קיפול מטורף. מה דעתכם?

+ הגב לנושא
עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון
מציג הודעות 21-40 מתוך 51
  1. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    298
    קיבל תודה 101 פעמים ב91 הודעות
    במקור פורסם על ידי GOD צפה בהודעה
    כמה אתם ניטים

יש לכם 99 בנעליים שלו הגעתם לריבר, אתם מכסים אותה בבאבל גדול, יש באמת מישהו שלא דוחף את זה? הזיה (לדעתי כולם משחקים אותה כי יש לו AA, ולה יש AQ.
    אם היד הזאת הייתה משוקחת ככה עם קלפים אחרים לא היה מתקיים הדיון ההזוי הזה מלכתחילה)

אגב מה הערימה שלו? אין תמונה ברורה של כמה ירוקים יש לו, רק השדרן אומר שהוא מכסה, יש הבדל גדול אם הוא נשאר עם ערימה במקרה שהוא מפסיד או שלא.
    הדיון הזה רק גרם לכל המתיפייפים לצאת ולהגיד שזה פולד טוב, וכן יש לו ערימה יותר גדולה ממנה אז בכלל זה עוד יותר קול ..... לא מבין איך אנשים אומרים שזה פולד ועוד שחקנים שחשבתי שהם די טובים .... ועוד מציגים טענה "אין לו שם בלופים" פשוט הזיה.

2. סטרייט פלאש  

מוניטין
    32 (13)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    1,685
    קיבל תודה 1,400 פעמים ב787 הודעות
    כמה אתם ניטים

יש לכם 99 בנעליים שלו הגעתם לריבר, אתם מכסים אותה בבאבל גדול, יש באמת מישהו שלא דוחף את זה? הזיה (לדעתי כולם משחקים אותה כי יש לו AA, ולה יש AQ.
    אם היד הזאת הייתה משוקחת ככה עם קלפים אחרים לא היה מתקיים הדיון ההזוי הזה מלכתחילה)

אגב מה הערימה שלו? אין תמונה ברורה של כמה ירוקים יש לו, רק השדרן אומר שהוא מכסה, יש הבדל גדול אם הוא נשאר עם ערימה במקרה שהוא מפסיד או שלא.
    99 בחיים לא משחק ככה, מילא רוצה לצקרייז פלופ למרות שזה לא סטנדרטי בכלל אבל לסייז הפיצי שלה בטרן רק צק קול? נו וויי.

3. 2 המשתמשים הבאים הודו לalextoon על ההודעה המועילה:

er4n (13/01/2019), kakayeled (13/01/2019)

4. שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    208
    קיבל תודה 126 פעמים ב101 הודעות
    כמה אתם ניטים

א. אם תסתכל הוא מכסה אותה בענק יש לו בערך פי 3 ממנה אולי קצת פחות
    ב. בלי קשר מסכים עם אלכס שאין סכוי שהיה משחק ככה עם 99 וזה שמדובר בAA מול AQ אולי הופך את זה ליותר סקסי אבל לא משנה פה את העובדות: בבורד כזה כמו ששוחק הסיכוי שהוא בבלוף פה אפסי: על מה הוא שם אותה? ברור שהוא שם אותה על מינימום פול גבוה, למה שיחשוב שהיא תזרוק?

5. שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    208
    במקור פורסם על ידי faf צפה בהודעה
    לטעמי, היא זרקה פייס-אפ מתוך תקווה שהוא יראה לה את הקלפים שלו.
    היא שיחררה הרבה אינפורמציה חשובה על עצמה בלי לדעת שהוא יראה. יש הרבה שחקנים שלא היו מראים
    יותר מזה מה בדיוק הוא מרוויח מלהראות לה בחזרה הוא היה משאיר אותי בטילט
    בקיצור חוץ מחשיפה ענקית ביוטיוב שניהם לא הרוויחו כלום מזה

6. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    298
    במקור פורסם על ידי the16keves צפה בהודעה
    א. אם תסתכל הוא מכסה אותה בענק יש לו בערך פי 3 ממנה אולי קצת פחות
    ב. בלי קשר מסכים עם אלכס שאין סכוי שהיה משחק ככה עם 99 וזה שמדובר בAA מול AQ אולי הופך את זה ליותר סקסי אבל לא משנה פה את העובדות: בבורד כזה כמו ששוחק הסיכוי שהוא בבלוף פה אפסי: על מה הוא שם אותה? ברור שהוא שם אותה על מינימום פול גבוה, למה שיחשוב שהיא תזרוק?
    אתה באמת חושב שהוא שם אותה על פול גבוה ?? ..... הניתוח שלך מאוד אופטמי , גם אין לו שם בלופים "בחיים" וגם הוא שם אותה על פול גבוה .... רק חסר שהייתה אומר שהוא גם ידע שהיא תזרוק פול ותחשוף תיד

7. שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    208
    במקור פורסם על ידי iambest צפה בהודעה
    אתה באמת חושב שהוא שם אותה על פול גבוה ?? ..... הניתוח שלך מאוד אופטמי , גם אין לו שם בלופים "בחיים" וגם הוא שם אותה על פול גבוה .... רק חסר שהייתה אומר שהוא גם ידע שהיא תזרוק פול ותחשוף תיד
    אז בא תגיד לי על מה בדיוק הוא יכול לשים אותה אחרי ההימור שלה בריבר. נראה לך שהיא הייתה הולכת בבורד כזה לפני הבאבל על בלוף או thin value עם יד פחות מפול גבוה
    ותגיד לי גם בדיוק עם איזה טווח בבורד כזה הוא שיחק את היד שהתפספס לו ריצה שהיה הופך אותה לבלופ. או שאתה אומר שהוא היה בפלואטינג כל הדרך כדי לבלף בסוף?

8. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    298
    אז בא תגיד לי על מה בדיוק הוא יכול לשים אותה אחרי ההימור שלה בריבר. נראה לך שהיא הייתה הולכת בבורד כזה לפני הבאבל על בלוף או thin value עם יד פחות מפול גבוה
    ותגיד לי גם בדיוק עם איזה טווח בבורד כזה הוא שיחק את היד שהתפספס לו ריצה שהיה הופך אותה לבלופ. או שאתה אומר שהוא היה בפלואטינג כל הדרך כדי לבלף בסוף?
    הבלופים שלו זה זוג 10 זוג JJ ועוד כמה דברים אבל זה פחות רלוונטי ליד הזאת , כמו שהוא שיחק זה נראה כמו זוג 10/JJ צק פלופ צק קול טרן וצק רייז ריבר כי הטווח שלו יותר חזק משלה אז לפני הבאבל זה עוד יותר טוב להפעיל לחץ על טווח חלש משלך שהוא די חסום וקל לנצל אותו , במיוחד שיש לך ערימה שמכסה תירב , אני במקומה מגיע לריבר ומשלם . לפי איך שהוא שיחק יש לו יותר פול האוס עם אסים מאשר קינגים ואני חוסם תאסים ... אין ריד בעולם שמצדיק פולד במצב הזה .
    תנסה לדמיין תיד בלי שאודאון ותחשוב על ספוט כזה בדיוק. ככה אני רואה תדברים אולי אני מפספס משו אבל ככה אני ,הייתי משלם ומקלל תמזל ; )

9. סטרייט פלאש  

מוניטין
    32 (13)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    1,685
    JJ TT אחלה בלופים אם IP משחק מאוזן ומצקצק קנטות בפלופ בתדירות מסויימת, במציאות זה לא קורה כמעט אף פעם חוץ מJTss. מה גם שאם הוא היה חושב שהיא משחקת אופטימלי הוא בכלל צריך להמר את הפלופ בבט קטן קרוב ל100%, ברגע שהיד מתחילה מסטייה כזו רצינית מהאקוויליבריום אין טעם לדבר על איך היד צריכה להיות משוחקת בריבר מבחינת gto.

זו לא סימולציה בפיו פה וזה לא 100קיי סופרהיירולר עם 30 סיקוז ששם באמת אי אפשר לזרוק.

10. המשתמשים הבאים מודים ל alextoon על התגובה המועילה:

kakayeled (13/01/2019)

11. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    298
    אין קשר לgto בכלל... חחח לאן הלכתה , לא מסכים שבמציאות זה לא קורה כמו שכתבתה , אבל מסכים שלזרוק את זה בפילד חזק יותר זה יותר גרוע .... אבל עדיין לא מוצא סיבה לקפל מה פיספסתי ?

12. רויאל פלאש

מוניטין
    48 (11)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,386
    קיבל תודה 1,975 פעמים ב1,183 הודעות
    בטח שאתה מקשר את זה לגיטיאו, אתה מדבר על זה
    שידרכו עלינו כי אנחנו מעיפים טופ טווח,כשמדובר בטורניר
    שהוא חד פעמי לחלק לא קטן מהפילד קרוב לבאבל,
    זה לא ביגר 22 פה

13. רויאל פלאש

מוניטין
    48 (11)
    רשומות בלוג
    10
    הודה
    1,386
    קיבל תודה 1,975 פעמים ב1,183 הודעות
    אגב חשוב לציין, בכלל בכלל לא בטוח שאני מעיף, זה לא קל בכלל, אבל זה המהלך הנכון לדעתי

14. הסמל האישי של poker_ta
    סטרייט פלאש

מוניטין
    15 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    934
    קיבל תודה 1,148 פעמים ב564 הודעות
    במקור פורסם על ידי noniz צפה בהודעה
    פולד טוב ראתה את הנאטס, דאג פולק סתם מחפש רייטינג
    אסים זה סקנד נטס. הוא לא מפחד מקארה?
    תן לכבש ללבל את עצמו ש"עם הנאטס הוא לא היה מעלה כל כך הרבה".

15. 2 המשתמשים הבאים הודו לpoker_ta על ההודעה המועילה:

GOD (13/01/2019), iambest (13/01/2019)

16. הסמל האישי של underwood
    סטרייט

מוניטין
    10 (6)
    הודה
    382
    קיבל תודה 95 פעמים ב64 הודעות
    כל אלה שאומרים שזה קול ומשחקים אותה דאג פולק אתם מפספסים את הנקודה שפה זה לא 25NL שאתם תהיו מלא פעמים בספוט הזה ופה יש לכם גם לייב טלס

17. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    קיבל תודה 1,173 פעמים ב505 הודעות
    במקור פורסם על ידי alextoon צפה בהודעה
    99 בחיים לא משחק ככה, מילא רוצה לצקרייז פלופ למרות שזה לא סטנדרטי בכלל אבל לסייז הפיצי שלה בטרן רק צק קול? נו וויי.
    למה? אם כבר הלכנו לצק פלופ אז זה טרן אידאלי רק לשלם ולהמשיך ללכוד, ומה כן משחק ככה? רק אסים? אין לי בעיה לשים אותו על אסים עם קצת מידע על השחקן או בפילד של 50$ אבל להגיד שיש לו רק אסים בליין הזה בטורניר 25K בלי להכיר אותו זה ממש הגזמה.

18. הסמל האישי של aviados
    שלישייה

מוניטין
    13 (6)
    הודה
    265
    קיבל תודה 88 פעמים ב55 הודעות
    או קינגים

19. שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    208
    למה? אם כבר הלכנו לצק פלופ אז זה טרן אידאלי רק לשלם ולהמשיך ללכוד, ומה כן משחק ככה? רק אסים? אין לי בעיה לשים אותו על אסים עם קצת מידע על השחקן או בפילד של 50$ אבל להגיד שיש לו רק אסים בליין הזה בטורניר 25K בלי להכיר אותו זה ממש הגזמה.
    תגיד אתה רציני, אין לך מידע על השחקן? הבחור הוא שחקן מוערך עם טרק רקורד מרשים בסבב - כולם מכירים אותו

20. הסמל האישי של GOD
    רביעייה

מוניטין
    32 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    574
    קיבל תודה 1,173 פעמים ב505 הודעות
    תגיד אתה רציני, אין לך מידע על השחקן? הבחור הוא שחקן מוערך עם טרק רקורד מרשים בסבב - כולם מכירים אותו
    אני לא מכיר, אני כמעט לא משחק לייב , ועדיין אין פה שום מידע על איך הוא משחק.

אם הוא מרסק הייסטייקס זה הופך לקיפול רע מאוד, שחקני הייסטייקס מרסקים לא יגיעו לריבר בלי בלופים או ווליו דק יותר מKK (אם זה לא ריבר טוב לבלף זה בהכרח ריבר טוב להמר לווליו דק ולהיפך).

21. שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    208
    אני לא מכיר, אני כמעט לא משחק לייב , ועדיין אין פה שום מידע על איך הוא משחק.

אם הוא מרסק הייסטייקס זה הופך לקיפול רע מאוד, שחקני הייסטייקס מרסקים לא יגיעו לריבר בלי בלופים או ווליו דק יותר מKK (אם זה לא ריבר טוב לבלף זה בהכרח ריבר טוב להמר לווליו דק ולהיפך).
    http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=175574
    הבחור מ2010 בטורנירים גדולים עם הישגים לא מבוטלים
    ברמה הזאת כולם מכירים את כולם ויודעים את ההיסטוריה של שחקנים מהסוג הזה, ברור שיש תאורטית בלופים בטווח שלו אבל אי אפשר לקחת יד אחת מבלי שמסתכלים פה על התמונה הכללית ביחוד בבורד כזה לקראת הבאבל של 25K היא לא היתה נשארת בסביבה והולכת על רייז במקום לצ'קצ'ק בריבר אלא אם יש לה באמת פרימיום הנד פה.

22. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    298
    במקור פורסם על ידי kakayeled צפה בהודעה
    בטח שאתה מקשר את זה לגיטיאו, אתה מדבר על זה
    שידרכו עלינו כי אנחנו מעיפים טופ טווח,כשמדובר בטורניר
    שהוא חד פעמי לחלק לא קטן מהפילד קרוב לבאבל,
    זה לא ביגר 22 פה
    מי שמשחק טורניר כזה ועוברת לו מחשבה של זה טורניר של פעם ב... ולא משחק תמשחק הרגיל שלו אז זה ממש רע אבל אני יודע שזה קיים ...
    בכל מקרה נסכים שלא נסכים בדיון הזה ..לא הצלחתי לשמוע טיעון משכנע לפולד חוץ מהמשפטים "זה לא nl25 " "זה לא ביגר 22" .

23. סטרייט פלאש  

מוניטין
    32 (13)
    רשומות בלוג
    3
    הודה
    1,685
    כי היד הזו רוצה להכניס כסף לקופה בשלב כלשהו לא? אנחנו oop והבט הפיצי שלה רוב הזמן זה רק כדי לקחת אותנו לשואודאון בזול.

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 1 2 3 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. יש פה קיפול?
    על ידי A10 בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 23/03/2015, 13:40
  2. דחיפה או קיפול?
    על ידי Barko בפורום ידיים בטורנירים - אונליין - SNG
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 06/02/2014, 08:04
  3. קיפול קל?
    על ידי mirmir בפורום ידיים בטורנירים - אונליין