should I even Bluff?? God Damn....

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-15 מתוך 15
  1. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    קיבל תודה 2,032 פעמים ב1,024 הודעות

should I even Bluff?? God Damn....

משחק חברי 1-2, 9 שחקנים.

כבר כמה שעות בתוך הערב, אני ב EVEN עם 350 ש"ח על השולחן. השולחן יחסית רגוע, אני מכיר את האנשים ויודע את צורת המשחק שלהם.
    התדמית שלי בשולחן היא של שחקן חושב בעל ריינג יחסית רחב של ידיים, יודעים שאני מסוגל לבלופים גדולים מאד (מבחינת כסף שאני שם על השולחן), אבל בדר"כ אני מגיע לשואודאון כמנצח.
    וילאן שחקן יחסית טייט, מאד פאסיבי, ולעיתים רחוקות יחסית מבלף. מצד שני יש לי ריד עליו, ואני יודע להעריך את מידת החוזק שלו די בודואות. וילאן יושב עם בערך 280 ש"ח ואני מכסה אותו.
    כמו כן איזה 10 ידיים לפני זה וילאן הפסיד סולד קטן יחסית עם KK נגד AA.

אני יושב בביג, יש דאבל סטראדל על השולחן. 5 שחקנים בלימפ עד עלי, פותח קלפים ורואה
    אני בקול, סטראדל בצק.

נפתח

אני מחליט לייצג פגיעה חזקה, בקופה יש בערך 50 ש"ח, אני יורה 40.
    וילאן היחידי שמשווה (וילאן יושב בדולי).

חידוד: וילאן היה חוזר עלי עם זוגות 90% מהפעמים, ועושה רייז פרה פלופ עם זוג 8 או זוג K כמעט 100% מהפעמים.

אני שם את וילאן על A8,K7,K9,K10,KJ.
    נפתח
    קלף מצויין מבחינתי להמשך הבלוף.

אני יורה 75 ש"ח לקופה.

וילאן משווה די מהר - (השוואה מהירה של וילאן מאששת אצלי את העובדה שהוא יושב רק על קינג...זה הריד שלי עליו)

נפתח בלנק, (לא זוכר אבל אני חושב שזה היה קלף מאד נמוך אוף סויט).

אני רואה את כל הכסף בקופה וחושב שאין ספוט טוב מזה לבלוף, (אחרי שכבר סיבכתי את עצמי מעל לראש).

אני יורה אול אין.

וילאן חושב וחושב, שואלים אותו מה יש לו, הוא אומר קינג בינוני. (אני מאושר עד הגג בזכות הריד, רק לא יודע עדיין כמה זה יעבוד).
    וילאן ממשיך לחשוב ולוקח איזה דקה וחצי. ואז הוא אומר את המשפט הנוראי - "שמע, אם אני משווה ומפסיד אני כבר הולך הביתה" - אהההה!! אני לא רוצה לשמוע את וילאן במוד התאבדות!!

ואז - "טוב, קול" ומראה לי K10.

אני אומר - נייס קול, כל השולחן בינתיים שעשה סייד בט אם יש לי סט 4 או K8 אומר "וואו, נייס קול".

אני שואל את וילאן- "איך השווית"?, והוא אומר לי "שמתי אותך על ריצה לצבע".

עכשיו לשאלתי, האם גם אם לא קוראים לך טום דוואן שווה לך לבלף 3 כדורים+ אול אין כשאתה שם את וילאן על היד המדוייקת שלו?
    האם זה מהלך כלכלי?
    אני באמת לא חושב שיכולתי לבחור BETTER SPOT לבלוף מזה, גם מבחינת הסיפור שסיפרתי לאורך היד, גם מבחינת גודל הקופה, וגם מבחינת הריד על השחקן.

אשמח לתגובותיכם.
    נערך לאחרונה על ידי dodly123; 27/10/2010 ב 10:48.

2. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    נראה לי שהתבלבלת גבר, לפי מה שרשמת יש לך צבע ולקחת את היד.

3. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    צודק, תוקן.

4. הסמל האישי של chump
    רויאל פלאש

מוניטין
    181 (17)
    הודה
    3,838
    קיבל תודה 6,107 פעמים ב2,684 הודעות

5. הסמל האישי של gil712
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    34
    קיבל תודה 161 פעמים ב85 הודעות
    "וילאן שחקן יחסית טייט, מאד פאסיבי"

וילאן שילם לך בפלופ ובטרן, שבטרן ובריבר הגיעו בלנקס. מה גרם לך לחשוב שהוא לא ישלם לך בריבר?

6. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    במקור פורסם על ידי gil712 צפה בהודעה
    "וילאן שחקן יחסית טייט, מאד פאסיבי"

וילאן שילם לך בפלופ ובטרן, שבטרן ובריבר הגיעו בלנקס. מה גרם לך לחשוב שהוא לא ישלם לך בריבר?
    אתה יודע, 3 כדורים על כל הקופה משדרים הרבה יותר חזק משני כדורים או מכדור אחד.
    הוא למעשה חייב לשים אותי על בלוף על מנת להשוות, ונדיר מאד לקבל בלוף 3 כדורים אול אין...

7. הסמל האישי של gil712
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    34
    במקור פורסם על ידי yossisher1 צפה בהודעה
    אתה יודע, 3 כדורים על כל הקופה משדרים הרבה יותר חזק משני כדורים או מכדור אחד.
    הוא למעשה חייב לשים אותי על בלוף על מנת להשוות, ונדיר מאד לקבל בלוף 3 כדורים אול אין...
    תסתכל על זה ככה: אם הוא שילם לך בפלופ ובטרן אז הוא חשב שהוא טוב עליך עד אז. אם הגיע בלנק בריבר שלא שינה כלום אז הוא עדיין חושב שהוא טוב עליך. זה לא אומר שהוא שיחק טוב (פסיבי מדי), אבל אחרי שהוא שילם לך 2 כדורים יש סיכוי יותר מסביר שהוא ישלם לך כדור שלישי על בלנק.

וזה אכן נדיר לקבל בלוף 3 כדורים בגלל שזה נדיר שהשחקן שמול הבלופר משחק כל כך פסיבי... שחקן נורמלי עושה עליך רייז בפלופ או בטרן (במיוחד כשהוא שם אותך בדיוק על מה שהיה לך) או מוותר בטרן, ואתה לא מגיע לאופציה של שלישי.

8. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    לפי דעתי לתת 3 כדורים כל הרחובות זהו מהלך מאוד חריג וגבולי,
    אם אפשר לעשות מהלך כזה נגד שחקן שאתה לא מכיר ממש טוב ויש לך איתו עבר ארוך+ צריך ריד מסויים לגבי היד הספציפית, לפי מה שאתה מתאר זהו בדיוק המצב ביד הזאת ואני אישית חושב שהיה מותר לך לקחת את הריזיקה הזאת.
    ואני גם ממש לא מאמין וילאן שהוא שם אותך ריצה לצבע כל הדרך, אם זה כל כך ברור איך הוא לא חזר אליך בפלוף/בטרן? לי זה נשמע שהוא מבין שאתה מייצג יד טובה משלו והוא פשוט לא היה מסוגל לוותר על היד כי הוא סתם דג מצוי והוא אמר לעצמו או שהוא מפסיד את היד או שלמזלו הוא תופס אותך על מהלך מאוד חריג(הרי ברור לשנינו שאתה או בלוף או חזק עליו פצצות) וכמובן שהוא היה חייב לזרוק משפט בסוף היד כדי לא לצאת דג ולהגיד"שמתי אותך רץ לצבע" ממש נחמד מצידו לשים אותך על ריצה ולא לחזור אליך כל הדרך.

9. המשתמשים הבאים מודים ל shoko87 על התגובה המועילה:

Poker-Brat (28/10/2010)

10. הסמל האישי של gil712
    סטרייט

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    34
    במקור פורסם על ידי shoko87 צפה בהודעה
    לפי דעתי לתת 3 כדורים כל הרחובות זהו מהלך מאוד חריג וגבולי,
    אם אפשר לעשות מהלך כזה נגד שחקן שאתה לא מכיר ממש טוב ויש לך איתו עבר ארוך+ צריך ריד מסויים לגבי היד הספציפית, לפי מה שאתה מתאר זהו בדיוק המצב ביד הזאת ואני אישית חושב שהיה מותר לך לקחת את הריזיקה הזאת.
    ואני גם ממש לא מאמין וילאן שהוא שם אותך ריצה לצבע כל הדרך, אם זה כל כך ברור איך הוא לא חזר אליך בפלוף/בטרן? לי זה נשמע שהוא מבין שאתה מייצג יד טובה משלו והוא פשוט לא היה מסוגל לוותר על היד כי הוא סתם דג מצוי והוא אמר לעצמו או שהוא מפסיד את היד או שלמזלו הוא תופס אותך על מהלך מאוד חריג(הרי ברור לשנינו שאתה או בלוף או חזק עליו פצצות) וכמובן שהוא היה חייב לזרוק משפט בסוף היד כדי לא לצאת דג ולהגיד"שמתי אותך רץ לצבע" ממש נחמד מצידו לשים אותך על ריצה ולא לחזור אליך כל הדרך.
    תחליט, הוא דג או לא? אם הוא דג, מה לא הגיוני בזה שהוא יהיה פסיבי ולא יחזור אליו בפלופ או בטרן?

ודרך אגב, לא יכול להיות דגש ב-ף ולכן פלוף זה flof. אם אתה מתכוון ל-flop אז תרשום פלופ (כן, מילים לועזיות שמסתיימות ב-p צריכות להסתיים ב-פ - טיפ, פופ, היפ הופ, קטשופ, וכו...).

11. הסמל האישי של david_moshko
    פלאש

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    297
    קיבל תודה 110 פעמים ב89 הודעות
    Never bluff donks

12. הסמל האישי של Raistlin
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    10 (12)
    הודה
    522
    קיבל תודה 593 פעמים ב361 הודעות
    ZZZZZZZZZZZzzzzzzzzzz why semi bluffing oop against a cs when u can stack him when u hit
    I mean, I can be friends with you, but if We are playing poker, I'm trying to bust you, It's that simple.

13. המשתמשים הבאים מודים ל Raistlin על התגובה המועילה:

Anderson (27/10/2010)

14. הסמל האישי של ril
    רויאל פלאש  

מוניטין
    88 (15)
    הודה
    98
    קיבל תודה 2,933 פעמים ב1,462 הודעות
    הטעות המרכזית פה (לטעמי) היא הכדור השלישי. הסמי בלופינג עד הטרן בסדר, ויכול לגרום לו לזרוק מידל/בוטם פייר/ דרו כלשהו.
    הבעיה עם שחקנים פאסיבים, היא שכשמם כן הם- פאסיבים. צריך הימור מאוד מאוד חזק כדי לגרום לו לזרוק טופ פייר (והסטאק שלך לא מספיק גדול בשביל לזרוק שם).
    אני מסכים עם מה ששוקו אמר: אני חושב שלמרות שניתחת את מצב היד שלך ושל נבל נכון. נבל, להערכתי, ידע שברוב הפעמים הוא ביט כאן, אך מתקשה לזרוק את הטופ פייר שלו. לכן לטעמי היית חייב לוותר בריור.

15. סטרייט פלאש  

מוניטין
    27 (14)
    רשומות בלוג
    11
    הודה
    448
    I guess I should have just bluff that guy....
    [
    נערך לאחרונה על ידי dodly123; 27/10/2010 ב 14:39.

16. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    58
    קיבל תודה 51 פעמים ב37 הודעות
    what he only plays pocket quads?

17. הסמל האישי של shoko87
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    23 (12)
    רשומות בלוג
    6
    הודה
    809
    קיבל תודה 1,060 פעמים ב670 הודעות
    במקור פורסם על ידי gil712 צפה בהודעה
    תחליט, הוא דג או לא? אם הוא דג, מה לא הגיוני בזה שהוא יהיה פסיבי ולא יחזור אליו בפלופ או בטרן?

ודרך אגב, לא יכול להיות דגש ב-ף ולכן פלוף זה flof. אם אתה מתכוון ל-flop אז תרשום פלופ (כן, מילים לועזיות שמסתיימות ב-p צריכות להסתיים ב-פ - טיפ, פופ, היפ הופ, קטשופ, וכו...).
    זה שהוא דג לא מחייב את העובדה שהוא ידע שיוסי בדרו כל הדרך...(ממש לא מחייב)
    הוא יכל לשים את יוסי על כל כך הרבה ידיים חוץ מדרוו(במיוחד אחרי האולאין בריבר)...
    ואם הוא לא וויתר על היד שלו יותר סביר מבחינתי שהוא פשוט לא מסוגל לוותר על היד שלו כי הוא כבש
    ולא בגלל שהוא ידע שיוסי בדרוו כל הדרך והבין שהוא בבלוף גמור בריבר.
    אחרי ההיסטוריה הזאת כמובן אין מצב שאני חוזר על בלוף מהסוג הזה מול השחקן הזה,
    אבל יוסי מכיר אותו יותר טוב מאיתנו ואם הוא בחר לבלף אותו כנראה שהוא שחקן פסיבי שבהיסטוריה
    שלו וויתר כבר על טופ פר(ואם לא כמובן שזאת טעות גמורה לנסות לבלף שחקן מהסוג הזה).

נושאים דומים

1. Damn real ?
    על ידי Michael Dabush בפורום אוף טופיק
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 27/09/2013, 02:20
  2. Damn misclick fold
    על ידי alextoon בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 27/10/2011, 22:01
  3. Damn What I should to do ?!
    על ידי staso בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 12