @gold
    תוצאות?

11. הסמל האישי של gold
    זוגיים

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    38
    במקור פורסם על ידי toti552 צפה בהודעה
    למה לא חזרת פלופ?
    פגעת עולם מול דג שעשה טריבט פעם ראשונה ביובל ויצא בסיבט נגד כל העולם ואשתו,
    תתחיל לגבות ערך ולשחק על ערימות, לא רואה סיבה בלהשאיר שחקן כזה רחב,
    בנוסף יש עוד שחקנים ביד בעמדה ואתה נותן להם אחלה תשלום לצאנס את הבור לקנטה או את הדמה עשר שלהם,

איך ששוחק זה מאד גבולי,
    נכון שהביג הוא לא החשש העיקרי אבל אסור להתעלם שעדיין יהיו לו לפעמים סטים שמרסקים אותנו,
    הכי בעייתי זה הטווח של הדילר , לא רואה אותו יוצא למהלך עם דראויינג הנד כמו דמה עשר וכו , הוא כמעט תמיד יהיה כאן סט 9 או גק 9 ,
    אם כל הכבוד שהפלפת עולם אתה מתמודד פה עם טווחים דיי צרים בקופת טריבט בקזינו שלשחקן אחד מהם יושב חזק סט בטווח ,

באמת שלא פשוט, אבל נראה לי נכון להעיף את היד ,
    לא חזרתי פלופ כי לא רציתי לזרוק ידיים חלשות ממני אני חושב שידים כמו AQ AK אצל השחקן בכפתור יכולות למצוא את עצמן בפח אם אני עושה רייז.

לתוצאות : אחרי יסורים קשים זרקתי. כפתור עם הדג עם טרן וריבר הדג עושה פלאש והכפתור רוצה לרצוח אותו.
    אני חושב שמה שקרה פה זה הכי טוב שיכולתי לראות מהכפתור..

12. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (11)
    הודה
    373
    קיבל תודה 661 פעמים ב314 הודעות
    במקור פורסם על ידי gold צפה בהודעה
    לא חזרתי פלופ כי לא רציתי לזרוק ידיים חלשות ממני אני חושב שידים כמו AQ AK אצל השחקן בכפתור יכולות למצוא את עצמן בפח אם אני עושה רייז.

לתוצאות : אחרי יסורים קשים זרקתי. כפתור עם הדג עם טרן וריבר הדג עושה פלאש והכפתור רוצה לרצוח אותו.
    אני חושב שמה שקרה פה זה הכי טוב שיכולתי לראות מהכפתור..
    לפי מה שכתבת בפלופ יש וגם לדג. משהו שם לא מסתדר
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

13. המשתמשים הבאים מודים ל חומוס על התגובה המועילה:

gold (12/07/2017)

14. הסמל האישי של gold
    זוגיים

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    38
    הסתכלתי עכשיו במה שרשמתי, צודק כתבתי את הפלופ בהודעה הראשונה עם הסוטים של הA וה9 שונים, תיקנתי עכשיו

נושאים דומים

1. האם שוחק נכון? זוגות גבוהים
    על ידי kovach בפורום ידיים במשחקי קאש - אומהה ומשחקים אחרים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 14/04/2017, 02:48
  2. זוגות גבוהים בפלופ בקופה 4בט
    על ידי yanix0 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 26/08/2015, 15:05
  3. היד הראשונה שלי בפורום - זוגות גבוהים בפלופ
    על ידי nasner בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 31
    הודעה אחרונה: 09/02/2012, 23:38
  4. זוגות גבוהים בפלופ צבעוני מול אובר בט עצום?
    על ידי Charge בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 06/04/2011, 09:49
  5. פלאט קול פרה עם זוגות גבוהים במקום 3bet
    על ידי godu בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 25/03/2011, 11:54

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog