זוג שלישי בטרן

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג הודעות 21-40 מתוך 40
  1. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    298
    קיבל תודה 101 פעמים ב91 הודעות
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    פלופ אוהב צק, יד חלשה מדי להמר לווליו, וחזקה מדי לבלף. אם הם פאסיביים אפשר להמר ממש נמוך בשביל לראות 2 קלפים בזול.

טרן, נראה ספוט טוב לנבל לבלף, הכבש כמעט בוודאות ויתר על הקופה, או שמשלם פעם אחת וזורק, בכל זאת יש לנו לא מעט ידיים שאנחנו יכולים לתפוס איתן בלוף, ולנבל יש לא מעט Ax, בוואקום אני מקפל.

לגבי האופציה של רייז בטרן- מאחר וקצת חסמנו את עצמנו עם הצק בפלופ, יהיה קשה לייצג יד חזקה, בנוסף פול האוס רוצה בדרך כלל רק לשלם. אם חושב בכל זאת שרייז יקבל קרדיט אז זה קומבו לא רע לנסות, אבל בגדול הייתי נמנע מלעשות את זה אחרי צק בפלופ.
    אני מבין תחשיבה שיידים חזקות רק ירצו לשלם אבל בגלל שהנבל מסוגל לבלף שם יותר במיוחד אחרי צ'ק פלופ של גיבור אז בגלל זה אני רוצה רייז אבל רק עם 70 bb + לא כמו בספוט הזה ויש לנו אחלה קומבו לרייז הייתי מעדיף יהלומים אבל זה יד מספיק טובה אני חושב שבספוט הזה נקבל יותר קרדיט ואנחנו גם יכולים להשתפר לסטרייט או קינג במקרה שיש לו דאמה והוא עושה צ'ק קול טרן וצ'ק ריבר
    @GOD
    אין לך טווח רייז טרן אחרי צ'ק פלופ בחיים ? ואם כן איפה
    ועוד שאלה מה אתה עושה במקום גיבור עם יד כמו ++A10\a 5 (בפלופ)
    נערך לאחרונה על ידי iambest; 01/11/2018 ב 12:05.

2. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    26
    קיבל תודה 32 פעמים ב20 הודעות
    אף אחד לא ציין זאת, אבל לימפ פרה-פלופ עם היד הזאת בפוזישן נשמע עדיף

3. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    573
    קיבל תודה 1,163 פעמים ב501 הודעות
    במקור פורסם על ידי iambest צפה בהודעה
    @GOD
    אין לך טווח רייז טרן אחרי צ'ק פלופ בחיים ? ואם כן איפה
    ועוד שאלה מה אתה עושה במקום גיבור עם יד כמו ++A10\a 5 (בפלופ)
    אם הפלופ היה נניח AT7 אז יכולות להיות לי ידיים חזקות שמצקצקות פלופ ואז זה יותר מתאים, או אם הטרן יכול לשפר אותנו (במקרה הזה מה שפגע בטרן כבר היה חזק מספיק בפלופ לבט, ואנחנו 3ווי אז אני לא מצקצק פלופ עם זוגיים יותר מדי על לוח כזה).

במקום נבל בואקום עם AT אני כנראה משלם הכל, עם כל אס נוטה לשלם, אבל תלוי באיך אני רואה את נבל, אם נניח ראיתי אותו מבצע כמה מלכודות לא סטנדרטיות אז אני הולך לוותר לו יותר.

4. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

iambest (02/11/2018)

5. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    298
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    אם הפלופ היה נניח AT7 אז יכולות להיות לי ידיים חזקות שמצקצקות פלופ ואז זה יותר מתאים, או אם הטרן יכול לשפר אותנו (במקרה הזה מה שפגע בטרן כבר היה חזק מספיק בפלופ לבט, ואנחנו 3ווי אז אני לא מצקצק פלופ עם זוגיים יותר מדי על לוח כזה).

במקום נבל בואקום עם AT אני כנראה משלם הכל, עם כל אס נוטה לשלם, אבל תלוי באיך אני רואה את נבל, אם נניח ראיתי אותו מבצע כמה מלכודות לא סטנדרטיות אז אני הולך לוותר לו יותר.
    ומה אתה עושה בפלופ במקום גיבור אם יש לך a5+ |a10

6. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    573
    קיבל תודה 1,163 פעמים ב501 הודעות
    צק תמיד

7. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

iambest (02/11/2018)

8. זוגיים

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    45
    קיבל תודה 58 פעמים ב37 הודעות
    במקור פורסם על ידי gilgil צפה בהודעה
    למה? יד אש בעמדה אחרי לימפ של כבש זה פתיחה באהבה כל היום. הרבה פעמים תישאר הדסאפ מול הכבש, וגם אם לא זאת אחלה סיטואציה

9. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    26
    במקור פורסם על ידי HATBF צפה בהודעה
    למה? יד אש בעמדה אחרי לימפ של כבש זה פתיחה באהבה כל היום. הרבה פעמים תישאר הדסאפ מול הכבש, וגם אם לא זאת אחלה סיטואציה
    קודם כל זו לא יד אש. היא לא מובילה בכלל על הטווח של הרג, וגם מול הכבש היא לא כזאת מובילה. בנוסף יש עוד את הבליינדים שלא דיברו.
    זו אחלה יד למולטי ווי 5 ידים לתפוס צבע על צבע, זוגות על זוגות וכדומה נגד מישהו מהבליינדים שנאלץ לשחק (צ׳יקצ׳ק) עם זבל כמו 94 לבבות וכדומה.
    מה גם שעם עומק לא עמוק של 70 בב אתה יכול להגיע בקופת לימפים לאול אין ע"י הימורים של פוט-פוט-פוט. לא חייבים לנפח את הקופה פרה.

10. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    298
    קודם כל זו לא יד אש. היא לא מובילה בכלל על הטווח של הרג, וגם מול הכבש היא לא כזאת מובילה. בנוסף יש עוד את הבליינדים שלא דיברו.
    זו אחלה יד למולטי ווי 5 ידים לתפוס צבע על צבע, זוגות על זוגות וכדומה נגד מישהו מהבליינדים שנאלץ לשחק (צ׳יקצ׳ק) עם זבל כמו 94 לבבות וכדומה.
    מה גם שעם עומק לא עמוק של 70 בב אתה יכול להגיע בקופת לימפים לאול אין ע"י הימורים של פוט-פוט-פוט. לא חייבים לנפח את הקופה פרה.
    אני מעדיף להשוות לימפ עם סוטד נמוכים 67/89 עם הסוטד הגבוהים עדיף רייז בספוט הזה

11. זוג

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    37
    קיבל תודה 4 פעמים ב3 הודעות
    ממה שהספקתי לראות, הכבש וגם הרג היו מרימים בעצמם ל3-4 BB יד כמו שלי ומעלה לכן אני שם אותם על אס חלש או משהו ספקולטיבי אחר.

אם הבליינדים היו עושים רירייז על פתיחה ל30 זה פאס קל.

12. זוג

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    37
    קיבל תודה 4 פעמים ב3 הודעות
    תודה לכולם על הפידבק.

אני ודאי מהמר בפלופ זוג עליון ומעלה. לא רק שיש כבר שלושה לסטרייט +אופציה לflush, הכבש בקופה ואין טעם לאזן מולו.

לכן בעייתי לקפל כאן כי יש מצב שרג טוב מבין את זה.
    מצד שני לא נראה לי מופרך שיש לו אס בטווח, ויש לי ידיים יותר טובות לשלם איתן כמו קינגים או מלכה, וקיפלתי.
    הכבש גם קיפל, והרג מראה 36 לב.

13. המשתמשים הבאים מודים ל ab2007 על התגובה המועילה:

iambest (03/11/2018)

14. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    298
    זה ספוט כל כך קל בשביל רג סביר+ בשביל ללכת לבלוף ידעתי שהרג מלא בחרא בגלל זה אהבתי רייז שם בשביל להעיף את כל האוויר שהוא חייב לירות בטרן מול הטווח החלש שלך ושל הכבש אבל בסדר נייס הנד מקווה שלמדתה משו מלשחק מול רג שיכול לנצל אותך בגלל הערימה שלך ! זה כל הסיפור של היד הגודל ערימה שלך והצ'ק בפלופ ושוב פעם על תטעה כמעט 98% מהזמן אין לו שם אס בוודאות.
    נערך לאחרונה על ידי iambest; 03/11/2018 ב 23:54.

15. סטרייט

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    70
    קיבל תודה 171 פעמים ב121 הודעות
    זה ספוט כל כך קל בשביל רג סביר+ בשביל ללכת לבלוף ידעתי שהרג מלא בחרא בגלל זה אהבתי רייז שם בשביל להעיף את כל האוויר שהוא חייב לירות בטרן מול הטווח החלש שלך ושל הכבש אבל בסדר נייס הנד מקווה שלמדתה משו מלשחק מול רג שיכול לנצל אותך בגלל הערימה שלך ! זה כל הסיפור של היד הגודל ערימה שלך והצ'ק בפלופ ושוב פעם על תטעה כמעט 98% מהזמן אין לו שם אס בוודאות.
    אם הטווח של נבל מכיל אוויר ולנו יש שואדאון ואליו, אין לנו שום סיבה לעשות רייז כדי "להעיף את כל האוויר". זו לא סיבה נכונה לעשות רייז בפוקר

16. רויאל פלאש

מוניטין
    48 (11)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,386
    קיבל תודה 1,975 פעמים ב1,183 הודעות
    ממש ממש ממש ממש לא

17. 3 המשתמשים הבאים הודו לkakayeled על ההודעה המועילה:

ab2007 (04/11/2018), iambest (04/11/2018), kingim (04/11/2018)

18. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    298
    במקור פורסם על ידי pokerkiddo צפה בהודעה
    אם הטווח של נבל מכיל אוויר ולנו יש שואדאון ואליו, אין לנו שום סיבה לעשות רייז כדי "להעיף את כל האוויר". זו לא סיבה נכונה לעשות רייז בפוקר
    אם אתה לא תעיף את האויר שלו אז האויר שלו יעיף אותך כמו שקרה ביד אם לא בטרן אז בריבר כי הטווח שלך חסום ....
    תעשה לי טובה על תגיד משפטים כמו " זה לא סיבה מספיק טובה לעשות רייז בפוקר" ביום שתפתור תמשחק אז אתה יכול להגיד משפטים גדולים , בסופו של יום הרייז היה מנצח את היד הזאת כי בפסוט הזה כמו שהיד שוחקה רוב הזמן עדיף רייז מול רג מול שחקן אחר זה משו אחר (יש לי ניסיון מול רגים כאלה מבין תהליך חשיבה שלו ) . אני חושב שאתם צריכים לרדת מהתבניות האלה של " בטרן רוב היידים החזקות ילכו לקול " וכו' כן זה נכון אבל אם כל השחקנים ישחקו אותו דבר כמו האסטרטגיה שלך אז אתה לא תרוויח הרבה כסף בלונג ראן ואם האסטרטגיה שלך תהיה שונה ומגוונת יהיה קשה לשחק מולך ובטוח שתעשה יותר כסף מ avg reg .
    התגובה הזאת לא באה לזלזל באף אחד חס וחלילה פשוט מנסה להוציא אותכם קצת מהקופסא ולנסות לחושב אחרת .

19. סטרייט

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    70
    קיבל תודה 171 פעמים ב121 הודעות
    אם אתה לא תעיף את האויר שלו אז האויר שלו יעיף אותך כמו שקרה ביד אם לא בטרן אז בריבר כי הטווח שלך חסום ....
    תעשה לי טובה על תגיד משפטים כמו " זה לא סיבה מספיק טובה לעשות רייז בפוקר" ביום שתפתור תמשחק אז אתה יכול להגיד משפטים גדולים , בסופו של יום הרייז היה מנצח את היד הזאת כי בפסוט הזה כמו שהיד שוחקה רוב הזמן עדיף רייז מול רג מול שחקן אחר זה משו אחר (יש לי ניסיון מול רגים כאלה מבין תהליך חשיבה שלו ) . אני חושב שאתם צריכים לרדת מהתבניות האלה של " בטרן רוב היידים החזקות ילכו לקול " וכו' כן זה נכון אבל אם כל השחקנים ישחקו אותו דבר כמו האסטרטגיה שלך אז אתה לא תרוויח הרבה כסף בלונג ראן ואם האסטרטגיה שלך תהיה שונה ומגוונת יהיה קשה לשחק מולך ובטוח שתעשה יותר כסף מ avg reg .
    התגובה הזאת לא באה לזלזל באף אחד חס וחלילה פשוט מנסה להוציא אותכם קצת מהקופסא ולנסות לחושב אחרת .
    לא יודע, אחד השיעורים הראשונים שאחד המאמנים שלי לימד אותי בפוקר היה סיבות להמר בפוקר. כמו שאני מכיר, הסיבות הן להמר לואליו, להמר לבלוף או להמר למניעת אקוויטי. כשאנחנו מדברים נטו על האוויר שלו, מטרת ההימור לא נכנסת לי כאן באף אחת מהקטגוריות. נהפוך הוא, ברגע שנעשה רייז אנחנו מעיפים לחלוטין את כל האוויר שלו ואת רוב הידיים שאנחנו יכולים לקבל מהן ואליו, ומשאירים כמעט תמיד רק את מה שטוב אותנו. אם אני עושה רייז בריבר מה אז? עשינו כאן רייז בטרן לואליו או לבלוף? זה מעמיד אותנו בסיטואציה מאוד מאוד מוזרה מול שחקן שמתואר כרג ולא כשולמן.
    להעיף פה זה יכול להיות מהלך לגיטימי, וגם לשלם בטרן ולהעריך בריבר זו לא טעות גסה. המשחק רחוק מלהיות פתור, אבל אנחנו צריכים להבין בכל רגע ורגע מה המהלך שיביא לנו את התוחלת הגבוהה ביותר.
    OP לא תיאר יותר מדיי את נבל חוץ מזה שהוא אמר שעושים לו כבוד בשולחן. זה שהייתה לך תחושה שהוא מלא בחרא וראית שהוא יצא בבלוף מוחלט, לא אומר שפיצחת את השחקן ואת תהליך החשיבה שלו.ולהיפך, גם אם איכשהו כן שמת אותו על אוויר מוחלט - אתה באמת חושב שעדיף לנו לקפל אותו כאן כשהוא עם 0% אקוויטי?

איך שאני רואה את זה, אחת המטרות בלהעלות ידיים בפורום היא ליצור דיון, ומי שרוצה יכול לקחת מזה וללמוד כמה דברים. זה בסדר גמור להציג את דעתך ואת דרך החשיבה שלך, אבל אני לא חושב שאפשר להיות כ"כ נחרץ בדעה שלך. אני לא חושב שצריך לרדת מתבניות שמכניסות כסף אם הן נכונות מהבסיס שלהן. הטיעון שלך "אם לא תעיף את האוויר שלו אז האוויר שלו יעיף אותך" פשוט חלש וגם לא נכון תיאורטית. זה כמו שאני אגיד לך לא לפתוח עם אסים פריפלופ כי לאורך הקריירה שלי אני מופסד עם אסים, ואתה תיישם את זה. צריך להבין כל ספוט לגופו, וכשאנחנו מתמודדים מול אגרסיביות לנסות לחשוב מתי אנחנו הולכים לבלוף קאצ'ינג, מתי אנחנו משחררים ומתי אנחנו מבלפים.

20. המשתמשים הבאים מודים ל pokerkiddo על התגובה המועילה:

kingim (04/11/2018)

21. זוגיים

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    26
    במקור פורסם על ידי kakayeled צפה בהודעה
    ממש ממש ממש ממש לא
    תודה על הסבר מפורט ומנומק.

22. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    298
    במקור פורסם על ידי pokerkiddo צפה בהודעה
    לא יודע, אחד השיעורים הראשונים שאחד המאמנים שלי לימד אותי בפוקר היה סיבות להמר בפוקר. כמו שאני מכיר, הסיבות הן להמר לואליו, להמר לבלוף או להמר למניעת אקוויטי. כשאנחנו מדברים נטו על האוויר שלו, מטרת ההימור לא נכנסת לי כאן באף אחת מהקטגוריות. נהפוך הוא, ברגע שנעשה רייז אנחנו מעיפים לחלוטין את כל האוויר שלו ואת רוב הידיים שאנחנו יכולים לקבל מהן ואליו, ומשאירים כמעט תמיד רק את מה שטוב אותנו. אם אני עושה רייז בריבר מה אז? עשינו כאן רייז בטרן לואליו או לבלוף? זה מעמיד אותנו בסיטואציה מאוד מאוד מוזרה מול שחקן שמתואר כרג ולא כשולמן.
    להעיף פה זה יכול להיות מהלך לגיטימי, וגם לשלם בטרן ולהעריך בריבר זו לא טעות גסה. המשחק רחוק מלהיות פתור, אבל אנחנו צריכים להבין בכל רגע ורגע מה המהלך שיביא לנו את התוחלת הגבוהה ביותר.
    OP לא תיאר יותר מדיי את נבל חוץ מזה שהוא אמר שעושים לו כבוד בשולחן. זה שהייתה לך תחושה שהוא מלא בחרא וראית שהוא יצא בבלוף מוחלט, לא אומר שפיצחת את השחקן ואת תהליך החשיבה שלו.ולהיפך, גם אם איכשהו כן שמת אותו על אוויר מוחלט - אתה באמת חושב שעדיף לנו לקפל אותו כאן כשהוא עם 0% אקוויטי?

איך שאני רואה את זה, אחת המטרות בלהעלות ידיים בפורום היא ליצור דיון, ומי שרוצה יכול לקחת מזה וללמוד כמה דברים. זה בסדר גמור להציג את דעתך ואת דרך החשיבה שלך, אבל אני לא חושב שאפשר להיות כ"כ נחרץ בדעה שלך. אני לא חושב שצריך לרדת מתבניות שמכניסות כסף אם הן נכונות מהבסיס שלהן. הטיעון שלך "אם לא תעיף את האוויר שלו אז האוויר שלו יעיף אותך" פשוט חלש וגם לא נכון תיאורטית. זה כמו שאני אגיד לך לא לפתוח עם אסים פריפלופ כי לאורך הקריירה שלי אני מופסד עם אסים, ואתה תיישם את זה. צריך להבין כל ספוט לגופו, וכשאנחנו מתמודדים מול אגרסיביות לנסות לחשוב מתי אנחנו הולכים לבלוף קאצ'ינג, מתי אנחנו משחררים ומתי אנחנו מבלפים.
    לא שמתי אותו על אויר מוחלט שמתי אותו על טווח חלש במיוחד בבורד הזה ... רג טוב יכול לנצל תספוט הזה גם עם 2 7 אוף ועובדה שהוא הצליח לקפל את שני השחקנים .. אתה לא יכול להשוות טרן וריבר מול טווח כזה . אני ואתה מתאמנים אצל מאמנים אחרים לי יש יותר ניסיון מול רגים וההליך חשיבה שלהם בספוטים מסויימים יש לי פחות ניסיון מול חובבנים שזה בעיה קשה לי לשים אותם בטווחים כי רוב הזמן הם בעצמם לא יודעים מה הם עושים . ואני עדיין חושב שעדיף שתזרקו את כל המיתוסים לפח ותתחילו לגוון אבל יכול להיות שאני טועה . יאללה נקס הנד.

23. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    298
    @pokerkiddo אני לא יכול לשלוח הודעות פרטיות בפורום הזה משום מה לגבי ההודעה שלך בפרטי זה התשובה שלי
    היו לי מאמנים בעבר מהארץ אבל הם לא היו שווים תתמורה לא שאני מזלזל פשוט התוצאות שלי היו שונות אבל כאשר עברתי קורס אצל bencb הכול השתנה כל החשיבה שלי והאסטרטגיה השתנו והתוצאות יותר מרשימות מבעבר בן יותר מתאים לצורת המשחק שלי והפסיכולוגיה ועוד דברים מחוץ למשחק כמו מדיטציה ומקלחת קרה לפני סשן חחחח
    נערך לאחרונה על ידי iambest; 05/11/2018 ב 17:55.

24. המשתמשים הבאים מודים ל iambest על התגובה המועילה:

pokerkiddo (05/11/2018)

25. פלאש

מוניטין
    23 (6)
    הודה
    610
    קיבל תודה 488 פעמים ב314 הודעות
    בהינתן מה שכתבת, שולם טרן שולם ריבר (בהנחה ולא מגיע סקרד קארד)זה מיקסום של וואליו בספוט הזה.

Sent from my PRO 7 using Tapatalk

26. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    298
    אני יחזור על זה שוב לפי איך שאני רואה את זה אתה לא יכול לשלם שתי כדורים עם היד הזאת מול הטווח שלו אני מעדיף רייז לכיוון 140-190 ואם הוא משלם ואנחנו לא משתפרים אז זה צק אני לא רוצה לשלם שתי כדורים אז זה סוג של הנחה במקרה שיש לו קווין , רייז טרן מעייף חלק מהיידים שהוא החליט לירות איתם בטרן והחלק של הווליו שלו יצקצק מלא ריברים אם היינו יותר עמוקים והוא היה משלם תרייז טרן שלי אז בחלק מהמקרים הייתי מבלף ריבר גם .

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2

נושאים דומים

1. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 20/12/2016, 17:12
  2. 5/10 החלטה על הערימה בטרן עם סט נמוך אחרי הימור שלישי בטרן
    על ידי YossiPokerSoldier בפורום ידיים במשחקי קאש - טקסס הולדם - לייב
    תגובות: 59
    הודעה אחרונה: 14/11/2014, 15:06
  3. קופה בהימור שלישי AK, נגד דונק גדול בטרן ודחיפה בריבר - סקופ 109 טיוזדיי M
    על ידי Rafi_Vegas בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 15/05/2014, 20:09
  4. ואליו/בלוף בטרן/ריבר בפוזישן במולטי וואי PLO עם נאטס שלישי?
    על ידי Gaby Livshitz בפורום ידיים במשחקי קאש - אומהה ומשחקים אחרים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 04/09/2011, 22:09
  5. זוגות וסקנד נאט דרואו פלופ, ייצוג עם בלוקר בטרן, נאטס שלישי בריבר
    על ידי Gaby Livshitz בפורום ידיים במשחקי קאש - אומהה ומשחקים אחרים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 18/07/2011, 22:18

מבקרים שהגיעו לדף הזה חיפשו:

אין מידע עדיין
SEO Blog