A10o in the HiJack

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 1 2 3 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 21-40 מתוך 91
  1. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4
    קיבל תודה 996 פעמים ב470 הודעות
    במקור פורסם על ידי frinKss צפה בהודעה
    לא מעניינת אותי דעתך למען האמת, כנראה שאני לא יודע להבהיר דינמיקה..
    בט בריבר נגד השחקן הזה זה נוראי ופשוט להפוך את היד שלי לבלוף, הוא לא משלם שם בחיים..
    אז זה בראג פוסט על איך ששיחקת מושלם?
    תודה נשמה, איזה כיף. למדנו המון, והתרגשנו ביחד איתך מהמשחק המושלם שלך, במיוחד נגד יריב כל כך מתוחכם.

2. רויאל פלאש

מוניטין
    48 (11)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,386
    קיבל תודה 1,975 פעמים ב1,183 הודעות
    ביטמי צודק לחלוטין.
    להגיד ששחקן כזה זורק לך עשר בריבר ובאותה נשימה לספר יד שהוא שאב עליך
    4 קיי פרה עם 36 אוף זה לול סלח לי אח.
    הוא לא יכול לדחוף ארגזים פרה עם 36 78 וחארטות דומות ואז לזרוק לך ידי טופ פייר בריבר ששים לב טוב
    הוא שילם לך חזרה בפלופ ובט בטרןןן זתומרת הוא לא מיהר להעיף תיד. לא בושה להגיד הייתי צריך להמר ריבר לא קרה כלום.
    חייב להחליט או שנבל כבש על או שלא.
    אם הוא כבש על תדחוף עשיריות לוואליו ותהמר ריבר בקלילות. אם לא (והוא כן) אל תדחף 3 קיי כשאם אתה שומע שולם אתה פחות טוב,
    קיצר חשוב להיות קוהרנטי בניתוח היריב ולא להגיד שיש לו נטיות מסוימות כשנוח לנו בספוט מסוים וכשלא נוח להגיד שהוא משחק אחרת זה לא הגיוני.

3. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (9)
    הודה
    2,535
    קיבל תודה 1,370 פעמים ב895 הודעות
    @frinKss אתה יכול להתחזיר את הידיים בבקשה?
    התחיל להתפתח דיון מעניין (Give or take an Ego or two)
    הבהרה: הכותב הינו כבש

4. הסמל האישי של poker_ta
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    934
    קיבל תודה 1,148 פעמים ב564 הודעות
    במקור פורסם על ידי Bitmi צפה בהודעה
    אז זה בראג פוסט על איך ששיחקת מושלם?
    תן לכבש ללבל את עצמו ש"עם הנאטס הוא לא היה מעלה כל כך הרבה".

5. המשתמשים הבאים מודים ל poker_ta על התגובה המועילה:

סקלטון123 (27/07/2017)

6. סטרייט

מוניטין
    8 (6)
    הודה
    377
    קיבל תודה 200 פעמים ב148 הודעות
    כולנו יודעים שנטיות פרי פלופ לא בהכרח מעידות תמיד על נטיות פוסט פלופ(ושנטיות פרי לא מעידות תמיד על נטיות אחרות פרי ושנטיות מסוימות פוסט לא מעידות בהכרח על נטיות אחרות פוסט).
    בנאדם יכול לפתוח 50% פרי ולטרבט רק 5%.
    לשלם דברים חולים פרי ופוסט אבל לזרוק ידיים בריבר שאין כבר מה לקנות והוא מאמין שהוא מאחור.
    כבר ראיתי דברים משונים כאלה משחקנים ככה שהתיאור של op יכול להיות מדוייק כמה שזה נשמע מוזר.
    עם זאת בדרך כלל שחקנים כמו שתיארת לא נוטים לזרוק טופ פייר בריבר או לצורך העניין שום זוג(כי הם משכנעים את עצמם שפספסת) ככה שצריך לראות שאתה לא אונס את התיאור שחקן איך שנוח לך לשם ניתוח היד...

7. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    17
    קיבל תודה 3 פעמים ב3 הודעות
    במקור פורסם על ידי frinKss צפה בהודעה
    בעל פארטייה חזקה שרצה כמה שנים טובות, משלם קל..
    שילם יום לפני זה בטאבה 38s
    500$ פרה..
    אם זה מי שאני חושב שזה, ראיתי אותו דוחף הכל פרה, 2To ב4בט שאב, k גובה על בורד של 4 קלפים לסטרייט (לא הקינג לא בלוקר) ועוד הרבה דוגמאות, אז אם קוראים לו רועי במקרה, אני מהמר שם לוואליו עבה בריבר חחח

8. סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    1,929
    קיבל תודה 414 פעמים ב335 הודעות
    גם אני חושב שאחד מ2 המקרים היה טעות:
    או שלא דוחפים עשיריות, או שמהמרים ריבר. אי אפשר גם לא להמר ריבר וגם לדחוף עשיריות 3.5K פרה.

9. פלאש

מוניטין
    23 (6)
    הודה
    610
    קיבל תודה 489 פעמים ב315 הודעות
    במקור פורסם על ידי kakayeled צפה בהודעה
    ביטמי צודק לחלוטין.
    להגיד ששחקן כזה זורק לך עשר בריבר ובאותה נשימה לספר יד שהוא שאב עליך
    4 קיי פרה עם 36 אוף זה לול סלח לי אח.
    הוא לא יכול לדחוף ארגזים פרה עם 36 78 וחארטות דומות ואז לזרוק לך ידי טופ פייר בריבר ששים לב טוב
    הוא שילם לך חזרה בפלופ ובט בטרןןן זתומרת הוא לא מיהר להעיף תיד. לא בושה להגיד הייתי צריך להמר ריבר לא קרה כלום.
    חייב להחליט או שנבל כבש על או שלא.
    אם הוא כבש על תדחוף עשיריות לוואליו ותהמר ריבר בקלילות. אם לא (והוא כן) אל תדחף 3 קיי כשאם אתה שומע שולם אתה פחות טוב,
    קיצר חשוב להיות קוהרנטי בניתוח היריב ולא להגיד שיש לו נטיות מסוימות כשנוח לנו בספוט מסוים וכשלא נוח להגיד שהוא משחק אחרת זה לא הגיוני.
    שמע אני לא רואה את הידיים , אופי הסיר מאיזשהי סיבה, אבל פרה פלופ, זה לא ריבר, והמון כבשים מאוד מאוד "אמיצים" פרה אבל מפוחדים ריבר. במיוחד בליין של בט בט בט (שאני מניח שזה מה שהיה)
    ולכן אני לא חושב שזה שחור או לבן. אפשר לדחוף עשיריות פרה ואפשר לא להמר ריבר עם אס עשר מול סוג כזה של נבל.
    טעות חמורה זה ממש לא.

Sent from my MX6 using Tapatalk

10. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4
    במקור פורסם על ידי fifo צפה בהודעה
    שמע אני לא רואה את הידיים , אופי הסיר מאיזשהי סיבה, אבל פרה פלופ, זה לא ריבר, והמון כבשים מאוד מאוד "אמיצים" פרה אבל מפוחדים ריבר. במיוחד בליין של בט בט בט (שאני מניח שזה מה שהיה)
    ולכן אני לא חושב שזה שחור או לבן. אפשר לדחוף עשיריות פרה ואפשר לא להמר ריבר עם אס עשר מול סוג כזה של נבל.
    טעות חמורה זה ממש לא.

טעות חמורה וזה כסף על הרצפה, וגם מול שחקן סבבה זה הימור. למעשה, זה תמיד הימור, גם אם הוא זורק המון פעמים. יש לנו את היד הטובה ביותר ברוב המוחלט של הפעמים והבורד רץ חלום בשבילנו. גם אסים אנחנו דופקים שם מאחורה? לא מבין את הסיפור הזה בכלל. למה אי אפשר להכניס הימורים בריבר בפוקר בלי הנאטס?

דבר שני, כמובן שיש ויש ויש כבשים כאלה וכאלה. אבל השחקן שמולנו אינו שחקן טוב, הוא שילם הימור בריא מאוד בטרן, והריבר נפל סבבה לגמרי. מול שחקן לא טוב (לא ניכנס לזה שמדובר בכבש עשיר שבחיים לא זורק שם), אתה תמיד צריך לתת לו הזדמנות לעשות טעות. מול שחקן לא טוב שלא אכפת לו מהכסף, אתה צריך לתת הימור בריא.

ובנימה יותר רחבה, כי זה לב העניין כאן. אנשים לא מעלים פוסטים לפורום כדי לדבר על סיטואציה ספציפית, אלא כדי להסיק מסיטואציות ספציפיות למקרים כלליים יותר. פרט לאנשים שמשחקים באותו משחק, לאף אחד לא משנה איך צריך לשחק מול אותו אדם ספציפי. ויותר מכך, בעיקרון, גם לאנשים האלה אמור להיות מושג טוב יותר מאיתנו על הכבש הזה. האם זה אומר שלא צריך להעלות ידיים לפורום? לא (כלומר כן, כי כולם פה מתים, אבל נניח שלא). מה שזה אומר זה שיש לנו תיאור של שחקן, ואנחנו אמורים להגיב ולייצר איזה גוף ידע שניתן להשתמש בו במקרים אחרים בעתיד. אז op נתן תיאור של כבש על, שכסף עבורו זה כלום, שאוהב לבלף בלופים מפגרים, ושיש לו ים אגו. מול שחקן כזה, מן הסתם, כל ספוט שבו כביכול הימור לואליו הוא גבולי הופך להיות הימור חובה. לא שזה ספוט גבולי, אבל ניחא.
    ורחב יותר: כל הכסף במשחקי קאש בארץ נמצא בואליו הדק הזה. זה מה שמבדיל בין שחקנים רווחיים לשחקנים מרסקים. למה? כי אס עשר זה תחתית הטווח שלנו כאן, ובפעם הבאה נהיה עם אסים והוא ישלם עם אס עשר. כי להרחיב טווח ואליו גם מבלבל את הכבשים, וגם מכניס ים כסף בזמן הזה. כבשים לא אוהבים לזרוק, כבשים עשירים ממש לא אוהבים לזרוק, כבשים עשירים עם ים אגו ממש מממש לא אוהבים לזרוק. צ'ק שם זה פשע נגד האנושות. להמציא את השחקן ההוא שמחד מכניס 5 קיי פרה עם שש בגובה על גחמה, ומנגד זורק את הטופ של הטוווח שלו בריבר שבור מול רג, זה לא קשור למציאות.
    ודבר אחרון אחרון: כל יד שלקחנו בלי שואודאון גם שווה המון, במיוחד מול שחקן כזה. כאילו להמר ושהוא יזרוק זה תסריט גרוע.

11. 4 המשתמשים הבאים הודו לBitmi על ההודעה המועילה:

ami1983 (28/07/2017), TheM_Wolf (28/07/2017), Vale2610 (28/07/2017), סקלטון123 (28/07/2017)

12. הסמל האישי של underwood
    סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    382
    קיבל תודה 95 פעמים ב64 הודעות
    טעות חמורה זה ממש לא.

אם אתה לא רואה את היד אז ביחס למה אתה מגיב? חחח

לא ברור למה op מחק את היד, אולי נעלב שיצאו עליו פה שלא הימר את הריבר, נראה לי מגוחך להיעלב, כאילו העלת יד כמו שאתה יכול לקבל תגובות טובות אתה יכול לקבל ביקורת
    אם אני זוכר נכון היה T79 בפלופ נבל הימר הירו חזר עליו טרן 7 נבל צ'ק הירו בט ריבר 4 שסגר בקדור פלאש נבל צק

13. פלאש

מוניטין
    23 (6)
    הודה
    610
    טעות חמורה וזה כסף על הרצפה, וגם מול שחקן סבבה זה הימור. למעשה, זה תמיד הימור, גם אם הוא זורק המון פעמים. יש לנו את היד הטובה ביותר ברוב המוחלט של הפעמים והבורד רץ חלום בשבילנו. גם אסים אנחנו דופקים שם מאחורה? לא מבין את הסיפור הזה בכלל. למה אי אפשר להכניס הימורים בריבר בפוקר בלי הנאטס?

דבר שני, כמובן שיש ויש ויש כבשים כאלה וכאלה. אבל השחקן שמולנו אינו שחקן טוב, הוא שילם הימור בריא מאוד בטרן, והריבר נפל סבבה לגמרי. מול שחקן לא טוב (לא ניכנס לזה שמדובר בכבש עשיר שבחיים לא זורק שם), אתה תמיד צריך לתת לו הזדמנות לעשות טעות. מול שחקן לא טוב שלא אכפת לו מהכסף, אתה צריך לתת הימור בריא.

ובנימה יותר רחבה, כי זה לב העניין כאן. אנשים לא מעלים פוסטים לפורום כדי לדבר על סיטואציה ספציפית, אלא כדי להסיק מסיטואציות ספציפיות למקרים כלליים יותר. פרט לאנשים שמשחקים באותו משחק, לאף אחד לא משנה איך צריך לשחק מול אותו אדם ספציפי. ויותר מכך, בעיקרון, גם לאנשים האלה אמור להיות מושג טוב יותר מאיתנו על הכבש הזה. האם זה אומר שלא צריך להעלות ידיים לפורום? לא (כלומר כן, כי כולם פה מתים, אבל נניח שלא). מה שזה אומר זה שיש לנו תיאור של שחקן, ואנחנו אמורים להגיב ולייצר איזה גוף ידע שניתן להשתמש בו במקרים אחרים בעתיד. אז op נתן תיאור של כבש על, שכסף עבורו זה כלום, שאוהב לבלף בלופים מפגרים, ושיש לו ים אגו. מול שחקן כזה, מן הסתם, כל ספוט שבו כביכול הימור לואליו הוא גבולי הופך להיות הימור חובה. לא שזה ספוט גבולי, אבל ניחא.
    ורחב יותר: כל הכסף במשחקי קאש בארץ נמצא בואליו הדק הזה. זה מה שמבדיל בין שחקנים רווחיים לשחקנים מרסקים. למה? כי אס עשר זה תחתית הטווח שלנו כאן, ובפעם הבאה נהיה עם אסים והוא ישלם עם אס עשר. כי להרחיב טווח ואליו גם מבלבל את הכבשים, וגם מכניס ים כסף בזמן הזה. כבשים לא אוהבים לזרוק, כבשים עשירים ממש לא אוהבים לזרוק, כבשים עשירים עם ים אגו ממש מממש לא אוהבים לזרוק. צ'ק שם זה פשע נגד האנושות. להמציא את השחקן ההוא שמחד מכניס 5 קיי פרה עם שש בגובה על גחמה, ומנגד זורק את הטופ של הטוווח שלו בריבר שבור מול רג, זה לא קשור למציאות.
    ודבר אחרון אחרון: כל יד שלקחנו בלי שואודאון גם שווה המון, במיוחד מול שחקן כזה. כאילו להמר ושהוא יזרוק זה תסריט גרוע.
    שוב אני לא רואה את היד ולא את השיקולים לצ'ק ריבר.
    מול הכבש הגנרי אני מסכים איתך לחלוטין. ההתייחסות שלי היא לאמירה שכבש שמתנהג ככה פרה "חייב" להתנהג ככה בריבר. לאופי יש היכרות איתו, ולכן אנחנו לא בספוט הגנרי.

14. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4
    שוב אני לא רואה את היד ולא את השיקולים לצ'ק ריבר.
    מול הכבש הגנרי אני מסכים איתך לחלוטין. ההתייחסות שלי היא לאמירה שכבש שמתנהג ככה פרה "חייב" להתנהג ככה בריבר. לאופי יש היכרות איתו, ולכן אנחנו לא בספוט הגנרי.

סבבה. אז למה להעלות את הפוסט?

15. הסמל האישי של frinKss
    שלישייה

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    173
    קיבל תודה 81 פעמים ב69 הודעות
    בזבוז זמן בגדול..

16. פלאש

מוניטין
    23 (6)
    הודה
    610
    כתבתי למה אני מגיב בתגובה לביטמי.

לפי התיאור שלך זה בט ריבר.

17. פלאש

מוניטין
    23 (6)
    הודה
    610
    למה לא? אם אופי מתאר נבל שהוא כזה וכזה, והוא חושב ככה וככה, עדיין יכולות להיות טעויות

18. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4
    למה לא? אם אופי מתאר נבל שהוא כזה וכזה, והוא חושב ככה וככה, עדיין יכולות להיות טעויות

מה, איך מה שאתה אומר עכשיו עושה היגיון עם מה שאמרת קודם אלוהים

19. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (17)
    הודה
    5,820
    קיבל תודה 1,808 פעמים ב1,119 הודעות
    עמי סטייל
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

20. פלאש

מוניטין
    23 (6)
    הודה
    610
    ואופי חושב ככה וככה מול נבל כזה וכזה, לא יכולות להיות טעויות?

21. פול האוס

מוניטין
    21 (6)
    הודה
    4
    ואופי חושב ככה וככה מול נבל כזה וכזה, לא יכולות להיות טעויות?

ואז אומרים לו שהוא טועה ואז הוא אומר שנבל בחיים לא משלם עם עשר, ואז אומרים שנבל כמו שתיאר בחיים לא עוזב עשר ואז הוא אומר "אני מכיר את נבל, הוא לא משלם עם עשר". ואז עולה השאלה, אם אתה יודע מה נבל יעשה, למה העלית את היד לפורום?
    אתה לא מזהה את הטעות הלוגית במה שאתה אומר?

22. הסמל האישי של frinKss
    שלישייה

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    173
    קיבל תודה 81 פעמים ב69 הודעות
    3 ידיים מהיום בבוקר
    יד 1)
    8 ידיים
    אני פותח 100 עם A9hh בדילר, 3 משלמים
    פלופ 9cJhQh, צקים עד אליי
    אני גם בצ׳ק(אולי אפשר להמר, לא מוצא סיבה מספיק טובה)
    טרן: Ac
    צ׳קים עד אליי
    אני 285, durrr שולם
    ריבר 10h, הוא בדונק מהסמול 500 אני 1900..
    45hh לא טוב..

יד 2)
    10-10-25 5 שחקנים.
    נבל wannabe durr
    מ3בט רחב, נצפה מ3בט A9s ניט בפול רינג, מבלף יותר מדי, עושה אוברפלאיי לידיים, נוטה לא להאמין ולשלם לא טוב.

אני פותח 135 מאמצעית עם QQ
    פלופ:
    9h10c10h
    אני 190 הוא משלם

טרן: (700~)
    8s
    אני 585 שולם

ריבר:
    6s
    אני 1500, שולם 9 לא טוב..

יד 3)
    לא שוחקה טוב,
    שחקן רוסי ניט עם אוזניות יושב עם 1300, דחף כבר 3 פעמים על פתיחות סטנדרטיות ו2 תשלומים אולאין... (היה במקום טורניר טורבו והוא עף דיי מוקדם כנראה לא השתחרר מהסגנון משחק השונה)
    דחף פעם אחת והראה 10jo..

* אם אינני טועה ראיתי אותו מסתכל על טבלת nash בפאלפון..
    לאחר חצי שעה אני פותח AQs 100, עוד מישהו משלם והוא דוחף 1200-1300
    שולם.. AK בגובה טוב
    נערך לאחרונה על ידי frinKss; 28/07/2017 ב 12:33.

עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 1 2 3 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. LoJack vs HiJack - פוט בפלופ
    על ידי frinKss בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 19/04/2017, 04:45
  2. A10o UTG final table
    על ידי siq בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 05/09/2013, 05:10
  3. 3.3r FT A10o on bb
    על ידי Malshin בפורום ידיים בטורנירים - אונליין