סטטוס מאמצי הסדרת הפוקר

+ הגב לנושא
עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון
מציג הודעות 1-20 מתוך 56
  1. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    13
    קיבל תודה 38 פעמים ב9 הודעות

סטטוס מאמצי הסדרת הפוקר

בוקר טוב לכולם,
    קודם קצת סדר, הצעת החוק שמוגשת עכשיו על ידי חברת הכנסת שרן השכל היא ההצעה המקורית שהתכוונו להגיש כתיקון לחוק העונשין. הצעת החוק הקלוקלת שהוגשה באוגוסט ומפורסמת כרגע באתר הכנסת הוגשה ללא תיאום איתנו ונוסחה בכלל על ידי המחלקה המשפטית של הכנסת בגלל לחץ זמנים של להספיק לפני פגרת הקיץ. הצעת החוק ההיא תיגנז בשבועיים הקרובים לאחר שהצעת החוק הנוכחית תיכנס למערכת.
    כוונתנו בהצעה הנוכחית היא ששר האוצר ייתן אישור כללי לביצוע טורנירים להתאגדות הפוקר אם מספר מגבלות שהוא יחליט כגון עלות כניסה מקסימלית וכו' וההתאגדות תיתן היתרים לביצוע הטורנירים לגופים שיבצעו זאת.
    אכן, השימוש בהתאגדות כגוף מתווך הוא לא אידיאלי אבל אנחנו גם צריכים להעביר את החוק בכנסת וזו ההמלצה המקצועית שקיבלנו כדי שחברי הכנסת יוכלו "לבלוע את הצפרדע".
    ההקבלה והשימוש בהתאגדות היא כפי שקיים בכל ארגון ספורטיבי וכך הכוונה שהפוקר יהיה.
    אני מוכן לשים את כבודי למבחן ולהגיד לישראל שטורנירים (או לפחות טורניר אחד) יתקיימו כבר בשנת 2019 ולא נצטרך לחכות עשור שלם לשם כך.
    ואכן, בטורניר הראשון, כנראה שיהיה רייק גבוה כפי שיש בעצם גם בטורנירי הפאבים כי מה לעשות, להפיק טורניר עולה כסף ולגוף שיעשה טורניר יהיו עלויות מקום, דילרים וציוד של לפחות 100 ש"ח לשחקן, אז איזה רייק יצטרך לקחת מארגן בטורניר בו דמי הכניסה 500 ש"ח? תגידו לי אתם
    אבל בשלב ראשון, צריך לשים רגל בדלת. לאחר שמקבלי ההחלטות יראו שהטורנירים רצים כהלכה, אני בטוח שנצליח להתקדם גם משם.

אשמח לענות על כל שאלה שיש בנושא ולשמוע כל הצעה אבל אנא אל תיגררו לשיח לא מכבד

שמעון יפה, מזכ"ל התאגדות שחקני הפוקר בישראל וממובילי המהלך להסדרת הפוקר בישראל.

2. 2 המשתמשים הבאים הודו לshimi664 על ההודעה המועילה:

bigop1 (05/11/2018), shugon (05/11/2018)

3. הסמל האישי של shugon
    שלישייה

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    190
    קיבל תודה 71 פעמים ב55 הודעות
    תודה על העדכון
    איך אתה יכול להיות ככה בטוח שיהיה טורניר חוקי בשנה הבאה? או שזה טורניר שקר כמו אלה בברים בלי פרסים גם בשביל יחץ

4. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    13
    במקור פורסם על ידי shugon צפה בהודעה
    תודה על העדכון
    איך אתה יכול להיות ככה בטוח שיהיה טורניר חוקי בשנה הבאה? או שזה טורניר שקר כמו אלה בברים בלי פרסים גם בשביל יחץ
    בכנסת כמו בכנסת שום דבר הוא לא בטוח אבל אנחנו עובדים קשה ומקבלים אינדיקציות שונות וזה המקסימום שאני יכול להגיד כרגע

5. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    30
    קיבל תודה 45 פעמים ב28 הודעות
    אחרי שתסדירו טורנירים, תכניסו גם את הקאש בבקשה לחוק.

תגידו לכנסת/ביהמ"ש שגם ככה בכל המקומות יש שעתיים ישיבה מינימום אז גם לא משחקים רק יד אחת. אז אלמנט הידע גובר על אלמנט המזל.

אבל כמו שאמרת, קודם תתקעו רגל בדלת.

6. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    קיבל תודה 696 פעמים ב504 הודעות
    מה הסיבה לשימוש בהתאחדות כגוף מתווך ? בענפי ספורט זה נגזרת של הפרדת הספורט מפוליטיקה וההתאחדות בדרך כלל כפופה/שלוחה של מוסד בינלאומי דוגמת פיפא
    פה זה לא המקרה , למה שלא יקבעו כללי רשיון ומי שעומד בו יקבל אישור להפעלת טורנירים כפי שנעשה בדברים רבים אחרים ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    13
    במקור פורסם על ידי TLR צפה בהודעה
    מה הסיבה לשימוש בהתאחדות כגוף מתווך ? בענפי ספורט זה נגזרת של הפרדת הספורט מפוליטיקה וההתאחדות בדרך כלל כפופה/שלוחה של מוסד בינלאומי דוגמת פיפא
    פה זה לא המקרה , למה שלא יקבעו כללי רשיון ומי שעומד בו יקבל אישור להפעלת טורנירים כפי שנעשה בדברים רבים אחרים ?

עמותת "התאגדות שחקני הפוקר בישראל" היא שלוחה מוכרת ע"י ה-IFP שהיא התאחדות הפוקר הבינלאומית.
    הסיבה לשימוש בהתאחדות היא כדי שהחוק יקבל תמיכה. שחברי הכנסת יבינו שיש גוף מקצועי שיפקח על העניין.
    הרי שר האוצר יכול כבר היום עם החוק הקיים לאשר לך לקיים טורניר פוקר, אז למה הוא לא עושה את זה? לראייתך, מי יפקח על כללי הרישיון? משרד האוצר? יש להם דברים טובים יותר לעשות ואם איזשהו גוף צריך לפקח על כללי רישיון, מה זה משנה איזה גוף?

8. זוג

מוניטין
    10 (10)
    הודה
    4
    קיבל תודה 9 פעמים ב8 הודעות
    בהצלחה הלוואי תצליחו חברים, אין שום סיבה לא לאשר טורנירי פוקר גם עם מגבלת סכום כניסה יהיה אפשר להעביר בכנסת.

9. סטרייט פלאש

מוניטין
    39 (13)
    הודה
    79
    קיבל תודה 696 פעמים ב504 הודעות
    במקור פורסם על ידי shimi664 צפה בהודעה
    עמותת "התאגדות שחקני הפוקר בישראל" היא שלוחה מוכרת ע"י ה-IFP שהיא התאחדות הפוקר הבינלאומית.
    הסיבה לשימוש בהתאחדות היא כדי שהחוק יקבל תמיכה. שחברי הכנסת יבינו שיש גוף מקצועי שיפקח על העניין.
    הרי שר האוצר יכול כבר היום עם החוק הקיים לאשר לך לקיים טורניר פוקר, אז למה הוא לא עושה את זה? לראייתך, מי יפקח על כללי הרישיון? משרד האוצר? יש להם דברים טובים יותר לעשות ואם איזשהו גוף צריך לפקח על כללי רישיון, מה זה משנה איזה גוף?
    עושה הגיון
    תודה

10. הסמל האישי של badgersoul
    סטרייט

מוניטין
    15 (7)
    הודה
    680
    קיבל תודה 426 פעמים ב216 הודעות
    הי שמעון יפה מזכל ההתאחדות!

ראשית - אהבתי חייבים לחלום כדי להצליח. אני כבר שנה וחצי חולם לא להישבר בריבר. החלום עדיין לא נשבר.

שנית - שים לב,
    מפעל הפיס לפי דוחות רשמיים , הוצאות-הנהלה מדווחות , ב 2017 סך שח 75,529,000 עכשיו נסה לדמיין רמות שכר שם...
    רשות ההימורים טוטו ווינר, להערכתי מנגזרת ההשקעות הצפויות, גם בערך 60 מיליון לשנה
    שני המפעלים האלה על יו"ריהם ומנכ"ליהם וסמנכליהם והבכירים והמקורבים והלוביסטים והבוחשים - כל אלה יאפשרו לדעתך לכמה ח"כים זוטרים מזדמנים להציב להם תחרות שוק כלשהי ? ? ?

האו-אבר, מצד שני כבר ראיתי לא מעט 6-8 אוף מרסקים סט שפיצים על בורד יבש. (האחרון דווקא לא מזמן בעיירה קטנה צפונית למילאנו, קאש ביתי עם שתי דוגמניות רומניות כבשיות ומהגר אלבני. פרטים בהזדמנות)

בהצלחה לכולנו
    נערך לאחרונה על ידי badgersoul; 07/11/2018 ב 04:00.

11. המשתמשים הבאים מודים ל badgersoul על התגובה המועילה:

TheM_Wolf (06/11/2018)

12. פלאש

מוניטין
    10 (8)
    הודה
    92
    קיבל תודה 191 פעמים ב137 הודעות
    לגבי רייק גבוה, אפשר לשחק בשולחנות של 10 שחקנים . בנוסף לא חייבים לקיים את הטורנירים במרכז תל אביב אפשר לערוך אותם בפריפריה שם עלויות של המקום יותר נמוכות.
    כמובן שהאמרגן יכול לכסות חלק מהוצאות על ידי מכירת שתייה ואוכל. דבר נוסף אפשר לעשות כניסה מחדש לטורניר עד שלבים מאוחרים יותר אפילו עד הפיינל טייבל (פורמט קיים ראיתי ברומניה בשלבים מאוחרים משלמים יותר עבור יותר צ'יפים שמקבלים בהתחלה )על בסיס מקום פנוי בשולחנות !!! (כמובן שהרייק נלקח על כל כניסה מחדש). בקונפיגורציה כזאת אפשר לצמצם את עלות הרייק.

13. הסמל האישי של mr nuts
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    30 (14)
    הודה
    1,051
    קיבל תודה 1,962 פעמים ב821 הודעות
    מעניין כמה זמן יקח לאיגוד הפוקר הישראלי להיות סניף של הליכוד, עם חברים ומקורבים, תקציבים שיעלו את הרייק ויהרגו את המשחק כמו שהורגים כל דבר במדינה.
    הייתי מעדיף שזה יוגדר כארגון וולנטרי כי הדרך לרשות ממשלתית ושחיתות קצרה מאוד
    ״שתזכה לקלפים זהים״ ראובן.

14. 3 המשתמשים הבאים הודו לmr nuts על ההודעה המועילה:

noniz (06/11/2018), talitay (22/01/2019), TheM_Wolf (06/11/2018)

15. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    קיבל תודה 1,407 פעמים ב919 הודעות
    במקור פורסם על ידי badgersoul צפה בהודעה

האו-אבר, מצד שני כבר ראיתי לא מעט 6-8 אוף מרסקים סט שפיצים על בורד יבש. (האחרון דווקא לא מזמן בעיירה קטנה צפונית למילאנו, קאש ביתי עם שתי דוגמניות רומניות כבשיות ומהגר אלבני. פרטים בהזדמנות)

בהצלחה לכולנו
    אתה מתחיל לחזור לעצמך, זה טוב
    הבהרה: הכותב הינו כבש

16. המשתמשים הבאים מודים ל TheM_Wolf על התגובה המועילה:

gilgil (06/11/2018)

17. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    בוקר טוב לכולם,
    קודם קצת סדר, הצעת החוק שמוגשת עכשיו על ידי חברת הכנסת שרן השכל היא ההצעה המקורית שהתכוונו להגיש כתיקון לחוק העונשין. הצעת החוק הקלוקלת שהוגשה באוגוסט ומפורסמת כרגע באתר הכנסת הוגשה ללא תיאום איתנו ונוסחה בכלל על ידי המחלקה המשפטית של הכנסת בגלל לחץ זמנים של להספיק לפני פגרת הקיץ. הצעת החוק ההיא תיגנז בשבועיים הקרובים לאחר שהצעת החוק הנוכחית תיכנס למערכת.
    כוונתנו בהצעה הנוכחית היא ששר האוצר ייתן אישור כללי לביצוע טורנירים להתאגדות הפוקר אם מספר מגבלות שהוא יחליט כגון עלות כניסה מקסימלית וכו' וההתאגדות תיתן היתרים לביצוע הטורנירים לגופים שיבצעו זאת.
    אכן, השימוש בהתאגדות כגוף מתווך הוא לא אידיאלי אבל אנחנו גם צריכים להעביר את החוק בכנסת וזו ההמלצה המקצועית שקיבלנו כדי שחברי הכנסת יוכלו "לבלוע את הצפרדע".
    ההקבלה והשימוש בהתאגדות היא כפי שקיים בכל ארגון ספורטיבי וכך הכוונה שהפוקר יהיה.
    אני מוכן לשים את כבודי למבחן ולהגיד לישראל שטורנירים (או לפחות טורניר אחד) יתקיימו כבר בשנת 2019 ולא נצטרך לחכות עשור שלם לשם כך.
    ואכן, בטורניר הראשון, כנראה שיהיה רייק גבוה כפי שיש בעצם גם בטורנירי הפאבים כי מה לעשות, להפיק טורניר עולה כסף ולגוף שיעשה טורניר יהיו עלויות מקום, דילרים וציוד של לפחות 100 ש"ח לשחקן, אז איזה רייק יצטרך לקחת מארגן בטורניר בו דמי הכניסה 500 ש"ח? תגידו לי אתם
    אבל בשלב ראשון, צריך לשים רגל בדלת. לאחר שמקבלי ההחלטות יראו שהטורנירים רצים כהלכה, אני בטוח שנצליח להתקדם גם משם.

אשמח לענות על כל שאלה שיש בנושא ולשמוע כל הצעה אבל אנא אל תיגררו לשיח לא מכבד

שמעון יפה, מזכ"ל התאגדות שחקני הפוקר בישראל וממובילי המהלך להסדרת הפוקר בישראל.
    שמעון בוקר טוב, בגדול אנחנו בהחלט חולקים את הרצון שיהיה פוקר חוקי בארץ.
    חייב לומר שלי באופן אישי משהו מאוד צרם בהצעה, וזה החלק שבו מארגן טורניר יהיה רשאי לעשות זאת אך ורק בכפוף לאישור מהתאחדות הפוקר הישראלית.
    זה נראה מהצד כאילו ההתאחדות מנסה למצב את עצמה כמונופול חוקי (וזה עוד באמצעות לוביסטים שמומנו בפרויקט מימון המונים, לא פחות). את זה אני מאוד לא אוהב.
    אם זה לא המצב, למה הצעת החוק אינה מגבילה את הארגון לסט קריטריונים חוקיים מוגדרים היטב אלא ל"אישור האיגוד" ?

@shimi664

18. המשתמשים הבאים מודים ל TheM_Wolf על התגובה המועילה:

deep stack (06/11/2018)

19. הסמל האישי של TheM_Wolf
    סטרייט פלאש

מוניטין
    17 (12)
    הודה
    2,588
    התקנון שמבוסס על תקנון ה-IFP היה התקנון של "איגוד הפוקר הישראלי", אותו מיזם של סטאס משנת 2013. אני יודע כי אני כתבתי אותו (בעיקר עבודת תרגום של תקנון ה-IFP עם מעט התאמות).
    האם עמותת "התאגדות שחקני הפוקר בישראל" זו אותה עמותה או עמותה שונה?

20. זוגיים

מוניטין
    10 (11)
    הודה
    30
    קיבל תודה 45 פעמים ב28 הודעות
    האם כל אחד יכול להצטרף לעמותה של התאגדות הפוקר?

האם היו"רנבחר ע"י חברי העמותה?

21. הסמל האישי של underwood
    סטרייט

מוניטין
    10 (7)
    הודה
    381
    קיבל תודה 95 פעמים ב64 הודעות
    @shimi664 אני ישמח לשמוע תגובות שלכם לכל החששות של קהלית השחקנים
    תחשבו גם על הצד שלנו כי אתם חושבים בעיקר על עצמכם

22. שלישייה

מוניטין
    19 (11)
    הודה
    86
    קיבל תודה 155 פעמים ב128 הודעות
    הרייק ה"גבוה" הוא רק בגלל שבטורניר הראשון לא תהיה תחרות ולא בגלל שום סיבה אחרת.
    ברגע שנושא הפוקר מוסדר בחוק, ארגון טורנירים הוא עסק לכל דבר, אף אחד לא עובד בהתנדבות.

אם מישהו מחליט לפתוח פאב הוא לא יגיד ללקוחות שבירה תעלה הרבה כסף כי יש לו עלויות.
    ואם כבר בנושא הזה, כמו שכנראה תהיה הגבלה, סכום כניסה מקסימלי, שכנראה באה "לשמור" על השחקנים, אני חושב שבתור אחד ממובילי המהלך אתה צריך גם לקדם קביעה של רייק מקסימלי, שוב בשביל לשמור על השחקנים.

כנראה שמהלך כזה נוגד חלק מהאינטרסים האישיים שלך, אבל לדעתי הוא צריך להתבצע.

23. זוג

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    5
    קיבל תודה 4 פעמים ב2 הודעות
    שלום שמעון יפה, תודה על תגובתך
    מעריכים את מה שאתם עושים ושיהיה המון בהצלחה

24. הסמל האישי של noniz
    פלאש

מוניטין
    20 (8)
    הודה
    593
    קיבל תודה 205 פעמים ב144 הודעות
    במקור פורסם על ידי mr nuts צפה בהודעה
    מעניין כמה זמן יקח לאיגוד הפוקר הישראלי להיות סניף של הליכוד, עם חברים ומקורבים, תקציבים שיעלו את הרייק ויהרגו את המשחק כמו שהורגים כל דבר במדינה.
    הייתי מעדיף שזה יוגדר כארגון וולנטרי כי הדרך לרשות ממשלתית ושחיתות קצרה מאוד
    צודק ככה זה נראה
    פשוט נותנים לנו תירוצים חושבים שאנחנו טיפשים

25. מושעה

מוניטין
    10 (0)
    הודה
    13
    ערב טוב, אנסה לענות לכל השאלות או ההשגות ביחד:
    - השימוש באיגוד כמתווך בין שר האוצר למארגני טורנירים - כמו שכתבתי בעבר, השימוש הוא צורך. בעיקר כדי שהחוק יעבור אבל גם כי איזשהו גוף צריך לעשות את זה ועדיף שיהיה גוף שמבין בזה.
    - בתשובה לשאלתו של WOLF - אכן צריכים להיות קריטריונים שיפורסמו לציבור ושיהיו בהתאם ובנוסף להיתר שיתקבל על פי החוק החדש משר האוצר. גם כך, היה קושי מאד גדול להכניס את החוק כתיקון לחוק העונשין והמחלקה המשפטית של הכנסת לא הסכימה להרחיב שם בנושאים שמקומם בתקנות.
    - בהתייחס לעקיצתו של "מר אשכים" - לצערי, שחיתות קיימת בהרבה מקומות במדינה בלי קשר לליכוד, לימין ולשמאל. השחיתות יכולה להיות באיגוד, יכולה להיות אצל פקיד באוצר ויכולה להיות במשטרה כך שזה לא רלוונטי. מה שבטוח, האיגוד לא אמור להשפיע על הרייק אלא רק איכותו של המארגן. התקציב של האיגוד אמור להגיע מתקצוב המדינה להתאגדויות ספורט (כמו תקצוב התאגדות הברידג') ומחסויות.
    - לגבי שאלותיהם של gilgil ו-wolf - פעילות הסדרת הפוקר הנוכחית מובלת ע"י עמותת "התאגדות שחקני הפוקר בישראל" שאכן הוקמה ב-2013 ולא היתה פעילה מאז ועד השנה. תקנון ה-IFP הוא רלוונטי לצרכי חברות ב-IFP אבל התקנון המוצהר של העמותה כלפי הרשויות בארץ הוא התקנון המצוי של עמותות (לא נכתב דאז תקנון יעודי). בהמשך, אם אכן נצליח בהעברת החוק ואם משרד הספורט יסכים להכיר בנו כאיגוד ספורט (מאבק מאד קשה שהתחלנו בחודש האחרון) נכתוב תקנון שמתאים לפעילות כגון זו כפי שיש להתאגדות הברידג'. אכן, חברתי העמותה בוחרים את היו"ר שלה.
    - לגבי underwood אענה לך באופן חריג כי זה בדיוק סוג ההשמצות שביקשתי להימנע מהן בתגובות, זה לא עוזר לשיח ולא עוזר בכלל. אם יש לך דוגמאות איך המהלך עוזר לנו ולא עוזר לשחקנים אז אשמח לעובדות ודוגמאות. לי באופן אישי זה לא עוזר בכלום. אני מנהל טורנירים בחו"ל לישראלים כי הם לא יכולים לשחק בארץ והסדרת הפוקר בישראל לא תגדיל את כמות אירועים אלו. אני משקיע מאות שעות בנושא ומושקע בו בקרוב ל-50,000 ש"ח שהיה צריך לשלם ללוביסטים ולשיווק קמפיין ההמונים בו אנשים כמוך שחושבים שכל האנשים רק רוצים להרוויח על חשבונם, לא תמכו בקמפיין ולכן לא גייסנו מספיק כסף אפילו לתקצוב שנת פעילות מלאה. אין לי אחוזים לא ב-IPC ולא באקדמיה לפוקר.
    - לגבי Q high - אתה צודק מאד בנושא התחרות ואכן כחלק מקבלת היתר יצטרך המארגן להציג את חלוקת הפרסים ובהחלט תהיה הגבלה על הרייק. ההערה על האינטרסים שלי מיותרת כי אתה לא יודע מה הם אז למה "ללכלך".

אשמח לעוד שאלות או הצעות בלי המסכנות של לחשוב איך מנסים לדפוק אותכם

26. 2 המשתמשים הבאים הודו לshimi664 על ההודעה המועילה:

allinarco (09/11/2018), gilgil (06/11/2018)

עמוד 1 מתוך 3 1 2 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 19/07/2018, 01:05
  2. שינוי "תואר"/סטטוס
    על ידי timorm1 בפורום פוקרלנד
    תגובות: 25
    הודעה אחרונה: 24/06/2013, 17:52
  3. שרשור תגובות : שוויץ בתהליך הסדרת חוקיות הפוקר ברשת
    על ידי Dima בפורום חדשות ורכילויות
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 20/02/2013, 12:30