הטיול הכושל שאולי יגרום לי לחזור לאהוב את המשחק

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-16 מתוך 16
  1. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,201
    קיבל תודה 3,672 פעמים ב1,200 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ

הטיול הכושל שאולי יגרום לי לחזור לאהוב את המשחק

הפוקר מת.
    לפחות לרובנו. אלה שכבר לא יכולים לשחק טורנירים המוניים אונליין. אלה שלא מוצאים משחקי קאש באווירה נחמדה בארץ. אלה שהיו בתקופה רעה ונסחפו עם כדור השלג עד שנכנעו. אלה שנשברו על ידי חוסר החוקיות בארץ, מעמד העבריין או הפתעות אחרות. כל אחת מהסיבות האלה גרמה לקהילה של אנשים מוכשרים, חכמים ונורמטיביים ברובה לחפש כיוונים אחרים בחיים.
    אני גם אחד מהם. אצלי הסיבה היא בעיקר חוסר הגשמה עצמית. לא הרגשתי שאני משיג יעדים בחיים כשאני מרוויח סשן קאש או נכנס לכסף באיזה טורניר.
    עדיין פוקר נשאר אצלי תחביב שאני טוב בו, עדיין כששיחקתי הרווחתי וכשנסעתי לחו״ל הרגשתי שהמשחק קל לי, אבל אני קורא לו תחביב ולא מקצוע. כל הדברים שאני רושם גם גרמו לי לחוסר התלהבות או תשוקה למשחק, דבר שהרגשתי מאוד עכשיו בוגאס כשפגשתי כמה שחקנים צעירים עם רעב בעיניים והתרגשות על כל קופה שבאה לכיוון שלהם.
    נזכרתי איך זה היה פעם, כשהסכומים היו נמוכים, הספוטים היו מעניינים ולא אוטומטיים והציפייה לשבת בשולחן הבא הייתה כמו לגמר מונדיאל צרפת-אנגליה
    אני לא משלה את עצמי, זה כבר לא יקרה לי. לא יחזור.
    שיחקתי משחקים גבוהים מאוד, טורנירים עם פרסים יקרי ערך, הדבר היחיד שעוד מצליח להזיז לי קצת את העורק הראשי בצוואר זה קופה גדולה במיין איבנט שהשנה היה לי קצר במיוחד (פעם ראשונה שאני עף ביום הראשון).
    אז חזרה לכותרת, אחרי 4 שנים של עבודה קשה בהייטק וקפיצות לוגאס לשבועיים גג השנה טסתי לחודש וזו הייתה חוויה קשה, הטורניר הראשון ישר מהמטוס סיימתי 100 בערך בהחלטה גדולה שהתבררה כנכונה אבל ה-A8 שלי לא עבר את הדחיפה של הQJ קאט אוף נגד כפתור.
    אח״כ עוד 8-10 טורנירים של בניית ערימה והדחות לפני הכסף ואז המיין איבנט שהיה דקירה רצינית, שוב הרגשת הריקנות והפספוס שאי אפשר לתאר גם בעוד 100 פוסטים כאן.
    אבל אולי זה לטובה, אולי זה מה שגרם לי להיות מחויב לשבת בקאש כדי להעביר את הזמן שלי ולהחזיר תוך 3 סשנים של בערך סה״כ 15 שעות חצי מהכניסה של המיין איבנט, ו-וואלה נהנתי. זה לא היה קל, לא רצתי מדהים, עליתי וירדתי ושוב עליתי אבל ישבתי ועבדתי, לא קמתי כשאני למעלה 1000 ולא נכנסתי לטילט כשירדתי חזרה לאיבן.
    פוקר זה עבודה קשה, אבל אולי אני בכל זאת מעדיף את זה על להיות תקוע מול מחשב במשרד 10 שעות? אני לא יודע אבל יש מצב שאני הולך לתת לזה הזדמנות נוספת בחיים. במקביל אני גם אחפש משרד שמעניין אותי. אולי משהו שקשור בגיימינג.

מהסיבות שכתבתי בהתחלה אני לא מפרסם פוסטים בפייסבוק או באינסטגרם, ממש בקטנה, זה כבר לא מעניין אותי, איפשהו מרגיש שהתבגרתי, למרות שאני יודע שיש לי אופי מוחצן וזה משהו שקשה לשנות. אני רוצה לכתוב קצת פה, בשבילכם ובעיקר בשבילי.
    אני לא מחפש פרסום, אני לא מחפש מעריצים, אני לא מחפש תהילה גם בלייזר לא מעניין אותי. אני רוצה להשתחרר מהמחשבות בפורום מצומצם. אני רוצה לתעד ולזכור את האבולוציה שלי ושל הפוקר שלי.

2. 8 המשתמשים הבאים הודו לRafi_Vegas על ההודעה המועילה:

alextoon (08/07/2018), dardasaba (09/07/2018), gold (09/07/2018), KeepRunningGood (28/07/2018), shrek (15/07/2018), smekintosh (08/07/2018), TheM_Wolf (08/07/2018), toti552 (08/07/2018)

3. שלישייה

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    93
    קיבל תודה 60 פעמים ב35 הודעות
    הפורום הזה מת לחלוטין אבל אני עוד מידי פעם משוטט, אשמח לראות אותך מעלה עוד ידיים/טיולים/הצלחות..
    אני פה כבר כמה שנים טובות ואני זוכר אותך כאחד הבולטים שהיו פה.. גם אם הלך חרא בטורנירים זה חלק מהמשחק, העליות והירידות..
    בהצלחה אחי!!

4. המשתמשים הבאים מודים ל Noamummy על התגובה המועילה:

Rafi_Vegas (09/07/2018)

5. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (9)
    הודה
    2,527
    קיבל תודה 1,368 פעמים ב893 הודעות
    מכיר את תחושת הפספוס אחרי בילד אפ, זה לא נעים בכלל... GG וגאס 2018', ממליץ לקחת הפסקה של כמה שבועות, זה עוזר לקבל פרופורציות נכונות לגבי הקלף מול שאר החיים. אח"כ לרוב גם חוזר הרעב וגם אם לא זה בסדר.
    נערך לאחרונה על ידי TheM_Wolf; 08/07/2018 ב 08:25.
    הבהרה: הכותב הינו כבש

6. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    298
    קיבל תודה 101 פעמים ב91 הודעות
    פוקר זה משחק מנטלי נטו.. ברגע שאין מוטיבציה הכל מרגיש ונראה רע אין סיפוק מנצחון או מהפסד.
    בכללי אסור לפתח ציפייה מפוקר במיוחד שחקניmtt גודל הציפייה שווה לגודל האכזבה.

7. שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    204
    קיבל תודה 123 פעמים ב99 הודעות
    ברור לך שזה חלק בלתי נפרד מתהליך התבגרות ו- been there, done that
    בודדים בעולם הזה הם תואמי פדרר שאחרי 15 שנה בצמרת יש להם עדין רעב לנצח וניצוץ בעיניים
    מודעות עצמית לא חסר לך, כך שלא משנה לאן תיקח את זה יהיה בסדר
    בכל מקרה תמיד כיף לקרוא פוסט שלך

8. המשתמשים הבאים מודים ל the16keves על התגובה המועילה:

Rafi_Vegas (08/07/2018)

9. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,201
    ערוצים
    צפה בערוץ
    במקור פורסם על ידי TheM_Wolf צפה בהודעה
    מכיר את תחושת הפספוס אחרי בילד אפ, זה לא נעים בכלל... GG וגאס 2018', ממליץ לקחת הפסקה של כמה שבועות, זה עוזר לקבל פרופורציות נכונות לגבי הקלף מול שאר החיים. אח"כ לרוב גם חוזר הרעב וגם אם לא זה בסדר.
    לא יודע, אם תקרא עד הסוף תראה שדווקא שיחקתי אש, 6 סשנים מאז המיין רווחיים בגדול, ב3 מהם החזרתי חצי מהמיין. מרגיש מצוין, חבל שלא שיחקתי יותר קאש לפני המיין - מרגיש שהייתי בא במיינדסט הרבה יותר טוב.
    בסוף מה שאני מנסה להגיד זה שמדגדג לי באצבעות לחזור לשחק יותר קאש מה שלא חשבתי שיקרה כבר 4 שנים כי זה פחות עניין אותי.

10. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,201
    ערוצים
    צפה בערוץ
    במקור פורסם על ידי the16keves צפה בהודעה
    ברור לך שזה חלק בלתי נפרד מתהליך התבגרות ו- been there, done that
    בודדים בעולם הזה הם תואמי פדרר שאחרי 15 שנה בצמרת יש להם עדין רעב לנצח וניצוץ בעיניים
    מודעות עצמית לא חסר לך, כך שלא משנה לאן תיקח את זה יהיה בסדר
    בכל מקרה תמיד כיף לקרוא פוסט שלך
    תודה חבר
    חוזר עוד מספר ימים ואז אולי אחפש יעד לטיול ולשחק קאש . אעדכן

11. פלאש

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    92
    קיבל תודה 189 פעמים ב136 הודעות
    הרבה עניין מנטלי יש בפוקר .איך שלא יהיה זה עדיין משחק אסטרטגיה מעניין.כשלא הולך בטורנירים זה מכניס לדאון.אבל ריצה אחת טובה וזה חוזר.

12. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (9)
    הודה
    2,527
    קיבל תודה 1,368 פעמים ב893 הודעות
    במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    לא יודע, אם תקרא עד הסוף תראה שדווקא שיחקתי אש, 6 סשנים מאז המיין רווחיים בגדול, ב3 מהם החזרתי חצי מהמיין. מרגיש מצוין, חבל שלא שיחקתי יותר קאש לפני המיין - מרגיש שהייתי בא במיינדסט הרבה יותר טוב.
    בסוף מה שאני מנסה להגיד זה שמדגדג לי באצבעות לחזור לשחק יותר קאש מה שלא חשבתי שיקרה כבר 4 שנים כי זה פחות עניין אותי.
    קראתי עד הסוף
    הבהרה: הכותב הינו כבש

13. שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    204
    תודה חבר
    כל עוד הצרות שלך בחיים זה מה יעד הטיולים הבא אין צורך לרחם עליך

14. שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    204
    תודה חבר
    כל עוד הצרות שלך בחיים זה מה יעד הטיולים הבא אין צורך לרחם עליך

15. הסמל האישי של gold
    זוגיים

מוניטין
    10 (3)
    הודה
    32
    קיבל תודה 17 פעמים ב11 הודעות
    הפוקר באמת מת בארץ מזמן
    שיהיה בהצלחה

16. הסמל האישי של iuta
    רויאל פלאש

מוניטין
    50 (13)
    הודה
    2,162
    קיבל תודה 1,322 פעמים ב924 הודעות
    רפי לדעתי אתה פשוט לא מרוויח מזה כמו שהרווחת בעבר...
    מי שנשאר בתחום זה אלו שממשיכים להרוויח לאורך זמן.
    מי שמרוויח מזה כסף 110% מהפעמים יהה רעב להרוויח עוד(זה פסיכולוגיה בגרוש מה שנקרא).
    בהצלחה בהמשך.

17. המשתמשים הבאים מודים ל iuta על התגובה המועילה:

ace-ass (09/07/2018)

18. פול האוס

מוניטין
    44 (10)
    הודה
    308
    קיבל תודה 516 פעמים ב332 הודעות
    הפוקר מת.
    פוקר זה עבודה קשה, אבל אולי אני בכל זאת מעדיף את זה על להיות תקוע מול מחשב במשרד 10 שעות? אני לא יודע אבל יש מצב שאני הולך לתת לזה הזדמנות נוספת בחיים. במקביל אני גם אחפש משרד שמעניין אותי. אולי משהו שקשור בגיימינג.

אהלן רפי
    אני לא מסכים עם הניתוח שאומר שעבודה בפוקר עדיפה על 10 שעות במשרד משתי סיבות.
    ראשית, כי בעולם של היום כל אחד יכול למצוא עבודה כייפית, שהוא מרגיש שהיא לא 'פרנסה' אלא מקור להתפתחות מקצועית ואישית, שמניבה סיפוק והנאה.
    ושנית, עבודה בפוקר נראית לי עבודה קשה מאוד, אכזרית ולא מתגמלת במיוחד.

עקבתי בווסופ האחרון אחרי קסיאס ותימור, כולל הצמיד של האחרון וכו, והמסקנה שלי היא שלשחק פוקר בתור מקצוע זה בחירת קריירה איומה.
    קודם כל מבחינה נפשית, העליות והירידות ובעיקר ההפסדים והשבירות לא מאפשרות חיים בריאים ונורמליים. וגם מבחינה כלכלית נטו זה לא כזה להיט. קח לדוגמה את הזכייה המרשימה של תימור, חצי מיליון דולר. אחרי מיסים הוצאות וכו (במקרה הטוב שהוא לא מכר בכלל אחוזים מהבאייאין) זה נחמד אבל לא Life Changer. אני לא מכיר בכלל את תימור אבל אסתכן להגיד שאם נעשה ממוצע הכנסות של העשור שהוא השקיע בפוקר לעומת עשור שאדם מוכשר וחכם כמוהו היה משקיע בקריירה חלופית כלשהי, אני די בטוח שהוא היה מרוויח יותר בכל קריירה אחרת אם נשקלל פנימה חסכונות, קופות פנסיה, וכדומה.

אני מזמן הבנתי שפוקר זה תחביב נהדר והשלמת הכנסה נאה - אם מתייחסים אליו כך. משחק פעם-פעמיים בשבוע, סופש פוקר לפעמים, וטיול שנתי לפסטיבל פוקר בווגאס, עם ציפיות של לעשות גוד-טיים ואולי גם להרוויח על הדרך.
    נערך לאחרונה על ידי samsam69; 09/07/2018 ב 23:37.
    Je n'est pas drawing dead

19. 2 המשתמשים הבאים הודו לsamsam69 על ההודעה המועילה:

odedlee (10/07/2018), poker_ta (09/07/2018)

20. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (15)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,201
    ערוצים
    צפה בערוץ
    במקור פורסם על ידי samsam69 צפה בהודעה
    אהלן רפי
    ראשית, כי בעולם של היום כל אחד יכול למצוא עבודה כייפית, שהוא מרגיש שהיא לא 'פרנסה' אלא מקור להתפתחות מקצועית ואישית, שמניבה סיפוק והנאה.

עקבתי בווסופ האחרון אחרי קסיאס ותימור, כולל הצמיד של האחרון וכו, והמסקנה שלי היא שלשחק פוקר בתור מקצוע זה בחירת קריירה איומה.
    קודם כל מבחינה נפשית, העליות והירידות ובעיקר ההפסדים והשבירות לא מאפשרות חיים בריאים ונורמליים. וגם מבחינה כלכלית נטו זה לא כזה להיט. קח לדוגמה את הזכייה המרשימה של תימור, חצי מיליון דולר. אחרי מיסים הוצאות וכו (במקרה הטוב שהוא לא מכר בכלל אחוזים מהבאייאין) זה נחמד אבל לא Life Changer. אני לא מכיר בכלל את תימור אבל אסתכן להגיד שאם נעשה ממוצע הכנסות של העשור שהוא השקיע בפוקר לעומת עשור שאדם מוכשר וחכם כמוהו היה משקיע בקריירה חלופית כלשהי, אני די בטוח שהוא היה מרוויח יותר בכל קריירה אחרת אם נשקלל פנימה חסכונות, קופות פנסיה, וכדומה.

אני מזמן הבנתי שפוקר זה תחביב נהדר והשלמת הכנסה נאה - אם מתייחסים אליו כך. משחק פעם-פעמיים בשבוע, סופש פוקר לפעמים, וטיול שנתי לפסטיבל פוקר בווגאס, עם ציפיות של לעשות גוד-טיים ואולי גם להרוויח על הדרך.
    לא אמרתי בשום מקום שפוקר זה עבודה עדיפה על להיות במשרד. לראייה אני עזבתי את הפוקר בשביל עבודה במשרד.
    תהיתי לעצמי שאולי בכל זאת אני מעדיף את זה על עבודה. ובסוף יש הסתייגות שאני אעשה את זה עד שאמצא באמת עבודה יותר מעניינת מלתכנת כל היום למרות השכר והתנאים המדהימים.
    שים לב ותשאל כל קמר שחבר שלי שהדבר הכי חשוב שאני אומר לכל אחד זה ללמוד, לפתח קריירה ושתהיה לך PLAN B.

חוץ מזה, מבחינת קאש אני חושב שכן יש פה עניין מנטאלי רציני אבל אני לא ילד, כבר מעל 10 שנים משחק ומרוויח במשחקי קאש בצורה עקבית. לשחקנים בוגרים קאש הוא הרבה יותר קל מטורנירים.
    מי שיודע לבחור משחקים, לא לוקח קשה הפסדים ונשאר בA גיים שלו גם אחרי שהוא מפסיד יד גדולה בסשן או באיזה ביט או קולר חולה, יכול להנות מהעבודה בפוקר.
    הדבר היחיד ששבר אותי באמת היה סגנון החיים והסצינה המגעילה בארץ, אבל זה משהו שאני לוקח בחשבון. אני לא אלך לשבת 4-5 סשנים בשבוע באיזה פארטיה שבורה. בחיים לא.
    נסיעות לחו״ל באירועים לטחון משחקי קאש גבוהים ופה ושם משחקים פרטיים בארץ.

בקיצור מסכים איתך ולא ממליץ לאף אחד להיות שחקן פוקר במשרה מלאה. בטח אם הוא חכם, מוכשר ועם ראש על הכתפיים.
    מצד שני, אם אתה שחקן טוב, פוקר זה נראה כסף קל ומבחינה כספית קשה מאוד להגיע למספרים שרואים מפוקר בכל משראה אחרת, אבל זה לא שווה את התהפוכות הנפשיות וסגנון החיים המתסכל לרוב.

כסף זה לא הכל. יש גם זהב, יהלומים, אגרות חוב

21. המשתמשים הבאים מודים ל Rafi_Vegas על התגובה המועילה:

samsam69 (14/07/2018)

22. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (10)
    הודה
    370
    קיבל תודה 635 פעמים ב297 הודעות
    במקור פורסם על ידי samsam69 צפה בהודעה
    אהלן רפי

ויש את הקטע הזה של איפה אתה מרגיש יותר חי
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

נושאים דומים

1. ept מייקל מזרחי..איך אפשר לא לאהוב אותו?
    על ידי baraksam4 בפורום ידיים בטורנירים - לייב
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 07/03/2016, 15:01
  2. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 16/07/2012, 20:06
  3. פיל גלפונד, שאלות ותשובות, מה יש לא לאהוב ?
    על ידי Rafi_Vegas בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 01/05/2012, 10:33
  4. סקר - מה יגרום לכם להחליף את אתר הפוקר שלכם?
    על ידי mick_a בפורום אתרי פוקר
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 17/07/2011, 11:17

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog