משחק כבר הרבה זמן קאש 5-10 ואני מרגיש תקוע

+ הגב לנושא
מציג הודעות 1-19 מתוך 19
  1. הסמל האישי של pokerlight
    שלישייה

מוניטין
    6 (6)
    הודה
    177
    קיבל תודה 22 פעמים ב22 הודעות

משחק כבר הרבה זמן קאש 5-10 ואני מרגיש תקוע

שלום חברים.
    יש לי בעיה שאני חושב עליה כבר דיי הרבה זמן.
    אני שחקן קאש מרוויח כבר כמה שנים משחק קצת בחו״ל אבל בעיקר בפארטיות בישראל או עם חברים הכי גבוה 5-10. מרוויח בחודש סכומים נאים אבל לא יודע אני מרגיש כאילו אני לא הולך לשום מקום לא מתקדם אני חי סבבה מאוד מהרווחים, הרבה יותר טוב מכל עבודה שהייתי יכול לעבוד בה.
    אבל אני לא חוסך ומרגיש דיי תקוע בחיים בלי יעדים ואתגרים
    מעניין אותי לשמוע אם יש עוד אנשים כאלה פה ומה אתם עושים?

2. הסמל האישי של poker_ta
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    906
    קיבל תודה 1,090 פעמים ב527 הודעות
    זמן טוב לפתח תחומי עניין נוספים.
    תן לכבש ללבל את עצמו ש"עם הנאטס הוא לא היה מעלה כל כך הרבה".

3. הסמל האישי של Gouch
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    42 (12)
    הודה
    76
    קיבל תודה 1,117 פעמים ב661 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ
    היעד הראשון שהייתי מגדיר לעצמי הוא ללמוד לחסוך

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. זוגיים

מוניטין
    10 (9)
    הודה
    25
    קיבל תודה 30 פעמים ב19 הודעות
    תעבור ל 10-25

5. סטרייט

מוניטין
    8 (5)
    הודה
    372
    קיבל תודה 198 פעמים ב146 הודעות
    הייתי מציע כמה דברים:
    1. כמו שאמרו פה - ללמוד לחסוך זה חשוב מאוד ואתה יכול לנסות לנהל את הבנקרול שלך בצורה טובה יותר ככה שתצליח לחסוך כסף וגם כדי שלא יגיע מצב שתאבד את כל הבנקרול בגלל ואריינס.
    2. אתה יכול לנסות לעבוד על המשחק שלך כדי להשתפר ולהגיע להישגים גבוהים יותר.
    3. אתה יכול לגוון עם יותר נסיעות לחול ולשחק שם טורנירים וקאש.
    4. אתה יכול למצוא עוד תחומי עניין ותחביבים כדי לפתח את עצמך ולמצוא גיוון ומשמעות.
    זה יכול להיות בכל תחום ונושא החל מיזמות וכל מיני קורסים או סתם תחביבים נוספים לשעות הפנאי

6. זוג

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    33
    קיבל תודה 8 פעמים ב7 הודעות
    כן לא נשמע חיים מרגשים במיוחד אבל אתה בעצמך אומר בלי יעדים ואתגרים
    אולי תציב לעצמך כמה כאלה להתקדם במשחק או בתחומים אחרים ללכת ללמוד משהו מעניין או לפתוח איזה עסק

7. זוגיים

מוניטין
    6 (4)
    הודה
    36
    קיבל תודה 12 פעמים ב10 הודעות
    מה שאמרו לעלות בסכומים ללמוד פוקר ברמה גבוהה יותר לחסוך ולעשות עוד דברים בחיים

8. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (1)
    הודה
    265
    קיבל תודה 89 פעמים ב80 הודעות
    השאלה העיקרית היא אם עדיין יש לך תשוקה לקלף? אם לא אז תעבור לתחום אחר/קח הפסקה מעולפ הפוקר עד שתחזור התשוקה ואם לא תחזור פשוט זרום לתחום אחר .

9. הסמל האישי של pokerlight
    שלישייה

מוניטין
    6 (6)
    הודה
    177
    תודה על התשובות
    בכנות פוקר לא כזה מעניין אותי אני גיליתי שזה כסף טוב אבל לא בא לי להגדיש את החיים שלי לזה
    חשבתי שעוד אנשים יש להם בעיה כזאת ועניין אותי מה הם עושים

10. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    1
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    במקור פורסם על ידי poker_ta צפה בהודעה
    זמן טוב לפתח תחומי עניין נוספים.
    חן

11. פול האוס

מוניטין
    44 (10)
    הודה
    307
    קיבל תודה 514 פעמים ב331 הודעות
    במקור פורסם על ידי pokerlight צפה בהודעה
    שלום חברים.
    יש לי בעיה שאני חושב עליה כבר דיי הרבה זמן.
    אני שחקן קאש מרוויח כבר כמה שנים משחק קצת בחו״ל אבל בעיקר בפארטיות בישראל או עם חברים הכי גבוה 5-10. מרוויח בחודש סכומים נאים אבל לא יודע אני מרגיש כאילו אני לא הולך לשום מקום לא מתקדם אני חי סבבה מאוד מהרווחים, הרבה יותר טוב מכל עבודה שהייתי יכול לעבוד בה.
    אבל אני לא חוסך ומרגיש דיי תקוע בחיים בלי יעדים ואתגרים
    מעניין אותי לשמוע אם יש עוד אנשים כאלה פה ומה אתם עושים?
    זה משפט שלדעתי מתייחס ל'עבודה' באופן שגוי, ולכן חושב שכדאי להתחיל ממנו.
    ראשית, לא כתבת בן כמה אתה ומה החברים שלך עושים, ולכן לא ברור לי למה אתה משווה את עצמך. יכול להיות שיש לך חברים שמכינים טוסטים בסודוך ועושים 8 בחודש, ואחרים שמתכנתים ועושים > 30K בחודש לפני בונוסים.
    שנית, אתה מפספס לדעתי את המהות של עבודה בחיי של אדם. אם אתה מתייחס לעבודה כדרך להרוויח כסף לדירה ואוכל כמו בביטוי 'פרנסה', אז לך על מה שמכניס לך הכי הרבה כסף (זה המקום לציין שהבעיה בפוקר היא שאתה לא מפריש לקרנות השתלמות, פנסיה, ביטוחים וכו, ולכן נכון לשקלל את זה פנימה). אבל, וזה אבל גדול, עבודה יכולה, וצריכה להיות הרבה יותר מאשר פרנסה - זה מקום להביא לידי ביטוי את היכולות שלך, והסיפוק אתגר והנאה ששואבים ממנה גדולה מהשורה בתלוש. כל אחד מוצא איפה שהוא טוב - אחד מנהל אנשים, אחר כותב שורות קוד, אחד מורה ואחר אדריכל.
    בעיני, פוקר עונה רק על הצורך הראשון (של הפרנסה) ומתעלם לחלוטין מהאחרים - אלא אם אתה לוקח את הפוקר לשלב הבא - קח למשל את קסיאס, שגם מלמד, והקים אקדמיה, ומכין סרטונים, ומנהל מאבק ציבורי - בדיוק דוגמה למישהו שלקח את ה'עבודה' לשלב הבא.

ולכן, לסיכום, עצתי לך היא למצוא מקום עבודה שאתה מרגיש שאתה נהנה ממנו, ובעיקר - שאתה יכול להתפתח ולגדול בו. בהתחלה תנצל את הפריווילגיה שיש לך להשלים הכנסה מהפוקר, עם הזמן תמצא שהפוקר יצמצם את מקומו בחייך, והחיים שלך יתמלאו בדברים אחרים, מעניינים ומאתגרים הרבה יותר.
    נערך לאחרונה על ידי samsam69; 05/12/2018 ב 18:16.
    Je n'est pas drawing dead

12. 3 המשתמשים הבאים הודו לsamsam69 על ההודעה המועילה:

gold (06/12/2018), iambest (05/12/2018), pokerlight (06/12/2018)

13. הסמל האישי של badgersoul
    שלישייה

מוניטין
    15 (5)
    הודה
    310
    קיבל תודה 303 פעמים ב132 הודעות
    רק טורנירים!!! יותר אתגר יותר כסף יותר אדרנלין

14. המשתמשים הבאים מודים ל badgersoul על התגובה המועילה:

alextoon (06/12/2018)

15. פול האוס

מוניטין
    10 (10)
    רשומות בלוג
    5
    הודה
    368
    קיבל תודה 189 פעמים ב141 הודעות
    במקור פורסם על ידי samsam69 צפה בהודעה
    ראשית, לא כתבת בן כמה אתה ומה החברים שלך עושים, ולכן לא ברור לי למה אתה משווה את עצמך. יכול להיות שיש לך חברים שמכינים טוסטים בסודוך ועושים 8 בחודש, ואחרים שמתכנתים ועושים > 30K בחודש לפני בונוסים.
    שנית, אתה מפספס לדעתי את המהות של עבודה בחיי של אדם. אם אתה מתייחס לעבודה כדרך להרוויח כסף לדירה ואוכל כמו בביטוי 'פרנסה', אז לך על מה שמכניס לך הכי הרבה כסף (זה המקום לציין שהבעיה בפוקר היא שאתה לא מפריש לקרנות השתלמות, פנסיה, ביטוחים וכו, ולכן נכון לשקלל את זה פנימה). אבל, וזה אבל גדול, עבודה יכולה, וצריכה להיות הרבה יותר מאשר פרנסה - זה מקום להביא לידי ביטוי את היכולות שלך, והסיפוק אתגר והנאה ששואבים ממנה גדולה מהשורה בתלוש. כל אחד מוצא איפה שהוא טוב - אחד מנהל אנשים, אחר כותב שורות קוד, אחד מורה ואחר אדריכל.
    בעיני, פוקר עונה רק על הצורך הראשון (של הפרנסה) ומתעלם לחלוטין מהאחרים - אלא אם אתה לוקח את הפוקר לשלב הבא - קח למשל את קסיאס, שגם מלמד, והקים אקדמיה, ומכין סרטונים, ומנהל מאבק ציבורי - בדיוק דוגמה למישהו שלקח את ה'עבודה' לשלב הבא.

ולכן, לסיכום, עצתי לך היא למצוא מקום עבודה שאתה מרגיש שאתה נהנה ממנו, ובעיקר - שאתה יכול להתפתח ולגדול בו. בהתחלה תנצל את הפריווילגיה שיש לך להשלים הכנסה מהפוקר, עם הזמן תמצא שהפוקר יצמצם את מקומו בחייך, והחיים שלך יתמלאו בדברים אחרים, מעניינים ומאתגרים הרבה יותר.
    זו עצה טובה מאד לצעירים שיכולים לשנות בקלות יחסית. אבל מניסיוני רוב האנשים שאני מכיר במגוון רחב של עיסוקים לא אוהבים את מה שהם עושים
    I find a duck's opinion of me is very much influenced by whether or not I have bread

16. קלף גבוה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    19
    קיבל תודה 5 פעמים ב2 הודעות
    הלוואי והייתי יכול לעזוב את העבודה ולשחק פוקר.. מרגיש קבור

17. הסמל האישי של pokerlight
    שלישייה

מוניטין
    6 (6)
    הודה
    177
    במקור פורסם על ידי samsam69 צפה בהודעה

תודה על התגובה המושקעת
    אני בן 28 חברים שלי חלק בהיטק חלק רואי חשבון עורך דין אחד ואני מרוויח יותר מרובם בחודש טוב
    אני מחפש דברים לעשות אבל אני מרגיש תקוע בגלל הפורקר

18. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,477
    קיבל תודה 1,262 פעמים ב669 הודעות
    יש אנשים שמרגישים "תקועים" בהייטק וראיית חשבון, יכול להיות שהגעת לנקודה שמיצית את העיסוק ובא לך משהו אחר - יכול לקרות בכל תחום בחיים.
    זה באסה מוות שזה קורה בפוקר כי אתה לא יכול להגיע לראיון עבודה ולהגיד "ב5 שנים האחרונות אני שחקן פוקר מקצועי" ושזה יעמוד לזכותך - אבל בוא נגיד שזה אחלה גיל לעצור רגע ולבחון איזה אפיק תעסוקה יכול להתאים לך.
    אישית אני חושב שמי שבוחר בפוקר כאפיק תעסוקה ראשי זה מקביל (בערך) למי שרוצה להיות מוזיקאי, רק הטופ באמת מתפרנסים מזה בטווח הארוך - השאר נלחמים על השאריות של הטופ מקווים לפרוץ מתישהו או זוכים לרגע\שנה\שנתיים של תהילה ויורדים טבעית לתחתית, והכי גרוע שבסופו של דבר זאת לא בחירה רציונלית אלא יותר דחף להגשמה עצמית שאי אפשר באמת לתת ביסוס הגיוני.
    אם היית ילד בן 16 שאני מכיר הייתי מכריח אותך לרדת מהעיסוק הזה, עכשיו זה יהיה קשה יותר כי אתה ילד גדול וכבר די בפנים.

יאללה חפרתי מספיק, בהצלחה בכל אופן
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

19. 3 המשתמשים הבאים הודו לyarontr על ההודעה המועילה:

iambest (07/12/2018), pokerlight (07/12/2018), samsam69 (08/12/2018)

20. הסמל האישי של GOD
    פול האוס

מוניטין
    23 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    564
    קיבל תודה 1,035 פעמים ב445 הודעות
    אתה נהנה לשחק פוקר/ללמוד פוקר?
    אם היית מרוויח פי 2 נניח וחוסך וכלכלית החיים שלך היו יותר טובים האם היית מרוצה מהמצב?

אם התשובה היא לא, אז ברור שאתה צריך לעזוב כמה שיותר מהר.

אם כן אז תחשוב על דרך לשנות את המצב הקיים, לקחת מאמן/ ללמוד כל יום שעתיים/להוריד קצת בזבוזים ולשים כסף בצד להשקעה.

21. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

pokerlight (07/12/2018)

22. רביעייה  

מוניטין
    111 (11)
    הודה
    931
    קיבל תודה 1,519 פעמים ב750 הודעות
    במקור פורסם על ידי pokerlight צפה בהודעה
    תודה על התגובה המושקעת
    אני בן 28 חברים שלי חלק בהיטק חלק רואי חשבון עורך דין אחד ואני מרוויח יותר מרובם בחודש טוב
    אני מחפש דברים לעשות אבל אני מרגיש תקוע בגלל הפורקר
    קצת פרופורציות.
    שחקן פוקר הוא עצמאי לכל דבר ועניין.
    שחקן פוקר בן 28 יכול להיות כבר בשיא הקריירה מבחינת בשלות מקצועית ומבחינת נסיון רב שנים בהשקעה בקריירה.
    רואה חשבון \עו"ד עצמאי שהשקיע בלימודים 4-5 שנים והוסיף סטאז' של שנה שנתיים לא מגיע להישגים מרשימים בגיל הזה אלא רק נמצא בחיתולים של העסק שלו אם בחר בכיוון של להיות עצמאי ומכאן והלאה הכיוון הוא רק אחד והוא גידול בהכנסות. מן הסתם אצל עצמאים העוסקים בתחום יש משקל עצום לותק ,לנסיון ולצבירת מוניטין ולקוחות.
    ההשוואה לא צריכה להתבצע בנקודת זמן הזו אלא על פני "מחזור חיים" שלם של קריירה.
    אל תחפש עזרה מאחרים שיגידו לך מה טוב בשבילך,זה יכול להיות נחמד לקבל יעוץ והכוונה וללמוד מנסיון של אחרים אבל בסוף לא מדובר על "חכמת ההמון" אלא בהתאמה אישית.
    28 זה בהחלט זמן לקבל החלטות ולעשות סדר לפני שיהיה קצת מאוחר מדי.

23. 2 המשתמשים הבאים הודו לישראל על ההודעה המועילה:

pokerlight (07/12/2018), samsam69 (08/12/2018)

24. רביעייה

מוניטין
    34 (10)
    הודה
    79
    קיבל תודה 588 פעמים ב428 הודעות
    נאמרו פה הרבה דברים יפים וחכמים וכרגיל ישראל היה מדויק וצודק מאוד

אני רוצה להתייחס ספציפית לנקודת החיסכון:
    רוב החברה שלך שהם שכירים בהיי טק, רוח, עורכי דין וכו חוסכים באופן פסיבי (מכריחים אותם) כ 18% משכרם לפנסיה (כולל פיצויי פיטורין ) ובהרבה מקרים עוד 10% כקרן השתלמות.
    גיל הפנסיה אולי נראה לך מעבר להרי האופק אבל הוא מגיע מתישהו , ואתה צריך להיערך אליו הרבה מראש, גם הכסף שנחסך לפנסיה (ה 18 %) רחוק מלהספיק. הכסף שנחסך בשנים שאתה צעיר (כלומר עכשיו) הוא הכסף המשמעותי ביותר כיוון שהוא צובר את הריבית דריבית הכי משמעותית.
    לא מכיר אותך וכמו שישראל כתב זה עניין מאוד אישי איך לבנות קריירה, אבל לצערי ראיתי בחיי כמה מקרים של עצמאיים שמסיבות כאלו ואחרות הגיעו לגיל פנסיה (או לגיל בו הם לא יכולים לעבוד / לא מוצאים עבודה נורמלית ) ללא חסכון לפנסיה מכל מיני סיבות ותאמין לי שזה לא נעים.
    אם אתה הולך להמשיך במסלול של עצמאי מאוד ממליץ לך למצוא דרך לחסוך כ 30 אחוז מהברוטו שלך , ולהיפגש עם מישהו שיעזור לך לעשות תכנון פנסיוני נכון (יש הרבה דרכים להגיע לפנסיה , השכירים מנותבים בדפולט למסלול מסוים שמבוסס אכן ושוק הון אבל אפשר לדוגמא להיערך לפנסיה על ידי השקעות נדלן)
    כמו כן אני מניח שאתה עוד בשלב של ללא ילדים בחיים. ההוצאות גדלות משמעותית בחיים , החברים שלך שהיום מרויחים מנחש 15-20 (סדר גודל של משכורות כניסה להיי טק או כמה שנות נסיון אצל עורכי דין) ירוויחו תוך 10-15 שנה אם הם טובים (לא מצוינים , לא העילית, סתם טובים מהממוצע ) משכורות כפולות מזה , ואם הם מצוינים אז הרבה הרבה יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נושאים דומים

1. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 13/10/2015, 10:13
  2. אמנם זה רק עוד 4 שעות- אבל הרבה הרבה מזל טוב לגאבור
    על ידי poker_dream בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 28
    הודעה אחרונה: 25/05/2012, 01:44
  3. לפעמים אני מרגיש שאני משחק מול עובדים בפוקר סטארס
    על ידי mr nuts בפורום הפסדים נצחונות ומה שביניהם
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 21/09/2011, 22:26