סטטוס מאמצי הסדרת הפוקר

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון
מציג הודעות 21-40 מתוך 56
  1. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    קיבל תודה 696 פעמים ב504 הודעות
    שמעון

קודם כל תודה רבה על הזמן והאנרגיה שאתה משקיע בדיון פה - לא מובן מאליו, אז תודה רבה

ברשותך מספר שאלות
    1. מבין מגוון המסלולים שבהם היה אפשר לתקןף את הנושא , כגון נסיון לביטול ההגדרה של פוקר כמשחק אסור (להראות שיכולת גדול ממזל) או לחילופין פעילות להכשרת הימורים באופן כללי בישראל, מסלולים שלהבנתי לו היו מצליחים היו מאפשרים ארגון משחק פוקר ללא מגבלות בחרתם ללכת במסלול מצומצם יחסית (רק טורנירים) ובפיקוח יחסית מסיבי - מה היו השיקולים ללכת בקו הזה
    2. מעבר לנושא המבורך כשלעצמו של טורנירים חיים ישנם נושאים נוספים שכואבים לשחקני פוקר בארץ ו שנופלים תחת הגדרת הסדרת הפוקר , לדעתי השניים העיקריים הם נושא המיסוי ונושא משחקי אונליין , שלדעתי חשוב יותר לרוב הקהילה מטורנירים חיים כן או לא , האם יש לכם כוונה לטפל בנושאים אלו במסגרת החוק
    3. אחד הנושאים שהרגיזו את הקהילה פה ולדעתי פגעו במימון ההמונים שלכם זה נושא מימון ההמונים שנעשה לפני 4 שנים להתאחדות הפוקר, שבו הובטחו על ידי סטס דברים שלא קוימו, והייתה אפס שקיפות בנושא, לפי מה שכתבת כעת אתם משתמשים בתשתית של ההתאחדות שהוקמה אז - למה ? האם פניתם לחברים בהתאחדות (אלו ששילמו אז דמי חבר) וקיבלתם את הסכמתם לכך ? אני אישית תרמתי לגיוס ההמונים הנוכחי וגם דאגתי לחברים נוספים שתרמו למרות שהרגשתי פגוע מהעוקץ שנעשה פה לפני כמה שנים אך ורק על סמך ההצהרה שלך שהפעילות הנוכחית מנותקת ממה שהיה שם, למה בחרת להשתמש בהתאחדות , ואם היא אכן גוף פעיל מי החברים בה ? איך אני יודע אם אני חבר או לא ?
    4. האם יש דברים מסוימים (מעבר לתרומה כספית) שאתם צריכים בהם סיוע ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. הסמל האישי של iuta
    רויאל פלאש

מוניטין
    50 (14)
    הודה
    2,162
    קיבל תודה 1,322 פעמים ב924 הודעות
    הדבר היחיד שמפריע פה לאנשים זה שסטס קשור לעניין ולא החזיר תשובה לאיזה פוסט כבר 4 שנים...
    נראה לי ש 90% מהמתנגדים לא היו כאלה אם הוא לא היה קשור לעניין,כי מעבר לזה לא רואה סיבה למה להתנגד גם אם זה ברור שהארגון בסוף יהיה בליכוד ויהיה מושחת.
    מה אכפת לי כמה יהיה מושחת אם על הדרך הוא יעזור לי להתקדם לאנשהו,מה אכפת לי עם ביבי מושחת אם על הדרך הוא דואג לנו לביטחון שלום וכלכלה?(סתם דוגמא לא לכינס לזה אם זה נכון או לא)

3. הסמל האישי של happywithJJ
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    154
    קיבל תודה 65 פעמים ב54 הודעות
    מה אכפת לי עם ביבי מושחת אם על הדרך הוא דואג לנו לביטחון שלום וכלכלה?(סתם דוגמא לא לכינס לזה אם זה נכון או לא)
    לא להיכנס לזה, אבל זה מאוד לא נכון!! פשוט אי אפשר לא להגיב לזה זה מעצבן

4. הסמל האישי של iuta
    רויאל פלאש

מוניטין
    50 (14)
    הודה
    2,162
    קיבל תודה 1,322 פעמים ב924 הודעות
    במקור פורסם על ידי happywithJJ צפה בהודעה
    לא להיכנס לזה, אבל זה מאוד לא נכון!! פשוט אי אפשר לא להגיב לזה זה מעצבן
    מה לא נכון?

5. הסמל האישי של happywithJJ
    שלישייה

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    154
    קיבל תודה 65 פעמים ב54 הודעות
    כל אלה: הוא דואג לנו לביטחון שלום וכלכלה

6. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    13
    קיבל תודה 38 פעמים ב9 הודעות
    במקור פורסם על ידי TLR צפה בהודעה
    שמעון

קודם כל תודה רבה על הזמן והאנרגיה שאתה משקיע בדיון פה - לא מובן מאליו, אז תודה רבה

ברשותך מספר שאלות
    1. מבין מגוון המסלולים שבהם היה אפשר לתקןף את הנושא , כגון נסיון לביטול ההגדרה של פוקר כמשחק אסור (להראות שיכולת גדול ממזל) או לחילופין פעילות להכשרת הימורים באופן כללי בישראל, מסלולים שלהבנתי לו היו מצליחים היו מאפשרים ארגון משחק פוקר ללא מגבלות בחרתם ללכת במסלול מצומצם יחסית (רק טורנירים) ובפיקוח יחסית מסיבי - מה היו השיקולים ללכת בקו הזה
    2. מעבר לנושא המבורך כשלעצמו של טורנירים חיים ישנם נושאים נוספים שכואבים לשחקני פוקר בארץ ו שנופלים תחת הגדרת הסדרת הפוקר , לדעתי השניים העיקריים הם נושא המיסוי ונושא משחקי אונליין , שלדעתי חשוב יותר לרוב הקהילה מטורנירים חיים כן או לא , האם יש לכם כוונה לטפל בנושאים אלו במסגרת החוק
    3. אחד הנושאים שהרגיזו את הקהילה פה ולדעתי פגעו במימון ההמונים שלכם זה נושא מימון ההמונים שנעשה לפני 4 שנים להתאחדות הפוקר, שבו הובטחו על ידי סטס דברים שלא קוימו, והייתה אפס שקיפות בנושא, לפי מה שכתבת כעת אתם משתמשים בתשתית של ההתאחדות שהוקמה אז - למה ? האם פניתם לחברים בהתאחדות (אלו ששילמו אז דמי חבר) וקיבלתם את הסכמתם לכך ? אני אישית תרמתי לגיוס ההמונים הנוכחי וגם דאגתי לחברים נוספים שתרמו למרות שהרגשתי פגוע מהעוקץ שנעשה פה לפני כמה שנים אך ורק על סמך ההצהרה שלך שהפעילות הנוכחית מנותקת ממה שהיה שם, למה בחרת להשתמש בהתאחדות , ואם היא אכן גוף פעיל מי החברים בה ? איך אני יודע אם אני חבר או לא ?
    4. האם יש דברים מסוימים (מעבר לתרומה כספית) שאתם צריכים בהם סיוע ?

בוקר טוב,
    תודה על ההתייחסות העניינית.
    - בכל נושא החקיקה אנחנו מקשיבים להמלצות משרד הלוביסטים שמאד מנוסים בהליכי החקיקה והכנסת ואכן הוכיחו את עצמם גם בפעילות איתנו. המלצתם החד משמעית הייתה להתקדם לאט ולתקוף את הנושא בעל הקונצנזוס הגדול ביותר שהוא הטורנירים. בהחלט יש כוונה להתקדם משם בטח שלגבי טורנירים אונליין ובטח בנושא המיסוי.
    הנסיונות המשפטיים (שעדיין אנחנו מלווים באדיקות במסגרת ערעור רוני מנשה במחוזי) נמשכים אבל שם אנחנו לא יכולים להשפיע. ולגבי הכשרת הימורים באופן גורף זה בכלל נושא במחלוקת שאני באופן אישי נגדו אבל גגורמים חזקים ממני כבר ניסו אותו ונכשלו.
    - לא הייתי מעורב במה שקרה עם גיוס ה-5,000 ש"ח!!! לפני 5 שנים שנוצלו לצורך פתיחת העמותה אבל השימוש בעמותה לצורך קידום הנושא היה מכיוון שהיינו חייבים גוף ציבורי שיעמוד מאחורי המהלך ולא אדם פרטי (אני) או גוף מסחרי (האקדמיה לפוקר). הייתי בשמחה פותח עמותה אחרת אבל אם היית יודע כמה מאמצים הושקעו בזמנו כדי לקבל אישור לפתוח עמותה שעיסוקה פוקר או כמה קשיים היו לנו בלפתוח חשבון בנק לעמותה שעיסוקה פוקר אז היית מבין שזה היה בזבוז זמן משווע.
    - כרגע, הדבר העיקרי שאנו צריכים זה כסף אם בצורת תמיכה כספית ישירה או במסגרת קניית כרטיס השתתפות באליפות ישראל (במסגרת הקמפיין) ואני מניח שנהייה חייבים לצאת בסבב גיוס נוסף כי הלוביסטים כבר מאיימים עלינו בהפסקת עבודתם ובצדק (אנחנו חייבים להם כ-50,000 ש"ח).

7. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    13
    במקור פורסם על ידי iuta צפה בהודעה
    הדבר היחיד שמפריע פה לאנשים זה שסטס קשור לעניין ולא החזיר תשובה לאיזה פוסט כבר 4 שנים...
    נראה לי ש 90% מהמתנגדים לא היו כאלה אם הוא לא היה קשור לעניין,כי מעבר לזה לא רואה סיבה למה להתנגד גם אם זה ברור שהארגון בסוף יהיה בליכוד ויהיה מושחת.
    מה אכפת לי כמה יהיה מושחת אם על הדרך הוא יעזור לי להתקדם לאנשהו,מה אכפת לי עם ביבי מושחת אם על הדרך הוא דואג לנו לביטחון שלום וכלכלה?(סתם דוגמא לא לכינס לזה אם זה נכון או לא)
    אין מה להיכנס לפוליטיקה ימין או שמאל בעניין ואני ממש לא מסכים עם קבלת שחיתות בכל צורה שהיא גם היא מטיבה איתנו.
    אני לא מסנגר על סטס אבל מהבנתי גם הוא הצליח להישבר מה"טרוליזם" האכזרי שהיה באותה התקופה. הריני להבטיחך (ממעבר על חשבון העמותה כשנכנסתי לעניין) שכל הכספים שגוייסו בעבר (ואני מזכיר שדובר על סכום מזערי שבאמת לא חכם להכפיש את שמך בגינו) הוצאו למטרת העמותה.

8. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    במקור פורסם על ידי shimi664 צפה בהודעה
    אין מה להיכנס לפוליטיקה ימין או שמאל בעניין ואני ממש לא מסכים עם קבלת שחיתות בכל צורה שהיא גם היא מטיבה איתנו.
    אני לא מסנגר על סטס אבל מהבנתי גם הוא הצליח להישבר מה"טרוליזם" האכזרי שהיה באותה התקופה. הריני להבטיחך (ממעבר על חשבון העמותה כשנכנסתי לעניין) שכל הכספים שגוייסו בעבר (ואני מזכיר שדובר על סכום מזערי שבאמת לא חכם להכפיש את שמך בגינו) הוצאו למטרת העמותה.
    העיסוק בזה אולי נראה לך קטנוני אבל עד הפוסט שלך אף אחד לא ידע אם גויסו 5000 שח , 50000 שח או 500000 שח אז ומה נעשה איתם. בגדול היה גיוס כסף עם הצהרה על מטרה ותמורה מסוימת וסטס די נעלם אחכ , כך שכל הטרוליזם שהיה (והיה) הורווח ביושר.
    והיה יכול להימנע אילו סטס היה מקדיש 10 דקות בשבוע לעדכן את האנשים בפורום מהם הוא גייס

9. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    [QUOTE=shimi664
    - כרגע, הדבר העיקרי שאנו צריכים זה כסף אם בצורת תמיכה כספית ישירה או במסגרת קניית כרטיס השתתפות באליפות ישראל (במסגרת הקמפיין) ואני מניח שנהייה חייבים לצאת בסבב גיוס נוסף כי הלוביסטים כבר מאיימים עלינו בהפסקת עבודתם ובצדק (אנחנו חייבים להם כ-50,000 ש"ח).[/QUOTE]

אם זה מה שאתם צריכים ויש עמותה אולי תפתחו אפשרות לתרום לה כספים ללא התהליך של גיוס המונים , מי שירצה וחשוב לו יתרום, אותי שכנעת , אם יהיה הליך סביר שבו אפשר לתרום לעמותה / מלכר / איגוד ווטאבר ולקבל עדכונים שוטפים יחסית (נגיד פעם בחודש) על הפעילות מבטיח לתרום וגם לנסות לשכנע חברים לתרום

10. הסמל האישי של gold
    זוגיים

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    38
    קיבל תודה 18 פעמים ב12 הודעות
    כן גם אותי שכנעת כל הכבוד שאתה נמצא פה ועונה על השאלות הקשות קיבלת נקודות זכות על כך

11. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    13
    לדעתי, נפתחה האופציה לתרום ללא קמפיין ב-https://www.drove.com/action/5bd6e138bb1baa0001ac3eab
    אפשר להגיע לאתר התמיכה דרך האתר של ilovepoker.co.il
    כרגע התמיכה היא בצורה של קניית כרטיס כניסה לאליפות ישראל או רכישת ביגוד ממותג אבל ביום-יומיים הקרובים תהיה שם אופציה פשוטה יותר לתמיכה

עדכונים שוטפים יוצאים וייצאו יש רק בעיה טכנית קטנה איך לדוור אותם לאנשים
    דו"ח כספי שנתי של העמותה יפורסם בינואר לאחר שיוכן ע"י רואה החשבון של העמותה

12. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    לדעתי, נפתחה האופציה לתרום ללא קמפיין ב-https://www.drove.com/action/5bd6e138bb1baa0001ac3eab
    אפשר להגיע לאתר התמיכה דרך האתר של ilovepoker.co.il
    כרגע התמיכה היא בצורה של קניית כרטיס כניסה לאליפות ישראל או רכישת ביגוד ממותג אבל ביום-יומיים הקרובים תהיה שם אופציה פשוטה יותר לתמיכה

עדכונים שוטפים יוצאים וייצאו יש רק בעיה טכנית קטנה איך לדוור אותם לאנשים
    דו"ח כספי שנתי של העמותה יפורסם בינואר לאחר שיוכן ע"י רואה החשבון של העמותה
    אם תוכלו לפתוח אופציה לתרומה סטנדרטית - לא רכישה של חולצה / תקליט / טורניר בסכום לפי בחירת התורם זה יהיה אחלה , ואם תוכלו לספק קבלה על תרומה זה בכלל יהיה מצוין

13. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    13
    במקור פורסם על ידי TLR צפה בהודעה
    אם תוכלו לפתוח אופציה לתרומה סטנדרטית - לא רכישה של חולצה / תקליט / טורניר בסכום לפי בחירת התורם זה יהיה אחלה , ואם תוכלו לספק קבלה על תרומה זה בכלל יהיה מצוין

אמור להיפתח הלילה, אנא בדוק ביום ראשון

14. הסמל האישי של mr nuts
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    30 (14)
    הודה
    1,051
    קיבל תודה 1,962 פעמים ב821 הודעות
    בהתייחס ל "מר אשכים"
    אני אקח את זה כמחמאה...
    ״שתזכה לקלפים זהים״ ראובן.

15. 3 המשתמשים הבאים הודו לmr nuts על ההודעה המועילה:

alextoon (08/11/2018), er4n (09/11/2018), odedlee (06/02/2019)

16. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    היי שלומי אנחנו בינואר לפני הבחירות הבאות עלינו באפריל.
    מה המצב של קידום החוקיות? האם זה צפוי לקרות לפני הבחירות? לאן הולך הכסף מקמפיין מימון ההמונים?
    בכללי מה הסטטוס של כל ההצעה כרגע ומה אתם מצפים שיהיה בעתיד הקרוב לעיין?

17. זוגיים

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    42
    קיבל תודה 55 פעמים ב40 הודעות
    מבלי להיות מעורב בקמפיין עצמו, ברמה הטכנית ביותר הכנסת פוזרה - כך שאי אפשר להעביר חוקים עד אחרי הבחירות וכינון הכנסת החדשה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

18. 2 המשתמשים הבאים הודו לfaf על ההודעה המועילה:

odedlee (23/01/2019), yarontr (23/01/2019)

19. הסמל האישי של noniz
    פלאש

מוניטין
    20 (8)
    הודה
    593
    קיבל תודה 205 פעמים ב144 הודעות
    בטח חברת הכנסת לא תהיה בכנסת הבאה בכלל גם ככה עשו עליה כתבה שהיא לקחה את החוק הזה בשביל שידעו מי היא

https://www.globes.co.il/news/articl...did=1001265339

20. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    4
    קיבל תודה 9 פעמים ב8 הודעות
    שרן השכל מחוץ לכנסת, כל הפרוייקט הנפלא הזה הלך לפח?

21. הסמל האישי של Jack Pozzie
    סטרייט פלאש

מוניטין
    47 (12)
    הודה
    3,329
    קיבל תודה 1,368 פעמים ב692 הודעות
    במקור פורסם על ידי bigop1 צפה בהודעה
    שרן השכל מחוץ לכנסת, כל הפרוייקט הנפלא הזה הלך לפח?
    פיינאה פיינאה פיינאה!

22. המשתמשים הבאים מודים ל Jack Pozzie על התגובה המועילה:

bigop1 (06/02/2019)

23. הסמל האישי של aviados
    שלישייה

מוניטין
    13 (8)
    הודה
    265
    קיבל תודה 87 פעמים ב54 הודעות
    ימצאו מישהו אחר לייצג אותם אל תדאגו
    למה שונאים פה את סטס