פוקר ומס הכנסה

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג הודעות 21-40 מתוך 40
  1. סטרייט פלאש

מוניטין
    34 (12)
    הודה
    79
    קיבל תודה 624 פעמים ב452 הודעות
    במקור פורסם על ידי AVIPITBUL צפה בהודעה
    הכל טוב ויפה אך לרשויות המס אין את האפשרות לעקוב אחרי פארטיות בארץ ובוודאי שלא בחו"ל.
    כנ"ל לגבי אונליין של אתרים מחו"ל ומשחקי קאש בקזינו.
    החברה שנחקרו שיחקו בטורנירים שמשודרים בטלוויזיה ובנוסף פורסמה במדיה הודעה על זכייתם
    די מבדר שאף אחד לא מתסכל על זה באספקט המוסרי אלא רק באם יתפסו אתכם או לא

מס הכנסה לא צריך לעקוב אחרי פארטייה כזו או אחרת, כל מה שצריך זה שהנישום יעלה על הרדר שלו מסיבה כזו או אחרת - בדיקה אקראית, דיווח של הבנק, הלשנה , אלף ואחת דברים אחרים בכדי שתידרש לתת הסבר על מקור ההכנסה שלך.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. סטרייט פלאש

מוניטין
    34 (12)
    הודה
    79
    ישראל נרא לי שמחקת חלק מהפוסט המקורי בעריכה

3. זוג

מוניטין
    22 (0)
    הודה
    3
    קיבל תודה 9 פעמים ב4 הודעות
    במקור פורסם על ידי ישראל צפה בהודעה
    מבלי להיכנס יותר מדי לעומק המספרים אם היית מציב היום בפני רב הרגים את האפשרות לשלם 15-20% מס על הרווח השנתי האמיתי שלהם בפועל אני מוכן להמר שיותר מחצי מהם היו מוכנים לשלם את המחיר הזה כדי לחיות חיים "נורמליים" , לא בטוח שאם היית לוקח נתוני הכנסות מלאים של רב הרגים המס הסופי שלהם היה גבוה יותר למעט יחידי סגולה בודדים.
    תודה
    קודם כל מס הכנסה לא מבקש 15-20% אלא 30-35% נכון ?
    דבר שני, הסיכוי שיעלו עלי הוא קטן : את השכר דירה שלי ושל בעלי אנחנו משלמים במזומן. אני מקפידה לעשות משיכות קטנות מכספומט באמצע החודש (למרות שאני לא ממש צריכה מזומן).
    ואת רוב\כל הדברים שאנחנו קונים אנחנו משלמים במזומן.

תקנו אותי אם אני טועה, אבל מס' הכנסה פחות מתעסק "בקטנות" ומחפש את הכרישים השמנים יותר ככה שהסיכוי שהוא יבדוק דווקא אותי הוא קטן מאוד.

4. הסמל האישי של ziki
    זוגיים

מוניטין
    10 (3)
    הודה
    32
    קיבל תודה 22 פעמים ב14 הודעות
    במקור פורסם על ידי NogaLevi צפה בהודעה
    תודה
    דבר שני, הסיכוי שיעלו עלי הוא קטן : את השכר דירה שלי ושל בעלי אנחנו משלמים במזומן. אני מקפידה לעשות משיכות קטנות מכספומט באמצע החודש (למרות שאני לא ממש צריכה מזומן).

תקנו אותי אם אני טועה, אבל מס' הכנסה פחות מתעסק "בקטנות" ומחפש את הכרישים השמנים יותר ככה שהסיכוי שהוא יבדוק דווקא אותי הוא קטן מאוד.
    לא יודע אם זה הטרלה או לא אבל here goes
    נראה לך הגיוני לתאר ולספר איך את מלבינה את הכסף שלך ולקבל עצות על זה בפורום ציבורי באינטרנט?

5. סטרייט פלאש

מוניטין
    34 (12)
    הודה
    79
    תודה

מס הכנסה גובה מס לפי מדרגות מס שוליות שמחושבות על פי ממוצע הכנסה חודשי לאורך השנה. בסכומים שאת הזכרת, כ 100,000 שח בשנה , בהנחה שתשלמי מס על פי משלח יד תשלמי כ 1000 שח בחודש מס.

הסיכוי שיעלו עליך הוא קטן, קטן זה לא אפס, ברור של ב הכנסה יש יותר אינטרס ללכת על ההעלמות הגדולות, ומצד שני יש הרבה יותר מעלימים קטנים מגדולים, והמדינה לא מתעלמת מהם, אז הסיכוי שיעלו עלייך הוא קטן, המחיר שתצטרכי לשלם עם יעלו עלייך הוא גדול, כפי שישראל הסביר, בואי נניח תיאורטית שעלו עלייך , אין לך הרי דרך להראות את ההכנסות האמיתיות, בואי נאמר שהמדינה החליטה להעמיד לך שומה לפי הכנסות של 15000 שח בחודש , קצת יותר מ3000 שח לחודש, נניח ל 5 שנים, כ 180,000 שח , נניח כפל קנס שזה די סביר כחלופה להליך פלילי ובילוי של תקופה מסוימת בכלא, פלוס ריביות הוצאות גבייה ועלויות של עורך הדין שלך ואת מגיעה ל חצי מליון שקל קל, פלוס כל האספקטים שישראל הסביר של רישום פלילי

בנוסף לזה ככל שהזמן עובר חיים מתחת לרדר נהיים יותר קשים, יש ילדים וצריך לשלם לגנים , רוצים מתישהו לקנות דירה, ככל שהשנים עוברות האינטגרציה בין המערכות הממשלתיות נעשית קצת יותר טובה , הם עדיין מפגרים אבל קצת פחות , אז נהיה יותר קשה להוציא נגיד 10,000 שח בחודש בלי שמתישהו זה ירים דגל איפשהו.

יש כנראה הרבה אנשים שמעלימים מס כמוך ולכן כאמור הסיכוי שיתלבשו עלייך הוא לא גדול אבל בהחלט קיים

חוץ מזה יש את האספקט המוסרי, אמנם התפיסה היא של מס הכנסה כמפלצת גדולה שצריך לתחמן אותה, וכולנו יודעים שהמדינה זורקת אין סוף כסף למקומות לא ראויים , אבל זה לא משנה את העובדה שאת חיה כעלוקה על חשבון אחרים, את נהנית משירותים שאנשים אחרים (לא איזה גוף אמורפי וערטילאי אלא בני אדם - חברים שלך , חברי הפורום הזה, השכנים שלך) משלמים עבורם בשבילך.

6. הסמל האישי של mikimaus
    זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    28
    קיבל תודה 34 פעמים ב30 הודעות
    ישראל תודה.
    אז יוצא שלפתוח תיק יותר משתלם. כי הטיסות, מלונות וכנעסות לטורנירים היו מוכרים כהוצאה. ובגלל מדרגות מס שהם עד סכום מסויים נמוכות מהמס על הגרלה זה ישתלם בסוף. כמו כן אפשר גם לשלב פעם או פעמים את האופציה של סכיה בהגרלה וכך זה יחסוך עוד כמה שקלים. כמובן יעוץ אצל יועץ מס טוב יעזור בניהול חוקי ומשתלם.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

7. פול האוס

מוניטין
    44 (10)
    הודה
    308
    קיבל תודה 516 פעמים ב332 הודעות
    תודה

מניח שנגה לוי אינו השם שלך... אבל מי שזה לא יהיה, ממה שכתבת, את/ה 'מתוחכמת' בדיוק כמו רוב מי שמנסה לרמות את מס הכנסה, וחושב שיושבים שם מטומטמים.
    הדבר הראשון שהפקיד ישאל אותך הוא אם הדירה שאת גרה בה היא בבעלותך, וכך ידע שאת גרה בשכירות. השאלה הבאה שלו תהיה - תראי לי בבקשה את החוזה, ואת התשלומים החודשיים. אה... בה... שילמת במזומן? מאיפה המזומן הזה? אני לא רואה משיכות מהכספומט.
    כנל לגבי קניות במכולת. הפקיד יעבור על ההוצאות שלך, וישאל איפה הקניות במכולת. איפה התשלום על הבילוי האקראי שלך בבית קפה... איפה התשלום על הדלק לרכב, גן ילדים וכל שאר ההוצאות שיש לכל אדם... הוא יראה נסיעה שלך לחול, וישאל איך שילמת עליה. הוא יחפש משיכת מזומן והמרה למט"ח, כמו שאנשים נורמטיביים עושים כשהם נוסעים לחול.
    מהר מאוד הוא יבין שחייך ממומנים ממקור של כסף מזומן... ומכאן קצרה הדרך לחקירה מעמיקה יותר מה מקורו של כסף זה

בקיצור... מזלך שהמשפט האחרון בפוסט שלך כנראה נכון.
    נערך לאחרונה על ידי samsam69; 27/10/2017 ב 18:12.
    Je n'est pas drawing dead

8. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (16)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,538
    קיבל תודה 3,744 פעמים ב1,594 הודעות
    -אם שחקן שפוקר הוא משלח ידו שיחק 20 סשנים בחודש הרוויח 1000 שח ב15 סשנים והפסיד 1000 שח ב 5 סשנים אחרים (סה"כ רווח 10 קיי) , האם הוא יכול להוציא קבלה אחת על 10 קיי או שהוא צריך להוציא 20 קבלות שונות?
    -אם הוא צריך להמציא קבלות על ההפסדים שלו , יש לך איזה רעיון איך לעשות זאת? הרי הבית ברוב המקרים לא ירצה לקחת סיכון כזה , עד כמה שאני מבין קבלות על רווחים אפשר להוציא בצורה אנונימית מבלי לציין מקור (עד גבול מסויים) , אבל מה לגבי הפסדים?
    -יש דרך לבצע את הדיווחים הללו בצורה חלקה מבלי להעזר ברואה חשבון (בהנחה שמדובר בעסק קטן של אדם בודד שלעיתים קרובות לא עובר את הרף המחוייב במס) ולהמנע משכר טרחה?
    המון תודה.

9. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (13)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,480
    קיבל תודה 1,270 פעמים ב674 הודעות
    ישראל כל הכבוד על ההשקעה והמענה לחברי הפורום.
    שמח שהנושא כבר לא רלוונטי אליי

לגבי העלמות מס, כמו שנאמר מעליי - הסיכון גבוה מהתועלת לרוב, מספיק לשמוע סיפור אחד על מי שהמערכת הצליחה לתפוס כדי להתיישר.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

10. רביעייה  

מוניטין
    111 (11)
    הודה
    931
    קיבל תודה 1,522 פעמים ב751 הודעות
    מספר הערות לגבי שאלות או הערות שעלו כאן:
    לא ניתן לפצל את ההכנסות בין משלח יד והגרלות ומן הסתם גם יהיה קשה לזגזג ביניהם אלא אם חל שינוי מהותי בפעילות.
    בגדול לא מתכוון לענות לגבי סיכויי תפיסה או אפשרויות אכיפה וכו,רק אציין שגם מי שמשלם שכד במזומן תמיד יש את הצד המקבל שאמור לדווח למס הכנסה.
    Yarontr יש לך "זכויות" בהעלאת הפוסט בהמשך לבקשתך בפרטי

11. הסמל האישי של gana2
    רויאל פלאש

מוניטין
    141 (16)
    רשומות בלוג
    20
    הודה
    2,538
    קיבל תודה 3,744 פעמים ב1,594 הודעות
    במקור פורסם על ידי gana2 צפה בהודעה
    -אם שחקן שפוקר הוא משלח ידו שיחק 20 סשנים בחודש הרוויח 1000 שח ב15 סשנים והפסיד 1000 שח ב 5 סשנים אחרים (סה"כ רווח 10 קיי) , האם הוא יכול להוציא קבלה אחת על 10 קיי או שהוא צריך להוציא 20 קבלות שונות?
    -אם הוא צריך להמציא קבלות על ההפסדים שלו , יש לך איזה רעיון איך לעשות זאת? הרי הבית ברוב המקרים לא ירצה לקחת סיכון כזה , עד כמה שאני מבין קבלות על רווחים אפשר להוציא בצורה אנונימית מבלי לציין מקור (עד גבול מסויים) , אבל מה לגבי הפסדים?
    -יש דרך לבצע את הדיווחים הללו בצורה חלקה מבלי להעזר ברואה חשבון (בהנחה שמדובר בעסק קטן של אדם בודד שלעיתים קרובות לא עובר את הרף המחוייב במס) ולהמנע משכר טרחה?
    המון תודה.
    תשובתו של ישראל לשאלותי ניתנה בפרטי כי לא הצליח לענות פה מסיבות טכניות , ביקש ממני להעתיק לפה :

קיימות הוראות ניהול ספרים של מס הכנסה לגבי איזה ספרים אמורים לנהל בכל סוג פעילות,בין השאר לגבי יצרנים,קמעונאים,סיטונאים,ב �לי מקצועות חופשיים ועוד.מי שלא נכלל באחת הקבוצות המוגדרות במפורש תחול עליו תוספת יא "נותני שירותים ואחרים".בתוספת זו נכלל מה שצריך לנהל בין השאר קבלות,חשבוניות,ספר הזמנות,רשימת לקוחות ספקים ועוד.מאחר ובסוג העיסוק הרלבנטי כמעט ולא ניתן לנהל דבר מאחר ואין קשר לשחקן פוקר.כשזה המקרה יש להתאים את הוראות ניהול הספרים בצורה שתתאים לעסק,מאחר וזו אמירה כללית ובשל העובדה שסוג העיסוק הזה קצת חדש לשלטונות מומלץ לבקש טרם תחילת הפעילות הוראות שיחייבו את מס הכנסה ואת הנישום. הוצאת חשבונית עצמית מקובלת בחלק מהמקרים עי מס הכנסה כמו שכד בהם למשכיר אין תיק פעיל.לגבי הימנעות משכר טרחה זה שוב עניין של עלות תועלת.אם המקרה שלך הוא מקרה קל לטיפול ונוח להגשת דוחות תמיד תוכל לעשות זאת לבד,החוק לא מחייב אותך להגיש דוחות באמצעות מייצג.
    אם ניקח לדוגמה מקרה אחר שלא מתאים לנסיבות שלך של מישהו שמשחק טורנירים בחול או משחק אונליין מן הסתם הדוחות מורכבים יותר ונדרשת רמה מקצועית מסויימת על מנת למלא דוחות.גם היעוץ שיקבל אותו שחקן מן הסתם יקח בחשבון את ההשלכות של הצהרות הון,רמת מחייה,נתונים היסטוריים ועוד.מאחר וזה לא רלבנטי למקרה שלך מן הסתם תצטרך לקבל החלטות רלבנטיות למקרה שלך בהתאם לנסיבות.

12. רביעייה  

מוניטין
    111 (11)
    הודה
    931
    @Dima תבדוק מה קורה עם הדבר הזה,כנראה משהו בצירוף המלים של מה שכתבתי משבש את ההמשך.
    כרגע הקלדתי מחדש וכשאני נכנס לעריכה רואה את הנוסח המלא.
    רואה שגם אצלך זה מראה רק חלק מהתשובה.להלן התשובה המלאה:

קיימות הוראות ניהול ספריםשל מס הכנסה לגבי איזה ספרים אמורים לנהל בכל סוג פעילות,בין השאר לגבי יצרנים,קמעונאים,סיטונאים,ב לי מקצועות חופשיים ועוד.
    מי שלא נכלל באחת הקבוצות המוגדרות במפורש תחול עליו תוספת י"א "נותני שירותים ואחרים".
    בתוספת זו נכלל מה שצריך לנהל בין השאר קבלות,חשבוניות,ספר הזמנות,רשימות לקוחות וספקים ועוד.
    מאחר ובסוג העיסוק הרלבנטי כמעט ולא ניתן לנהל דבר מאחר ואין קשר לשחקן פוקר ,יש להתאים את הוראות ניהול הספרים בצורה שתתאים לסוג העסק.
    מאחר וזו אמירה כללית מדי ובשל העובדה שסוג העיסוק קצת חדש לשלטונות המס מומלץ לבקש טרם תחילת הפעילות הוראות שיחייבו את מס הכנסה ואת הנישום.
    הוצאת חשבונית עצמיתמקובלת בחלק מהמקרים ע"י מס הכנסה כמו שכ"ד במקרה בו אין למשכיר תיק פעיל.
    לגבי הימנעות משכ"ט זה שוב עניין של עלות תועלת,אם המקרה שלך הוא מקרה קל לטיפול ונוח להגשת דוחות תמיד תוכל לעשות זאת לבד,החוק לא מחייב אותך להגיש דוחות באמצעות מייצג.
    אולם אם ניקח לדוגמה מקרה אחר שלא מתאים לנסיבות שלך,לדוגמה שחקן שמשחק טורנירים בחו"ל או שחקן שמשחק אונליין מן הסתם הדוחות מורכבים יותר ונדרשת רמה מקצועית מסויימת על מנת למלא דוחות.
    גם היעוץ שיקבל אותו שחקן מן הסתם יקח בחשבון את ההשלכות של הצהרות הון ,רמת מחייה,נתונים היסטוריים ועוד.
    מאחר והעניין אינו רלבנטי למקרה שלך מן הסתם תצטרך לקבל החלטות רלבנטיות למקרה שלך בהתאם לנסיבות.
    נערך לאחרונה על ידי ישראל; 29/10/2017 ב 10:24.

13. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,201
    קיבל תודה 3,672 פעמים ב1,200 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    ישראל כל הכבוד אחי. ותודה.
    נערך לאחרונה על ידי Rafi_Vegas; 29/10/2017 ב 14:56.

14. רביעייה  

מוניטין
    111 (11)
    הודה
    931
    פוסט מקורי עודכן

15. המשתמשים הבאים מודים ל ישראל על התגובה המועילה:

TheM_Wolf (30/10/2017)

16. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (9)
    הודה
    2,539
    קיבל תודה 1,371 פעמים ב896 הודעות
    סימולציה שחקן טורנירים חו"ל

לצרכי סימולציה בואו ניקח שחקן ישראלי שנוהג לשחק טורנירים לייב ונוסע בשנה ל-4 סבבים :
    1. ווגאס 25 ימים .
    2. ברצלונה 7 ימים .
    3. פראג 7 ימים.
    4. טורניר נוסף 7 ימים.

ווגאס – טיסה 1,500$ + מלון 100$*25 כניסה לטורנירים - 25,000$ (כולל המיין) – סה"כ 29,000$
    ברצלונה – טיסה 500$ +מלון 100$*7 -כניסה לטורנירים – 10,000$ - סה"כ 11,200$
    פראג +נוסף – זהים לברצלונה – סה"כ 11,200*2 =22,400$
    הוצאות אשל ליום – 75$ ליום* 46 = 3,450 $

סה"כ כלל הנסיעות ל-4 סבבים : 66,050$ (כ-231,000 ₪ )
    הנתונים נלקחו כולם בדולר למטרת הקלה בחישובים.
    שער דולר 3.5
    הוצאות טיסה מוכרות במלואן ,הוצאות בית מלון מן הסתם יעלו יותר אולם לקחתי מחיר מתחת לתקרה המותרת לנוחות חישוב.

ההוצאות המוכרות בחו"ל עפ"י תקנות מס הכנסה למי שהנסיעה קשורה למשלח ידו ונועדה לצורך ייצור הכנסה (גם אם יש הפסד) :
    הוצאות לינה מוכרות 8-90 לילות : 75% מההוצאה , לא יותר מ-204$ ללילה
    הוצאות אשל מוכרות: אם נדרשו הוצאות לינה – עד 76$ ליום ,אם לא נדרשו הוצאות לינה- עד 128$ ליום.
    כרטיס טיסה מוכר במלואו , ניתן לשכור רכב עד 60$ ליום .

*כמות האפשרויות לזכיות ולהרכבן הינה אינסופית אבל אציין כמה דגשים בהתחשב בנתונים הרשומים מעלה:
    *במסלול הכנסה ממשלח יד עד לסכום של כ-300,000 ₪ זכיות במצטבר לא יחול כמעט מס הכנסה מאחר וחבות המס על כ-70,000 ₪ הינה כמעט אפס (קיים תשלום ביטוח לאומי)
    *במידה ולא קיימות זכיות בסכום של לפחות 231,000 ₪ ,אנחנו במצב של הפסד, במסלול של הכנסה ממשלח יד יועבר הפסד זה לשנת המס הבאה או לחלופין יקוזז כנגד מקורות הכנסה אחרים אם יש כאלה (הפסד ממשלח יד ניתן לקיזוז באותה שנת מס כנגד כל מקור כולל הכנסה ממשכורת).
    *היה וקיימות הכנסות נוספות ממשלח יד אחר ו\או ממשכורת יצורפו כל ההכנסות יחד ועליהן ייערך חישוב מס.
    *חבות מס הכנסה על רווח (הכנסות פחות הוצאות מוכרות) של 200,000 ₪ בשנת 2017 עומדת על כ- 28,000 ₪ ,בדוגמה שמעלינו צריך לזכות בפרסים של כ-431,000 ₪ ,חבות ביטוח לאומי על סכום זה הינה כ-27,000 ₪ . כל החישובים הם לפני קיזוז הוצאות נוספות שניתנות לניכוי כמו הפרשות לפנסיה ,קרן השתלמות ועוד.
    ישראל אתה מלך חי וקיים!

ולשחקנים שמצליחים להגיע להכנסות משמעותיות אני ממליץ להתעמק בדוגמא שהוא רשם ולחשוב מה עדיף להם (אם נזרום עם המספרים של הדוגמא)-

אופציה א': לשלם 55K מיסים על ההכנסות אבל לישון בשקט בלילה, להיות אדונים מלאים לכספם בלי צורך להסתתר ולהישאר מתחת לרדאר כל החיים

אופציה ב': "לחסוך" את המס של ה-55K אבל להישאר עם הסיכון להיתפס. גם במידה ולא נתפסים אי אפשר סתם ככה להפקיד מאות אלפים בחשבון בנק בלי הסבר למקורם וזה גורר בעיות אחרות. במידה ונתפסים, ייתכן מאוד שהשחקן שנתפס יאלץ לשלם קנס שיכול להגיע ל48% מההכנסה המקורית ללא קיזוז הוצאות כלל, 216K שקלים.. וזה עוד לפני שהכנסנו עוד דברים רבים אחרים למשוואה כגון לחץ נפשי וסבל, שנים של סחבת ועוד.
    נערך לאחרונה על ידי TheM_Wolf; 30/10/2017 ב 15:07.
    הבהרה: הכותב הינו כבש

17. זוגיים

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    45
    קיבל תודה 58 פעמים ב37 הודעות
    הסיפור של שחקני טורנירים בחול או שחקני אונליין הוא די פשוט, אפשר לראות רישומים וקבלות על כניסות לטורנירים.
    מה עם שחקני קאש לייב? נניח ואני שחקן שמתפרנס מפארטיות בארץ. מרוויח בשנה 480K, ממוצע 40 בחודש.
    איך מעשית אני אמור לדווח? איך פקיד השומה יכול לבקר את ההכנסות מול ההוצאות שלי?

18. רביעייה  

מוניטין
    111 (11)
    הודה
    931
    במקור פורסם על ידי HATBF צפה בהודעה
    הסיפור של שחקני טורנירים בחול או שחקני אונליין הוא די פשוט, אפשר לראות רישומים וקבלות על כניסות לטורנירים.
    מה עם שחקני קאש לייב? נניח ואני שחקן שמתפרנס מפארטיות בארץ. מרוויח בשנה 480K, ממוצע 40 בחודש.
    איך מעשית אני אמור לדווח? איך פקיד השומה יכול לבקר את ההכנסות מול ההוצאות שלי?
    עניתי על זה בפירוט בתשובה לגאנה. אם @Dima יטפל בעניין לא אצטרך לכתוב תשובות פעמיים ולבזבז זמן.אם לא יטופל אכתוב שוב בהמשך השבוע.

19. רביעייה  

מוניטין
    111 (11)
    הודה
    931
    בהמשך לשאלה שנשאלתי היום אפרט מעט יותר :
    פתיחת תיקים ודיווח למס הכנסה מהווה את תחילתו של התהליך אך בהחלט לא את סופו.
    דו"ח שמוגש ע"י נישום (כל מי שיש לו שומה הוא נישום) הינו שומה עצמית שזהו הדו"ח כפי שהנישום\מייצג רואה את הדברים ,מס הכנסה יכול בהמשך במשך מספר שנים בהליך של דיון לנסות ולגבות מס נוסף תוך כדי הליך דיוני שמתבצע בכמה שלבים.בין השאר יוכלו לטעון לגבי היקף ההכנסות,מהות ההוצאות והכרה בהם וכמו כן אופו סיווג ההכנסה (משלח יד או הגרלות) ,בקיצור ,לא הכל דבש אבל.....
    שלא יהיו אי הבנות,אותו תהליך עובר כל נישום ואין אבחנה בין אם הוא שחקן פוקר ,מהנדס או מכונאי.
    הגשת דוחות מן הסתם תייתר את כל ההליך הפלילי אולם תציף את ההליך האזרחי.
    בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע על מנת ולהבין את התהליך במלואו ואת כלל האספקטים הרלבנטיים לגבי אותו שחקן.

20. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    2
    קיבל תודה 31 פעמים ב13 הודעות
    מלבד המקרים שפורסמו בהודעה של מס הכנסה ידוע באופן אישי על לפחות מקרה נוסף אחד של שחקן קאש בעיקר שנחקר במס הכנסה חקירות צפון בעניין משחקים כולל בארץ באותו מועד.

21. הסמל האישי של nazNat
    זוגיים  

מוניטין
    6 (7)
    הודה
    227
    קיבל תודה 71 פעמים ב39 הודעות
    במקור פורסם על ידי מלשינון צפה בהודעה
    מלבד המקרים שפורסמו בהודעה של מס הכנסה ידוע באופן אישי על לפחות מקרה נוסף אחד של שחקן קאש בעיקר שנחקר במס הכנסה חקירות צפון בעניין משחקים כולל בארץ באותו מועד.
    ו? מה רצית להגיד בזה? זה ידוע שהיו עוד הרבה שנחקרו מלבד השניים ששמותיהם פורסמו בכתבה.

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2

נושאים דומים

1. מס הכנסה מחפש אתכם
    על ידי mr nuts בפורום אוף טופיק
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 31/07/2014, 15:30
  2. מס הכנסה על רווחים מפוקר בחו״ל
    על ידי junkie בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 75
    הודעה אחרונה: 31/05/2012, 22:53
  3. הפקדות בבנק ומס הכנסה
    על ידי Luis בפורום אוף טופיק