Q9s מMP

+ הגב לנושא
עמוד 4 מתוך 5 ראשוןראשון ... 3 4 5 אחרוןאחרון
מציג הודעות 61-80 מתוך 85
  1. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    קיבל תודה 1,408 פעמים ב919 הודעות
    במקור פורסם על ידי Xenophobe צפה בהודעה
    אני דווקא שקלתי להתייחס ולא ידעתי אם בא לי לפתוח גם את זה.

אבל לא, לא כולם שווים בפני הפלופ. זה דוגמא מאוד בוטה לכמה שאתה לא מבין את הפריבילגיה שיש לך (אם אתה אשכנזי).
    אני לא מאמין שאשכרה כתבת את השטות הזאת אחרי שחשבתי שהבהרנו שיש לך 0 היכרות איתי.
    סתם לידע כללי - אני עובד מהרגע שסיימתי את הסדיר, עם הפסקות רק לחו"ל וחלק קטן מתקופת הלימודים (פחות מרבע מהתקופה, בשאר עבדתי כסטודנט). רווחה כלכלית התחלתי לחוות רק החל מהעשור הרביעי של חיי, וגם זה כתוצר של לימודים שהיו לי מאוד קשים וארוכים (וגם קצת מזל, כמו כל דבר בחיים). גם היום אני לא עשיר אבל כבר לא תפרן כמו רוב חיי (וזה מעבודה, לא מקלף. בפוקר הפסקתי להיות שחקן מופסד רק לפני ~4 שנים בערך וגם זה, איזה פלא, כתוצאה ממאמץ ועבודה בניסיון להשתפר)
    ספר לי עוד על פריביליגי, בבקשה.

עריכה: אני גם לא מזהה את עצמי כאשכנזי, מה זה החרא הזה בכלל. נולדתי בארץ, ההורים שלי נולדו בארץ. הסבים והסבתות שלי, כולם ז"ל, הגיעו לארץ לפני 70 שנה ומעלה.

עריכה2: +1 על כל מה שאמר הילד הירושלמי מעלי.
    נערך לאחרונה על ידי TheM_Wolf; 15/08/2017 ב 17:11.
    הבהרה: הכותב הינו כבש

2. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    קיבל תודה 1,770 פעמים ב900 הודעות
    אני מתייחס למה שאתה כותב. זו ההיכרות איתך. תכתוב דברים שמראים שאין לך הבנה של גזענות או פריבילגיה, אני אכתוב שאין לך הבנה של גזענות או פריבילגיה. לא מבין את הליין ההעלבותי הזה. אם אתה חושב שאני טועה, תסביר למה. או תתעלם. אלו אחלה אופציות. אבל בגדול עם כל הודעה שלך אני יותר בטוח בריד שלי.

אין שום עולם שבו תטען בהצלחה שערס היא לא מילה גזענית אבל אתה מבין מה היא גזענות. ההיכרות איתך לא רלוונטית.

לול העריכה שלך. חשבתי שאתה הולך לליין אחר לגמרי. שוין, אם אתה בכלל חושב שאשכנזיות היא פריבילגיה, למה אתה מתווכח כשאני אומר שאתה לא מבין שאשכנזיות היא פריבילגיה?
    נערך לאחרונה על ידי Xenophobe; 15/08/2017 ב 17:16.

3. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    במקור פורסם על ידי DoubleD19 צפה בהודעה
    לא מבין למה.. איזה חומר תיאורטי פרוש בפני אשכנזים שלא נגיש לבני עדות אחרות?
    כנראה שסבא שלי ניצול השואה לא הוריש לי ידע תיאורטי במשחק מחוץ לעמדה. גם סבא שלי שעלה ממרקש לא עזר לי בשום דבר בקלף. הוא כן עזר לי מאוד בלהבין שאני לא רוצה להיות מכור להימורים כמוהו. אז דווקא קיבלתי תכונה חיובית אחת לעולם הפוקר מהצד המרוקאי שלי ואפס מהצד הרומני שלי.
    אני לא ממש מבין איך הנקודת פתיחה שלי או של אשכנזים "שלמים" טובה יותר משל שאר האנשים באותה מדינה שלי..

דרך אגב, אני גר בירושלים, למדתי בבית ספר שנמצא בשכונת קטמונים, קיבלתי חינוך ציבורי לחלוטין ואפילו אפשר להגיד שההורים שלי נמצאים מתחת לממוצע הארצי ברמת ההכנסה.
    אני עדיין מקצוען פוקר במשרה מלא בשנתיים האחרונות אחרי 6 שנים שבהן הייתי סמי מקצוען עם הכנסה קבועה מהתחום.

את הידע שלי רכשתי מספרים שקראתי לבד, מסרטוני הדרכה שרכשתי בעצמי, ממאמנים ששילמתי להם מכספי האישי. את הרול שלי בניתי מסנט שתיים בפולטילט פוקר בגיל 15 אז גם בזה ההורים שלי לא עזרו לי.

תסביר לי בבקשה, איך להיות אשכנזי זו פריבילגיה?
    כל דוגמא אישית איננה רלוונטית. אלא אם אתה חושב שזה שאובמה היה נשיא ארה"ב אומר שאין גזענות נגד שחורים יותר בארה"ב. אם אתה חושב את זה בבקשה תגיד לי קודם לכן, שאדע לאן אנחנו הולכים פה.

למעשה, אם אני אלך איתך בליין החשיבה הזו, נגיע למקומות שלהערכתי אתה מעוניין להימנע מהם.

בוא ננסה לוגית -

1) אשכנזים יותר טובים ממזרחים בפוקר, באופן כללי ("רוב השחקנים שתראה עם "לוק מזרחי" יהיו שחקנים טובים פחות מאשר ילדים לבנבנים עם פוני בלונדיני הצידה ומבטא גרמני")
    2) לכולם יש אפשרות שווה להיות טובים בפוקר
    3) להיות אשכנזי איננה פריבילגיה (קשור ל-2, אבל חשוב לי להפריד את זה)

איזה מסקנה ניתן, לדעתך, לקבל מחיבור שלושת ההנחות הללו שכתבת?

4. סטרייט

מוניטין
    24 (6)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    461
    קיבל תודה 353 פעמים ב216 הודעות
    כל דוגמא אישית איננה רלוונטית. אלא אם אתה חושב שזה שאובמה היה נשיא ארה"ב אומר שאין גזענות נגד שחורים יותר בארה"ב. אם אתה חושב את זה בבקשה תגיד לי קודם לכן, שאדע לאן אנחנו הולכים פה.

למעשה, אם אני אלך איתך בליין החשיבה הזו, נגיע למקומות שלהערכתי אתה מעוניין להימנע מהם.

בוא ננסה לוגית -

1) אשכנזים יותר טובים ממזרחים בפוקר, באופן כללי ("רוב השחקנים שתראה עם "לוק מזרחי" יהיו שחקנים טובים פחות מאשר ילדים לבנבנים עם פוני בלונדיני הצידה ומבטא גרמני")
    2) לכולם יש אפשרות שווה להיות טובים בפוקר
    3) להיות אשכנזי איננה פריבילגיה (קשור ל-2, אבל חשוב לי להפריד את זה)

איזה מסקנה ניתן, לדעתך, לקבל מחיבור שלושת ההנחות הללו שכתבת?
    לא מעוניין להמנע מכלום נשמה..
    אני בניגוד אליך לא טוען שאשכנזים יותר טובים בעולם ממזרחים. למעשה, בירושלים זה אפילו גרוע להיות אשכנזי.
    כל חיי ניסיתי להבליט את היותי מזרחי למרות הבלורית הבלונדינית שלי כדי להיות "מקובל". רק במיונים לצבא נתקלתי באפליה כלשהי כלפי מזרחים ושם החלטתי להבליט את הצד השני שלי על מנת להתקדם.
    בפוקר אין שום אפליה לשום דת גזע ומין. טרנסג'נדר ערבי שמצביע ביבי יכול להיות יותר טוב מאשכנזי תל אביבי עם קעקועים שמצביע חד"ש (ביטמי לצורך העניין. סתם אולי הוא מצביע רק מרצ). זה היופי במשחק וזו הסיבה שבחרתי לעסוק בו.
    מה קורה בפועל? תבחן בעצמך.. מזמין אותך לעקוב אחרי אנשים רנדומליים מכל המינים, המגזרים, והמעמדים החברתיים. תחזיר לנו דו"ח מסכם עוד שישה חודשים ונבחן יחד את הממצאים.
    לא רוצה להפוך את זה לבט כי זה ממש מגוחך אבל לצורך הקטע אני מוכן לעזור בפרוייקט כזה שיתן לנו אחלה של פילוח חברתי למצבים שאנחנו בואקום. ראה זאת כשרות לקהילת הפוקר של ישראל שאתה ואני עושים יחד. מתאים?

5. הסמל האישי של gspot
    רויאל פלאש  

מוניטין
    124 (26)
    הודה
    4,350
    קיבל תודה 8,860 פעמים ב3,671 הודעות
    גם סבא שלי שעלה ממרקש לא עזר לי בשום דבר בקלף. הוא כן עזר לי מאוד בלהבין שאני לא רוצה להיות מכור להימורים כמוהו.
    המרוקאים האלה..
    זהו הרמתי את הכפפה אני כבר לא עוקץ שנים

6. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    אני מתייחס למה שאתה כותב. זו ההיכרות איתך. תכתוב דברים שמראים שאין לך הבנה של גזענות או פריבילגיה, אני אכתוב שאין לך הבנה של גזענות או פריבילגיה. לא מבין את הליין ההעלבותי הזה. אם אתה חושב שאני טועה, תסביר למה. או תתעלם. אלו אחלה אופציות. אבל בגדול עם כל הודעה שלך אני יותר בטוח בריד שלי.

אין שום עולם שבו תטען בהצלחה שערס היא לא מילה גזענית אבל אתה מבין מה היא גזענות. ההיכרות איתך לא רלוונטית.

לול העריכה שלך. חשבתי שאתה הולך לליין אחר לגמרי. שוין, אם אתה בכלל חושב שאשכנזיות היא פריבילגיה, למה אתה מתווכח כשאני אומר שאתה לא מבין שאשכנזיות היא פריבילגיה?
    אני טוען שאין לי פריבלגיות על סמך נסיון חיי... אתה טוען שיש לי פריבלגיות. על סמך מה אתה טוען את זה?

7. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    לא מעוניין להמנע מכלום נשמה..
    תראה, יש לי שני מובים פה.

הראשון ללכת לצד הרגוע והנעים ולנסות להסביר לך. אולי תבין, אם תחליט להיות פתוח. אולי לא. סביר שלא.
    המוב השני הוא להגיד לך שההודעה שלך נעה בין חוסר קוהרנטיות וסתירות פנימיות לסתם טיפשות.

אני הרי לא בדיוק ממציא פה איזשהי תיאוריה שלי. אני גם לא חדש בתחום וזה לא בדיוק הרודיאו הראשון שלי. אתה גם לא ה"תסביר לי מה פריבילגי בלהיות אשכנזי/לבן" הראשון שלי. אם נמשיל את זה לפוקר, אתה בגדול ה"ערס-לייט" שמסביר לדאבלדי19 למה AK זו לא יד טובה, היא כולה דרואינג הנד.

מאחר וכולם קלישאות של עצמם, אני אנסה לתת לך בכל זאת טיפונת כלים, כי אני בטוח שאתה מסוגל, אם תרצה:

"רוב השחקנים שתראה עם "לוק מזרחי" יהיו שחקנים טובים פחות מאשר ילדים לבנבנים עם פוני בלונדיני הצידה ומבטא גרמני."
    "אין לאשכנזים יתרון על מזרחים בשל פריבילגיה ממסדית".

שתי הטענות ביחד =
    אשכנזים פשוט חכמים יותר ממזרחים.
    אתה טוען כי אשכנזים חכמים יותר ממזרחים.

אתה תגיד "היי, רגע, אני לא טוען את זה".
    זה מה שאתה טוען.

מאוד קל למנוע את זה. מאוד קל לא להגיע למקום החשוך הזה. כל מה שצריך לעשות זה לעצור שניה, להיכנס לגוגל, להתחיל לקרוא על הנושא. לפתוח את הראש. כל מה שעשית בשביל להשתפר בפוקר? תשקיע חודש בזה. מה יש לך להפסיד? מקסימום תחזור עוד חודש ותקלל את קסנו.

8. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    במקור פורסם על ידי TheM_Wolf צפה בהודעה
    אני טוען שאין לי פריבלגיות על סמך נסיון חיי... אתה טוען שיש לי פריבלגיות. על סמך מה אתה טוען את זה?
    על סמך זה שאתה אשכנזי

(עמי, מה הליין שלהודעה הבאה שלו אתה תוכל לשים את הקליפ של ריברס רייסיזם?)

9. המשתמשים הבאים מודים ל Xenophobe על התגובה המועילה:

ami1983 (15/08/2017)

10. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    על סמך זה שאתה אשכנזי

(עמי, מה הליין שלהודעה הבאה שלו אתה תוכל לשים את הקליפ של ריברס רייסיזם?)
    LOL, הצלחת להטריל טרול. I'll give you that.

סיימתי פה. עד הפעם הבאה ניפרד כידידים.

11. סטרייט

מוניטין
    24 (6)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    461
    קיבל תודה 353 פעמים ב216 הודעות
    עצרתי באיום שלך להוכיח שאני סתם טיפש..

בקיצור, תוכיח לי שאני טועה. עד אז זו דעתי ודעתי מדפיסה לי כסף בזמן שאתה אולי ואולי לא עובר גנייה.

לא מתכוון להמשיך בדיון המיותר הזה כי אנחנו אובב חלוקים בדעתנו וכמו כל מאצ׳ואים בפורום דמיקולו כנראה שלא נשנה אותה.

אני דאבל ״הגזען״ די ואני הייתי פה

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. רויאל פלאש

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1
    לול מה הקשר בין כל מה שכתבתי ליכולת שלך בפוקר או ליכולת שלי?
    אין לי מושג מי אתה, אתה יכול להיות הכי טוב בארץ בפוקר. זה ליטרלי לא קשור בשום דבר למה שכתבתי.

13. הסמל האישי של timorm1
    ambassador of QUAN  

מוניטין
    107 (17)
    רשומות בלוג
    9
    הודה
    2,497
    קיבל תודה 6,155 פעמים ב1,713 הודעות
    במקור פורסם על ידי Bitmi צפה בהודעה
    חיים שלי, לא חושב שהבנת. אני אסביר בצורה מאוד פשוטה: כשאני הולך לשולחן, ויש שם ישראלים, אני יודע שהם יהיו גרועים. פשוט האשכנזים יהיו גרועים וידברו על "טווח 3בט" והמזרחים יהיו גרועים וידברו על "ראיתי אותו גבוהים". כולם גרועים, וההשפעה של הון סימבולי בקהילה כל כך קטנה כמו קהילת הפוקר הישראלית - של המקצוענים - היא ככ איזוטרית. רוצה להגיד: לא, אין פה עניין שאשכנזים לומדים יותר. יש כמה קהילות קטנות מאוד בהן מסתובב ידע על פוקר. זו, למשל (למרות שהרמה פה מאוד נמוכה). או האקדמיה לפוקר, שזה תת רמה בעיני אבל עדיין, נניח, סוג של ידע. או, בירושלים, שם יש קהילת רגים צעירים - לא אשכנזים - שמשפרים אחד את השני. אם היו יותר אשכנזים בתחום, אז אולי היה משמעות למה שאתה אומר. שורה תחתונה, זה לא שאשכנזים בארץ טובים ממזרחים בפוקר, זה שבמשחקים המיד סטייקס יש ממש מעט אשכנזים. והם ממש ממש גרועים.

דבר נוסף, כי אתה מבולבל קצת: אין פה שום קשר לאתיקה של המשחק. אתה יכול לקחת להם את הכסף בלי להיות גזען. למעשה, אני די משוכנע שסצפציפית בפוקר, הדעות הקדומות האלה אשכרה פוגעות לך ברווחיות.
    אני, ממרומי גילי המבוגר, השכלתי, שיער הגוף המושלם שלי, הרהיטות המופלאה שלי, השכל החד שלי, העיניים הבורקות שלי, הקעקועים המרשימים שלי, הבגדים היפהפיים שלי, הווינרייט החולה שלי והידע הפילוסופי המעמיק שלי, למדתי את השיעור החשוב ביותר: לזלזל בכולםםםםם בצורה שווה. אשכנזים, מזרחים, ילדים, מבוגרים. בוגרי אקדמיה, רגים של הביצים שלי, נהגי מוניות ופותחי סטארטאפים. טייסים ומתקני מזגנים. שיפוצניקים, מלווים בריבית ומנהלי מוצר. כולם כבשים, עד שהוכח אחרת.
    +1 ענק. על הסמנטיקה השונה, על מרומי גילי, על הידע הפילוסופי שלי, הווינרייט המטורף, הבגדים הנהדרים ובעיקר על זה שכולם גרועים (גם השכלה רהיטות ועיניים יפות יש קצת אבל חייב להשמיט עוד כמה דברים לא רק את שיער הגוף).
    אה וקסנו צ'ק יור פריבלג'!!!!
    הייתי שם

14. 2 המשתמשים הבאים הודו לtimorm1 על ההודעה המועילה:

ace-ass (15/08/2017), DoubleD19 (16/08/2017)

15. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    קיבל תודה 1,809 פעמים ב1,120 הודעות
    סתם כדי שנסיים בטעם טוב, וכי זה אש, וקטע חשמלי...
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

16. המשתמשים הבאים מודים ל ami1983 על התגובה המועילה:

TheM_Wolf (16/08/2017)

17. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    אה, ואני לא משווה לרגע בין הגזענות ומה שחוו האפרו אמריקאים לעומת המזרחים, אבל מכיוון שיש כמה קווים קרובים ומאפיינים דומים(בעיקר הפריבליגיה), וגם כי זה באמת טוב מדי, קחו גם את זה...
    לא יכול לראות את כל היצורים המוזרים האלה, רק בפולטילט אני משחק נגד גמד, שוטר, קרפדה, עפיפון, פיל פילון, חייל, מה זה החרא הזה.

18. 2 המשתמשים הבאים הודו לami1983 על ההודעה המועילה:

TheM_Wolf (16/08/2017), סקלטון123 (15/08/2017)

19. סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    1,929
    קיבל תודה 414 פעמים ב335 הודעות
    במקור פורסם על ידי ami1983 צפה בהודעה
    אה, ואני לא משווה לרגע בין הגזענות ומה שחוו האפרו אמריקאים לעומת המזרחים, אבל מכיוון שיש כמה קווים קרובים ומאפיינים דומים(בעיקר הפריבליגיה), וגם כי זה באמת טוב מדי, קחו גם את זה...
    duck vaginas anyone?

20. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    Gimme more of these
    @ami1983

21. הסמל האישי של ami1983
    רויאל פלאש

מוניטין
    179 (18)
    הודה
    5,826
    במקור פורסם על ידי TheM_Wolf צפה בהודעה
    Gimme more of these
    @ami1983
    קח עוד משהו בקטנה, למרות שפחות קשור...

22. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,704 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    כל הדיון הזה מביך האמת.
    על כל הצדדים שלו.
    לא בטוח אם ביטמי וקסנו הטיבו לעשות ולשפר את המצב, או פשוט נהנו לשבת מהצד ולהוסיף שמן למדורה שאפילו לא היה בה עשן.

23. המשתמשים הבאים מודים ל Rafi_Vegas על התגובה המועילה:

samsam69 (21/08/2017)

24. פול האוס

מוניטין
    21 (8)
    הודה
    4
    קיבל תודה 998 פעמים ב470 הודעות
    במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    כל הדיון הזה מביך האמת.
    על כל הצדדים שלו.
    לא בטוח אם ביטמי וקסנו הטיבו לעשות ולשפר את המצב, או פשוט נהנו לשבת מהצד ולהוסיף שמן למדורה שאפילו לא היה בה עשן.
    אתה יודע איך זה. כל אחד עושה מה שהוא יודע, ובסופו של דבר זה לא משנה כמה מביך זה נראה לאחרים.

25. סטרייט

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    323
    קיבל תודה 161 פעמים ב134 הודעות
    במקור פורסם על ידי Bitmi צפה בהודעה
    אתה יודע איך זה. כל אחד עושה מה שהוא יודע, ובסופו של דבר זה לא משנה כמה מביך זה נראה לאחרים.
    אני חדש פה אבל ביטמי אם תהיה כן עם עצמך, מוסרית אתה לא יותר טוב מהנוכלים שמתקשרים לקשישים להוציא מהם כסף ומשכנעים את עצמם בכל מיני נימוקים שממילא זה היה קורה. הכבשים האלה משלמים את המשכורות שלך ושל אחרים כמוך ואתה מזלזל בהם ודורך עליהם בלי להניד עפעף - אז מה אם שרף את החסכונות שלו ושל אבא שלו אז מה אם לא נשאר לו גרוש על התחת העיקר שלך יש פרנסה. במה בדיוק אתה תורם לאנושות? אם אתה באמת אוהב פוקר או אתגר וטוען שאתה טוב שחק טורנירים שם 15% הטובים בכסף וזה לא על חשבון ישיר של כבש ספציפי.
    העיקר שאתה ישן טוב בלילה.
    אוהב אותך

עמוד 4 מתוך 5 ראשוןראשון ... 3 4 5 אחרוןאחרון

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog