איגוד הפוקר חי וקיים

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 4 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 65
  1. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (12)
    הודה
    3,329
    קיבל תודה 1,368 פעמים ב692 הודעות

איגוד הפוקר חי וקיים

מסתבר שלפי סטס, איגוד הפוקר זה עדיין ישות מתפקדת לחלוטין כולל בעלי תפקידים כמו המזכ"ל החדש שמעון יפה למשל.

דק' 11 ו-25 יותר ממוקדות לנושא:
    https://www.facebook.com/PokerChanne...3093058736223/

וזאת למרות שסטס כבר מזמן מתנער מהתואר של יו"ר איגוד הפוקר ו/או לא נתן דין וחשבון לכמה עשרות אנשים פה בפורום ששילמו דמי חבר שנתיים אי שם ב-2013-2014.
    פיינאה פיינאה פיינאה!

2. המשתמשים הבאים מודים ל Jack Pozzie על התגובה המועילה:

TheM_Wolf (18/02/2018)

3. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    קיבל תודה 696 פעמים ב504 הודעות
    כן, גם אני תרמתי 50 שח לפני אי אלו שנים. שיהיה לו לבריאות עם ה 5000 שקל או משהו כזה שהוא גילח מהקהילה בטח כדי לקדם את האקדמיה שלו

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,704 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    אהלן פוזי
    חייב להתערב בקטע הזה. אני לא ממש בקשר עם סטס, אבל לזכותו ייאמר שאין קשר בין איגוד הפוקר הנוכחי לבין התרומות שנתרמו מהאתר ב2013-2014.
    בזמנו הקמנו חברה ועמלנו ללא תמורה כדי לקדם את העניין וכל הגיוס הראשוני המזערי (יש לציין) הלך על הקמת החברה, עורכי דין וחוות דעת ראשוניות... מי שמבין יודע שרק זה סיפור של מעל 10 אלף שקלים.
    לאף אחד לא יהיה לבריאות מהכסף הזה... ומה שסטס עושה כל השנים האלה בהתנדבות, בין אם אתם אוהבים את זה או לא, ממש לא מהכסף ההוא

5. 3 המשתמשים הבאים הודו לRafi_Vegas על ההודעה המועילה:

er4n (26/03/2018), gana2 (19/02/2018), Jack Pozzie (18/02/2018)

6. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    אהלן פוזי
    חייב להתערב בקטע הזה. אני לא ממש בקשר עם סטס, אבל לזכותו ייאמר שאין קשר בין איגוד הפוקר הנוכחי לבין התרומות שנתרמו מהאתר ב2013-2014.
    בזמנו הקמנו חברה ועמלנו ללא תמורה כדי לקדם את העניין וכל הגיוס הראשוני המזערי (יש לציין) הלך על הקמת החברה, עורכי דין וחוות דעת ראשוניות... מי שמבין יודע שרק זה סיפור של מעל 10 אלף שקלים.
    לאף אחד לא יהיה לבריאות מהכסף הזה... ומה שסטס עושה כל השנים האלה בהתנדבות, בין אם אתם אוהבים את זה או לא, ממש לא מהכסף ההוא
    יכול להיות, המינימום שמצופה אחרי שגייס את הכסף זה לדווח מה קרה , כפי שהובטח דרך אגב, ואפילו את המינימום הזה לא טרחו לעשות. אפילו לכתוב ב 3 משפטים את מה שאתה כתבת - ניסינו, עשינו, לא קרה כלום והתייאשנו.
    מבחינתי בצורה שזה נעשה היה גיוס כסף והוא נעלם , אין לי מושג אם הוא לקח את הכסף לכיסו, הקים איתו את האקדמיה או לחילופין עשה מה שהוא התחייב לעשות.
    תעבור על הפוסטים כפי שהיו מהתקופה ותנסה לשפוט את זה באופן אובייקטיבי, נראה כמו סקאם מהסוג הכי בסיסי - גיוס כסף ולהעלם

7. המשתמשים הבאים מודים ל TLR על התגובה המועילה:

Jack Pozzie (20/02/2018)

8. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    סתם תזכורת ממה שסטס כתב - דבר מכל זה לא קרה
    במקור פורסם על ידי Stasia42 צפה בהודעה
    כי תקבל עיתון פוקר בשפה העברית, בגיליון הראשון ראיון בלעדי של איזה 2,000 מילה עם אמיר להבות, מדבר על הכל כולל הכל, שלא יפורסם בשום מקום אחר.

בנוסף תקבל כניסות בחינם להרצאות פוקר על הבר, את הזכות לשחק בליגת הפוקר הישראלית וגביע הפוקר הישראלי, ובכללי בשביל לעזור במאמץ לשפר את התדמית הנוראית של המשחק בארץ מבחינת האנשים מבחוץ (ובתכל'ס גם מבחינת המוני האנשים שכן משחקים פוקר ופשוט אין להם מושג מה יש להם בידיים).

9. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (12)
    הודה
    3,329
    קיבל תודה 1,368 פעמים ב692 הודעות
    במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    אהלן פוזי
    מבין מה שאתה אומר וברור לי שסטס לא עשה מיליונים מה-5000 שהצליחו (הצלחתם?) לאסוף בזמנו.

אני חושב שכל מה שהיה נדרש ממנו להתנהלות תקינה זה:
    1. להסביר מה נעשה עם הכסף ולאן הוא הלך
    2. תחת ההנחה שהוא לא מתכוון להמשיך בעשיה למען הפוקר תחת הכובע של איגוד הפוקר, להתפטר מהתפקיד

כרגע נראה שהוא פשוט ממנף את התואר הזה לצרכיו כשהוא צריך אותו.
    כלומר, מצחיק לשמוע אותו מדבר על איגוד הפוקר, מבלי להזכיר את העובדה שהוא יו"ר האיגוד או שהאיגוד לא היה פעיל במשך 4-5 שנים.
    פיינאה פיינאה פיינאה!

10. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    ערוצים
    צפה בערוץ
    במקור פורסם על ידי TLR צפה בהודעה
    יכול להיות, המינימום שמצופה אחרי שגייס את הכסף זה לדווח מה קרה , כפי שהובטח דרך אגב, ואפילו את המינימום הזה לא טרחו לעשות. אפילו לכתוב ב 3 משפטים את מה שאתה כתבת - ניסינו, עשינו, לא קרה כלום והתייאשנו.
    מבחינתי בצורה שזה נעשה היה גיוס כסף והוא נעלם , אין לי מושג אם הוא לקח את הכסף לכיסו, הקים איתו את האקדמיה או לחילופין עשה מה שהוא התחייב לעשות.
    תעבור על הפוסטים כפי שהיו מהתקופה ותנסה לשפוט את זה באופן אובייקטיבי, נראה כמו סקאם מהסוג הכי בסיסי - גיוס כסף ולהעלם

אני שופט לגמרי בקטע אובייקטיבי כי כמו שאמרתי אין לי שום קשר לסטס
    אני כבר לא מתעסק בעניינים האלה.. סתם נכנסתי לבדוק אם יש למישהו שולחן בשבילי וראיתי את הפוסט של פוזי.
    בכל מקרה, מבין מה אתם אומרים, הכסף שגויס לא הספיק ליותר מדיי וה-membership שתוכנן לא יצא לפועל.
    מלא דברים קרו מאז, אז אני חושב שעל שאר הדברים אולי סטס צריך להגיב.

11. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    ערוצים
    צפה בערוץ
    במקור פורסם על ידי Jack Pozzie צפה בהודעה
    מבין מה שאתה אומר וברור לי שסטס לא עשה מיליונים מה-5000 שהצליחו (הצלחתם?) לאסוף בזמנו.

אני חושב שכל מה שהיה נדרש ממנו להתנהלות תקינה זה:
    1. להסביר מה נעשה עם הכסף ולאן הוא הלך
    2. תחת ההנחה שהוא לא מתכוון להמשיך בעשיה למען הפוקר תחת הכובע של איגוד הפוקר, להתפטר מהתפקיד

כרגע נראה שהוא פשוט ממנף את התואר הזה לצרכיו כשהוא צריך אותו.
    כלומר, מצחיק לשמוע אותו מדבר על איגוד הפוקר, מבלי להזכיר את העובדה שהוא יו"ר האיגוד או שהאיגוד לא היה פעיל במשך 4-5 שנים.
    כן יש פה שני כובעים שקצת נראים בעיתיים מהצד.
    אבל אני (ואף אחד פה) לא תמים - סטס לא עשה שום דבר ממה שהוא עשה רק למען הקהילה...
    אני אישית חושב שהדיווח לרשויות המס סיבכה פה המון אנשים וקידמה אותו מאוד שיווקית. אבל זו דעה שלי. יכול להיות שאני מאוד טועה.

בשורה התחתונה לגבי הסוגיה של איגוד הפוקר שאני מכיר, הכסף שנאסף נעשה בו שימוש כאמור להקמת חברה ושכט לעורכי דין. אני הייתי חלק מזה.
    אני חושב שהאיגוד שסטס מדבר עליו זה גוף שונה לגמרי שמתחבר יותר לסטס ולאקדמיה ופחות לחברה שפתחנו ב2013 ולא התקדם עם זה כלום לצערנו.

12. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    13
    קיבל תודה 38 פעמים ב9 הודעות
    שלום חברים
    כותב כאן שמעון יפה שיזם ומוביל את המהלך הנוכחי יחד עם סטס (וכרגע גם מממן אותו ביותר מכפליים ממה שגוייס בעבר בתקווה שקמפיין הגיוס יצליח ואראה חזרה את הכסף שהשקעתי)
    אני לא יודע מ"יד ראשונה" מה בוצע בעבר אבל כפי שרפי כתב, הכסף הזעום שגוייס נצרך לטובת הקמת העמותה ותשלומים שונים
    אפילו סטס צריך להיות די מטומטם כדי ל"עקוץ" את קהילת הפוקר בשביל 6,000 ש"ח.

אשמח אם מנהלי הפורום ייצרו איתי קשר כדי לתת כאן הסבר מדוייק על מה הולך לקרות כעת אבל בינתיים אכתוב בקצרה כאן:
    1. המהלך הפוליטי שנעשה עכשיו וגיוס ההמונים שנעשה לצרכיו, לא בא ביוזמת איגוד הפוקר
    2. עמותת איגוד הפוקר עדיין קיימת אם כי לא ממש פעילה למרות שעשינו פגישה בנושא המאטצ' פוקר לפני כמה חודשים.
    3. יש צורך שבפעולה מול חברי הכנסת יעמוד גוף רשמי בעל שם ולכן ה"שימוש" באיגוד הפוקר. אף חבר כנסת לא יקשיב לפנייה משמעון וסטס.
    4. כל כספי גיוס ההמונים נכנסים לחשבון נאמנות ויוצאים משם רק בחתימתי ובחתימת עורך הדין.
    5. יהיה פירוט מדוייק מאד של כל ההוצאות ברמה החודשית.
    6. אשמח לענות על שאלות
    7. אשמח מאד שתצטרפו ותתמכו במאבק.

שמעון

13. 5 המשתמשים הבאים הודו לshimi664 על ההודעה המועילה:

GabeKaplan (21/02/2018), gold (18/02/2018), Jack Pozzie (19/02/2018), mr nuts (19/02/2018), TheM_Wolf (18/02/2018)

14. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    קודם כל שמעון שיהיה המון בהצלחה. יש לי הרבה הערכה אליך בתור מנהל טורנירים ובטחון מוחלט ביושרתך וכוונתך הטובה

אתה יכול לחפש בפורום זה שרשור של סטס תחת הכותרת הצטרפות לאיגוד הפוקר הישראלי או משהו דומה מינואר פברואר 2014, גויס כסף ומאז סטס די נעלם מהרדאר ללא כל דיווח על מה נעשה עם הכסף. קצת אחרי הגיוס הזה נוסדה האקדמיה לפוקר
    מניח שסטס לא באמת התכוון לעקוץ אנשים ב 50 שח. מניח שכל מה שהיה פה זה זלזול תהומי בכמה עשרות/מאות אנשים שהחליטו לשים כסף על סמך מילתו של סטס וקיבלו זלזול ושום דבר אחר בתמורה
    לכן אתה יכול בוודאי להבין למה אותה קהילה לא רצה לשים שוב את כספה אצל אותו אדם

יכול להגיד לך במקרה שלי אישית אם היה גיוס שלך בלבד בשמחה הייתי תורם כסף

15. 2 המשתמשים הבאים הודו לTLR על ההודעה המועילה:

Jack Pozzie (19/02/2018), TheM_Wolf (18/02/2018)

16. הסמל האישי של gold
    זוגיים

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    38
    קיבל תודה 18 פעמים ב12 הודעות
    איך מצטרפים למאבק?

17. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    קיבל תודה 1,408 פעמים ב919 הודעות
    קודם כל שמעון שיהיה המון בהצלחה. יש לי הרבה הערכה אליך בתור מנהל טורנירים ובטחון מוחלט ביושרתך וכוונתך הטובה

אתה יכול לחפש בפורום זה שרשור של סטס תחת הכותרת הצטרפות לאיגוד הפוקר הישראלי או משהו דומה מינואר פברואר 2014, גויס כסף ומאז סטס די נעלם מהרדאר ללא כל דיווח על מה נעשה עם הכסף. קצת אחרי הגיוס הזה נוסדה האקדמיה לפוקר
    מניח שסטס לא באמת התכוון לעקוץ אנשים ב 50 שח. מניח שכל מה שהיה פה זה זלזול תהומי בכמה עשרות/מאות אנשים שהחליטו לשים כסף על סמך מילתו של סטס וקיבלו זלזול ושום דבר אחר בתמורה

סתם אתה מכפיש. אוטוטו יהיה עדכון מרוכז על כל השנים שחלפו
    @Jack Pozzie

(סליחה, לא יכולתי להתאפק. הטרלה מתבקשת )
    הבהרה: הכותב הינו כבש

18. 4 המשתמשים הבאים הודו לTheM_Wolf על ההודעה המועילה:

dima1986 (21/02/2018), Jack Pozzie (21/02/2018), navebit (18/02/2018), samsam69 (20/02/2018)

19. הסמל האישי של ACEinyourFACE
    שלישייה

מוניטין
    14 (6)
    הודה
    136
    קיבל תודה 119 פעמים ב75 הודעות
    אני יודע איך לפתור את הבעיה. צריך לארגן איזה משחק פוקר יוקרתי או טורניר פוקר ולנסות להביא לשם איזה חבר כנסת מהליכוד. כשיגיע חבר הכנסת לארגן איזו שכנה שתתקשר למשטרה ותלשין שיש הימורים אולי סמים ואנשים מסוכנים מגיעים לבית ליד.
    אחרי כמה ימים תראו כתבות קבועות בישראל היום בעד פוקר והצעות חוק להסדרה אי הפללה כל מה שתרצו.

20. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    13
    קיבל תודה 38 פעמים ב9 הודעות

דבר ראשון - לכל המעוניינים לתמוך במאבק של קהילת הפוקר (ולא של סטס) אנא כנסו לפרוייקט ההד סטארט - https://www.headstart.co.il/projects....aspx?id=26147
    דבר שני - התמיכה היא לא בסטס אלא בפוקר. הכסף לא הולך לסטס אלא לחשבון נאמנות שהנהנים שלו (אלו שמותר להם לקבל כסף ממנו) הם הגופים המקצועיים שאותם שכרנו: משרד הלובינג, משרד עורכי הדין, משרד יח"צ, שיווק דיגיטלי.
    דבר שלישי - לא אגן על סטס בנוגע לדיווח על סיכום הפעילות של 2014, גם אני חושב שזה לא תקין. אולי בזמנו הוא יסביר את עצמו אבל אני יודע שהכסף שנאסף אז יצא על כל נושא הקמת העמותה והנושאים המשפטיים כפי שרשם רפי למעה.

בהצלחה לכולנו

21. הסמל האישי של mr nuts
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    30 (14)
    הודה
    1,051
    קיבל תודה 1,962 פעמים ב821 הודעות
    מדהים שלא נמאס לכם.
    הסיכוי להפוך אותו לחוקי הוא רק באמצעות התפקדות למפלגת שלטון כמו הליכוד והשפעה מבפנים בפריימריז הבא כמו כל קבוצת כוח אחרת במשק.
    לדעתי יש יותר שחקני פוקר מעובדי תעשייה אווירית. כל השאר זה לזרוק כסף.
    ״שתזכה לקלפים זהים״ ראובן.

22. 2 המשתמשים הבאים הודו לmr nuts על ההודעה המועילה:

Rafi_Vegas (19/02/2018), samsam69 (20/02/2018)

23. הסמל האישי של TheSting
    סטרייט

מוניטין
    20 (11)
    הודה
    70
    קיבל תודה 203 פעמים ב146 הודעות
    במקור פורסם על ידי mr nuts צפה בהודעה
    מדהים שלא נמאס לכם.
    הסיכוי להפוך אותו לחוקי הוא רק באמצעות התפקדות למפלגת שלטון כמו הליכוד והשפעה מבפנים בפריימריז הבא כמו כל קבוצת כוח אחרת במשק.
    לדעתי יש יותר שחקני פוקר מעובדי תעשייה אווירית. כל השאר זה לזרוק כסף.
    גם זה לא יספיק. אתה לא לוקח בחשבון את ההתנגדות של הדתיים בכנסת לרבות הבית היהודי. אף מפלגת שלטון משמאל או ימין לא תיכנס לבור הזה. וזה עוד לפני שלקחנו בחשבון את בעלי האינטרסים שלא מעוניינים להכניס תחרות לעולם ההימורים בארץ (פייס וטוטו), כי בסוף היום פוקר יפנה בחלקו הגדול גם לקהילת המהמרים.
    אין על קפטן ג'ק!

24. רביעייה  

מוניטין
    31 (12)
    הודה
    334
    קיבל תודה 481 פעמים ב289 הודעות

25. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,277 פעמים ב681 הודעות
    נראה לי שצריך שיהיה קזינו בישראל כדי לחלום שאולי פוקר יהיה חוקי\מוסדר, אם רולטה תהיה חוקית (במסגרת בית קזינו מוסדר) אז החוקיות של משחק קלפים מטופש תחת הקזינו תהיה צעד קטן.
    היה כיוון לקזינו במצפה רמון לא? מה נסגר עם זה
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

26. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,277 פעמים ב681 הודעות
    אגב נראה לי שפייגלין זה הבחור שלכם כדי להכנס לכנסת - ליברלי ודוגל בכמה שפחות הגבלות על האזרח
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

27. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220