גל יפרח. על $88,000

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון
מציג הודעות 21-40 מתוך 48
  1. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (8)
    הודה
    685
    קיבל תודה 429 פעמים ב217 הודעות
    במקור פורסם על ידי Rafi_Vegas צפה בהודעה
    פיייי קמר רציני הגל הזה אה
    לא מכיר את יפרח , לא ראיתי יותר מידי לפני זה - תכלס נראה לי רג יעיל מאד. אבל אבל אבל ככל שמסתכל ומתאמץ להבין, בכללי, קשה לי מאד להאמין שהחבר'ה האלה לא מתודלקים ו"מאורגנים" רציני לפני הסשנים האלה. כאמור הערכה בלבד. יכול להתייחס אחינו @Rafi_Vegas או רגים נוספים ?

לא סגור כמה אוקטן ומאיזה צד של הסטלה אבל בלי זה נראה בלתי אפשרי להכיל חלק מהמהלכים שעפים בפילד הזה

2. סטרייט

מוניטין
    8 (8)
    הודה
    381
    קיבל תודה 205 פעמים ב152 הודעות
    מה שאתה רואה שם זה היי לייטס של שעות על גבי שעות של משחקים עם דימיקה + העובדה שהם מקבלים תדמית משוגעת שתשרת אותם בהמשך...
    כמובן שיש גם סתם אנשים שעושים דברים הזויים לפעמים אבל זאת עריכה של שעות משחק.

3. זוגיים

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    93
    קיבל תודה 64 פעמים ב43 הודעות
    במקור פורסם על ידי KeepRunningGood צפה בהודעה
    feel זה חלק מהמשחק בפוקר והfeel הזה באיזשהו מקום מבוסס על סטטיסטיקה לדעתי.
    יש לא מעט אנשים שיש להם feel מעולה למשחק והם רואים בנאדם במהלך היד ויש להם רידים נהדרים שמבוססים על תבניות שהם אפילו לא תמיד מסוגלים לשים עליהם את האצבע אבל הם צודקים באחוזים גבוהים וזה מאפשר להם במצבים מסוימים לסטות מאוד מאסטרטגיה בסיסית.

ברור שהמשחק מבוסס על מתמטיקה, הסתברויות, אסטרטגיה טובה, התאמות וכו...
    אבל זה לא נוגד את העובדה שבמצבים מסוימים אתה יכול לסטות מאוד מאסטרטגיה בסיסית אם יש לך ריד טוב או סיבה נצלנית לעשות את זה.

למשל פה, ברור שהתשלום פרי הוא נוראי עם 34 אוף על הכפתור ושיש ידיים הרבה יותר טובות בטווח להמשיך איתן לצק רייז הזה למרות שאנחנו חוסמים סט 3 שהוא חלק לא קטן מטווח הואליו של ארט אבל אנחנו יכולים לחסום לו סטים עם בק דור ספיידס שלא חוסמים לו פלש דרוז ועוד הרבה ידיים טובות יותר להמשיך איתן...
    אבל אם יש לגל ריד טוב שארט לא עם מייד הנד ושהוא מבלף ריבר באחוזים גבוהים הוא יכול ללכת לקול דאון הזה(לא שאני אומר שזה המקרה והוא לא קימר ואמר מה יש בזה).

אבל יש הרבה שחקנים שיש להם אסטרטגיה טובה והם סוטים ממנה מאוד במצבים מסוימים בגלל feel או התאמה נצלנית.
    בהרבה מצבים הfeel הוא תרוץ של הרבה אנשים לתשלומים והמהלכים החלשים שלהם ולכן הרבה אנשים מייעצים לבנות אסטרטגיה טובה ומבוססת שהיא אכן הבסיס הנכון ללמוד את המשחק.

אבל זה לא אומר שלא קיימים feel players נהדרים שמסוגלים לעשות דברים מאוד חריגים על השולחן שיכנסו להם המון כסף לטווח הארוך איפה שרוב השחקנים לא יצליחו לראות דברים מסוימים.

אגב, מבחינתי שאני אומר feel player זה לא הכוונה בהכרח למישהו חסר ידע תאורטי ואסטרטגיה אלא מישהו שבמצבים מסוימים בשולחן הולך לפי רידים ויש לו feel מעולה למה שקורה בשולחן ויכול בעקבות כך לעשות לפעמים התאמות מאוד חריגות ונצלניות.
    אני מסכים איתך כמעט לגבי כל מה שכתבת (גם לגבי זה שאינטואיציה היא מבוססת על גבי דברים, ולכן צריך להתחשב בה).
    אני בפירוש לא מסכים לגבי המינון, ואיפה שכל אחד מאתנו כנראה מסרטט את הגבול.
    מנקודת מבט תאורטית אם גל משלם כאן עם 43o, אז הקולינג ריינג' שלו עצום ולא פרופורציונאלי לכלום.
    אם ארט יודע את זה, הוא יכול להכניס לשאב ריינג' שלו עוד מלא זוגות (יכול להיות לו משתלם לדחוף זוג בינוני)...

ברור לי שאין קשר בין היד הזאת לאסטרטגיה מאוזנת, ושיש כאן פשוט leveling game...
    אני רק אומר שלדעתי אי אפשר לסטות רחוק מדי בתוך ה- leveling, אחרת אתה מוצא את עצמך דוחף J7ss וצוחקים עליך בצדק.

שוב, לא אומר שאין דברים בפוקר - זה בין השאר משחק בין בני אדם.
    אבל עדיין נכון קודם כל לגשת אליו בתור משחק מתמטי-לוגי ורק אחרי זה כל שאר הדברים.
    אני חושב שנכון להיצמד קודם כל לאסטרטגיה מאוזנת ולסטות ממנה כאשר יש סיבה טובה לכך.
    אבל לא לסטות עד כדי כך.. איזו סיבה אפשרית (לוגית) יכולה להיות לגל להשוות כאן?

יש לי אפס ניסיון בלייב, אבל אני מטיל ספק בזה ששחקן יכול לקבל ריד מספיק מבוסס למהלך כזה.
    העלו סרטון של התגובה של גל למהלך הזה ואם זכור לי נכון מה שהוא אמר שם זה בגדול 'לא חשבתי שיש לו את זה'.

לדעתי הדרך חשיבה הזאת לא יכולה להחזיק בטווח הארוך כי הסטטיסטיקה תתיישר נגדם ושחקנים כאלה יילכו באסט במוקדם או במאוחר.. אבל זו רק דעתי.

4. המשתמשים הבאים מודים ל pa137 על התגובה המועילה:

badgersoul (29/09/2018)

5. סטרייט

מוניטין
    8 (8)
    הודה
    381
    במקור פורסם על ידי pa137 צפה בהודעה
    אני מסכים איתך כמעט לגבי כל מה שכתבת (גם לגבי זה שאינטואיציה היא מבוססת על גבי דברים, ולכן צריך להתחשב בה).
    אני בפירוש לא מסכים לגבי המינון, ואיפה שכל אחד מאתנו כנראה מסרטט את הגבול.
    מנקודת מבט תאורטית אם גל משלם כאן עם 43o, אז הקולינג ריינג' שלו עצום ולא פרופורציונאלי לכלום.
    אם ארט יודע את זה, הוא יכול להכניס לשאב ריינג' שלו עוד מלא זוגות (יכול להיות לו משתלם לדחוף זוג בינוני)...

ברור לי שאין קשר בין היד הזאת לאסטרטגיה מאוזנת, ושיש כאן פשוט leveling game...
    אני רק אומר שלדעתי אי אפשר לסטות רחוק מדי בתוך ה- leveling, אחרת אתה מוצא את עצמך דוחף J7ss וצוחקים עליך בצדק.

שוב, לא אומר שאין דברים בפוקר - זה בין השאר משחק בין בני אדם.
    אבל עדיין נכון קודם כל לגשת אליו בתור משחק מתמטי-לוגי ורק אחרי זה כל שאר הדברים.
    אני חושב שנכון להיצמד קודם כל לאסטרטגיה מאוזנת ולסטות ממנה כאשר יש סיבה טובה לכך.
    אבל לא לסטות עד כדי כך.. איזו סיבה אפשרית (לוגית) יכולה להיות לגל להשוות כאן?

יש לי אפס ניסיון בלייב, אבל אני מטיל ספק בזה ששחקן יכול לקבל ריד מספיק מבוסס למהלך כזה.
    העלו סרטון של התגובה של גל למהלך הזה ואם זכור לי נכון מה שהוא אמר שם זה בגדול 'לא חשבתי שיש לו את זה'.

לדעתי הדרך חשיבה הזאת לא יכולה להחזיק בטווח הארוך כי הסטטיסטיקה תתיישר נגדם ושחקנים כאלה יילכו באסט במוקדם או במאוחר.. אבל זו רק דעתי.
    לא הצדקתי את התשלום של גל פרי ואמרתי שהוא נוראי וכמובן שזה תשלום מפסיד עם יד חלשה שלא משחקת טוב במולטי, שלא נדבר על העובדה שאנחנו יכולים לקבל סקוויז מהסמול והביג ובכלל לא לראות פלופ...
    הסיבה ההגיונית היחידה לתשלום פרי זה בשביל תדמית מול השחקנים שמשחקים איתו, שיעברו אכרכך על הסטרים ויראו את זה ועוד אנשים שרואים את זה, זה פרסום שיכול להיות שווה הרבה כסף ולהכניס אותו אולי למשחקים מאוד אטרקטיביים או לתת לו אקשן מול אנשים שרואים את זה בעתיד.
    יכול להיות גם שהוא סתם גרוע ובחר לשלם עם זה פרי כי מה יש בזה...

עכשיו, בפלופ,
    קודם כל אם אין להם הרבה מידע אחד על השני ודינמיקה, לארט אין הרבה ידיים שהוא מייצג לואליו בצק רייז אחרי פלאט בסמול. יש לו שם רק סט 2, סט 3 וסט 7 שזה 7 קומבינציות של ואליו כי אנחנו חוסמים 3 אחד.
    סיבה לוגית להשוות והמינון יכול להיות קשור ברידים שיש לו על הבנאדם ויכול ללכת אפילו ליד חלשה כזאת במקרים מסוימים אם הריד טוב.
    וזה לא יעזור לארט אם הוא ידע שהוא משלם לו רחב וירחיב את טווח הדחיפה שלו כי הוא ידע בדיוק מתי הוא מבלף אם יש לו ריד טוב וזה בדיוק העניין...
    מה גם שכל עוד ארט לא ראה שהוא משלם רחב הוא לא יכול לעשות את ההתאמות האלה ותאורטית ברגע שהוא ראה את זה גל יכול להתחשב בזה ולעשות התאמה להתאמות העתידיות שהוא מעריך שהוא יעשה וכן הלאה במלחמת הלבלים...

בכל מקרה, אתה לא משחק לייב אבל אני אומר לך שלפעמים יש רידים מאוד טובים שגורמים לך לסטות מאוד מאסטרטגיה "אופטימלית".
    יכול להגיד לך שהיו לי מצבים שהלכתי לבלוף קטצ'ר עם הידיים הכי לא מתאימות שחוסמות בלופים של היריב ולא חוסמות ואליו רק כי היה לי ריד טוב.
    ויש אנשים מסוימים שיכולים לקבל ריד מספיק מבוסס למהלך כזה.

ולגבי גל והתגובה שלו לסרטון, מה אתה מצפה שהוא יגיד בפומבי שהיה לו ריד על ארט ???
    ברור שהוא יבחר במשהו מעורפל גם אם היה לו ריד מבוסס.

עם זאת, כמו שרשמתי ואני מסכים אתך, הבסיס למשחק הוא תאוריה ואסטרטגיה טובה שאתה רוצה לסטות ממנה רק אם יש לך סיבה טובה.
    פשוט יש אנשים שיש להם רידים וfeel ממש טובים למשחק שמאפשרים להם לסטות הרבה ובצורה חריגה מאסטרטגיה מאוזנת וזה מדפיס להם כסף וימשיך להדפיס להם לטווח ארוך, וסטטיסטית הם צודקים ברידים שלהם ולכן סטטיסטית הם ימשיכו להרוויח.

כמובן שיש הרבה אנשים שאין להם באמת רידים וfee טובים כלכך וזה יותר נופל בקטגוריה של "מום" ואלה אנשים שאין להם תאוריה טובה כי אם התאוריה שלהם הייתה טובה הם היו מבינים שהרידים שלהם לא טובים סטטיסטית והם היו מפסיקים להסתמך עליהם ועוברים לאסטרטגיה טובה ומאוזנת.

6. זוגיים

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    93
    לא הצדקתי את התשלום של גל פרי ואמרתי שהוא נוראי וכמובן שזה תשלום מפסיד עם יד חלשה שלא משחקת טוב במולטי, שלא נדבר על העובדה שאנחנו יכולים לקבל סקוויז מהסמול והביג ובכלל לא לראות פלופ...
    הסיבה ההגיונית היחידה לתשלום פרי זה בשביל תדמית מול השחקנים שמשחקים איתו, שיעברו אכרכך על הסטרים ויראו את זה ועוד אנשים שרואים את זה, זה פרסום שיכול להיות שווה הרבה כסף ולהכניס אותו אולי למשחקים מאוד אטרקטיביים או לתת לו אקשן מול אנשים שרואים את זה בעתיד.
    יכול להיות גם שהוא סתם גרוע ובחר לשלם עם זה פרי כי מה יש בזה...

עכשיו, בפלופ,
    קודם כל אם אין להם הרבה מידע אחד על השני ודינמיקה, לארט אין הרבה ידיים שהוא מייצג לואליו בצק רייז אחרי פלאט בסמול. יש לו שם רק סט 2, סט 3 וסט 7 שזה 7 קומבינציות של ואליו כי אנחנו חוסמים 3 אחד.
    סיבה לוגית להשוות והמינון יכול להיות קשור ברידים שיש לו על הבנאדם ויכול ללכת אפילו ליד חלשה כזאת במקרים מסוימים אם הריד טוב.
    וזה לא יעזור לארט אם הוא ידע שהוא משלם לו רחב וירחיב את טווח הדחיפה שלו כי הוא ידע בדיוק מתי הוא מבלף אם יש לו ריד טוב וזה בדיוק העניין...
    מה גם שכל עוד ארט לא ראה שהוא משלם רחב הוא לא יכול לעשות את ההתאמות האלה ותאורטית ברגע שהוא ראה את זה גל יכול להתחשב בזה ולעשות התאמה להתאמות העתידיות שהוא מעריך שהוא יעשה וכן הלאה במלחמת הלבלים...

בכל מקרה, אתה לא משחק לייב אבל אני אומר לך שלפעמים יש רידים מאוד טובים שגורמים לך לסטות מאוד מאסטרטגיה "אופטימלית".
    יכול להגיד לך שהיו לי מצבים שהלכתי לבלוף קטצ'ר עם הידיים הכי לא מתאימות שחוסמות בלופים של היריב ולא חוסמות ואליו רק כי היה לי ריד טוב.
    ויש אנשים מסוימים שיכולים לקבל ריד מספיק מבוסס למהלך כזה.

ולגבי גל והתגובה שלו לסרטון, מה אתה מצפה שהוא יגיד בפומבי שהיה לו ריד על ארט ???
    ברור שהוא יבחר במשהו מעורפל גם אם היה לו ריד מבוסס.

עם זאת, כמו שרשמתי ואני מסכים אתך, הבסיס למשחק הוא תאוריה ואסטרטגיה טובה שאתה רוצה לסטות ממנה רק אם יש לך סיבה טובה.
    פשוט יש אנשים שיש להם רידים וfeel ממש טובים למשחק שמאפשרים להם לסטות הרבה ובצורה חריגה מאסטרטגיה מאוזנת וזה מדפיס להם כסף וימשיך להדפיס להם לטווח ארוך, וסטטיסטית הם צודקים ברידים שלהם ולכן סטטיסטית הם ימשיכו להרוויח.

כמובן שיש הרבה אנשים שאין להם באמת רידים וfee טובים כלכך וזה יותר נופל בקטגוריה של "מום" ואלה אנשים שאין להם תאוריה טובה כי אם התאוריה שלהם הייתה טובה הם היו מבינים שהרידים שלהם לא טובים סטטיסטית והם היו מפסיקים להסתמך עליהם ועוברים לאסטרטגיה טובה ומאוזנת.
    בוא נדבר על הפלופ שכיוונת אליו ואז אני אתן עוד נקודה...
    קודם כל, למה גל יורה 1,000 מהכפתור לקופה של 1,600 עם מידל פייר וויק קיקר אל תוך 5 שחקנים? זה מהלך עם הצדקה בלבל/פילד הזה ואם כן מה השיקולים לזה? אני אשמח לדעת.
    מן הסתם אני לא משחק בלבלים קרובים לאלה אבל לי אישית זה נראה מוזר עד רע מאוד (+ גם הפרשן נשמע מופתע).

בשלב הזה ארט מצ'קרייז אל 3,700.
    בהתחשב באקשן פרה (קולים אול אובר) פחות סביר שיש לארט אוברפייר גדול, כן יכול להיות לו סט או פלאש דרו ואולי לפעמים זוג בינוני.
    גל ככה"נ מחליט שארט על דראואינג הנד כשהכי סביר זה פלאש דרו (נזקוף את זה לזכות ריד).
    אותו דבר נכון לגבי גל, ולכן אני לא חושב שיש הצדקה לליין הבט-בט-שאב. נראה יותר שהוא החליט/הבין בעצמו (בלבינג גיים) שגל יכול להיות סטיישן.

אני אפסיק פה כי זה לא ניתוח של פוקר תכלס אלא מיינד גיים... פשוט היה לנו-
    ארט - לבל1: גל מסוגל להמר בפלופ עם משהו לא טוב מספיק, אני שם אותו על סט רק חלק קטן מהזמן, צ'ק-רייז.
    גל - לבל2: ארט יודע שאני מסוגל להמר כאן בצורה מאוד גבולית, יכול להיות לו פלאש דרו - קול.
    ארט - לבל3: גל יודע שיכול להיות להיות לי פלאש דרו והוא יכול להיות סטיישן, צריך להפעיל עוד לחץ - רייז.
    גל - לבל4: בדיוק לבל3. צריך לעמוד בלחץ - קול.
    ארט - לבל5: בדיוק לבל4. אבל זה +EV עבורי לעשות שאב בריבר... כי כמה כבר הוא יכול להשוות עם קקה - רייז.
    גל - לבל6: בדיוק לבל5 - קול.

לא חידשתי כלום בניתוח הזה - כולם הבינו מה קרה מצפייה ביד עצמה. הסיבה שתארתי את זה ככה זה כדי להמחיש עד כמה זה לא ממש פוקר.

ראה גם החל מ- 14:45

עד כאן לא התמודדתי עם מה שאתה אומר שזה יכול להיות רווחי לשחקנים שטובים בזה... רק רציתי להמחיש כמה זה ריסקי ובעייתי, לדעתי, כאסטרטגיית משחק בטווח הארוך.
    וששחקנים שפשוט טובים יותר ממך בלבינג גיים ירסקו אותך.

אז הנה עוד נקודה: פוקר מן הסתם אנחנו לא משחקים רק נגד היריבים אלא גם נגד עצמנו. רגשות, סטימינג וכו'... אני מקווה שאתה מסכים איתי בזה.
    לדעתי כשאתה נותן לעצמך רישיון ללבלינג מרמה כזאת גבוהה, מה שיקרה זה הדבר הזה:
    בפעם הבאה שאתה בעצבים על מישהו בשולחן, שמריץ עליך עוד מהלך גדול... ואתה מרגיש שאתה פשוט חייב להשוות להימור שלו... וכשתחשוב על אסטרטגיה כללית מאוזנת לגבי מה אתה צריך לעשות, תגלה שזה פולד...
    בגלל שאתה במיני-טילט בא הרגש הזה שאתה פשוט חייב להשוות, לא לתת שיעבדו עליך שוב.
    ואז אתה רוצה להגיד לי באמת שתצליח להיות כן עם עצמך במאה אחוז שמה שאתה חווה זו אינטואיציה שהבחור מבלף ולא הרגשות שלך של סטימינג ורצון לתפוס את החמור מולך בבלוף?

כלומר זו חשיבה מאוד מסוכנת גם לגבי איך אתה מבנה את המשחק מול עצמך ומה אתה מרשה לעצמך לעשות ומה לא.
    וזו הסיבה האמיתית שונסה סלבסט דחפה עם J7ss.
    - מבחינת אסטרטגיה מאוזנת, זה טירוף.
    - בלבלינג גיים, היא טעתה.
    - הפקטור העיקרי: היא הייתה בסטים רציני מיד קודמת במשחק שהיא הפסידה.
    איך אתה חושב שהיא הצדיקה את זה בינה לבין עצמה? ברור שלא בעזרת אסטרטגיה מאוזנת. היא הצדיקה את זה עם הלבלינג גיים.
    אבל זה לא שהיה לה טיעון טוב מראש בלבלינג גיים, הרגשות שלה דחפו אותה לבנות משהו עקום שם...

אותו דבר כאן. גל פשוט רצה להשוות. אחרי זה באות ההצדקות בדיעבד: לבלינג, רידים...
    וברוב המקרים גם השחקן עצמו מאמין להצדקות האלה! הוא לא מספר לעצמו 'שיחקתי כמו חמור וניצחתי...' אלא 'החשיבה שלי הייתה +1 על שלו'. והמנגנון מינוס EV הזה מתוחזק.
    נערך לאחרונה על ידי pa137; 30/09/2018 ב 14:46.

7. 3 המשתמשים הבאים הודו לpa137 על ההודעה המועילה:

badgersoul (08/11/2018), er4n (01/10/2018), TheM_Wolf (11/11/2018)

8. זוגיים

מוניטין
    6 (8)
    הודה
    40
    קיבל תודה 18 פעמים ב15 הודעות
    וואיי איזה יד מפגרת חחחח
    אתם חושבים שהוא מרוויח במשחק הזה
    מישהו עכב אחרי השידורים?

9. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    121
    קיבל תודה 92 פעמים ב61 הודעות
    במקור פורסם על ידי hollywood צפה בהודעה
    וואיי איזה יד מפגרת חחחח
    אתם חושבים שהוא מרוויח במשחק הזה
    מישהו עכב אחרי השידורים?
    גל נחשב רג מאוד טוב בשולחנות קאש באל איי.
    לא יודע אם הוא מתפרנס מזה בלעדית, אבל שמו הולך לפניו.
    Poker is a game where you make money by avoiding difficult spots with marginal hands

10. סטרייט

מוניטין
    8 (8)
    הודה
    381
    בוא נדבר על הפלופ שכיוונת אליו ואז אני אתן עוד נקודה...
    קודם כל, למה גל יורה 1,000 מהכפתור לקופה של 1,600 עם מידל פייר וויק קיקר אל תוך 5 שחקנים? זה מהלך עם הצדקה בלבל/פילד הזה ואם כן מה השיקולים לזה? אני אשמח לדעת.
    מן הסתם אני לא משחק בלבלים קרובים לאלה אבל לי אישית זה נראה מוזר עד רע מאוד (+ גם הפרשן נשמע מופתע).

בשלב הזה ארט מצ'קרייז אל 3,700.
    בהתחשב באקשן פרה (קולים אול אובר) פחות סביר שיש לארט אוברפייר גדול, כן יכול להיות לו סט או פלאש דרו ואולי לפעמים זוג בינוני.
    גל ככה"נ מחליט שארט על דראואינג הנד כשהכי סביר זה פלאש דרו (נזקוף את זה לזכות ריד).
    אותו דבר נכון לגבי גל, ולכן אני לא חושב שיש הצדקה לליין הבט-בט-שאב. נראה יותר שהוא החליט/הבין בעצמו (בלבינג גיים) שגל יכול להיות סטיישן.

אני אפסיק פה כי זה לא ניתוח של פוקר תכלס אלא מיינד גיים... פשוט היה לנו-
    ארט - לבל1: גל מסוגל להמר בפלופ עם משהו לא טוב מספיק, אני שם אותו על סט רק חלק קטן מהזמן, צ'ק-רייז.
    גל - לבל2: ארט יודע שאני מסוגל להמר כאן בצורה מאוד גבולית, יכול להיות לו פלאש דרו - קול.
    ארט - לבל3: גל יודע שיכול להיות להיות לי פלאש דרו והוא יכול להיות סטיישן, צריך להפעיל עוד לחץ - רייז.
    גל - לבל4: בדיוק לבל3. צריך לעמוד בלחץ - קול.
    ארט - לבל5: בדיוק לבל4. אבל זה +EV עבורי לעשות שאב בריבר... כי כמה כבר הוא יכול להשוות עם קקה - רייז.
    גל - לבל6: בדיוק לבל5 - קול.

לא חידשתי כלום בניתוח הזה - כולם הבינו מה קרה מצפייה ביד עצמה. הסיבה שתארתי את זה ככה זה כדי להמחיש עד כמה זה לא ממש פוקר.

ראה גם החל מ- 14:45

עד כאן לא התמודדתי עם מה שאתה אומר שזה יכול להיות רווחי לשחקנים שטובים בזה... רק רציתי להמחיש כמה זה ריסקי ובעייתי, לדעתי, כאסטרטגיית משחק בטווח הארוך.
    וששחקנים שפשוט טובים יותר ממך בלבינג גיים ירסקו אותך.

אז הנה עוד נקודה: פוקר מן הסתם אנחנו לא משחקים רק נגד היריבים אלא גם נגד עצמנו. רגשות, סטימינג וכו'... אני מקווה שאתה מסכים איתי בזה.
    לדעתי כשאתה נותן לעצמך רישיון ללבלינג מרמה כזאת גבוהה, מה שיקרה זה הדבר הזה:
    בפעם הבאה שאתה בעצבים על מישהו בשולחן, שמריץ עליך עוד מהלך גדול... ואתה מרגיש שאתה פשוט חייב להשוות להימור שלו... וכשתחשוב על אסטרטגיה כללית מאוזנת לגבי מה אתה צריך לעשות, תגלה שזה פולד...
    בגלל שאתה במיני-טילט בא הרגש הזה שאתה פשוט חייב להשוות, לא לתת שיעבדו עליך שוב.
    ואז אתה רוצה להגיד לי באמת שתצליח להיות כן עם עצמך במאה אחוז שמה שאתה חווה זו אינטואיציה שהבחור מבלף ולא הרגשות שלך של סטימינג ורצון לתפוס את החמור מולך בבלוף?

כלומר זו חשיבה מאוד מסוכנת גם לגבי איך אתה מבנה את המשחק מול עצמך ומה אתה מרשה לעצמך לעשות ומה לא.
    וזו הסיבה האמיתית שונסה סלבסט דחפה עם J7ss.
    - מבחינת אסטרטגיה מאוזנת, זה טירוף.
    - בלבלינג גיים, היא טעתה.
    - הפקטור העיקרי: היא הייתה בסטים רציני מיד קודמת במשחק שהיא הפסידה.
    איך אתה חושב שהיא הצדיקה את זה בינה לבין עצמה? ברור שלא בעזרת אסטרטגיה מאוזנת. היא הצדיקה את זה עם הלבלינג גיים.
    אבל זה לא שהיה לה טיעון טוב מראש בלבלינג גיים, הרגשות שלה דחפו אותה לבנות משהו עקום שם...

אותו דבר כאן. גל פשוט רצה להשוות. אחרי זה באות ההצדקות בדיעבד: לבלינג, רידים...
    וברוב המקרים השחקן עצמו מאמין להצדקות האלה! הוא לא מספר לעצמו 'שיחקתי כמו חמור וניצחתי...' אלא 'החשיבה שלי הייתה +1 על שלו'. והמנגנון מינוס EV הזה מתוחזק.
    אתייחס לנקודות שהעלת:
    דבר ראשון, שים לב שלא אמרתי שגל שחקן טוב ולא אמרתי שהתשלום שלו פרי טוב, לא אמרתי שהבט שלו והסייזינג שלו בפלופ טובים.
    בסה"כ נגעתי בטענה שלך לגבי feel players ולייב רידס.
    בקשר ללבלים שציינת, הם לא רלוונטים אם יש לגל ריד טוב על ארט

זה יכול להיגמר בתנועת גוף או משהו קטן בפנים שארט חוזר עליו בכל פעם שהוא במשיכה או בלוף מוחלט ואין צורך בשום לבל וזה יכול להיות ריד טוב ומוצק שגומר שם את כל הסיפור.

לגבי הסרטון של דאג פולק:
    אני מכיר את הסרטון הזה שלו ועוד אחרים שהוא עושה ואני לא לגמרי מסכים עם כל מה שהוא אומר פה.
    זה אכן משחק מסוכן ואנשים יכולים לעשות התאמות להתאמות שלך ולנצל אותך.
    אבל וזה אבל גדול, יש משחקים שלא ינצלו אותך וההתאמות האלה יהיו מצוינות ויש אנשים שממש ממש טובים בלבלים האלה ומנצחים אנשים אחרים ומדפיסים כסף לטווח ארוך.
    אז מול בנאדם שמשחק אסטרטגיה אופטימלית אתה תצטרך לנסות לשחק גם אופטימלי כדי שהוא לא ינצל אותך אלא אם אתה תצליח להפעיל עליו לחץ ולנסות להתחיל לנצל אותו ותהיה מהיר הרבה יותר ממנו בהתאמות שהוא ינסה לעשות בעקבות מה שהוא רואה ויש אנשים שמומחים בלנסות להוציא אנשים מאיזון ואסטרטגיה אופטימלית ולעשות התאמות יותר מהירות וטובות להתאמות שהם צפויים לקבל ואם תשלב את זה עם כמה רידים טובים הבנאדם לא יבין מה נחת עליו ואיך הוא מפסיד ארגזים לשחקן מסוים ויתחיל להאשים את זה בואריינס.

וכן, לפעמים גם אנשים שטובים בלבלים ורידים טועים ומפסידים אבל מה שמשנה זה הטווח הארוך והאם הלבלים והרידים מדפיסים להם כסף לטווח הארוך או לא.
    ויש אנשים עם רידים וfeel מעולים שסטטיסטית בדרך כלל צודקים וירוויחו ארגזים לטווח ארוך.
    יכול להגיד לך לפחות על עצמי שאני הולך עם הסטטיסטיקה, ואם הרידים שלי הם נכונים סטטיסטית אני אלך איתם במצבים מסוימים ולא עם התאוריה.
    הרבה פעמים אין ריד טוב ואז צריך ללכת לפי תאוריית משחק, יחס קופה, איפה אתה בטווח, איזה בלוקרים לואליו ולבלוף יש לך וכו...
    אבל אם יש לי ריד טוב או תחושה טובה(מבוססת סטטיסטית) אני זורק את כל התאוריה לפח והולך עם האינסטינקטים.

האם קרה שנסחפתי בטילט וזה השפיע לי על ההחלטה ודימיינתי ריד במקום שלא היה כדי להצדיק את ההחלטה והיה עדיף ללכת עם תאוריה, כנראה שכן.
    האם בדרך כלל זה קורה ?
    אצלי לא

האם זה מתכון טוב כדי ללמד פוקר שחקן מתחיל ?
    לא

שוב אני אגיד, הבסיס ללמידת המשחק הוא תאורטי, הבנה של אסטרטגייה טובה שמבוססת על יסודות מתמטיים וכל פעם שאנחנו יוצאים מאסטרטגיה מאוזנת צריכה להיות לנו סיבה טובה.

אבל יש שחקני feel שמסוגלים בעזרת רידים לעשות התאמות יוצאות דופן ולהרוויח הרבה יותר במצבים מסוימים משחקנים אחרים שיפספסו דברים וילכו על אסטרטגיה אופטימלית.
    רוב האנשים לא מסוגלים לעשות את זה ויכולים ליפול בטילט, הצדקה עצמית ומהלכים גרועים עם feel רע ורידים חלשים ולא מבוססים סטטיסטית.
    אבל זה לא אומר שלא קיימים שחקני feel טובים וממושמעים שיכולים לרסק פילדים מסוימים עם feel טוב ורידים מעולים(שזה אגב לא סותר את העובדה שיכול להיות להם תאוריה טובה).

11. המשתמשים הבאים מודים ל KeepRunningGood על התגובה המועילה:

ביצים (30/09/2018)

12. זוגיים

מוניטין
    10 (13)
    הודה
    30
    קיבל תודה 45 פעמים ב28 הודעות
    עד הריבר גל שיחק זוועה. 43 אוף זו יד זבל.

אבל בריבר היריב שלו שיחק כל כך גרוע שזה השוואה טובה של גל.

האם סט מהמר שם פעמיים קופה בריבר? ממש לא.

היד היחידה שמהמרת פעמיים קופה בריבר זה מיסד פלאש דרו או מיסד סטרייט דרו.

13. זוגיים

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    93
    אתייחס לנקודות שהעלת:
    דבר ראשון, שים לב שלא אמרתי שגל שחקן טוב ולא אמרתי שהתשלום שלו פרי טוב, לא אמרתי שהבט שלו והסייזינג שלו בפלופ טובים.
    בסה"כ נגעתי בטענה שלך לגבי feel players ולייב רידס.
    בקשר ללבלים שציינת, הם לא רלוונטים אם יש לגל ריד טוב על ארט

זה יכול להיגמר בתנועת גוף או משהו קטן בפנים שארט חוזר עליו בכל פעם שהוא במשיכה או בלוף מוחלט ואין צורך בשום לבל וזה יכול להיות ריד טוב ומוצק שגומר שם את כל הסיפור.

לגבי הסרטון של דאג פולק:
    אני מכיר את הסרטון הזה שלו ועוד אחרים שהוא עושה ואני לא לגמרי מסכים עם כל מה שהוא אומר פה.
    זה אכן משחק מסוכן ואנשים יכולים לעשות התאמות להתאמות שלך ולנצל אותך.
    אבל וזה אבל גדול, יש משחקים שלא ינצלו אותך וההתאמות האלה יהיו מצוינות ויש אנשים שממש ממש טובים בלבלים האלה ומנצחים אנשים אחרים ומדפיסים כסף לטווח ארוך.
    אז מול בנאדם שמשחק אסטרטגיה אופטימלית אתה תצטרך לנסות לשחק גם אופטימלי כדי שהוא לא ינצל אותך אלא אם אתה תצליח להפעיל עליו לחץ ולנסות להתחיל לנצל אותו ותהיה מהיר הרבה יותר ממנו בהתאמות שהוא ינסה לעשות בעקבות מה שהוא רואה ויש אנשים שמומחים בלנסות להוציא אנשים מאיזון ואסטרטגיה אופטימלית ולעשות התאמות יותר מהירות וטובות להתאמות שהם צפויים לקבל ואם תשלב את זה עם כמה רידים טובים הבנאדם לא יבין מה נחת עליו ואיך הוא מפסיד ארגזים לשחקן מסוים ויתחיל להאשים את זה בואריינס.

וכן, לפעמים גם אנשים שטובים בלבלים ורידים טועים ומפסידים אבל מה שמשנה זה הטווח הארוך והאם הלבלים והרידים מדפיסים להם כסף לטווח הארוך או לא.
    ויש אנשים עם רידים וfeel מעולים שסטטיסטית בדרך כלל צודקים וירוויחו ארגזים לטווח ארוך.
    יכול להגיד לך לפחות על עצמי שאני הולך עם הסטטיסטיקה, ואם הרידים שלי הם נכונים סטטיסטית אני אלך איתם במצבים מסוימים ולא עם התאוריה.
    הרבה פעמים אין ריד טוב ואז צריך ללכת לפי תאוריית משחק, יחס קופה, איפה אתה בטווח, איזה בלוקרים לואליו ולבלוף יש לך וכו...
    אבל אם יש לי ריד טוב או תחושה טובה(מבוססת סטטיסטית) אני זורק את כל התאוריה לפח והולך עם האינסטינקטים.

האם קרה שנסחפתי בטילט וזה השפיע לי על ההחלטה ודימיינתי ריד במקום שלא היה כדי להצדיק את ההחלטה והיה עדיף ללכת עם תאוריה, כנראה שכן.
    האם בדרך כלל זה קורה ?
    אצלי לא

האם זה מתכון טוב כדי ללמד פוקר שחקן מתחיל ?
    לא

שוב אני אגיד, הבסיס ללמידת המשחק הוא תאורטי, הבנה של אסטרטגייה טובה שמבוססת על יסודות מתמטיים וכל פעם שאנחנו יוצאים מאסטרטגיה מאוזנת צריכה להיות לנו סיבה טובה.

אבל יש שחקני feel שמסוגלים בעזרת רידים לעשות התאמות יוצאות דופן ולהרוויח הרבה יותר במצבים מסוימים משחקנים אחרים שיפספסו דברים וילכו על אסטרטגיה אופטימלית.
    רוב האנשים לא מסוגלים לעשות את זה ויכולים ליפול בטילט, הצדקה עצמית ומהלכים גרועים עם feel רע ורידים חלשים ולא מבוססים סטטיסטית.
    אבל זה לא אומר שלא קיימים שחקני feel טובים וממושמעים שיכולים לרסק פילדים מסוימים עם feel טוב ורידים מעולים(שזה אגב לא סותר את העובדה שיכול להיות להם תאוריה טובה).
    אנחנו מסכימים על רוב הדברים.
    ושים לב שבשום נקודה לא אמרתי שיש בעיה בלבלינג. אם תגיד ששם רוב הכסף בפוקר, אני אפילו לא אתנגד כי זה בהחלט אפשרי. לבלינג זה חשוב וגם אני כמובן עושה את זה הרבה.

נישאר חלוקים לגבי היד הזאת... לדעתי זה טירוף והבנאדם יילך באסט. לדעתך זה בתחום הסביר.
    אני הערתי הן לגבי התשלום של גל פרה והן לגבי הרייז שלו בפלופ, כדי להראות שלפחות ביחס לגל לא נראה שזו התמונה שאתה מצייר: כאילו מדובר בשחקן ממושמע עם אסטרטגיה מאוזנת ותאוריה חזקה שעושה לבלינג.
    אלא פשוט מדובר במשחק רע. שנהיה רע יותר מאחר וגם ארט הוא שחקן מקצועני, כלומר הוא לא פועל כאן נגד איזה כבש אלא נגד שחקן שמכיר את הלבלינג גיים: http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=323699
    אתה יכול להמשיך לטעון שלגל היה ריד וזה סבבה, מה שאמרתי לא פוסל את זה אבל מחליש את האפשרות לדעתי. מה גם שאין לך תימוכין לטענה שהיה כאן ריד, ואני הצגתי תימוכין לטענה שזה משחק חלש ולא מבוסס היגיון.

בלי קשר לגל, באופן כללי אתה טוען שיש שחקנים רווחיים שעושים מהלכים מהסוג הזה שראינו ביד (לבלינג ברמה כזו)... אני בספק (חושב שהם יכולים להחזיק תקופה ככה, אפילו כמה שנים... אבל חושב שיילכו באסט בסוף) כי אני לא מכיר כאלה, אבל זה אפשרי.

היד הזאת יפה בדיוק בגלל רמת הלבלינג הגבוהה בה... וסוג המשחק הזה הוא אחד מסימני ההיכר של פוקר ומה שמושך כ"כ הרבה אנשים למשחק (פחות חושבים על שינון טווחים ועבודה מחוץ לשולחן כשבאים לשחק ולהשתפר)... וזה גם מה שמשאיר את הואליו במשחק. כי זה כן בבסיס משחק מתמטי-לוגי.

שוב, אני חושב שעל הרוב אנחנו מסכימים.

עריכה: עוד דבר, הנקודה שלך יכולה להיות נכונה לפילדים ספציפיים. לא נשמע לי סביר שאפילו חובבנים מפזרים tells כאלה רציניים, אבל זה אפשרי.
    העניין הוא שזה לא סוג השולחן בסרטון. אם היית ממלא את השולחן בכבשים, הייתי יכול להסכים איתך. אבל הוא לא מלא בכבשים.
    אז אלא אם פוקר לייב בסטייקס האלה יותר קל מ-100NL אונליין, אני לא רואה איך זה רוווחי...
    נערך לאחרונה על ידי pa137; 30/09/2018 ב 16:52.

14. סטרייט

מוניטין
    8 (8)
    הודה
    381
    אנחנו מסכימים על רוב הדברים.
    ושים לב שבשום נקודה לא אמרתי שיש בעיה בלבלינג. אם תגיד ששם רוב הכסף בפוקר, אני אפילו לא אתנגד כי זה בהחלט אפשרי. לבלינג זה חשוב וגם אני כמובן עושה את זה הרבה.

נישאר חלוקים לגבי היד הזאת... לדעתי זה טירוף והבנאדם יילך באסט. לדעתך זה בתחום הסביר.
    אני הערתי הן לגבי התשלום של גל פרה והן לגבי הרייז שלו בפלופ, כדי להראות שלפחות ביחס לגל לא נראה שזו התמונה שאתה מצייר: כאילו מדובר בשחקן ממושמע עם אסטרטגיה מאוזנת ותאוריה חזקה שעושה לבלינג.
    אלא פשוט מדובר במשחק רע. שנהיה רע יותר מאחר וגם ארט הוא שחקן מקצועני, כלומר הוא לא פועל כאן נגד איזה כבש אלא נגד שחקן שמכיר את הלבלינג גיים: http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=323699
    אתה יכול להמשיך לטעון שלגל היה ריד וזה סבבה, מה שאמרתי לא פוסל את זה אבל מחליש את האפשרות לדעתי. מה גם שאין לך תימוכין לטענה שהיה כאן ריד, ואני הצגתי תימוכין לטענה שזה משחק חלש ולא מבוסס היגיון.

בלי קשר לגל, באופן כללי אתה טוען שיש שחקנים רווחיים שעושים מהלכים מהסוג הזה שראינו ביד (לבלינג ברמה כזו)... אני בספק (חושב שהם יכולים להחזיק תקופה ככה, אפילו כמה שנים... אבל חושב שיילכו באסט בסוף) כי אני לא מכיר כאלה, אבל זה אפשרי.

היד הזאת יפה בדיוק בגלל רמת הלבלינג הגבוהה בה... וסוג המשחק הזה הוא אחד מסימני ההיכר של פוקר ומה שמושך כ"כ הרבה אנשים למשחק (פחות חושבים על שינון טווחים ועבודה מחוץ לשולחן כשבאים לשחק ולהשתפר)... וזה גם מה שמשאיר את הואליו במשחק. כי זה כן בבסיס משחק מתמטי-לוגי.

שוב, אני חושב שעל הרוב אנחנו מסכימים.

עריכה: עוד דבר, הנקודה שלך יכולה להיות נכונה לפילדים ספציפיים. לא נשמע לי סביר שאפילו חובבנים מפזרים tells כאלה רציניים, אבל זה אפשרי.
    העניין הוא שזה לא סוג השולחן בסרטון. אם היית ממלא את השולחן בכבשים, הייתי יכול להסכים איתך. אבל הוא לא מלא בכבשים.
    אז אלא אם פוקר לייב בסטייקס האלה יותר קל מ-100NL אונליין, אני לא רואה איך זה רוווחי...
    לא אמרתי שזה בתחום הסביר ולא אמרתי שגל שחקן טוב או שהיה לו ריד מוצק.
    בסה"כ אמרתי שזה יכול להיות סביר פוסט במקרים קיצוניים שיש לך ריד טוב ומוצק והפרי יכול להיות תוצר של בניית תדמית כדי לקבל אקשן בעתיד ולהיות מוזמן למשחקים אטרקטיביים.
    יכול להיות גם שגל פשוט שחקן חלש ואין קשר לטיעונים האלה.

אבל זאת לא הנקודה שלי.
    הנקודה שלי שיש שחקנים עם feel ורידים טובים שיהיו מאוד רווחיים לטווח הארוך שיעשו התאמות מאוד טובות שירוויחו הרבה וימשיכו להרוויח הרבה סטטיסטית.
    המהלך הזה יכול להיות דוגמא קיצונית לריד פוטנציאלי ולא צריך לייצג את מרבית ההחלטות שנעשות על ידי רידים אשר יכולות להיות הרבה פחות קיצוניות.

וחובבנים מפזרים טלים מאוד רציניים לא מעט פעמים ולפעמים גם מקצוענים.
    זה שארט מקצוען לא אומר שאין לו טלים...

15. המשתמשים הבאים מודים ל KeepRunningGood על התגובה המועילה:

pa137 (30/09/2018)

16. זוג

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    32
    קיבל תודה 10 פעמים ב9 הודעות
    במקור פורסם על ידי ביצים צפה בהודעה
    גל נחשב רג מאוד טוב בשולחנות קאש באל איי.
    לא יודע אם הוא מתפרנס מזה בלעדית, אבל שמו הולך לפניו.
    באמת? לפי מה זה

17. הסמל האישי של poker_ta
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    976
    קיבל תודה 1,216 פעמים ב613 הודעות
    בוא נראה איך הקטע של "יש לו פלאש דרו, לא עוזב זוג" עובד בעוד יד:

תן לכבש ללבל את עצמו ש"עם הנאטס הוא לא היה מעלה כל כך הרבה".

18. 2 המשתמשים הבאים הודו לpoker_ta על ההודעה המועילה:

badgersoul (01/10/2018), iambest (01/10/2018)

19. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (8)
    הודה
    685
    קיבל תודה 429 פעמים ב217 הודעות
    במקור פורסם על ידי poker_ta צפה בהודעה

[]
    אותו כנ"ל כאן

משו עובר על הפוקר מאז שאיזילדור ג'ונגלמן דוהאמל ודוואן הראו לעולם שסטיישן אגרו יכול להיות EV+

20. פול האוס

מוניטין
    11 (12)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    615
    קיבל תודה 743 פעמים ב354 הודעות

דוגמא לא משהו.
    הם משחקים ביחד 3-4 פעמים בשבוע. יש המון דינמיקה.
    כשהייתי שם שבוע שעבר, גארט, שהוא שחקן אש, לקח יותר מ900 אלף דולר, שיחקו 100-200-400. גל הפסיד שם איזה 100 אלף. אנשים פרטו שם מאות אלפים. היה משחק פסיכי.
    גארט הכניס צ'יפים כבר לתיק ואמר שהוא משחק "פתוח". מכסה כל הימור, שזה פעם ראשונה שנתקלתי בזה אבל זה גדול.

Sent from my SM-N950U using Tapatalk

21. הסמל האישי של poker_ta
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (12)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    976
    קיבל תודה 1,216 פעמים ב613 הודעות
    במקור פורסם על ידי afterpartt צפה בהודעה
    דוגמא לא משהו.
    הם משחקים ביחד 3-4 פעמים בשבוע. יש המון דינמיקה.
    כשהייתי שם שבוע שעבר, גארט, שהוא שחקן אש, לקח יותר מ900 אלף דולר, שיחקו 100-200-400. גל הפסיד שם איזה 100 אלף. אנשים פרטו שם מאות אלפים. היה משחק פסיכי.
    גארט הכניס צ'יפים כבר לתיק ואמר שהוא משחק "פתוח". מכסה כל הימור, שזה פעם ראשונה שנתקלתי בזה אבל זה גדול.

אז אם הדינמיקה פסיכית, למה התשלום הזה לא קיבל כותרת hand of the year?

הנקודה היא כזו:
    תדמיין רגע שרייאן מפסיד עם אס ג'ק ספיידס.
    היד הזאת הייתה מקבלת אותו רספקט שגל קיבל.
    תן לכבש ללבל את עצמו ש"עם הנאטס הוא לא היה מעלה כל כך הרבה".

22. פול האוס

מוניטין
    11 (12)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    615
    קיבל תודה 743 פעמים ב354 הודעות
    ממתי
    אז אם הדינמיקה פסיכית, למה התשלום הזה לא קיבל כותרת hand of the year?

הנקודה היא כזו:
    תדמיין רגע שרייאן מפסיד עם אס ג'ק ספיידס.
    היד הזאת הייתה מקבלת אותו רספקט שגל קיבל.
    אנשי המרקטינג של הקזינו בוחרים את הכותרות.

מן הסתם זו לא גאווה גדולה היד הזו.

יש סיבה למה קוראים להם recreational players

23. המשתמשים הבאים מודים ל afterpartt על התגובה המועילה:

hollywood (01/10/2018)

24. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    121
    קיבל תודה 92 פעמים ב61 הודעות
    במקור פורסם על ידי jonez צפה בהודעה
    באמת? לפי מה זה
    לפי 2 מכרים שלי בסצינה
    Poker is a game where you make money by avoiding difficult spots with marginal hands

25. זוגיים

מוניטין
    6 (8)
    הודה
    40
    קיבל תודה 18 פעמים ב15 הודעות
    אם הוא נחשב שם לקבוע טוב וריווחי אולי באמת יש משהו מאחורי הקול הזה
    נקווה שנקבל עוד ידיים מהמשחק הזה עם גל

26. הסמל האישי של ACEinyourFACE
    שלישייה

מוניטין
    14 (7)