Q9s מMP

+ הגב לנושא
עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 4 5
מציג הודעות 81-85 מתוך 85
  1. פול האוס

מוניטין
    21 (8)
    הודה
    4
    קיבל תודה 998 פעמים ב470 הודעות
    במקור פורסם על ידי the16keves צפה בהודעה
    אני חדש פה אבל ביטמי אם תהיה כן עם עצמך, מוסרית אתה לא יותר טוב מהנוכלים שמתקשרים לקשישים להוציא מהם כסף ומשכנעים את עצמם בכל מיני נימוקים שממילא זה היה קורה. הכבשים האלה משלמים את המשכורות שלך ושל אחרים כמוך ואתה מזלזל בהם ודורך עליהם בלי להניד עפעף - אז מה אם שרף את החסכונות שלו ושל אבא שלו אז מה אם לא נשאר לו גרוש על התחת העיקר שלך יש פרנסה. במה בדיוק אתה תורם לאנושות? אם אתה באמת אוהב פוקר או אתגר וטוען שאתה טוב שחק טורנירים שם 15% הטובים בכסף וזה לא על חשבון ישיר של כבש ספציפי.
    העיקר שאתה ישן טוב בלילה.
    אוהב אותך
    א. אתה צודק, מוסרית שחקני פוקר רווחיים אינם טובים מהנוכלים שמנצלים קשישים. אבל זה נכון לכל שחקן רווחי, זה לא קשור אלי.
    ב. אני לא באמת אוהב פוקר ואני לא מעוניין בשום אתגר, ואני בטח לא טוען שאני טוב. ואני בטח לא טוב בטורנירים. מה שכן, אין הבדל בין קאש לטורנירים: הטובים מתעשרים על חשבון הגרועים, זה בדיוק אותו דבר.
    ג. אני לא מזלזל באף אחד. למעשה, אם תקרא היטב את מה שכתבתי, תגלה שאני האחרון שמזלזל פה באנשים. אני לא טוען שאנשים מפסידים בפוקר כי הם ערסים, או מזרחים, או לא חכמים או לא מחונכים היטב (מה שמופיע יפה יפה בין השורות במה שדניאלדי טוען). למעשה, אני טוען ההיפך: כולם די גרועים בפוקר, פרט לאלו שיש להם כישרון + מזל שהם בסביבה שתצליח לקדם אותם וללמד אותם. אבל העניין הכי חשוב הוא כזה: אם יש תכונה אחת דוחה של רגים של פוקר, היא שהם חושבים שבגלל שהם יותר טובים בפוקר מאחרים, הם גם אנשים יותר טובים. בוז לכבשים, התנהגות מתנשאת, וכו'. אני לא חושב שיש שום מתאם בין כמה שאדם טוב בפוקר לבין כמה שהוא טוב כאדם, ושהרבה פעמים יש אפילו יחס הפוך. ושוב, אם תקרא כמו שצריך את מה שנכתב בשרשור הזה, תגלה שהתפיסות הגזעניות של אנשים נובעות מהאמונה שבגלל שהם טובים בפוקר, הם יותר טובים מאנשים אחרים, וששני אלו נובעים מאשכנזיותם.
    אני כן חושב שאנשים שמכורים להימורים ומפסידים את החיים שלהם בהימורים הם אנשים אומללים ככל הנראה. וזה עצוב. ואני מסכים שלקחת להם את הכסף לא תורם לכלום לאנושות, וזה לא עיסוק מוסרי. ובהמשך לכך, אני לא חושב בשום מידה שאני טוב ממישהו מהם כי אני טוב ממנו בפוקר. הזלזול היחיד שהבעתי הוא ביכולות הפוקר של כולםםםםם, פרט למתי מעט. בין האנשים שדיברתי עליהם יש אנשים שאני מאוד אוהב, ומאוד מעריך, וכאלה שלא. יש רגים שהם אש וכאלה שהם חלאות. יש כבשים שהם הטופ האנושי, ויש כבשים שהם אפסים.
    בקשר לדורך עליהם: פרט ללהרוויח בפוקר - ומי אמר לך שאני שחקן מורווח? - אני לא דורך על אף אחד. לא מתוך איזה מנטרה של "ככה יזמינו אותי", אלא כי הגישה הבסיסית שלי לאנשים, תאמינו או לא, היא לא כזו של לדרוך (מנחש שאף אחד לא יאמין לי, פרט לאנשים שאשכרה שיחקו איתי פוקר).
    ודבר אחרון: אתה אוהב אותי? אנחנו מכירים? ואם כן, פשוט דבר איתי, לא צריך את כל ההסתתרות הזו.

2. המשתמשים הבאים מודים ל Bitmi על התגובה המועילה:

Jack Pozzie (17/08/2017)

3. סטרייט

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    323
    קיבל תודה 161 פעמים ב134 הודעות
    במקור פורסם על ידי Bitmi צפה בהודעה
    א. אתה צודק, מוסרית שחקני פוקר רווחיים אינם טובים מהנוכלים שמנצלים קשישים. אבל זה נכון לכל שחקן רווחי, זה לא קשור אלי.
    ב. אני לא באמת אוהב פוקר ואני לא מעוניין בשום אתגר, ואני בטח לא טוען שאני טוב. ואני בטח לא טוב בטורנירים. מה שכן, אין הבדל בין קאש לטורנירים: הטובים מתעשרים על חשבון הגרועים, זה בדיוק אותו דבר.
    ג. אני לא מזלזל באף אחד. למעשה, אם תקרא היטב את מה שכתבתי, תגלה שאני האחרון שמזלזל פה באנשים. אני לא טוען שאנשים מפסידים בפוקר כי הם ערסים, או מזרחים, או לא חכמים או לא מחונכים היטב (מה שמופיע יפה יפה בין השורות במה שדניאלדי טוען). למעשה, אני טוען ההיפך: כולם די גרועים בפוקר, פרט לאלו שיש להם כישרון + מזל שהם בסביבה שתצליח לקדם אותם וללמד אותם. אבל העניין הכי חשוב הוא כזה: אם יש תכונה אחת דוחה של רגים של פוקר, היא שהם חושבים שבגלל שהם יותר טובים בפוקר מאחרים, הם גם אנשים יותר טובים. בוז לכבשים, התנהגות מתנשאת, וכו'. אני לא חושב שיש שום מתאם בין כמה שאדם טוב בפוקר לבין כמה שהוא טוב כאדם, ושהרבה פעמים יש אפילו יחס הפוך. ושוב, אם תקרא כמו שצריך את מה שנכתב בשרשור הזה, תגלה שהתפיסות הגזעניות של אנשים נובעות מהאמונה שבגלל שהם טובים בפוקר, הם יותר טובים מאנשים אחרים, וששני אלו נובעים מאשכנזיותם.
    אני כן חושב שאנשים שמכורים להימורים ומפסידים את החיים שלהם בהימורים הם אנשים אומללים ככל הנראה. וזה עצוב. ואני מסכים שלקחת להם את הכסף לא תורם לכלום לאנושות, וזה לא עיסוק מוסרי. ובהמשך לכך, אני לא חושב בשום מידה שאני טוב ממישהו מהם כי אני טוב ממנו בפוקר. הזלזול היחיד שהבעתי הוא ביכולות הפוקר של כולםםםםם, פרט למתי מעט. בין האנשים שדיברתי עליהם יש אנשים שאני מאוד אוהב, ומאוד מעריך, וכאלה שלא. יש רגים שהם אש וכאלה שהם חלאות. יש כבשים שהם הטופ האנושי, ויש כבשים שהם אפסים.
    בקשר לדורך עליהם: פרט ללהרוויח בפוקר - ומי אמר לך שאני שחקן מורווח? - אני לא דורך על אף אחד. לא מתוך איזה מנטרה של "ככה יזמינו אותי", אלא כי הגישה הבסיסית שלי לאנשים, תאמינו או לא, היא לא כזו של לדרוך (מנחש שאף אחד לא יאמין לי, פרט לאנשים שאשכרה שיחקו איתי פוקר).
    ודבר אחרון: אתה אוהב אותי? אנחנו מכירים? ואם כן, פשוט דבר איתי, לא צריך את כל ההסתתרות הזו.
    א. שאפו על התגובה- עניינית מתייחסת לנאמר ולא מתבכיינת ומחפשת תרוצים.
    ב. לרגע לא חשבתי שאתה אוהב פוקר בטח לא בצורה שאתה מתאר את המשחקים שלך. אני מאד אוהב פוקר בכלל לא משחק קאש ובטח לא על סכומים משמעותיים וברור שזה לא מקור ההכנסה שלי אבל זה תחביב מאד יקר (לא במובן הכספי) בחיי
    ג. האמת היא שאנחנו לא מכירים אבל מאד מעריך את הישירות והכנות שלך עם עצמך כך שאני לא צריך במובן הזה להכיר אותך, וחוץ מזה כל מי שרצה לרכך את הביקורת שלו בפורום כתב בסוף אוהב אותך

4. סטרייט פלאש

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    1,929
    קיבל תודה 414 פעמים ב335 הודעות

5. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (12)
    הודה
    373
    קיבל תודה 661 פעמים ב314 הודעות
    רגע של קור. פרחה זו הנקבה של הערס? או ערסית?

סקלטון, יש לך סרטון על זה?
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

6. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (12)
    הודה
    3,329
    קיבל תודה 1,368 פעמים ב692 הודעות
    במקור פורסם על ידי חומוס צפה בהודעה
    רגע של קור. פרחה זו הנקבה של הערס? או ערסית?

סקלטון, יש לך סרטון על זה?
    @ami1983 - יא גופה, פנק אותו באיזה טקסט אב"די או משהו.
    פיינאה פיינאה פיינאה!

עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון ... 4 5

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog