קיפול מטורף. מה דעתכם?

+ הגב לנושא
עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון ... 2 3
מציג הודעות 41-50 מתוך 50
  1. זוגיים

מוניטין
    10 (2)
    הודה
    71
    קיבל תודה 48 פעמים ב39 הודעות
    במקור פורסם על ידי iambest צפה בהודעה
    מי שמשחק טורניר כזה ועוברת לו מחשבה של זה טורניר של פעם ב... ולא משחק תמשחק הרגיל שלו אז זה ממש רע אבל אני יודע שזה קיים ...
    בכל מקרה נסכים שלא נסכים בדיון הזה ..לא הצלחתי לשמוע טיעון משכנע לפולד חוץ מהמשפטים "זה לא nl25 " "זה לא ביגר 22" .
    אף אחד לא יכול לתת לך טיעון לוגי עד שלא תשב בסיטואציה דומה לפני באבל בטורניר לייב בכסף ממש משמעותי עבורך. אני רוצה לראות אותך מביא את הטיעונים שלך לעצמך ועושה קול שיכול להביא אותך לעוף מטורניר כשאתה יודע שאולי לא תהיה בו בחייים.
    נראה לי שזה יכניס אותך לטילט תמידי

2. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (1)
    הודה
    209
    קיבל תודה 75 פעמים ב68 הודעות
    במקור פורסם על ידי the16keves צפה בהודעה
    אף אחד לא יכול לתת לך טיעון לוגי עד שלא תשב בסיטואציה דומה לפני באבל בטורניר לייב בכסף ממש משמעותי עבורך. אני רוצה לראות אותך מביא את הטיעונים שלך לעצמך ועושה קול שיכול להביא אותך לעוף מטורניר כשאתה יודע שאולי לא תהיה בו בחייים.
    נראה לי שזה יכניס אותך לטילט תמידי
    אני לא משחק בטורניר שהכניסה שלו משמעותית מאוד עבורי כי זה פוגע לי במשחק ומוציא לי תכיף שעדיין נשאר במשחק .... אז אני לא יהיה במצב הזה לפחות לא עד עכשיו .

3. סטרייט

מוניטין
    10 (4)
    הודה
    67
    קיבל תודה 159 פעמים ב112 הודעות
    אני חושב שצריך לעשות את ההפרדה פה בין טורנירים שרצים על בסיס יומי באונליין לטורנירים שמופיעים פעם ב.. לאף אחד אין רול לשחק כל שבוע טורניר של 25 קיי, ובמציאות טורנירים כאלה מתרחשים באמת פעם בכמות זמן יפה. לצורך העניין גם המיין איבנט בוגאס שמתרחש פעם בשנה זה לא טורניר שאתה תנסה להיות מאוזן ו GTO משהו כמו 100% מהזמן.
    צריך להתאים את המשחק לפילד, לשלבים השונים בטורניר ולנתב את עצמך לספוטים שאתה רוצה. אנחנו כשחקני פוקר תמיד מחפשים שיקולי EV+, וכשאתה טוחן גריינד אונליין אתה לפעמים הולך לאיבוד ולא מבין לגמרי את הסיטואציה אלא רק את המתמטיקה. זה שגוי ולא נכון.

רק אומר שאני חושב שאני לא מצליח למצוא פולד ביד הספציפית הזאת, אבל אני אומר את זה מנקודת מבט של שחקן אונליין שלא היה פעם אחת במעמד כזה, ואם היא קרובה לבאבל ומרגישה שהיא יכולה למצוא ספוטים הרבה יותר טובים, אפילו שזה פולד נוראי מבחינת ניצול/EV וכד', כנראה שהוא כן ריווחי באיזשהו צורה (לא בצ'יפים של הקופה הזאת, אבל כנראה להמשך). קשה לי מאוד להאמין שבטורניר כזה כמו שצוינו, השיקול הכי חזק שלנו צריך להיות שלא ינצלו אותנו בספוט מהסוג הזה, ואם כן אז לבריאות

4. הסמל האישי של GOD
    פול האוס

מוניטין
    21 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    557
    קיבל תודה 948 פעמים ב404 הודעות
    במקור פורסם על ידי alextoon צפה בהודעה
    כי היד הזו רוצה להכניס כסף לקופה בשלב כלשהו לא? אנחנו oop והבט הפיצי שלה רוב הזמן זה רק כדי לקחת אותנו לשואודאון בזול.
    אני חושב שזה חלק אחד מהטווח שלה (שבכל מקרה יקפל לרייז BTW), והחלק השני זה ידיים שמתכוננות לבט גדול בריבר מול טווח חסום שלנו.

ובקשר לתגובות האחרות, כרגיל יש פה בלבול בין "איזון וGTO" לבין אשכרה לשחק את הטווח שלך מול הטווח של נבל
    בניגוד ללשחק ספיציפית את היד שחולקה לך 100% פייס אפ תוך התחשבות קלה בטווח של נבל (אין חדש תחת השמש).

5. המשתמשים הבאים מודים ל GOD על התגובה המועילה:

iambest (14/01/2019)

6. הסמל האישי של iambest
    שלישייה

מוניטין
    10 (1)
    הודה
    209
    קיבל תודה 75 פעמים ב68 הודעות
    @pokerkiddo אני יגיב לך פה כי אני לא יכול לשלוח הודעות פרטיות עדיין חחחחח , זה לא אני השחקן שציינתה בהודעה , ובכללי אני לא משחק רק gto אני יודע שככה זה נראה ... ; )

7. הסמל האישי של yarontr
    סטרייט פלאש  

מוניטין
    46 (12)
    רשומות בלוג
    15
    הודה
    3,468
    קיבל תודה 1,245 פעמים ב659 הודעות
    כל הליין מריח כמו אסים, אפילו יותר אסים מקינגים.
    לימפ\רייז פרי פלופ, צ'ק פלופ רטוב, צ'ק קול על טרן ששם זוג על הלוח ומשפר Qxים, צ'ק-שאב יחסית מהיר על אס בריבר שסוגר לא מעט משיכות מהפלופ.
    עם קצת היסטוריה מתאימה על השחקן, כמעט אין ברירה אלא לקפל.
    אני רוצה להאמין שהייתי מסוגל לעשות אותו, אבל זה כנראה לא היה קורה
    "..אבא שלך שרטט גבולות שיש לך קו אדום כל כך יפה?
    ובכן - לא. רק צריך לדעת מתי לעשות רייז.
    .."
    shipit

8. המשתמשים הבאים מודים ל yarontr על התגובה המועילה:

shugon (14/01/2019)

9. קלף גבוה

מוניטין
    6 (0)
    הודה
    0
    קיבל תודה 0 פעמים ב0 הודעות
    מצב אחד המורכבים והמבאסים בפוקר, קורה לעיתים נדירות.
    אני אישית שם לב שכמעט תמיד אנשים שעושים ALL-IN בשלבים של הטארן והריבר זה אנשים שיש להם את היד החזקה ביותר האפשרית על השולחן או יד שהיא ברמה של 95% לנצח.
    וזאת כנראה הסיבה היחידה שהייתה גורמת לי לעשות FOLD במצב של הבחורה.
    מה שכן, התגובה הראשונה פה באשכול מאוד נכונה ומבחינה אסטרטגית אם תקפל ידיים מאוד מאוד חזקות אז אתה תיצור לעצמך תדמית של אדם שקל לבלף אותו, מצד שני היופי בפוקר זה שתמיד אתה יכול לשנות את סגנון המשחק שלך, כך שאם פעם אחת פעלת בצורה מסוימת בפעם הבאה אתה דווקא כן תיכנס ותערפל את כל התדמית שלך.
    מכיוון שידיים כאלה קורות פעם במיליון שנה, אין כל כך צורך לחשוב אסטרטגית לדעתי ופשוט לעשות FOLD, אומנם FOLD מאוד עצוב וכואב אבל FOLD...

10. הסמל האישי של shugon
    זוגיים

מוניטין
    10 (5)
    הודה
    97
    קיבל תודה 39 פעמים ב26 הודעות
    פולד קשה מאוד שהרבה מאיתנו לא היו עושים גם אני לא. אני חושב שיש פה קצת מיזוגניה וקשה לאנשים לפרגן לבחורה ששיחקה טובה.
    מה שבטוח זה שאסור להגיד שזה פולד רע כי זה לא שחור ולבן

11. המשתמשים הבאים מודים ל shugon על התגובה המועילה:

talitay (14/01/2019)

12. הסמל האישי של GOD
    פול האוס

מוניטין
    21 (9)
    רשומות בלוג
    1
    הודה
    557
    קיבל תודה 948 פעמים ב404 הודעות
    במקור פורסם על ידי shugon צפה בהודעה
    פולד קשה מאוד שהרבה מאיתנו לא היו עושים גם אני לא. אני חושב שיש פה קצת מיזוגניה וקשה לאנשים לפרגן לבחורה ששיחקה טובה.
    לא חושב שיש קשר כלשהו בין מין השחקנים לתגובות בתרד הזה , למה להעלות טיעון כזה? מישהו אמר משהו על הנושא?

כן חושב שזה פולד רע בהינתן המידע שיש לנו, מן הסתם יכול להיות שהיא שיחקה איתו 100 שעות לייב והיא יודעת משהו שאנחנו לא, זאת כמובן אפשרות סבירה, אחרת קשה להסביר את המהלך שלה.

13. 2 המשתמשים הבאים הודו לGOD על ההודעה המועילה:

aviados (15/01/2019), iambest (15/01/2019)

14. הסמל האישי של חומוס
    פלאש

מוניטין
    39 (9)
    הודה
    362
    קיבל תודה 612 פעמים ב284 הודעות
    מסוג הפעמים שהייתי מבקש שקית הקאה ומשלם כשאני יודע מה אני הולך לראות. מעריץ את השחקנים שמסוגלים לייתר את השקית ופשוט עושים פולד.

לזרוק פול פייסאפ ככה מצביע בעיני על המון ביטחון. הייתי חושב מליון פעמים אם לבלף אותה אחרי פולד כזה.
    נולדתי עייף ואני חי כדי לנוח

15. המשתמשים הבאים מודים ל חומוס על התגובה המועילה:

aviados (15/01/2019)

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון ... 2 3

נושאים דומים

1. יש פה קיפול?
    על ידי A10 בפורום ידיים בטורנירים - אונליין
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 23/03/2015, 14:40
  2. דחיפה או קיפול?
    על ידי Barko בפורום ידיים בטורנירים - אונליין - SNG
    תגובות: 9