אתיקה במשחק - חשיפת קלפים בריבר

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 27
  1. סטרייט

מוניטין
    8 (7)
    הודה
    381
    קיבל תודה 205 פעמים ב152 הודעות

אתיקה במשחק - חשיפת קלפים בריבר

היי
    יצא לי לשחק בכל מיני מקומות בארץ ובחול ולא פעם נתקלתי בבעיה הזאת(בעיקר בארץ).
    מגיעים לשלב שמישהו מהמר ריבר ואני משלם או שאני משלם דחיפה של מישהו בריבר(או שהאקשן עובר צק צק)
    והבנאדם שתורו לחשוף את הקלפים לא מראה את היד ורק אומר מה יש לו במעורפל - "אני זוג" או שאומר לי "זוג אתה טוב".
    עכשיו, במקרים מסוימים המידע עם מה הוא בילף אותי או עם איזה יד בדיוק הוא בחר לשחק הוא סופר רלוונטי ויכול להיות שווה הרבה מאוד כסף במהלך המשחק.
    אז במקרים מסוימים שהמידע נראה לי חשוב אני מתעקש שאנשים יהפכו את היד שלהם ולפעמים אנשים מתעצבנים.
    עכשיו, במסגרת החוקים אנשים מחויבים להפוך את היד ולא סתם יש למשחק כללים...
    פוקר הוא משחק של מידע ושהמצב הפוך אני תמיד הופך את היד בלי לשאול שאלות וככה אני גם מצפה שיתנהגו מולי.
    מבחינת אתיקה יש אנשים שאומרים שאתי במצבים האלה פשוט לחשוף את היד ולא להכריח את הבנאדם מולך לחשוף את הקלפים אם הבנת שאתה טוב(יצא לי גם לראות את פיל הלמוט מתווכח עם מישהו בנושא).
    מכיוון שהרבה אנשים מתעצבנים מזה אני בדרך כלל חושף את היד שלי במצבים האלה כדי לא להיכנס לעימותים, לא לעצבן אנשים ולשמור על אווירה טובה בשולחן.
    הגישה שלי היא שחשוב לשמור על אווירה טובה בשולחן ולא שווה בהרבה מקרים להיכנס לעימותים האלה בשביל המידע הזה אבל במקרים מסוימים אני כן מתעקש.

מה דעתכם בנושא ?
    מה נחשב בעינכם כאתי ?
    איך אתם חושבים שכדאי להתמודד עם סיטואציות כאלה בשולחנות ?

2. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    קיבל תודה 1,408 פעמים ב919 הודעות
    במקור פורסם על ידי KeepRunningGood צפה בהודעה
    היי
    יצא לי לשחק בכל מיני מקומות בארץ ובחול ולא פעם נתקלתי בבעיה הזאת(בעיקר בארץ).
    מגיעים לשלב שמישהו מהמר ריבר ואני משלם או שאני משלם דחיפה של מישהו בריבר(או שהאקשן עובר צק צק)
    והבנאדם שתורו לחשוף את הקלפים לא מראה את היד ורק אומר מה יש לו במעורפל - "אני זוג" או שאומר לי "זוג אתה טוב".
    עכשיו, במקרים מסוימים המידע עם מה הוא בילף אותי או עם איזה יד בדיוק הוא בחר לשחק הוא סופר רלוונטי ויכול להיות שווה הרבה מאוד כסף במהלך המשחק.
    אז במקרים מסוימים שהמידע נראה לי חשוב אני מתעקש שאנשים יהפכו את היד שלהם ולפעמים אנשים מתעצבנים.
    עכשיו, במסגרת החוקים אנשים מחויבים להפוך את היד ולא סתם יש למשחק כללים...
    פוקר הוא משחק של מידע ושהמצב הפוך אני תמיד הופך את היד בלי לשאול שאלות וככה אני גם מצפה שיתנהגו מולי.
    מבחינת אתיקה יש אנשים שאומרים שאתי במצבים האלה פשוט לחשוף את היד ולא להכריח את הבנאדם מולך לחשוף את הקלפים אם הבנת שאתה טוב(יצא לי גם לראות את פיל הלמוט מתווכח עם מישהו בנושא).
    מכיוון שהרבה אנשים מתעצבנים מזה אני בדרך כלל חושף את היד שלי במצבים האלה כדי לא להיכנס לעימותים, לא לעצבן אנשים ולשמור על אווירה טובה בשולחן.
    הגישה שלי היא שחשוב לשמור על אווירה טובה בשולחן ולא שווה בהרבה מקרים להיכנס לעימותים האלה בשביל המידע הזה אבל במקרים מסוימים אני כן מתעקש.

מה דעתכם בנושא ?
    מה נחשב בעינכם כאתי ?
    איך אתם חושבים שכדאי להתמודד עם סיטואציות כאלה בשולחנות ?
    מסכים עם הגישה שלך. בקזינו תתעקש, במשחק לייב בארץ שאתה רוצה לחזור אליו שוב ושוב אפשר לעשות את הויתור הקטן הזה
    הבהרה: הכותב הינו כבש

3. המשתמשים הבאים מודים ל TheM_Wolf על התגובה המועילה:

KeepRunningGood (09/04/2018)

4. רויאל פלאש

מוניטין
    48 (13)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,392
    קיבל תודה 1,994 פעמים ב1,196 הודעות
    כמעט כולם פחי אשפה אז בחו״ל שימותו ויהפכו תקלף.
    בארץ צריך שיקרו כמה דברים כמו שהכבשים ירגישו טוב עם המשחק, שהכבשים ירגישו טוב איתך כדי שיזמינו אותך שוב,
    או כדי שהכבשים בכלל ימשיכו להגיע.
    אתה מגיע עם ויג גדול של יכולת על השולחן הממוצע בארץ,
    ולכן ממליץ לבלוע תרוק ולהפוך מייד מול כבשים, הם גם ככה גרועים ותבין אותם יחסית מהר ככה שהמידע פחות קריטי, וגם תן להם להרגיש טוב למה לבייש אותם, רוב הזמן הם אוכלים סטירות
    אז בילפו אותך עם גק 7 אוף או עם 25 אוף כן זה קצת מעצבן אבל שווה לשמור מולם על אווירה טובה במיוחד כשהנזק המקצועי מזערי.

מול רג שהוא חבר או חצי חבר אני תמיד הופך, אם זה רג לא מוכר אז תלוי אם אוהבים אותו לא אוהבים אותו וכו.
    אני אישית מגזים קצת לכיוון השני והופך כמעט תמיד,
    אבל אני מרוויח שמכבדים אותי חזרה והופכים גם מהכיוון השני.

לפעמים המידע הזה וההתעקשות עליו הופכת אותנו לרגים מאוסים, עקשנים ופחות נעימים לסביבה ולשולחן.
    שולחן הפוקר לא שיוויוני שחקנים כמונו באים עם יתרון עצום,
    אז יאללה נכון שזה החוקים ועוד כל מיני משפטים יבשים כאלה,
    אבל עולם הפוקר זה ג'ונגל ויכולים גם לא להזמין אותך אני מוצא את זה פחות רלוונטי ומעדיף לשמור על אווירה טובה רוב הזמן.
    כמובן שאם מישהו כולל כבש עצבן ואו התנהג לא יפה שיהפוך מהר.
    נערך לאחרונה על ידי kakayeled; 09/04/2018 ב 12:26.

5. 6 המשתמשים הבאים הודו לkakayeled על ההודעה המועילה:

ace-ass (11/04/2018), Jack Pozzie (09/04/2018), KeepRunningGood (09/04/2018), poker_ta (09/04/2018), TheM_Wolf (09/04/2018), סקלטון123 (09/04/2018)

6. פול האוס

מוניטין
    21 (8)
    הודה
    4
    קיבל תודה 998 פעמים ב470 הודעות
    פוקר זה לא משחק של מידע. פוקר - ברמה שאתה משחק אותו - זה משחק של ניצול של טיפשות והתמכרות להימורים של כבשים. תוציא את המטאטא מהתחת.

7. 5 המשתמשים הבאים הודו לBitmi על ההודעה המועילה:

300warrior (09/04/2018), ace-ass (11/04/2018), Jack Pozzie (09/04/2018), noniz (09/04/2018), TheM_Wolf (09/04/2018)

8. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    במקור פורסם על ידי Bitmi צפה בהודעה
    פוקר זה לא משחק של מידע. פוקר - ברמה שאתה משחק אותו - זה משחק של ניצול של טיפשות והתמכרות להימורים של כבשים. תוציא את המטאטא מהתחת.
    LOL,
    גלולת-ביטמי קלאסית

9. סטרייט

מוניטין
    8 (7)
    הודה
    381
    איך אתה חולה על התססות בתגובות שלך
    פוקר זה משחק של מידע בכל הרמות, ורמה טובה זה מושג יחסי.
    וגם אתה משחק נגד כבשים ושחקנים שהם פחות כבשים/טובים יותר וכל אחד בוחר אם לשחק בשולחן או לא.
    ולגבי הרמה - גם בבליינדים גבוהים יותר מ5-5 הרמה נמוכה ולא מעידה על שום דבר בארץ חוץ מהסיכוי להיתקל בכמה רגים ברמה יותר גבוה לפעמים.
    מתחבר למה שקקה הילד אמר
    נערך לאחרונה על ידי KeepRunningGood; 09/04/2018 ב 13:10.

10. סטרייט

מוניטין
    8 (7)
    הודה
    381
    במקור פורסם על ידי TheM_Wolf צפה בהודעה
    LOL,
    גלולת-ביטמי קלאסית
    קשה לו לרשום תגובה מועילה מבלי להתסיס, אבל סבבה כל אחד ומה שעושה לו טוב
    לבריאות

11. הסמל האישי של noniz
    פלאש

מוניטין
    20 (8)
    הודה
    595
    קיבל תודה 207 פעמים ב144 הודעות
    אני בגדול מאמין באיך שהשחקן ביד נגדי מתנהג בדר״כ אני עושה אותו דבר כלפיו
    קארמה איז ביץ׳

12. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (11)
    הודה
    373
    קיבל תודה 661 פעמים ב314 הודעות
    אם אתה לא רוצה להראות וגם לצאת סביר אתה תמיד יכול להגיד : אם אתה לא רוצה להראות זה בסדר ותסתפק בזה שתאמין לי שאני ממש טוב (כולל אפשרות לציין זוג וכד' בלי לחשוף איזה)

אם אתה טוב את השולחן זה ממש לא משנה אם תראה או לא, ממילא אף אחד לא יזכור את זה ביד הבאה.
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

13. המשתמשים הבאים מודים ל חומוס על התגובה המועילה:

KeepRunningGood (09/04/2018)

14. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    קשה לו לרשום תגובה מועילה מבלי להתסיס, אבל סבבה כל אחד ומה שעושה לו טוב
    לבריאות
    ייתכן מאוד, אבל מה שחשוב הוא שהתגובה מועילה

15. סטרייט

מוניטין
    8 (7)
    הודה
    381
    במקור פורסם על ידי TheM_Wolf צפה בהודעה
    ייתכן מאוד, אבל מה שחשוב הוא שהתגובה מועילה
    הרבה פעמים האיך יותר חשוב ממה שאתה אומר כדי להועיל, לא שאני חושב שכוונת המשורר היא הרבה פעמים להועיל(או שהוא בפועל מועיל).

16. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    2
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    במקור פורסם על ידי חומוס צפה בהודעה
    אם אתה לא רוצה להראות וגם לצאת סביר אתה תמיד יכול להגיד : אם אתה לא רוצה להראות זה בסדר ותסתפק בזה שתאמין לי שאני ממש טוב (כולל אפשרות לציין זוג וכד' בלי לחשוף איזה)
    אין הרבה דברים שמטליטים אותי יותר מכשרג מתחיל בנאום כזה בריבר.
    נשבר הזין שהשואודאון הופך לרחוב בפני עצמו עם עוד דיאלוג של מעל 5 שניות.

17. פול האוס

מוניטין
    21 (8)
    הודה
    4
    הרבה פעמים האיך יותר חשוב ממה שאתה אומר כדי להועיל, לא שאני חושב שכוונת המשורר היא הרבה פעמים להועיל(או שהוא בפועל מועיל).
    פפחחחחחחחחחחח מדבר הניט שיושב עם כל מיני שרופים בקיבציות של 5-5, ומסביר לכבש השרוף שהוא צריך להפוך את היד כי זה משחק של מידע, ואז מדבר איתי על ה"איך" ולא ה"מה"? המטאטא שלך לא צריך לצאת מהתחת כי ביטמי הוא גס רוח, אלא כי אתה אדם בלתי נסבל. זו לא הייתה תגובה גסה שלי, זה היה תיאור מדויק כפרה. אין דבר דוחה יותר מרגים-ניטים שמדברים על אתיקה בזמן שהם מאזנים זמני טאנק ומבקשים מכבשים להפוך את היד בשם ה"משחק". אם ה"משחק" היה מעניין אותך, חיים שלי, היית הולך לשחק אותו מול שחקנים שיודעים את החוקים. הבעיה עם זה הוא שאז היית מפסיד, והרבה, כי אתה גרוע. וגם אם כל פעם היו מראים לך את הידיים, היית ממשיך להפסיד.

18. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    פפחחחחחחחחחחח מדבר הניט שיושב עם כל מיני שרופים בקיבציות של 5-5, ומסביר לכבש השרוף שהוא צריך להפוך את היד כי זה משחק של מידע, ואז מדבר איתי על ה"איך" ולא ה"מה"? המטאטא שלך לא צריך לצאת מהתחת כי ביטמי הוא גס רוח, אלא כי אתה אדם בלתי נסבל. זו לא הייתה תגובה גסה שלי, זה היה תיאור מדויק כפרה. אין דבר דוחה יותר מרגים-ניטים שמדברים על אתיקה בזמן שהם מאזנים זמני טאנק ומבקשים מכבשים להפוך את היד בשם ה"משחק". אם ה"משחק" היה מעניין אותך, חיים שלי, היית הולך לשחק אותו מול שחקנים שיודעים את החוקים. הבעיה עם זה הוא שאז היית מפסיד, והרבה, כי אתה גרוע. וגם אם כל פעם היו מראים לך את הידיים, היית ממשיך להפסיד.
    אני כמעט משתין פה
    אם מקודם זו היתה גלולה עכשיו זו גרסת הנרות הרקטליים

19. המשתמשים הבאים מודים ל TheM_Wolf על התגובה המועילה:

samsam69 (09/04/2018)

20. סטרייט

מוניטין
    8 (7)
    הודה
    381
    אתה לא מכיר אותי ולא את היכולות שלי
    אני ממזמן לא ניט ואתה בנאדם מגעיל שהכיף שלו זה לעצבן אנשים בפורום ולכתוב הודעות מתסיסות כמו עכבר מהמקלדת שלך בבית.
    אין צורך להעריץ את ההתנהגות הגועלית שלך.

21. שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    29
    קיבל תודה 101 פעמים ב61 הודעות
    אם וילאן לא הופך את היד שלו כשהוא מחויב, דרוש ממנו לזרוק למאק.

22. סטרייט

מוניטין
    8 (7)
    הודה
    381
    במקור פורסם על ידי imblue צפה בהודעה
    אם וילאן לא הופך את היד שלו כשהוא מחויב, דרוש ממנו לזרוק למאק.
    כמובן שזה אפשרי, וזה מה שאני עושה לפעמים במשחקי קזינו אבל במשחקים בארץ זה יכול לגרום לויכוח ולפעמים לאווירה לא טובה בשולחן למרות שאלו החוקים והרבה פעמים זה לא שווה את זה לטווח הארוך כמו שציינו פה.

23. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    כמובן שזה אפשרי, וזה מה שאני עושה לפעמים במשחקי קזינו אבל במשחקים בארץ זה יכול לגרום לויכוח ולפעמים לאווירה לא טובה בשולחן למרות שאלו החוקים והרבה פעמים זה לא שווה את זה לטווח הארוך כמו שציינו פה.
    כן נו, אנחנו חוזרים להתחלה... בקיצור בארץ תמשיך לא להתעקש, זה נכון מכל הסיבות שצוינו מעל. קקהילד סיכם את זה מושלם.

24. פול האוס

מוניטין
    21 (8)
    הודה
    4
    אתה לא מכיר אותי ולא את היכולות שלי
    אני ממזמן לא ניט ואתה בנאדם מגעיל שהכיף שלו זה לעצבן אנשים בפורום ולכתוב הודעות מתסיסות כמו עכבר מהמקלדת שלך בבית.
    אין צורך להעריץ את ההתנהגות הגועלית שלך.
    meh
    בלי קשר להתנהגות שלי, אם אתה שוב ושוב מקבל ביקורת מאנשים על ההתנהגות שלך, שנתפסת כגועלית, אז הבעיה בטח לא עם זה שאני מצביע לך על זה.
    באופן כללי הרעיון של אתיקה נשען על יחס בין כללים לבין מה שנקרא equity, או הגינות. ההגינות דורשת שלא תדרוש מאנשים להפוך את הקלף, בזמן שאתה מנצל אותם. אני לא כותב הודעות מתסיסות, אני חושב שאתה צריך להוציא את המטאטא מהתחת. אתה תופס את זה כמתסיס כי אתה חושב שמישהו שהוא קצת תקיף וגס רוח בפורום זה יותר מגעיל מ"רג" שמסביר לכבשים שהם לא מתנהגים כמו שצריך.
    אז אולי אני בן אדם מגעיל, ספציפית ההודעה הראשונה שלי הייתה קונקרטית וללא מילה מיותרת, ואפילו לא תוקפנית. אתה הגבת כמו שהגבת, ואז התפרצתי עליך. אבל גם כשהתפרצתי עליך, כל מילה שכתבתי הייתה נכונה. אז לך תגיד לעצמך שאתה אחלה, ושאני אסהול. סבבה. כל משחק שאתה משחק בו, כולם סובלים מהנוכחות ה"רגית" שלך, ואתה אשכרה לא מבין למה, וחושב שאתה עושה להם טובה כשאתה "בא לקראתם". וזה הכל מהתיאור שלך, חיים שלי.
    בקיצור, לך תידבק לחוקים ה"אתיים" שלך ולא תבין למה כולם עפים עליך.

25. סטרייט

מוניטין
    8 (7)
    הודה
    381
    meh
    בלי קשר להתנהגות שלי, אם אתה שוב ושוב מקבל ביקורת מאנשים על ההתנהגות שלך, שנתפסת כגועלית, אז הבעיה בטח לא עם זה שאני מצביע לך על זה.
    באופן כללי הרעיון של אתיקה נשען על יחס בין כללים לבין מה שנקרא equity, או הגינות. ההגינות דורשת שלא תדרוש מאנשים להפוך את הקלף, בזמן שאתה מנצל אותם. אני לא כותב הודעות מתסיסות, אני חושב שאתה צריך להוציא את המטאטא מהתחת. אתה תופס את זה כמתסיס כי אתה חושב שמישהו שהוא קצת תקיף וגס רוח בפורום זה יותר מגעיל מ"רג" שמסביר לכבשים שהם לא מתנהגים כמו שצריך.
    אז אולי אני בן אדם מגעיל, ספציפית ההודעה הראשונה שלי הייתה קונקרטית וללא מילה מיותרת, ואפילו לא תוקפנית. אתה הגבת כמו שהגבת, ואז התפרצתי עליך. אבל גם כשהתפרצתי עליך, כל מילה שכתבתי הייתה נכונה. אז לך תגיד לעצמך שאתה אחלה, ושאני אסהול. סבבה. כל משחק שאתה משחק בו, כולם סובלים מהנוכחות ה"רגית" שלך, ואתה אשכרה לא מבין למה, וחושב שאתה עושה להם טובה כשאתה "בא לקראתם". וזה הכל מהתיאור שלך, חיים שלי.
    בקיצור, לך תידבק לחוקים ה"אתיים" שלך ולא תבין למה כולם עפים עליך.
    אני רווחי עד 100nl אונליין של היום, לא של 2005(ששם אנשים קצת יותר מביני דבר).
    מרסק כל משחק עד 2-5$ ששיחקתי בחול
    וכל פילד שאיי פעם שיחקתי בו בארץ לאורך זמן
    אז כן, הייתי אומר שאני דיי אש, וכמובן שיש שחקנים יותר טובים ממני שאם הייתי משחק מולם הייתי מפסיד.
    ולא כולם עפים עליי, אני מסתדר מעולה בהרבה משחקים שאני משחק לאורך זמן אבל כן מוכן לבדוק את ההתנהגות שלי במצבים מסוימים ולשנות אותה - שיכול מאוד להיות שאשנה אותה קצת בעקבות תגובות מועילות כמו של קקה הילד.

כל זה לא משנה את העובדה שהתגובות שלך הם מתסיסות ומגעילות כלפי לא מעט מחברי הפורום פה בכל מיני סיטואציות וזה לא משהו שראוי להערצה.
    וגם לא מועיל יותר מידי כדי לשנות התנהגות של אנשים שאתה בא בכזאת גישה שמייצרת אנטגוניזם.
    רק מועיל לשעשוע שלך ושל עוד כמה אנשים על חשבון אנשים אחרים מהמקלדת שלך מאיזה חור, שלא היית אומר את זה במציאות לבנאדם כי מזמן היית חוטף איזה כאפה לפרצוף ממישהו.
    נערך לאחרונה על ידי KeepRunningGood; 09/04/2018 ב 17:42.

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. חשיפת קלפים
    על ידי omri_ka בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 02/05/2015, 17:02
  2. חשיפת קלפים כשלא צריך
    על ידי aviados בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 15/07/2014, 22:39
  3. אתיקה במשחק
    על ידי ישראל בפורום חדשות ורכילויות