זוג שלישי בטרן

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 40
  1. זוג

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    37
    קיבל תודה 4 פעמים ב3 הודעות

זוג שלישי בטרן

משחק 5 5 יורו בקזינו

שחקן נוראי לימפ שניים לפני הכפתור
    שחקן שעושה רושם של רג ומקבל מלא רספקט מהשולחן משלם אחריו
    (אני ערמה 300 שניהם מכסים אותי)

אני בכפתור מקווה לקחת את הקופה או לבודד את הכבש עושה את זה 30 (גבוה יחסית בשולחן) עם

שניהם משווים. קופה 100

פלופ שני יהלומים ולב אחד
    נדמה לי
    כולם צק
    אני אמור לסבט פה?

טרן
    הכבש צק
    השחקן הטוב בט 60
    ...

2. רויאל פלאש

מוניטין
    48 (11)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,386
    קיבל תודה 1,967 פעמים ב1,177 הודעות
    לכאורה אתה לא אמור לסבט פלופ,אבל זה אחלה
    פלופ לכסות מקרים שיש לאחד מהם דאמה חלשה או אס חלש.
    יש גם בקדור ואנחנו חוסמים קנטה,זה לא חובה אבל זה בסדר
    גמור להמר לדעתי.

3. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    287
    קיבל תודה 99 פעמים ב89 הודעות
    פלופ מול שתי שחקנים אני רוב הזמן בצ'ק אבל הימור של 40-50 גם טוב ,טרן זה או רייז (מעדיף ) או קול , אני לא חושב שלרג יש הרבה אסים בטווח אחרי קול ללימפ משחקן חלש רוב הזמן יהיה לו סקאנד פייר עם ריצה או ריצה לצבע\סטרייט ובגלל שלא הימרתה עם הגודל ערימה שלך בפלופ אז הריינג שלך די חסום לידיים נאטס או ידיים בינוניות שלא רוצה לנפח קופה מול 2 שחקנים (אם הוא רג טוב הוא יכול לנצל את זה), אם הייתם יותר עמוקים בסביבות 70 -120 bb הייתי הולך על רייז בטרן אבל בגלל שאתה כל כך קצר ואני לא מבין למה אתה לא משחק עם 100bb אז זה קול\פולד טרן שזה די באסה עם יד כזאת מול הטווח של הרג .
    עם הערימה שלך עדיף פולד טרן זה הבעיה בלשחק קצר במשחקים כאלה .. אתה לא יכול לעשות הרבה מהלכים
    נערך לאחרונה על ידי iambest; 30/10/2018 ב 15:18.

4. המשתמשים הבאים מודים ל iambest על התגובה המועילה:

the16keves (30/10/2018)

5. זוג

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    37
    במקור פורסם על ידי iambest צפה בהודעה
    אני לא חושב שלרג יש הרבה אסים בטווח אחרי קול ללימפ משחקן חלש
    למה שלא יהיו לו כל מיני אסים חלשים? נגיד אס ארבע סוטד.

6. זוג

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    37
    במקור פורסם על ידי kakayeled צפה בהודעה
    לכאורה אתה לא אמור לסבט פלופ,אבל זה אחלה
    פלופ לכסות מקרים שיש לאחד מהם דאמה חלשה או אס חלש.
    לא כל כך הבנתי את המשפט הזה... הם ישחררו דאמה או אס חלש?

7. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    287
    במקור פורסם על ידי ab2007 צפה בהודעה
    למה שלא יהיו לו כל מיני אסים חלשים? נגיד אס ארבע סוטד.
    בגדול לך בטווח יש יותר אסים ממנו רוב האסים שלו ילכו ל 3b במיוחד נגד לימפ לך יש את כל האסים בטווח גם כאלה שילכו לפוטקונטרול (צק)בפלופ

8. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    26
    קיבל תודה 32 פעמים ב20 הודעות
    בגדול לך בטווח יש יותר אסים ממנו רוב האסים שלו ילכו ל 3b במיוחד נגד לימפ לך יש את כל האסים בטווח גם כאלה שילכו לפוטקונטרול (צק)בפלופ
    נכון שיש לגיבור יותר אסים בטווח, וגם דאמות לא חסר, אבל כרגע אין לו לא אס ולא דמה שמנצחים אותו.

אם בא לך להפוך את היד לבלוף, לך על זה. אני נגד.

9. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    287
    לגיבור יש בטווח ידיים חזקות מהרג , אני אוהב מאוד בלוף טרן במיוחד שאני חוסם סטרייט אם הם היו עומקים לדעתי זה מהלך רווחי לבלף שם אם אתה מחפש יד לבלף שם זה בין הידיים הטובות שיש לך , ברור שכרגע אין לו דמה או אס ביד אבל בטווח שלו יש אני מדבר על איך לשחק עם כל הטווח לא על יד ספציפית אחת זה שאין לך תקלפ בספוט הזה זה לא אומר שאתה צריך להרים ידיים , אם כל אחד היה אומר טוב אז אין לי תקלפ הזה עכשיו אז אני לא יבלף אז זה גרוע כי ברוב המקרים יהיה לך תקלפ ובחלק לא ובחלק שלא אתה צריך ללכת לבלוף במיוחד עם יד כזאת kj זה איזון טווח , אתה לא יכול להמר תמיד שיש לך תקלפ ושאין אז לא אתה תהיה שקוף מידי, אני בכל ספוט שמהמר לוליו אני מחפש גם איזה ידי בלוף אני משחק ככה

10. סטרייט

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    68
    קיבל תודה 170 פעמים ב120 הודעות
    לגיבור יש בטווח ידיים חזקות מהרג , אני אוהב מאוד בלוף טרן במיוחד שאני חוסם סטרייט אם הם היו עומקים לדעתי זה מהלך רווחי לבלף שם אם אתה מחפש יד לבלף שם זה בין הידיים הטובות שיש לך , ברור שכרגע אין לו דמה או אס ביד אבל בטווח שלו יש אני מדבר על איך לשחק עם כל הטווח לא על יד ספציפית אחת זה שאין לך תקלפ בספוט הזה זה לא אומר שאתה צריך להרים ידיים , אם כל אחד היה אומר טוב אז אין לי תקלפ הזה עכשיו אז אני לא יבלף אז זה גרוע כי ברוב המקרים יהיה לך תקלפ ובחלק לא ובחלק שלא אתה צריך ללכת לבלוף במיוחד עם יד כזאת kj זה איזון טווח , אתה לא יכול להמר תמיד שיש לך תקלפ ושאין אז לא אתה תהיה שקוף מידי, אני בכל ספוט שמהמר לוליו אני מחפש גם איזה ידי בלוף אני משחק ככה
    איזה ידיים של נבל אתה מנסה לקפל ברייז?

11. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    287
    Qx , כמה ריצות לצבע סטרייט וכל שאר האויר שהוא יורה בטרן (ויש בסיטואציה הזאת מול היריב הזה )
    נערך לאחרונה על ידי iambest; 31/10/2018 ב 15:38.

12. סטרייט

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    68
    Qx , כמה ריצות לצבע סטרייט וכל שאר האויר שהוא יורה בטרן (ויש בסיטואציה הזאת מול היריב הזה )
    נמשיך עם השאלות הכוונה:
    -איזה קומבינציות של דאמה איקס אתה חושב שנבל מחזיק כאן כשהוא באוברלימפ- קול פרה?
    - תנסה להעריך- כשאתה מסתכל על הטווח שאתה מנסה לקפל, יש שם יותר דאמה איקס או ריצות?
    -אחרי הניתוח- אתה עדיין משוכנע שהרייז כאן הוא לבלוף? האם יש לנו בטווח בלופים מוצלחים יותר ללא שואדאון ואליו?
    -האם יש לנו בכלל טווח רייז כאן אחרי צ'ק בפלופ?

אחרי שתגיד מה אתה חושב אני אגיב גם. אולי נלמד מזה משהו

13. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    287
    במקור פורסם על ידי pokerkiddo צפה בהודעה
    נמשיך עם השאלות הכוונה:
    -איזה קומבינציות של דאמה איקס אתה חושב שנבל מחזיק כאן כשהוא באוברלימפ- קול פרה?
    - תנסה להעריך- כשאתה מסתכל על הטווח שאתה מנסה לקפל, יש שם יותר דאמה איקס או ריצות?
    -אחרי הניתוח- אתה עדיין משוכנע שהרייז כאן הוא לבלוף? האם יש לנו בטווח בלופים מוצלחים יותר ללא שואדאון ואליו?
    -האם יש לנו בכלל טווח רייז כאן אחרי צ'ק בפלופ?

אחרי שתגיד מה אתה חושב אני אגיב גם. אולי נלמד מזה משהו
    יכול להיות לו q8 sutid + (יכול להיות יותר רחב תלוי בשחקן עצמו ואני מזכיר לך שהערימה של גיבור קטנה והוא לא הימר בפלופ הזה אז רג טוב ינצל תספוט הזה יותר... זה הבעיה בלשחק עם ערימה קטנה מול רגים אם אתה לא באה עם אסטרטגיה מוכנה מראש נגדם אז ינצלו אותך המון זה כל הבעיה של גיבור בספוטים שהוא העלה שהוא קצר יחסית לשאר השולחן אז כל מהלך שלו הוא די פולרייזד
    הטווח שאני מנסה לקפל זה יותר ריצות אבל רייז בטרן יפעל מספיק לחץ בשביל שהוא יקפל את כל ה דאמה סוט שלו בלי יהלומים
    יש לנו בלופים יותר מוצלחים kx/kj יהלומים 910 יהלומים Q X יהלומים
    חייב להיות לך טווח רייז אחרי צ'ק פלופ לפעמים אתה מאזן תצ'ק פלופ עם ידיים חזקות בשביל שהיה לך הגנה בשביל הצ'ק פלופ ולא תהיה נציל .... בכללי אתה רוצה שהצ'ק בהיינד שלך יהיה חזק ולא נציל מול שחקנים טובים . וככה אתה מגן עליו
    מה אתה חושב ?
    נערך לאחרונה על ידי iambest; 31/10/2018 ב 16:10.

14. זוגיים

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    45
    קיבל תודה 56 פעמים ב36 הודעות
    יכול להיות לו q8 sutid + (יכול להיות יותר רחב תלוי בשחקן עצמו ואני מזכיר לך שהערימה של גיבור קטנה והוא לא הימר בפלופ הזה אז רג טוב ינצל תספוט הזה יותר... זה הבעיה בלשחק עם ערימה קטנה מול רגים אם אתה לא באה עם אסטרטגיה מוכנה מראש נגדם אז ינצלו אותך המון זה כל הבעיה של גיבור בספוטים שהוא העלה שהוא קצר יחסית לשאר השולחן אז כל מהלך שלו הוא די פולרייזד
    הטווח שאני מנסה לקפל זה יותר ריצות אבל רייז בטרן יפעל מספיק לחץ בשביל שהוא יקפל את כל ה דאמה סוט שלו בלי יהלומים
    חייב להיות לך טווח רייז אחרי צ'ק פלופ לפעמים אתה מאזן תצ'ק פלופ עם ידיים חזקות בשביל שהיה לך הגנה בשביל הצ'ק פלופ ולא תהיה נציל .... בכללי אתה רוצה שהצ'ק בהיינד שלך יהיה חזק ולא נציל מול שחקנים טובים . וככה אתה מגן עליו
    מה אתה חושב ?
    קודם כל הנקודת הנחה שלך שנבל הוא איזה רג מפלצתי היא בד"כ לא נכונה. המשחק בלייב הוא הרבה יותר פשוט. לא רואה שום יד ואליו שאני מצקצק בפלופ הזה. לא סט, לא קנטה, כלום. לא חושב שזה נכון גם בטווח הארוך, אבל בטח שלא בקזינו שאתה משחק עם שחקנים ערב אחד ואני לא רואה צורך באיזון של טווח צק בהיינד עם מפלצות. בגלל זה רייז שם פשוט נראה מלא בחרא כי אנשים כמעט לא מצקצקים אחורה בפלופ הזה שום יד חזקה

15. המשתמשים הבאים מודים ל HATBF על התגובה המועילה:

ab2007 (02/11/2018)

16. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    287
    במקור פורסם על ידי HATBF צפה בהודעה
    קודם כל הנקודת הנחה שלך שנבל הוא איזה רג מפלצתי היא בד"כ לא נכונה. המשחק בלייב הוא הרבה יותר פשוט. לא רואה שום יד ואליו שאני מצקצק בפלופ הזה. לא סט, לא קנטה, כלום. לא חושב שזה נכון גם בטווח הארוך, אבל בטח שלא בקזינו שאתה משחק עם שחקנים ערב אחד ואני לא רואה צורך באיזון של טווח צק בהיינד עם מפלצות. בגלל זה רייז שם פשוט נראה מלא בחרא כי אנשים כמעט לא מצקצקים אחורה בפלופ הזה שום יד חזקה
    אני מדבר על היד כפי ששוחקה ועל המצב בטרן אני חושב שרייז טרן יכול לקחת תקופה ברוב הזמן מול הרג הספציפי הזה , אתה טועה לגבי זה שאנשים לא מצקצקים פלופ כזה עם מפלצת אולי לא כלום אבל לפחות 10% מהשחקנים כן אני דווקא חושב שזה טוב לאזן טווח מול הרג הזה זה לא איזה זקן בן מאה אתה תוכל לקפל לו יידים חזקות משלך ,אני מבין תנקודת מבט שלך אבל שנינו משחקים אסטרטגיה שונה אז ברור שהיה לנו חילוקי דעות ככה זה בפוקר אין צודק או לא זה רק הטווח הרחוק יגיד .
    וסתם שאלה מה אתה עושה בספוט הזה בטרן ? עם ערימה של50 Bb והאם אתה עושה משו שונה כאשר אתה עם ערימה של 100bb
    נ.ב : אתה לא יכול לקבוע שזה מהלך לא רווחי בטווח הארוך כי אתה לא עושה אותו כמו שאתה אומר ,
    נערך לאחרונה על ידי iambest; 31/10/2018 ב 17:53.

17. סטרייט

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    68
    מה אתה חושב ?
    אני אתחיל בדבר שלדעתי הכי חשוב - אנחנו משחקים בקזינו. אין שום סיבה בעולם להתחיל לחשוב על איזון טווח מול נבל שאנחנו נשחק איתו אולי 4-5 שעות בלחץ. הספוט הזה פשוט לא חוזר לעיתים קרובות, ואנחנו לא צריכים תמיד לחפש לשחק מאוזן. אחד האלמנטים הכי חשובים זה קריאת שולחן וביצוע התאמות, לפעמים צריך לצאת מה GTO.
    OP טוען שנבל נראה רג טוב והוא בכל זאת החליט לבצע אוברלימפ אחרי כבש חלל. קצת קשה לנתח את הטווח שלו, אבל אפשר לפסול בוודאות AJ+ ו ATs, ככל הנראה כל מיני 22-77, סוטד קונקטורס ואולי כל מיני סוטד וואן גאפרס, Q9s,K9s,KTs ו Axs עד 9 (כבר מהניתוח הזה אני רואה שיש לו הרבה יותר Ax מ Qx. יכול להיות שהוא מחזיק שם Q8s/QTs/QJs אבל פה זה נגמר).

עלה אס בטרן. מבחינת ידיים של נבל יש לו שם לעיתים מאוד רחוקות סטרייט, טריפס, קצת Qx וכל מיני קומבודראוז (T9s,98s,K9s,Q9dd,JTs) וכמה דרואים רגילים.
    ברגע שצ'קצ'קנו פלופ פחות או יותר אמרנו שאין לנו שם אס(מאמין ש OP בשולחן יחסית חדש לא מנסה לבודד שם עם A2s-A9s אבל זה לא ודאי) ונבל יכול לצאת עם כל הטווח שלו כאן בליד טרן.
    הלימפר הראשון כ"כ רחב וחלש שזה לא אמור להדאיג אותנו יותר מדיי אחרי שצ'קצ'ק פעמיים אז אפשר להסתכל על זה כמעט כאילו זו קופת האדס אפ. היד שלנו מתמודדת דיי טוב מול הטווח שלו ורייז כאן ישאיר אותנו בהכרח רק נגד הידיים שמרסקות אותנו וככל הנראה לא יקפל כמעט אף Qx(גם כי הליין שלנו פשוט לא אמין וגם כי לרוב יהיה להן אקוויטי נוסף).
    תנסה לשחק קצת ב slice או כל מחשבון אקוויטי אחר. אני מאמין שתראה שיש לנו כמות הגונה של אקוויטי.

18. המשתמשים הבאים מודים ל pokerkiddo על התגובה המועילה:

ab2007 (02/11/2018)

19. זוגיים

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    45
    מסכים בגדול עם מה שקידו אמר
    שחקן טוב אמור לבודד שם לדעתי עם כל הטווח אחרי הלימפ של הכבש. לקחת אופסוט ברודווי, שזאת אחלה יד לבודד כבש בעמדה, ולשחק אותה בלימפ קול OOP זה פשוט נוראי, ככה שאני גם לא חושב שיש לו שם הרבה Q, אם בכלל. אני מתלבט בספוט הנוכחי, בין שולם אחד וכנראה פולד ריבר להימור בריא, לבין פולד כבר עכשיו. נכון שאנחנו מקדימה מול רוב הטווח פרה של נבל, פשוט הסייזינג והעובדה שהוא לא בודד את הכבש פרה, מה שמראה על פאסיביות, גורמות לי לחשוב שהוא לא מבלף פה מספיק

20. המשתמשים הבאים מודים ל HATBF על התגובה המועילה:

ab2007 (02/11/2018)

21. זוגיים

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    45
    .

22. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    287
    פוקרקידו אני דיברתי בתיאוריה שאם היה לנו 100 bbאז הייתי הולך לרייז טרן אם הערימה הספציפית של הנבל אני כנראה מקפל טרן, לדעתי יש לגיבור יותר אסים מהרג , אם הוא באמת רג אז הוא הולך ל 3b מול לימפ עם כל אס במיוחד בעמדה מאוחרת , גיבור יוכל לצקצק לא מעט אסים בפלופ , הרייז טרן מקפל יד חזקה משלנו וגם זה בלוקר בט ולהגיע לשאודאון חינם הוא משיג הרבה דברים טובים . זה הימור שעוצר בלופים ודרך אגב זה פחות gto זה יותר אקספלויטיב פליי

23. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    287
    מה אתה הייתה עושה בטרן קידו
    @GOD מה הדעה שלך על היד

24. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    569
    קיבל תודה 1,139 פעמים ב491 הודעות
    פלופ אוהב צק, יד חלשה מדי להמר לווליו, וחזקה מדי לבלף. אם הם פאסיביים אפשר להמר ממש נמוך בשביל לראות 2 קלפים בזול.

טרן, נראה ספוט טוב לנבל לבלף, הכבש כמעט בוודאות ויתר על הקופה, או שמשלם פעם אחת וזורק, בכל זאת יש לנו לא מעט ידיים שאנחנו יכולים לתפוס איתן בלוף, ולנבל יש לא מעט Ax, בוואקום אני מקפל.

לגבי האופציה של רייז בטרן- מאחר וקצת חסמנו את עצמנו עם הצק בפלופ, יהיה קשה לייצג יד חזקה, בנוסף פול האוס רוצה בדרך כלל רק לשלם. אם חושב בכל זאת שרייז יקבל קרדיט אז זה קומבו לא רע לנסות, אבל בגדול הייתי נמנע מלעשות את זה אחרי צק בפלופ.

25. 2 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

ab2007 (02/11/2018), iambest (01/11/2018)

עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 20/12/2016, 17:12
  2. 5/10 החלטה על הערימה בטרן עם סט נמוך אחרי הימור שלישי בטרן
    על ידי YossiPokerSoldier בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 59
    הודעה אחרונה: 14/11/2014, 15:06
  3. קופה בהימור שלישי AK, נגד דונק גדול בטרן ודחיפה בריבר - סקופ 109 טיוזדיי M
    על ידי Rafi_Vegas בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 15/05/2014, 20:09
  4. ואליו/בלוף בטרן/ריבר בפוזישן במולטי וואי PLO עם נאטס שלישי?
    על ידי Gaby Livshitz בפורום ידיים במשחקי קאש - אומהה ומשחקים אחרים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 04/09/2011, 22:09
  5. זוגות וסקנד נאט דרואו פלופ, ייצוג עם בלוקר בטרן, נאטס שלישי בריבר
    על ידי Gaby Livshitz בפורום ידיים במשחקי קאש - אומהה ומשחקים אחרים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 18/07/2011, 22:18

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog