5-10 הולדם עם גניה, ליינצ'ק לריבר ספוט מוזר עם טריפס בואקום

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 54
  1. הסמל האישי של timorm1
    ambassador of QUAN  

מוניטין
    107 (17)
    רשומות בלוג
    9
    הודה
    2,497
    קיבל תודה 6,155 פעמים ב1,713 הודעות

5-10 הולדם עם גניה, ליינצ'ק לריבר ספוט מוזר עם טריפס בואקום

5-10 8 הנדד, יש איזה שני קיבצים עם 600-1000, השאר עם 2500+.
    המשחק אפקטיבית זה 10-25 פתיחה סטנדרטית היא 75-100.
    נבל ביד רנדום לגמרי בשבילי, בן 35~, קירח, לבוש בג'ינס וטישירט, לא סגור על העדה.
    הגיע לפני כארבעים דקות בקושי שיחק ידים, לא עשה לימפים או רייזים, אולי שילם איזה שתי פתיחות וזרק אחרי הפלופ.
    היד היחידה המשמעותית ששיחק היתה מולי לפני 5 דקות בדיוק: אני 75 מעמדה ראשונה, כבש צעיר אחריי שולם, הוא 260 בכפתור עם ~1300 בסולד, אני שולם, +1 שולם. 932r , צ'קים אליו בכפתור הוא סולד 1000~, אני שולם, +1 פס, שאל אם אני רוצה להריץ פעמיים אמרתי לא אכפת לי, הרצנו פעמיים קינגים שלו טובים פעמיים.

אחרי היד הזאת הוא קם לעשן סיגריה , היד הבאה מתרחשת ישר איך שחזר לשבת מסיגריית ההתרגשות שלו:

נבל עם 2850 בסולד פותח יוטיג'י ל80, כבש במידל עם 2500 שולם, אני במידל שולם עם AQo (מכסה את כולם).
    3 וויי לפלופ Q86r, יוטיג'י מהמר 230 (!) אל תוך 255 , מידל פס, אני שולם. טרן 4 ריינבו יוטיג'י צ'ק אני צ'ק. ריבר דאמה. נבל בט 440, אני חושב כחצי דקה, מסתכל עליו קצת ושם שני צ'יפים של 500 ושני צ'יפים של 25. נבל באינסטה שם את כל הערמה שלו פנימה, ממש באינסטה בלי לחשוב בכלל. 2500 בערך, אני צריך לשלם 1400 כדי לקחת ~5700. אני מתבאס מאוד, עושה פרצוף עצוב, חושב קצת, שואל אותו "מה למה צ'ק טרן אם יש לך שמיניות?" הוא יושב בשקט, כשרואה שאני שואל אותו משהו אומר לי "מה? מה אמרת?" אני חוזר על השאלה, הוא מושך בכפתיים ומוריד ממני את העינים, ממשיך לבהות בשולחן. לא קולט ממנו משהו מיוחד, נראה יחסית רגוע, נושם רגיל. אני אומר טוב נו, קח, מראה את הקלפים ומעיף.

הערות על כל הסטריטס יתקבלו בברכה, שימו לב בבקשה לתזמון של היד אחרי ההכפלה שלו, לסייזינג של הבט בפלופ ולטיימינג של בט/3בט בריבר.
    הייתי שם

2. זוגיים

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    1
    קיבל תודה 50 פעמים ב37 הודעות
    לפי היד הראשונה הוא לא שחקן טוב במיוחד ולכן זה משפיע על מה שאני חושב ביד הרלוונטית.
    סייז גדול בפלופ אבל סטד מהצד שלך,בטרן חושב שאפשר לגוון פה מול נבלים שוב בצק/בט פה כי לרוב אנשים לא מצקצקים את האוברפיירס שלהם במצב הזה ויש לך וליו מAK KQ QJ וכל מיני שטויות אחרות שיחליט לשלם לך שם אבל צאק זה אחלה נקטס.
    ריבר זה ספוט מעצבן אבל אני חושב שאתה צריך לשלם שם מכמה סיבות:
    1)אתה צודק בהנחה שלך שאין לו בלופים בחיים וזה נכון כמעט לכל לייב בארץבליין כזה,אבל הבעיה שראיתי ונקלתי בה לא מעט(ואני בטוח שגם אתה) שהוליו דחיפה שלו יכול להיות בקלות כל Qx וידיים שאתה מנצח ושהוא מרגיש נינוח ובטוח ביד שלו .
    ריד במצב הזה צריך להיות מאוד ספציפי כי רמת החשיבה שלו נמוכה ואין לו מושג בטווח ומה הוא מייצג ומה אתה,אז צריך להכנס לו לראש בדיבורים אבל זה לא קרה לפי מה שרשמת.

2)אין לו כזה הרבה וליו שטוב אותך את האמת,88? אולי אבל בספק רב,לרוב הוא ימשיך טרן עם הסט שם ולא יחביא לך אבל נניח,אבל זה רק הקומבאים של 88 66 ששוחקו בצורה קצת מוזרה אבל סבבה.

3)אתה מקבל אחלה אחוזים לתשלום שם ואתה תהיה טוב מספיק פעמים(לדעתי) שם כדי שזה יהיה קול רווחי.
    נערך לאחרונה על ידי baraksam4; 06/08/2017 ב 16:48.

3. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    קיבל תודה 1,408 פעמים ב919 הודעות
    וואו, אמנם יש לו 0 בלופים בריבר אבל האם ייתכן תרחיש שהוא הוריד אותך מספליט? מניח שלא בתדירות מספיק גבוהה כי (אם לשפוט מהיד המקדימה) הוא נשמע כמו טיפוס שהערך הנומינלי של הכסף משפיע עליו מאוד מאוד. ממי שעשה אובר בט בבורד הכי יבש ביקום בשביל ש"לא יקנו" בקופה של ~800 אני לא מצפה להעיף 2500 בריבר לעולם עם וורס. נשמע כמו אחלה פולד.
    לגבי הסטריטס עד לריבר - די סטנדרטי לדעתי: פרה שולם. פלופ שולם, טרן צ'ק ביהיינד טוב.
    הבהרה: הכותב הינו כבש

4. הסמל האישי של ziki
    זוגיים

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    32
    קיבל תודה 22 פעמים ב14 הודעות
    אוהב את הסייזינג בריבר.
    כמו שכבר צוין אין פה הרבה בלופים, מה גם שיד אחרי הכפלה אני לא חושב שאנשים ששים לבלף את עצמם למוות.
    כמה דאמה יש לו פה אם הוא פתח מutg? יש לו פה kq aq, לא בטוח שיש לו פה qj, אולי סוט כן בסדר. ספוט לא כיפי זה בטוח

שאלה - למה להראות את הקלפים? אני לא אוהב לתת מידע חינם ליריב שלי

5. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    במקור פורסם על ידי baraksam4 צפה בהודעה
    לפי היד הראשונה הוא לא שחקן טוב במיוחד ולכן זה משפיע על מה שאני חושב ביד הרלוונטית.
    סייז גדול בפלופ אבל סטד מהצד שלך,בטרן חושב שאפשר לגוון פה מול נבלים שוב בצק/בט פה כי לרוב אנשים לא מצקצקים את האוברפיירס שלהם במצב הזה ויש לך וליו מAK KQ QJ וכל מיני שטויות אחרות שיחליט לשלם לך שם אבל צאק זה אחלה נקטס.
    ריבר זה ספוט מעצבן אבל אני חושב שאתה צריך לשלם שם מכמה סיבות:
    1)אתה צודק בהנחה שלך שאין לו בלופים בחיים וזה נכון כמעט לכל לייב בארץבליין כזה,אבל הבעיה שראיתי ונקלתי בה לא מעט(ואני בטוח שגם אתה) שהוליו דחיפה שלו יכול להיות בקלות כל Qx וידיים שאתה מנצח ושהוא מרגיש נינוח ובטוח ביד שלו .
    ריד במצב הזה צריך להיות מאוד ספציפי כי רמת החשיבה שלו נמוכה ואין לו מושג בטווח ומה הוא מייצג ומה אתה,אז צריך להכנס לו לראש בדיבורים אבל זה לא קרה לפי מה שרשמת.

2)אין לו כזה הרבה וליו שטוב אותך את האמת,88? אולי אבל בספק רב,לרוב הוא ימשיך טרן עם הסט שם ולא יחביא לך אבל נניח,אבל זה רק הקומבאים של 88 66 ששוחקו בצורה קצת מוזרה אבל סבבה.

3)אתה מקבל אחלה אחוזים לתשלום שם ואתה תהיה טוב מספיק פעמים(לדעתי) שם כדי שזה יהיה קול רווחי.
    בגדול אני חושב (מתיאור השחקן) שאפילו QK הוא רק משלם בריבר ולא דוחף, אבל אתה כן מתאר כן משהו שהתעלמתי ממנו קצת שהוא מידת הודאות שאנחנו צריכים כדי שהפולד יהיה רווחי - מספיק להיות טוב 25% מהמקרים כדי שהקול לא יהיה מפסיד...

6. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    במקור פורסם על ידי ziki צפה בהודעה
    אוהב את הסייזינג בריבר.
    כמו שכבר צוין אין פה הרבה בלופים, מה גם שיד אחרי הכפלה אני לא חושב שאנשים ששים לבלף את עצמם למוות.
    כמה דאמה יש לו פה אם הוא פתח מutg? יש לו פה kq aq, לא בטוח שיש לו פה qj, אולי סוט כן בסדר. ספוט לא כיפי זה בטוח

שאלה - למה להראות את הקלפים? אני לא אוהב לתת מידע חינם ליריב שלי
    לפעמים זה מכניס אותם לטילט... פעם קיפלתי פייסאפ A על בורד עם AA על ניט עולם שנתן אקשן וקלטתי את המצח שלו מתחיל להזיע מהקריזה תוך כמה שניות, לא יודע אם זה פוקר טוב בהכרח, אבל זה כיף

7. רויאל פלאש

מוניטין
    48 (13)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,392
    קיבל תודה 1,994 פעמים ב1,196 הודעות
    באסה אנחנו מפסידים לממש מעט ויש מצב שהוא אס דאמה פה אבל לדעתי אנחנו במקרה הכי טוב בספליט.
    אם הוא מאינטואיציה בלבד כי קשה לדעת אחרי 45 דקות, פותח לדעתך 66 ו88 זה פאס מעולה ושוחק מעולה.
    בכל אופן נראה לי ששוחק אש הייתי כנראה משחק כמוך.
    כבש שדחף סולד וביקש פעמיים ויצא לסיגריה אחרי זה לא יפזר את האוצר שנחת עליו בקלילות,מכיר מעולה את סוג השחקן הזה.
    אבא אמא הוא רק משלם ואם הוא הוריד אותך מספליט אז נו לא נורא.
    עדיף מלתרום לכבש תסחורה ולראות 88

8. המשתמשים הבאים מודים ל kakayeled על התגובה המועילה:

סקלטון123 (08/08/2017)

9. הסמל האישי של ziki
    זוגיים

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    32
    קיבל תודה 22 פעמים ב14 הודעות
    במקור פורסם על ידי TheM_Wolf צפה בהודעה
    לפעמים זה מכניס אותם לטילט... פעם קיפלתי פייסאפ A על בורד עם AA על ניט עולם שנתן אקשן וקלטתי את המצח שלו מתחיל להזיע מהקריזה תוך כמה שניות, לא יודע אם זה פוקר טוב בהכרח, אבל זה כיף
    הממ לא יודע.. אני אוהב להשאיר אותם באפילה, אחר כך אכניס את עצמי ללבלים מיותרים כשאצטרך לעשות פולד בוגר ויתחילו להכנס מחשבות אולי ראו את הפולד הזה ומנסים לבלף אותי.
    מול שחקנים חלשים שלא חושבים יותר מדי אני אולי אראה איזה בלוף אבל גם זה נדיר.

10. המשתמשים הבאים מודים ל ziki על התגובה המועילה:

TheM_Wolf (07/08/2017)

11. שלישייה

מוניטין
    18 (5)
    הודה
    43
    קיבל תודה 79 פעמים ב64 הודעות
    אם נבל עם סט הוא לקח אחלה ליין שבעולם,
    כמה אתם באמת מצפים מנבל רנדומלי שלא מצטייר כרג טוב לשחק את זה אש,
    לפתוח 88 מאנדר , לצקצק טרן, ??

12. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    17
    קיבל תודה 3 פעמים ב3 הודעות
    אוהב את כל הסטריטס במיוחד את הצ׳ק בטרן שבספוטים כאלה מניב המון כסף כבלוף קאטצ׳ר.
    אוהב גם את החזרה הקטנה בריבר, לא יודע אם עבר לך בראש שתקבל שם שאב, אבל זה די הקל עליך לזרוק למרות סיק פוט אודס.
    לגבי נבל, לפי תיאור היד הראשונה, הפחד להישבר שולט במשחק שלו, בטח נתן צ׳ק בטרן כי פחד מ5,7 חחח.
    קיצר האינסטיקנט אומר פולד טוב , אני חושב שבמקרה הזה הבסט קייס זה ספליט. לפי התיאור זה פשוט סוג השחקנים האלה
    שהם די שקופים כשהם נאטד, כאלה שאפשר לקפל להם דאמות פרה פלופ לשאב בלי להתבאס.

13. הסמל האישי של timorm1
    ambassador of QUAN  

מוניטין
    107 (17)
    רשומות בלוג
    9
    הודה
    2,497
    קיבל תודה 6,155 פעמים ב1,713 הודעות
    במקור פורסם על ידי ziki צפה בהודעה
    הממ לא יודע.. אני אוהב להשאיר אותם באפילה, אחר כך אכניס את עצמי ללבלים מיותרים כשאצטרך לעשות פולד בוגר ויתחילו להכנס מחשבות אולי ראו את הפולד הזה ומנסים לבלף אותי.
    מול שחקנים חלשים שלא חושבים יותר מדי אני אולי אראה איזה בלוף אבל גם זה נדיר.
    למען האמת אני אוהב להראות דברים כאלה לפעמים מסיבה אחרת- זה גורם להם להראות לי קלפים, גם וליובטים וגם בלופים בקופות כאלה. הליינאפ גם היה ממש חלש לא היה אף אחד שבאמת אכפת לי לתת לו מידע הם לא עושים התאמות טובות.
    הייתי שם

14. פול האוס

מוניטין
    21 (8)
    הודה
    4
    קיבל תודה 998 פעמים ב470 הודעות
    לדעתי הרייז בריבר קצת נמוך. אפשר אפילו לדחוף. בגדול הוא מוביל רק עם דאמה ובלופים לדעתי, וגם אם יש לו יד כמו אסים או משהו כזה הוא לא בהכרח משלם לחזרה (וגם אסים לדעתי מפציצים טרן). ברגע שהטווח שלו זה דאמה בעיקר (ולול כנראה שגם סטים) אני חושב שאפשר לתת פצצה בריבר, ולא רייז קטן.
    כמו ששוחק פאס, הם תמיד מלאים המתים האלה.

15. הסמל האישי של plsFold
    רביעייה

מוניטין
    10 (11)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    532
    קיבל תודה 485 פעמים ב306 הודעות
    וואלה באמת שאני לא חושב שאמורים להעיף שם בריבר מול השחקן המתואר. אני חושב שבסביבות 90% מהזמן אנחנו בספליט. 8% מהזמן לוקחים אותו כשהוא עם KQ ומתאבד מבלי לחשוב יותר מדי (יש כאלו שחקנים). ו 2% מהזמן מפסידים לסט 8 או 6 (לא חושב שאלו ידיים לפתיחה מסוג השחקן הזה אנדר דה גאן ועוד בשילוב הצ'ק טרן זה בכלל נראה לא מציאותי כל כך).
    שולם.

16. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    במקור פורסם על ידי plsFold צפה בהודעה
    וואלה באמת שאני לא חושב שאמורים להעיף שם בריבר מול השחקן המתואר. אני חושב שבסביבות 90% מהזמן אנחנו בספליט. 8% מהזמן לוקחים אותו כשהוא עם KQ ומתאבד מבלי לחשוב יותר מדי (יש כאלו שחקנים). ו 2% מהזמן מפסידים לסט 8 או 6 (לא חושב שאלו ידיים לפתיחה מסוג השחקן הזה אנדר דה גאן ועוד בשילוב הצ'ק טרן זה בכלל נראה לא מציאותי כל כך).
    שולם.
    יש כאלו שחקנים אבל הוא ממש לא נשמע כזה. הבן אדם קם לעשן להרגע אחרי שלקח ספוט עם קינגים בבורד הכי יבש ביקום, נראה לך שהוא יזרוק סולד של 3K בריבר כאילו זה זינגה פוקר?

אגב לא היתה מספיק התייחסות עד עכשיו לסייזינג שלו בפלופ - מה אומרים הגדולים בתורה? @kakayeled @Bitmi

17. פול האוס

מוניטין
    21 (8)
    הודה
    4
    במקור פורסם על ידי plsFold צפה בהודעה
    שולם.
    אהבתי את החישוב, מאוד מקצועי

18. 2 המשתמשים הבאים הודו לBitmi על ההודעה המועילה:

er4n (09/08/2017), סקלטון123 (08/08/2017)

19. הסמל האישי של haj
    סטרייט

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    285
    קיבל תודה 129 פעמים ב99 הודעות
    .
    נערך לאחרונה על ידי haj; 07/08/2017 ב 11:32. סיבה: טעות ביחס קופה עבור ספליט?
    ככה אני מנתח ידיים ששיחקתי: https://ezanalyzer.net

20. הסמל האישי של frinKss
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    178
    קיבל תודה 81 פעמים ב69 הודעות
    סטד, NH sir

*Qx לא מסחיר
    *אין לו בלופים בטווח
    *הוא מלא תמיד

21. פלאש

מוניטין
    23 (8)
    הודה
    613
    קיבל תודה 504 פעמים ב323 הודעות
    קודם כל מעניין עם מה שילמת לו ביד הראשונה, כי זה יכול לגבש אצלו דעה לגבי טווח אפשרי (גם אם הוא לא חושב במונחים האלה) , כלומר אם אתה נתפס כשחקן שיכול להיות לו טווח רחב או צר.

לא יודע, כל הליין שלו צועק לי KQ, הבט המפוחד בפלופ, צ'ק טרן, ואז באה עוד דאמה, הוא מרגיש שזה קלף ג'קפוט בשבילו. אני משלם.

Sent from my MX6 using Tapatalk

22. פול האוס

מוניטין
    21 (8)
    הודה
    4
    אגב זה יד אדירה אם תימור הוא נבל ויש לו שם אמא עשר שהוא הופך לבלוף, וגיבור משלם עם אס דאמה. כי תכלס תכלס הטווח קליקבק שם חסום מקס לטריפס.

23. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    לגבי זה:

במקור פורסם על ידי fifo צפה בהודעה
    קודם כל מעניין עם מה שילמת לו ביד הראשונה, כי זה יכול לגבש אצלו דעה לגבי טווח אפשרי (גם אם הוא לא חושב במונחים האלה) , כלומר אם אתה נתפס כשחקן שיכול להיות לו טווח רחב או צר.

לא יודע, כל הליין שלו צועק לי KQ, הבט המפוחד בפלופ, צ'ק טרן, ואז באה עוד דאמה, הוא מרגיש שזה קלף ג'קפוט בשבילו. אני משלם.

Sent from my MX6 using Tapatalk
    אכן שאלה מעניינת @timorm1

לגבי זה:
    כל הליין שלו צועק לי KQ, הבט המפוחד בפלופ, צ'ק טרן, ואז באה עוד דאמה, הוא מרגיש שזה קלף ג'קפוט בשבילו. אני משלם.
    אני בכלל לא מסכים. זה לא הייפר 100. זה לייב על סכומים לא זניחים, QK של שחקן כזה רק משלם רייז ריבר, ולא בהכרח באהבה. לא מתרבט. ראה תיאור שחקן.

עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. nl200 - ספוט בואקום מול רג
    על ידי 300warrior בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - אונליין
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 17/11/2016, 21:55
  2. טריפס בפלופ. ספוט מוזר בריבר
    על ידי plsFold בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 31
    הודעה אחרונה: 25/06/2015, 12:32
  3. טריפס בריבר מול שאב מוזר