פרויקט הדרכה חדש שאני מרים - הצטרפו לדיסקורד שלי

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 32
  1. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    קיבל תודה 3,704 פעמים ב1,222 הודעות
    ערוצים
    צפה בערוץ

פרויקט הדרכה חדש שאני מרים - הצטרפו לדיסקורד שלי

תנו לי לנפץ לכם מיתוס:
    מקצועני פוקר לא יושבים טייט ומחכים לנאטס, כמו שחשבתי גם כשהתחלתי לשחק פוקר לפני 12 שנים!
    שחקנים מקצוענים מזהים ספוט טוב, מצמצמים קומבינציות של היריב ואת הטווח שלו, מנתחים את הסיטואציה ואז מפעילים לחץ על השחקן והרבה פעמים לוקחים קופה בלי שואודאון (ראו בסרטון)
    https://www.facebook.com/RafiVegasPo...86321851733820

אני הרבה זמן רוצה לשתף את העוקבים שלי בידע שיש לי בפוקר, אבל לא מצאתי את הפלטפורמה לעשות את זה, גם משיקולי תגמול וגם משיקולי חשיפה ציבורית ולא מוגנת (גיל הצופה, חוקיות וכיו״ב).
    לאחרונה הקמתי עמוד באתר פטרון שזה אתר המאפשר להגדיר ממברשיפ חודשי עם הטבות מיוחדות.
    בחודש הקרוב אני הולך לכתוב על פוקר, לנתח ידיים בוידאו, לשדר משחקים חיים ובעצם להביא לכם בחינם את כל התכנים שלי. אשר כעבור חודש יהיו זמינים רק לתורמים באתר פטרון.
    אפשר לשלם החל מ5$ בחודש בשביל להראות אהבה, ולעבור ל15$ בחודש כדי לקבל תוכן ייחודי ואקסלוסיבי נעול מספר פעמים בשבוע כמו שידורים חיים ממשחקים אונליין וטיולים ו-ולוגים מעניינים ועד 200$ בחודש ברמה הגבוהה ביותר כשזה כבר ייעוץ והדרכה אישית ואפשרות לקניית אחוזים ממני.
    אתם מוזמנים להיכנס לעמוד הפטרון שלי, לקרוא על זה קצת וכרגע לא להירשם, אלא לחכות שיסתיים החודש החינמי שלי ואז תחליטו איזה דיל אתם רוצים אם בכלל.
    כשבניתי את המחירים והתגמול, עשיתי את זה בצורה שאני מאמין שכל אחד מהדילים יהיה שווה לכם הרבה יותר מהמחיר שלו. ואם לא תרגישו כך תוכלו לבטל את המנוי וגם לבקש ממני החזר כספי.
    למה לצפות בשידורים שלי ולא לצפות בשחקנים מהעולם בטוויץ׳ בחינם? קודם כל פרובינציאליות ורכילות כמובן מעבר לזה לשמוע ולקבל הצצה על אירועי פוקר לישראלים בחו״ל, נסיעות של שחקני פוקר וכמובן לקנות אקשן ממני כשאני מוכר. ודבר אחרון והחשוב ביותר בשבילכם- אני לרוב אפרסם ידיים במשחקים נגד שחקנים שגם אתם כנראה תשחקו נגדם מבחינת רמת החשיבה וסוג היריב. ורוב השחקנים בטוויץ׳ לא באמת מנתחים לעומק את הידיים שהם משחקים בזמן אמת, אלא אומרים כמה מילים בודדות על הספוט.וזאת כדי לשמר את הערך של הדרכה אישית שלהם ב200$ לשעה - כששם כבר מבינים איך המוח של מקצוען פוקר עובד.
    אז תנו לייק לעמוד שלי בינתיים ותודה על התמיכה
    אוהב

דיסקורד לשאלות, עדכונים ושיחות איתי:
    https://discord.gg/NUMzZcU

עמוד הפטרון שלי:
    https://www.patreon.com/rafivegas

2. 3 המשתמשים הבאים הודו לRafi_Vegas על ההודעה המועילה:

iambest (29/08/2018), shrek (29/08/2018), ביצים (29/08/2018)

3. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    346
    קיבל תודה 113 פעמים ב101 הודעות
    שולם קל.

4. המשתמשים הבאים מודים ל iambest על התגובה המועילה:

Rafi_Vegas (29/08/2018)

5. זוגיים

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    121
    קיבל תודה 92 פעמים ב61 הודעות
    הצטרפתי לדיסקורד, בערב אהיה מול מחשב ואבדוק את הפטרון
    GL MAN
    Poker is a game where you make money by avoiding difficult spots with marginal hands

6. המשתמשים הבאים מודים ל ביצים על התגובה המועילה:

Rafi_Vegas (29/08/2018)

7. סטרייט

מוניטין
    24 (6)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    461
    קיבל תודה 353 פעמים ב216 הודעות
    יש לך תוצאות להראות? גרפים? דברים שעשית בשנים האחרונות?
    לא רוצה להעליב חלילה אבל אני לא חושב שהגיוני לקחת $200 לחודש על תוכן שלך בעידן שבו $700 קונה לך bencb789 מנוי לייפטיים.
    אם זה בגדר אנטרטיימנט אז ברכה ואני מאחורך, אם מדובר על פוקר טריינינג אז פחות מלגיטימי IMO.

8. 4 המשתמשים הבאים הודו לDoubleD19 על ההודעה המועילה:

ace-ass (30/08/2018), fifo (29/08/2018), kakayeled (30/08/2018), ThreeBets (29/08/2018)

9. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    ערוצים
    צפה בערוץ
    במקור פורסם על ידי DoubleD19 צפה בהודעה
    לא רוצה להעליב חלילה אבל אני לא חושב שהגיוני לקחת $200 לחודש על תוכן שלך בעידן שבו $700 קונה לך bencb789 מנוי לייפטיים.
    אם זה בגדר אנטרטיימנט אז ברכה ואני מאחורך, אם מדובר על פוקר טריינינג אז פחות מלגיטימי IMO.
    אתה לא מעליב אותי, אני לא חושב שהמוצר שאני נותן הוא קשור למה שרשמת.
    הסברתי בהרחבה בפטרון אבל אני בשמחה אשים דגשים -
    אני נותן תוכן אקסלוסיבי מקומי מהסיבות שתיארתי במדינה שבה הפוקר בעייתי ב15$ בחודש.
    אתה קפצת ל200$ בחודש כדי לעשות פוסט מוגזם אבל בטיר הזה מקבלים גם את כל התוכן האקסלוסיבי וגם שעתיים הדרכה פרטית בחודש שרק זה לבד שווה 200$ ויש לי תלמידים שמשלמים את זה ומבסוטים.

לגבי גרפים, אני שחקן לייב ששיחק רוב חייו קאש ולאחרונה, כמו שרשמתי אבל שוב אחזור, אני עובד חזק על הסבה לטורנירים וחוץ מכמה ליקים קטנים שכבר תיקנתי הולך לי מדהים, 3 מ4 טורנירי לייב של 500€ ומעלה ששיחקתי מאז ההסבה אני בכסף, אחד מהם גם דיל. חוץ מזה אונליין ב7אקסל ופוקר קינג אני מרוויח מצוין.

תראה אני נתתי חודש חינם בדיוק בשביל ספקנים כמוך שרוצים לראות גרפים. בוא תעקוב ותצפה בתכנים שלי, אם תאהב תעשה מנוי ב15$, אם לא תאהב אני אשמח אם תיתן לי ביקורת יותר בונה ותקבל ממני את כל התכנים בחינם.

שורה תחתונה אין לי גרפים בסטארס אבל בוא נדבר באמצע 2019.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. 2 המשתמשים הבאים הודו לRafi_Vegas על ההודעה המועילה:

shrek (29/08/2018), ביצים (29/08/2018)

11. סטרייט

מוניטין
    24 (6)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    461
    יאללה, זה המקום שלך להוכיח שאתה לא עוד אושיית יוטיוב/טוויץ׳ שמחפש לעשות כמה שקלים על סמך תדמית שנוצרה לו מתוך מוחצנות קיצונית של חיי פוקר ראוותנים.

איחלתי לחייל בהצלחה

12. 2 המשתמשים הבאים הודו לDoubleD19 על ההודעה המועילה:

kakayeled (30/08/2018), TheM_Wolf (31/08/2018)

13. הסמל האישי של pokerlight
    שלישייה

מוניטין
    6 (8)
    הודה
    245
    קיבל תודה 49 פעמים ב46 הודעות
    זה לא סמפל גדול אבל אני ישמח לעקוב בהצלחה

14. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (14)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,488
    קיבל תודה 1,277 פעמים ב681 הודעות
    במקור פורסם על ידי DoubleD19 צפה בהודעה
    אין כזה דבר פחות מלגיטימי, יש אנשים שצריכים תוכן לימודי בעברית ומוכנים לשלם יותר, ואם זה לא יהיה טוב אז כנראה שזה לא יחזיק.
    אני חושב שהרעיון של לשתף את הידע זה גם בשביל רפי כדי לחזק דברים אצלו ולחייב את עצמו להשתפר בשביל העוקבים - אז זה לא שהוא עושה את זה רק בשביל הכסף (להערכתי).
    שחררו עם הלגיטימי\לא לגיטימי, הדיונים על שחקן מעולה \ בינוני \ כבש מיותרים - מי שמרוויח מרוויח ומי שמפסיד מפסיד זה הדבר היחיד שמשנה, זה עניין אישי, לא זוכר שמחלקים פרס למי שנחשב שחקן טוב.
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

15. פלאש

מוניטין
    23 (8)
    הודה
    613
    קיבל תודה 504 פעמים ב323 הודעות
    זה פשוט בדיחה שמחקו את הת'רד בראג שלך.

@Dima (או שאולי אתה בכלל רפי)

אז כותב פה כי שווה לדעת, שהיו מספר חברים פעילים ורציניים בפורום שהעלו השגות בת'רד אחר לגבי רמת המשחק של רפי ווגאס ויכולתו להעביר הדרכות ולדרוש כסף עבורן.
    התגובות שלו היו רחוקות מהולמות. הת'רד צונזר ונמחק. תשפטו אתם.

16. 2 המשתמשים הבאים הודו לfifo על ההודעה המועילה:

ducylucy (31/08/2018), kakayeled (01/09/2018)

17. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (11)
    הודה
    373
    קיבל תודה 661 פעמים ב314 הודעות
    שליימל'ה מכר בשוק תפוחים. שליימל'ה היה עובד אדמה חרוץ שעבד את אדמתו באהבה. הוא ידע שיש בסביבתו בעלי קרקעות עם קרקע פוריה למדי שהניבה תפוחים נהדרים אך שליימל'ה שלנו היה שמח במרכולתו וליבו טוב עליו.
    ועמד בדוכנו בשוק בכפר וצעק מלוא הגרון, רק היום...רק היום, קנו תפוחים טריים ועסיסיים...רק היום. בעלי דוכנים שכנים חיבבו את שליימל'ה כיון שהיה חייכן ומסביר פנים. מידי פעם היה ניגש הלה, טועם מן התפוחים ומניד בראשו לאות התפעלות.
    אנסה דשן חדש היה אומר לעצמו, אולי השקיה שונה, אולי קטיף מעט מאוחר. בכפר גרו כמה ברנשים בעלי קרקעות עם תפוחים טעימים ועסיסיים, ללא כל רצון למכרם בשוק אך לספר נהנים מהו סוד קסמם של מטעייהם ובכך לסייע לשאר בעלי הקרקעות. כאשר היה פותח שליימל'ה את דוכנו היו נאספים הברנשים ומפריעים
    לצעקותיו. "התפוחים שלך לא טעימים! באיזה זכות אתה אומר שהם טעימים? יש הרבה יותר טעימים משלך!!!". שליימל'ה שלנו נעצב. אין הוא מבין מדוע קובלים הברנשים שכן הוא מעולם לא טען שהתפוחים שלו הכי טעימים. מעבר לכך, טען שליימל'ה "הרי באי השוק יכולים לבחור, הם לא חייבים לבחור במרכולתי, זה עניין של טעם, מי שירצה יאכל מהתפוחים שלי ומי שלא לא. מדוע כה נרגנים הברנשים? מה עשיתי להם רע? הרי זה שוק חופשי, לא הונאתי את הקונים, דיברתי על מרכלתי ולא על מרכלתם של שאר הרוכלים שאותם אני מכבד מאוד"

עצוב היה שליימל'ה והפסיק לצעוק "רק היום! תפוחים נהדרים! רק היום". השוק היום קצת פחות קולני, קצת פחות צבעוני, קצת פחות חופשי.
    נערך לאחרונה על ידי חומוס; 31/08/2018 ב 15:50.
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

18. פול האוס

מוניטין
    21 (8)
    הודה
    4
    קיבל תודה 998 פעמים ב470 הודעות
    במקור פורסם על ידי חומוס צפה בהודעה
    שליימל'ה מכר בשוק תפוחים. שליימל'ה היה עובד אדמה חרוץ שעבד את אדמתו באהבה. הוא ידע שיש בסביבתו בעלי קרקעות עם קרקע פוריה למדי שהניבה תפוחים נהדרים אך שליימל'ה שלנו היה שמח במרכולתו וליבו טוב עליו.
    ועמד בדוכנו בשוק בכפר וצעק מלוא הגרון, רק היום...רק היום, קנו תפוחים טריים ועסיסיים...רק היום. בעלי דוכנים שכנים חיבבו את שליימל'ה כיון שהיה חייכן ומסביר פנים. מידי פעם היה ניגש הלה, טועם מן התפוחים ומניד בראשו לאות התפעלות.
    אנסה דשן חדש היה אומר לעצמו, אולי השקיה שונה, אולי קטיף מעט מאוחר. בכפר גרו כמה ברנשים בעלי קרקעות עם תפוחים טעימים ועסיסיים, ללא כל רצון למכרם בשוק אך לספר נהנים מהו סוד קסמם של מטעייהם ובכך לסייע לשאר בעלי הקרקעות. כאשר היה פותח שליימל'ה את דוכנו היו נאספים הברנשים ומפריעים
    לצעקותיו. "התפוחים שלך לא טעימים! באיזה זכות אתה אומר שהם טעימים? יש הרבה יותר טעימים משלך!!!". שליימל'ה שלנו נעצב. אין הוא מבין מדוע קובלים הברנשים שכן הוא מעולם לא טען שהתפוחים שלו הכי טעימים. מעבר לכך, טען שליימל'ה "הרי באי השוק יכולים לבחור, הם לא חייבים לבחור במרכולתי, זה עניין של טעם, מי שירצה יאכל מהתפוחים שלי ומי שלא לא. מדוע כה נרגנים הברנשים? מה עשיתי להם רע? הרי זה שוק חופשי, לא הונאתי את הקונים, דיברתי על מרכלתי ולא על מרכלתם של שאר הרוכלים שאותם אני מכבד מאוד"

עצוב היה שליימל'ה והפסיק לצעוק "רק היום! תפוחים נהדרים! רק היום". השוק היום קצת פחות קולני, קצת פחות צבעוני, קצת פחות חופשי.
    אין חיבור טבעי יותר בין חסידי השוק החופשי לשחקני פוקר. ובנוהל, ההונאה עוברת משאלה של צדק והגינות לשאלה של חוק. וכמובן, הדאגה שלך היא לשוק עצמו, ולא לשמיילה. כמה אני שונא אנשים.

19. פלאש

מוניטין
    23 (8)
    הודה
    613

זה מאוד רחוק מהמקרה של להשוות apple to apple.

דווקא אוהב את המשל בהקשר של מחיקת פוסטים.

Sent from my PRO 7 using Tapatalk

20. שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    90
    קיבל תודה 175 פעמים ב68 הודעות
    עזבו אתכם תפוחים יש מצב שמישהו מנתח היד עם הjq?
    זה לא פורום של פוקר?
    לא כותב כדי להטריל, כותב נטו כי לא הבנתי את החשיבה של הירו ביד ואשמח להבין ולשמוע עוד דעות עליה או איזה ששהו ניתוח יותר עמוק של הספוט.
    נערך לאחרונה על ידי YossiPokerSoldier; 31/08/2018 ב 18:22.

21. המשתמשים הבאים מודים ל YossiPokerSoldier על התגובה המועילה:

kakayeled (01/09/2018)

22. סטרייט

מוניטין
    24 (6)
    רשומות בלוג
    2
    הודה
    461
    במקור פורסם על ידי YossiPokerSoldier צפה בהודעה
    זה לא פורום של פוקר?
    לא כותב כדי להטריל, כותב נטו כי לא הבנתי את החשיבה של הירו ביד ואשמח להבין ולשמוע עוד דעות עליה או איזה ששהו ניתוח יותר עמוק של הספוט.
    200 דולר תקבל הסבר וזכות לקנות ממנו אחוזים.

23. 5 המשתמשים הבאים הודו לDoubleD19 על ההודעה המועילה:

ace-ass (31/08/2018), er4n (02/09/2018), fifo (31/08/2018), kakayeled (01/09/2018), ThreeBets (31/08/2018)

24. הסמל האישי של Rafi_Vegas
    רויאל פלאש  

מוניטין
    20 (17)
    רשומות בלוג
    56
    הודה
    1,220
    ערוצים
    צפה בערוץ
    המחיקה באמת לא במקום אני בעצמי לא מבין למה מחקו וביקשתי הסבר

בכל מקרה אני מתקדם הלאה ולא מתכוון יותר להכנס לזה, אני חושב שעניתי כבר מספיק.
    אני בא לתת מעצמי למען שחקנים שרוצים להשתפר (הייתי עושה זאת בחינם אם הset up היה שונה). לא משווה את עצמי לאף שחקן בארץ, תבחנו אותי בחודש הקרוב ואולי אשאיר חלק קטן מהתכנים פתוחים לאחר החודש.

בהצלחה לכולם 3>

25. 4 המשתמשים הבאים הודו לRafi_Vegas על ההודעה המועילה:

ace-ass (01/09/2018), DoubleD19 (31/08/2018), er4n (02/09/2018), proker_player (01/09/2018)

26. פלאש

מוניטין
    23 (8)
    הודה
    613
    במקור פורסם על ידי YossiPokerSoldier צפה בהודעה
    זה לא פורום של פוקר?
    לא זוכר לפרטי פרטים את היד, כותב מהזיכרון.

פתיחה בסדר, אנחנו עם 20בב בערך. אם יש שחקנים אגרסביים מאחוריי אני יכול לשקול פה פאס.

פלופ אוהב צ'ק , מול טווח של שני נבלים אין הרבה סיכוי שנוריד יד חזקה מאיתנו.

טרן, שאב בעייתי מאוד לדעתי. פשוט לנבל יש את כל הסטים הנמוכים, ידי קומבו כמו זוג ופלאש דרואו. כל הטווח הזה משלם לנו. ואם השחקן קצת כבשי, הוא עלול לשלם גם עם פלאש דרואוס בלי זוג, כל מיני אס איקס פלאש דרואו. כל הידיים הנ"ל נמצאות בטווח שלו.
    נכון שהסייזינג נראה קצת נמוך, אבל זה חצי קופה, ככה שזו לא סטייה מטורפת. כלומר בלי נוט שמצביע על סייזינג טל, קשה לי לשים אותו על החלק החלש של הטווח שלו.

הבעייה היותר רצינית היא שאנחנו לא מייצגים כמעט אף יד וואליו בדחיפה בטרן למעט אולי 44(אם אני זוכר נכון הטרן היה 4) פשוט כי כל ידי הוואליו החזקות שלנו מהמרות בפלופ הרטוב הזה תמיד.

טרן אני משלם ומעריך ריבר. לבלף בספוט הזה את חיי הטורניר שלך , מהסיבות שציינתי למעלה פשוט נראה לי לא נכון.

27. 6 המשתמשים הבאים הודו לfifo על ההודעה המועילה:

ace-ass (31/08/2018), DoubleD19 (31/08/2018), kakayeled (31/08/2018), TheM_Wolf (01/09/2018), ThreeBets (31/08/2018), YossiPokerSoldier (31/08/2018)

28. פלאש

מוניטין
    23 (8)
    הודה
    613
    במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    המחיקה באמת לא במקום אני בעצמי לא מבין למה מחקו וביקשתי הסבר

בכל מקרה אני מתקדם הלאה ולא מתכוון יותר להכנס לזה, אני חושב שעניתי כבר מספיק.
    אני בא לתת מעצמי למען שחקנים שרוצים להשתפר (הייתי עושה זאת בחינם אם הset up היה שונה). לא משווה את עצמי לאף שחקן בארץ, תבחנו אותי בחודש הקרוב ואולי אשאיר חלק קטן מהתכנים פתוחים לאחר החודש.

בהצלחה לכולם 3>
    יאללה נקסט הנד.

29. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (11)
    הודה
    373
    קיבל תודה 661 פעמים ב314 הודעות
    במקור פורסם על ידי Bitmi צפה בהודעה
    אין חיבור טבעי יותר בין חסידי השוק החופשי לשחקני פוקר. ובנוהל, ההונאה עוברת משאלה של צדק והגינות לשאלה של חוק. וכמובן, הדאגה שלך היא לשוק עצמו, ולא לשמיילה. כמה אני שונא אנשים.
    ביטביט יקר, זוכה פרס הדיכוטומיה לשנת 2017, למה אי אפשר גם וגם? אני דוקא אוהב אנשים. שונא קבוצות אבל אוהב אנשים.
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

30. פול האוס

מוניטין
    21 (8)
    הודה
    4
    ביטביט יקר, זוכה פרס הדיכוטומיה לשנת 2017, למה אי אפשר גם וגם? אני דוקא אוהב אנשים. שונא קבוצות אבל אוהב אנשים.
    מה גם וגם, בעד האדם ובעד השוק? לא, זה לא עובד ביחד. סורי, הלאה, נתראה בסוף העולם. ומגוחך לעשות את הדיון בזכות הקפיטליזם בהקשר של פוקר.

31. פול האוס

מוניטין
    21 (8)
    הודה
    4
    אני אגב חושב שנתתי כאן כמה פנינים, כולל בת'רד המחוק. אתם צריכים להגיד תודה שאני כאן, באמת. זכיתם.

32. 4 המשתמשים הבאים הודו לBitmi על ההודעה המועילה:

ace-ass (01/09/2018), er4n (02/09/2018), fifo (01/09/2018), YossiPokerSoldier (01/09/2018)

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. הצטרפו לקהילה הישראלית של POKERSTARS
    על ידי mrfalafel בפורום פוקרלנד
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 11/05/2016, 13:24
  2. סרט אנימציה קצר: פרויקט גמר מבצלאל של חבר
    על ידי perdanny בפורום אוף טופיק
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 06/08/2011, 23:24
  3. זה ריאלי לחשוב שאני רץ רע 4000 ידיים או שאני פשוט משחק חרא
    על ידי monkar 13 בפורום אסטרטגיה מעבר למשחק