KQo בסמול נגד אגרסיבי

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג הודעות 21-31 מתוך 31
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    11
    קיבל תודה 16 פעמים ב11 הודעות
    במקור פורסם על ידי isildur צפה בהודעה
    מוזר דווקא כמה דעות שלי התבררו כטובות , אחי ממש משעמם לך אתה אפילו לא כותב דעות חוץ מזה שאתה קורא לכמה שחקנים לפרוש ,אני שם איתך בט שאתה שרוף בפוקר מלא כי רק ככה זה מסביר תהתנהגות הילדותית שלך
    היכן נמצאות הדעות שהתבררו כטובות? הפנה אותי בבקשה.

קראתי לך ולעוד בחור אחד פה לפרוש כי אני עוזר לזולת וזו העזרה הטובה ביותר שיכולתי לתת לכם.

ייתכן כי אני שרוף מלא. מזמן אותך לדו קרב (ככה קוראים לזה בזינגה?) פוקר בו כל מה שתצטרך לעשות זה להלוות כסף מהוריך ולהתייצב, אדאג לכל השאר. אם אתה מעוניין- אשמח לתת עוד פרטים

2. הסמל האישי של ziki
    זוגיים

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    32
    קיבל תודה 22 פעמים ב14 הודעות
    במקור פורסם על ידי Orr צפה בהודעה
    מה לך ולמשחק 5-10? או כל משחק על כסף אמיתי לצורך העניין?
    +1

3. זוגיים

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    19
    קיבל תודה 16 פעמים ב15 הודעות
    היכן נמצאות הדעות שהתבררו כטובות? הפנה אותי בבקשה.

קראתי לך ולעוד בחור אחד פה לפרוש כי אני עוזר לזולת וזו העזרה הטובה ביותר שיכולתי לתת לכם.

ייתכן כי אני שרוף מלא. מזמן אותך לדו קרב (ככה קוראים לזה בזינגה?) פוקר בו כל מה שתצטרך לעשות זה להלוות כסף מהוריך ולהתייצב, אדאג לכל השאר. אם אתה מעוניין- אשמח לתת עוד פרטים
    חח ממש בוגר , שיהיה לך בהצלחה ואם אתה חושב שאני כבש מה העניין מה אכפת לך ? אתה עוד טרול מסכן שלא תורם כלום בפורום הזה חוץ מלרדת על אנשים , מי אתה בכלל פייל אייבי??
    מעכשיו אני לא מתייחס לתגובות או למה שאתה אומר זה סתם בזבוז זמן .
    נ.ב לגי השאלה מי לי ול5-10 ולמשחקיפ על כסף אמיתי : אני בנתיים בצד הרווחי כבר שנתיים , וואלה מוזר להיות כבש ולהרוויח כסף .
    ולגבי איזה הודעה צדקתי, לך לפוסט של הבחור עם 67 שקיפל בסוף , הדעה שלי היחיגה שקלעה בול לספוט הזה ורוב הפורום אמר משו אחר , תאמת לדעתי 90 %מהשחקנים פה לא רווחים , גם הוותיקים פשוט פשוט אתם עדיין תקועים בפוקר של 2009.( ואתם יכולים להגיד מה שאתם רוצים זה לא מזיז לי ) ,רוב השחקנים הטובים כבר עזבו פה או שפעם בחודש הם נותנים הודעה. מה שנשאר מהפורום הזה זה בעיקר טרולים כמוך שמחפשים להגיד מי כבש בפוקר וואלה אחי מצא חיים באמת כי אם הייתה שחקן רווחי לא הייתה מחפש תפינות האלה עם אנשים , אתה סתם ממורמר שחושב שיש לן מושג בפוקר ועוד אומר פה לכל שחקן לפרוש . הרמה שלך מזכירה לי כמה טרולים שהיו פה בעבר ונעלמו מהר .
    נערך לאחרונה על ידי isildur; 03/11/2017 ב 17:09.

4. המשתמשים הבאים מודים ל isildur על התגובה המועילה:

עופר9 (05/11/2017)

5. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    11
    חח ממש בוגר , שיהיה לך בהצלחה ואם אתה חושב שאני כבש מה העניין מה אכפת לך ? אתה עוד טרול מסכן שלא תורם כלום בפורום הזה חוץ מלרדת על אנשים , מי אתה בכלל פייל אייבי??
    מעכשיו אני לא מתייחס לתגובות או למה שאתה אומר זה סתם בזבוז זמן .
    נ.ב לגי השאלה מי לי ול5-10 ולמשחקיפ על כסף אמיתי : אני בנתיים בצד הרווחי כבר שנתיים , וואלה מוזר להיות כבש ולהרוויח כסף .
    ולגבי איזה הודעה צדקתי, לך לפוסט של הבחור עם 67 שקיפל בסוף , הדעה שלי היחיגה שקלעה בול לספוט הזה ורוב הפורום אמר משו אחר , תאמת לדעתי 90 %מהשחקנים פה לא רווחים , גם הוותיקים פשוט פשוט אתם עדיין תקועים בפוקר של 2009.( ואתם יכולים להגיד מה שאתם רוצים זה לא מזיז לי ) ,רוב השחקנים הטובים כבר עזבו פה או שפעם בחודש הם נותנים הודעה. מה שנשאר מהפורום הזה זה בעיקר טרולים כמוך שמחפשים להגיד מי כבש בפוקר וואלה אחי מצא חיים באמת כי אם הייתה שחקן רווחי לא הייתה מחפש תפינות האלה עם אנשים , אתה סתם ממורמר שחושב שיש לן מושג בפוקר ועוד אומר פה לכל שחקן לפרוש . הרמה שלך מזכירה לי כמה טרולים שהיו פה בעבר ונעלמו מהר .
    אתה שחקן רווחי שנתיים? וב5-10? איפה אתה משחק?
    שחקן רווחי ב5-10 שמשחק טורנירי פרירול ב7xl? על מי אתה עובד?

בפוסט עם ה67 הבחור זרק את היד המנצחת. עדיין ההצעה שלך של לחזור פלופ היא נוראית ומפסידה המון כסף בטווח הארוך.

לא ענית- אני שחקן שרוף. אתה שחקן רווחי. hu4rollz?

6. זוגיים

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    19
    אתה שחקן רווחי שנתיים? וב5-10? איפה אתה משחק?
    שחקן רווחי ב5-10 שמשחק טורנירי פרירול ב7xl? על מי אתה עובד?

בפוסט עם ה67 הבחור זרק את היד המנצחת. עדיין ההצעה שלך של לחזור פלופ היא נוראית ומפסידה המון כסף בטווח הארוך.

לא ענית- אני שחקן שרוף. אתה שחקן רווחי. hu4rollz?
    תגיד ואם אנע מרוויח בשנה לפחות 500דולר+ מפרירולים (הערכה שלי לפי החודשיים האחרונים), מה אכפת לי אני משחק ארבע שש שולחנות והפרירול בצד בכיף זה לא כאילו יש. הרבה מה לשחק ב xl אני משחק רק טורנירים, לגבי היד אני מסכים שזה לא ליין שלוקחים תמיד פשוט ביד הספציפית הזאת אני מעדיף תליין הזה בגלל הנבל בגלל זה כתבתי בהודעה הראשונה שלי שמה למה אני לוקח תליין וזה בדיוק מה שיצא.
    אתה הכי טוב בפוקר אני סתם עובר פה בהצלחה; ).

7. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    11
    תגיד ואם אנע מרוויח בשנה לפחות 500דולר+ מפרירולים (הערכה שלי לפי החודשיים האחרונים), מה אכפת לי אני משחק ארבע שש שולחנות והפרירול בצד בכיף זה לא כאילו יש. הרבה מה לשחק ב xl אני משחק רק טורנירים, לגבי היד אני מסכים שזה לא ליין שלוקחים תמיד פשוט ביד הספציפית הזאת אני מעדיף תליין הזה בגלל הנבל בגלל זה כתבתי בהודעה הראשונה שלי שמה למה אני לוקח תליין וזה בדיוק מה שיצא.
    אתה הכי טוב בפוקר אני סתם עובר פה בהצלחה; ).
    איך אתה יכול להעריך שנה לפי חודשיים?

לא אמרתי דבר לגבי יכולותיי בפוקר. רק שאתה שחקן זוועתי.

מאי התגובה שלך אני אמור להסיק כי אתה מפחד לשחק hu וששיקרת לגבי היותך שחקן רווחי ב5-10?

8. זוגיים

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    19
    איך אתה יכול להעריך שנה לפי חודשיים?

לא אמרתי דבר לגבי יכולותיי בפוקר. רק שאתה שחקן זוועתי.

מאי התגובה שלך אני אמור להסיק כי אתה מפחד לשחק hu וששיקרת לגבי היותך שחקן רווחי ב5-10?
    אני לא מפחד אתה מזכיר לי טרול שיהיה פה לפי חודשיים אותו מילים כמו שלך כנראה זה אתה רק שם אחר. , מציע לך לחפש חיים במקום אחר , בפוקר אין לי ספק שאתה מאה דרגות מתחתי. וזהו זה תגובה אחרונה שלי לכיוון שלך . טרול
    ,נ.ב ראיתי שאתה פה מ 2011 lol רב מבסס תדעה שלי שאתה גרוע יותר ממה שחשבתי , אם אחרי שש שבע שנים בפוקר אתה נמצא עדיין בפורום הזה ומקניט אנשים כנראה אתה בנאדם ממש משועמם שמחפש לעביר תזמן , פרוש מפוקר לפי הדיבור שלך אתה שחקן מופסד ארגזים כי אם הייתה מרווח לא הייתה מחפש להקניט כנראה הייתה משחק איפה שהוא במקום להעביר בפורופ הזה תזמן.
    נערך לאחרונה על ידי isildur; 04/11/2017 ב 13:58.

9. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    11
    אני לא מפחד אתה מזכיר לי טרול שיהיה פה לפי חודשיים אותו מילים כמו שלך כנראה זה אתה רק שם אחר. , מציע לך לחפש חיים במקום אחר , בפוקר אין לי ספק שאתה מאה דרגות מתחתי. וזהו זה תגובה אחרונה שלי לכיוון שלך . טרול
    ,נ.ב ראיתי שאתה פה מ 2011 lol רב מבסס תדעה שלי שאתה גרוע יותר ממה שחשבתי , אם אחרי שש שבע שנים בפוקר אתה נמצא עדיין בפורום הזה ומקניט אנשים כנראה אתה בנאדם ממש משועמם שמחפש לעביר תזמן , פרוש מפוקר לפי הדיבור שלך אתה שחקן מופסד ארגזים כי אם הייתה מרווח לא הייתה מחפש להקניט כנראה הייתה משחק איפה שהוא במקום להעביר בפורופ הזה תזמן.
    אתה טוען כי אתה לא מפחד אך מתעלם לחלוטין מהאתגר, מה שמעיד כי אתה מפחד כחלזון רגע לפני הגשם.
    אם אני "מאה דרגות מתחתיך", מדוע לא לנצל את זה? הרי הסברת כי אתה "משחק בכל משחק בו יש לך אדג'".. 100-1 נשמע אפילו טוב יותר מהפרירולים שלך, לא?

בנוסף, לא התייחסת לטענות כי אינך משחק 5-10 למרות שרמזת אחרת.
    האם אתה מגיב על ידיים ממשחקי קאש 5-10 בפורום למרות שהודית כי אתה שחקן טורנירים פרירול- מיקרו בלבד?

10. הסמל האישי של frinKss
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    178
    קיבל תודה 81 פעמים ב69 הודעות
    המשך היד:
    אני חושב 30 שניות ולא מוצא המון ידיים מתוך הטווח הרחב שלו שמשחקות ככה.
    איזה ורס ישלם לו שם על אוברבט שאב? הוא אגרסיבי וקייפבל, ראינו מספר שטויות ובלופים ממנו..
    שולם, K10o טוב..
    שוחק יפה מבחינתו, לא כ״כ סטד..

11. פול האוס

מוניטין
    21 (8)
    הודה
    4
    קיבל תודה 998 פעמים ב470 הודעות
    במקור פורסם על ידי frinKss צפה בהודעה
    המשך היד:
    אני חושב 30 שניות ולא מוצא המון ידיים מתוך הטווח הרחב שלו שמשחקות ככה.
    איזה ורס ישלם לו שם על אוברבט שאב? הוא אגרסיבי וקייפבל, ראינו מספר שטויות ובלופים ממנו..
    שולם, K10o טוב..
    שוחק יפה מבחינתו, לא כ״כ סטד..
    שוב, אני עדיין חושב שצ'ק שאב פלופ מול אגרסיבי זה אחלה. בקשר ליד עצמה, אני לא יודע אם אני משלם טרן או לא, אבל זה לא העניין. אני רוצה להתמקד ב"שוחק יפה". הוא לא שיחק יפה, הוא "הגן על היד" על בורד רטוב. זה לא מהלך מתוחכם, אלא סטנדרט של כבשים, בטח בעומק כזה. לא אומר ששיחקת רע את היד כשהשווית, אומר שצריך לקחת בחשבון שהרבה פעמים כבשים ישחקו בדיוק ככה את הידיים החזקות שלהן. אגב, כבר ההימור קופה בפלופ מעיד על יד חזקה, אבל שוב, אנחנו לא באמת יכולים לזרוק בפלופ.

12. המשתמשים הבאים מודים ל Bitmi על התגובה המועילה:

TheM_Wolf (15/11/2017)

13. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    קיבל תודה 1,408 פעמים ב919 הודעות
    במקור פורסם על ידי Bitmi צפה בהודעה
    שוב, אני עדיין חושב שצ'ק שאב פלופ מול אגרסיבי זה אחלה. בקשר ליד עצמה, אני לא יודע אם אני משלם טרן או לא, אבל זה לא העניין. אני רוצה להתמקד ב"שוחק יפה". הוא לא שיחק יפה, הוא "הגן על היד" על בורד רטוב. זה לא מהלך מתוחכם, אלא סטנדרט של כבשים, בטח בעומק כזה. לא אומר ששיחקת רע את היד כשהשווית, אומר שצריך לקחת בחשבון שהרבה פעמים כבשים ישחקו בדיוק ככה את הידיים החזקות שלהן. אגב, כבר ההימור קופה בפלופ מעיד על יד חזקה, אבל שוב, אנחנו לא באמת יכולים לזרוק בפלופ.
    @frinKss

כמו שאמרתי לך בפרטי - מאמין הוא "הפציץ שלא יקנו עליו". להערכתי על טרן לא מזיק הוא משחק הרבה יותר לאט
    הבהרה: הכותב הינו כבש

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2

נושאים דומים

1. קינג גק סוט בסמול
    על ידי toti552 בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 25/08/2017, 04:47
  2. A9 אוף בסמול - יד מ BOM
    על ידי חומוס בפורום ידיים בטורנירים - לייב
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 16/11/2016, 05:26
  3. 5NL זום - AJo בסמול בליינד