האם קיימת התקדמות בחקיקה שתאפשר פוקר בארץ?

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון
מציג הודעות 21-40 מתוך 42
  1. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    קיבל תודה 1,408 פעמים ב919 הודעות
    במקור פורסם על ידי Jack Pozzie צפה בהודעה
    שמע, הקטע המדהים שזה אשכרה עובד.
    לפני כמה שבועות שיחקתי עם איזה כבש אקדמיה שהתפאר בזה שהוא שיחק עם סטס הדגול (שלא משחק מקצוענית מאז 2013, כן?) וגם אחרי שסיפרתי לו על כל מעלליו של סטס הוא סירב לשנות את התדמית שהייתה לו בראש על סטס.
    משתינים על אנשים פה והם בטוחים שזה גשם.
    גשם טרופי, חם
    הבהרה: הכותב הינו כבש

2. המשתמשים הבאים מודים ל TheM_Wolf על התגובה המועילה:

poker_ta (04/08/2018)

3. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    קיבל תודה 1,408 פעמים ב919 הודעות
    במקור פורסם על ידי Jack Pozzie צפה בהודעה
    This

מדהים שהקמפיין להסדרת הפוקר פתאום הפך לקמפיין שמאפשר רק לסטס ולשמעון להריץ ולארגן טורנירים בארץ.
    ולא, המצב הזה הוא לא טוב כי זה בעצם די לשים רגל לעצמנו בכל מה שנוגע להסדרת פוקר אמיתית בארץ.

עריכה: תזכורת, עדיין יש פה כלפחות 60 אנשים שרשומים באיגוד הפוקר, אם הייתי אתם הייתי שוקל לתבוע התפטרות מסטס.
    חצי נחמה: לא מבין בהצעות חוק מספיק אבל יש לי מום שזה לא עובר את ועדת השרים לחקיקה.
    אגב לפי מה שהבנתי מהחוק (*לפחות לפי הציטוט שמופיע בתרד אחר) רשיון יכול להינתן למספר התאגדויות ולא רק לאיגוד הפוקר, אתה הבנת שבהכרח האיגוד יהפוך למונופול?
    @Jack Pozzie
    הבהרה: הכותב הינו כבש

4. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (12)
    הודה
    3,329
    קיבל תודה 1,368 פעמים ב692 הודעות
    במקור פורסם על ידי TheM_Wolf צפה בהודעה
    אגב לפי מה שהבנתי מהחוק (*לפחות לפי הציטוט שמופיע בתרד אחר) רשיון יכול להינתן למספר התאגדויות ולא רק לאיגוד הפוקר, אתה הבנת שבהכרח האיגוד יהפוך למונופול?
    @Jack Pozzie
    (ב) השר או מי שהסמיכו לכך לא ייתן רישיון לקיום טורניר פוקר אלא להתאחדות, ובלבד שכל המשתתפים בטורניר יהיו חברים רשומים בהתאחדות.
    פיינאה פיינאה פיינאה!

5. הסמל האישי של iuta
    רויאל פלאש

מוניטין
    50 (14)
    הודה
    2,162
    קיבל תודה 1,322 פעמים ב924 הודעות
    סטס יש לו בלעדיות כלשהיא על הפוקר בארץ??תכלס לא נראה לי אז אם מישהו ממכם שמתבכיינים פה על ה 50 שקל שתרמו ולא יצא מזה כלום(כאילו זה לא קורה לכם במקומות אחרים בלי שתשימו לב בכלל) עד כדי כך כואב לו שפשוט יפתח גוף מתחרה.
    זה לא שאני מגן על סטס פשוט רואה את ההתבכינות הזאת כבר4 שנים כאילו מישהו פה לא הבין שהבנאדם הלך לדרכו וכנראה חושב ובצדק שאם הוא יושב ראש האיגוד אז נוא ממש לא חייב דין וחשבון באיזה אתר אינטרנט....בדיוק כמו יושב ראש ההתאחדות בכדורגל שלא חייב לענות באתר ספורט על הטוקבקים.

קיצר מפריע לכם משהו אז או שתעשו משהו בנידון או שתסתמו.

6. הסמל האישי של deep stack
    מאמן אומהה מקצועי  

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    11
    קיבל תודה 18 פעמים ב17 הודעות
    במקור פורסם על ידי iuta צפה בהודעה
    סטס יש לו בלעדיות כלשהיא על הפוקר בארץ??תכלס לא נראה לי אז אם מישהו ממכם שמתבכיינים פה על ה 50 שקל שתרמו ולא יצא מזה כלום(כאילו זה לא קורה לכם במקומות אחרים בלי שתשימו לב בכלל) עד כדי כך כואב לו שפשוט יפתח גוף מתחרה.
    זה לא שאני מגן על סטס פשוט רואה את ההתבכינות הזאת כבר4 שנים כאילו מישהו פה לא הבין שהבנאדם הלך לדרכו וכנראה חושב ובצדק שאם הוא יושב ראש האיגוד אז נוא ממש לא חייב דין וחשבון באיזה אתר אינטרנט....בדיוק כמו יושב ראש ההתאחדות בכדורגל שלא חייב לענות באתר ספורט על הטוקבקים.

בדיוק לזה התכוונתי.

7. פול האוס

מוניטין
    21 (8)
    הודה
    4
    קיבל תודה 998 פעמים ב470 הודעות

לאף אחד לא אכפת מחמישים השקלים. נדמה לי שאנשים מביעים תסכול מאדם שהתנהג בצורה מזלזלת ולא כנה, ולאחר מכן חוסר אמון במהלכים העתידיים שלו. זה בדיוק - אבל בדיוק - המקום לבטא את ההסתייגויות האלה. בכל מקרה, אני בעיקר נהנה, בעיני סטס הוא נוכל-גאון: מגייס כסף מכל מיני נאיבים (בטח גם אתה תרמת), ובסופו של דבר עוזר כמעט-רק לעצמו. הכל כאן די ידוע מראש. אני מניח שאתה מסוג האנשים שמעריכים גם מעשי נוכלות שכאלה, אז גם אתה נהנה.

8. הסמל האישי של iuta
    רויאל פלאש

מוניטין
    50 (14)
    הודה
    2,162
    קיבל תודה 1,322 פעמים ב924 הודעות
    אני לא מכיר את הפרטים יותר מדי עד הסוף וברור לי שהכסף פה זה לא הבעייה,אבל כבר מלא שנים מזיינים את המוח על זה ולאף אחד חוץ מלרשום פה כמה סטס הוא קקי כנראה זה לא באמת מזיז יותר מדי כי אני לא שמעתי על אפחד שעושה משהו בנידון כמו להקים גוף אחר ולהגיד אני ראש הממשלה ולא סטס.
    מצג שני אני לא גר בארץ ולא נמצא בברנז׳ה הזאת של הפוקר בארץ אז אני לא באמת יודע ואולי יש מישהו כזה.
    זה שאני לא גר בארץ זאת אגב הסיבה שלא תרמתי לעניין מבחינה כספית לא כי אני נאיבי או לא חמודי...אלא פשוט כי לי זה לא משנה...אני דווקא מאלו שסטס תרם להם באיזה גלגול בחיים שלו ואני חושב שבאיזה מקום הוא תורם גם לפוקר בארץ למרות שעל הדרך הוא דואג לעצמו ולסביבה שלו כמו כול פולטיקאי ואין בזה שום דבר פסול מבחינתי לרצות לדאוג לעצמך...
    נערך לאחרונה על ידי iuta; 04/08/2018 ב 01:11.

9. פול האוס

מוניטין
    21 (8)
    הודה
    4
    קיבל תודה 998 פעמים ב470 הודעות
    אני לא מכיר את הפרטים יותר מדי עד הסוף וברור לי שהכסף פה זה לא הבעייה,אבל כבר מלא שנים מזיינים את המוח על זה ולאף אחד חוץ מלרשום פה כמה סטס הוא קקי כנראה זה לא באמת מזיז יותר מדי כי אני לא שמעתי על אפחד שעושה משהו בנידון כמו להקים גוף אחר ולהגיד אני ראש הממשלה ולא סטס.
    מצג שני אני לא גר בארץ ולא נמצא בברנז׳ה הזאת של הפוקר בארץ אז אני לא באמת יודע ואולי יש מישהו כזה.
    זה שאני לא גר בארץ זאת אגב הסיבה שלא תרמתי לעניין מבחינה כספית לא כי אני נאיבי או לא חמודי...אלא פשוט כי לי זה לא משנה...אני דווקא מאלו שסטס תרם להם באיזה גלגול בחיים שלו ואני חושב שבאיזה מקום הוא תורם גם לפוקר בארץ למרות שעל הדרך הוא דואג לעצמו ולסביבה שלו כמו כול פולטיקאי ואין בזה שום דבר פסול מבחינתי לרצות לדאוג לעצמך...
    בבי סטס לוקח את כולם לסיבוב. והקמפיין הזה היה הונאה מתחילת הדרך. הדבר היחיד שאפשר להגיד להגנתו של סטס זה שהוא ככ גנוב, שאולי הוא חושב שזה אשכרה יעבוד לו ושהפוקר יהפוך להיות סמי-חוקי, ושהוא כל כך מגלומן שהוא חושב שמעסק שמלמד שחקנים רעים בפוקר להיות שחקנים רעים בפוקר שיודעים קצת ז'רגון, הוא יצליח לשנות את העולם.

10. 6 המשתמשים הבאים הודו לBitmi על ההודעה המועילה:

ace-ass (04/08/2018), dima1986 (05/08/2018), Jack Pozzie (05/08/2018), kakayeled (04/08/2018), noniz (04/08/2018), ביצים (04/08/2018)

11. הסמל האישי של noniz
    פלאש

מוניטין
    20 (8)
    הודה
    597
    קיבל תודה 207 פעמים ב144 הודעות
    חחח גאון

12. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    קיבל תודה 696 פעמים ב504 הודעות
    במקור פורסם על ידי TheM_Wolf צפה בהודעה
    @Jack Pozzie
    תיאורטית כן, בכפוף לאישור השר הרלוונטי, פרקטית רוב הסיכויים שלא יאשרו יותר מאחד
    המפתח פה הוא הדרישה למלכר, לכן גופים שמארגנים טורנירים כעסק כמו wpt pokerstars Ipc ipt וכו לא יוכלו לארגן טורנירים בארץ. כך שאני מניח שפועל יהיה מונופול של ההתאחדות כמלכר שהוא לא מרוויח כסף אבל בעלי התפקידים בו כן

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (11)
    הודה
    373
    קיבל תודה 661 פעמים ב314 הודעות
    שאלה תם - נגיד רק התאחדות-שקר-כלשהו מקבלת אישור בלעדי. 5 שנים ככה יש טורנירים רק על ידה והציבור רואה שזה לא כל כך נורא. כן מלכר לא מלכר, קמים גופים נוספים בתלונה שהמונופול לא הוגן. ובא לציון גואל.

רק לי זה נראה כמו רגל בדלת? סנריו כל כך גרוע לשער?
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

14. הסמל האישי של Lucarelli
    סטרייט פלאש

מוניטין
    108 (14)
    הודה
    187
    קיבל תודה 2,689 פעמים ב992 הודעות
    במקור פורסם על ידי Yeet צפה בהודעה
    האם יש לאיגוד הפוקר הישראלי התקדמות בחקיקה שתאפשר לנו לשחק פוקר באינטרנט?

יותר מאשמח לשחק באתרי פוקר לגיטמיים (PokerStars וכד')

15. 10 המשתמשים הבאים הודו לLucarelli על ההודעה המועילה:

alextoon (04/08/2018), ami1983 (07/08/2018), aviados (04/08/2018), dima1986 (05/08/2018), er4n (04/08/2018), Jack Pozzie (05/08/2018), logan (04/08/2018), TheM_Wolf (05/08/2018), Yeet (04/08/2018), ביצים (05/08/2018)

16. הסמל האישי של GOD
    סטרייט פלאש

מוניטין
    45 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    642
    קיבל תודה 1,573 פעמים ב755 הודעות
    במקור פורסם על ידי חומוס צפה בהודעה
    שאלה תם - נגיד רק התאחדות-שקר-כלשהו מקבלת אישור בלעדי. 5 שנים ככה יש טורנירים רק על ידה והציבור רואה שזה לא כל כך נורא. כן מלכר לא מלכר, קמים גופים נוספים בתלונה שהמונופול לא הוגן. ובא לציון גואל.

רק לי זה נראה כמו רגל בדלת? סנריו כל כך גרוע לשער?
    כי כרגע אין חוק מסודר בנושא הפוקר, אז נקרא לזה דף ריק, למה שנבחר מכל האופציות הקיימות להקים פה משהו סטייל מפעל פיס לפוקר, יש 1000 דרכים אחרות למלא את הדף הריק, אחרי שדברים מתבצעים קשה לשנות עובדות בשטח, ובאמת שעדיף המצב הקיים מהחוק בניסוח שכאן באתר (לא שיש סיבה שהוא יעבור, אז לא רואה מקום לדאגה).

17. הסמל האישי של dima1986
    שלישייה

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    237
    קיבל תודה 75 פעמים ב37 הודעות
    ואו איזה ניצול ציני של כספי התורמים. מחריד.

18. הסמל האישי של pokerlight
    שלישייה

מוניטין
    6 (8)
    הודה
    245
    קיבל תודה 49 פעמים ב46 הודעות
    מה אתם מתלוננים ומקנאים אני מעדיף את זה על המצב הקיים שאני צריך לטוס כל הזמן לחו״ל כדי לשחק טורניר

19. פול האוס

מוניטין
    11 (11)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    615
    קיבל תודה 743 פעמים ב354 הודעות
    במקור פורסם על ידי Bitmi צפה בהודעה
    לאף אחד לא אכפת מחמישים השקלים. נדמה לי שאנשים מביעים תסכול מאדם שהתנהג בצורה מזלזלת ולא כנה, ולאחר מכן חוסר אמון במהלכים העתידיים שלו. זה בדיוק - אבל בדיוק - המקום לבטא את ההסתייגויות האלה. בכל מקרה, אני בעיקר נהנה, בעיני סטס הוא נוכל-גאון: מגייס כסף מכל מיני נאיבים (בטח גם אתה תרמת), ובסופו של דבר עוזר כמעט-רק לעצמו. הכל כאן די ידוע מראש. אני מניח שאתה מסוג האנשים שמעריכים גם מעשי נוכלות שכאלה, אז גם אתה נהנה.
    אלון מאסק בפורום?

Sent from my SM-N950U using Tapatalk

20. פלאש

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    92
    קיבל תודה 191 פעמים ב137 הודעות
    טוב וטיפש מתחיל ב. ט אולי זה לא במקרה . היה ברור מהתחלה שזו הונאה .

21. זוגיים

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    266
    קיבל תודה 32 פעמים ב27 הודעות
    במקור פורסם על ידי Bitmi צפה בהודעה
    בבי סטס לוקח את כולם לסיבוב. והקמפיין הזה היה הונאה מתחילת הדרך. הדבר היחיד שאפשר להגיד להגנתו של סטס זה שהוא ככ גנוב, שאולי הוא חושב שזה אשכרה יעבוד לו ושהפוקר יהפוך להיות סמי-חוקי, ושהוא כל כך מגלומן שהוא חושב שמעסק שמלמד שחקנים רעים בפוקר להיות שחקנים רעים בפוקר שיודעים קצת ז'רגון, הוא יצליח לשנות את העולם.
    סליחה שאני לוקח את הדיון למקום אחר, אבל בתור חדש במשחק (שנה+), ולאור מה שכתב פה BITMI על האקדמיה, אשמח לשמוע מהשחקנים המנוסים פה (והרווחיים :-) )

א. למה אתה ביטמי - ואחרים, אם מסכימים איתך - לא ממליצים על האקדמיה? אני שומע על הצלחות של בוגרים בטורנירים, ובנוסף ממה ששמעתי זה מקום שעושה הרבה סדר בראש למי שרוצה ללמוד ולהתמקצע, על הסטטיסטיקה, טווחים ועוד.
    אשמח לשמוע כמובן גם כאלו שכן תומכים.

ב. מה כן הייתם ממליצים למישהו שרוצה ללמוד ולהעלות את רמת הפוקר שלו ללבל גבוה, לעשות? איך אתם למדתם?

תודה.

22. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 3 פעמים ב2 הודעות
    במקור פורסם על ידי עופר9 צפה בהודעה
    סליחה שאני לוקח את הדיון למקום אחר, אבל בתור חדש במשחק (שנה+), ולאור מה שכתב פה BITMI על האקדמיה, אשמח לשמוע מהשחקנים המנוסים פה (והרווחיים :-) )

א. למה אתה ביטמי - ואחרים, אם מסכימים איתך - לא ממליצים על האקדמיה? אני שומע על הצלחות של בוגרים בטורנירים, ובנוסף ממה ששמעתי זה מקום שעושה הרבה סדר בראש למי שרוצה ללמוד ולהתמקצע, על הסטטיסטיקה, טווחים ועוד.

ב. מה כן הייתם ממליצים למישהו שרוצה ללמוד ולהעלות את רמת הפוקר שלו ללבל גבוה, לעשות? איך אתם למדתם?

תודה.
    לדעתי תפתח פוסט חדש

1.הרבה יותר אנשים יראו את הפוסט, מה שיגדיל את כמות הצפיות והתשובות שתקבל

2.תוכל לפתח שרשור בנושא

23. הסמל האישי של shugon
    שלישייה

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    190
    קיבל תודה 71 פעמים ב55 הודעות
    במקור פורסם על ידי עופר9 צפה בהודעה

תודה.
    אני לא למדתי באקדמיה למדתי מהרבה ידיים ששיחקתי וקראתי פה תגובות בפורום וגם קראתי קצת ספרים בהתחלה
    יש לי 2 חברים שלמדו באקדמיה וכמובן שהוא מבינים את המשחק יותר טוב אבל מאוד קל לשחק נגדם

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 25/08/2013, 00:57
  2. התקדמות במגעים עם הNBA
    על ידי swot בפורום ספורט
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 02/08/2011, 11:07
  3. האם קיימת שיטה של 60% הצלחה באופן קבוע ?
    על ידי pokerboy בפורום אוף טופיק
    תגובות: 37
    הודעה אחרונה: 16/06/2011, 16:17
  4. מה הוא קצב התקדמות טוב בלוו סטייקס אונליין?
    על ידי Charge בפורום אסטרטגיה - מתחילים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 08/04/2011, 13:45
  5. קיימת תוכנה חינמית?
    על ידי Shaked100 בפורום כלים ותוכנות
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 14/09/2010, 02:05

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog