למה החלטתי לרדת מהארץ

+ הגב לנושא
עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון ... 2 3
מציג הודעות 41-49 מתוך 49
  1. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (16)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,278 פעמים ב681 הודעות
    במקור פורסם על ידי gana2 צפה בהודעה
    שום עסק ושום מקצוע לא זהה לשאר המקצועות והעסקים , יש הכנסות , יש הוצאות , יש רווח נטו וזה הדבר היחיד שצריך להיות רלוונטי , מס על הגרלות בלי קיזוז הפסדים קודמים (בעיקר בהגרלות חוקיות של המונופול) זה חוצפה וזה לא מוסרי.
    הויכוח על לגיטימיות המקצוע לא ממש קיים בעולם המערבי המתקדם , זה שאנחנו רוצים להיות כמוהו אבל לא מצליחים .
    אבל זאת הגרלה.
    למה שיקזזו לך הפסדים קודמים אם לא מכירים בזה כעסק?
    הגרלה זאת הגרלה - ככה המיסוי עובד.
    אתה מתאר לעצמך מישהו ששולח לוטו כל החיים שלו וזוכה ב100,000 ש"ח יגיע עם קבלות על כל ההגרלות הקודמות שהוא הפסיד בהם כדי שיקזזו לו מזה מס?
    זה אבסורד בכלל לחשוב שמישהו יתחשב בהפסדים קודמים שלך בהגרלות (פוקר, וואטאבר), מה זה עניינו אם מבחינתו זאת הגרלה?

אני די בטוח שאם הוא יראה להם את כרטיס הכניסה לטורניר הם יתחשבו בעלות הזאת כהוצאה למטרת חישוב המס, אם כי גם במצב זה תסכימו איתי שבסכומים המדוברים עלות הכניסה לטורניר היא מינורית למטרת חישוב המס
    בנוגע לשאר הטורנירים שהוא שיחק באותה שנה - אני יכול להבין למה לא מתחשבים בעלויות שלהם.
    ואני עוד יותר יכול להבין למה לא מתחשבים בכרטיסי טיסה והמלונות והנסיעות והאוכל בחו"ל - זה מצחיק לחשוב שיש מישהו שחשב שיכירו בדברים האלה כ"הוצאות עסקיות".

הבעיה פה זה לא מס הכנסה כמו הטימטום שלו שהוא לא חשב כמה צעדים קדימה, הוא היה צריך להבין שבסוף שנה אם הוא ירוויח הם ידפקו לו בדלת.
    והוא היה צריך להתייעץ עם אנשי מקצוע כדי להבין איזה סכומים ידרשו ממנו ומה האופציות החוקיות שלו בנושא הזה.
    זה הרי לא תקנות חדשות שהפתיעו אותו, זה היה ידוע מראש - ואולי תשלום המס שהוא משלם עכשיו היה האפשרות הכי טובה מבין האחרות (קשה להאמין אבל אולי).
    אז להתלונן על זה נשמע לי בכיינות של ילד חסר אחריות שצריך להתמודד עם ההשלכות של השטויות שהוא עושה.

לא מתאים לכם האופן שבו משלמים מיסים על ה"עסק" שלכם?
    תנסו להשפיע על מקבלי ההחלטות או תהגרו.
    לי יש עסק עצמאי ואני משלם המון מיסים. המון.
    ואני צריך להלחם שיכירו לי בהוצאות על עסק אמיתי - לא מפתיע אותי של"שחקני פוקר מקצועיים" קשה לקבל הכרה על הוצאות.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

2. המשתמשים הבאים מודים ל yarontr על התגובה המועילה:

aviados (23/01/2018)

3. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (14)
    הודה
    2,588
    קיבל תודה 1,408 פעמים ב919 הודעות
    סבבה, לא אמורים להסתכל על השריפה שלו בסטארס ב2015 או וואטאבר, אבל למסות סקור של 20K בטורניר עם עלות כניסה 10K כאילו הרווח היה 20K ולא 10 זה פשוט גזל
    הבהרה: הכותב הינו כבש

4. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (16)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    במקור פורסם על ידי TheM_Wolf צפה בהודעה
    סבבה, לא אמורים להסתכל על השריפה שלו בסטארס ב2015 או וואטאבר, אבל למסות סקור של 20K בטורניר עם עלות כניסה 10K כאילו הרווח היה 20K ולא 10 זה פשוט גזל
    אם זה מה שקורה, אז אני בטוח שבירור קטן + הצגת חשבונית יסדירו את זה.
    עיקר הבעיה אני מאמין זה שלא מכירים לו בהפסדים קודמים.

אבל בוא נעשה דבר כזה, נניח שאתה משחק פוקר לפרנסתך - לא תברר את עניינים האלה לפני?
    ואם ביררת, למה לך לשחק בכלל טורנירים עם דמי כניסה כל כך גבוהים מלכתחילה?
    אם זה המצב במדינה שלך תתכנן את הפעולות שלך בהתאם.
    .."
    shipit

5. הסמל האישי של dima1986
    שלישייה

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    237
    קיבל תודה 75 פעמים ב37 הודעות
    במקור פורסם על ידי yarontr צפה בהודעה
    אם זה מה שקורה, אז אני בטוח שבירור קטן + הצגת חשבונית יסדירו את זה.
    עיקר הבעיה אני מאמין זה שלא מכירים לו בהפסדים קודמים.

אבל בוא נעשה דבר כזה, נניח שאתה משחק פוקר לפרנסתך - לא תברר את עניינים האלה לפני?
    ואם ביררת, למה לך לשחק בכלל טורנירים עם דמי כניסה כל כך גבוהים מלכתחילה?
    אם זה המצב במדינה שלך תתכנן את הפעולות שלך בהתאם.
    החוק הוא לא מכירים בהוצאות. שילמת 100 אלף כניסה לטורניר וזכיתי ב120 תשלם מס על 120, חשבונית אתה יכול להראות עד מחר. די בטוח שזה המצב, בוא נראה מה אומר @ישראל

6. המשתמשים הבאים מודים ל dima1986 על התגובה המועילה:

TheM_Wolf (23/01/2018)

7. רביעייה  

מוניטין
    111 (15)
    הודה
    933
    קיבל תודה 1,529 פעמים ב753 הודעות
    מציע לכל מי שיודע\חושב שהוא יודע להציץ בת'רד של פוקר ומס הכנסה כדי לקבל הסבר קצר לגבי האופציות והמסלולים.
    אעשה את זה שוב בקצרה בלי להיכנס מי שייך לאיזה מסלול ומתי ,גם על זה היו מספיק פסקי דין לאו דווקא בהקשר של פוקר.
    בגדול מי שחל עליו מסלול הגרלות : ישלם מס על המחזור בכל סקור שהוא מעל 50,000 ש"ח (בקירוב) ,מעל 100,000 ישלם 35% על כל הסקור,מתחת ל50,000 פטור. אין התחשבות בשום הוצאה לרבות לא באי אין.

מי שחל עליו מסלול משלח יד מחשבים את כל ההכנסות וכל ההוצאות (המוכרות) במהלך שנת מס שלמה ומשלמים מס לפי מדרגות מס. מצחיק או לא מכירים בכל ההוצאות כמו לכל בעל עסק אחר שהוציא הוצאות בחו"ל לטובת הכנסה מעסקו. כמו שכתבתי במקומות אחרים פוקר הוא עסק\משלח יד כשהוכר ככזה ואז יחולו כל הכללים של כל עסק אחר. הפסדים משנת מס אחת מועברים קדימה עד לניצולם המלא (כן,יש חיה כזאת גם אם זה נשמע מצחיק). מי שהדוחות מבוססים על משלח יד ישלם בנוסף ביטוח לאומי מה שלא חל על בסיס הגרלות (כי זו הכנסה פאסיבית).

פשוט,קצר,לא צריך חקיקה מיוחדת,לא משנים את חוקי המס,ככה זה עובד ואל תנסו להסתבך ולהבין למה.

8. המשתמשים הבאים מודים ל ישראל על התגובה המועילה:

TheM_Wolf (24/01/2018)

9. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (16)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    שוב גם אם כן, זאת נראית לי כמו סיבה ממש טובה לא לשחק את הטורנירים האלה.
    .."
    shipit

10. רביעייה  

מוניטין
    111 (15)
    הודה
    933
    במקור פורסם על ידי yarontr צפה בהודעה
    שוב גם אם כן, זאת נראית לי כמו סיבה ממש טובה לא לשחק את הטורנירים האלה.
    או לחלופין לא להיות תושב ישראל בהתקיים התנאים האלה כשבחרת לעסוק בתחום הזה ,אבל מבחינתך כבר תייגת את הבן אדם כמטומטם אז מי אנחנו ש"נשפוט" אותו בצורה אחרת?
    לראות את הסרט מהסוף להתחלה זה תמיד יותר קל , בזמן אמת אין בידיך את כל הנתונים לקבל את ההחלטות שייטיבו איתך מהסיבה הפשוטה שלא ניתן לחזות תוצאות אבל אתה אמור לנסות ולהעריך ולקבל החלטות בהתאם למידע שקיים בידיך. יחד עם זאת מבחן התוצאה מראה שהבחור עשה כל מה שצריך לעשות מבחינתו כדי להיות במקום שהוא נמצא בו היום , גם מבחינה מיסויית וגם מבחינה גאוגרפית , אז אולי היה לו קצת מזל מצד אחד אבל מאחר ואנחנו לא מכירים את כל העובדות אולי ניתן קצת קרדיט לזה שאולי הוא עשה את הדברים לאחר בדיקה?

11. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (16)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    הבנאדם יצא בהצהרה שהוא משלם יותר מידי מס על הזכיות שלו בטורנירים ושהוא רוצה לעזוב את הארץ בגלל זה.
    אני מבין מזה שהוא לא צפה שהוא ישלם יותר מידי מס, משמע הוא לא בדק את הנושא לפני כן, משמע הוא מטומטם.
    אם זה היה סתם מישהו מהרחוב, אפשר להבין, אבל מי שמגדיר את עצמו כשחקן פוקר מקצועי, אפשר לתייג אותו כמטומטם.

שחקן פוקר מקצועי אמור לצפות את האפשרות שהוא ירוויח לא? אני לא מבין איך אפשר לקרוא לו כל דבר אחר מאשר מטומטם חסר אחריות.
    אם הוא עשה את זה לאחר בדיקה, למה הוא יוצא בהצהרות שהוא יעזוב את הארץ, היה צריך לעזוב לפני.
    או שזה נשמע לך הגיוני לעשות ים סקורים וים כסף, לשלם המון מס, לבכות על זה, ואז לעזוב את הארץ? לי לא.
    .."
    shipit

12. רביעייה  

מוניטין
    111 (15)
    הודה
    933
    גם אם תכניס את המילה מטומטם כל שורה שניה ולא שלישית זה עדיין לא ישנה את העובדות
    אם במקום לבוא קצת עם דעות קדומות ולהתרגז על כל העולם ואחותו היית קצת קורא מה שיש לבן אדם להגיד ומציץ בסקורים שלו אז אולי ההתייחסות הייתה שונה אבל אל תיתן לעובדות להפריע לך,ארכז אותן כאן בשבילך כדי שלא תעבוד קשה,אתה איש מתמטיקה אז אתן לך נתונים לעבוד עליהם:
    1. הבחור לא הגדיר את עצמו מעולם כשחקן פוקר מקצועי וגם הסיבוב שהוא עושה עכשיו כמו שהוא כתב (מודה שקראתי הכל) הוא סיבוב נסיוני. הבחור עבד עד לאחרונה כשכיר במשרה מלאה למחייתו ופוקר היווה רק תחביב.
    2.עד לשנת 2016 הבחור זכה בסכום משנה חיים של כ-3000 יורו בשני טורנירים בשנת 2014 .זה כל הרקורד שלו עד 2016.
    3.בשנת 2016 זכה בעוד שני טורנירים (אין לי מושג בכמה השתתף כי לא כתוב).
    4. בשנת 2017 רץ כמו ישו על המים (יחסית) אבל גם שם עד סוף שנה היה רק עם שני סקורים חייבים במס ומאז אוגוסט התמזל מזלו וזכה פעמיים במקום ראשון בהפרש זמנים קטן.
    5.שנת 2017 הסתיימה ממש הרגע ולהזכירך הוא עדיין היה שכיר ממש עד סוף השנה ולא שחקן פוקר גם לא בעיני עצמו.

אז הבחור הסיק מסקנות די מהר הייתי אומר ממה שקרה והחליט לנסות את מזלו ולשם כך אפילו החליט לעזוב את הארץ כדי לשפר את כל מה שקשור סביב המקצוע הזה (כן,כרגע הוא מנסה את זה כמקצוע)
    אז רבאק,תן קצת קרדיט וכבוד מינימלי , הבחור פעל מהר יותר (ולדעתי גם נכון יותר ) מכל מי שאני מכיר בתחום. אתה לא חייב לאהוב את מה שהוא כותב או את מה שהוא עושה אבל לפחות תתייחס לעובדות כי אחרת המסקנה שלך לא ממש מחוברת למציאות.

13. 4 המשתמשים הבאים הודו לישראל על ההודעה המועילה:

natu (24/01/2018), poker_ta (24/01/2018), shakaboom (23/01/2018), TheM_Wolf (24/01/2018)

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון ... 2 3

נושאים דומים

1. האם אפשר להתחבר מהארץ לps. fr?
    על ידי pkrprince בפורום טורנירים אונליין
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 24/12/2014, 03:30
  2. שחקן פוקרסטאר מהארץ
    על ידי איילצעירי בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 08/03/2013, 23:06
  3. איך אתם מחליטים בכמה לרדת BI ראשון ?
    על ידי Doug Tuna בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 22/02/2012, 21:59
  4. אז החלטתי לצ'אנס קצת בRUSH 2/4....
    על ידי bibibi בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 11/04/2011, 16:52
  5. יש איזה דרך להתחבר לpartypoker מהארץ?
    על ידי kobiko3030 בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 10/07/2010, 10:46

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog